Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Płomykówkowa Gwiazda
2019-10-27, 09:42
Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: Kocur
Wysłany: 2019-10-01, 20:23   Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Cienia. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Łasicze Futerko oraz Jastrzębi Krzyk:
Imię: Łasicze Futerko
Płeć: Kotka
Wiek: 81

Wygląd: Przyszła na świat wraz z Chrzanowym Korzeniem, ale prócz rudych plamek niewiele ich łączy. W oczy rzuca się przede wszystkim jej charakterystyczny profil, który zamiast być łagodny, jak u innych kotów, u Łasicy jest ostro ścięty. Ma prosty, długi nos i słabo zarysowane czoło, ale patrząc z profilu wydaje się być lekko zaokrąglone. Głowa kształtem przypomina lekki trójkąt, a na jej szczycie znajdują się szerokie u podstawy i ostro ścięte uszy zakończone rudymi, niewielkimi pędzlami, natomiast broda rudo-białej kotki jest słabo zarysowana. Długie futro utrzymuje się w ciepłych kolorach, którym wtórują również tęczówki kocicy, chociaż mają one lekki zielony nalot na obrzeżach. Poza tym, są one owalne i lekko skośne. Grzbiet wojowniczki pokrywa duża, ruda plama o ciemnorudych, tygrysich pręgach. Właściwie jej ciało mniej więcej do połowy wysokości jest białe, a drugą połowę stanowi rudość w najczystszej, ognistej postaci. Łasicze Futerko jest długa i w miarę wysoka, ale pod puszystym futrem znajduje się w miarę chude ciało, które nie jest aż tak muskularne, jak u jej partnera. Czasami, szczególnie po deszczu, futerko kocicy puszy się i musi ona spędzać sporo czasu, aby doprowadzić je do porządku. Stara się dbać o siebie, ale gdy pół ciała pokrywa biel, może być to bardzo problematyczne. Krótko mówiąc, Łasiczka jest kocicą ładną, chociaż o specyficznej urodzie, mającą biało-rude, długie futerko.

Charakter: Lubi kocurów z charakterem i z początku w ogóle nie dogadywała się ze swoim partnerem, który za kociaka i młodego terminatora płatał jej różne figle i psocił okropnie na przykład ciągnąć ją za futro. Okazało się, że stosował do niej tzw. "końskie zaloty". Po jakimś czasie zorientowała się, że z Jastrzębia dumny i honorowy typ, który potrafi powiedzieć to co myśli, co ją urzekło. Sama natomiast sprawia wrażenie delikatnej i wrażliwej kocicy o małej ilości energii, ale to jedynie pozory. Łasica jest po prostu zwodnicza, może nawet trochę dwulicowa. Uwielbia dominować, prezentować się przechadzając po obozie i pozwalając, by pospólstwo zanurzyło się w jej blasku. Oczywiście po kryjomu. Zbudowała sobie opinię dobrodusznej, szlachetnej i bezinteresownej kocicy, która dziwnym trafem wie wszystko o wszystkich i z dobroci serca trzyma dla siebie wszystkie tajemnice. Kocha zarówno Jastrzębia, jak i swoją rodzinę i byłaby gotowa dla nich zabić, tyle, że mogłoby to popsuć jej wizerunek i ubrudzić starannie układane futerko.

Urodzona: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: Siostra Chrzanowego Korzenia.Imię: Jastrzębi Krzyk
Płeć: Kocur
Wiek: 65

Wygląd: Ma sylwetkę lekkoatlety, długie cienkie łapy z mocno zarysowanymi mięśniami i biczowaty ogon. Jastrzębi Krzyk okrywa krótka, jasnobrązowa sierść, która na łapach, ogonie oraz głowie i uszach przybiera barwę węgla, jedynie rozjaśniając się nieznacznie na połączeniu czerni z jasnym brązem. Ma niewielką, okrągłą głowę, na której osadzone są ostro zakończone, średniej wielkości uszy, z których wystają krótkie czarne włoski. Na jego ciele nie ma ani grama bieli. Punktem skupiającym uwagę na jego pysku są kryształowe, błękitne oczy o okrągłym kształcie, a nad nimi zarysowuje się ciemna M-ka, chociaż kocur nie posiada żadnych pręg. Z ciemnego pyska wyrastają długie, białe wąsy. Stara się dbać o swoją sierść i na jego szczęście nie musi poświęcać jej zbyt wiele uwagi.

Charakter: Generalnie, jak przystało na terminatora Łaciatej Skóry, Jastrzębia można zaliczyć raczej do klanowych żartownisiów. Zwykle jest pogodny i uśmiechnięty, i często lubi sobie stroić żarty z innych kotów, ale... to nie działa w drugą stronę. Jest przewrażliwiony na swoim punkcie i bardzo łatwo go urazić, a na dodatek dość szybko unosi się dumą i obraża. Plotki mówią, że z Łaciatą Skórą nie rozmawia od dobrych dwudziestu księżyców! Przynajmniej nikt dawno nie widział ich w swoim towarzystwie, chociaż wcześniej sprawiali wrażenie kompanów. Potrafi unieść się gniewem, ale jego złość sprowadza się do tupnięcia czarną łapą i strzelenia ogonem na boki oraz milczącej wojny z przeciwnikiem. Stara się uskuteczniać bezstresowe zachowanie i wydaje się bardziej przyjacielem, niż ojcem, a poza tym lubi czuć się potrzebny i dlatego wielką przyjemność sprawia mu opieka zarówno nad kociakami, jak i nad własną partnerką o usposobieniu księżniczki.

Urodzony: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Od dawna są parą bardzo dobrze prezentującą się w swoim towarzystwie, jak i osobno. Łączy ich wiele spraw i pomimo wielu księżyców wspólnego życia nie zatracili wspólnego języka ani żaru w związku, który miał szansę się wypalić. Nadal Jastrząb zgrywa tu wielką głowę rodziny, choć tak naprawdę tkwi pod pantoflem partnerki pociągającej za sznurki zza jego pleców, czego Klan Cienia nadal nie zauważył, prócz paru wnikliwszych obserwatorów, u których jednak pozostało to jedynie w strefie domysłów, ponieważ nie zyskali żadnych niezbitych dowodów na potwierdzenie swojej tezy. Układ ten był wygodny zarówno dla kocicy, jak i dla kocura, który uwielbiał brylować w towarzystwie.
Pierwszy miot powstał, ponieważ ruda kocica o szlachetnym pysku chciała wychować swoje małe, idealne kopie. Czy jej się to udało? To już kwestia sporna. W klanie została jedynie dwójka z jej potomków, co nie napawało jej ani optymizmem, ani tym bardziej zadowoleniem. Przy pierwszym miocie starali się bardzo, ale również popełnili wiele błędów, które zauważyli dopiero z perspektywy czasu, szczególnie zaś Łasicze Futerko dostrzegła te błędy u swojego partnera, który z jednej strony zachowywał się jak kumpel, a nie ojciec, dla swoich kociąt, a z drugiej bywał zbyt agresywny i ostry, gdy któreś z nich zachowało się nie tak, jak powinno. Zniknięcia potomków każde z nich przeżywało na swój własny sposób, acz w pewnym momencie... zdawać by się mogło, że nie wywoływało to w nich już żadnej reakcji. Ot, jakby byli pogodzeni z faktem, że ich potomstwo kończy właśnie w ten sposób. Z jednego natomiast kocica była dumna — jej córka została zastępczynią po śmierci Wiewiórczego Ogona. Była to pozytywna cegiełka, która napawała dumą zarówno matkę, jak i ojca kocicy, która po śmierci Wężowej Gwiazdy obejmie pozycje przywódczyni. Pozytywna, choć niewystarczająco zadowalająca. Po mianowaniu córki i syna na wojowników, a później Płomykówki na zastępczynię, wróciła na cieniste salony, ale nadal było jej mało. Jastrząb początkowo był gotowy zaakceptować, że nic więcej nie wycisną ze swoich dorosłych już dzieci, jednak Łasica nie chciała dawać za wygraną.
Zaczęły się podchody, niby przypadkowe napominanie o drugich młodych, częstsze rozmowy z parami, które właśnie doczekały się kociąt, a także kuszenie Jastrzębia, by w końcu w trakcie jednej z prywatnych rozmów, po wyrobionym gruncie, postawić sprawę jasno — jego partnerka domaga się kociąt. Jako, że zdążyła okręcić go sobie wokół pazura, nie musiała go długo namawiać. Wyglądało to raczej na podjęcie decyzji, a nie informację, choć oczywiście Jastrząb po czasie opowiadał, że to jemu zamarzyły się kocięta, obrywając za to parę razy po uszach dla zasady, gdy byli sami, żeby za dużo sobie nie myślał. Starania o młode przyszły im łatwo i przyjemnie. Wkrótce bratanica Łasicy wydała werdykt — ciąża. Łasica uśmiechnęła się na tę wieść z podejrzanym zadowoleniem. Krótko mówiąc, miała to być poprawka po w większości nieudanym pierwszym miocie, który nie zadowolił obojga rodziców. Po czasie na świat przyszło osiem kociaków tej charakternej pary.
Ich stosunek do kociąt nie zmienił się diametralnie. Rudo-biała nadal ma zamiar wychowywać potomstwo twardą łapą, ale wymogła to również na Jastrzębiu, który dostał oficjalny zakaz pobłażania i zbyt łatwego wybaczania kociakom. Partnerka kazała mu przestać być dla nich kumplem, a zacząć być w końcu rodzicem, którego być może ich pierwszym kociętom zabrakło. Tak oto kocur stał się bardziej surowy, niż był dotychczas, i choć nadal oboje byliby gotowi bronić własną piersią kolejnego pokolenia, tak możliwe, że robiliby to z nieco mniejszą pasją w porównaniu do poprzednich kociaków.


Jest możliwość wcielenia się w ósemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec października: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się siódemkę rodzeństwa z miotu oraz starsze rodzeństwo: Płomykówkowy Lot, Szczurzy Pazur, Gaik, Piołun, Migotliwa Łapa, a rodzicami są Łasicze Futerko i Jastrzębi Krzyk.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie czterech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x PajączekTygrysica (już gra)
x BławatekCiszaLwica (już gra)
x Kozak (już gra)
x Oddech (już gra)
x Foka (już gra)
x Aster (już gra)
x WydraŻółw (już gra)
x Kruk (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Wszystkie te umaszczenia dostępne także w wersji colourpoint (przykłady zobacz tutaj). Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne.
Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających ok. połowę kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Miętowy Pąk 2020-02-20, 10:28, w całości zmieniany 28 razy  
 
 
Czterolistna Łapa
Terminator
Nowa nadziejaKlan:
cien

Księżyce: 31 (VII)
Mistrz: Sensei Mroźniak (Mroźne Serce) > Sensei Płomykówka! (Płomykówkowa Gwiazda)
Płeć: Kotka
Matka: Samotna Matka [Modliszkowy Zagajnik[NPC]]
Ojciec: Widmo [Świergot [NPC]]
Partner: A po co mi to potrzebne?
Ciąża: nie
Multikonta: Klonowa Gałązka (KG), Szybująca Łapa (KW) | Ruda Łapa (GK)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-10-01, 20:27   
   Wygląd: Kto wyzdrowiał? Koniczynka! Cóż, długa głodówka płomiennookiej przyniosła ze sobą konsekwencje, jednak są one mniej widoczne niż księżyc temu. Futro kotki zaczęło gęstnieć i zaczynał powracać jego pierwotny blask. Kotka wyrosła na ładną, dosyć dużą buraskę, której smukła sylwetka zaczyna zakrywać kilku księżycowe wygłodzenie się. Pomarańczowo-czerwone ślepia zaczynają przybierać łagodny i opanowany wygląd. Sama budowa tygrysiopręgiej nie jest jakaś masywna, jednak Terminatorka może na spokojnie ponownie pokonywać długie dystanse. Oprócz średniej długości rzęs wokół jej oczu, to nie zmieniła się za wiele. Biała sierść na piersi, palcach i końcówki puchatego ogona wydaje się wręcz lśnić, a oprócz delikatnych zarysów żeber na klatce piersiowej, nie widać po niej, żeby kiedykolwiek leżała w lecznicy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=358677#358677


Uuuuuuu :o
Koni weźmie na sesyjki!
_________________
Just like fire, burning out the way
If I can light the world up for just one day
Watch this madness, colorful charade
No one can be just like me any way
Just like magic, I'll be flying free
I'mma disappear when they come for me
I kick that ceiling, what you gonna say?
No one can be just like me any way
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 4 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 35 | EXP: 20/200
 
Płomykówkowa Gwiazda
Przywódca
dystansKlan:
cien

Księżyce: 51 [lipiec]
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Płeć: Kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Ciąża: nie
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-10-01, 20:30   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947


aaaaa, młodsze rodzeństwo <3 BARDZO chętnie wezmę na sesje, nauki i treningi kiedyś w przyszłości uwu
_________________


if every night I go to sleep knowing
that . I . gave . everything . that . I

............. HAD TO GIVE

then it's all I could've asked for
I've . been . standing . u p . beside
e v e r y t h i n g I've ever said, but

OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH

  Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
 
Migotliwa Łapa
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: 30
Mistrz: Ważkowa Sadzawka, Grzybowa Polana, Jasna Kropla
Płeć: Kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Wysłany: 2019-10-01, 20:31   
   Wygląd: Czarna, krótkowłosa kotka z żółtymi oczami. Przeciętnego wzrostu, najmniejsza ze swojego miotu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7543


....wiedziałam że to się stanie XDDD
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 5 | Sz: 8 | Zm: 3 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 80/100
 
Szczurzy Pazur
Zaginiony
mów mu Krimeeee


Klan:
cien

Księżyce: 43 [luty]
Mistrz: Jesionowa Kora [*]
Płeć: Kocur
Matka: Nie ma jej [Łasicze Futerko]
Ojciec: Gorsza kopia [Jastrzębi Krzyk]
Partner: Stracił chyba ich obu
Multikonta: Mroźna Łapa, Morwowa Łapa [KG], Tygrys, Trzepoczące Skrzydło [GK], Wronie Serce [KW]
Wysłany: 2019-10-01, 20:36   
   Wygląd: Jeden z najwyższych w klanie Cienia, umięśniony, aczkolwiek szczupły czarny point o niebieskich oczkach. Nos, koloru smoły, wtapia się w czerń, która pokrywa jego mordkę. Krótkie futerko, barwy białej, przechodzi na lekką szarość. Tylko ogon, łapki, uszy i pyszczek są czarne.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=287174#287174


Będzie zabawa >:)
Zapraszam na nauki i sesje!
Szczur zrobi z was ludzi
_________________
Znowu pije sam i rozliczam wszystkie grzechy
Kolejna flaszka do dna, zalewa mnie gorzki przesyt
Ku pamięci twej słona łza spada na bruk
Gdybym tylko cofnął czas, gdybym czas cofnąć mógł

I tkwię tu sam na dnie
Całkiem sam na dnie
Głos: https://youtu.be/LJjsm6CVsG8
  Statystyki - lvl: 4 | S: 14 | Zr: 9 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 60 | EXP: 80/300 | MED.EXP: 0/100
 
Chrząszczowa Łapa
Gwiezdny
nie wiemKlan:
cien

Księżyce: 59 (czerwiec)
Mistrz: LISI WRZASK | Poranny Szron
Płeć: Kocur
Matka: Żmijowy Ogon (ded)
Ojciec: Zachodząca Łapa (ded), Motyli Lot (ded)
Partner: XDDDD
Multikonta: Bratkowa Łąka (KRz), Kozacza Ścieżka(KC), Zaćmienie (KG)
Wysłany: 2019-10-01, 20:42   
   Wygląd: Może i z charakteru nie jest czarujący, ale z wyglądu - jak najbardziej. No, może ma nieco smętną twarzyczkę, ale wyrósł na dużego, smukłego kocura. Zapowiadał się na kogoś tłustego i raczej grubego, ale księżyce spędzone jako samotnik dały się we znaki. Jego ciało pokrywa długie, srebrzyste futerko zdobione klasycznymi, czarnymi prążkami. Od pyska, przez szyję, pierś i brzuch, a kończąc na czubku ogona ciągnie się białe znaczenie. Ma również białe skarpetki na każdej z łap. Na końcu uszu ma raczej krótkie, czarne pędzelki. Jego oczy zaś w większości są jasno-brązowe, ale gdzieniegdzie znajdują się zielone "nitki". Jego nosek jest czerwony, z czarną otoczką.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6132


guess who wlasnie pyta o zgodę
_________________


take the mirror from the wall so i can't see myself at all
don't wanna see another damn inch of my skull
forget the poems of saints and ghosts
i'm the one i fear the most
little did i know that i was only crying wolfDON'T NEED A METAPHOR FOR YOU TO KNOW I'M MISERABLE  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 65 | EXP: 140/200 | MED.EXP: 0/100
 
Pajączek
Zaginiony


Klan:
cien

Księżyce: 1
Mistrz: i Małgorzata
Płeć: Kotka
Matka: Łasicze Futerko
Ojciec: Jastrzębi Krzyk
Partner: w zbrodni
Wysłany: 2019-10-01, 20:43   
   Wygląd: Ma długie, puchate futerko, które wygląda jak chmurka. Jest czarnym pręgowanym pointem, czyli futerko ma koloru mlecznego z wyjątkiem pyszczka, łap i ogona, które są ciemniejsze i mają dodatkowo na sobie czarne pręgi. Jej różowy nosek ma natomiast rdzawy nalot, taki sam jak uszy. Jest szczuplutka, bardzo lekka i niska, przez co wygląda jak delikatna, porcelanowa laleczka, której brakuje kokardki na czubku drobnej głowy, w której osadzone są bardzo duże, błękitne ślepka. Kotka ma też śnieżnobiały podbródek i pyszczek pod nosem, łatę na piersi i brzuszku i końcówki palców w tylnych łapkach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=385342#385342


Poproszę miejsce! :0
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 8 | Sz: 3 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
 
Żurawinowy Nos
Wojownik
wściekła babaKlan:
grom

Księżyce: 24 (VII)
Mistrz: Jeżynowy Jar
Płeć: Kotka
Matka: Zamarznięta Sadzawka[*]
Ojciec: Rydzowe Futro
Partner: Cierpka Jagoda
Multikonta: Jasna Kropla (KC) Mysia Łapa (KW) | Promienna Łapa (GK) Bogatka (M)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-10-01, 20:57   
   Wygląd: Żurawinowy Nos jest bardzo dużą kocicą. Dosyć masywną i przede wszystkim wysoką. Od kota przeciętnego wzrostu jest minimum o głowę wyższa. Zrobiła się całkiem ładna. Ma piękne, długie futro, które równo dzieli się na jej ciele. Od góry jest pokryta rudą barwą w tygrysie pręgi, a dół jest biały niczym śnieg. Jej ryży kolor jednak nie jest aż tak intensywny. Jej ogon nadal nie jest zbyt puchaty, za to sierść na nim jest ułożona z gracją, tak, że prawie wygląda jak piórko. Ma długie uszy, które mają malutkie pędzelki. Czasami są nawet średnio widoczne. Jej pysk już nie jest aż tak dużym klocem, może brakuje mu do perfekcji, ale nie jest najgorszy. Jej kły nadal się dosyć pokaźne i nie musi się wysilać by ukazywać je przy najmniejszym uniesieniu warg. Gdy ktoś ma to szczęście zobaczyć jej cwany uśmieszek na pewno ujrzy te zębiska. Jej oczy no cóż... nadal nie wybarwiły się na zielono i kocica została z takimi zimnymi miętowymi.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#369510


Kropelka z wielką chęcią weźmie kruszyny na nauki >:33
_________________


please let me show you the pain
my scars have made me obtain
before the weight of the world
comes crashing down on my shoulders
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 180/200
 
Czarny Bez
Wojownik
martwyKlan:
rzeka

Księżyce: 68 (czerwiec)
Mistrz: Ciemniejące Niebo
Płeć: Kocur
Matka: Mysi Krok (NPC) [*]
Ojciec: Gilowe Gardło (NPC) [*]
Partner: .
Multikonta: Bajka (P) | Łasicza Łapa (KG) | Ciepła Łapa (KC) | Żmijowy Ogon (GK) | Koźla Łapa (KW) | Miękki Obłok (NPC)
Wysłany: 2019-10-01, 21:07   
   Wygląd: Kopytko przypomina swojego ojca w bardzo dużym stopniu. Tak jak on nie jest kotem za wysokim, raczej przeciętnym, dokładnie jak ojciec posiada długie, silne łapy. Jednak od ojca wyróżnia go czarne, błyszczące futerko. Krótkie futro, jednolitego koloru pokrywa całą szczupłą sylwetkę kocurka, na jego ciemnym tle wyróżniają się skośne oczy, które przybrały kolor sztabki złota, bądź jak kto woli zachodu Słońca. Spośród reszty kotów wyróżnia go iście orientalny pysk oraz duże, trójkątne uszy. Ale jego najbardziej charakterystyczną cechą jest brak kilku zębów z lewej strony, najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem tego jest to, że je sobie wybił. Przez brak zębów jego język zwisa z lewej strony pyszczka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=252090#252090


Świergotka, już dopisuję ;D
_________________
mieć złamane serce
i wierzyć w miłość?


to największa odwaga  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 150/300
 
Przepiórcze Piórko
WojownikKlan:
rzeka

Księżyce: 20 [I]
Mistrz: Ćmi Zmierzch!!!
Płeć: Kotka
Matka: Kukułczy Puch
Ojciec: kto? [Iskra]
Partner: ...po co?
Multikonta: Rumiankowy Listek [GK] Słoneczna Łapa; Irysowy Zmierzch [KW]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-10-01, 21:37   
   Wygląd: Smukła kotka o okrągłych, złotych ślepiach, krótkiej, perfekcyjnie zadbanej, lśniącej czarno-białej sierści, nieco wyższa od przeciętnego kota || kp
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=343167#343167


Oof, tyle czekałam na ten miot i akurat mam bana </3 No nic, może kiedyś zgarnę kogoś na jakąś sesję na granicy cri
_________________

can't figure out where I belong,
a f r a i d, I keep my head down

everything's alright,
turning from nobody, into a s o m e b o d y
to an
U N B R E A K A B L E me


  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 10 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 30/200
 
Chmurka,
Zaginiony
szaleństwo


Klan:
cien

Księżyce: 64 [ wrzesień ]
Mistrz: Kwitnący Pąk, Bagienna Trzcina
Płeć: Kotka
Matka: Kukułcze Jajo
Ojciec: Chrzanowy Korzeń
Ciąża: nie
Multikonta: Pręgowany Grzbiet [ Martwi ], Gęsia Łapa [ KW ], Rokitnikowa Łapa [ KG ], Deszczowa Dolina [ KRZ ], Carny Świt [ MGBG ], Ryk, Niedźwiedzia Łapa [ GK ]
Wysłany: 2019-10-02, 01:20   
   Wygląd: Najmniejsza kotka w całej okolicy ( trust me, coś mniejszego nie byłoby w stanie się urodzić ), bardzo niska, o nieproporcjonalnie długim tułowiu i lodowobłękitnych ślepiach, w dodatku pokryta puchatą, śnieżnobiałą sierścią. Wibrysy ma lekko uniesione ku górze na samych ich końcach, uszy bardzo malutnkie, zaś nos i poduszki łap - jasnoróżowe. Natura nie mogła chyba wymyślić czegoś o bardziej urokliwym i niewinnym wyglądzie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5685


Ojej, kuzynostwo! Kto wie, może kiedyś spotkacie szaloną ciotkę na fabule... <3
_________________
Kiedyś płynęłam prosto, jak między liniami, teraz miotam się w kółko rozpaczliwym pieskiem.
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 5/300 | MED.EXP: 0/100
 
Agrestowy Liść
Wojownik
C a t r a is my wifeKlan:
grom

Księżyce: 30
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: Kocur
Matka: Kolorowy Wiatr
Ojciec: Chłodny Nos
Partner: Alexa play despacito
Multikonta: Brudna Stopa(KRZ) Porzeczkowa Łapa(KC) Bąkowa Łapa(KW)
Wysłany: 2019-10-02, 10:00   
   Wygląd: Kocurek posiada długie futerko w kolorze kremowo-brązowego, lecz przybiera ono coraz bardziej ciemno-brązowe znaczenia które coraz to bardziej przybierają kolor czarny, kocur owe znaczenia posiada w szczególności na jego średniej długości łapach, puszystym ogonie i pysku. A na jego twarzy znaczenie przybiera niemalże kolor czarny. W skrócie, długowłosy mink z białymi znaczeniami i morskimi oczami. ||KP||
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=316862#316862


UUUUUUU :0000 Kociaki w cieniu, nice. Wezme chętnie na nauki lub sesje na Porzeczce UwU
_________________


We have been, we've been everywhere
To the stars and back again, yes my friend
We have seen, we've seen everything
But will I ever see you again, my old friend?
Friends 'til the end~
http://www.artemida.webd....opic.php?t=4116
Faq sobie zapisze bo co
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 165/200
 
Bzowa Łapa
Gwiezdny
kwiatuszekKlan:
cien

Księżyce: 15 [XI]
Mistrz: Popielny Żar
Płeć: Kotka
Matka: Modliszkowy Zagajnik (NPC)
Ojciec: Świergot (NPC)
Partner: partnerka też może być
Ciąża: nie
Multikonta: Spieniona Łapa [KRz]
Wysłany: 2019-10-02, 10:33   
   Wygląd: Bez dość mocno wyrosła od czasów kocięcych, ale wciąż pozostaje kotką o średnim wzroście. Ubyło jej nieco kocięcego tłuszczyku, dzięki czemu stała się posiadaczką zgrabnej, szczupłej sylwetki. Krótka i niegdyś puchata sierść jest teraz gęsta, gładka oraz lśniąca, a jej kolor niezmiennie pozostaje błękitnoszary. Dodatkowo pokrywają ją ciemniejsze, tygrysie pręgi. Piękne, duże oczy odziedziczone po matce przybrały ostateczny, intensywnie zielony kolor. Lekko zaokrągloną głowę i zdobiące ją długie, białe wibrysy przejęła zaś po ojcu.Jej nos ma kolor ciemnoszary, tak samo jak poduszeczki jej smukłych łap. Kotka porusza się z wrodzoną gracją, stąpa nadzwyczaj delikatnie i cicho, a swój długi ogon trzyma podniesiony wysoko. Na jej pyszczku często można zobaczyć szczery uśmiech, a od czasu do czasu - również zamyślenie lub zaintrygowanie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8661


Aaaaaa *-* Przygarnę Bez na jakąś sejsyjkę lub nauki uwu
_________________
     Break my heart but don't tell me I'm not doin' fine
     'Cause I'll do it fine
     Let me go, I'm spendin' time
     Not doin' f i n e but I'll do it fine bbbbbb
       Why you actin' v a i n for my love, vain for my l o v e
       When you got ev.ery.thi.ng that I want?
       Why you actin' vain for my blood, vain for my b l o o d
    When y.o.u got everything that I want?
    W h y you actin' vain?

  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 9 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 65/150
 
Zroszona Łapa.
Gwiezdny
niegodnaKlan:
gwiezdni

Księżyce: 13 (VIII)
Mistrz: Wirujące Pióro
Płeć: Kotka
Matka: Jaskółczy Głos [NPC]
Ojciec: Iglasty Grzbiet [NPC]
Ciąża: nie
Multikonta: Mroźne Serce, Czernica [KC] Ślimacza Ścieżka [KW] Żwirowa Łapa [KRz]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-10-02, 11:46   
   Wygląd: Długowłosa, srebrna kotka o klasycznym pręgowaniu z gwiazdami na ciele. Żółte oczy i ciemny pysk.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=369768#369768


Chętnie zgarnę jakiegoś malucha na sesję uvu
_________________
on the wall of S H A M E
  Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 4 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 75/100
 
Poranna Mgiełka
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-06, 17:06   

Hej! Byłabym zainteresowana jednym kociakiem. Jest możliwość?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers