Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Płomykówkowa Gwiazda
2019-10-27, 09:42
Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: Kocur
Wysłany: 2019-10-01, 19:23   Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Cienia. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Łasicze Futerko oraz Jastrzębi Krzyk:
Imię: Łasicze Futerko
Płeć: Kotka
Wiek: 81

Wygląd: Przyszła na świat wraz z Chrzanowym Korzeniem, ale prócz rudych plamek niewiele ich łączy. W oczy rzuca się przede wszystkim jej charakterystyczny profil, który zamiast być łagodny, jak u innych kotów, u Łasicy jest ostro ścięty. Ma prosty, długi nos i słabo zarysowane czoło, ale patrząc z profilu wydaje się być lekko zaokrąglone. Głowa kształtem przypomina lekki trójkąt, a na jej szczycie znajdują się szerokie u podstawy i ostro ścięte uszy zakończone rudymi, niewielkimi pędzlami, natomiast broda rudo-białej kotki jest słabo zarysowana. Długie futro utrzymuje się w ciepłych kolorach, którym wtórują również tęczówki kocicy, chociaż mają one lekki zielony nalot na obrzeżach. Poza tym, są one owalne i lekko skośne. Grzbiet wojowniczki pokrywa duża, ruda plama o ciemnorudych, tygrysich pręgach. Właściwie jej ciało mniej więcej do połowy wysokości jest białe, a drugą połowę stanowi rudość w najczystszej, ognistej postaci. Łasicze Futerko jest długa i w miarę wysoka, ale pod puszystym futrem znajduje się w miarę chude ciało, które nie jest aż tak muskularne, jak u jej partnera. Czasami, szczególnie po deszczu, futerko kocicy puszy się i musi ona spędzać sporo czasu, aby doprowadzić je do porządku. Stara się dbać o siebie, ale gdy pół ciała pokrywa biel, może być to bardzo problematyczne. Krótko mówiąc, Łasiczka jest kocicą ładną, chociaż o specyficznej urodzie, mającą biało-rude, długie futerko.

Charakter: Lubi kocurów z charakterem i z początku w ogóle nie dogadywała się ze swoim partnerem, który za kociaka i młodego terminatora płatał jej różne figle i psocił okropnie na przykład ciągnąć ją za futro. Okazało się, że stosował do niej tzw. "końskie zaloty". Po jakimś czasie zorientowała się, że z Jastrzębia dumny i honorowy typ, który potrafi powiedzieć to co myśli, co ją urzekło. Sama natomiast sprawia wrażenie delikatnej i wrażliwej kocicy o małej ilości energii, ale to jedynie pozory. Łasica jest po prostu zwodnicza, może nawet trochę dwulicowa. Uwielbia dominować, prezentować się przechadzając po obozie i pozwalając, by pospólstwo zanurzyło się w jej blasku. Oczywiście po kryjomu. Zbudowała sobie opinię dobrodusznej, szlachetnej i bezinteresownej kocicy, która dziwnym trafem wie wszystko o wszystkich i z dobroci serca trzyma dla siebie wszystkie tajemnice. Kocha zarówno Jastrzębia, jak i swoją rodzinę i byłaby gotowa dla nich zabić, tyle, że mogłoby to popsuć jej wizerunek i ubrudzić starannie układane futerko.

Urodzona: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: Siostra Chrzanowego Korzenia.Imię: Jastrzębi Krzyk
Płeć: Kocur
Wiek: 65

Wygląd: Ma sylwetkę lekkoatlety, długie cienkie łapy z mocno zarysowanymi mięśniami i biczowaty ogon. Jastrzębi Krzyk okrywa krótka, jasnobrązowa sierść, która na łapach, ogonie oraz głowie i uszach przybiera barwę węgla, jedynie rozjaśniając się nieznacznie na połączeniu czerni z jasnym brązem. Ma niewielką, okrągłą głowę, na której osadzone są ostro zakończone, średniej wielkości uszy, z których wystają krótkie czarne włoski. Na jego ciele nie ma ani grama bieli. Punktem skupiającym uwagę na jego pysku są kryształowe, błękitne oczy o okrągłym kształcie, a nad nimi zarysowuje się ciemna M-ka, chociaż kocur nie posiada żadnych pręg. Z ciemnego pyska wyrastają długie, białe wąsy. Stara się dbać o swoją sierść i na jego szczęście nie musi poświęcać jej zbyt wiele uwagi.

Charakter: Generalnie, jak przystało na terminatora Łaciatej Skóry, Jastrzębia można zaliczyć raczej do klanowych żartownisiów. Zwykle jest pogodny i uśmiechnięty, i często lubi sobie stroić żarty z innych kotów, ale... to nie działa w drugą stronę. Jest przewrażliwiony na swoim punkcie i bardzo łatwo go urazić, a na dodatek dość szybko unosi się dumą i obraża. Plotki mówią, że z Łaciatą Skórą nie rozmawia od dobrych dwudziestu księżyców! Przynajmniej nikt dawno nie widział ich w swoim towarzystwie, chociaż wcześniej sprawiali wrażenie kompanów. Potrafi unieść się gniewem, ale jego złość sprowadza się do tupnięcia czarną łapą i strzelenia ogonem na boki oraz milczącej wojny z przeciwnikiem. Stara się uskuteczniać bezstresowe zachowanie i wydaje się bardziej przyjacielem, niż ojcem, a poza tym lubi czuć się potrzebny i dlatego wielką przyjemność sprawia mu opieka zarówno nad kociakami, jak i nad własną partnerką o usposobieniu księżniczki.

Urodzony: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Od dawna są parą bardzo dobrze prezentującą się w swoim towarzystwie, jak i osobno. Łączy ich wiele spraw i pomimo wielu księżyców wspólnego życia nie zatracili wspólnego języka ani żaru w związku, który miał szansę się wypalić. Nadal Jastrząb zgrywa tu wielką głowę rodziny, choć tak naprawdę tkwi pod pantoflem partnerki pociągającej za sznurki zza jego pleców, czego Klan Cienia nadal nie zauważył, prócz paru wnikliwszych obserwatorów, u których jednak pozostało to jedynie w strefie domysłów, ponieważ nie zyskali żadnych niezbitych dowodów na potwierdzenie swojej tezy. Układ ten był wygodny zarówno dla kocicy, jak i dla kocura, który uwielbiał brylować w towarzystwie.
Pierwszy miot powstał, ponieważ ruda kocica o szlachetnym pysku chciała wychować swoje małe, idealne kopie. Czy jej się to udało? To już kwestia sporna. W klanie została jedynie dwójka z jej potomków, co nie napawało jej ani optymizmem, ani tym bardziej zadowoleniem. Przy pierwszym miocie starali się bardzo, ale również popełnili wiele błędów, które zauważyli dopiero z perspektywy czasu, szczególnie zaś Łasicze Futerko dostrzegła te błędy u swojego partnera, który z jednej strony zachowywał się jak kumpel, a nie ojciec, dla swoich kociąt, a z drugiej bywał zbyt agresywny i ostry, gdy któreś z nich zachowało się nie tak, jak powinno. Zniknięcia potomków każde z nich przeżywało na swój własny sposób, acz w pewnym momencie... zdawać by się mogło, że nie wywoływało to w nich już żadnej reakcji. Ot, jakby byli pogodzeni z faktem, że ich potomstwo kończy właśnie w ten sposób. Z jednego natomiast kocica była dumna — jej córka została zastępczynią po śmierci Wiewiórczego Ogona. Była to pozytywna cegiełka, która napawała dumą zarówno matkę, jak i ojca kocicy, która po śmierci Wężowej Gwiazdy obejmie pozycje przywódczyni. Pozytywna, choć niewystarczająco zadowalająca. Po mianowaniu córki i syna na wojowników, a później Płomykówki na zastępczynię, wróciła na cieniste salony, ale nadal było jej mało. Jastrząb początkowo był gotowy zaakceptować, że nic więcej nie wycisną ze swoich dorosłych już dzieci, jednak Łasica nie chciała dawać za wygraną.
Zaczęły się podchody, niby przypadkowe napominanie o drugich młodych, częstsze rozmowy z parami, które właśnie doczekały się kociąt, a także kuszenie Jastrzębia, by w końcu w trakcie jednej z prywatnych rozmów, po wyrobionym gruncie, postawić sprawę jasno — jego partnerka domaga się kociąt. Jako, że zdążyła okręcić go sobie wokół pazura, nie musiała go długo namawiać. Wyglądało to raczej na podjęcie decyzji, a nie informację, choć oczywiście Jastrząb po czasie opowiadał, że to jemu zamarzyły się kocięta, obrywając za to parę razy po uszach dla zasady, gdy byli sami, żeby za dużo sobie nie myślał. Starania o młode przyszły im łatwo i przyjemnie. Wkrótce bratanica Łasicy wydała werdykt — ciąża. Łasica uśmiechnęła się na tę wieść z podejrzanym zadowoleniem. Krótko mówiąc, miała to być poprawka po w większości nieudanym pierwszym miocie, który nie zadowolił obojga rodziców. Po czasie na świat przyszło osiem kociaków tej charakternej pary.
Ich stosunek do kociąt nie zmienił się diametralnie. Rudo-biała nadal ma zamiar wychowywać potomstwo twardą łapą, ale wymogła to również na Jastrzębiu, który dostał oficjalny zakaz pobłażania i zbyt łatwego wybaczania kociakom. Partnerka kazała mu przestać być dla nich kumplem, a zacząć być w końcu rodzicem, którego być może ich pierwszym kociętom zabrakło. Tak oto kocur stał się bardziej surowy, niż był dotychczas, i choć nadal oboje byliby gotowi bronić własną piersią kolejnego pokolenia, tak możliwe, że robiliby to z nieco mniejszą pasją w porównaniu do poprzednich kociaków.


Jest możliwość wcielenia się w ósemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec października: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się siódemkę rodzeństwa z miotu oraz starsze rodzeństwo: Płomykówkowy Lot, Szczurzy Pazur, Gaik, Piołun, Migotliwa Łapa, a rodzicami są Łasicze Futerko i Jastrzębi Krzyk.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie czterech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Pajączek (już gra)
x BławatekCisza (już gra)
x Kozak (już gra)
x Oddech (już gra)
x Foka (już gra)
x Aster (już gra)
x WydraŻółw (już gra)
x Kruk (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Wszystkie te umaszczenia dostępne także w wersji colourpoint (przykłady zobacz tutaj). Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne.
Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających ok. połowę kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Płomykówkowa Gwiazda 2019-11-27, 11:31, w całości zmieniany 27 razy  
 
 
Czterolistna Łapa
Terminator
I tak nic nie osiągnieKlan:
cien

Księżyce: 17 (XII)
Mistrz: Sensei Mroźniak (Mroźne Serce)
Płeć: Kotka
Matka: Samotna Matka [Modliszkowy Zagajnik[NPC]]
Ojciec: Widmo [Świergot [NPC]]
Partner: I tak nie będzie miało sensu.
Ciąża: nie
Multikonta: Klonowa Łapa (KG), Lot (KW), Ruda Łapa (KRz)
Wysłany: 2019-10-01, 19:27   
   Wygląd: Płomienne oczy tygrysiopręgiej straciły swój entuzjastyczny i energiczny blask. Teraz są zamglone, ledwo poruszające się na jakikolwiek sygnał. I pomyśleć, że jedno tragiczne zdarzenie sprawiło, że tą opuścił jakikolwiek sens życia. Niegdyś zgrabna, radosna, żwawa koteczka, a teraz... wychudzona, smętna i powolna kocica. Nie chodzi już tak energicznie jak kiedyś, a jej pod sporą ilością ciemno-burego, potarganego futra można zauważyć zarys kości. A to nie jest spowodowane Porą Nagich Drzew... jej poruszający się szybko długi ogon, szura po ziemi z każdym jej krokiem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=358677#358677


Uuuuuuu :o
Koni weźmie na sesyjki!
_________________

The blood moon IS on the rise
The fire burning in MY e.y.e.s
No, nobody but ME can keep me safe
And I'm o my WAY.
  Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 5 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 65/100
 
Płomykówkowa Gwiazda
Przywódca
dystansKlan:
cien

Księżyce: 37 [grudzień]
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Płeć: Kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Ciąża: nie
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewosz [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Wysłany: 2019-10-01, 19:30   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947


aaaaa, młodsze rodzeństwo <3 BARDZO chętnie wezmę na sesje, nauki i treningi kiedyś w przyszłości uwu
_________________

but now I’ll start to close my eyes
block my ears from all this noise,
n e v e r looking back this time

・・・・・・・・★・・・・・・・・

somehow I get the feeling that
in the end I'll be a l r i g h t. ̖́-
  Statystyki - lvl: 4 | S: 16 | Zr: 11 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 145/300
 
Migotliwa Łapa
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: 30
Mistrz: żaden jej nie wyszkolił do końca
Płeć: Kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Wysłany: 2019-10-01, 19:31   
   Wygląd: Czarna, krótkowłosa kotka z żółtymi oczami. Najmniejsza ze swojego miotu, jednak nie najmniejsza w klanie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7543


....wiedziałam że to się stanie XDDD
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 5 | Sz: 8 | Zm: 3 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 80/100
 
Szczurzy Pazur
Wojownik
mów mu KrimeeeeKlan:
cien

Księżyce: 37 [listopad]
Mistrz: Jesionowa Kora [*]
Płeć: Kocur
Matka: Nie ma jej [Łasicze Futerko]
Ojciec: Gorsza kopia [Jastrzębi Krzyk]
Partner: Stracił chyba ich obu
Multikonta: Mroźna Łapa, Morwa [KG], Tygrys [GK], Trzepoczące Skrzydło [KC], Wronie Serce [KW]
Wysłany: 2019-10-01, 19:36   
   Wygląd: Jeden z najwyższych w klanie Cienia, umięśniony, aczkolwiek szczupły czarny point o niebieskich oczkach. Nos, koloru smoły, wtapia się w czerń, która pokrywa jego mordkę. Krótkie futerko, barwy białej, przechodzi na lekką szarość. Tylko ogon, łapki, uszy i pyszczek są czarne.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=287174#287174


Będzie zabawa >:)
Zapraszam na nauki i sesje!
Szczur zrobi z was ludzi
_________________
Znowu pije sam i rozliczam wszystkie grzechy
Kolejna flaszka do dna, zalewa mnie gorzki przesyt
Ku pamięci twej słona łza spada na bruk
Gdybym tylko cofnął czas, gdybym czas cofnąć mógł

I tkwię tu sam na dnie
Całkiem sam na dnie
Głos: https://youtu.be/LJjsm6CVsG8
  Statystyki - lvl: 4 | S: 14 | Zr: 9 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 60 | EXP: 70/300 | MED.EXP: 0/100
 
Chrząszczowy Brzuch
Wojownik
zapomnienieKlan:
cien

Księżyce: 39 [ix]
Mistrz: poranny szron
Płeć: Kocur
Matka: żmijowy ogon (kaput)
Ojciec: motyli lot [łabędź] (oboje kaput)
Partner: XD
Multikonta: bratkowa łapa [kr], kozak [kc]
Wysłany: 2019-10-01, 19:42   
   Wygląd: srebrny fajny w ogole 12/10 tylko wyrywac :/ | Atletyczna, zarazem smukła budowa. Ciało wzniesione na wysokich łapach. I głębokie, piwne oczy. Trzy charakterystyczne cechy tego osobnika. Jest całkiem sprawny, dobrze radzi sobie w polowaniu i walce, choć to pierwsze nie jest zbytnio przez niego lubiane. Na końcu wpisanych w trójkąt uszu znajdują się czarne, długie frędzle. Z narządu słuchu wystają też śnieżnobiałe, puchate kosmyki. Oczy prócz brązowego mają w sobie delikatną nutkę zieleni, która wygląda jak kilka splątanych nici. Posiada średniej wielkości, czerwono-czarny nosek. Cały pokryty srebrnym futrem, na którym malują się czarne, klasyczne pręgi. A od pyska, po szyję. brzuch, łapy i ogon ciągnie się biel. Poduszeczki są bladej, karmazynowej barwy, zdarte i podrapane.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6132


guess who wlasnie pyta o zgodę
_________________

no matter how i’m hating you
my mind still thinks of you
and the t h i n g s that
i thought but never said
x
x
x


but i wish that you’d laugh at me
i n s t e a d
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 65 | EXP: 70/100 | MED.EXP: 0/100
 
Pajączek
KociakKlan:
cien

Księżyce: 1
Mistrz: i Małgorzata
Płeć: Kotka
Matka: Łasicze Futerko
Ojciec: Jastrzębi Krzyk
Partner: w zbrodni
Wysłany: 2019-10-01, 19:43   
   Wygląd: Ma długie, puchate futerko, które wygląda jak chmurka. Jest czarnym pręgowanym pointem, czyli futerko ma koloru mlecznego z wyjątkiem pyszczka, łap i ogona, które są ciemniejsze i mają dodatkowo na sobie czarne pręgi. Jej różowy nosek ma natomiast rdzawy nalot, taki sam jak uszy. Jest szczuplutka, bardzo lekka i niska, przez co wygląda jak delikatna, porcelanowa laleczka, której brakuje kokardki na czubku drobnej głowy, w której osadzone są bardzo duże, błękitne ślepka. Kotka ma też śnieżnobiały podbródek i pyszczek pod nosem, łatę na piersi i brzuszku i końcówki palców w tylnych łapkach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=385342#385342


Poproszę miejsce! :0
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 8 | Sz: 3 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
 
Żurawinowa Łapa
Terminator
córeczka tatusiaKlan:
grom

Księżyce: 10 (XII)
Mistrz: Jeżynowy Jar
Płeć: Kotka
Matka: Zamarznięta Sadzawka
Ojciec: Rydzowe Futro
Multikonta: Jasna Kropla, Promienna Łapa (KC) Bogatka (S)
Wysłany: 2019-10-01, 19:57   
   Wygląd: Wielka, w miarę zgrabna, długowłosa rudo-biała, miętowe oczy. Kwadratowa szczęka, duże zęby. [&#161;KP!]
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#369510


Kropelka z wielką chęcią weźmie kruszyny na nauki >:33
_________________
» MOTYLEM JESTEM «
na na na na, motylem jestem
dzień minął już, a pragnę jeszcze
siąść tu i tam... motylem jestem !
  Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 6 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 25/150
 
Czarny Bez
Wojownik
martwyKlan:
rzeka

Księżyce: 56 (grudzień)
Mistrz: Ciemniejące Niebo
Płeć: Kocur
Matka: Mysi Krok (NPC)
Ojciec: Gilowe Gardło (NPC) [*]
Partner: to był sen...?
Multikonta: Bajka (P) | Łasicza Łapa (KG) | Ciepła Łapa (KC) | Żmijowy Ogon (GK) | Miękki Obłok (NPC)
Wysłany: 2019-10-01, 20:07   
   Wygląd: Kopytko przypomina swojego ojca w bardzo dużym stopniu. Tak jak on nie jest kotem za wysokim, raczej przeciętnym, dokładnie jak ojciec posiada długie, silne łapy. Jednak od ojca wyróżnia go czarne, błyszczące futerko. Krótkie futro, jednolitego koloru pokrywa całą szczupłą sylwetkę kocurka, na jego ciemnym tle wyróżniają się skośne oczy, które przybrały kolor sztabki złota, bądź jak kto woli zachodu Słońca. Spośród reszty kotów wyróżnia go iście orientalny pysk oraz duże, trójkątne uszy. Ale jego najbardziej charakterystyczną cechą jest brak kilku zębów z lewej strony, najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem tego jest to, że je sobie wybił. Przez brak zębów jego język zwisa z lewej strony pyszczka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=252090#252090


Świergotka, już dopisuję ;D
_________________
mieć złamane serce
i wierzyć w miłość?


to największa odwaga  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 95/300
 
Przepiórcza Łapa
Terminator
ta nasłodsza!Klan:
rzeka

Księżyce: 10 [VIII]
Mistrz: Ćmi Zmierzch!!!
Płeć: Kotka
Matka: Kukułczy Puch
Ojciec: kto? [Iskra]
Multikonta: Rumiankowy Listek [GK] Słoneczna Łapa; Irysowy Zmierzch [KW]
Wysłany: 2019-10-01, 20:37   
   Wygląd: Smukła kotka o okrągłych, złotych ślepiach, wzrostu przeciętnego kota o krótkiej, perfekcyjnie zadbanej, czarno-białej sierści. || kp
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=343167#343167


Oof, tyle czekałam na ten miot i akurat mam bana </3 No nic, może kiedyś zgarnę kogoś na jakąś sesję na granicy cri
_________________


słodyczą_o b l e c z o n a_gorycz_______________________________
tak jak w większości strasznych trucizn______________________
za_k a ż d y m_razem w sercu_u c i s k_________________
bo zazdrość chce wydostać się na świat_______________________________________s ł o d k o ś c i ą_każdy krok podparty
____________________--i uśmiech gracją wciąż_n a t a r t y
_______________a jednak_w i e l k i_jest to strach__
gdy zazdrość chce wydostać się na świat_-

  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 85/100
 
Chmurka
Zaginiony
szaleństwo


Klan:
cien

Księżyce: 64 [ wrzesień ]
Mistrz: Kwitnący Pąk, Bagienna Trzcina
Płeć: Kotka
Matka: Kukułcze Jajo
Ojciec: Chrzanowy Korzeń
Ciąża: nie
Multikonta: Pręgowany Grzbiet [ Martwi ], Gęsia Łapa [ KW ], Rokitnikowa Łapa [ KG ], Deszczowa Dolina [ KRZ ], Carny Świt [ MGBG ], Ryk, Niedźwiedzia Łapa [ GK ]
Wysłany: 2019-10-02, 00:20   
   Wygląd: Najmniejsza kotka w całej okolicy ( trust me, coś mniejszego nie byłoby w stanie się urodzić ), bardzo niska, o nieproporcjonalnie długim tułowiu i lodowobłękitnych ślepiach, w dodatku pokryta puchatą, śnieżnobiałą sierścią. Wibrysy ma lekko uniesione ku górze na samych ich końcach, uszy bardzo malutnkie, zaś nos i poduszki łap - jasnoróżowe. Natura nie mogła chyba wymyślić czegoś o bardziej urokliwym i niewinnym wyglądzie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5685


Ojej, kuzynostwo! Kto wie, może kiedyś spotkacie szaloną ciotkę na fabule... <3
_________________
Kiedyś płynęłam prosto, jak między liniami, teraz miotam się w kółko rozpaczliwym pieskiem.
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 5/300 | MED.EXP: 0/100
 
Agrestowy Liść
Wojownik
C a t r a is my wifeKlan:
grom

Księżyce: 24
Mistrz: Błękitna Toń
Płeć: Kocur
Matka: Kolorowy Wiatr
Ojciec: Chłodny Nos
Partner: Alexa play despacito
Multikonta: Brudna Stopa(KRZ) Porzeczkowa Łapa(KC) Bąkowa Łapa(KW)
Wysłany: 2019-10-02, 09:00   
   Wygląd: Kocurek posiada długie futerko w kolorze kremowo-brązowego, lecz przybiera ono coraz bardziej ciemno-brązowe znaczenia które coraz to bardziej przybierają kolor czarny, kocur owe znaczenia posiada w szczególności na jego średniej długości łapach, puszystym ogonie i pysku. A na jego twarzy znaczenie przybiera niemalże kolor czarny. W skrócie, długowłosy mink z białymi znaczeniami i morskimi oczami. ||KP||
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=316862#316862


UUUUUUU :0000 Kociaki w cieniu, nice. Wezme chętnie na nauki lub sesje na Porzeczce UwU
_________________


We have been, we've been everywhere
To the stars and back again, yes my friend
We have seen, we've seen everything
But will I ever see you again, my old friend?
Friends 'til the end~
http://www.artemida.webd....opic.php?t=4116
Faq sobie zapisze bo co
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 95/200
 
Bzowa Łapa
Gwiezdny
kwiatuszekKlan:
cien

Księżyce: 15 [XI]
Mistrz: Popielny Żar
Płeć: Kotka
Matka: Modliszkowy Zagajnik (NPC)
Ojciec: Świergot (NPC)
Partner: partnerka też może być
Ciąża: nie
Multikonta: Spieniona Łapa [KRz]
Wysłany: 2019-10-02, 09:33   
   Wygląd: Bez dość mocno wyrosła od czasów kocięcych, ale wciąż pozostaje kotką o średnim wzroście. Ubyło jej nieco kocięcego tłuszczyku, dzięki czemu stała się posiadaczką zgrabnej, szczupłej sylwetki. Krótka i niegdyś puchata sierść jest teraz gęsta, gładka oraz lśniąca, a jej kolor niezmiennie pozostaje błękitnoszary. Dodatkowo pokrywają ją ciemniejsze, tygrysie pręgi. Piękne, duże oczy odziedziczone po matce przybrały ostateczny, intensywnie zielony kolor. Lekko zaokrągloną głowę i zdobiące ją długie, białe wibrysy przejęła zaś po ojcu.Jej nos ma kolor ciemnoszary, tak samo jak poduszeczki jej smukłych łap. Kotka porusza się z wrodzoną gracją, stąpa nadzwyczaj delikatnie i cicho, a swój długi ogon trzyma podniesiony wysoko. Na jej pyszczku często można zobaczyć szczery uśmiech, a od czasu do czasu - również zamyślenie lub zaintrygowanie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8661


Aaaaaa *-* Przygarnę Bez na jakąś sejsyjkę lub nauki uwu
_________________
     Break my heart but don't tell me I'm not doin' fine
     'Cause I'll do it fine
     Let me go, I'm spendin' time
     Not doin' f i n e but I'll do it fine bbbbbb
       Why you actin' v a i n for my love, vain for my l o v e
       When you got ev.ery.thi.ng that I want?
       Why you actin' vain for my blood, vain for my b l o o d
    When y.o.u got everything that I want?
    W h y you actin' vain?

  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 9 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 65/150
 
Zroszona Łapa
Gwiezdny
niegodnaKlan:
cien

Księżyce: 13 (VIII)
Mistrz: Wirujące Pióro
Płeć: Kotka
Matka: Jaskółczy Głos [NPC]
Ojciec: Iglasty Grzbiet [NPC]
Ciąża: nie
Multikonta: Mroźne Serce [KC] Ślimacza Ścieżka [KW]
Wysłany: 2019-10-02, 10:46   
   Wygląd: Dobrze trzymająca się kocica mimo spędzenia większości swego życia w leczniczy. Długa, srebrna sierść z ciemnymi, klasycznymi pręgami, pokrywa jej ciało z przejaśnieniami na pysku, przy gardle oraz podbrzuszu. Ta oto sierść jest odwiecznie czysta, lśniąca lecz mimo wszystkiego, może zdawać się nieco chropowata na dotyk przez twardy włos którego trudno rozczochrać. Ogółem, jest o przeciętnej fizjonomii oraz proporcjach niczym każdy przeciętny kot, lecz zapowiada się że wyrośnie na nieco wyższą kocicę niż z samego początku mogłoby to wyglądać, może nie będzie to jakaś niesamowita różnica między nią a innymi kotkami, lecz jeden do półtora centymetra będzie je przestać, nie biorąc pod uwagę duże uszy oraz ciemne pędzelki które je zakańczają. Nos córki Kawki jest ciemno różowy, przypominający kolo wątróbki zaś ślepia odznaczają się swym żółtawym kolorem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=369768#369768


Chętnie zgarnę jakiegoś malucha na sesję uvu
_________________
on the wall of S H A M E
  Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 4 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 75/100
 
Poranna Mgiełka
Samotnik


Klan:
cien

Księżyce: 3
Mistrz: --
Płeć: Kotka
Matka: C vzb
Ojciec: Vxbxnz
Partner: --
Multikonta: Brak
Wysłany: 2019-10-06, 16:06   
   Wygląd: Uzupełnię jak będę miała akcepta


Hej! Byłabym zainteresowana jednym kociakiem. Jest możliwość?
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 5 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 0/100
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka

Fort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers