Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zajęczy Sus
2018-11-24, 15:49
Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2018-11-05, 03:14   Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Wichru. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Paprociowy Pył oraz Łabędzie Skrzydło:Imię: Paprociowy Pył
Płeć: Kotka
Wiek: 53

Wygląd: Paprotce do prawdziwej paproci raczej daleko. Ale co się dziwić? Nikt się raczej nie spodziewał, aby miała zielone futerko. Zamiast tego jest ono bure poznaczone podłużnymi czarnymi pręgami. Przez jej kręgosłup przebiega czarna linia, od której odchodzą inne prążki. Nieco jaśniejszą sierść, beżowawą, ma na brzuchu, szyi, podgardlu i pyszczku, a tuż pod szyją, na piersi, kotka ma małą, białą plamkę - jej broda również jest biała. Ma stosunkowo długie łapy i smukłą sylwetkę, podobnie jak jej matka, i szybko biega, przez co doskonale wpisuje się w stereotyp kota z klanu Wichru, na tym jednak kończą się jej podobieństwa do rodziców. Jej nos jest ceglasty z czarną obwódką, a na świat spogląda dużymi złotymi ślepiami.

Charakter: Paproć nie jest kocicą specjalnie wyróżniającą się spośród innych – jest zazwyczaj cicha, wycofana i zamyślona. Ma bujną wyobraźnię i do większości rzeczy podchodzi z entuzjazmem, o ile, oczywiście, uda się ją wyrwać z zamyślenia. Z reguły nie wyraża na głos swojego niezadowolenia czy choćby opinii na pewne tematy, ale mimo wszystko lubi rozmawiać z innymi. Jest rozważna, a także ostrożna, a kiedyś była nawet strachliwa – szczególną paniką zaś napawały ją wyjścia z obozu bez kogoś doświadczonego, teraz jednak cechuje się nieco większą pewnością siebie i nie zachowuje się aż tak nerwowo, gdy znajduje się w niezbyt znanej jej sytuacji. Przez długi czas nosiła w sobie także spory niepokój, wywołany zawaleniem obozu w jaskiniach (bo jeśli obóz nie jest bezpieczny, to gdzie jest bezpiecznie?, jednak od czasu przybycia na nowe tereny i przekonaniu się, że na koty czyha mniej zagrożeń, śpi zdecydowanie spokojniej. Nieco wstrząsnęły nią duże zmiany, jakie zaszły w Klanie Wichru po zniknięciu Kruczej Gwiazdy, jednak nie miała większego problemu z przywyknięciem do nich, skoro Malinowa Gwiazda otrzymała rangę i dar dziewięciu żyć od Gwiezdnego Klanu.

Urodzona: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: Córka Miętowookiej i Twardej Gwiazdy. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Paprociowy Pył była odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).
Imię: Łabędzie Skrzydło
Płeć: Kocur
Wiek: 49

Wygląd: Przeciętnie zbudowany wojownik, który w zasadzie nie wyróżnia się z tłumu. Nie ma nadzwyczaj długich łap, nie jest specjalnie umięśniony, ani nawet nie posiada imponującej szaty. Jego futro jest dość długie, gęste, a przy tym bardzo zadbane. Szata kocura na większości ciała przyjmuje białą barwę, którą dość ciężko doprowadzić do porządku po walce z drapieżnikiem czy polowaniu, jednak jego uszy i ogon są kremowe, pokryte delikatnymi, nieznacznie ciemniejszymi prążkami. Jeśli się przyjrzeć, beżową plamkę można także zauważyć na lewo od różowego nosa Łabędziego Skrzydła. Jego stosunkowo niewielkie, zwieńczone małymi pędzelkami uszy zdobią wychodzące z nich jasne włosy, równie obfite co wibrysy kocura. Najbardziej charakterystycznym elementem jego aparycji są z pewnością ślepia – prawe jest jasnozłote, podczas gdy lewe lśni jasnym, chłodnym błękitem. Wojownik porusza się najczęściej z uniesionym wysoko długim ogonem, a choć na takiego nie wygląda, to potrafi bardzo szybko biegać… jak to Wichrzak.

Charakter: Gdyby opisać go tylko jednym słowem, na pewno byłoby to „gadatliwy”. Kocur uwielbia mieć towarzystwo i prowadzić rozmowy na… jakikolwiek temat, tak naprawdę, o ile tylko jest dopuszczony do głosu. Nie jest jednocześnie typem egoisty, który tylko by mówił o sobie, co to to nie! Wręcz przeciwnie, jest zainteresowany innymi kotami, ich zdaniem na pewne tematy, czy chociażby tym, czy nie mają żadnych zmartwień i czy im się powodzi. Łabędziemu Skrzydłu jednak… często nie wychodzi – zdarza mu się powiedzieć nietrafiony żart, dać nieadekwatną radę, potknąć się i wpaść prosto na kogoś, kto niesie akurat zwierzynę na stos… nie na złość, broń Gwiezdny Klanie!, tylko ot, z bycia gapą. Jest zresztą marzycielem i optymistą, który wierzy w to, że nikt nie będzie chował przeciwko niemu urazy, jeżeli jednak tak się stanie – niezwykle się przejmuje i stara się jakoś wynagrodzić kotu, który akurat ma mu coś za złe. Jest dość energiczny, a oprócz rozmawiania z innymi lubi polować czy po prostu radośnie biegać po klanowych terenach, a i nawet poza nimi, chociaż nauczył się, by raczej nie urządzać sobie wycieczek poza granice, bo już kilka razy się zgubił i przez parę dni nie mógł znaleźć drogi powrotnej. Nie jest idealnym wojownikiem, partnerem czy nawet kumplem, ale przynajmniej się stara, jak może.

Urodzony: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Paproć nigdy nie była kocicą specjalnie biorącą udział w życiu klanu. Jej ciągnący się trening i wycofanie sprawiły, że trwała gdzieś na jego uboczu i część kotów w Wichrze mogło nawet nieszczególnie kojarzyć, kim właściwie jest, z wyjątkiem jej rodzeństwa… a włącznie z Łabędzim Skrzydłem, który po prostu nie zwrócił uwagi na burą kotkę. Oczywiście znali się, witali się w obozie, czasami chodzili razem na patrole, ale na tym kończyła się interakcja pomiędzy tą dwójką. W pewnym momencie jednak, a konkretniej na ceremonii, na której Paproć wreszcie przyjęła imię wojownicze, jasny kocur się nią po prostu zainteresował. Zaczął do kotki zagadywać, proponować jej wspólne polowania, i nie odpuszczał sobie nawet wtedy, gdy kocica niespecjalnie uczestniczyła w dialogu. Parę razy zdarzyło mu się palnąć jakąś gafę, szybko jednak okazało się, że tak naprawdę córce Twardej Gwiazdy nie przeszkadza jego towarzystwo, bo gdzieś po drodze… coś zaiskrzyło. Tak naprawdę nie wiadomo kiedy dwójka wojowników poczuła coś do siebie, jednak żadne z nich nie przyznawało się do tego z czystej ostrożności i lęku przed odrzuceniem. Ten ostatni był szczególnie silny u Łabędzia – był naprawdę przerażony, że Paprociowy Pył go wyśmieje, zacznie źle o nim myśleć i nie będą mogli się nawet przyjaźnić. W końcu jednak Łabędzie Skrzydło zwyczajnie… chlapnął. W niepozornej rozmowie o kolejnym miocie narodzonym w klanie wyszło na to, że w sumie to wojownik chciałby mieć własne kocięta właśnie z Paprotką. Kocur prawie uciekł z zażenowania, ale wtedy bura kotka wzięła sprawy we własne łapy i wprost oznajmiła, że w sumie to nie miałaby nic przeciwko.
Tak to się zaczęło. Nie minęło wiele czasu, a brzuch Paprociowego Pyłu zaczął się zaokrąglać, a nim mrugnęli okiem: na świat przyszła gromadka kociąt. Choć Paproć do ostatniej chwili była przepełniona wątpliwościami i nerwami, to teraz zdecydowana jest wychować swoje kocięta na dobre koty i dobrych wojowników. Stara się być jak najbardziej przy nich obecna, chociaż zdaje się to wręcz przeczyć jej naturze, a bujna wyobraźnia zdecydowanie pomaga jej w wymyślaniu zabaw dla młodych. Łabędzie Skrzydło zaś chętnie pomaga i jest gadatliwym tatuśkiem, podekscytowanym, ale też nieco przerażonym, bo przecież co się stanie, jeżeli jego kocięta też wyrosną na takie gapy, jak on? Przy kociętach pomaga także wiekowa już Miętowooka, matka Paproci, która bardzo ucieszyła się z kolejnych już wnucząt.

Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako nieco ponad 1 księżycowy kociak (wiek w połowie listopada: 2 księżyce, wiek na koniec listopada: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się siódemkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Paprociowy Pył i Łabędzie Skrzydło.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie czterech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
• Słonecznik (już gra)
• Jabłko (już gra)
• Chmura (już gra)
• Borówka (już gra)
• Słońce (już gra)
• Goździk (już gra)


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń lub białe mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Ciemniejące Niebo 2018-11-24, 20:23, w całości zmieniany 12 razy  
 
 
Trzmieli Pył
Gwiezdny
Gruba GwiazdaKlan:
grom

Księżyce: 88 [VII]
Mistrz: Wrzeszczący Pysk
Płeć: kocur
Matka: Cietrzewiowy Grzbiet (*) [NPC]
Ojciec: Jaszczurczy Język (*) [NPC]
Partner: Wdowiec [Wrzeszczący Pysk (*)]
Życia: 8
Multikonta: Gwieździsta Łapa (KW), Olchowy Szept (KC), Kruczy Cień (KG) | Bystry Nurt (S/NKT), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa, Borsucze Futro (GK)
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2018-11-05, 10:49   
   Wygląd: Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg. Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości. Po udarze w wieku 65 księżyców jego lewe oko się nie domyka, a lewy kącik pyska jest wiecznie opuszczony.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=185986#185986


Wow, Borsuk i Zając wujkami. To teraz tylko Bobo nie dorobił się dzieci.
_________________
» ɴᴛᴇʀxxᴛʜᴇꜱᴇ xxɢᴀᴛᴇs «
Fill your ʜᴀ ɴ ᴅ ꜱ with the rain
Reaching up to the maze of light in the ꜱ ᴋ ʏ
Turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ, the light you stole
River turns to dust, miles on the run
ᴇ ᴠ ᴇ ʀ ʏ ᴡ ʜ ᴇ ʀ ᴇ you go, can't find no home
All the world you roam turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ
  Statystyki - lvl: 8 | S: 26 | Zr: 17 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 665/750 | MED.EXP: 0/100
 
Malinowy Nos
Gwiezdny
białe kłamstwoKlan:
wicher

Księżyce: 115 [styczeń]
Mistrz: Osetowy Cierń | Kruczy Ogon/Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: Biały Kwiat
Ojciec: Osetowy Cierń
Partner: Fiołkowy Świt
Ciąża: nie
Multikonta: Krowi Ryk [S] || Jaskółcza Nadzieja; Poranna Rosa; Omszony Pazur, Węglowe Gardło [GK], Lamparci Cień, Bławatkowe Niebo [nkt]
Wysłany: 2018-11-05, 11:03   
   Wygląd: Nieszczęściu, imię twoje - kobieta! Nie zmieniła się zbyt wiele od swojej ceremonii na terminatora, niestety, a może i na szczęście, za wyjątkiem nabycia kilku centymetrów wzwyż. Kolokwialnie rzecz biorąc - urosła, i tyle. Teraz plasuje się gdzieś w granicach średniego wzrostu, ale wyżej niż niżej, chociaż nie można też jej nazwać gigantem. Śnieżnobiałe futerko, szczególnie gęste i nieco dłuższe na piersi i przy uszach dość gładko przylega do ciała na długich, zgrabnych łapach. Oczy duże, jadowicie zielone, pełne roztańczonych iskierek, a barwą przywodzące na myśl świeżą trawę Porą Młodych Liści. Na środku mordki intensywnie jasnoróżowy nos, od którego kocica wzięła zresztą swoje miano. Oj, wygląda jak anioł, ale nawet anioły mogą pokazać czasem zęby. W uśmiechu - słodkim jak maliny i ostrym jak ciernie. W starciu z lisem straciła ogon.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=124513#124513


no to co ten Borsuk się obija? >:v

wnuki Twardej Gwiazdy wowow, zapraszamy, chętnie ukocham <3
_________________

Caviar and cigarettes, well versed in
etiquette,
extraordinarily nice, she's a

= K I L L E R = Q U E E N =
gunpowder, gelatine; dynamite with a laser beam
Guaranteed to blow your mind
        Anytime ♡  ̖́-
  Statystyki - lvl: 6 | S: 17 | Zr: 11 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 80/500
 
Żabia Łapa
Gwiezdny
Żabi królKlan:
wicher

Księżyce: 24
Mistrz: Miętowy Pąk
Płeć: kocur
Matka: Malinowy Nos
Ojciec: Fiołkowy Świt
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-11-05, 12:13   
   Wygląd: Żaba ewoluował z puchatej kluseczki w całkiem zgrabnego podlotka, którego długie futro pozostaje zawsze nienagannie ułożone. W większości rude, klasyczno pręgowane z białymi znaczeniami na stopach, brzuchu, spodzie ogona i podgardlu. Porusza się zawsze wyprostowany, dystyngowanym krokiem. Łapy musiał odziedziczyć po tacie, długie i tylko dzięki okrywie włosowej nie wyglądające jak cienkie słomki, bo i cały kocurek jest raczej szczupły i niestety, nie zapowiada się na najwyższego kota w Klanie Wichru. Ale, ale, kurdupelkiem, na którego zapowiadał się po przyjściu na świat również nie zostanie! Odpowiednio podkarmiony za kociaka, wygląda na zwykłego, średniego przeciętniaka, którego oczy wybarwiły się na bliżej nieokreśloną mieszankę zieleni i błękitu, lub zieleni i żółci, w zależności od tego jak pada światło.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7665


Będzie ktoś do zabawy :3
_________________

Am I broken? Am I flawed?
If you see the .b o y. I used to be
Could you tell him that I'd like to find him?
  Statystyki - lvl: 2 | S: 4 | Zr: 7 | Sz: 3 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 15/150
 
Mleczna Łapa,
Zaginiony
Debil w pudełku


Klan:
wicher

Księżyce: 14 [Marzec]
Mistrz: Lawendowy Kwiat
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: nikt bo jest gruby
Multikonta: Kłębek [GK] Żywica [S]
Wysłany: 2018-11-05, 15:13   
   Wygląd: Drobny kocur o nadętym brzuchu, biało-burej krótkiej sierści i jasnych zielonkawych oczach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=302446#302446


Wohoho! Jak mi się zwolni jakiś slot, to zapraszam, Wilczomlecz jest chętny do rozmo... nie zaraz.
_________________
Jeśli strach przed czarną szajką tobie też nie daje spać,
Jeśli z domu wyjść się
boisz bo grasuje czarna brać,
Niech jednego cię nauczy ta
złowroga czarna pieśń.


Najbiezpieczniej przestać pić, zacząć jeść!
  Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 4 | Sz: 3 | Zm: 5 | HP: 40 | W: 60 | EXP: 60/100
 
Poranna Łapa.
Zaginiony
please don't


Klan:
wicher

Księżyce: 24 [sierpień]
Mistrz: Sokoli Cień
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: whomst
Multikonta: Górska Rosa [nkt] Zamieć [nkt]
Wysłany: 2018-11-05, 15:23   
   Wygląd: Dosyć przeciętna krótkowłosa, niebieska, tygrysio pręgowana kotka, ze złotymi oczyma. Jej delikatnie zaokrąglony pyszczek zdobi malinowy nosek, za którym ukazują się długie wibrysy. Jej włosie jest matowe i niezadbane, a ciało pokazuje wyraźne ślady wychudzenia. Jedno ucho jest nieco naderwane, a skóra w niektórych miejscach jest przecięta przez nieduże rany, które nie powinny zostawić blizny [kp pls!!]
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=302611#302611


Tylko niech kocury nie będą zbyt ładne, bo Brzask wykituje XD
_________________

then I see the colors fading
gentleness o f light escaping
shadows of m y fear invading
have I seen this all before?

I know that there's something residing
A TERROR DEEP INSIDE M E
maybe I'll find myself smiling ..............
............................on that distant shore
M A Y B E
I'M NOT A L O N E

  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 9 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 15/150
 
Jasny Poranek
Gwiezdny
ZłotopyskiKlan:
cien

Księżyce: 90 [II]
Mistrz: Ulewna Myśl [*]
Płeć: kocur
Matka: Popielata Chmura [*]
Ojciec: Drobny Mak [*]
Multikonta: Sokoli Cień, Racza Łapa (KW); Kozicy Skok (KG); Tonące Słońce (S); Lód (KC); Krzykliwa Mewa, Srebrzysty Pazur, Zamglona Łapa (GK); Czosnek (MGBG)
Wysłany: 2018-11-05, 16:31   
   Wygląd: Kolec z pewnością część wyglądu odziedziczył po rodzicach. Skąd wzięła się reszta jego ubarwienia jest tajemnicą znaną jedynie Gwiezdnemu Klanowi. Kocurek w dużej mierze ma białe futro - na piersi, przednich i większości tylnych łap oraz niemalże na całym pyszczku. Na brodzie ma uroczą czarną plamkę. Reszta to wszelkie możliwe odciecie brązu oraz beżu przeplatane czarnymi pasmami. Dookoła oczu ma czarną obwódkę. Jego prawe ślepie pokrywa bielmo, lewe zdaje się być w lepszym stanie. Wąsy ma długie, lekko zakręcone na końcach. Jego futro nie jest z pewnością bardzo długie, nie należy jednak również do najkrótszych. Kolec nie jest zbyt wielkim kotem, może sprawiać wrażenie delikatniejszego, niż w rzeczywistości jest.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=2837


Sokół zostaje podwójnym wujkiem xD tyle dzieci, przed którymi musi uciekać, ale Krzyk i Raczek się na pewno cieszą :iskrza:
_________________


Someday, when we are wiser
When the worlds older
When we have learned
I pray
Someday we may yet
Live to live and to let live
Someday, life will be fairer
Need will be rarer
And greed will not pay
  Statystyki - lvl: 5 | S: 7 | Zr: 13 | Sz: 11 | Zm: 18 | HP: 65 | W: 75 | EXP: 285/300
Stat. Med. - lvl:
7 | MED.EXP: 285/700
 
Miętowy Pąk
Gwiezdny
tears to shedKlan:
wicher

Księżyce: 46 (V '20)
Mistrz: Lśniąca Sadzawka
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: samotność
Ciąża: nie
Multikonta: Bursztynowy Wschód (KR); Mknąca Zawierucha (KC); Olchowa Łapa (KW)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-11-05, 17:51   
   Wygląd: niezbyt wielka, długowłosa srebrna szylkretka klasycznie pręgowana o ciepłych, złotych oczach, z bielą na łapach, piersi i pyszczku
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288396#288396


UwU kociaczki! Mięta chętnie weźmie na sesję :D I w przyszłości na nauki <3
_________________
Yet I feel my heart is aching
Though it doesn't beat it's breaking
And the pain here that I feel
Try and tell me it's not real
I know that I am d e a d


Yet it seems that I still have some tears to shed
  Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 245/300 | MED.EXP: 63/100
 
Irysowy Zmierzch
GwiezdnyKlan:
wicher

Księżyce: 44 [VI]
Mistrz: ... [Fiołkowy Świt]
Płeć: kotka
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: przepadł. [Drżący Głos]
Partner: fuj
Multikonta: Rumiankowy Listek [KG] Słońce. [S] Przepiórcze Piórko [KRZ], Fasolowa Łapa [KC]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-11-05, 21:44   
   Wygląd: Średniego wzrostu, nieco grubsza kotka o niebieskawej, krótkiej sierści. Łapy ma umięśnione i silne, ogon puszysty i średniej długości. Nos i poduszeczki łap ciemne, oczy okrągłe, w złotym kolorze.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7554


omg, tak bardzo kusi ale postów mi jeszcze trochę brakuje, hshssjdbjs
_________________
see you again and all the same............
I . really . didn’t . want . to . say............
x all of the tears I couldn’t dry x............

all of my words were lies, were lies

...............remaining friends, just you and me
...............I really didn’t want to b e, although
...............you’re never to h e a r my thoughts

sorry and hey... .....
.....I loved you a lot
  Statystyki - lvl: 4 | S: 13 | Zr: 12 | Sz: 9 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 10/300
 
Delka222
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-05, 21:53   

Mogłabym adoptować kotkę,jeśli jest taka opcja?
 
 
Ważkowa Sadzawka
Zaginiony
cya lmaao


Klan:
cien

Księżyce: 27 [II]
Mistrz: Motyli Lot :(((
Płeć: kotka
Matka: Żmijowy Ogon [*]
Ojciec: Motyli Lot [?] (Łabędź/Zachodząca Łapa[*])
Partner: -
Ciąża: nie
Multikonta: Wydmowy Wiatr, Pusta Łapa (KRz) | Owsiana Łapa (KW) | Mech (S) | Różany Kwiat, Potok (GK)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-11-05, 21:55   
   Wygląd: Ważkowa Sadzawka - wojowniczka zyskała trochę mięśni, jej łapy stały się mocniejsze, bardziej przystosowane do skoków i biegów. Wydłużyła się oraz trochę podrosła. Chuda, można prawie powiedzieć wychudzona. Czarne futro ozdobione rudymi plamami jest cienkie oraz krótkie, w porze nagich drzew może być jej trochę zimno. Jest najczęściej wyczyszczoone, ładnie ułożone oraz zadbane. Uszy ozdobione pojedynczymi, czarnymi włoskami na czubku oraz w środku. Co do jej oczu - o barwie wybarwionej już bardzo dawno temu - są nadal w kolorze brązowo-złotym z żółtawymi przełyskami, teraz mocniej widocznymi. Możliwe, że przez tą dumę i wszystko, jej oczy wydają się jaśniejsze, bardziej złotawe, aniżeli była w jej terminatorskich czasach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=257135#257135


Delka, są miejsca w miocie, więc możesz :'3
_________________

you've... got .. a... big .. heart
the.. way .you. see the.. world
it..... got..... you.... this..... far
you might have. some bruises
and.... a..... few..... of.... scars
but you know you're gonna be
★·.· o k a y ·.·★
-----------------------------
╰☆☆ Aktywne sesje:
    lol

  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 165/200 | MED.EXP: 0/100
 
Słonecznikowa Pestka
Gwiezdny
happyKlan:
wicher

Księżyce: 43
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kotka
Matka: Paprociowy Pył [NPC]
Ojciec: Łabędzie Skrzydło [NPC]
Partner: sigh
Ciąża: nie
Multikonta: Płomykówkowa Gwiazda [KC]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-11-05, 22:08   
   Wygląd: Niska (jedna z najniższych w klanie i pewnie też w lesie), drobna, krótkowłosa, rudo-biała, tygrysio pręgowana kotka o brązowo-złotych oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=312122#312122


Zgłaszam się na kociaka :3
_________________

will you remember the word
I loved with every bit inside me?

that happiness

ah, how strange it is, the feeling
and as tomorrow breaks
I hope you love it too

  Statystyki - lvl: 5 | S: 8 | Zr: 16 | Sz: 14 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400
 
Pierzasta Łapa..
Zaginiony
Spring.


Klan:
grom

Księżyce: 22 [maj]
Mistrz: Trawiaste Zbocze, Łani Krok
Matka: Osikowa Kora
Ojciec: Lekki Krok
Multikonta: Koniczynka [KRz/zaginieni]
Wysłany: 2018-11-05, 22:11   
   Wygląd: Niewiele się zmieniła od kocięcia, nadal jest chuda, tylko trochę wyższa, przez co niektórych rówieśników przerasta, z niektórymi zrównuje się wzrostem. Można o niej powiedzieć, że nie wyróżnia się zbytnio z tłumu, jednak pierwszą rzeczą jaką na pewno każdy będzie mógł dostrzec to jej uśmiech oraz wesołe oliwkowe oczy, które oprócz radości potrafią ukazywać spokój jaki prowadzi ją przez życie. Ma krótkie futro w odcieniu niebiesko-kremowego, które zmienia kolor na biały tylko w trzech miejscach: lewe ucho, czubek - mała plamka; dwie przedni łapy - skarpetki do nadgarstka; wielka plama od czoła, ciągnąca się przez pysk kotki, aż do piersi. Jej nos jest różowy w czarne plamki, otoczony białymi wibrysami.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=289882#289882


Jakie słodkie imię "Słonecznik", awww
_________________

IF I WAS DYING ON MY KNEES
You would be the one to rescue me
And if you were drowned at sea
I'd give you my lungs so you could breathePostaram się wrócić na chwilę 18.06, ale potem będę znowu niedostępna do 01.07.
  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 55/150
 
Jabłkowa Łapa.
Zaginiony


Klan:
samotnicy

Księżyce: 25 [X]
Mistrz: Miętowy Pąk
Matka: Paprociowy Pył
Ojciec: Łabędzie Skrzydło
Partner: -
Wysłany: 2018-11-05, 22:12   
   Wygląd: Jabłko nie wyróżnia się zbytnio wśród innych kotów. Jest przeciętnego wzrostu i trochę mniejszej wagi niż powinien. Jego futerko jest krótkie i błyszczące w słońcu rudym kolorem. Nudną barwę przyozdabiają nieco ciemniejsze, tygrysie pręgi. Za kocurem zawsze ciągnie się średniej długości ogonek. Na czubku pyszczka leży różowiutki nosek, a nad nim świecą okrągłe, zielone oczy. Chodzi z głową podniesioną do góry, co dodaje mu parę łapek wzrostu. Od wewnętrznej strony jego kończyn znajdują się mięciutkie poduszki, o kolorze zbliżonym do noska.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=312326#312326


To ja też się zgłoszę. uwu
_________________

What do you do when a chapter ends?
Do you close the book and never read it again?
Where do you go when your story's done?
You can be who you were or who y o u'l l. b e c o m e

Oh until it's all b e e n said
It's not over until your dying b r e a t h
So what do you want them to say when you're gone?
That you gave up or that you kept going.o n?
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 85/100
 
Księżycowy Pył
Gwiezdny
tranquilityKlan:
rzeka

Księżyce: 73 [VII]
Mistrz: Karasiowy Kieł, Łososiowa Łuska
Płeć: transpłciowa kotka
Matka: Ubłocona Mordka[*]
Ojciec: Ciernisty Grzbiet[?]
Partner: ład i porządek
Multikonta: Wrzeszczący Pysk[GK]; Dryfujący Kwiat, Czosnek[Nkt]; Mała Łapa[KRz]; Pluskający Potok[KC]; Czaik[KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-11-05, 22:14   
   Wygląd: Sierść w kolorze piasku, zawsze czysta i lśniąca - oto znak rozpoznawszy Rzecznej medyczki. Pokryta jest niewiele ciemniejszymi pręgami, które na bokach układają się w grube zawijasy. Nie brak także mlecznobiałych akcentów, które zdobią jej mordkę, gardło, brzuch, palce oraz końcówkę ogona. Aparycja Księżyc jest zupełnie nieimponująca; przykrótkie łapy noszą smukły, nieco wydłużony korpus oraz zaokrągloną głowę, na której osadzone są nieduże uszy, orzechowe oczy i nos o barwie łososiowej. Jej skóra jest wolna od blizn, za to na brzuchu, bokach i biczowatym ogonie widać niemal łyse fragmenty - efekt zbyt intensywnego czyszczenia futra w momentach stresu. Głos Rzeczniaczki jest dość charakterystyczny; jako że transpłciową kotką musi nad nim pracować, by był wyższy i brzmiał jak głos kotki.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=226757#226757


zapraszamy. :>
_________________
but everybody's bones are just holy branches cast from trees to cut patterns in the world, and in time we find some shelter, spill our leaves and then sleep in the Earth, and when we're there we'll belong, cause the Earth don't give a damn if you're lost
x
  Statystyki - lvl: 5 | S: 8 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 18 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 65/400
Stat. Med. - lvl:
7 | MED.EXP: 640/1200
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers