Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zajęczy Sus
2018-10-11, 23:52
Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2018-09-15, 14:08   Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Wichru. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Burzowy Pomruk i Drżący Głos:Imię: Burzowy Pomruk
Płeć: Kotka
Wiek: 49

Wygląd: Krótko mówiąc kotka nie grzeszy urodą. Nie jest żadną wichrową miss i nie zawraca kocurom w głowach. Zamiast tego woli się skupiać na polowaniu. Jej aparycja zresztą bardzo dokładnie na to wskazuje, bowiem ciało kotki usłane jest licznymi bliznami po starciach ze zwierzyną czy samotnikami. Burzowy Pomruk to rosła bura kotka o krótkiej sierści. Jej beczkowate ciało noszą umięśnione, niezgrabne, średniej długości łapy, których uderzenie niejednego kota przybiło do parteru. Mimo wszystko nie całe ciało kotki pokrywa pręgowana bura sierść. Jej szczęka oraz klatka piersiowa wraz z przednimi łapami są białe. Ogon wojowniczki jest dość krótki, choć całe szczęście nie zaburza to jej równowagi podczas wspinaczek po drzewach bądź polowań. Znad białej, często skrzywionej mordki wyglądają żółte, niekoniecznie przyjazne ślepia. Jest większa od Drżącego Głosu. Idealna wojowniczka. W końcu nie jest żadnym pieszczochem by leżeć i pachnieć, prawda?

Charakter: Ogólnie Burzowy Pomruk niewiele się odzywa, podobnie zresztą jak jej partner, chociaż można podejrzewać, że ma to różne źródła. Czasami tylko ryknie grzmiąco, gdy straci cierpliwość. Przed wybuchem pysk kotki przypomina burzową chmurę i ostrzega, że lepiej jej bardziej nie denerwować. Inaczej nie tylko podniesie głos, ale również silne łapy, których cios potrafi czasami ogłuszyć, a już na pewno zwalić innego kota na ziemię. O dziwo, Burzowy Pomruk denerwuje się powoli. Nie jest typem szybko zapalającej się zapałki, o wiele bardziej przypomina powoli rozgrzewający się wulkan, również w kwestii zniszczeń, które wywołuje gdy wpadnie w gniew. Jest lojalna wobec klanu i niech żaden samotnik lepiej nie trafi na nią w trakcie swoich swawolnych spacerów, inaczej nie ujdzie z tego cało. Buro-biała wojowniczka nie za bardzo umie okazywać emocje, toteż rodzinę traktuje raczej jako wartość podrzędną. Jest, bo jest, ot co.

Urodzona: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznane.
Imię: Drżący Głos
Płeć: Kocur
Wiek: 44

Wygląd: Drżący Głos to krótkowłosy czarny kocur. Zaczynając od łba, na okrągłej głowie pokrytej matowym czarnym futrem osadzone są czarne antenki kocura zbierające dźwięk z okolicy. Z wnętrza uszu kocura wydostają się rzadkie białe kosmyki. Pod nimi znajdują się bladozielone średniej wielkości oczy, zaś niżej na zakończeniu krótkiego pyszczka kocura został umiejscowiony czarny jak węgiel nos, pod którym sierść Drżącego Głosu przybiera biała barwę. Czarny węgielek został otoczony pokaźnymi, długimi wąsami. Pysk i broda wojownika są białe, podobnie jak jego szyja i klatka piersiowa wraz z podbrzuszem. Na długich białych łapach znajdują się czarne plamy. Nie jest to kocur krępy ani nadto umięśniony; sprawia raczej wrażenie delikatniejszego i niezbyt silnego. Bardziej przypomina łowcę niż wojownika preferującego starcia mordka w mordkę, o czym świadczy nawet jego lekki krok.

Charakter: Drżący Głos jak na prawdziwego Wichrzaka przystało jest raczej niekonfliktowym kotem, który stara się nie wchodzić innym w drogę. Pilnuje swoich łap oraz swojego ogona, starając się nie robić sobie niepotrzebnych wrogów oraz nie tworząc kolejnych problemów. Rzadko okazuje emocje, przynajmniej te negatywne. Jego pysk jest zwykle spokojny i nieczęsto można zobaczyć by unosił się gniewem. Kocur ogólnie mało się odzywa, a to za sprawą pewnej przypadłości, która go dotknęła, otóż czarno-biały kocur jest nieśmiały i zwyczajnie jąka się rozmawiając z innymi kotami. Dlatego właśnie stara się nie wypowiadać zbyt wiele, nie wspominając już o wyrażaniu swojego zdania na klanowych zebraniach. Całe szczęście jego partnerce to odpowiada i nie wymaga od niego długich nocnych rozmów. W zasadzie Drżący Głos jest podporządkowany Burzowemu Pomrukowi w wielu kwestiach, jednak nie wygląda na to, by mu ten fakt przeszkadzał.

Urodzony: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: Brat Chłodnego Powiewu.


Historia: Patrząc na tę dwójkę, można by stwierdzić: oni? parą? niemożliwe. Już nawet widząc tę dwójkę z odległości można zobaczyć same przeciwieństwa, od budowy ciała po najczęstszy wyraz pyska, z charakteru zaś także wydają się do siebie kompletnie nie pasować. Burza na początku okazywała czarno-białemu kocurowi sympatię w nieco nietypowy sposób: naśmiewając się z jego jąkania, na co on reagował milczeniem czy nawet unikaniem towarzystwa starszej kotki, również z tego względu, że bardzo łatwo było ją rozgniewać. Koniec końców jednak, gdy kocica zorientowała się ze sporym opóźnieniem, że to mu przeszkadza, przestała to robić i ta dwójka odnalazła wspólny język, jeszcze gdy byli terminatorami. Ich wspólne zajęcia do dziś obejmują głównie polowania i patrole we dwójkę oraz siedzenie w komfortowej ciszy, chociaż zdarza im się faktycznie porozmawiać, dzięki czemu ostatecznie zbliżyli się do siebie na tyle, by spróbować bycia parą. A raczej… tak zarządziła Burza. Wydawać by się mogło, że kocięta także zarządziła Burza, jednak to akurat była inicjatywa Drżącego, który… być może nieco pozazdrościł, gdy jego bratu urodziła się gromadka dzieci z Jodłową Igłą. Ku zdziwieniu samego kocura, jego partnerka się… zgodziła. No bo czemu nie? Oczywiście kocięta to dość poważna decyzja i nie podjęła jej od razu, ale koniec końców o dziwo wyszło na jego i jakiś czas później dało się zauważyć, że Burzowy Pomruk się zaokrągla. Wszystko stało się jasne, gdy na świat przyszły ich kocięta, co do których wojowniczka ma nieco… mieszane uczucia. Z jednej strony obroniłaby każde ze swoich dzieci własną piersią, gdyby ktoś im coś zrobił, z drugiej jednak… nie za bardzo umie się z nimi obchodzić i nie ma do nich tyle cierpliwości, ile powinna, przynajmniej dopóki są małymi szkrabami, które nie potrafią za bardzo chodzić i zadają wiele niekoniecznie mądrych pytań, bo, kto wie, może później złapie z nimi lepszy kontakt. Drżący Głos z kolei okazał się nieśmiałym, ale w gruncie rzeczy dobrym ojcem, skłonnym na wiele pozwolić dzieciom. Chciałby jednak, by wyrosły na dobre koty, lojalne wobec klanu i tolerancyjne, by nie naśmiewały się z innych tak, jak kiedyś w stosunku do niego robiła to Burza. Inna sprawa, czy uda mu się w swojej nieśmiałości i pewnej wrażliwości przekazać to wszystkim swoim kociętom, nawet tym krnąbrnym i nie chcącym za bardzo słuchać, które mogę sprawiać problemy swoim rodzicom i innym członkom klanu.

Jest możliwość wcielenia się w ósemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek na koniec września: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się siódemkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Burzowy Pomruk i Drżący Głos.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie czterech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
• Wilczomlecz (już gra)
• Irys (już gra)
• Brzask (już gra)
Wróbel (już gra) Jaśmin
• Mleko (już gra)
• Jasny (już gra)
• Węgielek (już gra)
• Igła (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne, cętkowane lub ticked. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń lub białe mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Zajęczy Sus 2018-11-02, 14:54, w całości zmieniany 22 razy  
 
 
Kłębek
GwiezdnyKlan:
cien

Księżyce: 4
Płeć: kotka
Matka: Splątane Futerko
Ojciec: Ivan
Ciąża: nie
Multikonta: Mleczna Łapa [KW] Żywica [S]
Wysłany: 2018-09-15, 17:45   
   Wygląd: Buro-ruda kotka o dużych, bladozielonych oczach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6805


!!AAA!!
Tym miotem powrócę na Artemidę! Poproszę zarezerwować jednego kociaka, będzie miał na imię Pokrzywa!
owwwwo
_________________

Stay positive!


  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 35
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-09-15, 17:47   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Kłębek, zapraszamy, ale jak coś to w Wichrze jest już jedna Pokrzywa c:
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Górska Rosa
Zaginiony
yeet


Klan:
cien

Księżyce: 23 [marzec]
Mistrz: Ciemna Toń
Matka: Mrówczy Kopiec
Ojciec: Drapiące Gardło
Partner: Pustułka!
Multikonta: Poranna Łapa [KW] Zamieć [KRz]
Wysłany: 2018-09-15, 17:49   
   Wygląd: Delikatnie zbudowana kotka, utrzymująca swoje ciałko na drobnych, długich łapkach, od spodu zdobionymi przez szaro-różowe poduszki. Futro utrzymane jest w trzech kolorach, dokładniej szarym, rudym i miejscami białym, który zasłania ciemne pręgi. Delikatne rysy pyszczka zawsze towarzyszą jej uśmiechowi, który ukazuje ciemnobiałe ząbki. Szeroko otwarte oczy powoli przyjmują barwe jasnego błękitu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6999


Można jednego? uwu
_________________

xi don't need you to respect me, i respect mex
i don't need you to xlxoxvxe xme, i xlxoxvxex me
but i want you to know xyxoxux could know xmxe
if you change your mind
if you change your mind
  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 10 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 135/150
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-09-15, 17:57   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Górka, wyślę w tej sprawie pw, jak coś ustalimy w administracji c:
Ostatnio zmieniony przez Zajęczy Sus 2018-09-15, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Rumiankowy Listek
Gwiezdny
#winaRumianekKlan:
gwiezdni

Księżyce: 30,5 w chwili śmierci
Mistrz: Paprociowy Liść, Łani Krok :0
Płeć: kotka
Matka: Czapla Noga [NPC]
Ojciec: Lśniącooki [NPC]
Partner: ...Popiołka!!!
Ciąża: nie
Multikonta: Irysowy Zmierzch [KW], Słońce. [S] Przepiórcze Piórko [KRZ] Fasolowa Łapa[KC]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-09-15, 17:57   
   Wygląd: Drobna kotka, średniego wzrostu o śnieżnobiałym, krótkim futerku utrzymywanym w porządku. Różowym nosie i kolorowych oczach - lewe było złote, natomiast prawe błękitne. || kp
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7188


Skoro mam zgodę to zaklepie miejsce żeby nie było, imię będzie prawdopodobnie Irys, ale wyjdzie w praniu jak konto ogarnę
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 10 | Sz: 10 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 110/200
 
Popielny Żar
Wojownik
siłaKlan:
cien

Księżyce: 53 [X]
Mistrz: Grzybowa Polana [*]
Płeć: kotka
Matka: Trzcinowa Sadzawka
Ojciec: Miekki Obłok
Partner: Dębowy Cień
Ciąża: nie
Multikonta: Śliwkowa Pestka [KRz], Pęknięta Łapa, Lisi Wrzask [KC], Cyprysowa Łuska [KG] | Dynia [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-09-15, 18:09   kociak
   Wygląd: Wysoka;zdrowo wyglądająca;zgrabna. Kocica przestała w końcu przypominać kościotrupa, a stała się zdrowo wyglądającą kocicą, która gdzieniegdzie miała troszkę więcej zdrowego tłuszczyku po niedawnym rozwiązaniu - oczywiście, że mówimy tu o brzuchu! Ma długie, powabne łapy, łabędzią szyje, kształtny łepek i biczowaty ogon. Szatą przypomina dzikiego zająca, co za tym idzie? Jest szaro-niebieska z ciemniejszym nalotem na czole, karku, grzbiecie który stopniowo przechodzi w jaśniejsze tony i zlewa się w ciepły krem na pyszczku, policzkach oraz podbrzuszu i wewnętrznej części łap jak i stopach. Córka Trzcinowej Sadzawki nie ma widocznego pręgowania! Jej oczy są żywo pomarańczowe, nosek w kolorze cegiełki a uszy nieco większe niż u przeciętnego kota a ich wnętrze ma ciemno-różowy kolor. Porusza się z gracją i pewnością siebie ze spokojnym i łagodnym uśmiechem na mordce.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7996


kuurcze, zapomniałam o tamtym poście i miocie w klanie cienia :((
mogłabym sobie jednak tutaj zaklepać kociaka? miałby na imię północ uwu
_________________
  Statystyki - lvl: 5 | S: 10 | Zr: 15 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 145/400
 
Kłębek
GwiezdnyKlan:
cien

Księżyce: 4
Płeć: kotka
Matka: Splątane Futerko
Ojciec: Ivan
Ciąża: nie
Multikonta: Mleczna Łapa [KW] Żywica [S]
Wysłany: 2018-09-15, 18:09   
   Wygląd: Buro-ruda kotka o dużych, bladozielonych oczach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6805


hmm skoro nie mogę wziąć Pokrzywy, to mogłabym nazwać postać Wilczomlecz? Taki chwast wstępujący w europie, w Polsce
_________________

Stay positive!


  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 35
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-09-15, 18:12   Re: kociak
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Rumiankowa Łapa napisał/a:
Skoro mam zgodę to zaklepie miejsce żeby nie było, imię będzie prawdopodobnie Irys, ale wyjdzie w praniu jak konto ogarnę

w porządku, wpisałam na listę c:

nieogarniamhelp napisał/a:
kuurcze, zapomniałam o tamtym poście i miocie w klanie cienia :((
mogłabym sobie jednak tutaj zaklepać kociaka? miałby na imię północ uwu

jeżeli wciąż jesteś zainteresowana miotem w Klanie Cienia, to możesz ponownie się tam zapisać, bo zostało wciąż jedno miejsce :> na razie Cię wpiszę tutaj, ale daj znać, jeśli jednak chcesz do Cienia |D

Kłębek napisał/a:
hmm skoro nie mogę wziąć Pokrzywy, to mogłabym nazwać postać Wilczomlecz? Taki chwast wstępujący w europie, w Polsce

wydaje mi się, że takie imię będzie w porządku, skoro ta roślina występuje u nas dziko
Ostatnio zmieniony przez Zajęczy Sus 2018-09-15, 18:17, w całości zmieniany 2 razy  
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Rogash
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-15, 18:30   

Czy mógłbym zająć kociaka? :lisi:
 
 
Popielny Żar
Wojownik
siłaKlan:
cien

Księżyce: 53 [X]
Mistrz: Grzybowa Polana [*]
Płeć: kotka
Matka: Trzcinowa Sadzawka
Ojciec: Miekki Obłok
Partner: Dębowy Cień
Ciąża: nie
Multikonta: Śliwkowa Pestka [KRz], Pęknięta Łapa, Lisi Wrzask [KC], Cyprysowa Łuska [KG] | Dynia [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-09-15, 18:33   
   Wygląd: Wysoka;zdrowo wyglądająca;zgrabna. Kocica przestała w końcu przypominać kościotrupa, a stała się zdrowo wyglądającą kocicą, która gdzieniegdzie miała troszkę więcej zdrowego tłuszczyku po niedawnym rozwiązaniu - oczywiście, że mówimy tu o brzuchu! Ma długie, powabne łapy, łabędzią szyje, kształtny łepek i biczowaty ogon. Szatą przypomina dzikiego zająca, co za tym idzie? Jest szaro-niebieska z ciemniejszym nalotem na czole, karku, grzbiecie który stopniowo przechodzi w jaśniejsze tony i zlewa się w ciepły krem na pyszczku, policzkach oraz podbrzuszu i wewnętrznej części łap jak i stopach. Córka Trzcinowej Sadzawki nie ma widocznego pręgowania! Jej oczy są żywo pomarańczowe, nosek w kolorze cegiełki a uszy nieco większe niż u przeciętnego kota a ich wnętrze ma ciemno-różowy kolor. Porusza się z gracją i pewnością siebie ze spokojnym i łagodnym uśmiechem na mordce.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7996


Zajęczy Sus napisał/a:
jeżeli wciąż jesteś zainteresowana miotem w Klanie Cienia, to możesz ponownie się tam zapisać, bo zostało wciąż jedno miejsce :> na razie Cię wpiszę tutaj, ale daj znać, jeśli jednak chcesz do Cienia |D
okej to ja jednak wróce do cienia, bo tam jest super umaszczenie które mi odpowiada. dziekuje!!
_________________
  Statystyki - lvl: 5 | S: 10 | Zr: 15 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 145/400
 
Zaśnieżona Ścieżka
Zaginiony
wierność jest nudna


Klan:
wicher

Księżyce: 54 księżyce [wrzesień]
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: Wilczy Pomruk [hehe, wolne żarty >:3]
Ciąża: nie
Multikonta: Trzaskający Mróz [KR]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-09-15, 20:12   
   Wygląd: Zaśnieżona Ścieżka wraz z wejściem w dorosłość, zyskała małą zmianę w wyglądzie. Wcześniejsza chudziutka sylwetka, teraz nabrała kształtów. Chude łapy nabrały mięśni, a ciało, które chociaż wciąż szczupłe, nieco się powiększyło. Jest wysoka, przewyższa normę, przez co może naprawdę wydawać się zwykłym chucherkiem, chociaż rzeczywistość jest kompletnie inna. Jej futro jest krótkie acz gęste, idealnie ułożone oraz nieskazitelnie białe, w świetle promieni słonecznych nawet lśniące. Kotka naprawdę dba o higienę i jeśli uda się ją zobaczyć, zawsze będzie niesamowicie czysta. Jej małżowiny uszne są duże, skrywając od środka różowawy kolor. Oczy kotki są duże, koloru słońca. Maleńki nos na środku pyszczka jest delikatnie różowy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288397#288397


Będzie z kim pisać sesje! ❤️

Edit: I to jeszcze rodzinka moja jest! *-*
_________________
thought I could get you back
shouldn’t have been so cocky
shouldn’t have did you wrong

and now I miss you bad, really
Ostatnio zmieniony przez Zaśnieżona Ścieżka 2018-09-15, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 12 | Zm: 7 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 100/300
 
Miętowy Pąk
Gwiezdny
tears to shedKlan:
wicher

Księżyce: 46 (V '20)
Mistrz: Lśniąca Sadzawka
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: samotność
Ciąża: nie
Multikonta: Bursztynowy Wschód (KR); Mknąca Zawierucha (KC); Olchowa Łapa (KW)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-09-15, 20:17   
   Wygląd: niezbyt wielka, długowłosa srebrna szylkretka klasycznie pręgowana o ciepłych, złotych oczach, z bielą na łapach, piersi i pyszczku
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288396#288396


Kuzyni UwU
Mięta bardzo chętnie przygarnie na sesje <3
_________________
Yet I feel my heart is aching
Though it doesn't beat it's breaking
And the pain here that I feel
Try and tell me it's not real
I know that I am d e a d


Yet it seems that I still have some tears to shed
  Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 245/300 | MED.EXP: 63/100
 
Orlikowe Pióro
Wojownik
afraidKlan:
wicher

Księżyce: 56 [10. '20]
Mistrz: fiołkowy świt
Płeć: kocur
Matka: jodłowa igła [npc]
Ojciec: chłodny powiew [?/npc]
Multikonta: gwiżdżący wiatr [kw]; porośnięta łapa [kc] || hucząca łapa [gk/kr]; zmrok [nkt/kg]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-09-15, 20:57   
   Wygląd: niski wzrost, szczupły, długie łapy; krótkowłosy; bury, pręgowany tygrysio, z białymi znaczeniami; brązowooki; parę blizn
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7248


Elo, rezerwujcie sloty na sesję, młodziaki
~wasz starszy brat stryjeczny huhu
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 13 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 170/300 | MED.EXP: 0/100
 
Mleczna Łapa,
Zaginiony
Debil w pudełku


Klan:
wicher

Księżyce: 14 [Marzec]
Mistrz: Lawendowy Kwiat
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: nikt bo jest gruby
Multikonta: Kłębek [GK] Żywica [S]
Wysłany: 2018-09-16, 13:47   
   Wygląd: Drobny kocur o nadętym brzuchu, biało-burej krótkiej sierści i jasnych zielonkawych oczach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=302446#302446


Hej hej, zapraszam moje rodzeństwo na sesje!
_________________
Jeśli strach przed czarną szajką tobie też nie daje spać,
Jeśli z domu wyjść się
boisz bo grasuje czarna brać,
Niech jednego cię nauczy ta
złowroga czarna pieśń.


Najbiezpieczniej przestać pić, zacząć jeść!
  Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 4 | Sz: 3 | Zm: 5 | HP: 40 | W: 60 | EXP: 60/100
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers