Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zajęczy Sus
2018-09-09, 21:59
Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: Kocur
Wysłany: 2018-09-04, 12:47   Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Zroszony Listek oraz Brudny Kamień:Imię: Zroszony Listek
Płeć: Kotka
Wiek: 36

Wygląd: W zasadzie niewyróżniająca się kotka, która może na pierwszy rzut oka wydawać się kopią Liliowej Sadzawki, jednak wystarczy chwila, by je odróżnić. Zroszony Listek bowiem jest dość krępą kocicą, a do tego stosunkowo umięśnioną. Całe jej ciało pokrywa krótkie, białe futerko, a jej ogon być może byłby długi, gdyby nie to, że kiedyś w walce z psem na patrolu straciła mniej więcej 1/3 jego długości. Ma duże i okrągłe jasnoniebieskie oczy, które są chłodne i zdają się odpychać każdego, kto w nie zajrzy. Wąsy ma jasne i krótkie, a nos jasnoróżowy. Porusza się niemal bezszelestnie, choć jej krok wydaje się niedbały. Ogólnie mówiąc nie jest kocicą, która rzuca się jakoś specjalnie w oczy - i zapewne bardzo jej to odpowiada, bo nie przyciąga niepotrzebnej uwagi.

Charakter: Mrukliwa kotka, która trzyma się na uboczu. Nie jest skłonna do zwierzeń innym kotom, przez co może się wydawać nieco osamotniona, bo mało kto w klanie jest jej bliski, jakby trochę obawiała się komukolwiek zaufać. Zresztą... zdaje się, że nieszczególnie jej to przeszkadza, bo lubi wykonywać obowiązki wobec klanu samotnie, bez kotów, które gadają i niepotrzebnie ją rozpraszają. W kontaktach z innymi wydaje się nie tyle nieśmiała, co nawet nieufna i niechętna, jakby wolała po prostu zostać sama. Nie próbuje tego nawet ukrywać pod maską fałszywej uprzejmości i sztucznego uśmiechu, tylko po prostu wprost prosi o zostawienie jej w spokoju. Bywa nerwowa i gniewna, jeżeli ktoś się jej naprzykrza. Praktycznie nie wyraża swojej opinii na jakikolwiek temat, począwszy od Gwiezdnego Klanu, przez Kodeks Wojownika, aktualne wydarzenia w klanie Rzeki czy oceny innych kotów. Mimo swojego oddalenia od innych, jest kocicą lojalną wobec klanu, ale mimo to swój trening pod okiem Trawiastookiego ukończyła dopiero w wieku niecałych trzydziestu księżyców, ponieważ zwyczajnie jej nie zależało na randze wojownika wystarczająco mocno, a i ma tendencję do znikania z klanowych terenów, jakby chciała odpocząć od klanowiczów.

Urodzona: w Klanie Rzeki
Pochodzenie: nieznane.
Imię: Brudny Kamień
Płeć: Kocur
Wiek: 42

Wygląd: Imię Brudny Kamień pasuje do niego jak ulał, a szczególnie pod względem wyglądu, ponieważ pokrywa go krótka i lekko zmierzwiona, szorstka w dotyku sierść o szarej barwie, co przywodzi na myśl właśnie rzeczony kamień. Oprócz tego pokrywają go nieco ciemniejsze, cienkie i rozwidlone pręgi, ale to nie jedyny kolor sierści, którym może się poszczycić. Na tylne łapy ma naciągnięte aż po pięty białe skarpetki, a na przednich biel pokrywa jedynie palce. Natura obdarzyła go również białym gardłem. Brudny ma śmieszne, wywinięte ku górze i nastroszone, ale przy okazji też krótkie wąsy. Sylwetkę ma dość mocno zarysowaną i z całą pewnością nie należy do najwyższych kotów w Klanie Rzeki, jednak ma imponujące umięśnienie, które świadczy o jego sile i doświadczeniu. Na szczególną uwagę zasługują jego szerokie barki i gruby, chociaż dość długi ogon. Na świat patrzy oczami o barwie przygaszonej żółci. Nie dba szczególnie o swoją aparycję, co widać po tym, że często chodzi brudny i potargany, a zawsze wiadomo, kiedy był na polowaniu, bo nie raczy sobie wyczyścić łap i pyska z krwi upolowanej zwierzyny.


Charakter: Co jak co, ale ten kocur potrafi zaznaczyć swoją obecność w towarzystwie, bądź miejscu, w którym się obecnie znajduje. Jest głośny i rozpycha się w towarzystwie nawet niekoniecznie swoimi szerokimi barkami, ale po prostu charakterystycznym, dominującym stylem bycia. Nie lubi być w centrum uwagi, aczkolwiek na towarzystwo nigdy nie narzeka. Szczególnie towarzystwo kocic, które czasami zwracają uwagę na jego brutalność i nieokrzesanie. Z drugiej strony, gdy Brudny Kamień zaweźmie się i postanowi osiągnąć jakiś cel, to potrafi zrobić naprawdę wiele, a przede wszystkim zmienić swoje postępowanie byleby tylko dostać to, czego chce. Często dotyczy to kocic, które postanowi zdobyć i właśnie wtedy z brutala zamienia się w szarmanckiego oraz urokliwego wojownika o nienagannym zachowaniu. Jest wyrachowany i cwany, i pewnie gdyby był bardziej związany z klanem, to Czerwony Mak znalazłaby w nim jednego ze swoich popleczników. Tak to dobrze dogaduje się głównie ze swoim mistrzem, Jastrzębiopiórym. Należy do typów, którzy raczej znikają na całe dnie i to wcale nie podczas patrolów, czy polowań, chociaż tak by się mogło wydawać. Nie jest kotem wylewnym, który pokazuje swoje uczucia - Brudny kryje je w sobie, jeżeli już jakiekolwiek się pojawią, ale tutaj także przypomina bardziej głaz, niż jakąś czującą istotę.

Urodzony: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Na próżno szukać tu historii miłosnej. Charaktery obojga rodziców są nie tyle sprzeczne, co zupełnie wobec siebie obojętne, a więcej iskier można pewnie uzyskać poprzez potarcie o siebie dwóch mokrych patyków. A mimo tego… efekty jakie są – każdy widzi. Trudno powiedzieć co Brudny Kamień sobie myślał, obierając akurat Zroszony Listek na cel swoich podbojów, w końcu kocica nie należy ani do klasycznych piękności, ani nie jest szczególnie łatwą "zdobyczą". Może po prostu lubi wyzwania? I to właśnie otrzymał, bo początkowo Zroszony Listek zupełnie ignorowała jego zaloty, unikając towarzystwa kocura i otwarcie nim gardząc. Co sprawiało z kolei, że Brudny Kamień stawał się coraz bardziej zawzięty i zdeterminowany, by białą wojowniczkę zdobyć. Sprawy potoczyły się lawinowo i… teraz mamy efekty. Co konkretnie między nimi zaszło – żadne z nich nie chce powiedzieć, wiadomo tyle, że wyraźnie unikają się wzajemnie. Zroszony Listek z wyraźnie negatywnych, graniczących z lękiem i odrazą uczuć wobec swojego "partnera", Brudny Kamień – nonszalancko i niedbale, w końcu cel został osiągnięty, dostał, co chciał, a Zroszony Listek już nie jest mu do niczego potrzebna. Nikt nie spodziewał się, że wkrótce na świat przyjdzie gromadka kociąt… które, niestety, dość niefortunny mają start w życie z takimi rodzicami. Zroszony Listek opiekuje się dziećmi tylko na tyle, na ile musi, wykonując swoje matczyne obowiązki mechanicznie i obojętnie, byle je już odhaczyć i mieć święty spokój. Więcej jej zresztą nie ma w obozie niż jest, mimo statusu Matki chwytając się każdego polowania czy patrolu. Brudny Kamień natomiast, och, on jest ojcem wręcz wspaniałym!… ale tylko gdy się na niego patrzy, na pokaz, bo prywatnie i w cztery oczy zdaje się w ogóle kociętami nie przejmować, jest wobec nich chłodny i mało interesuje go to, co mają mu do powiedzenia albo to, czego by chciały. Możliwe, że nawet nie wie, ile konkretnie ich ma. Ale postronny obserwator nigdy by nie wyciągnął takich wniosków, w końcu pokazuje się z dziećmi na ceremoniach, ostentacyjnie pocałuje czasem w czółko… wyjątkowo przebiegły niedzielny tatuś. Kocięta więcej prawdziwego kontaktu mają z, dajmy na to, starzejącą się już Liliową Sadzawką czy Wierzbową Gałązką, która wyraźnie przejęła się tym, że ich rodzice nie są zbyt zainteresowani wychowywaniem swoich pociech.

Jest możliwość wcielenia się w piątkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec września: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się czwórkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Zroszony Listek i Brudny Kamień.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie dwóch graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
• Śnieżka (już gra)
• Bezik (już gra)
• Deszcz (już gra)
• Kwaśny (już gra)
• Wschód (już gra)
• Pustułka (już gra)


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Księżycowy Pył 2018-11-14, 19:58, w całości zmieniany 14 razy  
 
 
Śnieżne Serce
Wojownik
Dobre SerceKlan:
rzeka

Księżyce: 25 (sierpień)
Mistrz: Gwiazda na Ciemniejącym Niebe
Płeć: Kotka
Matka: Zroszony Listek
Ojciec: Brudny Kamień
Multikonta: Wzbierająca Fala (KC)
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2018-09-04, 15:05   
   Wygląd: Dosyć wyróżniająca się biała kotka. Skrada się bezszelestnie. Jakikolwiek kot spojrzy jej w oczy od razu wywołuje uśmiech. Jej piękny biały ogon jest puszysty i długi. Wszędzie widać jej jaskraworóżowy nos. Ma śliczne długie. Wąsy ma jasne i krótki i krótką sierść. Jej niebieskie oczy duże i okrągłe. Ma biały brzuszek po ojcu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7523


zgłąszam się
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 140/200
 
Zajęczy Sus
Wojownik
trwamKlan:
wicher

Księżyce: 71 [ sierpień ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: Kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywisty Wiatr (KW); Zimno (KC)
Wysłany: 2018-09-04, 15:07   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


zapraszamy, możesz pisać kp c:
_________________


the .h i g h e r .I go,__________________
_________________ the .h a r d e r. I fall
s o. I don't look down, I don't look back at all
and when I . W I S H . it all would turn to .b l a c k
i try to see the light and .p u s h. the darkness back
  Statystyki - lvl: 7 | S: 13 | Zr: 18 | Sz: 15 | Zm: 11 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 505/600
 
Śnieżne Serce
Wojownik
Dobre SerceKlan:
rzeka

Księżyce: 25 (sierpień)
Mistrz: Gwiazda na Ciemniejącym Niebe
Płeć: Kotka
Matka: Zroszony Listek
Ojciec: Brudny Kamień
Multikonta: Wzbierająca Fala (KC)
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2018-09-04, 15:08   
   Wygląd: Dosyć wyróżniająca się biała kotka. Skrada się bezszelestnie. Jakikolwiek kot spojrzy jej w oczy od razu wywołuje uśmiech. Jej piękny biały ogon jest puszysty i długi. Wszędzie widać jej jaskraworóżowy nos. Ma śliczne długie. Wąsy ma jasne i krótki i krótką sierść. Jej niebieskie oczy duże i okrągłe. Ma biały brzuszek po ojcu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7523


Zajęczy Sus napisał/a:
zapraszamy, możesz pisać kp c:

jak się zgłosić?
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 140/200
 
Zajęczy Sus
Wojownik
trwamKlan:
wicher

Księżyce: 71 [ sierpień ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: Kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywisty Wiatr (KW); Zimno (KC)
Wysłany: 2018-09-04, 15:13   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


musisz wypełnić formularz karty postaci zawarty tutaj: http://www.artemida.webd....opic.php?t=1338
i wkleić go do nowego tematu w tym dziale: http://www.artemida.webd....forum.php?f=175

masz na to tydzień od dzisiaj c:
_________________


the .h i g h e r .I go,__________________
_________________ the .h a r d e r. I fall
s o. I don't look down, I don't look back at all
and when I . W I S H . it all would turn to .b l a c k
i try to see the light and .p u s h. the darkness back
  Statystyki - lvl: 7 | S: 13 | Zr: 18 | Sz: 15 | Zm: 11 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 505/600
 
Śnieżne Serce
Wojownik
Dobre SerceKlan:
rzeka

Księżyce: 25 (sierpień)
Mistrz: Gwiazda na Ciemniejącym Niebe
Płeć: Kotka
Matka: Zroszony Listek
Ojciec: Brudny Kamień
Multikonta: Wzbierająca Fala (KC)
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2018-09-04, 15:20   
   Wygląd: Dosyć wyróżniająca się biała kotka. Skrada się bezszelestnie. Jakikolwiek kot spojrzy jej w oczy od razu wywołuje uśmiech. Jej piękny biały ogon jest puszysty i długi. Wszędzie widać jej jaskraworóżowy nos. Ma śliczne długie. Wąsy ma jasne i krótki i krótką sierść. Jej niebieskie oczy duże i okrągłe. Ma biały brzuszek po ojcu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7523


Zajęczy Sus napisał/a:
musisz wypełnić formularz karty postaci zawarty tutaj: http://www.artemida.webd....opic.php?t=1338
i wkleić go do nowego tematu w tym dziale: http://www.artemida.webd....forum.php?f=175

masz na to tydzień od dzisiaj c:

a w karcie postaci mam wpisać swoje dane czy..
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 140/200
 
Zajęczy Sus
Wojownik
trwamKlan:
wicher

Księżyce: 71 [ sierpień ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: Kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywisty Wiatr (KW); Zimno (KC)
Wysłany: 2018-09-04, 15:28   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


jak swoje? musisz podać dane postaci, którą stworzysz na potrzeby gry na forum :> wszystko jest wyjaśnione w opisie formularza
_________________


the .h i g h e r .I go,__________________
_________________ the .h a r d e r. I fall
s o. I don't look down, I don't look back at all
and when I . W I S H . it all would turn to .b l a c k
i try to see the light and .p u s h. the darkness back
Ostatnio zmieniony przez Zajęczy Sus 2018-09-04, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 7 | S: 13 | Zr: 18 | Sz: 15 | Zm: 11 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 505/600
 
Bezik
KociakKlan:
rzeka

Księżyce: 1 księżyc
Płeć: Kocur
Matka: Zroszony Listek
Ojciec: Brudny Kamień
Wysłany: 2018-09-04, 15:30   
   Wygląd: Bezik jest małym kocurkiem o niebieskiej sierści. Jego oczy na razie są niebieskie. Na jego futrze widnieją białe plamy, które rozciągają się po całym brzuchu i klatce piersiowej, łapach oraz kawałku pyszczka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7526


Poproszę 1 miejsce. Kocurek Bezik. KP postaram wysłać się jak najszybciej (ale to pewnie będzie jutro). To jest moja pierwsza postać :delcia:
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 3 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 0/100
 
Zajęczy Sus
Wojownik
trwamKlan:
wicher

Księżyce: 71 [ sierpień ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: Kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywisty Wiatr (KW); Zimno (KC)
Wysłany: 2018-09-04, 15:34   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


jasne, zapraszamy - jak coś to masz tydzień na wstawienie KP, także spokojnie :D
_________________


the .h i g h e r .I go,__________________
_________________ the .h a r d e r. I fall
s o. I don't look down, I don't look back at all
and when I . W I S H . it all would turn to .b l a c k
i try to see the light and .p u s h. the darkness back
  Statystyki - lvl: 7 | S: 13 | Zr: 18 | Sz: 15 | Zm: 11 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 505/600
 
Śnieżne Serce
Wojownik
Dobre SerceKlan:
rzeka

Księżyce: 25 (sierpień)
Mistrz: Gwiazda na Ciemniejącym Niebe
Płeć: Kotka
Matka: Zroszony Listek
Ojciec: Brudny Kamień
Multikonta: Wzbierająca Fala (KC)
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2018-09-04, 15:44   
   Wygląd: Dosyć wyróżniająca się biała kotka. Skrada się bezszelestnie. Jakikolwiek kot spojrzy jej w oczy od razu wywołuje uśmiech. Jej piękny biały ogon jest puszysty i długi. Wszędzie widać jej jaskraworóżowy nos. Ma śliczne długie. Wąsy ma jasne i krótki i krótką sierść. Jej niebieskie oczy duże i okrągłe. Ma biały brzuszek po ojcu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7523


wysłane
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 140/200
 
Śnieżne Serce
Wojownik
Dobre SerceKlan:
rzeka

Księżyce: 25 (sierpień)
Mistrz: Gwiazda na Ciemniejącym Niebe
Płeć: Kotka
Matka: Zroszony Listek
Ojciec: Brudny Kamień
Multikonta: Wzbierająca Fala (KC)
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2018-09-04, 15:46   
   Wygląd: Dosyć wyróżniająca się biała kotka. Skrada się bezszelestnie. Jakikolwiek kot spojrzy jej w oczy od razu wywołuje uśmiech. Jej piękny biały ogon jest puszysty i długi. Wszędzie widać jej jaskraworóżowy nos. Ma śliczne długie. Wąsy ma jasne i krótki i krótką sierść. Jej niebieskie oczy duże i okrągłe. Ma biały brzuszek po ojcu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7523


zajęczy susei kiedy dane zostaną ukatualnione
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 140/200
 
Zajęczy Sus
Wojownik
trwamKlan:
wicher

Księżyce: 71 [ sierpień ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: Kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywisty Wiatr (KW); Zimno (KC)
Wysłany: 2018-09-04, 15:49   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Jerzynka, proszę, edytuj posty, zamiast pisać kolejne w odstępie paru minut. Twoje KP musi zostać sprawdzone, wtedy będziesz musiała je poprawić, a jeżeli dostaniesz akcepta to dopiero wtedy będziesz mogła rozpocząć grę i wtedy uaktualnimy pierwszy post w tym temacie
_________________


the .h i g h e r .I go,__________________
_________________ the .h a r d e r. I fall
s o. I don't look down, I don't look back at all
and when I . W I S H . it all would turn to .b l a c k
i try to see the light and .p u s h. the darkness back
  Statystyki - lvl: 7 | S: 13 | Zr: 18 | Sz: 15 | Zm: 11 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 505/600
 
Ulewna Łapa.
Gwiezdny
W tej plus minus kotceKlan:
rzeka

Księżyce: 23
Mistrz: Kto? NIKT!
Płeć: Kotka
Matka: Kolczasta Mordka
Ojciec: Jastrzębiopióry
Partner: Jest nim? (Bursztynowy Wschód)
Ciąża: nie
Multikonta: Falująca Łapa [Z] Kasztan [KRz]
Wysłany: 2018-09-05, 07:14   
   Wygląd: Od czasu, kiedy kotka wszystko zignorowała, można było zauważyć lekkie zmiany. Jej futerko, zostało czarne, lecz dorobiło się kilku brązowych plam, co jest pamiątką po nie dbaniu o siebie. Jej oczy jakkolwiek też się zmieniły. Nie świecą entuzjazmem jak wcześniej, wręcz przeciwnie. Jej sylwetka jest chudsza niż przedtem. Kotka ograniczyła się w jedzeniu, ponieważ sama polować dobrze nie umiała i tylko fart sprawiał, że cokolwiek dawała radę złapać. Najczęściej chodzi przygaszona, z ogonem w dole i spuszczoną głową. Za uchem nadal nosi kukułcze pióro - znak po spotkaniu z Kukułczym Puchem
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7108


Będą następne kociaki do brania na nauki
_________________
Widzisz to?
To śmierć.
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 70/150 | MED.EXP: 0/100
 
Owocowa Łapa
Terminator
she happyKlan:
rzeka

Księżyce: 21 {III}
Mistrz: Drżący Płomień
Płeć: Kotka
Matka: Kolczasta Mordka [NPC]
Ojciec: Jastrzębiopióry [NPC]
Ciąża: nie
Wysłany: 2018-09-05, 12:33   
   Wygląd: Owocowa Łapa nie należy do grupy wysokich kotów w klanie, bardziej pasuje do tych o przeciętnym wzroście. Porusza się na dobrze umięśnionych łapach swym szybkim krokiem, który rzadko kiedy ustaje. Pyszczek kotki, zazwyczaj uśmiechnięty, jest długi i zdecydowanie bardzo ekspresywny, łatwo stwierdzić jakie dziś posiada humor. Ciało jej jest pokryte krótką i miękką sierścią o białym kolorze z rudymi plamami na twarzy, pysku, grzbiecie oraz na całkowicie rudym ogonie. Owalna głowa posiada różowy nos jak i dwukolorowe ślepia, lewe będąc w żółtym kolorze a prawe pozostając przy niebieskiej barwie od urodzenia.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#282310


Jakby któryś z nowych klusek chciał, z chęcią przygarnę na sesje z Owocową Łapą ;)
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 10/150
 
Kukułczy Puch
Wojownik
Złamana duszaKlan:
rzeka

Księżyce: 33 [VIII]
Mistrz: Świetlikowa Gwiazda
Płeć: Kotka
Matka: Pierzaste Serce
Ojciec: Trawiastooki
Partner: Widocznie nie jest mi pisany
Ciąża: nie
Multikonta: Płonący Las [KC] Jasna Łapa [KW] Ostra Łapa [KC] Sopel [KG]
Wysłany: 2018-09-05, 15:00   
   Wygląd: Kukułka jest burą, wysoką i szczupłą kotką z ciemnymi tygrysimi pręgami. Na nosie posiada białą odmianę. A sam nos jest ciemno brązowy. Na przednich i tylnych łapach ma białe skarpetki sięgające do palców,co dotyczy też klatki piersiowej która jest tego samego koloru. Ma krótką, miękką i gładką sierść która dodaje jej uroku. Kolor oczu odziedziczyła po matce, czyli przybrały one oliwkową barwę.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288297#288297


Ja też przygarne małe kulki na sesję jak będę miała wolny slot :3 A może kiedyś zabiorę was na nauki :D!
_________________

I am not a stranger to the dark
h i d ea w a y,t h e ys a y
'cause w e don't want your broken p a r t s
I've learned to be ashamed of all my scars

r u na w a y,t h e ys a y
no one'll l o v e you as you are
but I won't let them break me down to dust
I k n o wthat there's ap l a c efor u s
  Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 170/200
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers