Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zajęczy Sus
2018-08-08, 12:26
Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: Kocur
Wysłany: 2018-07-30, 20:32   Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Cienia. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Wrzosowa Ścieżka oraz Okopcona Łapa:Imię: Wrzosowa Ścieżka
Płeć: Kotka
Wiek: 23

Wygląd: Zacznijmy od tego, że jest kotką średniego wzrostu i nie wyróżnia się szczególnie, jeżeli chodzi o budowę ciała - ale co innego, jeśli mówimy o kolorze jej gładkiego, przylegającego futerka. Jest całkiem oryginalne, stanowi bowiem połączenie trzech barw: ciemnej szarości, piaskowego kremowego oraz śnieżnej bieli. Ciężko wskazać, która z tych barw dominuje, bo w większości miejsc szary i kremowy mieszają się ze sobą, a biel oblewa całe przednie łapy, szyję, klatkę piersiową, część pyska, brzuch oraz większość tylnych łap Wrzosowej Ścieżki. Można jedynie stwierdzić, że na lewej stronie głowy kotki dominuje szary, plamy tego kolory znajduje się też na klatce piersiowej kotki oraz na jej żuchwie, a jej lewy łokieć jest kremowej barwy, podobnie jak prawa pięta. Jej ogon jest proporcjonalnej długości i ciężko powiedzieć, której barwy na nim jest więcej: szarego czy kremowego. Na świat spogląda błyszczącymi złotymi ślepiami, które znajdują się nad ciemnoróżowym nosem i długimi wibrysami.

Charakter: Kocica ta wcześniej uchodziła za beztroską, roztrzepaną, bardzo kochliwą i niestałą w uczuciach; podobno szukała szczęścia u Drapiącego Gardła i nawet Chrzanowego Korzenia, za nic sobie mając ich zainteresowanie innymi kotkami, ale i romansowała z kocurami spoza klanu Cienia. Jednakże gdy w stosunkowo młodym wieku została wojowniczką, a wkrótce po tym do klanu powrócił jej przyjaciel z czasów bycia kociakiem i młodym terminatorem, Okopcona Łapa, Wrzosowa nagle okazała się bardziej stonowana, pełna klasy, a przede wszystkim bardzo zainteresowana czarno-białym kocurem. Och, i oczywiście obowiązkami wynikającymi z nowej rangi, bo mimo wszystko dba o ich wypełnianie. Nie wierzy w Gwiezdny Klan, jednak szanuje Kodeks Wojownika i jest lojalna. Dumna i pewna siebie, nawet trochę wyniosła, a jej zachowania mają w sobie coś teatralnego. Niebieska szylkretka lubi być w centrum uwagi, jednak bardzo stara się też, by inne koty miały o niej dobrą opinię, a więc nie szuka uwagi w sposób, który mógłby ją ośmieszyć, na przykład krzykiem. Bardzo lubi, gdy koty zwierzają się jej z sekretów, a potem może je przekazać innym, jednak gdyby ktoś ją oskarżył o coś podobnego, na pewno by protestowała i zaprzeczała.

Urodzona: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: Daleka krewna Świerkowej Igły.Imię: Okopcona Łapa
Płeć: Kocur
Wiek: 21

Wygląd: Pierwszym, co rzuca się w oczy, gdy patrzy się na Okopconego, są jego długie łapy, na których osadzona jest szczupła, dość koścista i wyciągnięta sylwetka, a potem gruba, czarna pręga, która ciągnie się przez cały jego grzbiet aż do karku, gdzie rozchodzi się na boki w postaci zawijasów. Właściwie to Okopcony wygląda, jakby natura porozciągała go we wszystkie strony, jedynie pozostawiając mu w miarę krótki, uroczy biały pyszczek z różowym noskiem. Większą część jego ciała pokrywa krótka biała sierść, która jedynie na głowie oraz ogonie i bokach ustępuje burym plamom, które są pokryte czarnymi spiralami. Poza tym, już z pyska wygląda na niepewnego siebie, a w szczególności uwagę zwracają jego wiecznie szeroko otwarte, okrągłe oczy o tęczówkach w kolorze nienasyconej, jasnej zieleni, przez które wygląda na wiecznie zdziwionego. Nad oczami rysują się czarne, liczne prążki, a jeszcze wyżej, na czubku głowy, sterczą szerokie u nasady dość duże uszy.

Charakter: Kocur wydaje się być bardzo bezbarwny i pozbawiony charakteru. Widać, że jest nieśmiały, a poza tym bardzo łatwo się rozprasza i trudno mu jest skupić się na jednej rzeczy przez dłuższą chwilę, ponieważ prędko ponosi go wyobraźnia i zaczyna wyobrażać sobie swoje przygody przeszłe, czy też przyszłe. Jest raczej typem roztargnionego marzyciela, który chciałby chwytać swoje sny, ale zwyczajnie trudno jest mu w ogóle wykonać jakieś działania z obawy przed niepowodzeniem. Lubi sobie od czasu do czasu zażartować, ale generalnie szybko się peszy. Mimo częstych porażek stara się cieszyć życiem, toteż często widać go z szerokim uśmiechem na pysku, o ile nie myśli w tym momencie o niebieskich migdałach. Jeśli uda mu się pokonać swoją nieśmiałość, to bardzo łatwo przychodzi mu okazywanie emocji i generalnie widać, że empatyczny z niego typ. Zwykle stara się pomagać innym, albo chociaż próbuje ich wspierać w potrzebie. Koty w klanie były dość zdziwione, gdy dowiedziały się, że na swojego partnera wybrała go Wrzosowa Ścieżka, jednak para znała się od dawna i najwyraźniej coś zaiskrzyło.

Urodzony: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Jeżeli ktoś od wczesnego wieku bliżej znał i obserwował tak Okopconą Łapę, jak i Wrzosową Ścieżkę, mógłby stwierdzić, że to, że kiedyś będą parą, jest oczywiste i jasne niczym słońce. Urodzili się tylko w odstępie dwóch księżyców od siebie i zaprzyjaźnili się już w kociarni ; od czasu ceremonii Wrzoski na terminatorkę byli praktycznie nierozłączni, oczywiście w granicach obozu, dopóki również Okopcony nie został mianowany. Oboje zostali terminatorami Drapiącego Gardła, co bardzo im pasowało, bo mogli spędzać jeszcze więcej czasu razem… dopóki buro-biały kocur nie zachorował na zielony kaszel, co praktycznie wykluczyło go z klanowego życia, nie zagroziło jednak jego relacji z Wrzosową Łapą, która cierpliwie czekała, aż jej przyjaciel wyzdrowieje i będzie mogła się z nim codziennie widywać. Gdy w końcu się to stało i powrócili do wspólnych treningów, przez dwa księżyce wszystko było dobrze, a niebiesko-kremowo-biała kotka nawet zaczęła odkrywać w sobie głębsze uczucia do nieśmiałego, płochliwego terminatora. Tyle tylko, że… któregoś dnia Okopcony wyszedł na nocny, samotny spacerek, a od tego czasu w klanie nie widziano go przez parę księżyców. Kotka była zrozpaczona, a w ramach radzenia sobie ze stratą zaczęła flirtować ze starszymi kocurami i szukać u nich uwagi, tak w klanie (nawet z własnym mistrzem!), jak i poza nim, szczególnie zaś zainteresowała się Drżącym Głosem z Klanu Wichru, bo jej się bardzo kojarzył z zaginionym kocurem. Nikt jednak nie odwzajemniał jej zalotów. Wrzosowa zdążyła zostać wojownikiem, a wkrótce po jej ceremonii do klanu powrócił nie kto inny, a jej przyjaciel z dzieciństwa. Szybko okazało się, że kocur po prostu zabłądził i wylądował u dwunogów, jednak udało mu się uciec, a nowe ziemie Czterech Klanów odnalazł dzięki napotkanym po drodze samotnikom. Wrzosowa Ścieżka, która gdzieś w środku zawsze miała nadzieję na powrót kocura, bardzo się z tego powodu ucieszyła, chociaż trzeba przyznać, że przez pewien czas koty nie wiedziały do końca, jak się w swojej obecności zachowywać. W końcu kotka wyznała, że bardzo tęskniła za Okopconym… i że chyba go kocha. Część klanowiczów była bardzo zdziwiona, że to właśnie buro-białego wybrała tak piękna, pełna klasy i dość pewna siebie wojowniczka, ale inni pokiwali tylko głowami i stwierdzili, że na to się zapowiadało od dawna.
I nie minęło wiele czasu, a brzuch Wrzosowej Ścieżki znacząco się powiększył. Gdy Okopcony dowiedział się, że jego partnerka jest w ciąży, początkowo się przeraził, że sobie nie poradzą, a poza tym: przecież wciąż był terminatorem! Zaczął bardziej się przykładać do treningu z Drapiącym Gardłem, jednak im bliżej było do narodzin kociąt, tym więcej czasu spędzał u boku kotki, podobnie jak zresztą po porodzie. Ich miot jest stosunkowo mały, co zapewne z ulgą przyjęły inne koty w bardzo już licznym klanem Cienia, ale przede wszystkim dla pary oznacza to tyle, że mogą poświęcić równą ilość uwagi każdemu z maleństw. Nie są perfekcyjnymi rodzicami. Okopcony stara się dzielić czas między treningi, a partnerkę i kocięta, a poza tym wciąż pozostaje marzycielem, który potrafi po prostu spędzić pół dnia, wpatrując się w niebo i rozmyślając na temat kształtu chmur. Na ziemię ściąga go jednak Wrzosowa, zdeterminowana, by empatyczny terminator brał udział w wychowaniu potomstwa. Zależy jej na tym, by jej kocięta dobrze się zachowywały i były lojalne wobec klanu – w końcu to świadczy także o niej samej. Nie znaczy to jednak od razu, że zależy jej tylko na tym; przede wszystkim chce, by były szczęśliwe. O to samo stara się dbać ich ojciec, jakkolwiek nieporadnie mu to idzie.

Jest możliwość wcielenia się w czwórkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek na koniec lipca: 1 księżyc, wiek na koniec sierpnia: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się trójkę rodzeństwa z miotu.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie dwóch graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
• Jaskółka (już gra)
• Róża (już gra)
Księżyc (już gra) Bryza. (już gra)
• Modraszka (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających ok. połowę ciała kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Zajęczy Sus 2018-09-13, 21:39, w całości zmieniany 12 razy  
 
 
Modliszkowy Zagajnik
Matka
zbudzonaKlan:
cien

Księżyce: 21 [XI]
Mistrz: Olchowy Szept
Płeć: Kotka
Matka: Żmijowy Ogon
Ojciec: Motyli Lot [Łabędź]
Ciąża: nie
Multikonta: Mrówcza Łapa [KG], Żaba [KW]
Wysłany: 2018-07-30, 20:53   
   Wygląd: Modliszkę można by opisać bardzo krótko: po prostu ładna. Ale dla wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej, jest ona zgrabną, choć nie maleńką i nie wychudzoną kotką, plasującą się gdzieś w okolicach średniego wzrostu. Porusza się wdzięcznym krokiem, z lekko uniesionym kolorowym ogonem i zawsze szeroko otwartymi zielonymi ślepiami. Jej krótkie futro jest kolorystycznie idealną mieszanką tego rodziców. Brzuch, przednie łapy i część mordki pokrywa śnieżna biel, resztę ciała natomiast czarne i rude łaty, w tym po jednej na każde oko: ruda na prawym i czarna na lewym. Jedna niesforna plamka usadowiła się również zaraz przy jej różowym nosku.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=292640#292640


Ooooh Modliszka weźmie chętnie na sesje jakiegoś milutkiego kociaczka :3
_________________
She took a step, but then felt tired.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
She said, "I'll rest a little while."xxxxxxxxxxxxxxxxxxixxxxxxxxxxxxxxxxxxx
But when she tried to walk again,xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
She wasn't - a xcxhxixlxd.xxxxxxxxxxxxxxxxixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
And all the people hurried fast, real fastxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxi
And no one ever smiledxxxxixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxShe stumbled into faith and thought
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx"God, this is all there is?"
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxThe pictures in her mind arose
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxAnd began... to breathe
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxixxxxxxxxxAnd no one saw, and no one heard
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxThey just xfxoxlxlxoxwxexdx the lead
  Statystyki - lvl: 1 | S: 2 | Zr: 8 | Sz: 4 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 105/100
 
Skowronkowa Łapa
Samotnik
Wracam do domu!Klan:
cien

Księżyce: 30 (VI)
Mistrz: Lwi Płomień
Płeć: Kocur
Matka: Liść (przybrana)
Ojciec: Mruczące Gardło (przybrany)
Multikonta: Zamglona Łapa (S)
Wysłany: 2018-07-30, 20:56   
   Wygląd: Zdecydowanie urósł należy do jednych z najwyższych kotów. Kołtuny i brud już nie pasują do opisu kocurka. Długie czarno białe łaciate futro zawsze dokładnie umyte. Bo z czasem kocurek nie mógł już patrzeć na ten brud.Co do futra to ma ono barwę czarną niczym smoła, ale ma białe znaczenia na łapach sięgające do połowy łap, na pysku z wyjątkiem nosa i brody, szyi oraz na brzuchu. Stał się średnio barczysty, ale przez swój wzrost może budzić strach. Kroki stały się niezwykle pewne, ale zarazem delikatne. Momentami przy napięciu mięśni widać je poprzez sierść, ale nie są jakieś niezwykle duże. Zielone oczęta patrzą na świat bardzo uważnie zawsze starając się zauważyć najmniejszy ruch.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=287402#287402


Oooo nowe kocięta w Cieniu. Skowronek chętnie weźmie na sesję.
_________________
Here we go again
I will not g.i.v.e in
I've got a reason to fight
. . Every day we choose . .
We might win or lose
This is the dangerous life
  Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 55/100 | MED.EXP: 0/100
 
Owocowa Łapa
Terminator
she happyKlan:
rzeka

Księżyce: 21 {III}
Mistrz: Drżący Płomień
Płeć: Kotka
Matka: Kolczasta Mordka [NPC]
Ojciec: Jastrzębiopióry [NPC]
Ciąża: nie
Wysłany: 2018-07-30, 21:10   
   Wygląd: Owocowa Łapa nie należy do grupy wysokich kotów w klanie, bardziej pasuje do tych o przeciętnym wzroście. Porusza się na dobrze umięśnionych łapach swym szybkim krokiem, który rzadko kiedy ustaje. Pyszczek kotki, zazwyczaj uśmiechnięty, jest długi i zdecydowanie bardzo ekspresywny, łatwo stwierdzić jakie dziś posiada humor. Ciało jej jest pokryte krótką i miękką sierścią o białym kolorze z rudymi plamami na twarzy, pysku, grzbiecie oraz na całkowicie rudym ogonie. Owalna głowa posiada różowy nos jak i dwukolorowe ślepia, lewe będąc w żółtym kolorze a prawe pozostając przy niebieskiej barwie od urodzenia.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#282310


Kusi, kusi aby zrobić Ślimacza w Cieniu QwQ
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 10/150
 
Łaciate Futerko
Gwiezdny
#winaMyszyKlan:
gwiezdni

Księżyce: 17 gdy czas stanął w miejscu
Mistrz: Puszczykowy Ogon
Płeć: Kotka
Matka: Olchowy Listek
Ojciec: Szczurzy Ogon [*]
Partner: Piaskowy Podmuch
Ciąża: nie
Multikonta: Wiewiór [KC] Lśnienie [KW]
Wysłany: 2018-07-30, 21:15   
   Wygląd: Kotka o krótkim, czarnym futerku z białymi znaczeniami na łapach, pyszczku, klatce piersiowej, podbrzuszu i ogonie. Ma błękitne oczy i różowy nos. Wokół szyi posiada bliznę, której dorobiła się podczas walki z jenotem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=233578#233578


Go Ślimaczek, Gałązka @@
_________________
when this world is no more
the m o o n is all we'll see
I'll ask you to fly away with me
until the stars all fall down
they empty from the sky
but I don't m i n d
if you're with me

then everything's alright
  Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 12 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
 
Mysia Łapa.
Gwiezdny
have to goKlan:
grom

Księżyce: 15 [Maj]
Mistrz: Bystrz [*] || Buk-czołg
Płeć: Kotka
Matka: Trująca Łapa (NPC)
Ojciec: Darth Wąs (NPC)
Partner: -
Ciąża: nie
Multikonta: Bobrzy Kieł [KC]; Nocna Wichura [KG]; Sadza [KW] | Osia Łapa [nkt]; Amnezja [trup]; Rozmarynowa Łapa [GK]; jakaś frajernia
Wysłany: 2018-07-30, 21:17   
   Wygląd: Koteczka niewielkich rozmiarów o bardzo szczupłej sylwetce. Futro pokrywające jej drobne ciało ciągle tej samej barwy - pręgowane, bure z fragmentami rudości. Od brody poprzez pierś i cały brzuch sierść jest idealnie biała, tak samo jak skarpetki na łapach i końcówka długiego, biczowatego ogona. Mysz ma nienaturalnie duże uszy, tym samym doskonały słuch. Trochę niżej znajdują się dwa przenikliwe, blado-zielone talary, Mysie ślepia, które drążą nowo poznane koty na wskroś. Jeszcze niżej umiejscowiony jest ciemnoróżowy nos, który jest wiecznie w ruchu. Wyraz Mysiej mordki jest zazwyczaj obojętny, nie okazujący żadnych uczuć, jednak nie raz można dostrzec lekki, najczęściej zuchwały uśmieszek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=145192#145192


omg nowe dzieci które można gryźć i nimi pomiatać @@
_________________
I have to go, I have to go, I have to go
And leave you alone

But alway
s know, always know, always know
That I love you so, I love you so

I love you so
  Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 15/150
 
Chmurka
Pieszczoch
szaleństwoKlan:
cien

Księżyce: 52 [ marzec ]
Mistrz: Kwitnący Pąk, Bagienna Trzcina
Płeć: Kotka
Matka: Kukułcze Jajo
Ojciec: Chrzanowy Korzeń
Ciąża: nie
Multikonta: Pręgowany Grzbiet [ KR ], Gęsia Łapa [ KW ], Korzeń [ KG ], Czarny Świt [ MGBG ], Ryk, Niedźwiedzia Łapa [ GK ]
Wysłany: 2018-07-30, 22:05   
   Wygląd: Najmniejsza kotka w całej okolicy ( trust me, coś mniejszego nie byłoby w stanie się urodzić ), bardzo niska, o nieproporcjonalnie długim tułowiu i lodowobłękitnych ślepiach, w dodatku pokryta puchatą, śnieżnobiałą sierścią. Wibrysy ma lekko uniesione ku górze na samych ich końcach, uszy bardzo malutnkie, zaś nos i poduszki łap - jasnoróżowe. Natura nie mogła chyba wymyślić czegoś o bardziej urokliwym i niewinnym wyglądzie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5685


Jak już dołączycie - chętnie wezmę was na sesję z Króliczką, która w tej chwili pomaga w zajmowaniu się wami w kociarni <3 I na nauki też mogę!
_________________


Kiedyś płynęłam prosto, jak między liniami, teraz miotam się w kółko rozpaczliwym pieskiem.
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 13 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 5/300 | MED.EXP: 0/100
 
Świetlistopręga
Zmarły
slowly dying flowerKlan:
samotnicy

Księżyce: 33
Mistrz: przeciwności losu | Czerwony Mak
Płeć: Kotka
Matka: Liliowa Sadzawka
Ojciec: Popielate Skrzydło [*]
Partner: all men are pigs
Ciąża: nie
Multikonta: Chrząszczowa Łapa [KC], Grzmiąca Łapa [KG], Cisowa Łapa [GK]
Wysłany: 2018-07-30, 22:44   
   Wygląd: Dymna, tygrysio pręgowana kotka ze szmaragdowymi oczami i kulejącą prawą tylną łapą.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=276120#276120


BRAKUJE MI 16 POSTÓW, ZLITUJCIE SIĘ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
_________________

if i don't go to hell
when i die
i might go to heaven
might go to heaven


BUT PROBABLY NOT
  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 30/150
 
Kwiecista Łapa
Gwiezdny
not todayKlan:
cien

Księżyce: 57 (grudzień)
Mistrz: Żołędziowy Grzbiet [*]|| Tygrysiopręgi [?] || Bezsenna Noc
Płeć: Kotka
Matka: Świerkowa Igła [*] (NPC)
Ojciec: Łaciata Skóra (NPC)
Multikonta: Mleczny Kieł (Rzeka) | Jagoda (nieaktywne)
Wysłany: 2018-07-30, 23:57   
   Wygląd: Buro-rudo-biała, wysoka chodząca porażka z niebieskimi, wiecznie zaszklonymi oczami.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=173858#173858


woah, były nastoletnie matki, to teraz nastoletni ojciec <D kuzynostwo~
_________________
but I know, I know, I know
life can be beautiful
I pray, I pray, I pray
for a better way
if we changed back then
we could change again
we can be beautiful

just not today
Ostatnio zmieniony przez Kwiecista Łapa 2018-07-30, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 45 | W: 55 | EXP: 60/100
 
Wierzbowa Łapa
Gwiezdny
Ta martwa


Klan:
grom

Księżyce: 12
Mistrz: I don't know
Płeć: Kotka
Matka: Bursztynowooka
Ojciec: Grejący Krzew
Partner: Loki
Ciąża: nie
Wysłany: 2018-07-31, 12:41   
   Wygląd: Kocię z niezwykle błękitnymi oczami. Kotka ma czarne gęste futro.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6211


Jeku nowy miot doczekałam się
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wierzbowa Łapa 2018-07-31, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 6 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 0/100
 
Jaskółka..
Kociak
Taki kolorowy kotek :3Klan:
cien

Księżyce: 17
Mistrz: ...
Płeć: Kotka
Matka: Wrzosowa Ścieżka
Ojciec: Okopcona Łapa
Partner: ...
Ciąża: nie
Multikonta: Wierzbowa Łapa [RIP]
Wysłany: 2018-07-31, 16:47   
   Wygląd: Jaskółka... hmmm co mogę o niej powiedzieć na pewno że rozmiarem jest mniejsza od większości rodzeństwa, ale myślę że nie tylko tym się różni od rodzeństwa. Kotka jest długowłosa, głównie kotka jest czarna ale pokrywają ją rude plamki. Ma ona także biały kołnierzyk dodający jej uroku. Jej oczy są koloru czystego błękitu a jej nosek jest szeroki i różowiótki. Uszy ma duże i na pewno nie umknie jej żaden dźwięk. Jej uśmiech raczej nie okazuje emocji za to oczy mówią wszystko.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=293894#293894


Ja bym poprosiła kotkę w miejsce Łzy
_________________

  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 6 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 0/100 | MED.EXP: 0/100
 
Zajęczy Sus
Wojownik
trwamKlan:
wicher

Księżyce: 71 [ sierpień ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: Kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywisty Wiatr (KW); Zimno (KC)
Wysłany: 2018-07-31, 20:40   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Anulka, czekamy na kp c:
_________________


the .h i g h e r .I go,__________________
_________________ the .h a r d e r. I fall
s o. I don't look down, I don't look back at all
and when I . W I S H . it all would turn to .b l a c k
i try to see the light and .p u s h. the darkness back
  Statystyki - lvl: 7 | S: 13 | Zr: 18 | Sz: 15 | Zm: 11 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 505/600
 
Górska Rosa
Zaginiony
yeet


Klan:
cien

Księżyce: 23 [marzec]
Mistrz: Ciemna Toń
Płeć: Kotka
Matka: Mrówczy Kopiec
Ojciec: Drapiące Gardło
Partner: Pustułka!
Multikonta: Poranna Łapa [KW] Zamieć [KRz]
Wysłany: 2018-08-02, 07:56   
   Wygląd: Delikatnie zbudowana kotka, utrzymująca swoje ciałko na drobnych, długich łapkach, od spodu zdobionymi przez szaro-różowe poduszki. Futro utrzymane jest w trzech kolorach, dokładniej szarym, rudym i miejscami białym, który zasłania ciemne pręgi. Delikatne rysy pyszczka zawsze towarzyszą jej uśmiechowi, który ukazuje ciemnobiałe ząbki. Szeroko otwarte oczy powoli przyjmują barwe jasnego błękitu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6999


Gdy tylko zwolnią mi się sesje, z wielką chęcią podłapę jakiegoś kociaka na następną uvu
_________________

xi don't need you to respect me, i respect mex
i don't need you to xlxoxvxe xme, i xlxoxvxex me
but i want you to know xyxoxux could know xmxe
if you change your mind
if you change your mind
Ostatnio zmieniony przez Górska Rosa 2018-08-02, 07:56, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 10 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 135/150
 
Róża,
KociakKlan:
cien

Księżyce: 9 (XI)
Płeć: Kocur
Matka: Wrzosowa Ścieżka
Ojciec: Okopcona Łapa
Wysłany: 2018-08-02, 12:52   
   Wygląd: Pierwszym co się rzuca w oczy, gdy tylko spojrzy się na Różę, jest odziedziczony po ojcu wzrost. Kocurek już nawet w tak młodym wieku jest większy od innych kociąt, a gdy dorośnie prawdopodobnie będzie znacząco przewyższał wzrostem przeciętnych klanowiczów. Niestety na tym kończą się jego wyjątkowe cechy wyglądu, bo jego futerko jest cóż... przeciętne. Kociak jest przeciętnym, tygrysio-pręgowanym burasem o krótkim, szorstkim futerku. Jego pyszczek jest krótki, zgrabny w przeciwieństwie do reszty sylwetki niepowyciągany. Gdy tylko spojrzy się na jego głowę, natychmiastowo zauważy się wąski, różowy nosek, duże uszy i jeszcze większe, niebieskie oczy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=295785#295785


Cześć, cześć, można przygarnąć jednego kociaka? ;w;
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
 
Borsucze Futro
Wojownik
play despacitoKlan:
wicher

Księżyce: 69 [VII]
Mistrz: Zajęczy Sus
Płeć: Kocur
Matka: Miętowooka [NPC]
Ojciec: Twarda Gwiazda* [NPC]
Partner: -
Multikonta: Trzmiela Gwiazda [Pył] (KG), Bystry Nurt (S), Chmielograb/Piotr (S), Olchowy Szept (KC), Barszczowa Łapa (KC), Gwiazdka (KW)
Wysłany: 2018-08-02, 12:57   
   Wygląd: Srebrzysty rosły kocur o długim, gęstym futrze, które pokrywają czarne klasyczne pręgi. Kocur ma białą brodę, kryzę oraz krótkie skarpetki na przednich oraz dłuższe sięgające do pięt na tylnych. Jego broda jest silnie zarysowana, a nad nią znajduje się proporcjonalny, łososiowy w środku i czarny na zewnątrz nos, znad którego wyglądają limonkowe ślepia, które zależnie od światła są mniej lub bardziej żółte bądź zielone. Oczy Borsuka kształtem przypominają zaokrąglone kamienie, zwężające się prawie pod kątem ostrym do jednej strony. Z uszu wyrastają mu bujne, czarne pędzle, a żuchwę porastają bujne, długie bokobrody, często falujące na wietrze. Srebrzystego charakteryzują długie łapy ze słabo zarysowanymi mięśniami.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5406


Ruvaszenko napisał/a:
Cześć, cześć, można przygarnąć jednego kociaka? ;w;


Pewnie, zacznij pisać kp!
_________________
wcisnę się w bezpieczny kąt
w dziurawą ścianę wbiję wzrok
do sieci wrzucę płaczliwy post
p o l u b i s z g o

ty tylko popatrzysz, a ja
poczuję się gorzej na samą myśl
zaczynam zamykanie bram
  Statystyki - lvl: 5 | S: 13 | Zr: 14 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 240/400
Stat. Med. - lvl:
2 | MED.EXP: 16/200
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers