Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zajęczy Sus
2018-07-14, 11:18
Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2018-07-09, 16:03   Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Wichru. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Jodłowa Igła oraz Chłodny Powiew:Imię: Jodłowa Igła
Płeć: Kotka
Wiek: 43

Wygląd: Dość spora kotka, długołapa i wysoka, ale także z szerokimi barkami i stosunkowo muskularna, chociaż... to ostatnie raczej przykrywają ogromne ilości futra, jakie otaczają ciało Jodłowej Igły. Mogłoby się wydawać, że futro kocicy powinno nie tylko jej utrudniać życie, ale także strasznie się plątać i kołtunić, jednak o dziwo tak się nie dzieje - może dlatego, że kotka bardzo dba o siebie. A skoro już przy futrze jesteśmy, to jest one sporą mieszaniną kolorów. Większość stanowi srebrzysty kolor, na którym znajdują się grube, czarne zawijasy, jednak w niektórych miejscach ustępuje rudości, co szczególnie widać na przednich łapach, prawej części głowy i ogonie kocicy. Z kolei jej bujna kryza jest biała, podobnie jak pysk, sierść między oczami, brzuch i każda z łap mniej więcej w połowie. Często ma roześmiane oczy i szeroki uśmiech na mordce, który wydaje się być zaraźliwy.

Charakter: Jodłowa Igła chętnie pomoże ci we wszystkim, pożartuje, pogawędzi o sprawach błahych, jak i poważnych. Jest kocicą, której wszędzie pełno i której głośny śmiech wypełnia wszystkie zakamarki obozu, gdy tylko w nim jest... a z tym bywa różnie, bo jak na kocicę oddaną klanowi przystało, bardzo chętnie i często chodzi na polowania i patrole. Walka jej niestraszna, ale rozpoczyna ją dopiero wtedy, gdy nie widzi innego wyjścia - zawsze najpierw stara się przekonać drugiego kota do odpuszczenia i na przykład wycofania się z terytorium klanu Wichru. Jest pewna siebie i śmiała, jednak przy tym ciepła i otwarta na inne koty. Twierdzi, że zdrowa komunikacja jest kluczem do rozwiązania wszystkich problemów, co stara się stosować w razie konfliktów wśród swoich najbliższych. Chociaż z radością i zaangażowaniem wypełnia obowiązki wojownika, zdarza się jej pomagać także matkom, a wtedy opowiada kociakom wspaniałe historie, które zapewne poznała od starszych kotów, i stara się im wpoić lojalność wobec klanu. Często robi śmieszne miny i żartuje z innych (jak i z siebie samej!), jednak robi to w sposób pozbawiony złośliwości czy w ogóle złych intencji, przez co jest ulubienicą nie tylko klanowych kociąt, ale i wielu dorosłych. Wydaje się być przeciwieństwem Chłodnego Powiewu, jednak w jakiś sposób przebiła się przez jego zewnętrzną skorupę i odnaleźli wspólny język.

Urodzona: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: Kuzynka Północnego Podmuchu.
Imię: Chłodny Powiew
Płeć: Kocur
Wiek: 40

Wygląd: Przeciętnego wzrostu kocur, nie wpisujący się raczej w stereotyp typowego Wichrzaka; ma szerokie barki, a pod jego krótkim, ale gęstym futrem widać sporą ilość mięśni, wyrobionych przez długie księżyce pracy nad sobą i wypełniania obowiązków klanowych. Jeżeli nie przyjrzeć mu się zbyt uważnie, może wydać się niemalże jednolitym czarno-białym kotem, jednak jest trochę jaśniejszy niż zwyczajny czarnofutry kot, a na grzbiecie, łapach, policzkach i nad oczami rysują się ciemniejsze, tygrysie pręgi. Gdy wieje mocny wiatr, widać, że nasada włosów tego kocura jest biała, co może niektórych ciekawić, bo nie jest to czymś typowym. Oprócz tego Chłodny Powiew jest oblany niewielką ilością białych znaczeń - najwięcej ich jest na szyi i klatce piersiowej kocura, następnie zwężają się one w dół i kończą przy brzuchu. Przednie palce i stopy oraz tylne łapy aż do stawu skokowego również są białe. Bardziej interesująco wygląda to na pysku, bo pysk kocura jest biały, jednak czarny kolor pojawia się na jego żuchwie i nad nosem, a biały tylko ciągnie się przy lewym oku kocura. Ślepia zresztą Chłodny ma oliwkowej barwy, jego wibrysy zaś są bardzo długie. Uszy kocura są proporcjonalnej wielkości i wychodzi z nich trochę jasnych włosów.

Charakter: Kocur ten nie należy do najprzyjemniejszych w obcowaniu kotów: jest poważny, zdystansowany i dość wyniosły, czasami nawet oschły i chłodny. Bardzo rozsądny, z reguły nie ulega emocjom i ciężko go zirytować. Jest dumny, ale bez przesady, i odznacza się wielką ambicją, która sprawiła, że bardzo szybko stał się wojownikiem. Stawia sobie wysokie wymagania, jest zdeterminowany, a przy tym: świadomy, że nie każdy jest tak ambitny i wymagający jak on, więc raczej nie przenosi tego na innych. Z racji, iż dość ciężko jest z nim się dogadać, nie ma zbyt wielu przyjaciół, jednak zawsze jest skory do pomocy, a czasem nawet daje innym dobre rady, jednak najpierw trzeba się ośmielić, przebić przez chłodną fasadę i faktycznie do niego zagadać. Przy swoich najbliższych stara się być bardziej ciepłym kotem, częściej się uśmiecha i jest bardziej rozluźniony, chociaż nie zawsze wychodzi mu okazywanie uczuć we właściwy sposób. Bardzo związany z rodziną, a także lojalny wobec klanu, przy czym inne traktuje z podejrzliwością i niechęcią. Głęboko wierzy w Gwiezdny Klan i zdaje się mu ufać w wielu kwestiach, stąd też wynika jego posłuszeństwo wobec przywódcy. Chociaż podobnie jak Drżący Głos nie odzywa się zbyt często, to na pewno nie jest tak nieśmiały jak on, jednak mimo wszystko bracia mają dość głęboką więź.

Urodzony: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: Brat Drżącego Głosu.


Historia: Jodełka była przez dłuższy czas, można powiedzieć, nieco… zafascynowana Chłodnym Powiewem. Można o nich powiedzieć, że są swoimi przeciwieństwami, jednak radosną kotkę coś ciągnęło do odrobinę młodszego od siebie kocura. Może to ta poważna, wyniosła maska, jaką na co dzień przybiera, sprawiła, że srebrna szylkretka zapragnęła sprawdzić, co się kryje w środku? Nie było to, rzecz jasna, proste – Chłodny odpychał terminatorkę, a potem i wojowniczkę, jak tylko mógł. W końcu jednak zaczął się przy niej… uśmiechać. Wiele kotów w klanie Wichru było zapewne zdziwione odkryciem, że ten kocur w ogóle się potrafi uśmiechać. Okazało się, że nietypowo ubarwiony wojownik w końcu faktycznie zapałał sympatią do Jodłowej Igły. Przez długi czas jednak klanowicze nie byli świadomi, że ta dwójka to para: Chłodny Powiew na pewno się tym nie chwalił, a i ciężko powiedzieć, by kiedykolwiek publicznie okazywał swojej partnerce uczucia. Ot, kocica tylko rzucała mu powłóczyste spojrzenia, ilekroć byli na widoku, a przez jakiś czas również powstrzymywała się od przyznawania innym, że ma partnera, skoro ten wolał to zostawić dla siebie. w końcu jednak Jodła pochwaliła się kocicom przebywającym tego dnia w kociarni, a plotka szybko się rozeszła, zapewne za sprawą Gronostajowego Kroku, chociaż ta z pewnością by zaprzeczyła.
Być może Jodełka pozazdrościła innym matkom, chociażby Zwinnej Łapie, i wkrótce postawiła jasno sprawę przed Chłodnym Podmuchem: powinni mieć kocięta. Kocur nie był do tego nastawiony zbyt optymistycznie (chociaż z drugiej strony też nie oponował jakoś mocno), przynajmniej z początku, ale cóż – koniec końców uległ swojej partnerce. Nie minęło wiele czasu, a kocica powiła całe stadko kociaków. Od tego momentu młode stały się całym życiem tej dwójki, szczególnie Jodły, zdeterminowanej, by wychować je na dobre koty, ale też by czuły się kochane. Kotka zresztą ma odrobinę doświadczenia, jeżeli chodzi o zajmowanie się i rozmawianie z kociakami, dzięki temu, że pomagała czasami w kociarni i… w sumie to jest naprawdę dobrą matką, a na pewno bardzo się stara i jej zależy. Wydawać by się mogło, że jej partner będzie raczej zdystansowany do swoich dzieci, ale okazał się być ojcem, który bierze udział w opiece i wychowaniu kociaków, nawet jeśli robi to trochę nieporadnie i nie zawsze umie okazać swoją troskę czy ciepło.

Jest możliwość wcielenia się w siódemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako prawie 1 księżycowy kociak (wiek w połowie lipca: 1 księżyc, wiek na koniec lipca: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się szóstkę rodzeństwa z miotu.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie trzech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
• Miętka (już gra)
• Śnieżynka (już gra)
Bażant Gąska (już gra)
Szarotka Strumień (już gra)
Agrest Wrona(już gra)
• Orliczek (już gra)
• Bieliczek (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. czarne, czarne dymne, bure, czarne srebrne pręgowane, czarne srebrne cieniowane/szynszylowe, czarne złote pręgowane, czarne złote cieniowane/szynszylowe, niebieskie, niebieskie dymne, niebieskie pręgowane, niebieskie srebrne pręgowane, niebieskie srebrne cieniowane/szynszylowe, niebieskie złote pręgowane, niebieskie złote cieniowane/szynszylowe, szylkrety (czarno-rude, czarno-rude dymne, buro-rude, czarno-rude srebrne pręgowane, czarno-rude srebrne cieniowane/szynszylowe, czarno-rude złote pręgowane*, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe dymne, niebiesko-kremowe pręgowane, niebiesko-kremowe srebrne pręgowane*, rude, rude srebrne pręgowane*, kremowe, kremowe srebrne pręgowane*, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Zajęczy Sus 2018-10-09, 02:58, w całości zmieniany 19 razy  
 
 
Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądraKlan:
wicher

Księżyce: 64 X
Mistrz: Każdy po kolei
Płeć: kotka
Matka: Zawilcowa Skórka
Ojciec: Chmielograb
Ciąża: nie
Multikonta: Błękitna Toń [KG] Jaskółka [S] Różana Łapa [KW] Skrzące Słowo [KRz]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-07-09, 16:13   
   Wygląd: Średniej postury, długowłosa biała kotka z jasnoniebieskimi oczami. Szczupła. Na lewej przedniej łapie ma małą bliznę po ukąszeniu szczura.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=263337#263337


ALE BYM BRAŁA JEZUUUUUUUUUU
_________________


falling too fast to prepare for this
tripping in the world could be dangerous
everybody circling is vulturous
N E G A T I V E, N E P O T I S T

everybody hoping they could be the one
i was born to run, i was born for this
nie kradnij bo to joint effort klon, łatki i zając


  Statystyki - lvl: 6 | S: 13 | Zr: 17 | Sz: 11 | Zm: 21 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 280/500
Stat. Med. - lvl:
10 | MED.EXP: 615/2100
 
Kwiecista Łapa,
Gwiezdny
not todayKlan:
cien

Księżyce: 57 (grudzień)
Mistrz: Żołędziowy Grzbiet [*]|| Tygrysiopręgi [?] || Bezsenna Noc
Płeć: kotka
Matka: Świerkowa Igła [*] (NPC)
Ojciec: Łaciata Skóra (NPC)
Multikonta: Mleczny Kieł (Rzeka) | Jagoda (nieaktywne)
Wysłany: 2018-07-09, 16:20   
   Wygląd: Buro-rudo-biała, wysoka chodząca porażka z niebieskimi, wiecznie zaszklonymi oczami.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=173858#173858


OmG te wszystkie śliczne futerka ;__;
_________________
but I know, I know, I know
life can be beautiful
I pray, I pray, I pray
for a better way
if we changed back then
we could change again
we can be beautiful

just not today
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 45 | W: 55 | EXP: 60/100
 
Jesionowa Kora
GwiezdnyKlan:
cien

Księżyce: 37 i... Koniec
Mistrz: Bezsenna Noc||Czosnkowy Kieł
Płeć: kotka
Matka: Drobny Ptak [*]
Ojciec: Lamparci Płomień
Partner: Jedna z Gwiazd [Słodki Język]
Ciąża: nie
Multikonta: Zachodzące Światło[KRz] Konwaliowa Łapa, Biały Puch[KW] Ptasia Łapa[KC] Śnieżna Zamieć, Węgorzowy Grzbiet[GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-07-09, 16:23   
   Wygląd: Odkąd tylko jej sytuacja się poprawiła oraz gdy stała się partnerką Słodkiego Języka, ponownie pozwoliła sobie na zjedzenie większej porcji jedzenia. Z czasem, ponownie zaczęła wyglądać normalnie, zadowolona, że ma u boku pointa, ponownie odzyskała blask w żółtozielonych tęczówkach. Och tak tak! Szylkretowe futro zaczęło już nawet lekko połyskiwać w słońcu, takie jest czyste. Widać, że zdecydowanie wzięła przykład ze zmarłej siostry, Jałowcowej Łapy. No... i to w sumie chyba tyle, co się zmieniło. >>Rany i blizny
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6181


Węgorz będzie miał się z kim bawić! A potem może na nauki zabierze! :3
_________________

How do we rewrite the stars?
Say you were meant to be mine?
Nothing can keep us apart
Cause you are the one I was meant to find
It's up to you, and it's up to me
No one can say what we get to be
Why don't we rewrite the stars?
Changing the world to be ours
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 210/300
 
Miętowy Pąk
Gwiezdny
tears to shedKlan:
wicher

Księżyce: 46 (V '20)
Mistrz: Lśniąca Sadzawka
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: samotność
Ciąża: nie
Multikonta: Bursztynowy Wschód (KR); Mknąca Zawierucha (KC); Olchowa Łapa (KW)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-07-09, 16:28   
   Wygląd: niezbyt wielka, długowłosa srebrna szylkretka klasycznie pręgowana o ciepłych, złotych oczach, z bielą na łapach, piersi i pyszczku
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288396#288396


Mogę zająć kociaka?

I czy byłaby możliwość zarezerwowania jeszcze jednego? Dla przyjaciółki, na pewno dziś się pojawi .-. (Śnieżynka to będzie)
_________________
Yet I feel my heart is aching
Though it doesn't beat it's breaking
And the pain here that I feel
Try and tell me it's not real
I know that I am d e a d


Yet it seems that I still have some tears to shed
  Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 245/300 | MED.EXP: 63/100
 
Cisowa Łapa.
Gwiezdny
lekkomyślnośćKlan:
gwiezdni

Księżyce: 11
Mistrz: Czosnkowy Kieł
Płeć: kotka
Matka: Drobny Ptak [NPC]
Ojciec: Lamparci Płomień [NPC]
Ciąża: nie
Multikonta: Chrząszczowa Łapa, Kozacza Łapa (KC), Bratkowa Łąka (KRz), Zaćmienie (KG) | Grzmiąca Łapa (GK), Psia Łapa (M), Świetlistopręga (M)
Wysłany: 2018-07-09, 16:35   
   Wygląd: krótkowłosa, zielonooka szylkretka. big ded.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5867


omg @@

czy jest mozliwosc zlitowania sie nad moimi 20 postami do napisania na swiatelku (blokowanie przez wyprawę) czy muszę czekać na kolejny miot ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; hhrhrhrhrhrhhrhrhr
_________________

flower without any name to call,
fell asleep all alone peacefully
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 85/100
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-07-09, 16:37   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Miętka, wpisałam Cię :3 nie można rezerwować miejsca dla innych, ale skoro się dziś pojawi to raczej zdąży

Cis, na Światełku potrzebujesz 35 postów od momentu powrotu, a napisałaś zaledwie 8. to zdecydowanie za mało :o
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Cisowa Łapa.
Gwiezdny
lekkomyślnośćKlan:
gwiezdni

Księżyce: 11
Mistrz: Czosnkowy Kieł
Płeć: kotka
Matka: Drobny Ptak [NPC]
Ojciec: Lamparci Płomień [NPC]
Ciąża: nie
Multikonta: Chrząszczowa Łapa, Kozacza Łapa (KC), Bratkowa Łąka (KRz), Zaćmienie (KG) | Grzmiąca Łapa (GK), Psia Łapa (M), Świetlistopręga (M)
Wysłany: 2018-07-09, 16:39   
   Wygląd: krótkowłosa, zielonooka szylkretka. big ded.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5867


jestem blokowana przez wyprawę :''((( nook
_________________

flower without any name to call,
fell asleep all alone peacefully
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 85/100
 
Mgła,
Zaginiony


Klan:
samotnicy

Księżyce: 38(VIII)
Mistrz: Różany Kwiat[*], Puszczykowy Ogon[*]
Matka: Bursztnowooka [*]
Ojciec: Gorejący Krzew
Ciąża: nie
Multikonta: Skowronkowa Łapa (S)
Wysłany: 2018-07-09, 16:59   
   Wygląd: Wyrosła na najniższego kota z rodzeństwa, aczkolwiek jej krótka sierść nabrała blasku i zgęstniała , stając się miękka. Odkąd sama zaczęła się uczyć polować musiała się przyzwyczaić do całodziennej pracy, przez co jej mięśnie stały się wyraźne. Sylwetka szczupła pozwalała na nie przejmowanie się za dużą porcją jedzenia. Błyszczące bursztynowe ślepia patrzą na świat z odwagą. Futro przybrało kolor kremowo niebieski. Wygląda jakby ktoś na niebieskim płótnie zaczął malować różne łaty beżową barwą w losowych miejscach. Na brzuchu zaś ma małą białą plamę
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#276090


Będę się w przyszłości czaić na ten miot, tyle umaszczeń :delcia: :delcia: :delcia: :delcia:
_________________

i t ' sx m yx l i f e
and it's now or never
i ain't gonna live forever
i just want to live while i'm alive
i t ' sx m yx l i f e

  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 75/100
 
Zaśnieżona Ścieżka
Zaginiony
wierność jest nudna


Klan:
wicher

Księżyce: 54 księżyce [wrzesień]
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: Wilczy Pomruk [hehe, wolne żarty >:3]
Ciąża: nie
Multikonta: Trzaskający Mróz [KR]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-07-09, 17:13   
   Wygląd: Zaśnieżona Ścieżka wraz z wejściem w dorosłość, zyskała małą zmianę w wyglądzie. Wcześniejsza chudziutka sylwetka, teraz nabrała kształtów. Chude łapy nabrały mięśni, a ciało, które chociaż wciąż szczupłe, nieco się powiększyło. Jest wysoka, przewyższa normę, przez co może naprawdę wydawać się zwykłym chucherkiem, chociaż rzeczywistość jest kompletnie inna. Jej futro jest krótkie acz gęste, idealnie ułożone oraz nieskazitelnie białe, w świetle promieni słonecznych nawet lśniące. Kotka naprawdę dba o higienę i jeśli uda się ją zobaczyć, zawsze będzie niesamowicie czysta. Jej małżowiny uszne są duże, skrywając od środka różowawy kolor. Oczy kotki są duże, koloru słońca. Maleńki nos na środku pyszczka jest delikatnie różowy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288397#288397


Jak mówiłam - tak jestem. Mogę zająć więc kociaka? ^.^
_________________
thought I could get you back
shouldn’t have been so cocky
shouldn’t have did you wrong

and now I miss you bad, really
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 12 | Zm: 7 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 100/300
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-07-09, 17:28   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


tak, jak najbardziej, możesz pisać kartę postaci :D
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Gęsia Łapa,
Zmarły
StrachKlan:
wicher

Księżyce: 30 [ wrzesień ]
Mistrz: Zajęczy Sus
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła
Ojciec: Chłodny Powiew
Partner: bezsilność
Multikonta: Czarny Świt [MGBG], Ryk, Niedźwiedzia Łapa [GK], Pręgowany Grzbiet [ Martwi ], Chmurka [ Pieszczoch ], Rokitnikowa Łapa [ KG ], Deszczowa Dolin [ KR ]
Wysłany: 2018-07-09, 17:49   
   Wygląd: Gąska nie jest wysoka, jej wzrost można określić jako przeciętny, nadrabia to jednak swoją całkiem krępą budową. Nie, nie jest gruba. Ma po prostu... ładne kształty, nie to co te chuderlawe, długołape kotki, które nawet imię własnego klanu powinno zwiewać. Pysk ma raczej okrągły, tak samo wygląda kwestia jej dużych oczu o zielonych tęczówkach. Sierść kotki jest krótka, acz bardzo gęsta, o barwie złotej, jednakże wzdłuż linii kręgosłupa i na końcu ogona część składających się na jej futro włosów przybrała kolor czarny. Łapy kotki nie są ani długie, ani krótkie, długi jest natomiast ogon, bardzo puszysty, miękki i gruby, który potrafi plątać się jej pod łapami, jeśli zapomni o tym, by zwracać na niego uwagę. Od jakiegoś czasu sierść kotki stała się znacznie bardziej matowa, nie jest już tak lśniąca i wyczyszczona, jak była dawniej. Całości dopełniają zmęczone spojrzenie i zapuchnięte ze zmęczenia oczy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7524


poprosiłabym miejsce ^^
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 13 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 0/200
 
Mała Łapa
Gwiezdny
philiaKlan:
rzeka

Księżyce: 90 [VII]
Mistrz: Cisowa Jagoda
Płeć: kocur
Matka: Śliwkowa Gałązka[*]
Ojciec: Zakurzony Grzbiet[*]
Multikonta: Wrzeszczący Pysk[GK]; Księżycowy Pył[KRz]; Pluskający Potok[KC]; Czaik[KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-07-09, 17:54   
   Wygląd: Kocur zdecydowanie przypomina Zakurza. Ma trójkątne, duże uszy, garbaty nos i długi, cienki ogon. Jednak jego czekoladowa sierść, choć równie jednolita jak u ojca, w wielu miejscach odstaje od ciała i jest matowa. Brak mu również gracji i elegancji, z którą poruszał się liliowy kocur. Odróżniają go też białe znaczenia, które nierównomiernie pokrywają jego mordkę, szyję, brzuch, łapy i spód złamanego przy końcówce ogona. Po obu stronach różowego nosa znajdują się splątane wąsy, zaś nad nim lekko skośne oczy o barwie złoto-zielonej. Znakiem rozpoznawczym łaciatego kocura są blizny, których w trakcie pobytu poza klanem nabył jeszcze więcej, a także wzrost. Jest jednym z najwyższych kotów w klanach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=185069#185069


w porządku, idź pisać kp. uwu
_________________
- ̗̀ ✿. ̖́-
na zakrętach s m u t k u w biegu tych wydarzeń
jak mogliśmy się tak szybko po prostu zestarzeć
każdy t y l k o gorzko sam siebie p r z e k l i n a
zestarzałem się po cichu..................................
................................trudno to wytrzymać jest


bije nam zaklęty dzwon
w święconej wodzie......
......palce brudnych rąk
bliżej podszedł pod nasz próg
zimny od śmierci duch


niektórzy z nas życiem już zmęczeni
jak staliśmy razem.................................
.............................tak leżymy podzieleni
jedni poszli w prawo lub zostali w miejscu
drudzy całkiem w lewo inni zaś s t a n ę l i

w przejściu

czasem tylko zerkamy za siebie u k r a d k i e m.................
.............i to co nas bardzo boli żyje w nas najbardziej wiem
xxx
  Statystyki - lvl: 5 | S: 8 | Zr: 16 | Sz: 13 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 90/400
Stat. Med. - lvl:
2 | MED.EXP: 109/200
 
Iskrzący Nos
Zaginiony
Muchy w nosie


Klan:
rzeka

Księżyce: 43
Mistrz: Ciemniejące Niebo
Matka: Liliowa Sadzawka
Ojciec: Popielate Skrzydło
Multikonta: Winogrono [KRz] Pokrzywa [KW]
Wysłany: 2018-07-09, 17:58   
   Wygląd: Smukły, zgrabny, jak i wysoki, gdyby go opisać kilkoma słowami. Ani gruby, ani chudy, można powiedzieć że w sam raz. Jego futro jest krótkie i gęste bez jakichkolwiek cętek, pręg, kropek czy łatek. Jest szaro-niebieski, niczym pochmurny zimowy wieczór. Nie wyróżnia się od innych zwykłych kotów, gdyż nie został obdarzony jakimiś wielkimi uszami, oczami, pokaźnym pyskiem czy długim ogonem. Można rzec, że prezentuje się przeciętnie, przeważnie niknie gdzieś pośród tłumów, ale też ponuro. Wiecznie przymrużone zielone oczy tylko to podkreślają i nadają mu ponury wygląd.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6255


Hhh można zaklepać? Brakuje mi kilka postów na Winogronie to akurat się wyrobię z czasem.
_________________


A ja mam to wszystko w nosie.
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 160/200
 
Górski Strumień
Zaginiony


Klan:
wicher

Księżyce: 26(VII)
Mistrz: Lawendowy Kwiat
Matka: Jodłowa Igła
Ojciec: Chłodny Powiew
Partner: Samotność
Ciąża: nie
Multikonta: Liliowa Łapa, Kolczasta Łapa(nkt)
Wysłany: 2018-07-09, 17:59   
   Wygląd: Strumień to szylkretowa kotka o długiej, czarno-rudej sierści. Na jej futerku występują białe znaczenia, widac je na obu przednich łapkach, kilka białych plamek można także dostrzec na klatce piersiowej i brzuchu. Kotka nie należy do najwyższych, ma za to dość długie łapy które dodają jej kilka centymetrów więcej. Nos ma całkowicie czarny a oczy są błękitne lecz w dorosłości będą w kolorze złota. Ogon ma długi i biczowaty. Należy ona do chudszych kotów, lecz jej futerko troszeczkę ją pogrubia. Dzięki długim łapom i lekkiej budowie jest niezwykle szybka i zwinna
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=298862#298862


Wzięłabym kotka jeśli można ):
_________________
Heart beats fast colors and promises
How to be brave how can I love when I'm afraid to f a l l
But watching you stand a l o n e
All of my doubt s u d d e n l y goes away somehow
One step closer
  Statystyki - lvl: 3 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 5/200
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers