Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zajęczy Sus
2018-07-14, 12:18
Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: Kocur
Wysłany: 2018-07-01, 14:55   Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Cienia. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Łasicze Futerko oraz Jastrzębi Krzyk:Imię: Łasicze Futerko
Płeć: Kotka
Wiek: 53

Wygląd: Przyszła na świat wraz z Chrzanowym Korzeniem, ale prócz rudych plamek niewiele ich łączy. W oczy rzuca się przede wszystkim jej charakterystyczny profil, który zamiast być łagodny, jak u innych kotów, u Łasicy jest ostro ścięty. Ma prosty, długi nos i słabo zarysowane czoło, ale patrząc z profilu wydaje się być lekko zaokrąglone. Głowa kształtem przypomina lekki trójkąt, a na jej szczycie znajdują się szerokie u podstawy i ostro ścięte uszy zakończone rudymi, niewielkimi pędzlami, natomiast broda rudo-białej kotki jest słabo zarysowana. Długie futro utrzymuje się w ciepłych kolorach, którym wtórują również tęczówki kocicy, chociaż mają one lekki zielony nalot na obrzeżach. Poza tym, są one owalne i lekko skośne. Grzbiet wojowniczki pokrywa duża, ruda plama o ciemnorudych, tygrysich pręgach. Właściwie jej ciało mniej więcej do połowy wysokości jest białe, a drugą połowę stanowi rudość w najczystszej, ognistej postaci. Łasicze Futerko jest długa i w miarę wysoka, ale pod puszystym futrem znajduje się w miarę chude ciało, które nie jest aż tak muskularne, jak u jej partnera. Czasami, szczególnie po deszczu, futerko kocicy puszy się i musi ona spędzać sporo czasu, aby doprowadzić je do porządku. Stara się dbać o siebie, ale gdy pół ciała pokrywa biel, może być to bardzo problematyczne. Krótko mówiąc, Łasiczka jest kocicą ładną, chociaż o specyficznej urodzie, mającą biało-rude, długie futerko.

Charakter: Lubi kocurów z charakterem i z początku w ogóle nie dogadywała się ze swoim partnerem, który za kociaka i młodego terminatora płatał jej różne figle i psocił okropnie na przykład ciągnąć ją za futro. Okazało się, że stosował do niej tzw. "końskie zaloty". Po jakimś czasie zorientowała się, że z Jastrzębia dumny i honorowy typ, który potrafi powiedzieć to co myśli, co ją urzekło. Sama natomiast sprawia wrażenie delikatnej i wrażliwej kocicy o małej ilości energii, ale to jedynie pozory. Łasica jest po prostu zwodnicza, może nawet trochę dwulicowa. Uwielbia dominować, prezentować się przechadzając po obozie i pozwalając, by pospólstwo zanurzyło się w jej blasku. Oczywiście po kryjomu. Zbudowała sobie opinię dobrodusznej, szlachetnej i bezinteresownej kocicy, która dziwnym trafem wie wszystko o wszystkich i z dobroci serca trzyma dla siebie wszystkie tajemnice. Kocha zarówno Jastrzębia, jak i swoją rodzinę i byłaby gotowa dla nich zabić, tyle, że mogłoby to popsuć jej wizerunek i ubrudzić starannie układane futerko.

Urodzona: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: Siostra Chrzanowego Korzenia.
Imię: Jastrzębi Krzyk
Płeć: Kocur
Wiek: 37

Wygląd: Ma sylwetkę lekkoatlety, długie cienkie łapy z mocno zarysowanymi mięśniami i biczowaty ogon. Jastrzębi Krzyk okrywa krótka, jasnobrązowa sierść, która na łapach, ogonie oraz głowie i uszach przybiera barwę węgla, jedynie rozjaśniając się nieznacznie na połączeniu czerni z jasnym brązem. Ma niewielką, okrągłą głowę, na której osadzone są ostro zakończone, średniej wielkości uszy, z których wystają krótkie czarne włoski. Na jego ciele nie ma ani grama bieli. Punktem skupiającym uwagę na jego pysku są kryształowe, błękitne oczy o okrągłym kształcie, a nad nimi zarysowuje się ciemna M-ka, chociaż kocur nie posiada żadnych pręg. Z ciemnego pyska wyrastają długie, białe wąsy. Stara się dbać o swoją sierść i na jego szczęście nie musi poświęcać jej zbyt wiele uwagi.

Charakter: Generalnie, jak przystało na terminatora Łaciatej Skóry, Jastrzębia można zaliczyć raczej do klanowych żartownisiów. Zwykle jest pogodny i uśmiechnięty, i często lubi sobie stroić żarty z innych kotów, ale... to nie działa w drugą stronę. Jest przewrażliwiony na swoim punkcie i bardzo łatwo go urazić, a na dodatek dość szybko unosi się dumą i obraża. Plotki mówią, że z Łaciatą Skórą nie rozmawia od dobrych dwudziestu księżyców! Przynajmniej nikt dawno nie widział ich w swoim towarzystwie, chociaż wcześniej sprawiali wrażenie kompanów. Potrafi unieść się gniewem, ale jego złość sprowadza się do tupnięcia czarną łapą i strzelenia ogonem na boki oraz milczącej wojny z przeciwnikiem. Stara się uskuteczniać bezstresowe zachowanie i wydaje się bardziej przyjacielem, niż ojcem, a poza tym lubi czuć się potrzebny i dlatego wielką przyjemność sprawia mu opieka zarówno nad kociakami, jak i nad własną partnerką o usposobieniu księżniczki.

Urodzony: w Klanie Cienia.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Łasiczka… szczerze mówiąc, zawsze chciała mieć kocięta, chociaż może nieco z innych powodów, niż inne kotki – nie po to, by mieć na kogo przelać miłość, nie po to, by kontynuować swoją linię… a raczej w celu wychowania swoich małych, idealnych kopii. Pozazdrościła trochę swojemu bratu, gdy ten dorobił się dziatwy z Kukułczą Łapą, jednak do kociarni zaglądała tylko po to, by „bezinteresownie” pomóc obecnym tam kocicom, nie zaś by faktycznie brać udział w wychowaniu młodego pokolenia Klanu Cienia. Wszystko dlatego, że sama przez dość długi czas nie miała partnera; och, oczywiście, Jastrzębi Krzyk ją zaczepiał i stosował do niej przez długi czas „końskie zaloty”, jednak dopiero po pewnym czasie rudo-biała kocica faktycznie się nim zainteresowała, głównie z racji tego, że jest to bardzo dumny kocur, co jej zaimponowało, a na dodatek potrafi wyrazić swoje zdanie (zazwyczaj w złości). Oczywiście z tego powodu nieraz się pokłócili, jednak koniec końców zawsze wracają do siebie i można ich przyuważyć w jakimś odosobnionym kącie w obozie klanu Cienia, przytulonych i rozmawiających ściszonym tonem. Gdy Łasicze Futerko zaszła w ciążę, przez jakiś czas było normalnie, jednak para się pokłóciła, gdy wojowniczka zauważyła swój rosnący brzuch. Obwiniała o to oczywiście swojego partnera, bo to przez niego przytyła, a musiała wyglądać idealnie! Przez pół księżyca w ogóle ze sobą nie rozmawiali, bo Jastrząb postanowił się unieść dumą i obrazić, ale kilka dni po porodzie ostatecznie się pogodzili – wtedy bowiem kotce opadły wszystkie emocje i znowu stała się tą sympatyczną, uroczą klanową pięknością, a niebieskooki wojownik zaczął aktywnie brać udział w opiece nad kociętami.
Może nie są idealnymi rodzicami, ale bardzo kochają swoje dzieci i nawet siostra Chrzanowego Korzenia byłaby w stanie zabić tego, kto zrobi jej kociętom krzywdę. Jest ona zdeterminowana, by swoje kocięta wychować na jak najbardziej podobne do siebie – mają dbać o swoją reputację, wydawać się urocze i dobroduszne, ale tak naprawdę owijać sobie wszystkie koty wokół paluszka. Zachęca też kociaki do przekazywania jej wszystkiego, czego tylko się dowiedzą o innych. Jastrząb zaś… dla swoich kociąt jest bardziej kumplem, niż ojcem, ale lubi z nimi spędzać czas i dba o nie tak, jak tylko może. Jednak jeżeli coś pójdzie nie po jego myśli, a któreś kocię nie posłucha jego lub jego partnerki… potrafi być ostry, huknąć głośno i jeszcze tupnąć nogą, nie patrząc na to, że ma do czynienia tylko z małą istotką.

Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek na koniec lipca: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę rodzeństwa z miotu.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie dwóch graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
• Szczur (już gra)
Las Gaik (już gra)
Czarna Jad (już gra)
• Piołun (już gra)
Dynia Migotka (już gra)
Ostrokrzew Płomykówka (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe. Wszystkie te umaszczenia dostępne także w wersji colourpoint (przykłady zobacz tutaj). Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających ok. połowę ciała kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze), a pointy zawsze mają niebieskie oczy. Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Ciemniejące Niebo 2019-01-10, 12:28, w całości zmieniany 17 razy  
 
 
Trzmiela Gwiazda
Przywódca
Gruba GwiazdaKlan:
grom

Księżyce: 58 [IV]
Mistrz: Wrzeszczący Pysk
Płeć: Kocur
Matka: Cietrzewiowy Grzbiet (*) [NPC]
Ojciec: Jaszczurczy Język (*) [NPC]
Partner: Wdowiec [Wrzeszczący Pysk (*)]
Życia: 9
Multikonta: Bystry Nurt (S), Chmielograb (S), Borsucze Futro (KW), Olchowy Szept (KC), Barszczowa Łapa (KC)

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2018-07-01, 15:00   
   Wygląd: Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg. Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=185986#185986


Ale bym grała @@.
_________________
a gdy czuję, że brak mi tych chwil
kiedy brak mi kilometrów, mil
kiedy dłużej nie dam rady
i nie mam już wyboru
- ̗̀☆ ̖́-
wybywam znowu
do krainy s k a ł i l o d u
  Statystyki - lvl: 7 | S: 23 | Zr: 16 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 410/600 | MED.EXP: 0/100
 
Świetlistopręga
Zmarły
slowly dying flowerKlan:
samotnicy

Księżyce: 33
Mistrz: przeciwności losu | Czerwony Mak
Płeć: Kotka
Matka: Liliowa Sadzawka
Ojciec: Popielate Skrzydło [*]
Partner: all men are pigs
Ciąża: nie
Multikonta: Chrząszczowa Łapa [KC], Grzmiąca Łapa [KG], Cisowa Łapa [GK]
Wysłany: 2018-07-01, 15:03   
   Wygląd: Dymna, tygrysio pręgowana kotka ze szmaragdowymi oczami i kulejącą prawą tylną łapą.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=276120#276120


....chcę tu zagrać o mój boże @@ zgaduję że nie mogę? XD brakuje mi tylko 20 postów na światełku, a można to uzupełnić tym że mam 50 więcej niż powinna na grzmot, ale idk XD
_________________

if i don't go to hell
when i die
i might go to heaven
might go to heaven


BUT PROBABLY NOT
Ostatnio zmieniony przez Świetlistopręga 2018-07-01, 16:17, w całości zmieniany 2 razy  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 30/150
 
Jesionowa Kora
GwiezdnyKlan:
cien

Księżyce: 37 i... Koniec
Mistrz: Bezsenna Noc||Czosnkowy Kieł
Płeć: Kotka
Matka: Drobny Ptak [*]
Ojciec: Lamparci Płomień
Partner: Jedna z Gwiazd [Słodki Język]
Ciąża: nie
Multikonta: Zachodząca Łapa[KR] Węgorzowy Grzbiet, Biała Łapa[KW] Śnieżna Zamieć[KG]
Wysłany: 2018-07-01, 15:05   
   Wygląd: Odkąd tylko jej sytuacja się poprawiła oraz gdy stała się partnerką Słodkiego Języka, ponownie pozwoliła sobie na zjedzenie większej porcji jedzenia. Z czasem, ponownie zaczęła wyglądać normalnie, zadowolona, że ma u boku pointa, ponownie odzyskała blask w żółtozielonych tęczówkach. Och tak tak! Szylkretowe futro zaczęło już nawet lekko połyskiwać w słońcu, takie jest czyste. Widać, że zdecydowanie wzięła przykład ze zmarłej siostry, Jałowcowej Łapy. No... i to w sumie chyba tyle, co się zmieniło. >>Rany i blizny<<Brak 1/4 lewego ucha
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6181


Awwwww Jesion na sesję weźmie i na nauki później! <3
_________________

How do we rewrite the stars?
Say you were meant to be mine?
Nothing can keep us apart
Cause you are the one I was meant to find
It's up to you, and it's up to me
No one can say what we get to be
Why don't we rewrite the stars?
Changing the world to be ours
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 210/300
 
Sarnia Łapa
Zaginiony
spokój po burzy


Klan:
grom

Księżyce: 18 [lipiec]
Mistrz: Błyskająca Gwiazda
Płeć: Kotka
Matka: przepadła [Wrzeszczący Pysk*]
Ojciec: Trzmieli Pył
Partner: Robaczek
Ciąża: nie
Multikonta: Motyli Lot, Pchla Łapa [KC]; Splątana Łapa [KW]
Wysłany: 2018-07-01, 15:11   
   Wygląd: A gdzie się podziała ta mała kulka? Sarnia Łapa znacznie urosła, stała się wysoka i całkiem zgrabna. Nabrała nieco masy, ale wciąż pozostaje chuda. Krótkie kremowe futerko, rozjaśnione na pyszczku, brzuszku, łapach oraz końcówce ogona i poprzecinane tygrysimi pręgami, przez większość czasu jest zadbane. Terminatorka nadal ma w nawyku marszczenie różowego noska podczas myślenia. Ten sam kolor mają wnętrza uszu kotki i poduszeczki łap, które stwardniały nieco po tym, jak kotce często zdarzało się stawać na ostre kamienie porozrzucane po Twardej Ziemi. Jej wąsy są białe, a oczy pozostają zielone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5854


MOTYL WAS UKOCHA @_@
_________________
I don't need your s y m p a t h y ......
your vicious lies, they're killing me.......
...........and you don't even understand
.............the things I feel or who I amnow I know you'll never change..............
you got that same look on your face........
..........and things will never be the same
..........it's over now and you're to blame
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 10 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 115/200 | MED.EXP: 90/100
 
Chmurka
Pieszczoch
szaleństwoKlan:
cien

Księżyce: 42 [ listopad ]
Mistrz: Kwitnący Pąk, Bagienna Trzcina
Płeć: Kotka
Matka: Kukułcze Jajo
Ojciec: Chrzanowy Korzeń
Ciąża: nie
Multikonta: Pręgowany Grzbiet [ KR ], Gęsia Łapa [ KW ], Korzeń [ KG ], Czarny Świt [ MGBG ], Ryk, Niedźwiedzia Łapa [ GK ]
Wysłany: 2018-07-01, 15:24   
   Wygląd: Najmniejsza kotka w całej okolicy ( trust me, coś mniejszego nie byłoby w stanie się urodzić ), bardzo niska, o nieproporcjonalnie długim tułowiu i lodowobłękitnych ślepiach, w dodatku pokryta puchatą, śnieżnobiałą sierścią. Wibrysy ma lekko uniesione ku górze na samych ich końcach, uszy bardzo malutnkie, zaś nos i poduszki łap - jasnoróżowe. Natura nie mogła chyba wymyślić czegoś o bardziej urokliwym i niewinnym wyglądzie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5685


AaAa, ciocia Królik chętnie was weźmie na sesję/nauki!!!
_________________


Kiedyś płynęłam prosto, jak między liniami, teraz miotam się w kółko rozpaczliwym pieskiem.
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 85/150 | MED.EXP: 0/100
 
Nocna Wichura
Wojownik
dnoKlan:
grom

Księżyce: 54 [IV]
Mistrz: Zjadacz Piorunów
Płeć: Kotka
Matka: Bursztynowooka [NPC]
Ojciec: Gorejący Krzew [NPC]
Partner: jedna taka szalona
Multikonta: Mysia Łapa [GK], Skowyt [KC] | Amnezja [zdech], Bóbr; Osia Łapa [KC
Wysłany: 2018-07-01, 15:28   
   Wygląd: Ruda tańczy jak szalona || Rudo-biała, klasycznie pręgowana kocica z bursztynowymi ślepiami; dużo blizn || KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=199084#199084


O j e j ale bym tutaj mocno grała, ojej @@
_________________
under the s k i n..........
..........against the s k u l l

they put a little chip so that they know it all
I think I might be s c a r e d of the world
and the way it makes you feel afraid
and how it gets in the w a y
  Statystyki - lvl: 5 | S: 13 | Zr: 13 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 70 | W: 70 | EXP: 280/400 | MED.EXP: 44/100
 
Zamglona Łapa
TerminatorKlan:
grom

Księżyce: 14 (VIII)
Mistrz: Różany Kwiat[*], Puszczykowy Ogon
Płeć: Kotka
Matka: Bursztnowooka
Ojciec: Gorejący Krzew
Multikonta: Skowronkowa Łapa (KC)
Wysłany: 2018-07-01, 15:30   
   Wygląd: Mgła trochę podrosła, lecz nadal jest niska i chyba nadal najniższa z rodzeństwa. Jej oczka straciły blask, tak samo jak futerko. Co do futerka to jest ono nieułożone, roztrzepane oraz rzadsze. Terminatorka schudła, przez co cierpi na niedowag, która rzuca się w oczy przez króciutkie futerko. Kroki stawia niepewnie, a oczęta rozglądają się zazwyczaj uważnie wypatrując zagrożenia.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=276090#276090


Ten, jak z Obłoczkiem nie wypali to przygarnę kociaka na 100% <3
:delcia: :delcia:
_________________

Po policzkach płyną łzy, a serce boli gdy
Śmierć zbyt wcześnie zbiera żniwa swe
Pamiętam wciąż tamte dni, gdy przy mnie był ty
Znów cię ujrzeć chcę,os twój słyszeć chcę
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 55/100
 
Fiołkowy Świt
Wojownik
nietrwałyKlan:
wicher

Księżyce: 75 [kwiecień]
Mistrz: Korzenny Pył
Płeć: Kocur
Matka: Stokrotkowa Łąka [*]
Ojciec: Północny Podmuch [*]
Partner: Malinowy Nos
Multikonta: Łososiowa Łuska, Głogowy Cień [KR]; Zawilcowa Skórka [KW]; Żubrze Gardło [KG]
Wysłany: 2018-07-01, 16:49   
   Wygląd: Fiołkowy Świt zalicza się do czołówki najwyższych kotów w Klanie Wichru. Ma długie i chude łapy, jednak na skórze rysują się wyrobione, mocne mięśnie, które pchają smukłe ciało syna Północnego Podmuchu naprzód w długich, pewnych susach. Zbudowany jest lekko i harmonijnie. Jego ciało pokryte jest gęstą, miękką, wiecznie potarganą sierścią w kolorze zachodzącego słońca, na której gęsto malują się rdzawe zawijasy. Biel pojawia się jedynie na jego szyi, gdzie sięga aż do piersi, przednich łapach oraz na suchej, kanciastej mordce, na której ciągnie się od podbródka aż do czoła. Uszy wąskie, zakończone pędzelkami, oczy ma duże, okrągłe, w kolorze wczesnowiosennej trawy, na mordce ciepły i łagodny uśmiech, a okalające piegowaty nos powykrzywiane zabawnie wąsiki czasem drżą. Po prawej stronie języka ma trzy ciemne przebarwienia. Ma kilka drobnych zadrapań na lewym policzku, sporą, półokrągłą szramę na środku grzbietu oraz szpetną bliznę na lewym stawie skokowym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=159095#159095


Łasiczka ;__; 💖💖💖 ale bym grał, aaaa
_________________

when my time comes around
lay me gently in the cold dark earth
no grave
can hold my body down
i'll
crawl home to her

  Statystyki - lvl: 7 | S: 16 | Zr: 16 | Sz: 14 | Zm: 11 | HP: 85 | W: 75 | EXP: 345/600
 
Wiewiórczy Ogon
Zastępca
szara eminencjaKlan:
cien

Księżyce: 43 IV
Mistrz: Wilczy Szlak
Płeć: Kocur
Matka: Świerkowa Igła [*]
Ojciec: Łaciata Skóra
Partner: ogólnie nic nie wiem
Multikonta: Lśniąca Sadzawka[KW] Błękitna Toń [KG]
Wysłany: 2018-07-01, 16:51   
   Wygląd: Długowłosy, tygrysio pręgowany rudy kocur o żółtych oczach. Ma bliznę idącą od lewego oka, pod nos i do prawego oka oraz na szyi, z prawej strony, po wyrwanym płacie skóry. Oprócz tego, na karku, z lewej strony, posiada również ślad po ugryzieniu przez lisa.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5938


Moje dzieci będą miały się z kim bawić XDDD dobry miot!!!!
_________________

but now . I am . l e a v i n g
all of us were only dreaming
everything is actually a mess
we all are living in a dream
× but life ain’t what it seems

o h .e v e r y t h i n g ’ s .a .m e s s
  Statystyki - lvl: 7 | S: 26 | Zr: 12 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 95 | W: 65 | EXP: 135/600
 
Wirujące Pióro
Wojownik
Wild youthKlan:
cien

Księżyce: 22 [IV]
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Płeć: Kocur
Matka: Krogulczy Szpon
Ojciec: Wiewiórczy Ogon
Multikonta: Wiewiórcza Łapa [KRz]
Wysłany: 2018-07-01, 17:27   
   Wygląd: Kocur dużo się nie zmienił. Wciąż jest tym samym, brudnym Puchaczem. Dalej jest przekonany, że nie opłaca się czyścić swej sierści, ponieważ zaraz to wszystko wróci. Pod tymi śmieciami kryje się długie, bure pręgowane klasycznie futerko. Nie jest on najmniejszy, ale rozmiarami również nie grzeszy. Pod grubym futrem kryje się pokryte mięśniami ciało. Na pyszczku, szyi oraz brzuchu uwydatniła się biała plama. Podobnie zresztą na łapkach; widać na nich białe skarpetki. Na świat patrzy dzięki żółtym, wiecznie skrzącym figlarnym blaskiem, oczom. Nos jest w kolorze cegły, u nasady lekko różowy. Posiada długie uszy zakończone pędzelkami. Ma długie, białe wąsy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#342620


Jaki super miot! :O Grałabym!
Będzie w kogo rzucać ziemią :tecza:
_________________


You can't take my 𝔂 𝓸 𝓾 𝓽 𝓱 away
̗̀ This soul of m i n e will never break ̖́
As long as I wake up today
  Statystyki - lvl: 3 | S: 14 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 10/200
 
Pluskający Potok
Wojownik
twinkKlan:
cien

Księżyce: 20[III]
Mistrz: *rotflmfao*
Płeć: Kocur
Matka: Krogulcza Łapa
Ojciec: Wiewiórczy Ogon
Multikonta: Wrzeszczący Pysk[GK]; Dryfujący Kwiat[Nkt]; Mały Liść, Księżycowy Pył[KRz]; Czosnek[S]
Wysłany: 2018-07-01, 17:39   
   Wygląd: Znajdujący się w górnej granicy średniego wzrostu, całkiem przystojny wojownik o burym, tygrysiopręgowanym umaszczeniu. Jest posiadaczem białych palców, ciemnoszarego nosa oraz nakrapianych czernią opuszek łap i języka. Jego wąsy są długie, biało-czarne i powyginane w różnych kierunkach. Na końcu uszu kocura znajdują się czarne pędzelki. Szczupły z budowy; ma długie łapy i ogon, dzięki którym porusza się lekko i bezszelestnie zarówno po ziemi, jak i po drzewach. W oliwkowych oczach nietrudno dostrzec wesołość i rozbawienie, które są niemal nieodłącznym elementem syna Wiewiórczego Ogona.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=281261#281261


jakie ładne kotki. @@ jeju, brałbym jak nie wiem.
_________________

no, I ain't too flawless and no, I ain't the best
and no, I don't say sorry and no, I ain't perfect
but I am the man, I am the man shots fired

I am the man, no, I ain't aim for no xc r o w n
but when you mention them, no, don't leave me out
x
 
  Statystyki - lvl: 3 | S: 3 | Zr: 13 | Sz: 13 | Zm: 4 | HP: 55 | W: 65 | EXP: 0/200
 
Trzepoczące Skrzydło
Wojownik
LamusKlan:
cien

Księżyce: 26 [kwiecień]
Mistrz: Zgłaszam sprzeciw! [Olchowy Szept]
Płeć: Kotka
Matka: Splątane Futerko
Ojciec: Iwan
Partner: Chyba nie
Ciąża: nie
Multikonta: Mroźna Łapa. [KG], Tygrys [S] Szczurzy Pazur KC], Wronia Łapa [KW]
Wysłany: 2018-07-01, 18:56   
   Wygląd: czarna kotka, o żółtych oczach. Jest niska i chuda. Ma skarpetki i krawat. biała plama ciągnie się od pyszczka do miejsca pomiędzy oczami. Nos czarny.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6764


Wzięłabym kociaka, ale nie wiem czy mogę już mieć multi :cc
_________________


I said too much it overflowed
Why do I always spill?
I feel it coming out my throat
Guess I better wash my mouth out with soap
God, I wish I never spoke
Now I gotta wash my mouth out with soap
  Statystyki - lvl: 3 | S: 7 | Zr: 10 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 170/200 | MED.EXP: 0/100
 
Jaskółczy Śpiew
Wojownik
crescendoKlan:
rzeka

Księżyce: 19
Mistrz: Już go nie ma.
Płeć: Kotka
Matka: I gdzie teraz jesteś?
Ojciec: Zasłużył na coś lepszego.
Partner: powiedziały jaskółki, że niedobre są spółki
Multikonta: Grzybowa Polana [KC]
Wysłany: 2018-07-01, 19:19   
   Wygląd: Jeżeli ustawiłoby się obok siebie Ostrężynę i Żurawinę, możnaby zauważyć, że jedyne punkty, w których różnią się od siebie, to wysokość, szerokość i wyraz pyska. Ta druga jest od siostry nieco wyższa, a pod jej skórą pokrytą burym, długim futrem wyraźnie zarysowują się niewielkie, bo niewielkie, ale jednak, mięśnie. Kotka jest zdecydowanie chudsza od bliźniaczki. Na klatce piersiowej można dostrzec kontury żeber. Ogon ma długi i puchaty, pokryty zanikającymi pręgami. Od ceglastoczerwonego nosa odchodzą białe, długie wybrysy. Oczy lśnią jaskrawym błękitem, przydając, nie bez powodu, szczupłemu pyszczkowi wyrazu takiego, jakby właścicielka odnosiła się do otaczającego ją świata ze złośliwą rezerwą.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6942


Ciocia Grzyb pokocha i weźmie na nauki ♡♡♡
_________________
haven't you heard it's a battle of words
the poster bearer CRIED
listen sis said the girl with the gun
there's room for you inside


  Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 11 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 50 | W: 70 | EXP: 0/200 | MED.EXP: 0/100
 
Szczurzy Pazur
Wojownik
Mów mu KrimeeeeKlan:
cien

Księżyce: 21 [kwiecień]
Mistrz: Jesionowa Kora [*]
Płeć: Kocur
Matka: Łasicze Futerko
Ojciec: Jastrzębi Krzyk
Multikonta: Mroźna Łapą [KG], Tygrys [S], Trzepoczące Skrzydło [KC], Wronia Łapa [KW]
Wysłany: 2018-07-03, 13:37   
   Wygląd: Jeden z najwyższych w klanie Cienia, umięśniony, aczkolwiek szczupły czarny point o niebieskich oczkach. Nos, koloru smoły, wtapia się w czerń, która pokrywa jego mordkę. Krótkie futerko, barwy białej, przechodzi na lekką szarość. Tylko ogon, łapki, uszy i pyszczek są czarne.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=287174#287174


rezerwuje jedno miejsce :3
_________________
Daj mi tylko jedną noc,
zapomnij o swoich przejściach
skarbie ze mną chodź,
wiem że masz już dosyć piekła,
mała weź mą dłoń
jeśli ktoś ma jakiś problem no to pi@#*ol go
wybudujmy własne eldorado
Głos: https://youtu.be/LJjsm6CVsG8
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 105/200 | MED.EXP: 0/100
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

BlackButlerSmocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDream

over-undertaleamaimon

vampire-knight

the-avengers