Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ciemniejące Niebo
2019-01-04, 17:48
Szczypior
Autor Wiadomość
Szczypiorowa Łapa
Zaginiony

Klan:
wicher

Księżyce: 20
Mistrz: Borsucze Futro
Matka: Zaćmiona Łapa
Ojciec: Lodowa Skóra
Wysłany: 2018-06-25, 17:47   Szczypior
   Wygląd: Nie jestem zbyt wysokim kocurem ale jeśli po tym oceniasz to jest to twój błąd. Moja szczupła sylwetka skrywa niezłe pokłady mięśni, które są jak mechanizm pomagający mi na polowaniu i w walkach. Długie białe futro często jest trochę brudne, bo ciężko jest utrzymać je w czystości przez dłuższy czas, a czasami nawet po prostu to ignoruję, bo szkoda na to mojego cennego czasu. Dobrze że zimą jest mi ciepło, tyle wystarczy. Mam też duże i spiczaste uszy osadzone szeroko na masywnym łbie, a moje złociste oczy są trochę skośne i dobrze wiem, że dzięki nim wyglądam poważnie. Mam też jasnoróżowy nos i nasnoróżowe poduszki ale wnętrze pyska nie jest takie ładne, bo mam tam czarne plamki.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326129#326129

Imię: Szczypior
Klan: Wichru
Ranga: Kocię
Opis wyglądu:
Biały kocur o długim futrze. Nie jest zbyt rosły w porównaniu do innych kotów, co sprawia mylne wrażenie słabości. Ma brązowawo-żółte oczy i duże, spiczasto zakończone, uszy z których wystają co i rusz białe włoski. Sierść jest mocno zadbana, zwłaszcza że niewiele ma do roboty gdy jest sam. Jedynym wyjątkiem są łapy, których czyszczenie nieraz, oprócz sytuacji gdy zwróci uwagę, że są naprawdę brudne, pomija.
Nad wyraz dużo natomiast gestykuluje ogonem, po czym też łatwo można rozpoznać jego nastrój.
Opis charakteru:
Typowy konkurent. W każdym kocurze widzi rywala, który może mu w przyszłości zaszkodzić, nawet jeśli są w przyjacielskich stosunkach. Wobec kotek natomiast stara się być jak najbardziej szarmancki. Oczywiście wszystkiemu przyświeca jeden cel: zostać jak najlepszym wojownikiem klanu wichru, czasami nawet i po trupach swoich braci.
Choroba też niewiele zmieniła. Nadal jest pewien swojej racji w trzech czwartych przypadków, a skruchę, nawet jeśli odczuwa, ledwie okazuje. W kontaktach z innymi jedyne, z czym ma realny problem to pierwsze spotkania. Nadzwyczaj stresuje się, by już w ramach pierwszego wrażenia udowodnić swoją wartość.
Historia:
Urodził się w miocie Zaćmionej Łapy oraz Lodowej Skóry wraz z piątką rodzeństwa:
Węgorzem, Śnieżką, Wodospadem, Sową, Deszczem. Posiada także rodzeństwo ze starszego miotu, w klanie Rzeki, których imiona brzmią następująco: Wysoka Łapa, Zwiewna Łapa, Drobna Łapa, Sztormowa Łapa, Krecia Łapa, Pręgowana Łapa, Poziomkowa Łapa i Las. Kocur jednakże nie ma pojęcia o ich istnieniu.
Kocur dosyć młodo zachorował na biały kaszel, co skutecznie wyłączyło go z życia klanu na parę dobrych księżyców, aż do niedawna, gdy ostatecznie choroba ustąpiła.

Statystyki:
Siła (S): 5
Zręczność (Zr): 5
Szybkość (Sz): 5
Zmysły (Zm): 5

Punkty Życia (HP): 50
Punkty Wytrzymałości (W): 50

Czy zgadzasz się na ewentualną adopcję postaci? Tak
Ostatnio zmieniony przez Szczypiorowa Łapa 2018-06-25, 18:16, w całości zmieniany 3 razy  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 30/150

Szczypiorowa Łapa
Zaginiony

Klan:
wicher

Księżyce: 20
Mistrz: Borsucze Futro
Matka: Zaćmiona Łapa
Ojciec: Lodowa Skóra
Wysłany: 2018-06-25, 20:03   
   Wygląd: Nie jestem zbyt wysokim kocurem ale jeśli po tym oceniasz to jest to twój błąd. Moja szczupła sylwetka skrywa niezłe pokłady mięśni, które są jak mechanizm pomagający mi na polowaniu i w walkach. Długie białe futro często jest trochę brudne, bo ciężko jest utrzymać je w czystości przez dłuższy czas, a czasami nawet po prostu to ignoruję, bo szkoda na to mojego cennego czasu. Dobrze że zimą jest mi ciepło, tyle wystarczy. Mam też duże i spiczaste uszy osadzone szeroko na masywnym łbie, a moje złociste oczy są trochę skośne i dobrze wiem, że dzięki nim wyglądam poważnie. Mam też jasnoróżowy nos i nasnoróżowe poduszki ale wnętrze pyska nie jest takie ładne, bo mam tam czarne plamki.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326129#326129

Galeria:

Ostatnio zmieniony przez Szczypiorowa Łapa 2018-06-25, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 30/150

Odpowiedz do tematu