Poprzedni temat «» Następny temat
Dzięciole Drzewo
Autor Wiadomość
Świetlistooki
Gwiezdny

Klan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Wysłany: 2018-06-15, 12:19   Dzięciole Drzewo
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.

Rosnące na skraju Wysokich Drzew i przy granicy z Klanem Cienia jedno konkretne, rozłożyste drzewo wyjątkowo sobie upodobały dzięcioły. W pniu, jak i w bocznych konarach drzewa, znajduje się sporo wykutych przez nie dziupli. Większość z nich jest już nieużywana, jednak w części mieszkają te ptaki wraz ze swoimi młodymi.
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Topniejący Lód 2020-04-21, 14:16, w całości zmieniany 4 razy  

Dymne Niebo
Zaginiony
pośmiewisko

Klan:
cien

Księżyce: 62 (XII)
Mistrz: Rozżarzone Gardło, Poranny Szron, Bezsenna Noc
Matka: Traszkowy Grzbiet
Ojciec: Ostry Cierń
Multikonta: Ognistopręga, Kamienna Łapa, Kacza Łapa
Wysłany: 2018-06-17, 20:36   
   Wygląd: Krótkowłosy kocur przeciętnego wzrostu. Nie jest gruby, jednak ma dość masywną budowę ciała, co jest jeszcze podkreślone przez jego umaszczenie. Jest w większości czarny, ale posiada również charakterystyczne białe znaczenia - białe skarpetki, podbrzusze, rozległą białą plamę na klatce piersiowej i połowie szyi oraz białą plamkę na głowie, która otacza cały pyszczek kończąc się charakterystyczną strzałką między oczami. Ma czarny nos i zielone oczy. Jego futro prawie zawsze jest dokładnie wyczyszczone i dobrze ułożone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5706

Dymna Łapa lubił wędrować po terenach - czuł się przy tym coraz bardziej odważniejszy. Kiedyś trzymał się głównie w okolicach Obozu jeśli szedł sam. Z taką Kurzyk mógłby zawędrować dalej, ale samemu się nieco obawiał, a teraz? Cóż, wygląda na to, że doszedł aż do granicy. Do jego nozdrzy doszedł charakterystyczny zapach, który świadczył o tym, że tereny Klanu Wichru są blisko. Poranny Szron zrobił mu porządne przeszkolenie z kierunków, więc wiedział, kto mieszka za ową granicą. Zatrzymał się i zaczął wypatrywać kogoś z sąsiednich terenów. Może uda mu się napotkać jakiś patrol i poznać kota z Klanu Wichru? Był nieco zdenerwowany, ale jednak w jego odczuciach przeważała adrenalina i zafascynowanie. W końcu koty z innego klanu były dla niego niemalże czymś z innego świata.

/zapraszam kogokolwiek :3

Nieważne co mi powiesz
Nie słyszę twoich słów
Stoję tam gdzie stoję
Nie tam gdzie bym chciał
Wolny od urojeń twych
Absurdalny ż a r t
  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 8 | Sz: 10 | Zm: 9 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 40/300

Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądra

Klan:
wicher

Księżyce: 64 X
Mistrz: Każdy po kolei
Matka: Zawilcowa Skórka
Ojciec: Chmielograb
Ciąża: nie
Multikonta: Błękitna Toń [KG] Jaskółka [S] Różana Łapa [KW] Skrzące Słowo [KRz]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-06-17, 23:02   
   Wygląd: Średniej postury, długowłosa biała kotka z jasnoniebieskimi oczami. Szczupła. Na lewej przedniej łapie ma małą bliznę po ukąszeniu szczura.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=263337#263337

Mama nie zamierzała mi nic powiedzieć o tacie, z resztą, nikt nie chciał mi nic powiedzieć. Babcia mówiła, że jest gdzieś daleko, a reszta nic o nim nie wiedziała. Postanowiłam więc szukać na własną łapę i zamierzałam zacząć od klanu Cienia. Na pewno nie skończy się to na jednej próbie poszukiwań, ale od czegoś trzeba zacząć.
Wtem zauważyłam jakiegoś czarno-białego kota. Kocura. Przypominał Iskierka, tylko że miał krótką sierść. No i wyglądał na dużo starszego ode mnie. Podeszłam więc bliżej i przyglądałam mu się dość dokładnie, podejrzliwym wzrokiem.
- Hej, co tutaj robisz? - zapytałam, cały czas mierząc go wzrokiem - Jestem Lśniąca Łapa - dodałam. No, na najsilniejszego to on nie wyglądał i nie sprawiał wrażenia takiego, co nie zasłużył na to, by żyć, jak to mówiła mama. Cóż, podobno pozory mylą, więc poczekam, porozmawiam z nim chwilę i wtedy stwierdzę, czy ten oto tutaj delikwent mógłby być moim ojcem. Najpierw jednak muszę zrobić wywiad środowiskowy.
- Znasz może Zawilcową Skórkę? - zapytałam. Jeżeli ją zna, to najprawdopodobniej udało mi się trafić w punkt już za pierwszym razem. Jeśli jednak nie... cóż, będę szukać dalej.

falling too fast to prepare for this
tripping in the world could be dangerous
everybody circling is vulturous
N E G A T I V E, N E P O T I S T

everybody hoping they could be the one
i was born to run, i was born for this
nie kradnij bo to joint effort klon, łatki i zając

Statystyki - lvl: 6 | S: 13 | Zr: 17 | Sz: 11 | Zm: 21 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 280/500
Stat. Med. - lvl:
10 | MED.EXP: 615/2100

Dymne Niebo
Zaginiony
pośmiewisko

Klan:
cien

Wysłany: 2018-06-17, 23:45   
   Wygląd: Krótkowłosy kocur przeciętnego wzrostu. Nie jest gruby, jednak ma dość masywną budowę ciała, co jest jeszcze podkreślone przez jego umaszczenie. Jest w większości czarny, ale posiada również charakterystyczne białe znaczenia - białe skarpetki, podbrzusze, rozległą białą plamę na klatce piersiowej i połowie szyi oraz białą plamkę na głowie, która otacza cały pyszczek kończąc się charakterystyczną strzałką między oczami. Ma czarny nos i zielone oczy. Jego futro prawie zawsze jest dokładnie wyczyszczone i dobrze ułożone.

Nie musiał długo czekać na jakiegoś Wichrzaka. Zbliżyła się do niego biała kotka, która na pierwszy rzut oka wyglądała na młodszą od niego. Przyglądała mu się uważnie i nic dziwnego - Dymek również wodził po niej wzrokiem, jakby starał się dostrzec w jaki sposób jest "inna" od kotów z Klanu Cienia. Jednak poza zapachem nie wyróżniałą się niczym szczególnym.
- Cześć - odpowiedział wesoło. - Przyszedłem tu na spacer, zobaczyć, jak wygląda granica i wasze tereny - wyjaśnił kotce uprzejmie. O, wyjaśniło się, że kotka jest terminatorką - więc na pewno jest młoda. Cóż, może to nawet i lepiej, że trafił na Lśniącą Łapę, a nie jakiegoś wojownika. Jeszcze ktoś by tu go przegonił pazurami albo coś... - Dymna Łapa - przedstawił się i on, skoro już został o to poproszony.
Gdy usłyszał kolejne pytanie, zmarszczył nieco mordkę. Przez chwilę się zastanawiał mimo, że imię to od początku brzmiało dla niego obco. Po przemyśleniu sprawy jedynie upewnił się w tym, że nie wie, o kim jest mowa. - Niestety nie. Ona nie należy do Klanu Cienia, prawda? - był tego niemalże pewny, bo przecież gdyby była z jego klanu to pewnie choćby usłyszał w opowieściach jej imię. Jednak przezorny jest zawsze ubezpieczony i Dymek wolał jednak zapytać. Posłał kotce lekki uśmiech, chcąc ją zachęcić do dalszej rozmowy. Ciekawe, czy jest kimś ważnym w Klanie Wichru? Czy jest lubiana? Och, tyle pytań! Tylko czy łatwo będzie poznać odpowiedzi?

Nieważne co mi powiesz
Nie słyszę twoich słów
Stoję tam gdzie stoję
Nie tam gdzie bym chciał
Wolny od urojeń twych
Absurdalny ż a r t
Ostatnio zmieniony przez Dymne Niebo 2018-06-18, 00:05, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 8 | Sz: 10 | Zm: 9 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 40/300

Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądra

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-06-18, 00:23   
   Wygląd: Średniej postury, długowłosa biała kotka z jasnoniebieskimi oczami. Szczupła. Na lewej przedniej łapie ma małą bliznę po ukąszeniu szczura.

- Głównie łąki, z tego co zdążyłam zauważyć. Nic ciekawego - mruknęłam, próbując doszukać się jakiegoś podobieństwa w kocurze. Może któreś z rodzeństwa miało podobny głos? Albo którekolwiek było do niego podobne? Poza Iskierkiem, oczywiście. Ja odpadałam, byłam zdecydowanie bardziej podobna do mamy, ale Migotek... tez go trochę przypominał, jakby się uprzeć. Żadne z nich jednak nie mówiło w podobny sposób, więc poza podobieństwem z wyglądu nic innego ich nie łączyło. Ale hej, przecież żadne z nas taty nie znało, więc możliwe, że poza wyglądem nic po nim nie odziedziczyliśmy. To tak działa, prawda?
I wtedy się przedstawił, a wszystkie moje podejrzenia jakby zaczęłam dokładnie analizować. Czy to aby na pewno możliwe?
- Dymna Łapa, rozumiem... - burknęłam do siebie pod nosem. Jakie były szanse, że mama, raczej dumna i pewna siebie kocica pozwoliłaby się tknąć byle terminatorowi? Dość niskie. A odpowiedź na moje pytanie tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że to zły strzał. To nie tata, muszę szukać dalej.
- Nie należy, to moja mama - rzuciłam rozczarowanym tonem. Miałam nadzieję, że pójdzie o wiele łatwiej i już za pierwszym razem uda mi się odnaleźć TEGO KONKRETNEGO kocura.
- Po prostu kogoś szukam, ale nie wiem jak ma na imię i jak wygląda - powiedziałam, chcąc jakoś usprawiedliwić swoje nietypowe pytanie. Kto wie, może Dymna Łapa zaoferuje pomoc i okaże się, że zna mojego tatę bardzo dobrze? Może on za nami tęskni, chciałby nas poznać, ale przez dawne niesnaski i jakąś kłótnię z Zawilec wiedział, że nie może? Miałabym mu tyle do powodzenia, tyle pytań do zadania... Ale najpierw muszę go odnaleźć.

Statystyki - lvl: 6 | S: 13 | Zr: 17 | Sz: 11 | Zm: 21 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 280/500
Stat. Med. - lvl:

Dymne Niebo
Zaginiony
pośmiewisko

Klan:
cien

Wysłany: 2018-06-18, 00:32   

- Lepiej łąki niż bagna, które mogą oblepić całe futro - odpowiedział kotce, wspominając pewną niefortunną sytuację, która spotkała jego i Lwi Płomień pewnego dnia na terenach Klanu Cienia.
Dalsze słowa kotki były dość tajemnicze, co nieco zaintrygowało Dymka. Zawilcowa Skórka to mama Lśniącej Łapy? No okej, dobrze wiedzieć. Terminatorka kogoś szuka, ale niewiele o wie o tym kocie... cóż, to może być problematyczne, jeśli nie niemożliwe. Przez moment zawahał się, czy chce pomóc kotce. Szybko jednak podjął decyzję. Lśniąca Łapa nie była do niego wrogo nastawiona, przekazała mu tez jakieś informacje - nawet jeśli były to informacje, które mu na tą chwilę nic nie mówiły to... wciąż był to jakiś punkt odniesienia. Nie widział przeciwwskazań, żeby pomóc białej. Nawet jeśli opowie coś o kotach, które zna to jest cień szansy, że to się opłaci.
- To pewnie trudno odnaleźć kogoś takiego - zaczął od stwierdzenia oczywistości, chcąc przez to przekazać, że rozumie kiepską sytuację, w jakiej znalazła się terminatorka. - A wiesz cokolwiek innego o tym kocie? Znam prawie wszystkich w Klanie Cienia, więc może znam również tego kocura. Albo tę kotkę - bo w zasadzie nie było jeszcze wiadomo, jakiej płci osobnika szuka Wichrzaczka.

Nieważne co mi powiesz
Nie słyszę twoich słów
Stoję tam gdzie stoję
Nie tam gdzie bym chciał
Wolny od urojeń twych
Absurdalny ż a r t

Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądra

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-06-18, 09:31   

Wyobraziłam sobie jak błoto obłapia całe moje futro i aż się wzdrygnęłam. Zdecydowanie NIE MOGŁABYM mieszkać w klanie Cienia, o nie.
- Nie ma porównania - odpowiedziałam. To chyba oczywiste, że łąki są o wiele lepsze od bagien. Są ładne, fajnie się po nich chodzi, nie brudzą futerka, są czyste. No same plusy.
- Owszem, lekko nie jest- przyznałam. Dostrzegłam zainteresowanie kocura całą tą sprawą. Wyglądał jakby się zastanawiał, czy na pewno chce mi pomóc, albo czy zna kogoś, kto chociażby kojarzyłby Zawilcową Skórkę. Nie odrywałam od niego wzroku. Przez chwilę można było dostrzec w moich oczach jakąś nadzieję, szybko jednak z powrotem przybrałam neutralny wyraz pyszczka. Nie wolno okazywać innym jakichkolwiek emocji, bo mogą być uznane jako słabość. Nie wiadomo, czy Dymna Łapa nie zostanie ostatecznie moim przeciwnikiem, więc lepiej uważać. Wtedy jednak czarno-biały odezwał się. Tak jak przypuszczałam, zaproponował pomoc. Miałam ochotę złowieszczo wręcz się uśmiechnąć, jednak powstrzymałam się, tłumiąc to w sobie.
- No wiem tylko tyle, że jest ścierwem, które nie zasługuje by żyć. Nie wiem też, z którego mógł być klanu. A może był samotnikiem, albo wygnańcem? Wiem na pewno, że skrzywdził mamę, ale w jaki sposób? - przekazałam całą swoją wiedzę na temat tajemniczego kocura, którego poszukiwałam, mając nadzieję, że mój nowy cienisty kolega będzie miał nieco wiecej informacji ode mnie.
- Po prostu chciałabym poznać tatę, ale nikt nie chce mi nic o nim powiedzieć. Może słyszałeś o kimś takim? Jeśli to jakoś pomoże, to dodam, że dwóch moich braci jest czarno-białych i siostra jest bura - chciałam podać wszystkie informacje, które w jakikolwiek sposób mogłyby jakoś pomóc w ustaleniu tożsamości taty. Nie wierzyłam w to, że był złym kotem, może po prostu popełnił błąd? Każdemu się to przecież zdarza. Może on nas szuka i chciałby nas poznać? Było tyle możliwości, a ja byłam bardzo zdeterminowana, żeby poznać prawdę. Pomimo tego, mój pyszczek cały czas miał neutralny wyraz i ciężko było wyczytać z niego cokolwiek. Nie chciałam mimo wszystko, żeby ktokolwiek znał moje słabości, nawet jeśli nie jest ich dużo. Robiłam to, co mama, nie pozwalałam się przejrzeć, zrozumieć.

Stat. Med. - lvl:

Dymne Niebo
Zaginiony
pośmiewisko

Klan:
cien

Wysłany: 2018-06-18, 10:10   

Zielone oczy nieco rozszerzyły się ze zdumieniem, gdy z pyszczka kotki padły ostrzejsze słowa. Dany osobnik musiał naprawdę zajść jej za skórę... Te informacje, które podała... cóż, to było za mało, żeby choćby pomyśleć o jakimś kocie. Przez myśl Dymka przeszło, że odszukanie tego osobnika jest niemożliwe, ale nie chciał jeszcze się poddać. - Kiedy to było? - zapytał, licząc na to, że określenie czasu pomoże mu trafić na jakiś trop.
Zastrzygł uszami z zaciekawieniem gdy Lśniąca Łapa powiedziała o swoim ojcu, który - jak wywnioskował - nie jest członkiem Klanu Wichru. W dodatku nawet nie wiadomo, czy jest członkiem któregokolwiek z czterech klanów. Kolory rodzeństwa kotki były dość... popularne. Kolejny słaby trop. - U nas jest sporo biało-czarnych kotów i burych... Nigdy nie słyszałem o twojej mamie, ale jeśli chcesz, to mogę trochę podpytać - zaproponował. Zaintrygowała go ta sytuacja. Wypytywanie o kotkę z Klanu Wichru mogło być ciekawym zajęciem. Zadawać takie pytania wojownikom i patrzeć, czy któryś z nich poczuje się nieswojo w takiej sytuacji - to zdecydowanie brzmiało jak dobra zabawa.

Nieważne co mi powiesz
Nie słyszę twoich słów
Stoję tam gdzie stoję
Nie tam gdzie bym chciał
Wolny od urojeń twych
Absurdalny ż a r t

Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądra

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-06-18, 10:37   

- Sześć albo siedem księżyców temu. Może więcej. Na pewno przed moimi narodzinami i na starych terenach. Mama nie chce mi powiedzieć nic o tacie, poza tym, że jest ścierwem, więc szukam na własną łapę. Zawsze jest jakaś szansa, że ktoś coś słyszał - odpowiedziałam. Chciałam dostarczyć Dymnej Łapie jak najwiecej informacji, może gdzieś coś mu się obiło o uszy, ale sama nie miałam za wiele. Próbowałam sobie przypomnieć zachowanie mamy i znaleźć coś, co mogłoby mi pomóc. Kiedy oprowadzała mnie po terenach i byłyśmy przy granicy z klanem Rzeki, zachowywała się nieco dziwnie, ale czy to mogło być to? Wolałam na razie o tym nie wspominać, może to był zły trop.
- Gdyby ktoś od was z klanu zrobił coś mojej mamie, to raczej każdy by o tym wiedział. Ale możesz podpytać, czy nie słyszeli o jakiejś sytuacji z udziałem kotki z klanu Wichru i jakimś innym kocurem. Jeśli tata należał do jakiegoś klanu i zrobił krzywdę mamie, to plotki na pewno się rozniosły i ktoś o tym słyszał - gorzej, jeżeli był samotnikiem. Wówczas jedynie klan Wichru będzie wiedział, a z tego co już zdazylam zauważyć, nie chcą mówić za wiele. Wpatrywałam się w czarno-białego kocura cały czas. Co jakiś czas pękałam i można było dostrzec, że naprawdę mi zależy, ale szybko się poprawiałam i miałam nadzieję, że rozmówca nie zauważył żadnych zmian w mimice mojego pyska. Liczyłam na to, że mkże którakolwiek z tych informacji jakoś go oświeci i coś skojarzy. Każda nowa wiadomość o tacie zbliżała mnie do poznania prawdy o nim, do znalezienia go.

Stat. Med. - lvl:

Dymne Niebo
Zaginiony
pośmiewisko

Klan:
cien

Wysłany: 2018-06-18, 11:18   

- Może to nikt od nas, ale może ktoś coś słyszał. Nie zaszkodzi się dowiedzieć - odpowiedział kotce. Zaczął już nawet myśleć o tym, kogo mógłby zapytać o taką sprawę. Parę imion od razu przyszło mu do głowy. Skoro Lśniącej Łapie na tym zależało, to może jej pomóc. W końcu nie ma nic do stracenia, prawda?
- Co ty na to, żebyśmy spotkali się tutaj na przykład... za trzy dni, a ja do tego czasu postaram się dowiedzieć czegoś? Jeśli nikt nie będzie nic wiedział, to przynajmniej będziesz mieć pewność, że nie warto szukać w Klanie Cienia - zaproponował. Mogło się wydawać, że to bezinteresowna oferta pomocy, jednak Dymkowi trochę zależało na nawiązaniu jakiś przyjaznych relacji z sąsiadującym klanem. Mogłoby mu się to kiedyś przydać. Poza tym... zainteresowała go ta cała sytuacja. Znikający ojciec-ścierwo - czyż to nie fascynujące?

Nieważne co mi powiesz
Nie słyszę twoich słów
Stoję tam gdzie stoję
Nie tam gdzie bym chciał
Wolny od urojeń twych
Absurdalny ż a r t

Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądra

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-06-18, 11:46   

- W obecnej sytuacji, każda informacja się przyda - przyznałam. Każda, nawet najdrobniejsza wskazówka przybliża mnie do poznania prawdy o moim ojcu. Bardzo chcę go poznać, chcę wiedzieć, dlaczego go przy nas nie ma, dlaczego nikt nie chce o nim mówić, dlaczego mama tak na niego mówi. To wszystko było bardzo skomplikowane. Powinnam go nienawidzić, powinnam nie chcieć go poznać, nie po tym wszystkim co słyszałam, a jednak... jednak coś nie daje mi spokoju. Ciekawość jest o wiele silniejsza i nie potrafię się temu oprzeć.
- Byłoby super. To widzimy się za trzy wschody słońca w tym samym miejscu. Dziękuję, naprawdę - mruknęłam, ostatecznie się uśmiechając. Dymna Łapa nie wyglądał na takiego, co chciałby mnie atakować, czy zrobić mi coś złego. Może to była taka jego taktyka i udaje miłego, żeby zdobyć moje zaufanie, a potem BAM, i zrobi mi krzywdę? Może. Nie oznaczało to jednak, że nie mogłam okazać mu wdzięczności, uśmiechnąć się, podziękować. To chyba nie była żadna słabość, prawda?
Następnie powolnym krokiem ruszyłam w stronę obozu. Nie zamierzałam nikomu mówić o swoich poszukiwaniach. Wszystko się wyda dopiero wtedy, kiedy wszystko będę już wiedziała i spotkam się z tatą. Tak, to bardzo dobry pomysł.

/zt chyba, że Dymek ją zatrzyma i jeszcze trochę porozmawiają <D

Stat. Med. - lvl:

Dymne Niebo
Zaginiony
pośmiewisko

Klan:
cien

Wysłany: 2018-06-18, 11:58   

- W porządku. Do zobaczenia więc - odpowiedział kotce z uśmiechem na mordce, po czym również i on oddalił się z powrotem w stronę Obozu. No to sobie załatwił wyzwanie! Wiedział, że nie będzie łatwo, ale niezbyt się tym przejmował. Czuł, jak jego ciało wypełnia podekscytowanie. Udało mu się odkryć pewną intrygę i nie zamierzał zostawić tej sprawy samej sobie. Prawda czekała na odkrycie!

/zt

Nieważne co mi powiesz
Nie słyszę twoich słów
Stoję tam gdzie stoję
Nie tam gdzie bym chciał
Wolny od urojeń twych
Absurdalny ż a r t

Dymne Niebo
Zaginiony
pośmiewisko

Klan:
cien

Wysłany: 2018-06-21, 23:46   

Przyszedł więc dzień, w którym Dymna Łapa miał dotrzymać swojej obietnicy. Zebrał trochę informacji na temat kocura, o którym rozmawiał ze Lśniącą Łapą. Nie były one zbyt dobre, ale to oznaczało, że nie były ważne. Poza tym - powiedział, że je przekaże i to właśnie zrobi. Trzeciego dnia od spotkania z Wichrową kotką udał się w to samo miejsce. Granica przebiegała obok drzewa pokaźnych rozmiarów, więc terminator bez większego problemu znalazł właściwe miejsce. Stanął tam i patrzył w głąb terenów Klanu Wichru, wypatrując nadchodzącej, znajomej sylwetki. Był podekscytowany całą tą sytuacją. Zastanawiał się, jak biała kotka zareaguje nie tylko na nowe informacje, ale i na sam fakt, że Dymek wywiązał się z obietnicy i przybył w to miejsce tak jak zapowiedział. I to nie z pustymi łapami.

/Lśniąca

Nieważne co mi powiesz
Nie słyszę twoich słów
Stoję tam gdzie stoję
Nie tam gdzie bym chciał
Wolny od urojeń twych
Absurdalny ż a r t
Ostatnio zmieniony przez Dymne Niebo 2018-06-21, 23:46, w całości zmieniany 1 raz  

Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądra

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-06-22, 00:06   

Nadszedł ten dzień, tak przeze mnie wyczekiwany. Miałam się spotkać z Dymną Łapą i miał mi przekazać informacje, które zdobył. Bałam się, że będą się pokrywały z tymi, które uzyskałam od kotki z klanu Rzeki, ale byłam też podekscytowana. Kolejny krok, który przybliży mnie do poznania prawdy. Wymknęłam się wiec z obozu, tak żeby mama nie widziała i udałam się w to samo miejsce, w którym spotkałam czarno-białego kolegę po raz pierwszy. Czekał tam już, widziałam jego sylwetkę z oddali. Serce zabiło mi szybciej i przyspieszyłam kroku.
- Hej! - przywitałam się. - Dowiedziałeś się czegoś..? - zapytałam niepewnie. Nie chciałam zabrzmieć bardzo niemiło, ale zależało mi na tej informacji. Z tego wszystkiego zapomniałam o lodowatym spojrzeniu i poważnym wyrazie pyska, ale było już za późno. Poza tym, mój cienisty kolega na pewno nie zrobiłby mi krzywdy. W końcu zgodził się mi pomóc!

Stat. Med. - lvl:

Dymne Niebo
Zaginiony
pośmiewisko

Klan:
cien

Wysłany: 2018-06-22, 21:32   

- Cześć! - zawołał wesoło, uśmiechając się lekko do kotki. - Tak, podpytałem trochę - odpowiedział od razu, niech no się biała nie martwi, że ją rozczaruje. Nawet przez myśl mu nie przeszło pojawiać się tu z niczym. Co prawda miałby nie lada problem, gdyby żaden z klanowiczów nic nie wiedział na ten temat... na szczęście Lwi Płomień i Lamparci Płomień (cóż za zbieżność imion!) zgodzili się mu pomóc. Nie chcąc trzymać Lśinącej Łapy w niepewności, zaczął opowiadać. - Tak więc Świetlikowa Gwiazda przekazywał informację o kocie, który został wygnany z Klanu Rzeki i który skrzywdził kotkę z Klanu Wichru. Jego imiona klanowe to Chmielograb i Pochmurna Łapa, ale skoro już nie jest w klanie, to może posługiwać się innymi. Może być bardzo niebezpieczny, skoro Gwiazda Rzeki sam postarał się, aby ostrzec przed nim Klan Cienia. Opisał też jego wygląd - Dymek powtórzył opis wyglądu owego kocura najdokładniej jak potrafił po tym, jak wysłuchał opisu Lwiego Płomienia. - Nikt w Klanie Cienia nie widział go w ostatnim czasie - dodał jeszcze i spojrzał na Lśniącą Łapę wyczekując jej reakcji. Czy to są dla niej wystarczająco szczegółowe informacje, czy też będzie rozczarowana?

Nieważne co mi powiesz
Nie słyszę twoich słów
Stoję tam gdzie stoję
Nie tam gdzie bym chciał
Wolny od urojeń twych
Absurdalny ż a r t

Odpowiedz do tematu