Poprzedni temat «» Następny temat
Gęsty Las - wschód
Autor Wiadomość
Węglowy Pył
Wojownik
suspense

Klan:
wicher

Księżyce: 52 [październik]
Mistrz: Zawilcowa Skórka
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: Chyba nigdy~
Multikonta: Wilczy Ślad [KG], Szczypiący Mróz [KC], Huraganowy Szum [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-03-17, 14:42   
   Wygląd: Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8064

Zwierzyna jak zwierzyna - duża czy mała, na pewno każdy typ się przyda i znajdzie się w klanie ktoś, kto się nim pożywi. Wojownik jednak nie do końca ustawił się jak trzeba, przez co ptak zdołał go wyczuć. Rudzik zaczął uciekać i powoli wzbijać się w powietrze - Króliczy Sus wciąż miał szansę, by go spróbować dogonić i dorwać.

Króliczy Sus: lvl: 3 | S: 7 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 39-2=37/40 | p: 0/2

--

Jeżynowy Jar: lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 58/60 | p: 0/2
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
  Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 35/400 | MED.EXP: 29/100

Króliczy Sus
Gwiezdny
nikt

Klan:
grom

Księżyce: 33; lipiec
Mistrz: jakiś rudy frajer i guess; rydzowe futro
Matka: cichy strumyk
Ojciec: wężowy język
Partner: lmao
Multikonta: czereśniowa gałązka; krz, marchewkowa łapa; kc | konwaliowa łapa; gk, blada łapa, jaśniejąca łapa, rudzikowy ogień, makowa łapa; nkt
Wysłany: 2020-03-22, 22:36   
   Wygląd: Najłatwiej było by go chyba opisać trzema słowami - kopia swojej matki i dla każdego, kto zna Cichy Strumyk zupełnie by to wystraszyło, a mało uważny obserwator mógłby pewnie Królika z nią pomylić. Jeśli jednak ktoś nigdy Cichego Strumyka na oczy nie widział, trzeba by wejść w szczegóły, a więc: Królik to całkiem urodziwy młody wojownik o sylwetce kota orientalnego. Szczupły i smukły, jednak nie wychudzony, ale też raczej niezbyt umięśniony, o długich i równie smukłych łapach, sprawiających, że jest kotem naprawdę wysokim, znacznie przewyższającym swoją matkę. Po niej odziedziczył również długi, biczowaty ogon, duże uszy oraz krótkie, gładko przylegające do ciała futro barwy białej o które Królik zawsze stara się dbać. Tym, co najbardziej odróżnia go od Cichego Strumyka są oczy - lekko skośne tak jak u niej, jednak zupełnie różnej barwy: lewe błękitne, a prawe żółte.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=362667#362667

Oh, świetnie. Po prostu świetnie. A już liczyłem na to, że uda mi się capnąć tego ptaka i mieć spokój, ale nie, oczywiście, że nie. Przecież to by było zbyt proste, prawda? Z drugiej strony, chyba nie powinienem się dziwić, że całe to polowanie szło mi mocno średnio — ostatni raz, kiedy to robiłem, był jeszcze na treningu, a to było ho ho i jeszcze dłużej temu. Normalne, że wyszedłem z wprawy.
W każdym razie — widząc, że rudzik mnie dostrzegł i zaczął wzbijać się w powietrze, zareagowałem szybko i bez większego pomyślunku, długim susem pokonując dzielącą mnie od niego odległość i skoczyłem na niego z wyciągniętymi pazurami, celując głównie w skrzydła ptaka. Chciałem przyszpilić go do ziemi i szybko pozbawić życia.

maybe i should 𝒸𝒶𝓇𝑒 a little more about what 𝑒𝓋𝑒𝓇𝓎𝒷𝑜𝒹𝓎 thinks
but i just don'thave the time for 𝓃𝑜𝒷𝑜𝒹𝓎 but me
the mood i'm in keeps 𝒸𝒽𝒶𝓃𝑔𝒾𝓃𝑔 like the weather

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx- ̗̀ so you can keep the 𝓈𝓊𝓃
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx'cause i like 𝓉𝒽𝑒 𝓃𝒾𝑔𝒽𝓉𝓉𝒾𝓂𝑒 better
  Statystyki - lvl: 3 | S: 7 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 180/200

Węglowy Pył
Wojownik
suspense

Klan:
wicher

Wysłany: 2020-04-02, 16:10   
   Wygląd: Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.

Króliczy Sus zareagował niemalże natychmiast. Problem w tym, że uciekający ptak również - szykował więc się do wzbicia w powietrze i zamierzał uciec przed wojownikiem, który nie zdołał go złapać. Ale! Nie oznaczało to też, że go stracił. Wciąż mógł go gonić i miał szansę, by dopaść tego rudzika.

Króliczy Sus: lvl: 3 | S: 7 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 37-3=34/40 | p: 0/2

--

Jeżynowy Jar: lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 58/60 | p: 0/2
You're
  Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 35/400 | MED.EXP: 29/100

Króliczy Sus
Gwiezdny
nikt

Klan:
grom

Multikonta: czereśniowa gałązka; krz, marchewkowa łapa; kc | konwaliowa łapa; gk, blada łapa, jaśniejąca łapa, rudzikowy ogień, makowa łapa; nkt
Wysłany: 2020-04-04, 00:58   
   Wygląd: Najłatwiej było by go chyba opisać trzema słowami - kopia swojej matki i dla każdego, kto zna Cichy Strumyk zupełnie by to wystraszyło, a mało uważny obserwator mógłby pewnie Królika z nią pomylić. Jeśli jednak ktoś nigdy Cichego Strumyka na oczy nie widział, trzeba by wejść w szczegóły, a więc: Królik to całkiem urodziwy młody wojownik o sylwetce kota orientalnego. Szczupły i smukły, jednak nie wychudzony, ale też raczej niezbyt umięśniony, o długich i równie smukłych łapach, sprawiających, że jest kotem naprawdę wysokim, znacznie przewyższającym swoją matkę. Po niej odziedziczył również długi, biczowaty ogon, duże uszy oraz krótkie, gładko przylegające do ciała futro barwy białej o które Królik zawsze stara się dbać. Tym, co najbardziej odróżnia go od Cichego Strumyka są oczy - lekko skośne tak jak u niej, jednak zupełnie różnej barwy: lewe błękitne, a prawe żółte.

Ehhh. Mam dzisiaj chyba wyjątkowo mało szczęścia, gdyż po raz kolejny głupie ptaszysko wyrwało mi się z łap. Znaczy, tak metaforycznie, bo w rzeczywistości to nawet ich nie dotknęło. Niestety. Byłem jednak zdeterminowany, by go złapać. Normalnie pewnie dałbym sobie spokój, jednak skoro już poświęciłem energię, by w ogóle wybrać się na to durne polowanie i zacząłem gonić tego ptaka, dobrze by było go dobić. Nie lubiłem robić rzeczy po nic.
Nie myśląc więc wiele, zrobiłem właściwie to samo, co jeszcze przed chwilą, bo co innego mogłem zrobić? Szybko pokonałem odległość dzielącą mnie od rudzika i skoczyłem, celując w niego pazurami, w duchu modląc się, by tym razem mi się udało. Miałem już serdecznie dosyć.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx- ̗̀ so you can keep the 𝓈𝓊𝓃
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx'cause i like 𝓉𝒽𝑒 𝓃𝒾𝑔𝒽𝓉𝓉𝒾𝓂𝑒 better
  Statystyki - lvl: 3 | S: 7 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 180/200

Jeżynowy Jar
Wojownik
powrót

Klan:
samotnicy

Księżyce: 39 [październik]
Mistrz: Błękitna Toń
Matka: Cichy Strumyk [NPC]
Ojciec: Wężowy Język [NPC]
Multikonta: Fiołkowe Wzgórze, Oszroniony Szczyt, Burzowa Łapa, Biedronkowa Łapa [NKT]
Wysłany: 2020-04-07, 16:33   
   Wygląd: Jeżyna jest kocicą drobną i niską, można rzec, że jej wzrost wynosi poniżej przeciętnej. Jej futro jest krótkie i rudo czarne, ale wyróżniające się trochę od innych futer, bowiem najwięcej tam jest czarnego koloru a grzbiet, ogon oraz łapy są nakrapiane trochę rudym. Oczy córki Cichego Strumyka są bladozielone a przez jej lewe oko rozciąga się charakterystyczna jasnoruda plamka wyglądająca trochę jak sztuczna blizna. Powyżej oczu znajduje się para małych spiczastych uszek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8513

Kiedy Króliczy Sus chodził po lesie i polował, Jeżyna siedziała pod jednym z krzaczków i robiła sobie drobną przerwę. W końcu po co miała biegać za zwierzyną jak i tak nigdy niczego znaleźć nie mogła, a tak to miała chwilę na delektowanie się ciszą i spokojem. Siedziała tak sobie jeszcze przez chwilę, a kiedy już nabrała sił, wstała i poczłapała przed siebie. Postanowiła raz jeszcze spróbować poszukać czegoś na ząb albo też nie na ząb. Chciała coś złapać i wracać do obozu więc ugięła łapy tak by brzuch był przy ziemi ale jednocześnie po niej nie szurał, zrównała ogon i głowę z grzbietem i pilnowała by wiatr wiał jej prosto w pysk. Kroki stawiała cicho i uważała by na nic nie nadepnąć a przy tym starała się obserwować otoczenie.
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 9 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 50/300

Węglowy Pył
Wojownik
suspense

Klan:
wicher

Wysłany: 2020-04-08, 08:27   

Tym razem szczęście dopisało Króliczemu Susowi. Warto było ścigać tego rudzika - gromowy wojownik zrobił dokładnie to, co chciał. Dopadł rudzika, który nie zdołał uciec i wzbić się w powietrze - skończył pod pazurami wojownika i stracił życie.

Króliczy Sus: lvl: 3 | S: 7 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 34-3=31/40 | p: 0/2

+10 exp
--

Po odpoczynku i podziwianiu przyrody, a także korzystanie z leśnej ciszy i spokoju, Jeżynowy Jar ponownie ruszyła na poszukiwanie zwierzyny. Szczęście, czy też może Gwiezdny Klan sprzyjał jej na tyle dobrze, że zesłał jej zwierzynę praktycznie od razu i pod łapy. Szylkretowa wojowniczka natrafiła na.. szczura! Siedział przy jednym z drzew, skulony i zerkał przed siebie. Wyglądało na to, że to tylko jeden szczur, a nie całe stado - całe szczęście!

You're

Króliczy Sus
Gwiezdny
nikt

Klan:
grom

Wysłany: 2020-04-10, 02:49   

Muszę przyznać, że na mój pyszczek wpłynął pełen satysfakcji uśmiech, kiedy ostatecznie udało mi się pochwycić tego przeklętego rudzika. Bez zbędnych ceregieli pozbawiłem go życia, po czym znalazłem jakiś krzaczek i zakopałem go pod nim. Kiedy skończyłem, w pierwszej kolejności kilkoma szybkimi liźnięciami pobieżnie oczyściłem łapy z krwi i ziemi. Polowanie polowaniem, ale nie mogłem chodzić po lesie, wyglądając jak ostatni obdartus. Już wystarczająco się upokarzałem, dziękuję bardzo.
Po skończonej toalecie postanowiłem wrócić do polowania. Jasne, miałem już jedną zwierzynę, więc pewnie mógłbym wrócić, jednak z drugiej strony nie byłem pewien, czy znowu ktoś nie będzie się czepiać. Może prawdziwy wojownik powinien przynosić ze sobą cały stos piszczków? Nie mnie wiedzieć, w końcu wojownikiem byłem jedynie z nazwy, ale przypuszczałem, że pewnie tak, to totalnie brzmiało jak ten kit, który wciskali terminatorom. Poza tym, aż głupio mi przyznać, ale trochę się wciągnąłem. Było to męczące, owszem, ale przynajmniej przynosiło satysfakcję. Oh, no i musiałem upolować coś, co położę na stos — nie po to tyle namęczyłem się z tym rudzikiem, by teraz oddać go komuś innemu. Z tymi powodami w pamięci, ponownie przybrałem pozycję łowiecką — nisko na łapach, ogon równo z linią grzbietu, pilnować, czy nie szuram ani nim, ani brzuchem po ziemi — i pamiętając, by iść pod wiatr, wyruszyłem na poszukiwanie kolejnej zdobyczy. Oczywiście, przez cały ten czas uważałem, by nie nastąpić na żaden trzeszczący listek czy inną zdradliwą gałązkę.

Jeżynowy Jar
Wojownik
powrót

Klan:
samotnicy

Multikonta: Fiołkowe Wzgórze, Oszroniony Szczyt, Burzowa Łapa, Biedronkowa Łapa [NKT]
Wysłany: 2020-04-10, 13:25   
   Wygląd: Jeżyna jest kocicą drobną i niską, można rzec, że jej wzrost wynosi poniżej przeciętnej. Jej futro jest krótkie i rudo czarne, ale wyróżniające się trochę od innych futer, bowiem najwięcej tam jest czarnego koloru a grzbiet, ogon oraz łapy są nakrapiane trochę rudym. Oczy córki Cichego Strumyka są bladozielone a przez jej lewe oko rozciąga się charakterystyczna jasnoruda plamka wyglądająca trochę jak sztuczna blizna. Powyżej oczu znajduje się para małych spiczastych uszek.

Może sprzyjał jej Gwiezdny Klan a może też coś innego. Jeżynowy Jar jakoś specjalnie się nad tym nie zastanawiała bo miała na tę chwilę tylko jeden cel - złapać jakąś zwierzynę i wrócić z nią do obozu. W końcu z natury nie była bardzo ruchliwym osobnikiem i podbieganie do zwierzyny okropnie ją męczyło, nie lubiła tego. Dużo bardziej pasowało jej prowadzenie treningów albo chodzenie na samotne patrole podczas których mogła sobie spokojnie pospacerować. Bez niepotrzebnego pośpiechu, bez wytężania słuchu, węchu i wzroku. Tym razem jednak wypatrzyła szarawe futerko bardzo szybko, momentalnie ugięła łapy i przeniosła ciężar na tylne co by szczur nie wyczuł zbyt mocnego drgania podłoża, zrównała ogon oraz głowę z linią grzbietu a uszy przycisnęła do czaszki. Posuwała się do przodu, pod wiatr i patrzyła pod łapy by na nic nie nadepnąć a kiedy była wystarczająco blisko, skoczyła chcąc ugryźć kark szarego zwierzątka.
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 9 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 50/300

Szczypiący Mróz
Medyk
najlepszy

Klan:
cien

Księżyce: 35 [październik]
Mistrz: Ciernisty Kwiat, Topniejący Lód, Lśniąca Sadzawka
Matka: Ciemna Toń
Ojciec: Olchowy Szept
Multikonta: Węglowy Pył [KW], Wilczy Ślad [KG], Huraganowy Szum [KG]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-04-10, 18:11   
   Wygląd: Duży, masywny kocur o długim i gęstym futerku w barwie niebieskiej pręgowanej klasycznie. Ma przeciętnej wielkości łapy, a jego ogon jest długi i puszysty. Nosek jest ciemno kremowy, a oczy duże, jasnożółte. Uszy o średniej wielkości postawione do góry. Na nieco jaśniejszym końcu pyszczka ma długie sterczące wąsy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8666

Skoro Króliczy Sus ma już upolowanego jednego ptaka, to może i mieć drugiego. Wojownik mógł usłyszeć charakterystyczne stukanie w korę drzewa, a jeśli tylko dobrze się rozglądałby, to mógłby zauważyć, że niedaleko niego wylądował właśnie dosyć niewielki, czarno biały ptak o jaskrawoczerwonej prędze na głowie i w dolnej części brzucha. Chodzi oczywiście o dzięcioła, który naiwny i nieświadomy zagrożenia po prostu sobie siedział na ziemi.

Króliczy Sus: lvl: 3 | S: 7 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 31/40 | p: 0/2

--

Cóż, jeśli sprzyjał, to w tym momencie przestał. Albo to po prostu pech, który towarzyszył Jeżynowemu Jarowi na tym polowaniu. Niespodziewanie wiatr zmienił kierunek, co od razu zaalarmowało gryzonia. Szczur nie czekał dłużej, aż zostanie złapany i natychmiast rzucił się do ucieczki. Zrobił to na tyle sprawnie i szybko, że od razu zniknął wojowniczce z pola widzenia. I po szczurze.

Jeżynowy Jar: lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 58-2=56/60 | p: 0/2

i don't have any answers the more i know, the m o r e
i grow i wanna tear DOWN boundaries i wanna greet
my enemies i wanna see what i haven't seen
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx≡ cause i k n o w there's more
Ostatnio zmieniony przez Szczypiący Mróz 2020-04-10, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 15 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 170/300
Stat. Med. - lvl:
6 | MED.EXP: 819/900

Króliczy Sus
Gwiezdny
nikt

Klan:
grom

Wysłany: 2020-04-12, 19:01   

Oh, kolejny ptak? No w porządku, niech będzie kolejny ptak, może tym razem będzie mniej skory do ucieczki i bardziej do wpadnięcia mi w pazury. Upewniłem się więc, że nadal będę zmierzać pod wiatr, ruszyłem w kierunku dzięcioła, nadal pozostając w pozycji łowieckiej. Uważałem na to, gdzie stąpam i jak idę, by nie narobić niepotrzebnego rabanu. Co jakiś czas przystawałem i chowałem się w cieniu pobliskich krzewów, by pozostać niewidocznym dla ptaszyska, a kiedy już znalazłem się wystarczająco blisko, wysunąłem pazury i skoczyłem.

Jeżynowy Jar
Wojownik
powrót

Klan:
samotnicy

Wysłany: 2020-04-13, 13:47   

Kiedy Jeżyna skoczyła gotowa zabić szczura... hop, okazało się, że ostatecznie złapała jedynie powietrze. Miała ochotę zmarszczyć nosek co też zrobiła i tupnąć nóżką jak rasowa księżniczka ale od tego drugiego się powstrzymała. Jeszcze ktoś by ją zobaczył i co wtedy? Lepiej nie ujawniać swoich słabych punktów a jednym z takowych u szylkretki było właśnie denerwowanie się podczas polowania. Po chwili ochłonięcia ugięła jednak z powrotem łapy, zrównała ogon i głowę z grzbietem po czym zaczęła podążać w przeciwnym kierunku, uważając na wiatr oraz pod łapy.

Szczypiący Mróz
Medyk
najlepszy

Klan:
cien

Księżyce: 35 [październik]
Mistrz: Ciernisty Kwiat, Topniejący Lód, Lśniąca Sadzawka
Matka: Ciemna Toń
Ojciec: Olchowy Szept
Multikonta: Węglowy Pył [KW], Wilczy Ślad [KG], Huraganowy Szum [KG]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-04-14, 14:38   
   Wygląd: Duży, masywny kocur o długim i gęstym futerku w barwie niebieskiej pręgowanej klasycznie. Ma przeciętnej wielkości łapy, a jego ogon jest długi i puszysty. Nosek jest ciemno kremowy, a oczy duże, jasnożółte. Uszy o średniej wielkości postawione do góry. Na nieco jaśniejszym końcu pyszczka ma długie sterczące wąsy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8666

Niestety, i tym razem coś poszło nie tak. Dzięcioł, nie czekając, aż zostanie przez Króliczy Sus złapany i zabity, natychmiast rzucił się do ucieczki. Podobnie jak poprzednim razem, gromowy wojownik mógł spróbować gonić tego dzięcioła i spróbować go dopaść. Pytanie, czy tylko się tego podejmie i ma na to ochotę. Nie od dziś wiadomo, że takie pogonie są.. męczące.

Króliczy Sus: lvl: 3 | S: 7 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 31-2=29/40 | p: 0/2

--

Polowanie na pewno wymagało cierpliwości, a takie ciągłe porażki mogą być frustrujące. Jeżynowy Jar ponownie wyruszyła na poszukiwanie zwierzyny. Las był bardzo spokojny i cichy. Wyglądało na to, że wojowniczka nie znalazła w pobliżu czegoś do upolowania. Musi iść i szukać dalej, jeśli chce coś jeszcze złapać.

Jeżynowy Jar: lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 60 | W: 56/60 | p: 0/2

i don't have any answers the more i know, the m o r e
i grow i wanna tear DOWN boundaries i wanna greet
my enemies i wanna see what i haven't seen
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx≡ cause i k n o w there's more
  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 15 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 170/300
Stat. Med. - lvl:
6 | MED.EXP: 819/900

Króliczy Sus
Gwiezdny
nikt

Klan:
grom

Wysłany: 2020-04-19, 17:53   

Westchnąłem, widząc, jak dzięcioł podrywa się do lotu. Nie, nie ma mowy, że będę się w to bawić po raz kolejny, zwłaszcza że powoli zaczynałem się robić nieco zmęczony. Akurat dobra kondycja fizyczna nigdy nie była czymś, z czego byłem jakoś szczególnie znany. Pozwoliłem więc ptakowi odlecieć, nie żałując jakoś bardzo. W końcu jestem w lesie, z łatwością mogę znaleźć coś jeszcze, za co natychmiast się zabrałem. Upewniając się, że idę pod wiatr, przyjąłem pozycję łowiecką, pilnując, by mój brzuch i ogon nie szurały po ziemi. Ruszyłem przed siebie, uważając, by nie narobić hałasu i rozglądając się uważnie dookoła w poszukiwaniu jakiejś zwierzyny, która tym razem będzie nieco łatwiejsza do złapania.

Cyprysowa Łuska
Zastępca
przetrwanie

Klan:
grom

Księżyce: 43 [X]
Mistrz: Żubrze Gardło
Matka: Sucha Gałązka
Ojciec: Kwaśny Pysk [*]
Multikonta: Popielny Żar, Lisi Wrzask, Pęknięta Łapa [KC], Śliwkowa Pestka [KRz] | Dynia [GK]
Wysłany: 2020-07-03, 10:23   
   Wygląd: Masywna, postawna kotka, o długim, zadbanym szylkretowym futrze w kolorach: srebrzystym i jasno rudawym, przecinanym przez ciemniejsze, tygrysie pręgi. Z wiekiem przyszło jej uzyskać imponujące rozmiary dzięki którym z łatwością zalicza się go prawdziwych Gromowych gigantów o długich łapskach i ciężkim kroku. Posiada charakterystyczną, rudą plamę na pysku na której znajduje się cieniutka, biała kreska kończąca się pomiędzy chłodno-zielonymi ślepiami. Trójkątny kształt i ułożenie futra na głowie, z lekka zaokrąglone uszy i kudłate bokobrody czy kryza na szyi oraz piersi, upodabniają ją do ojca, tak samo ciągle przymrużone prawe oko i uniesiona jedna z warg wykrzywiające je pysk w wiecznym grymasie. Na wszystkich czterech łapach, piersi oraz brzuchu, ma rozdzieloną biel, która miejscami się rozlewa w inne zakamarki jej futerka. Blizny ma na: gardle; tylnej łapie; grzbiecie; czy rozerwanym uchu od zewnątrz.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=349504#349504

Wykonywanie obowiązków było dla Cyprysowej Łuski bardzo ważne. Chodziła na wszystkie jej przydzielone patrole, czasem nawet i na takie samotne - aby kontrolować, czy przypadkiem nikt nie kręci się bliżej granic. Polowała również regularnie i zawsze przed własnym posiłkiem. Czasem nawet nie jadła przez cały dzień ze względu na chociażby obowiązki czy inne zajęcia. Dziś jednak odbębniła poranne polowanie i zjadła całkiem soczystą mysz dzięki której nabrała potrzebną energię i chęci na kolejne polowania. Czynnikiem, który również przeważył za tym aby szylkretowa kocica opuściła obóz była potrzeba przemyślenia sobie paru spraw. Jedną z ważniejszych była rozmowa z Żubrzym Gardłem. Czuła, że myśli na temat kocicy nieprzyjemnie ciążą w jej czaszce, dlatego też jedynie kawałek drogi w poszukiwaniu idealnych terenów na łowy przeznaczyła na wymyślenie za i przeciw rozmowie. Ku swojemu niezadowoleniu nie mogła jasno stwierdzić co będzie dla niej najlepsze. Malina i Sucha Gałązka jasno wskazały, że potrzebna jest im rozmowa, do czego kocica nie była do końca przekonana. Bardzo chętnie zakopałaby już topór wojenny, jednak...Nie pozwalała jej na to urażona duma. Zmarszczyła grzbiet nosa w niezadowoleniu i westchnęła chrapliwie, kiedy przed jej oczami mignęły drzewa iglaste. Wtedy też do nozdrzy kocicy wpadł słodki zapach igliwia, kiedy wkroczyła wgłąb wschodniej części Gęstego Lasu, wtedy też cała gonitwa myśli sprzed chwili się urwała, a zielonooka w pełni skupiła się na tym po co tu przyszła - polowanie. Ugięła się na łapach, obniżyła łeb równając go z grzbietem i ogonem po czym w ciszy i balansując cielskiem pod wiatr; ruszyła w poszukiwaniu czegoś smakowitego.

I'm not afraid of 𝚍𝑦𝑖𝚗𝘨, dear
- ̗̀ 𝚁𝚞𝚗 with the wolves, but disappear ̖́ -
Always around, until you appear
Guesses are tough, they fuck with that 𝘨𝗈𝗈𝚍 𝑙𝑖𝑓𝘦
  Statystyki - lvl: 5 | S: 17 | Zr: 11 | Sz: 9 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 140/400

Płomykówkowy Lot
Gwiezdny
say amen

Klan:
cien

Księżyce: 51
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Ciąża: nie
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Wysłany: 2020-07-03, 15:46   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947

Obowiązki się same nie wypełnią, a polować dla klanu trzeba było, żeby każdy miał co zjeść. Czasami polowanie bywało problematyczne i nie można było nic znaleźć, lecz Cyprysowa Łuska miała tego dnia szczęście i zwierzyna rzuciła jej się w oczy niemal od razu. Wiatr przywiał w jej stronę świeży zapach jakiegoś ptaka, a jeśli tylko spojrzała w tamtą stronę, ujrzała spacerującą spokojnie kuropatwę. Na razie nie patrzyła w stronę wojowniczki, a więc mogła to być znakomita szansa, żeby do niej niezauważenie podejść.

Cyprys: S: 17 | Zr: 11 | Sz: 9 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 65
» przerzuty: 0/4

if every night I go to sleep knowing
that . I . gave . everything . that . I

............. HAD TO GIVE

then it's all I could've asked for
I've . been . standing . u p . beside
e v e r y t h i n g I've ever said, but

OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH

Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500

Odpowiedz do tematu