Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Bajka
2019-03-10, 13:29
Podnóże Pagórka
Autor Wiadomość
Świetlistooki
Gwiezdny

Klan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Wysłany: 2018-04-03, 21:46   Podnóże Pagórka
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.

Pagórek, na którym znajdują się Cztery Dęby, jest dość spory i ma do niego dostęp każdy z Czterech Klanów. Wichrowi trafiło się jego północno-wschodnie podnóże. Jego część znajduje się jeszcze na terytorium klanu Wichru, jednak większość pozostaje terenem niczyim, na którym często można spotkać inne koty, żądne znajomości z innych klanów.
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Topniejący Lód 2020-04-21, 14:15, w całości zmieniany 2 razy  

Różany Kwiat
Gwiezdny
płatek

Klan:
gwiezdni

Księżyce: szesnaście i serduszko bić skończyło
Mistrz: Mysiowąsa
Matka: Sójczy Śpiew
Ojciec: Deszczowy Dzień [*]
Partner: gwiazdka obok mnie
Ciąża: nie
Multikonta: Potok (GK) | Wydmowy Wiatr (KRz), Ważkowa Sadzawka (KC), Ostrężynowa Łapa (KRz), Łuska (KW)
Wysłany: 2018-04-03, 22:24   
   Wygląd: Po sześciu księżycach siedzenia spokojnie wyrwał ją głos Sójczego Śpiewu. Ceremonia, na której dostała imię Różanej Łapy i siostrę jako mistrzynię. Mysiowąsa, nowa zastępczyni zaczęłą ją trenować. Dzięku temu stała się trochęszybsza, garb zniknął, łapki stały się trochę dłuższe, a jej futro bardziej zmatowiało, gdyż nie dbała już onie jak za czasów kocięcia. Teraz dla terminatorki liczył się bardziej trening, niż uroda. Ale może kiedyś wróci do swoich godzinnych toalet i znów będzie tą czystą, małą pięknisią? Znaczy, nie oznacza to, że nie jest ładna - najpiękniejsza z rodzeństwa. Ma taki medal nawet, o tutaj (kliknij w link!)
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5904

Różyczka szła i szła. Nie wiedziała po co, ale to robiła. Nie chciała polować ani patrolować granic. Pierwsze skierowała się w stronę Owocowej Gęstwiny, przechodząc przez nią szybko. Potem skierowała się w dół, nie zwracała jednak uwagi na kuszący zapach obok Lisiej Nory. Wskoczyła na Wysokie Pagórki, potem zeszła z wyższego grzbietu. W końcu doszła na miejsce nowych spotkań Klanów. Obejrzała się za siebie, widząc tereny Klanu Gromu. Przed Różanym Kwiatem rozciągała się Kamienna Przełęcz należąca do Klanu Wichru. O mało nie wstąpiła na tereny wrogiego klanu. Dopiero teraz zastanawiała się, po co tu przyszła. Chciała poznać kogoś z innego Klanu.

//Szyszka

and ya know, ya know, ya know, xlife can be beautiful
you hope, you dream, you pray, and you get your way!
ask me xhow xit feels xlooking xlike xhell xon wheels

.:+ my god, it's beautiful! +:.
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 80/200 | MED.EXP: 0/100

Szyszkowy Ogon
Wojownik
kirigami

Klan:
wicher

Księżyce: 77 [październik]
Mistrz: Zajęczy Sus [*]
Matka: Gronostajowy Krok [*]
Ojciec: Kusowąsy [*]
Multikonta: Szorstka Łapa [KW]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-04-07, 23:26   
   Wygląd: Ogromna, klasycznie pręgowana bura kotka z białymi znaczeniami na pyszczku, piersi i palcach, o bladozłotych oczach. Zgarbiona, o matowym, potarganym futrze.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5728

A Szyszka... cóż. Szyszka wałęsała się po obozie, nie bardzo wiedząc co ze sobą zrobić. Wszystko, co mogła dzisiaj zrobić już zrobiła, treningu dzisiaj nie miała. Kusowąsy akurat wybierał się wraz z Północnym Podmuchem na patrol, więc bura terminatorka postanowiła do nich dołączyć. Było spokojnie, nic się nie działo. Po jakimś czasie tata i pan Podmuch zaczęli gawędzić z rzecznym patrolem, który STRASZNIE przynudzał. Szyszkowa Łapa postanowiła się jak najszybciej stamtąd ulotnić, tłumacząc się, że nie może długo stać w miejscu, bo jej się stawy zrosną. Mimo głupoty wymówki, rzeczniacy i wichowcy zgodzili się, aby Szyszka poszła na krótki spacer, a kocury mają za jakiś czas do niej dołączyć. Niespiesznym krokiem poszła wzdłuż granicy, rozglądając się na boki. Bardzo tutaj ładnie, na pewno ładniej niż wcześniej. Szkoda tylko, że nie ma tego śmiesznego powiewu wiatru od Wielkiej Słonej Wody. I tutaj było zupełnie inaczej, wszystko było inne, obce? To tylko kwestia paru dni, trzeba przywyknąć do nowego otoczenia. To nie może być takie trudne, tu jest bezpieczniej. Nie ma rysia, nie ma tylu drapieżników, kotki nie będą padać jak muchy, będzie lepiej.
Kroczyła pewnie przez wichrowe tereny, aż doszła do Czterech Dębów. Miejsca spotkań przywódców. W sumie śmiesznie - cztery klany, cztery dęby. Ale z tych przywódców śmieszki. Podśmiechiwała sobie pod nosem, kiedy na granicy wichrowo-gromowej zobaczyła kogoś. A tym ktosiem była kotka, jak można było wywnioskować, z gromu, o ładnym futerku, a jak się potem okazało, jeszcze ładniejszych oczach. Klapnęła na tyłku i wesoło rzuciła:
- Czeeś! Jestem Szyszkowa Łapa, a ty? - przygładziła jeszcze na szybko swoje wąsy i wyprostowała się mimowolnie. Musi sprawiać przecież dobre wrażenie, no nie?

there's a time that I remember when I did not know no pain
when I believed in forever and everything would stay the same
now my heart feels like december

Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 50/200

Różany Kwiat
Gwiezdny
płatek

Klan:
gwiezdni

Księżyce: szesnaście i serduszko bić skończyło
Mistrz: Mysiowąsa
Matka: Sójczy Śpiew
Ojciec: Deszczowy Dzień [*]
Partner: gwiazdka obok mnie
Multikonta: Potok (GK) | Wydmowy Wiatr (KRz), Ważkowa Sadzawka (KC), Ostrężynowa Łapa (KRz), Łuska (KW)
Wysłany: 2018-04-09, 17:46   
   Wygląd: Po sześciu księżycach siedzenia spokojnie wyrwał ją głos Sójczego Śpiewu. Ceremonia, na której dostała imię Różanej Łapy i siostrę jako mistrzynię. Mysiowąsa, nowa zastępczyni zaczęłą ją trenować. Dzięku temu stała się trochęszybsza, garb zniknął, łapki stały się trochę dłuższe, a jej futro bardziej zmatowiało, gdyż nie dbała już onie jak za czasów kocięcia. Teraz dla terminatorki liczył się bardziej trening, niż uroda. Ale może kiedyś wróci do swoich godzinnych toalet i znów będzie tą czystą, małą pięknisią? Znaczy, nie oznacza to, że nie jest ładna - najpiękniejsza z rodzeństwa. Ma taki medal nawet, o tutaj (kliknij w link!)
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5904

Była na patrolach już wiele razy, jednak nie często zdarzało jej się rozmawiać z innymi kotami. Zazwyczaj kotka w ciszy obserwowała granice, była ogólnie cicha, ale odważniejsza niż za czasów bycia kocięcia. Siedząc spokojnie po jakimś czasie zauważyła zbliżającą się do niej sylwetkę. Przychodziła z granicy Wichru z Rzeką, jednak specyficzny zapach kotki oznajmił Różanemu Kwiatu, iż brązowa pręgowana kotka pochodzi z klanu Wichru. Skinęła głową ciut starszej i dużo wyższej kotki. Najpewniej jest wojowniczką, pomyślała sobie córka Sójczego Śpiewu. Zdziwiła się, gdy usłyszała imię kotki.
- Cześć, Róża...ny Kwiat. - miauknęła do kotki.

and ya know, ya know, ya know, xlife can be beautiful
you hope, you dream, you pray, and you get your way!
ask me xhow xit feels xlooking xlike xhell xon wheels

.:+ my god, it's beautiful! +:.
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 80/200 | MED.EXP: 0/100

Szyszkowy Ogon
Wojownik
kirigami

Klan:
wicher

Księżyce: 77 [październik]
Mistrz: Zajęczy Sus [*]
Matka: Gronostajowy Krok [*]
Ojciec: Kusowąsy [*]
Multikonta: Szorstka Łapa [KW]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2018-05-02, 21:09   
   Wygląd: Ogromna, klasycznie pręgowana bura kotka z białymi znaczeniami na pyszczku, piersi i palcach, o bladozłotych oczach. Zgarbiona, o matowym, potarganym futrze.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5728

//aaaa przepraszam!! ;-;

Patrole, spacerki, ach! Jakież to było przyjemne! Jakby Szyszkowa Łapa mogła, to cały czas by chodziła po terenach Wichru i tarzała się w kwiatkach. No ale cóż, życie to nie bajka i poza przyjemnościami są również obowiązki. A żeby zostać przykładnym wojownikiem musiała wywiązywać się ze swoich wszystkich terminatorskich obowiązków. Nie było tego dużo, ale jednak jakąś część dnia to zajmowało. Do tego wszystkiego jeszcze dochodził trening, oczywiście jedzenie i spanie. Czyli cały dzień pełen zajęć, a spacerki jedynie połączone z jakimś patrolem (który notabene był również po części obowiązkiem). Na szczęście dla Szyszkowej Łapy, często chodziła na jakieś polowania czy inne patrole granic z tatą, z którym tak lubiła rozmawiać! Co prawda, nie była już malutką koteczką i zdążyła już przerosnąć Kusowąsego, a dalej mogła rozmawiać z nim godzinami na błahe tematy. Było to zdecydowane umilenie codziennej rutyny Szyszkowej Łapy.
Przyglądała się z zainteresowaniem gromowej wojowniczce, a kiedy ta się przedstawiła, na pyszczku burej pojawił się szeroki uśmiech. Różany kwiat wyglądała na nieco nieśmiałą, ale to nic. Szyszka może narzucać tematy i się produkować.
- Naprawdę śliczne imię! Imiona od kwiatuszków są naprawdę bardzo urocze - przyznała, śmiejąc się od ucha do ucha. Imiona typu Stokrotka, Róża czy Krokus były naprawdę prześliczne, jednak Szyszkowa Łapa nie zmieniłaby sobie imienia na jakieś kwiatkowe. Była prawdziwą i jedyną Szyszką i niech tak zostanie, o! - Podobają ci się nowe tereny? - zagaiła, narzucając typowy temat do rozmowy.

there's a time that I remember when I did not know no pain
when I believed in forever and everything would stay the same
now my heart feels like december

Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 50/200

Szczypiorowa Łapa
Zaginiony

Klan:
wicher

Księżyce: 20
Mistrz: Borsucze Futro
Matka: Zaćmiona Łapa
Ojciec: Lodowa Skóra
Wysłany: 2018-08-04, 11:12   
   Wygląd: Nie jestem zbyt wysokim kocurem ale jeśli po tym oceniasz to jest to twój błąd. Moja szczupła sylwetka skrywa niezłe pokłady mięśni, które są jak mechanizm pomagający mi na polowaniu i w walkach. Długie białe futro często jest trochę brudne, bo ciężko jest utrzymać je w czystości przez dłuższy czas, a czasami nawet po prostu to ignoruję, bo szkoda na to mojego cennego czasu. Dobrze że zimą jest mi ciepło, tyle wystarczy. Mam też duże i spiczaste uszy osadzone szeroko na masywnym łbie, a moje złociste oczy są trochę skośne i dobrze wiem, że dzięki nim wyglądam poważnie. Mam też jasnoróżowy nos i nasnoróżowe poduszki ale wnętrze pyska nie jest takie ładne, bo mam tam czarne plamki.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326129#326129

Kocur siedział przy granicy z Czterema Dębami, myśląc, czy zrobić ten krok. Zgadywał, że nie powinien, ale bardzo chciał spotkać kogoś z Klanu Rzeki. No i zobaczyć owe Cztery Dęby, choć widok z daleka też był raczej zadowalający. Jednak to spotkanie kogoś z Rzeki było najważniejsze. Pozostałe dwa klany były niewiele inne od Wichru, ale Rzeka? Tam koty umiały pływać! I on też chciał się nauczyć. Mógłby wtedy pokazać Mistrzyni, Śnieżynce, rodzeństwu jak się to robi! No, ale dalej nie był pewien, toteż na razie czekał, a nuż spotka akurat szczęśliwie kogoś, kto będzie to potrafił? A jak nie, to wróci do obozu i tyle.

//Kukułcza Łapa uwu
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 30/150

Kukułczy Puch
Wojownik
Mother of Evangeline

Klan:
rzeka

Księżyce: 57 [VIII]
Mistrz: Świetlikowa Gwiazda
Matka: Pierzaste Serce [*]
Ojciec: Trawiastooki
Partner: um...
Multikonta: Płonący Las [KC] Jasne Serce [KW] Ostry Kwiat [KC] Dymiący Staw [KG]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2018-08-04, 11:31   
   Wygląd: Kukułka jest burą, wysoką i szczupłą kotką z ciemnymi tygrysimi pręgami. Na nosie posiada białą odmianę. A sam nos jest ciemno brązowy. Na przednich i tylnych łapach ma białe skarpetki sięgające do palców,co dotyczy też klatki piersiowej która jest tego samego koloru. Ma krótką, miękką i gładką sierść która dodaje jej uroku. Kolor oczu odziedziczyła po matce, czyli przybrały one oliwkową barwę.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288297#288297

Kukułcza Łapa od ostatniego spaceru koło granicy, baczniej uważa. Nie chciała by znów znaleźć kogoś kto był by na nią zły za wejście na terytorium. Kukułcza Łapa myśląc cały czas zauważyła białego kocura który był blisko granicy ale jej nie przeszedł. Kukułcza Łapa tego nie rozumiała. Więc czemu by go o to nie spytać?
Kukułcza Łapa pobiegła do niego ale nadal uważała by nie przekroczyć granicy.
- Witaj! Kim jesteś? Co tutaj porabiasz? Mam nadzieję, że nic złego nie knujesz? - zadawała ciągle pytania. Od ostatniego czasu bardziej uważa na inne koty.
Usiadła niedaleko niego i patrzyła się na jego z pomarszczonym paskiem. Musi być czujna.
- Mam na imię Kukułcza Łapa. Pochodzę z klanu rzeki. - przywitała się trochę się uspokajając.
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 175/300

Szczypiorowa Łapa
Zaginiony

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-08-04, 12:06   
   Wygląd: Nie jestem zbyt wysokim kocurem ale jeśli po tym oceniasz to jest to twój błąd. Moja szczupła sylwetka skrywa niezłe pokłady mięśni, które są jak mechanizm pomagający mi na polowaniu i w walkach. Długie białe futro często jest trochę brudne, bo ciężko jest utrzymać je w czystości przez dłuższy czas, a czasami nawet po prostu to ignoruję, bo szkoda na to mojego cennego czasu. Dobrze że zimą jest mi ciepło, tyle wystarczy. Mam też duże i spiczaste uszy osadzone szeroko na masywnym łbie, a moje złociste oczy są trochę skośne i dobrze wiem, że dzięki nim wyglądam poważnie. Mam też jasnoróżowy nos i nasnoróżowe poduszki ale wnętrze pyska nie jest takie ładne, bo mam tam czarne plamki.

Co to, kto to? Kot? W sensie, kotka? Ciekawe z którego Klanu?
... Ale żeby Szczypiora posądzać o niecne knowania? Jak on na to za prosty był. Knuły tęgie umysły, a nie pogodni terminatorzy.
- Cześć! Jestem Szczypior, err w sensie, Szczypiorowa Łapa! Aktualnie zastanawiam się nad pewną kwestią. A co miałbym knuć? Cztery Dęby na których terenie się znajdujesz są wspólne, ja tylko się zastanawiam, czy na nie przejść. - Odpowiedział prosto na kolejne pytania, nie przejmując się swoistymi oskarżeniami. On nigdy się nie przejmował.
- Z klanu Rzeki? Umiesz pływać? Łowić ryby? Nauczysz mnie? Proszę? - Zapytał podekscytowany, podchodząc do kotki, choć nadal będąc w pewnej odległości od niej. Nie wierzył we własne szczęście, zwłaszcza jeśli kotka faktycznie się zgodzi!
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 6 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 30/150

Kukułczy Puch
Wojownik
Mother of Evangeline

Klan:
rzeka

Multikonta: Płonący Las [KC] Jasne Serce [KW] Ostry Kwiat [KC] Dymiący Staw [KG]
Wysłany: 2018-08-04, 12:27   
   Wygląd: Kukułka jest burą, wysoką i szczupłą kotką z ciemnymi tygrysimi pręgami. Na nosie posiada białą odmianę. A sam nos jest ciemno brązowy. Na przednich i tylnych łapach ma białe skarpetki sięgające do palców,co dotyczy też klatki piersiowej która jest tego samego koloru. Ma krótką, miękką i gładką sierść która dodaje jej uroku. Kolor oczu odziedziczyła po matce, czyli przybrały one oliwkową barwę.

Kukułcza Łapa uspokoiła się nieco. W sumie jest pewnie młodszy od jej samej. Słysząc kolejne pytania Kukułcza Łapa parsknęła śmiechem.
- Potrafię pływać. Od dziecka moja mama mnie uczyła. Łowić ryb jeszcze nie potrafię. Dopiero co stałam się terminatorką. A odnośnie czy mogłabym cię tego nauczyć..-zastanowiła się chwilę.
- Nauczę cię w tedy kiedy ja sama będę skłonna do nauczenia czegokolwiek - zaśmiała się
- Spokojnie nie zapomnę o tym. - uśmiechnęła się miło
Kukułcza Łapa była zbyt miła by nie zgodzić się. Ale niestety bała się, że może coś się stać. Musi chwilę poczekać.
-Co lubisz robić? - zapytała
Skoro już go spotkała to czemu by nie porozmawiać?
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 175/300

Szczypiorowa Łapa
Zaginiony

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-08-04, 14:00   

O, czyli teraz go nie nauczy? Niech to, a już był taki podekscytowany! Poruszał delikatnie ogonem, ale było to jedyną widoczną oznaką jego lekkiej irytacji. Mimo wszystko dalej utrzymywał pogodny ton. W końcu powiedziała, że kiedyś go nauczy, więc lepiej jej do siebie nie zrażać, póki nie ma takiej potrzeby.
- Trenować i wspinać się! - Odparł, choć pierwsze mógł nazwać wprost: biciem się, bo to mniej więcej się na to w tym momencie składało. - A ty? - Zapytał. Warto jednak było pociągnąć tę rozmowę i zyskać sobie przyjaciółkę w innym klanie.

Kukułczy Puch
Wojownik
Mother of Evangeline

Klan:
rzeka

Wysłany: 2018-08-04, 14:18   

Kukułka nie musiała się długo zastanawiać.
- Jak pewnie wiesz wszyscy u nas w klanie lubią pływać. Albo większość nas. Ale oprócz tego uwielbiam łączyć ze sobą moje dwie jeszcze ulubione rzeczy.. - zatrzymała się. Chciała zobaczyć reakcje Szczypiorka. Może uda mu się zgadnąć?

Szczypiorowa Łapa
Zaginiony

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-08-04, 22:51   

O, o! Zabawa, zgadywanka! Co ona mogła lubić robić. Hm. To chyba nie do końca normalne, by chodzić tak po prostu wzdłuż granic, co nie? Może to było to?
- Spacerować? Spotykać nieznajomych? Rozmawiać? - Zaproponował trzy odpowiedzi, nie wiedząc, która jest właściwa.
Głupianta zabawa, niech już po prostu powie! Przecież chyba nie był to jakiś sekret, co nie? A jeśli tak? To czemu by zaczęła o tym mówić? A może dlatego urwała? Chyba że chciała, by tak myślał? Od tego wszystkiego zakręciło mu się lekko w głowie. Za dużo teorii.

Kukułczy Puch
Wojownik
Mother of Evangeline

Klan:
rzeka

Wysłany: 2018-08-04, 23:08   

Kukułcza Łapa słysząc odpowiedź lekko się zaśmiała.
-To też lubię robić ale nie oto mi chodziło. Lubię wyścigi i wspinaczkę. - odpowiedziała
Kukułcza Łapa pomachała ogonem. W sumie trudno było zgadnąć. Przecież się kompletnie nie znali. Kukułka chwilę się zastanowiła nad następnym pytaniem.
- Czy wiesz może co mówią o nas klan wichru? Jestem strasznie ciekawa co o nas myślicie.
Z natury Kukułcza Łapa była bardzo ciekawa. Wszystko chciała wiedzieć i zobaczyć. No trudno nic nie poradzisz na jej charakter.

Szczypiorowa Łapa
Zaginiony

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-08-05, 00:05   

- Naprawdę? Jej! Powspinamy się kiedyś razem? - Zapytał. O, wejdą na szczyt Czterech Dębów, tak! Tylko trochę podrosną i będzie dobrze!
Kocur usiadł bliżej kotki, już w takiej odległości, w jakiej by siedział rozmawiając z innymi klanowiczami.
- Nie wiem, ale jeśli wszystkie koty tam są takie miłe jak ty, to na pewno same dobre rzeczy! - Odparł, nieco dziecinnie, ale taki już był. Nie chodziło nawet o to, że był głupi, bo fakty dobrze łączył. Chodziło raczej o sam sposób reagowania na każdą nową sytuację, który nieraz mógł wydawać się nie na miejscu oraz bezpośredniość z jaką się do każdego zwracał.

Kukułczy Puch
Wojownik
Mother of Evangeline

Klan:
rzeka

Wysłany: 2018-08-05, 10:46   

Kukułka może i była od niego starsza ale jej to nie przeszkadzało. Chyba bardziej dogadywała się z młodszymi.
- Oczywiście! Kiedy podrośniemy to pościgamy się razem! Obiecuję.
Uśmiechnęła się miło. Lecz nie na długo. Kiedy kocurek powiedział że jej klan jest najprawdopodobniej miły, posmutniała. Nie chciała by kiedyś wszedł na teren klanu rzeki i nie obawiał się niebezpieczństwa. Bała się, że spotka jakiegoś wojownika i nie będzie chciał się bronić.
- Wiesz.. Jest wiele kotów w moim klanie.. I nie są zbyt dobrze nastawieni na intruzów.. Więc obiecaj mi, że będziesz uważał mimo wszystko.
Co z tego że był z innego klanu? Kukułcza Łapa martwi się o każdego!

Odpowiedz do tematu