Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dziwnooka
2018-05-31, 04:42
Wilgotny Nos
Autor Wiadomość
Wilgotny Nos
WojownikKlan:
wicher

Księżyce: 34 [maj]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Gronostajowy Krok [npc]
Ojciec: Kusowąsy [npc]
Wysłany: 2017-01-16, 15:01   Wilgotny Nos
   Wygląd: Kocur o krępej budowie ciała. Jego futro jest długie i czarne, a oczy - w kolorze jasnego błękitu. Ma w połowie naderwane prawe ucho.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=4972


W I L G O T N Y  N O S
WILGOTEK  WILGOTNA ŁAPA

p ł e ć
  kocur
w i e k
  trzydzieści dwa księżyce
k l a n
  Wicher
r a n g a
  wojownik
a d o p c j a
  nie zgadzam się na adopcję tej postaci

w y g l ą d
  Wilgotny Nos jest kocurem o szerokiej budowie ciała, a jego długie futro o czarnym kolorze dodaje mu wielkości, więc nie musi się przejmować tym, że przez swój wzrost nie wzbudzi lekkiego strachu u przeciwnika, bo - nie ukrywajmy - jest on jednym z niższych kotów w tym lesie. Ma on masywne łapy, które, jak reszta ciała, nie są długie. Na jego szyi jest obecna szeroka kryza, w którą bardzo często są wplątane gałązki czy inne listki. Głowa tego kocura nie jest duża, a kości na jego pysku nie są u niego widoczne. Wbrew jego imieniu, nie ma on wilgotnego nosa. Przez to, że jest on bardzo ciemny, może się wydawać, że odbijane przez niego małe promienie słońca są tam dlatego, bo nie jest on suchy. Oczy Wilgotnego Nosa są bardzo jasne, a swoim kolorem przypominają niebo w bezchmurny dzień. Na dodatek jego prawe ucho jest w połowie naderwane.

c h a r a k t e r
  Jego wędrówka po lesie w poszukiwaniu Bystrego Nurtu zmieniła go. Przez brak kontaktu z innymi kontami nie umie z nimi rozmawiać, a jeśli go ktoś o coś zapyta, to odpowiada jednym bądź dwoma słowami. Nie jest to już ten sam kot, którym był w Klanie Wichru jako terminator. Nie zależy mu na opinii innych, a swoim zachowaniem pełnym pewności siebie nie zachęca kotów do spędzania z nim czasu. Wydaje się, że nic go nie interesuje i jest znudzony, a jednak jest to mylne go widzenie, bo Wilgotny Nos od zawsze był zainteresowany tym, co go otacza. Uważa to za jego wadę i zachowanie, którym są cechowane kociaki, więc to ukrywa, bo jest to coś, do czego on sam nie chce się przyznać. Emocje ukrywa w sobie, by nikt nie miał do nich dostępu, bo nawyk do niemartwienia innych został w nim i raczej się go nie pozbędzie.

h i s t o r i a
  Wilgotek razem z dwoma braćmi i czworgiem sióstr został urodzony przez Gronostajowy Krok w Klanie Wichru. Jego ojcem jest jeden z wojowników tego klanu - Kusowąsy, co czyni go i jego rodzeństwo bratankami i bratanicami Twardej Gwiazdy (Głazu).
  W wieku ośmiu księżyców rozpoczął swój trening pod imieniem Wilgotnej Łapy, a jego mistrzem został kocur o rudym futrze i długich łapach - Fiołkowy Świt. Nauka była dla nich obu przyjemna, bo terminator z uwagą słuchał tego, o czym opowiadał mu wojownik, a na dodatek to go interesowało, co sprawiło, że bardzo szybko ukończył swoje szkolenie.
  Pod koniec jego treningu, sklepienie w obozie Klanu Wichru spadło na głowy kotom w trakcie ceremonii w miejscu, gdzie znajdowała się Świetlista Sadzawka. Nie obyło się bez ofiar i rannych. Wilgotna Łapa dotarł na miejsce po fakcie, więc jedynym, co mógł zrobić, była pomoc tym, którzy jej potrzebowali.
  Nowym obozem Klanu Wichru zostały Cierniste Zarośla. I choć miejsce to było o wiele mniejsze od jaskiń, koty w jeden księżyc przyniosły tyle mchu i innych materiałów, by z ich pomocą od nowa zbudować legowiska dla wszystkich - od kociąt i matki, po wojowników i przywódcę.
  W pewnym momencie jego siostra - Bystra Łapa - została z Klanu Wichru wygnana przez Kruczą Gwiazdę, bo zabiła jedno z dzieci Krzykliwej Mewy - Srebrną Łapę. Było to powodem, dla którego, jakiś czas po mianowaniu go na Wilgotnego Nosa, opuścił swój klan, by odszukać siostrę, bo czuł się zagubiony. Martwił się o nią i chciał się upewnić, że żyje i radzi sobie, a później wrócić do Klanu Wichru. Niestety miejsce, do którego dotarł, było domem dla pieszczochów i ich właścicieli. Śmierdzące potwory i inne dziwne rzeczy były tym, co zatrzymało Wilgotnego Nosa na dłużej w tamtej okolicy, a nieznajomość tych terenów sprawiła, że drogę do lasu odnalazł po długim czasie. Postanowił, że wróci do Klanu Wichru, bo nie sądził, że w tym stanie odnajdzie swoją siostrę. Nawet po tym wszystkim została w nim nadzieja na to, że zobaczy ją kiedyś, a jak na razie myśli o niej i modli się do Gwiezdnych, by nie zrobiła niczego głupiego i nie dała się zabić.
  Po samotnej podróży, która oderwała go od klanu na długie księżyce, a która niewiele przyniosła, wrócił do Klanu Wichru. I choć w tym czasie stracił Dżdżystą Łapę i Potoka to nie poddawał się i szukał tego, co by wypełniło pustkę w jego sercu.

s t a t y s t y k i
  ma 3 poziom
  ma 85 na 200 punktów doświadczenia

  w sile ma 9 punktów
  w zręczności ma 10 punktów
  w szybkości ma 7 punktów
  w zmysłach ma 7 punktów

  ma 75 punktów życia
  ma 45 punktów wytrzymałości

r y s u n k i
  w wykonaniu Malucha
  w wykonaniu Zorro
  w wykonaniu Wróbla
  w wykonaniu Modrzew
  w wykonaniu Gawrona
  w wykonaniu Wierzby
  w wykonaniu Modrzew
  w wykonaniu Czmiela
  w wykonaniu Chmurki
  w wykonaniu Tygrysa
  w wykonaniu Grzmotu
Ostatnio zmieniony przez Wilgotny Nos 2018-04-14, 14:32, w całości zmieniany 43 razy  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 10 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 90/200
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers