Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Węglowy Pył
2020-10-12, 16:25
Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2020-07-01, 16:14   Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Rzeki. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Barwne Niebo i Leśna Jagoda:Imię: Barwne Niebo
Płeć: Kotka
Wiek: 71

Wygląd: Barwne Niebo jest średniej wielkości kotką o stosunkowo drobnej budowie ciała, jednak okazałości zdecydowanie nadaje jej długie, zadbane futro. Jej sierść jest mieszaniną trzech różnych barw – przygaszonej szarości, piaskowego kremowego oraz bieli, która pokrywa ponad połowę ciała kocicy, ciągnąc się przez drobny pyszczek, gardło, pierś, brzuch oraz część boków. Na mordce widnieje para bursztynowych oczu oraz różowy nos, otoczony przez bujne wibrysy. Porusza się z naturalną gracja i elegancją, a otaczający jej świat obserwuje przymrużonymi ślepiami, w których można dostrzec błyski inteligencji.

Charakter: Nie tylko kolorowemu futerku zawdzięcza swoje imię – perfekcyjnie potrafi dobierać słowa, aby mogła osiągnąć swój cel. Wygląda na miłą i bardzo spokojną kotkę, która doskonale dała sobie radę w klanowym życiu i osiągnęła swój cel – otrzymała wojownicze imię. Pomimo ładnej zewnętrznej prezencji, wewnętrznie niezbyt często lubi osobę, z którą rozmawia, chociaż nie zdradza tego nawet drgnięciem kącika ust. Jest świadoma tego, że jeden gest może zdradzić jej prawdziwe nastawienie i zniweczyć wszystkie starania, jakie włożyła w wyrobienie sobie nienagannej opinii w klanie. Niezbyt wierzy w Gwiezdny Klan, chociaż tego nie pokazuje. Jest kocicą, która nie uwierzy, dopóki nie zobaczy, a tak się składa, że koty ze Srebrnej Skórki nie chciały odmieniać jej poglądów. Myśli przede wszystkim praktycznie i przede wszystkim… O sobie.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: nieznane.


Imię: Leśna Jagoda
Płeć: Kocur
Wiek: 65

Wygląd: Syn Paprociowego Kwiatu, pomimo długiego pobytu w lecznicy, wyrósł i wrócił do treningów, przez co jego smukłe ciało nabrało masy mięśniowej. Pomimo, że nie jest zbyt wysoki, sięga dolnej granicy średniej wzrostu klanu Rzeki. Jest posiadaczem krótkiego, brązowego futerka poprzecinanego ciemniejszymi, tygrysimi pręgami, z białymi znaczeniami na podbródku oraz łapach, gdzie sięgają do nadgarstków oraz stawów skokowych. Bystre, zielone oczy uważnie badają wszystko, co go zainteresuje, a w stronę ciekawych dźwięków strzyże sporej wielkości uszami. Czasami jego głos staje się nieprzyjemnie zachrypnięty, chociaż kocur robi co może, aby nie brzmieć przerażająco dla innych.

Charakter: Leśna Jagoda jest bardzo ambitnym kocurem, jednak jego marzenia dotyczące szybkiego awansu na wojownika legły w gruzach przez częste i długie pobyty w lecznicy związane z powracającym kaszlem. Przez zbyt szybkie powroty do treningów choroba ponownie go łapała i musiał wrócić na następne księżyce do Królikarni. Nie zmieniło to jego przyjaznego nastawienia do wszystkich członków klanu, nigdy nie tracił pogody ducha i trzymał się kurczowo optymistycznych myśli, że uda mu się w końcu wyrwać z kajdan niemocy i… Udało mu się! Jest dodatkowo kotem bardzo pomysłowym oraz sprytnym, chociaż czasami zbyt mocno kombinuje, nie zauważając najprostszych rozwiązań pod nosem.

Urodzona: w Klanie Rzeki.
Pochodzenie: Syn Paprociowego Kwiatu i Lodowej Skóry. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Leśna Jagoda był odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).


Historia: Nie planowali poprzednich kociąt, ale skoro już się zdarzyło, że kotka zaszła w ciążę… Starali się jak mogli, wychowywali kocięta na jak najlepszych przyszłych wojowników tego klanu. Ale widocznie nie dane im było tego dokonać. Żadne z ich kociąt nie doczekało się swojego mianowania. Niektóre zmarły, inne odeszły z klanu, lub zostały porwane - ale żadne nie doczekało swojego mianowania. I, choć dzięki temu, że te kocięta się narodziły, zarówno Barwne Niebo i Leśna Jagoda, wtedy jeszcze Łapa, zbliżyli się do siebie… Tak po księżycach nieco oddalili. Kto wie, co dokładnie było tego przyczyną. Niezadowolenie z potomstwa? Obawa kolorowej kocicy, że ktoś może na nią krzywo patrzeć, bo wychowała kocięta, które nigdy nie zostały wojownikami? Zdecydowanie była to jak najbardziej prawdopodobna opcja, choć z zewnątrz nic nie było widać, by wojowniczka jakoś bardziej przejmowała się utratą kociąt. Żyła jak wcześniej, nie płakała po kątach, ot, nic się nie zmieniło, a przynajmniej nikt nie mógłby powiedzieć, że zobaczył zmianę.
Minęło trochę czasu, nim Barwne Niebo postanowiła to zmienić. Nie mogła wszak pozwolić, by koty patrząc na nią myślały “o, to ta, co nie potrafiła żadnego z kociąt przypilnować, by zostali wojownikami”. Szylkretka bowiem musiała dbać o swoją reputację, choćby nie wiadomo co, prawda? Tak więc pewnego dnia oznajmiła buro-białemu, że… Chciałaby kocięta. Tym razem w pełni świadomie, że chciałaby wychować je lepiej. Leśna Jagoda nie był pozytywnie nastawiony od samego początku - ale ostatecznie zgodził się.
Tak więc kocica znów zaszła w ciążę, tym razem w pełni świadomą, zaplanowaną. Miała też więcej doświadczenia, jeśli o posiadanie kociąt chodzi, tak więc nawet nie wierzyła, że będzie lepiej - ona była tego pewna. Kociętami zajmuje się nieco twardą łapą - owszem, potrafi być miękka, opowiadać kociętom historie, bawić się z nimi, być po prostu dobrą matką - ale przede wszystkim pcha je w kierunku zdobywania wiedzy, bycia ambitnymi, często tłumaczy im różne, potrzebne im w przyszłości rzeczy, a także - jak poprzednio - wpaja dużo o reputacji w klanie. Leśna Jagoda jest mniej wymagającym ojcem. Bawi się z nimi, opowiada historie, oczywiście, gdy tylko może i nie jest akurat na polowaniu, czy patrolu.

Jest możliwość wcielenia się w piątkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec lipca: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się czwórkę rodzeństwa z miotu, oraz szóstkę starszego rodzeństwa (Rozmarynową Łapę, Byczą Łapę, Sarnią Łapę, Popiół, Suchą Łapę, oraz Migoczącą Łapę) a rodzicami są Barwne Niebo i Leśna Jagoda.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie dwóch graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Koperek (już gra)
x Mrówka (już gra)
x Maczek (już gra)
x Sosenek (już gra)
x Mętlik (już gra)Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń lub białe mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Biała Burza 2020-08-11, 19:11, w całości zmieniany 13 razy  
 
 
Drobna Łapa
Terminator
motylekKlan:
rzeka

Księżyce: 19 [grudzień]
Mistrz: Kałużowy Krok
Płeć: kocur
Matka: Zroszony Listek [NPC]
Ojciec: Potężny Strumień [NPC]
Multikonta: Gronostajowa Łapa [KW]; Pszczółka [KC]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-01, 16:17   
   Wygląd: Definitywnie urósł od czasów kocięcego leżakowania w lecznicy, jednak nie jest to zmiana imponująca na tyle, jakkolwiek dziwiła; jest raczej średniego wzrostu, zdecydowanie więcej przybrał wszerz, niż wzwyż. Dalej jest okrągły i pulchny, co rzuca się w oczy, jednak nieco mniej, niż kilka księżyców temu, głównie dlatego, że wraz z dorastaniem waga równomiernie rozłożyła się na całym jego ciele. Pokrywa je w głównej mierze śnieżnobiała, krótka i zbita sierść, o którą terminator dba, jak tylko umie; jest ona złamana jasnorudą barwą, która występuje na pyszczku, tworząc maskę, na grzbiecie, rozlewając się przy tym na boki i pokrywając również jego ogon. Na rudych częściach jego ciała wybijają się nieco ciemniejsze pręgi, które są jednak widoczne dopiero, gdy popatrzy się na Drobną Łapę z bliska. Za to świetnie widoczne są jego wielkie, okrągłe ślepia o bladozielonej barwie, różowy nosek i delikatnie zaokrąglone uszka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=430694#430694


ojej, dzieciaczki ;__; przygarnę wszystkie *rozkłada ramiona*
_________________

gdzie zgubiłem klucz do samego siebie
gdzie mam teraz pójść gdy wiem

że nigdzie mi nie będzie lepiej
  Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 9 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 35/150
 
Biała Burza
Zaginiony
keep on leash


Klan:
rzeka

Księżyce: 27
Mistrz: Ćmi Zmierzch
Płeć: kotka
Matka: Kwiatowa Przełęcz
Ojciec: Kwitnący Jar
Multikonta: Ośnieżony Szlak [GK]
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 2020-07-01, 16:19   
   Wygląd: Wysoka; szczupła; dobrze wyćwiczona i umięśniona; pełna wdzięku; długowłosa; czarny-srebrny ticked z bielą; oczy soczyście zielono-żółte; nos różowy; wąskie blizny nad lewym okiem - ślady po pazurach; mniejsza blizna ciągnąca się przez nos aż do wargi.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=397793#397793


Dzieciaczki! <33
Ukocham mocno, przygarnę na sesję i na nauki zresztą także! A i pomogę przy galeriach, więc gdyby ktoś szukał kotka o konkretnej maści to można bić mnie na pw :lgbt: :lgbt:
_________________


  Statystyki - lvl: 4 | S: 17 | Zr: 11 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 190/300 | MED.EXP: 5/100
 
Końska Łapa
TerminatorKlan:
cien

Księżyce: 9 (X)
Płeć: kotka
Matka: Modliszkowy Zagajnik
Ojciec: Świergot
Ciąża: nie
Multikonta: Malinowe Chaszcze [KG], Krogulcza Gwiazda, Dębowy Cień [KC], Wysoka Fala [KR] | Iskra [MGBG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-01, 17:23   
   Wygląd: Powyżej przeciętnego wzrostu kotka o czarnym, klasycznym pręgowaniu na złotym futrze z białą plamką na pysku i czarną końcówką ogona. Niewybarwione, niebieskie oczy staną się wkrótce zielone. Jak dorośnie, jej sylwetka będzie kobieca, a sama będzie osobnikiem niezwykle urokliwym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=434248#434248


Omg, ciocia Wysoka weźmie na sesje i na nauki, ukocha wszystkie <3
  Statystyki - lvl: 1 | S: 11 | Zr: 5 | Sz: 2 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 50/100
 
Głuszcowa Łapa
TerminatorKlan:
grom

Księżyce: 28 [XI]
Płeć: kotka
Matka: Koziczy Skok [*]
Ojciec: Głogowy Cień
Ciąża: nie
Multikonta: Migoczące Światło [KW], Koperkowa Łapa [KR], Burza [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-01, 17:53   
   Wygląd: mała i niska, krótkie łapy, długie futro, czarno-ruda szylkretka z kreską na nosie
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=421288#421288


A więc wezmę sobie tutaj miejsce ;>
_________________


pouring the fuel, fanning the flames
breaking
the habit and melting the chains
embracing
the fear, chasing the fight
the
glow of the fire will light up the night
the bridges are burning, the heat's on my face
making
the past an unreachable place

  Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 10/150
 
Płomykówkowy Lot
Gwiezdny
say amenKlan:
cien

Księżyce: 51
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Płeć: kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Ciąża: nie
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-01, 17:55   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947


Sure, już dopisuję cię na listę :<3:
_________________


if every night I go to sleep knowing
that . I . gave . everything . that . I

............. HAD TO GIVE

then it's all I could've asked for
I've . been . standing . u p . beside
e v e r y t h i n g I've ever said, but

OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH

  Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
 
Czerwona Gwiazda
Przywódca
Be'se'ke'Klan:
rzeka

Księżyce: 141 (XI)
Płeć: nonbinary (zapach kotki)
Matka: Łabędzia Pieśń [*]
Ojciec: Porywisty Nurt [*]
Życia: 3
Multikonta: Pajęcza Noga (KRz), Płonące Niebo (KRz), Pokrzykowa Łapa (KC), Perkoz (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-01, 17:59   
   Wygląd: Kocica trochę ponad średni wzrost, umięśniona, ale sucha i raczej szczupła, trochę "kanciasta". Ma trójkątną głowę z wystającymi kośćmi policzkowymi i garbatym nosem. Jej oczy są skośne i ogniście pomarańczowe, ogon długi i cienki a pazury u przednich łap zawsze wysunięte. Jej futro jest krótkie, gęste i brudne oraz rozczochrane w kolorze popielatym, szaro-niebieskim. Jest cała pokryta drobnymi bliznami, a z tych większych ma jedną przecinającą jej nos, jedną rozrywającą jej lewe ucho, jedną wielką na grzbiecie po walce z borsukiem i dwie duże na szyi po walce z lisem. Kocica wyraźnie siwieje na pysku oraz innych częściach ciała.
   Karta Postaci: www.artemida.webd.pl/warr...p=122952#122952


Zapraszamy kociątka :lgbt:
_________________
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Zima składa ofia'y na białe ołta'ze
Do'astając w tym k'aju t'zeźwiejemy z ma'zeń
Kazdy zdązył juz uciec w swoją własna st'onę

Słońce chowa XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
swą paszczę XX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXza cięzką zasłonę

Ciągle jeszcze siedzimy w tym zycia wagonie
Choć juz wielu wysiao na innym pe'onie
Ciągle jeszcze siedzimy w tym zycia wagonie
Wciąz jedziemy p'zed siebie
┍━━━━━━━━━━━┑
TO JESZCZE NIE KONIEC
┕━━━━━━━━━━━┙

  Statystyki - lvl: 9 | S: 24 | Zr: 19 | Sz: 14 | Zm: 12 | HP: 105 | W: 75 | EXP: 410/900
 
Płotkowy Potok
Wojownik
mniamKlan:
rzeka

Księżyce: 24 [listopad]
Mistrz: Niedźwiedzi Kieł [*]
Płeć: kotka
Matka: Wydmowy Wiatr
Ojciec: Głogowy Cień ?
Multikonta: Niknąca Łapa [kc] | Łupina [kg]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-01, 18:09   
   Wygląd: Kotka posiada puszyste futerko, lecz nie dajcie się temu zwieść! Pod całym puchem kryje się smukłe i umięśnione ciałko dzięki którym samica jest bardzo silna jak na młody wiek. Umaszczenie o kolorze rudo-burym wraz z ciemniejszymi pręgami daje jej wyglądu łowcy. Łapy oraz ogon posiadają na końcach przewagę czarnego. Podbródek kotki wyróżnia się dzięki swojemu białemu kolorowi. Uszy dość duże, tak jak jej wibrysy, oraz okrągłe oczka o kolorze bursztynowym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=393458#393458


AAAA bąbelki nowe jak uroczo :ohnie:
ukradne na sesje i może jakieś dzieciątko na nauki :<3:
_________________
xx
there's a dream that waits like a tiger
an ember that grows to a fire
and we climbing to the greatest heights
the world can't stop us now
they try to bring us down but we just burn brighter
xx
« RUN WILD, RUN FREE »
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 60/200
 
Winogronowa Łapa
Zaginiony


Klan:
grom

Księżyce: 10 [VII]
Płeć: kotka
Matka: Drobny Płatek
Ojciec: Krzywy Skok
Ciąża: nie
Multikonta: Wydrza Łapa [KW] Jaskier [KC] Leszczynowa Łapa, Aronia, Żbikowa Łapa [nkt]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-02, 14:10   
   Wygląd: Średniej wielkości krótkowłosa czarno-biała kocica o oliwkowych oczach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=425837#425837


Klepię miejsce!
_________________
  Statystyki - lvl: 1 | S: 7 | Zr: 4 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 0/100
 
Płomykówkowy Lot
Gwiezdny
say amenKlan:
cien

Księżyce: 51
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Płeć: kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Ciąża: nie
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-02, 14:29   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947


Dopisuję cię na listę :lgbt:
_________________


if every night I go to sleep knowing
that . I . gave . everything . that . I

............. HAD TO GIVE

then it's all I could've asked for
I've . been . standing . u p . beside
e v e r y t h i n g I've ever said, but

OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH

  Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
 
Króliczy Sus.
Gwiezdny
Ugly StoryKlan:
cien

Księżyce: 19
Mistrz: Jasny Poranek
Płeć: kocur
Matka: Nie bardzo wie.
Ojciec: Nie bardzo pamięta.
Partner: Nie kocham go!
Multikonta: Węgli, Duszek
Wysłany: 2020-07-02, 22:39   
   Wygląd: Podrosło mu się! Podrosło, ale i tak jest zdecydowanie niewielkim kotem i to raczej nigdy się nie zmieni. Jest również szczupły, w miarę proporcjonalnie zbudowany do swojego wzrostu, pokrywa go zaś gęste, śnieżnobiałe, półdługie futerko. Trójkątny, lekko wyciągnięty pyszczek wieńczy jasny nos i długie białe wąsy. Wyżej zaś błyszczy para czerwonych, okrągłych jak paciorki oczu. Uszy ma wręcz nietoperzowe, duże, szpiczasto zakończone, przyrównujące Królika do swoich imienników. Ale nie tylko to sprawia, że Królik jest Królikiem! Posiada on bowiem również króciutki ogonek, którego znacznej części został pozbawiony.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=126433#126433


Ok, to ja chętnie klepnę miejsce tu :>
_________________
One thing's for sure -
If I were you I never would have let it stop me.


Now, deciding your fate is no simple matter because part of me knows that I would miss you.
But youre so complicated, I couldnt pin you down, and now youre becoming an issue.
  Statystyki - lvl: 2 | S: 3 | Zr: 6 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 45 | W: 65 | EXP: 140/150
Stat. Med. - lvl:
3 | MED.EXP: 189/300
 
Wiewiórczy Skok
Wojownik
pustkaKlan:
rzeka

Księżyce: 49 [XI]
Mistrz: Wydmowy Wiatr
Płeć: kotka
Matka: Ognistopręga
Ojciec: Rudzikowy Ogień
Partner: c...co
Multikonta: Wirujące Pióro [KC] Truskawkowy Gąszcz [KG] Przebiśniegowa Łapa [KW]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-02, 22:44   
   Wygląd: Jest mała i drobna. Znajduje się w dolnej granicy wzrostu kotek w tym klanie. Posiada krótkie, jasnorude futerko, pokryte ciemniejszymi, klasycznymi pręgami. Pod tym futerkiem skrywa smukłe, chude ciałko, pod którym prześwitują żebra, oraz ledwo widoczne mięśnie. Jej pyszczek jest okrągły i krótki, a na jego końcu widoczny jest różowy nosek. Nad nim widoczne są żółte, duże oczy. Na krańcu głowy posiada długie uszka. Ma strasznie długie i gęste białe wąsy. Przy pyszczku i oczkach jej sierść jest jaśniejsza. Podobnie, chociaż nie tak widoczne przejaśnienia są również na jej klatce piersiowej, brzuchu, oraz wewnętrznej części ud. Jej futerko jest wiecznie zadbane, ponieważ bardzo o nie dba; uważa że jakoś trzeba się prezentować!
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#314027


W takim razie dopisuję do listy. :<3:
  Statystyki - lvl: 5 | S: 8 | Zr: 13 | Sz: 15 | Zm: 9 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 80/400
 
Płonące Niebo
Wojownik
IskariotaKlan:
rzeka

Księżyce: 28 [XII]
Mistrz: Zachodzące Światło
Płeć: kocur
Matka: Mysi Krok [*]
Ojciec: Bukowa Kora
Partner: samotność
Multikonta: Czerwona Gwiazda [KRz], Pajęcza Noga [KRz], Pokrzykowa Łapa [KC], Perkozia Łapa [KG]
Interwencja MG: tak

Wysłany: 2020-07-02, 22:52   
   Wygląd: Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i czarne pędzelki na niewielkich uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest w miarę gruby, średniej długości, zakończony czernią. Obecnie Pożar nie posiada żadnych blizn ani widocznych uszkodzeń ciała.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=405052#405052


:lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt: :lgbt:

Węgli!!!
_________________

xxxxxxxxxxx

Jestem [ w o l n y ] i stoję
Gdzie NIE lecą na głowę
Sfrustrowanej ambicji kamienie


Swej kariery wyboje
Paznokciami zeskrobię
Własne > gwiazdy < rozświetlę na niebie


Mam już [ D O Ś Ć ]
Wasza Ku*ewska Mość
Bo z i m n o tu jak w psiarni i marznę na kość


xxxxxxxxxxx


  Statystyki - lvl: 4 | S: 15 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 10/300
 
Mysia Łapa.
Gwiezdny
have to goKlan:
grom

Księżyce: 15 [Maj]
Mistrz: Bystrz [*] || Buk-czołg
Płeć: kotka
Matka: Trująca Łapa (NPC)
Ojciec: Darth Wąs (NPC)
Partner: -
Ciąża: nie
Multikonta: frajernia | wichura, sadzowa łapa | bobrzy kieł, barwinek
Wysłany: 2020-07-03, 09:25   
   Wygląd: Koteczka niewielkich rozmiarów o bardzo szczupłej sylwetce. Futro pokrywające jej drobne ciało ciągle tej samej barwy - pręgowane, bure z fragmentami rudości. Od brody poprzez pierś i cały brzuch sierść jest idealnie biała, tak samo jak skarpetki na łapach i końcówka długiego, biczowatego ogona. Mysz ma nienaturalnie duże uszy, tym samym doskonały słuch. Trochę niżej znajdują się dwa przenikliwe, blado-zielone talary, Mysie ślepia, które drążą nowo poznane koty na wskroś. Jeszcze niżej umiejscowiony jest ciemnoróżowy nos, który jest wiecznie w ruchu. Wyraz Mysiej mordki jest zazwyczaj obojętny, nie okazujący żadnych uczuć, jednak nie raz można dostrzec lekki, najczęściej zuchwały uśmieszek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=145192#145192


WĘGLI!!! :lgbt: :lgbt: :lgbt:
polecam miot, będę brać bbinkiem na sesje
_________________
I have to go, I have to go, I have to go
And leave you alone

But alway
s know, always know, always know
That I love you so, I love you so

I love you so
  Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 15/150
 
Sosenek
Zaginiony
co robisz na moim bagnie


Klan:
rzeka

Księżyce: 3
Płeć: kocur
Matka: Barwne Niebo
Ojciec: Leśna Jagoda
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-03, 10:44   
   Wygląd: Bury, krótkowłosy, pręgowany klasycznie kocurek z bazą w kolorze sosnowej kory na wysokości korony drzewa. Jest kociakiem przeciętnym pod względem budowy ciała, poza ciut dłuższymi łapami niczym się nie wyróżnia. Nie posiada żadnych białych znaczeń, a jego oczy są niebieskie, jeszcze nie wybarwione
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=435627#435627


Chej chciałbym sie zgłosić do miotu✌️😗
  Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 6 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100 | MED.EXP: 0/100
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers