Poprzedni temat «» Następny temat
Lepkie Drzewo
Autor Wiadomość
Kuni Syk
Wojownik
chłód

Klan:
grom

Księżyce: 29 (IX)
Mistrz: Króliczy Sus
Matka: Cebulowa Skórka
Ojciec: Źdźblasty Chwast
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-22, 17:31   
   Wygląd: Bury ogromy kocur z białymi znaczeniami i charakterystyczną plamę nad nosem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=374302#374302

Słysząc słowa kotki zmrużyłem delikatnie zielone ślepia i przypatrując się jej uważnie delikatnie przytaknąłem. Dość często słyszałem że Trzmiela Gwiazda wybrał mi imię pasujące do mojej osoby. Nie dziwiło mnie to, sam uważałem podobnie, tym bardziej że pasowało nie tylko do mojej wady wymowy, ale również do charakteru, a przynajmniej częściowo. Byłem wręcz pewien że zgadzali się z tym również Króliczy Sus oraz Żurawinowy Nos i jej siostra.
Może to nie tak że rozmowa z kotem pochodzącym z Klanu Cienia mnie nie interesowała. Po prostu samo spotkanie z większością kotek było dla mnie nienajlepszym sposobem na spędzenie czasu. Siedziałem więc i czekałem sam dokładnie nie wiedziałem na co. Być może na to aż kotka sobie pójdzie, lub na przypływ chęci do wyruszenia w drogę powrotną. Niestety jednak nie zapowiadało się aby którekolwiek miało się zdarzyć w najbliższych chwilach, chociaż kto wie?

This
ain't a song for the broken hearted
No
silent p r a y e r for the faith departed
I
ain't gonna be just a face in the crowd
You're
gonna hear my voice
When I shout it out loud
IT'S MY LIFE

Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 9 | HP: 55 | W: 65 | EXP: 160/200 | MED.EXP: 0/100

Jasna Kropla
Wojownik
don't worry be happy

Klan:
cien

Księżyce: 42 (IX)
Mistrz: Topniejący Lód
Matka: Kukułcze Jajo [*]
Ojciec: Chrzanowy Korzeń [*]
Partner: Mknąca Zawierucha
Ciąża: nie
Multikonta: Żurawinowy Nos (KG) Mysia Łapa (KW) | Promienna Łapa (KG) Bogatka (M)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-08-03, 12:25   
   Wygląd: Kotka swój wygląd zdecydowanie zawdzięcza matce. Jest ona bardziej grubej kości niżeli jej zgrabny ojciec. Nie należy ona do kotek grubych, o nie! Ona nie ma po prostu tali jak osa i ma masywne łapy. Ma ona dość małe uszy i bardzo gęstą sierść co daje jej efekt słodkiej puchatej kulki.Jej ogon jest dość krótki, tak samo jak jej nogi. Jest ona z umaszczenia kotem niebieskim pręgowanym. Jej sierść szara w ciemniejsze pręgi tygrysie . Jest ona krótkowłosą kotką ale jej sierść jest bardzo gęsta i zadbana. Jej włosy sterczą, przez co wygląda jak puchata kulka. Jej oczy są w bladym jasno-zielonym odcieniu i wyglądają na bardzo duże. Ma ona dość mały różowy nosek i krótkie wąsy. Najczęściej jej twarz nie wyraża żadnych emocji i wygląda na zamyśloną. Lubi chodzić lekkim truchtem na opuszkach łap.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=357829#357829

Kuni Syk nie mówił zbyt wiele. A fakt, że był z innego Klanu trochę był krępujący. Nie wiedziała o czym może rozmawiać z kimś nie z Cienia. Czasami bywały takie rozmowy, które po prostu nie szły. Nie kleiły się i były niezręczne.
- Wytrenowałeś już jakiegoś terminatora Kuni Syku?
Zawsze istniał też taki temat. Niezwykle nudny, ale zawsze dobrze było usłyszeć, że komuś idzie dobrze z terminatorami. A może właśnie źle? Tak jak jej? Kto wie. Zawsze można wymienić się swoim doświadczeniem jako mistrz. Bury wojownik wyglądał na młodego, ale pewnie już kogoś dostał. No chyba, że w Klanie Gromu jest dosyć inna polityka co do tej rzeczy.

Now there, is this song I wrote
I hope you learned note for note
Like good little children, don't worry, be happy
Now listen to what I said, in your life expect some trouble
When you worry you make it double
BUT DON'T WORRY, BE HAPPY, BE HAPPY NOW
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 14 | Sz: 6 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 105/300

Odpowiedz do tematu