Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Węglowy Pył
2020-10-12, 17:24
Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2020-07-16, 00:17   Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Wichru. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Trawiasta Polana i Wietrzny Dzień:
Imię: Trawiasta Polana
Płeć: Kotka
Wiek: 58

Wygląd: Trawiasta Polana jest… przysadzista to chyba pierwsze słowo, jakie przychodzi na myśl, gdy się na nią spojrzy. Jest dość niewielką kotką, niziutką, ale też zaokrągloną, a wrażenie to potęguje jej okrągły, nieco płaski pyszczek. Mimo to widać u niej zarys mięśni – ciężko zresztą, by ich nie miała choć trochę rozbudowanych, skoro często poluje i chodzi na patrole, prawda? Wojowniczka ma króciutkie, przylegające do ciała, ale i miękkie futerko, o które zdaje się bardzo dbać, bo wręcz lśni w słońcu; jest ono w spokojnym, nieco zgaszonym odcieniu kremowej barwy. Od grzbietu widać nieco ciemniejszy nalot, a na tylnych łapach i głowie pojawiają się wąskie, nieznacznie ciemniejsze prążki. Całość dopełnia biel, która pokrywa połowę tylnych łap partnerki Wietrznego Dnia, a także jej szyję, klatkę piersiową i prawie całe przednie łapy, w kremowym kolorze zostawiając tylko łokcie. Na pyszczku kotki bieli jednak się nie uświadczy, jedynie przy nosie jest troszkę jaśniej, jednak nie jest to typowa biel, a jaśniejszy kremowy. Kocica na świat spogląda migdałowatymi, trawiastozielonymi ślepiami, a z jej uszu wychodzi spora ilość jasnych włosów. Nos zaś ma niewielki, różowy.

Charakter: Bardzo energiczna i rozmowna kocica, która wydaje się być roztrzepana i beztroska, jednak w rzeczywistości jest całkiem obowiązkowa i odpowiedzialna. Na jej pyszczku ciągle widnieje uśmiech, którym zaraża innych. Często można ją spotkać w kociarni, gdzie pomaga matkom, jednak nie zaniedbuje przy tym patroli, polowań i innych swoich obowiązków. Widać jej żywe zainteresowanie każdym klanowiczem, a także dobrem całego klanu. Ma spory dystans do siebie, nawet pomimo wrażliwości, dzięki czemu potrafi każde swoje niepowodzenie obrócić w żart. Mimo wszystko nie jest specjalnie uległa, nie daje sobą pomiatać i jest gotowa do powiedzenia „nie”, gdy ktoś przekracza granicę, na przykład ciągle ją o coś prosząc – woli iść na kompromisy, niż cały czas tańczyć tak, jak zagra jej rozmówca. Co ciekawe, kotka w młodości była przez chwilę partnerką Żółtookiego, jednak tylko i wyłącznie dlatego, że sama się nim zainteresowała i wydawało jej się, że to ciekawy wojownik… szybko jednak okazało się, że nie ma w nim nawet partnera do rozmowy. Dlatego właśnie zainteresowała się kimś bardziej rozmownym, energicznym i w wieku zbliżonym do swojego.

Urodzona: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznane.
Imię: Wietrzny Dzień
Płeć: Kocur
Wiek: 64

Wygląd: Wietrzny Dzień, podobnie jak jego partnerka, nie należy do specjalnie wysokich kotów. Ma raczej przeciętny wzrost, jednak wielkości dodaje mu długie futro, obficie wieńczące całe jego ciało – najbardziej obficie wyposażona w futro jest jego szyja, gdzie tworzy się potężna kryza. Długie włosy na brzuchu kocura nieco utrudniają mu polowanie, jednak tak wprawiony wojownik, jak on, nauczył się sobie z tym radzić. Wygląda nieco nieproporcjonalnie, bowiem przy krótkich łapach jest dosyć mocno umięśniony i zdaje się mieć bardzo masywny przód ciała z racji na kryzę, jego ogon zaś jest stosunkowo krótki. Przechodząc jednak do jego umaszczenia – kocur jest… najlepiej chyba opisać go jako srebrzysto-białego. Na jego grzbiecie można dostrzec sporo ciemnoszarego nalotu, podobnie jak i na ogonie, którego końcówka jest prawie czarna, zaś na czole i wszystkich łapach kocura widać cienkie, prawie czarne pręgi. Na jego brodzie, palcach przednich łap oraz palcach i stopach tylnych łap widać także białe znaczenia. Ma długie wąsy, ceglasty nos z czarnym obramowaniem i złoto-zielone ślepia, a z pyska zazwyczaj wydaje się być niezadowolony.

Charakter: Pomimo nieprzyjemnego wyrazu pyska Wietrzny Dzień nie jest ani nietowarzyski, ani wybuchowy. Zazwyczaj spokojny, a choć nie jest specjalnie przyjaznym kotem, to nie można go też nazwać szorstkim gburem, zwłaszcza że lubi towarzystwo innych kotów i rozmowy z nimi. Jest jednak dość zarozumiałym wojownikiem, który uważa się za lepszego od innych, chociaż zazwyczaj nie daje im tego do zrozumienia. Nie jest łatwo go sprowokować, ale jeżeli już się uda, to zazwyczaj huknie donośnie, rzuci parę soczystych wyzwisk i niemiłych słów, by następnie unieść się dumą i obrazić – a chować urazę potrafi bardzo długo. Mimo wszystko potrafi żartować, ale na pewno nie z samego siebie, bowiem uważa się za świetnego wojownika i, tak po prawdzie, nie można mu odmówić ani oddania wobec klanu, ani dobrego wypełniania obowiązków. Zdecydowanie nastawiony jest na dobro klanu Wichru, nie cierpi intruzów, zdrajców, wygnańców czy kotów mających za nic Kodeks Wojownika.

Urodzony: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Po narodzinach pierwszego miotu początkowo wszystko wydawało się w porządku, ale im więcej czasu mijało, tym oboje zaczęli dostrzegać, że niezależnie od ich rodzicielskich starań, ich potomstwo po prostu znikało, albo nie było takimi, jakimi rodzice chcieli, żeby byli. Nie dotyczyło to oczywiście wszystkich, jednak nie zdążył minąć pełen obieg pór roku od narodzin ich pierwszego miotu, a z szóstki kociąt zostało jedno - ich jedyna córka, Gwieździsta Łapa, zbliżająca się wówczas do ukończenia treningu. Rodzice mieli zawsze dobre relacje z córką i Wietrzny był z niej dumny, a mimo to obojgu brakowało pozostałych kociąt. Trawiasta szczególnie za nimi tęskniła, martwiąc się o wszystkie swoje kocięta, które zniknęły niemalże każdego dnia. Wietrzny marzył o większej ilości dobrych wojowników, będących jego potomkami, ale wiedział, że tylko jedno z kociąt z pierwszego miotu w ogóle ma szansę na takowy awans. Jednocześnie doceniał, że nie spotkało go takie nieszczęście, jak Czerwonego Pazura, i właściwie to czuł się przez to lepszy od czarno-białego kocura. Niemniej, mimo wszystko mu współczuł, ponieważ sam bardzo nie chciałby mieć takiego syna, jak Dyniowa Łapa.
Oboje byli jeszcze młodymi, pełnymi wigoru wojownikami o dobrym zdrowiu, więc drugi miot był tylko kwestią czasu dla kotów, które pragnęły rodzinnego ogniska, dumy ze swoich pociech i zostawienia czegoś po sobie; kogoś, kto tak, jak oni, będzie działał dla dobra klanu. Pełni nadziei, że kocięta z drugiego miotu spełnią chociaż część oczekiwań ojca i nie znikną tak szybko, cierpliwie oczekiwali porodu, gdy Trawiasta Polana zaczęła się zaokrąglać. Tym razem ciążę było u niej widać zdecydowanie szybciej, niż poprzednim razem, co zwiastowało większą liczbę kociąt, które miały przyjść na świat. Trawiasta i Wietrzny włączyli w sobie zaangażowanie na pełnych obrotach. Swoje najmłodsze kocięta otaczają miłością, ale dają im trochę mniej swobód, niż poprzednim, starając się nauczyć ich szybciej zasad rządzących klanem wraz z przywiązaniem do niego, by tym razem juz nigdzie nie zniknęli. Tym razem Trawiasta Polana nauczyła się częściej mówić "nie", aczkolwiek wciąż żadne z dwoja rodziców nie nakłada na swoje pociechy przesadnego rygoru. Wietrzny natomiast, prócz uczenia zasad i zwyczajnych rozmów ze swoimi kociętami, stara się wpoić im również idee, którymi sam się kieruje.


Jest możliwość wcielenia się w ósemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec lipca: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się siódemkę rodzeństwa z miotu oraz szóstkę starszego rodzeństwa: Gwieździstą Noc, Burzową Łapę, Aresa (Skrzydlatą Łapę), Bluszcz, Jaskrową Łapę, Kruchą Łapę, a rodzicami są Trawiasta Polana i Wietrzny Dzień.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie czterech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Len (już gra)
x Księżyc (już gra)
x Nietoperek (już gra)
x Naparstnica (już gra)
x WilkLis (już gra)
x Kamyczek (już gra)
x Gradzik (już gra)
x Roska (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, czarne dymne, bure, czarne srebrne pręgowane, czarne srebrne cieniowane/szynszylowe, niebieskie, niebieskie dymne, niebieskie pręgowane, niebieskie srebrne pręgowane, niebieskie srebrne cieniowane/szynszylowe*, szylkrety (czarno-rude, czarno-rude dymne, buro-rude, czarno-rude srebrne pręgowane, czarno-rude srebrne cieniowane/szynszylowe, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe dymne, niebiesko-kremowe pręgowane, niebiesko-kremowe srebrne pręgowane*, niebiesko-kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*), rude, rude dymne*, rude srebrne pręgowane*, rude srebrne cieniowane/szynszylowe*, kremowe, kremowe dymne*, kremowe srebrne pręgowane*, kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*, białe. Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia. Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne lub ticked. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Biała Burza 2020-08-23, 20:28, w całości zmieniany 19 razy  
 
 
Gwieździsta Noc
Zaginiony
z nieba


Klan:
wicher

Księżyce: 28 (lipiec)
Mistrz: Zawilcowa Skórka -> Porywista Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: *winking*
Ciąża: nie
Multikonta: Trzmiela Gwiazda, Kruczy Cień (KG), Olchowy Szept (KC)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 00:21   
   Wygląd: Gwiazdka odziedziczyła po ojcu nie tylko gęste, długie i wyjątkowo puszyste futro, ale również niewielkie trójkątne uszy o bujnych włosach wyrastających z ich środka oraz niewielkich pędzelkach na ich czubkach w brawie pomiędzy ciemną szarością a czernią. Na srebrzystym, nieco ciemniejszym, niż na reszcie ciała czole, widnieje zgrabna M-ka. Sierść na pysku Gwiazdki jest ciemniejsza - chodzi o gęste i liczne pręgi na jej mordce w barwie zbliżonej do czarnej. Uroku dodają jej oczy w kształcie migdałów, lekko skośne o barwie soczystej zieleni. Koteczka ma również krótki, zgrabny pyszczek ozdobiony symetrycznym białym znaczeniem, ciągnącym się szerokim pasmem od jej brwi do różowego, niewielkiego noska, przez kryzę, aż po brzuch, gdzie zlewa się z jasnym, srebrzystym futrem. Po tacie odziedziczyła też długie, proste wąsy skierowane bardziej ku dołowi. Grzbiet oraz boki kocicy pokrywają czarne klasyczne pręgi. Biel na przednich łapach obejmuje same stópki, a na tylnych sięga do pięt.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=362755#362755


Rodzeństwo. :lgbt:
_________________

noc jest z milczenia skrzydeł ptasich
gwiazdy z mądrości swoich oczu
rozkute w planetarnym czasie
po grzbiecie nieba światło toczą

a my z wiecznego n i e p o k o j u
z przelotów wiatru, z garści cienia
z b r z ó z przedwieczornych
które stoją nad cichą rzeką zamyślenia


  Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 10 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 135/150 | MED.EXP: 0/100
 
Len
Kociak
awkwardly shyKlan:
wicher

Księżyce: 6 (IX)
Płeć: kocur
Matka: Trawiasta Polana [NPC]
Ojciec: Wietrzny Dzień [NPC]
Partner: what's that?
Multikonta: Bzowa Łapa [KC/GK] oraz Spieniona Łapa [KR/GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 06:01   
   Wygląd: Len to bardzo drobny kociak, prawdopodobnie najmniejszy z całego miotu. Posturą zdecydowanie nie wdał się w rodziców - jest raczej szczupły, a ogon i kończyny są proporcjonalnej długości. Podobnie jak u matki, całe ciało kota pokrywa krótkie, lśniące i mięciutkie futerko. Jego głowa, większość pyszczka, tułów, ogon i kończyny mają intensywnie rudą barwę, zaś całość dopełnia biel znajdująca się na szyi, klatce piersiowej, brzuchu, "skarpetkach" i końcówce ogona. Kocur posiada również klasyczne, ciemnorude pręgi. Smukły pyszczek zdobią długie, białe wibrysy, mały, różowy nosek oraz okrągłe, szaro-niebieskie oczy, które w przyszłości wybarwią się do koloru złotego. Kociak chodzi w sposób wyjątkowo cichy i jakby ostrożny, a na jego obliczu często widnieje lekki uśmiech.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....pic.php?t=10197


Mogłabym miejsce?
Ostatnio zmieniony przez Len 2020-07-16, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 6 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 60/100 | MED.EXP: 0/100
 
Wiewiórczy Skok
Wojownik
pustkaKlan:
rzeka

Księżyce: 47 [X]
Mistrz: Wydmowy Wiatr
Płeć: kotka
Matka: Ognistopręga
Ojciec: Rudzikowy Ogień
Partner: c...co
Multikonta: Wirujące Pióro [KC] Truskawkowy Gąszcz [KG] Przebiśniegowa Łapa [KW]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 15:48   
   Wygląd: Jest mała i drobna. Znajduje się w dolnej granicy wzrostu kotek w tym klanie. Posiada krótkie, jasnorude futerko, pokryte ciemniejszymi, klasycznymi pręgami. Pod tym futerkiem skrywa smukłe, chude ciałko, pod którym prześwitują żebra, oraz ledwo widoczne mięśnie. Jej pyszczek jest okrągły i krótki, a na jego końcu widoczny jest różowy nosek. Nad nim widoczne są żółte, duże oczy. Na krańcu głowy posiada długie uszka. Ma strasznie długie i gęste białe wąsy. Przy pyszczku i oczkach jej sierść jest jaśniejsza. Podobnie, chociaż nie tak widoczne przejaśnienia są również na jej klatce piersiowej, brzuchu, oraz wewnętrznej części ud. Jej futerko jest wiecznie zadbane, ponieważ bardzo o nie dba; uważa że jakoś trzeba się prezentować!
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#314027


Jak najbardziej, już dopisuję do listy. :<3:
  Statystyki - lvl: 5 | S: 8 | Zr: 13 | Sz: 15 | Zm: 9 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 50/400
 
Nocna Łapa
TerminatorKlan:
wicher

Księżyce: 6
Mistrz: W przyszłości
Płeć: kotka
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: W zbrodni?
Ciąża: nie
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-23, 14:56   
   Wygląd: Mała kruszynka o chudziutkiej sylwetce i długich, kościstych łapkach. Jest lekka jak piórko i delikatna do tego stopnia, że może sprawiać wrażenie łatwej do złamania w pół. Ma biczowaty, długi ogonek i kościstą, trójkątną główkę o kanciastych rysach. Jej sierść jest krótka i gładka, koloru srebrnego o czarnych klasycznych pręgach, a niewinne, migdałowate oczka mają niebieski odcień. Większość jej wąsów jest biała, ale pojedyncze mają kolor czarny. Ma również ciemny nosek i poduszeczki łapek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=437601#437601


Można?
  Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 9 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 0/100
 
Płomykówkowy Lot
Gwiezdny
say amenKlan:
cien

Księżyce: 51
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Płeć: kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Ciąża: nie
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-23, 15:07   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947


Jasne, już dopisuję cię do listy :ha:
_________________


if every night I go to sleep knowing
that . I . gave . everything . that . I

............. HAD TO GIVE

then it's all I could've asked for
I've . been . standing . u p . beside
e v e r y t h i n g I've ever said, but

OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH

  Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
 
Nietoperzowa Łapa.
KociakKlan:
wicher

Księżyce: 8 (X)
Mistrz: Węglowy Pył
Płeć: kotka
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: -
Ciąża: nie
Multikonta: Brak
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-24, 20:18   
   Wygląd: Nietoperzowa Łapa niewiele się zmieniła od czasu w którym była kociakiem. Oczywiście urosła i jest teraz średniej wielkości terminatorem. Nie przytyła też zbytnio od kiedy przystała być kociakiem. Jej łapki dalej nie są szczególnie wyrośnięte, jej oczy z szaroniebieskich zmieniły kolor na błękitno-niebieskie. Jej futerko jest czarne i krótkie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=437439#437439


Mogłabym miejsce?
  Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 5 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 45/100 | MED.EXP: 0/100
 
Popielny Żar
Wojownik
siłaKlan:
cien

Księżyce: 53 [X]
Mistrz: Grzybowa Polana [*]
Płeć: kotka
Matka: Trzcinowa Sadzawka
Ojciec: Miekki Obłok
Partner: Dębowy Cień
Ciąża: nie
Multikonta: Śliwkowa Pestka [KRz], Pęknięta Łapa, Lisi Wrzask [KC], Cyprysowa Łuska [KG] | Dynia [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-24, 20:46   
   Wygląd: Wysoka;zdrowo wyglądająca;zgrabna. Kocica przestała w końcu przypominać kościotrupa, a stała się zdrowo wyglądającą kocicą, która gdzieniegdzie miała troszkę więcej zdrowego tłuszczyku po niedawnym rozwiązaniu - oczywiście, że mówimy tu o brzuchu! Ma długie, powabne łapy, łabędzią szyje, kształtny łepek i biczowaty ogon. Szatą przypomina dzikiego zająca, co za tym idzie? Jest szaro-niebieska z ciemniejszym nalotem na czole, karku, grzbiecie który stopniowo przechodzi w jaśniejsze tony i zlewa się w ciepły krem na pyszczku, policzkach oraz podbrzuszu i wewnętrznej części łap jak i stopach. Córka Trzcinowej Sadzawki nie ma widocznego pręgowania! Jej oczy są żywo pomarańczowe, nosek w kolorze cegiełki a uszy nieco większe niż u przeciętnego kota a ich wnętrze ma ciemno-różowy kolor. Porusza się z gracją i pewnością siebie ze spokojnym i łagodnym uśmiechem na mordce.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7996


Oczywiście! :<3: Już dopisuje do listy, jednak na przyszłość powiem, że należy wstrzymać się ze wstawianiem KP do momentu w którym ktoś nie przyklepie zgłoszenia haha
_________________
  Statystyki - lvl: 5 | S: 10 | Zr: 15 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 145/400
 
Nietoperzowa Łapa.
KociakKlan:
wicher

Księżyce: 8 (X)
Mistrz: Węglowy Pył
Płeć: kotka
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: -
Ciąża: nie
Multikonta: Brak
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-24, 20:52   
   Wygląd: Nietoperzowa Łapa niewiele się zmieniła od czasu w którym była kociakiem. Oczywiście urosła i jest teraz średniej wielkości terminatorem. Nie przytyła też zbytnio od kiedy przystała być kociakiem. Jej łapki dalej nie są szczególnie wyrośnięte, jej oczy z szaroniebieskich zmieniły kolor na błękitno-niebieskie. Jej futerko jest czarne i krótkie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=437439#437439


Okej, sorki za kłopot :>.<:
  Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 5 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 45/100 | MED.EXP: 0/100
 
Dzwonkowa Łapa
Terminator
patosKlan:
wicher

Księżyce: 8 (X)
Mistrz: Popielate Niebo
Płeć: kotka
Matka: Trawiasta Polana [NPC]
Ojciec: Wietrzny Dzień [NPC]
Partner: ojojoj
Ciąża: nie
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-24, 21:20   
   Wygląd: Nie zapowiada się wcale na giganta, wręcz przeciwnie, wzrost odziedziczyła po matce, przez co teraz bardziej przypomina chodzącą, malutką, okrągłą kuleczkę, niż kociaka. Ma podłużny, trójkątny pysk i duże uszy, zakończone drobnymi, jasnymi pędzelkami. Jej futro zwykle jest... Rozwichrzone we wszystkie możliwe strony, bo Naparstnica nawet nie stara się próbować go jakoś ładnie ''uczesać''. Pysk kotki przyozdabiają białe, długie, proste wibrysy, skierowane ku dołowi. Jak na razie jej oczy są niewybarwione, jednak w przyszłości będą oliwkowe. Ma różowy nosek, którego mała część jest w kolorze ceglastym. Jej umaszczenie najlepiej opisać jako srebrno-białe, podobnie jak u ojca... Jednak różni ją od ojca jeden, konkretny szczegół - białe znaczenia. [KP]
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=437752#437752


Aaa, mogłabym się zgłosić :<3: ?
_________________

You'll. never. see. me. do .the .tango
Maybe after hell has froze ☆彡
Really, xsimply, ..not a dancer
You'll. never. see. me. biting. on. a .rose
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 5 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 000/100
 
Węglowy Pył
Wojownik
suspenseKlan:
wicher

Księżyce: 52 [październik]
Mistrz: Zawilcowa Skórka
Płeć: kocur
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: Chyba nigdy~
Multikonta: Wilczy Ślad [KG], Szczypiący Mróz [KC], Huraganowy Szum [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-24, 21:37   
   Wygląd: Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8064


Pewnie, zapraszamy, już dopisuje do listy!
_________________
----------------------Take it to your t o p and now watch me get in
----------------Feel the sun is up and now let the v i b e in
---------------------------------Don't you feel the rain drops are near
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
  Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 35/400 | MED.EXP: 29/100
 
Wilk
SamotnikKlan:
wicher

Księżyce: 66
Płeć: kocur
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-08-09, 13:33   
   Wygląd: Taki sobie fajny pan przystojny i w ogóle.


Można?
 
 
Łaciate Futerko
Gwiezdny
#winaMyszyKlan:
gwiezdni

Księżyce: 17 gdy czas stanął w miejscu
Mistrz: Puszczykowy Ogon
Płeć: kotka
Matka: Olchowy Listek
Ojciec: Szczurzy Ogon [*]
Partner: Piaskowy Podmuch
Ciąża: nie
Multikonta: Błękitna Toń [KG] Lśniąca Sadzawka [KW] Jaskółka [S] Skrzące Słowo [KRz] Różana Łapa [KW]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-08-09, 13:34   
   Wygląd: To już nieistotne
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=233578#233578


Jasne, już dopisuję na listę :lgbt:
_________________
when this world is no more
the m o o n is all we'll see
I'll ask you to fly away with me
until the stars all fall down
they empty from the sky
but I don't m i n d
if you're with me
then everything's alright
  Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 12 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
 
Kamienna Łapa
TerminatorKlan:
wicher

Księżyce: 8 księżycy(VIII)
Płeć: kocur
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: Brak
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-08-11, 16:19   
   Wygląd: Kamienna Łala jest białym, niskim oraz przysadzistym kocurkiem. Jest dość zaokrąglony, tak jak jego matka. Jest, jak na ucznia, dość mały, co odziedziczył po swej matce. Ma on długie futro, po ojcu. Jego futro jest bardzo miękkie. Przechodząc do oczu - odziedziczył je po ojcu - są one złoto zielone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....pic.php?t=10284


Mogę kociaka?
_________________
~Kamyczek
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40
 
Płonące Niebo
Wojownik
IskariotaKlan:
rzeka

Księżyce: 24 [X]
Mistrz: Zachodzące Światło
Płeć: kocur
Matka: Mysi Krok [*]
Ojciec: Bukowa Kora
Partner: samotność
Multikonta: Czerwona Gwiazda [KRz], Pajęcza Noga [KRz], Pokrzykowa Łapa [KC], Perkozia Łapa [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-08-11, 16:20   
   Wygląd: Duży, masywny kocur o szerokich barkach i silnych łapach. Ma garbaty nos, skośne, zielone oczy i czarne pędzelki na niewielkich uszach. Jego umaszczenie jest ciemne, bure tygrysio pręgowane i około połowy jego ciała pokrywa biel, charakterystycznie przecinając mu lewe oko. Ogon jest w miarę gruby, średniej długości, zakończony czernią. Obecnie Pożar nie posiada żadnych blizn ani widocznych uszkodzeń ciała.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=405052#405052


Oczywiście, już cię dopisuję. Możesz zakładać KP.
_________________

xxxxxxxxxxx

Jestem [ w o l n y ] i stoję
Gdzie NIE lecą na głowę
Sfrustrowanej ambicji kamienie


Swej kariery wyboje
Paznokciami zeskrobię
Własne > gwiazdy < rozświetlę na niebie


Mam już [ D O Ś Ć ]
Wasza Ku*ewska Mość
Bo z i m n o tu jak w psiarni i marznę na kość


xxxxxxxxxxx


  Statystyki - lvl: 3 | S: 14 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 165/200
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers