Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Węglowy Pył
2020-10-12, 16:25
Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2020-07-15, 23:19   Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Gromu. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Cichy Strumyk oraz Wężowy Język:
Imię: Cichy Strumyk
Płeć: Kotka
Wiek: 72

Wygląd: Biała kocica o krótkiej, gładkiej sierści bardzo wyróżnia się na tle innych kotów z klanu. Przede wszystkim uwagę zwracają jej ogromne, szerokie u nasady uszy ustawione na bokach głowy, zamiast na czubku, jak to zwykle bywa. Dodatkowo jej profil jest prawie pozbawiony stopu i nos kocicy wpasowuje się kształtem w klin. Głowę ma trójkątną z lekko skośnymi, głęboko osadzonymi oczami o tęczówkach w barwie brudnego złota i wyraźnie zarysowanymi kośćmi policzkowymi pod nimi. Pomiędzy oczami świeci różany, drobny nosek i średniej długości białe, proste wąsy. Tylko jeden z nich jest zbuntowany i lekko wywinięty ku górze. Oprócz tego pod różowym nosem znajduje się mała, acz mocna bródka. Urody dodaje jej również smukła, łabędzia szyja, przechodząca w wąskie, delikatne barki i szczupły, wyjątkowo smukły tułów zakończony cienkim, choć szerokim u nasady ogonem, przy której futerko kocicy jest nieco bardziej puszyste i postrzępione. Temu smukłemu tułowiowi towarzyszą cztery podobnie chude łapy, długie i drobne niby brzozy, zakończone długimi palcami o jasnych pazurach i różowych poduszkach. Mimo proporcji sugerujących, że jest wysoka Cichy Strumyk należy do kotów średniej wielkości, a na dodatek jest bardzo smukła, co sprawia, że pozornie wydaje się mniejsza niż w rzeczywistości jest.

Charakter: Cichy Strumyk ma imię, które wyjątkowo do niej pasuje. Kocica może poszczycić się ogromną elegancją w gestach i kwiecistym językiem, a przede wszystkim spokojnym, wręcz stoickim temperamentem. Zawsze wie co powiedzieć, natomiast jej opinie nigdy nie są ostre. Stara się zachować neutralność; czasami okazuje empatię, czy lekką irytację, jeśli sytuacja tego wymaga. W gruncie rzeczy pod tą wyjątkowo dystyngowaną otoczką kryje się ktoś ambitny i zdeterminowany do osiągania własnych celów. Wojowniczka na dodatek jest bardzo rodzinna, choć zdecydowanie zależy jej również na ładnym wychodzeniu na obrazku z Wężowym Językiem, który może nie jest urodziwy, ale swoim skrzywionym pyskiem dodatkowo podkreśla jej urodę. Wobec innych kotów jest przesadnie wymagająca; trudno sprostać jej oczekiwaniom. Nawet jeśli ma dobre serce, to w bliskich relacjach okazuje je jedynie wtedy, gdy dany kot na to zasłuży. Ceni sobie stanowiska, władzę i dobre imię, ale zasady nie są tak bliskie jej sercu, jak mogłoby się wydawać, dlatego w kwestii wychowania jest bardzo specyficznym rodzicem. W swojej relacji z miedzianym kocurem pełni rolę kocicy, która nie tylko ładnie się prezentuje, ale również pociąga za sznurki i mimo, iż decyzje wypowiada jej partner, to właśnie ona stoi za ich treścią.

Urodzona: poza Klanem Gromu.
Pochodzenie: nieznane.
Imię: Wężowy Język
Płeć: Kocur
Wiek: 87

Wygląd:W żadnym wypadku nie można go zaliczyć do klanowych przystojniaków; nawet tych ze średniej półki. Kocur ma długie, chude łapy, niezgrabny tułów w kształcie walca i okrągłą głowę z wysokimi, acz wąskimi uszami osadzonymi dość blisko siebie. Wężowy ma krótki, drobny pysk z niewielkim, wątrobianym nosem otoczonym czarną obwódką i długie, proste i białe wąsy, podobnie jak futro pod nosem i w okolicy warg. Często jednak jest brudny w tym miejscu, chociaż za bardzo nie wiadomo jak kocur sprawia, że brudzi sobie jedynie ten punkt na pysku. Może przepada za piciem z błotnistych kałuż? Trudno stwierdzić. W każdym razie nad drobną kufą osadzone są duże, okrągłe oczy o barwie bladej żółci, z których często przebija się niezadowolenie. Zwykle wygląda na okropnie niezadowolonego z życia. Jego nieforemne ciało pokrywa miedziana, krótka sierść z ciemną pręgą wzdłuż grzbietu i prawie niezauważalnymi pręgami na łapach, które zaczynają się w połowie łap, a kończą na czarnych stopach; czarny nalot dotknął również jego głowy, uszu i łopatek oraz ogona. Wygląda, jak przyprószony węglowym pyłem. Na piersi i brzuchu ma nieco jaśniejszą, jasno rudawą sierść, a na łapy ma naciągnięte krótkie, sięgające nadgarstków i kostek skarpetki, które zazwyczaj i tak są przybrudzone i ledwo widoczne. Cechuje go też gruby, długi ogon, który wygląda po prostu dziwnie, jakby był doczepiony. Sierść na grzbiecie ma często zmierzwioną.

Charakter: Z pyska wygląda na wiecznie niezadowolonego i zgorzkniałego, jakby całe życie ktoś deptał mu po ogonie i nie przepraszał. Wydaje się zmęczony tym wszystkim i nie lubi uczestniczyć w klanowych kłótniach. Jest za to świetnym obserwatorem, który stoi z boku i przygląda się wszystkim szopkom, które przewinęły się przed jego oczami przez całe życie w klanie. Obowiązki wojownika wykonuje należycie i jest w miarę przywiązany do klanu, ale do nacjonalisty mu daleko. Do kodeksu też nie ma takiego szacunku, jak mógłby mieć, jednak nie przeszkadza mu to w życiu w Klanie Gromu. Nie ma co u niego szukać emocji, czy zrozumienia, a jedynie nieprzyjemnych komentarzy, które, mimo bycia trafne, są zwykle również jadowite. Nie jest ani uparty, ani za bardzo mu nie zależy w relacjach z innymi kotami. Wyjątkiem jest Cichy Strumyk, którą stara się pilnować i poniekąd o nią dbać, a przynajmniej na tyle, na ile umie. Wychodzi różnie.

Urodzony: w Klanie Gromu.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Choć kocięta Cichego Strumyka i Wężowego Języka faktycznie w powalającej liczbie – w końcu mianowana była siódemka z ósemki – zostały wojownikami, tak jak sobie wymarzyła ich matka… to po kolei przepadały bez śladu. Zastępy idealnych żołnierzyków, doskonałych wojowników, które wymarzyła sobie Cichy Strumyk, zaczęły szybko upadać, aż w klanie nie została zaledwie połowa pierwszego miotu pary. Pod wpływem tego biała wojowniczka z jednej strony stopniowo zaczynała rozumieć, że tak naprawdę macierzyństwo jest cięższe, niż myślała; z drugiej jednak każde z tych zniknięć coraz bardziej ją frustrowało, a także przygnębiało. W końcu… zupełnie nie tak miało być. Miała wobec swoich dzieci o wiele większe oczekiwania.
Cichy Strumyk nieco rzadziej zaczęła być na widoku, stała się bardziej zdystansowana… Wężowy Język zaś musiał odnaleźć się w tej nowej, dość dziwnej dla niego sytuacji. Po czasie zdał sobie sprawę, że i on żałuje dwóch spraw – po pierwsze swojego podejścia do kociąt, gdy te były młode, po drugie zaś tego, że zniknęły, a on tak słabo skupiał się na szukaniu ich. To jeszcze nie znaczyło, rzecz jasna, że kocur zmienił swój charakter i podejście do innych kotów… wręcz przeciwnie. Zdał sobie jednak sprawę, że nie chce stracić przede wszystkim Cichej, która oddaliła się również i od niego, więc zaczął bardziej o nią dbać i zabiegać. Oczywiście jemu się zawsze lepiej milczało, niż rozmawiało, zwłaszcza o, brr, uczuciach, ale z czasem przekonał samego siebie, że musi się nieco otworzyć przed swoją partnerką i po pewnym czasie wyjawił jej, że uważa, że mogli inaczej podejść do bycia rodzicami. Ba, kilka dni po tym udało mu się nawet z trudem wydusić z siebie, że tęskni za tymi z kociąt, które zaginęły, i za tymi czasami, gdy byli bliżej, a Cichy Strumyk była bardziej… sobą. Wojowniczka była mocno zdziwiona, słysząc takie wyznania z pyska swojego partnera, i właściwie to… mocno ją to poruszyło. W końcu pod tą całą dystyngowaną skorupką kryje się bardzo rodzinna kocica o dobrym sercu i bardzo do niej trafiły słowa Wężowego Języka.
Nowe kocięta nie miały być sposobem na zapełnienie pustki po poprzednich; nie miały w żadnej mierze ich zastąpić. Po prostu każde z nich na swój dość specyficzny sposób chciało powiększenia rodziny i zmierzenia się jeszcze raz z tym wyzwaniem. Ale, podobnie jak poprzedni miot, Cichy Strumyk ciążę zaplanowała – zresztą, nie było co mocno z tym zwlekać, bo żadne z nich nie robiło się młodsze, więc wkrótce jej brzuch się zaokrąglił – i zaplanowała również nieco inne podejście do rodzicielstwa. O ile wojowniczka wcale nie zamierzała obniżać swoich wymagań wobec kociąt, tak jednak teraz chciała do nich podejść z większym zaangażowaniem i empatią. Gdyby któreś z kociąt nie zachowywało się odpowiednio według któregoś z rodziców, Cichy Strumyk zdecydowała, że w takim momencie konieczne będzie stanowcze, acz dostosowane do kociaka wytłumaczenie, dlaczego zachowanie to nie jest właściwe… teraz dopiero po kilku takich próbach spokojnego wyjaśnienia pokusiłaby się o zastosowanie kary w postaci przymusowego pobytu kociaka w kociarni czy nakazu, by pomagał on terminatorom w ich obowiązkach w obozie. Wężowy Język zaś dostał od swojej partnerki nakaz okazywania bardziej ciepłych uczuć swoim kociętom, co ten robi nieco nieudolnie, ale jednak… robi, i niektórych może wręcz dziwić to, jak inny jest wobec swoich dzieci w porównaniu do tego, jak się zachowuje w odniesieniu do innych klanowiczów.
Szkoda tylko, że wkrótce po tym, jak Cichy Strumyk urodziła kocięta, zaginęły kolejne dwie z jej córek…


Jest możliwość wcielenia się w ósemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec lipca: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się siódemkę rodzeństwa z miotu oraz ósemkę starszego rodzeństwa: Muszelkowy Brzeg, Cierpka Jagoda, Jorgen (Rycząca Łapa), Tygrysi Pazur, Ostowy Krzew, Jeżynowy Jar, Dmuchawcowy Puch i Króliczy Sus, a rodzicami są Cichy Strumyk i Wężowy Język.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie czterech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.

Lista chętnych:
x Lasek (już gra)
x Karaczan (już gra)
x Grzmot (już gra)
x JastrząbDuszek (już gra)
x Kolec (już gra)
x BurzaSkrzypek (już gra)
x Nawałnica (już gra)
x Larwa (już gra)Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, czekoladowe, czekoladowe pręgowane, liliowe, liliowe pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane, czekoladowo-rude, czekoladowo-rude pręgowane*, liliowo-kremowe, liliowo-kremowe pręgowane*), rude, kremowe, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne, cętkowane lub ticked. Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców. W miocie mogą pojawić się postacie o budowie ciała i głowy kota orientalnego.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Biała Burza 2020-09-10, 19:45, w całości zmieniany 21 razy  
 
 
Cierpka Jagoda
Wojownik
Księżniczka z miękkim serduchemKlan:
grom

Księżyce: 39 (październik)
Mistrz: Orle Skrzydło
Płeć: kotka
Matka: Cichy Strumyk
Ojciec: Wężowy Język
Partner: Żurawinowy Nos
Ciąża: nie
Multikonta: Wzbierająca Fala (KC), Paprociowa Łapa (KRz)/Mrok (P/MGBG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 05:51   
   Wygląd: Mała. Bardzo mała kruszynka jak na swój wiek. Miała urosnąć... Ale tak się nie stało. Zdobi ją długie, puchate i rude. Na mycie poświęca sporą ilość swoje życia, więc nie ma opcji zobaczyć u niej choćby jednego kosmyk odstającego od futerka. Ale jej futro jest nie tylko rude. Jest i trochę czarne i trochę białe. Czarne plamy pokrywają jej grzbiet, zaś biel zajmuje łapu, brzuch i pyszczek. Ma również czarno-rudą plamę na pysku ciągnącą się aż do uszu, które zawsze są w górze. Jej twarz jest owalna, a oczy są mocno błękitne.Ma długie łapy i ogon, co daje jej pewność o pierworodności Klanu Gromu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#385261


Aaa młodsze rodzeństwo :<3: przygarnę na sesje i nauki!
_________________

  Statystyki - lvl: 3 | S: 7 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 10 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 100/200
 
Promienna Łapa
Gwiezdny
promieniująco smutnyKlan:
cien

Księżyce: 27 gdy zegar stanął
Mistrz: Pszczeli Jad > Płonący Las > Mknąca Zawierucha
Płeć: nonbinary (zapach kocura)
Matka: Modliszkowy Zagainik
Ojciec: Świergot
Partner: problemy i deszcz
Multikonta: Jasna Kropla (KC) Żurawinowy Nos (KG) Mysia Łapa (KW) Bogatka (S)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-07-16, 09:45   
   Wygląd: Nie dba o siebie. Jego futro to była katastrofa. No w miarę. Nadal jest długie i na ogół nie takie złe, gdyby nie to, że nie jest tak jakoś puchate. Jego włosie opada na dół bez kompletnego szału. Tak smutne jak jego wnętrze. Oczy nadal niby tak kolorowe jak wcześniej, bo żółte i błękitne, ale bez blasku. Małym dzieciom nadal będą zapierać dech w piersiach, bo O MATKO DWA KOLORY, ale na ogół smutne takie te ślepia. Bez siły. Gdy ktoś ma okazję widzieć ich białka to z łatwością zauważy lekką czerwień. Jak duży był tak i jest. Kwadratowy i chudy. Czy to to się komuś spodoba? No nie za bardzo. Jego barki i ogólnie wszystko jest takie kościste i ostre. Uwaga nie pokłóć się. Ale w miarę maskuje to futerko na szczęście. Łapy ma spore i bardzo takie miziu miziu. Przy opuszkach ma gęste kłębki futerka, które czasem potrafią irytować, ale lubi to. Jego ogon jak miotłą był tak jest. Długi i strasznie puchaty. Kocięta mogą się w nim chować do woli, tylko właściciel dostanie zawału. (kp)
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=377502#377502


O super miot! Mam jeden slot to może jakiegoś bąbelka zgarnę :<3:
_________________

Late into the night I hear i.t storming
And into the rain is
what I pray and I'm hoping
Now I feel the pressure of the city
Oh, h.o.w it eats me whole

  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 6 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 035/200
 
Lasek
Zaginiony


Klan:
grom

Księżyce: 1
Mistrz: Się okaże.
Płeć: kotka
Matka: Cichy Strumyk
Ojciec: Wężowy Język
Partner: Chciałbyś.
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 10:08   
   Wygląd: Lasek jest koteczką niesamowicie chudziutką, stąpającą ostrożnie i zgrabnie na długich, patyczkowatych kończynach, zakończonych drobnymi łapkami i ostrymi pazurkami. Ma trójkątną główkę o klinowatym, praktycznie pozbawionym stopu pyszczku, wydatnych kościach policzkowych, skośnych oczach barwy szaroniebieskiej oraz szerokich uszach, które odziedziczyła po Cichym Strumyku tak, jak i łabędzią szyjkę oraz delikatne i wąskie barki. Jej sierść jest jednolicie liliowa, z pominięciem kilku ledwie widocznych kremowych przebarwień o pręgowaniu ticked, które dostrzec można przede wszystkim przy piętach jej tylnych łap, na zadku po lewej i prawej stronie ciała oraz ogonie. Paluszki tylnych kończyn ma dodatkowo upstrzone niewielkimi białymi znaczeniami, które nieregularnym kształtem pokrywają zewnętrzny palec u lewej łapy i dwa środkowe u prawej, lekko nachodząc przy tym na stopę.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=436319#436319


Można?
  Statystyki - lvl: 1 | S: 2 | Zr: 10 | Sz: 6 | Zm: 2 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 000/100
 
Gronostajowa Łapa
Terminator
stoneKlan:
wicher

Księżyce: 14 [październik]
Mistrz: Porywista Gwiazda [*], Węglowy Pył
Płeć: kocur
Matka: Pohukująca Sowa [NPC]
Ojciec: Bażancie Pióro [NPC]
Multikonta: Drobna Łapa [KRz]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 10:39   
   Wygląd: Masywny, długowłosy ciemnoniebieski point z białymi i szarymi zaznaczeniami o bladoniebieskich oczach. || KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=420330#420330


*skrada się*
gdybym tylko dostała zgodę, to z chęcią wzięłabym kociaka :O:
_________________


I COUNT THE CORPSES ON MY LEFT
I FIND I'M NOT SO TIDY
»★«
SO I BETTER GET AWAY
BETTER MAKE IT TODAY
BUT I CAN'T CONTROL IT
MY FACE IS DRAWN

My instinct still emotes it  Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 7 | Sz: 5 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 75/150
 
Topniejący Lód
Wojownik
nieprzystępnyKlan:
cien

Księżyce: 44 [X]
Mistrz: Płomykówkowy Lot
Płeć: kocur
Matka: Kukułcze Jajo
Ojciec: Chrzanowy Korzeń
Multikonta: Wróbelek [s]; Krwawnikowa Łapa [kw]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 11:08   
   Wygląd: Szczupły, wysoki, niebieski, tygrysio-pręgowany kocur o długim futrze, z białymi znaczeniami i zawsze wypielęgnowaną sierścią. Posiada złote, chłodne oczy, obserwujące wszystko dookoła.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=332427#332427


Ida napisał/a:
Można?


Sure, już dopisuję do listy :<3:
_________________
  Statystyki - lvl: 5 | S: 15 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 230/400
 
Trzmieli Pył
Gwiezdny
Gruba GwiazdaKlan:
grom

Księżyce: 88 [VII]
Mistrz: Wrzeszczący Pysk
Płeć: kocur
Matka: Cietrzewiowy Grzbiet (*) [NPC]
Ojciec: Jaszczurczy Język (*) [NPC]
Partner: Wdowiec [Wrzeszczący Pysk (*)]
Życia: 8
Multikonta: Gwieździsta Łapa (KW), Olchowy Szept (KC), Kruczy Cień (KG) | Bystry Nurt (S/NKT), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa, Borsucze Futro (GK)
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2020-07-16, 11:17   
   Wygląd: Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg. Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości. Po udarze w wieku 65 księżyców jego lewe oko się nie domyka, a lewy kącik pyska jest wiecznie opuszczony.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=185986#185986


Jakby ktoś potrzebował pomocy z galerią orientalne kota do miotu, to chętnie pomogę. Zapraszam na pw!
_________________
» ɴᴛᴇʀxxᴛʜᴇꜱᴇ xxɢᴀᴛᴇs «
Fill your ʜᴀ ɴ ᴅ ꜱ with the rain
Reaching up to the maze of light in the ꜱ ᴋ ʏ
Turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ, the light you stole
River turns to dust, miles on the run
ᴇ ᴠ ᴇ ʀ ʏ ᴡ ʜ ᴇ ʀ ᴇ you go, can't find no home
All the world you roam turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ
  Statystyki - lvl: 8 | S: 26 | Zr: 17 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 665/750 | MED.EXP: 0/100
 
Tygrys
Gwiezdny
teletubisie mówią pa pa!Klan:
gwiezdni

Księżyce: Na 20 stanęło, teraz miałby 52
Mistrz: Życie
Płeć: kocur
Matka: Okoniowy Ogon
Ojciec: Gilowe Gardlo [*]
Partner: brak
Multikonta: Karaczan [KG], Morwa [S], Szczurzy Pazur [nkt], Trzepoczące Skrzydło, Mroźna Łapa, Wronie Serce [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 12:53   
   Wygląd: Niebieski oriental, pręgowany klasycznie, o bardzo blado zielonych oczach i szarym nosku. Co do sylwetki, nadzwyczaj szczupły i wysoki.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7628


biorę jedno miejsce <3
mam zgodę
_________________
religion is a breeding grond
when devil's work is deeply found
▪ ▪ ▪

teeth as sharp as cathedral spires
• slowly
• sinking

• in

  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 6 | Sz: 9 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 5/150 | MED.EXP: 0/100
 
Grzmot
Zaginiony
bomba


Klan:
grom

Księżyce: 2 (lipiec)
Płeć: kotka
Matka: Cichy Strumyk [NPC]
Ojciec: Wężowy Język [NPC]
Ciąża: nie
Multikonta: Gronostajowa Łapa [KW]; Drobna Łapa [KRz]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 12:53   
   Wygląd: Chcąc stwierdzić, czy wdała się bardziej w matkę, czy w ojca, najłatwiej dojść do wniosku, że do żadnego z nich. Nie odziedziczyła po matce żadnych charakterystycznych cech wyglądu i zdecydowanie bliżej jej do ojca, jeśli chodzi o postawę, a dokładniej jej nieforemność i niezgrabność. Jest do tego niewysoka, dosyć drobna i nie zapowiada się, by w przyszłości stan rzeczy specjalnie się zmienił. Również nie ma w zwyczaju dbać o czystość futra, krótkiego i zwykle nieułożonego, pokrytego niemal w całości czarną barwą, na której wybijają się białe zaznaczenia: na pyszczku, tworząc maskę nie nachodzącą na oczy, szyi, piersi, brzuchu oraz łapach. Na przednich biel znajduje się jedynie na palcach, za to tylne są nią pokryte do połowy. Charakterystyczną cechą Grzmotu jest jej nos; różowy z plamami, które występują jeszcze na jej podniebieniu i poduszkach łap. Jej oczy, póki co niewybarwione, przyjmą barwę żółci, która w zależności od światła zawiera zielone akcenty.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#436245


Melduję się!
_________________
ϟ 𝚋𝚊𝚍 𝚐𝚒𝚛𝚕𝚜 𝚜𝚊 𝚐𝚕𝚘𝚍𝚗𝚎 𝚒 𝚣𝚕𝚎 ϟ

nie toleruję słowa nie
zawsze dostaję to co chcę
nigdy przed niczym nie cofam się
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 0/100
 
Wiewiórczy Skok
Wojownik
pustkaKlan:
rzeka

Księżyce: 47 [X]
Mistrz: Wydmowy Wiatr
Płeć: kotka
Matka: Ognistopręga
Ojciec: Rudzikowy Ogień
Partner: c...co
Multikonta: Wirujące Pióro [KC] Truskawkowy Gąszcz [KG] Przebiśniegowa Łapa [KW]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 14:47   
   Wygląd: Jest mała i drobna. Znajduje się w dolnej granicy wzrostu kotek w tym klanie. Posiada krótkie, jasnorude futerko, pokryte ciemniejszymi, klasycznymi pręgami. Pod tym futerkiem skrywa smukłe, chude ciałko, pod którym prześwitują żebra, oraz ledwo widoczne mięśnie. Jej pyszczek jest okrągły i krótki, a na jego końcu widoczny jest różowy nosek. Nad nim widoczne są żółte, duże oczy. Na krańcu głowy posiada długie uszka. Ma strasznie długie i gęste białe wąsy. Przy pyszczku i oczkach jej sierść jest jaśniejsza. Podobnie, chociaż nie tak widoczne przejaśnienia są również na jej klatce piersiowej, brzuchu, oraz wewnętrznej części ud. Jej futerko jest wiecznie zadbane, ponieważ bardzo o nie dba; uważa że jakoś trzeba się prezentować!
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#314027


Dopisuję Was więc! :<3:
  Statystyki - lvl: 5 | S: 8 | Zr: 13 | Sz: 15 | Zm: 9 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 50/400
 
Nuss2
SamotnikKlan:
grom

Księżyce: 2
Płeć: kotka
Matka: Cichy Strumyk
Ojciec: Wężowy Język
Partner: No pewnie
Ciąża: nie
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 17:17   
   Wygląd: Drobnej budowy orientalna kociczka. Ma krótkie jednolite futro o niebieskiej barwie. Jako kocię niska i urocza, delikatna niczym płatek kwiatu. Szczupła, zgrabna z dużymi uszami i jasnozielonymi oczami o chudym, klinowatym pyszczku. Wdała się w Cichy Strumyk. Długie szczupłe łapy unoszą jej nikły ciężar, biczowaty długi ogon porusza się w momencie odczuwania przez jego właścicielkę irytacji.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=436429#436429


Zgłaszam się do miotu ;)
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 0/100
 
Topniejący Lód
Wojownik
nieprzystępnyKlan:
cien

Księżyce: 44 [X]
Mistrz: Płomykówkowy Lot
Płeć: kocur
Matka: Kukułcze Jajo
Ojciec: Chrzanowy Korzeń
Multikonta: Wróbelek [s]; Krwawnikowa Łapa [kw]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 17:40   
   Wygląd: Szczupły, wysoki, niebieski, tygrysio-pręgowany kocur o długim futrze, z białymi znaczeniami i zawsze wypielęgnowaną sierścią. Posiada złote, chłodne oczy, obserwujące wszystko dookoła.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=332427#332427


Dopisuję do listy :<3:
_________________
  Statystyki - lvl: 5 | S: 15 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 230/400
 
Karaczanowa Łapa
Terminator
karakanKlan:
grom

Księżyce: 8 [październik]
Mistrz: Żurawinowy Nos tfu
Płeć: kocur
Matka: Cichy Strumyk
Ojciec: Wężowy Język
Partner: n i e
Ciąża: tak
Multikonta: Kusa [KW], Morwowa Łapa [S] i reszta bandy
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 18:11   
   Wygląd: Póki co, patrząc na niego można powiedzieć, że jest wyższy niż inne kocięta. Zapewne w przyszłości się to nie zmieni, ale kto wie? Czas pokaże. Oprócz ponad przeciętnego wzrostu, jest też bardzo szczupły. Wszystko to przez jego orientalną budowę. Ma wielkie uszy i garbaty nos, a jego głowa jest trójkątna. No i te jego łapy! Taaaakie długie! Nie można też zapomnieć o biczowatym ogonie, który jest calutki czarny. A właśnie! Jego futro jest krótkie, przylega do ciała. W większości jest białe, w niektórych miejscach przyozdobione czarnymi plamami. Głównie na grzbiecie. Na pyszczku znajduje się kilka mniejszych, równie ciemnych plamek. Nachodzą one na nos, który w połowie jest jasny. Jego oczy jak na razie są bladoniebieskie, w przyszłości wybarwią się na inny kolor. Jaki? Czas pokaże.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=436320#436320


melduje się :boss:
_________________

  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 5 | Zm: 2 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 55/100 | MED.EXP: 0/100
 
Elanachmurze
Samotnik


Klan:
cien

Księżyce: Nd
Matka: X
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-07-16, 20:35   
   Wygląd: Chce adoptować kotka wiec na razie zostawiam to nieuzupelnione


Mogę zaadoptować kotka? :)
 
 
Topniejący Lód
Wojownik
nieprzystępnyKlan:
cien

Księżyce: 44 [X]
Mistrz: Płomykówkowy Lot
Płeć: kocur
Matka: Kukułcze Jajo
Ojciec: Chrzanowy Korzeń
Multikonta: Wróbelek [s]; Krwawnikowa Łapa [kw]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-16, 20:41   
   Wygląd: Szczupły, wysoki, niebieski, tygrysio-pręgowany kocur o długim futrze, z białymi znaczeniami i zawsze wypielęgnowaną sierścią. Posiada złote, chłodne oczy, obserwujące wszystko dookoła.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=332427#332427


Jak najbardziej, już dopisuję do listy :<3:
_________________
  Statystyki - lvl: 5 | S: 15 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 230/400
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers