Poprzedni temat «» Następny temat
Płaski Głaz
Autor Wiadomość
Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądra

Klan:
wicher

Księżyce: 60 VIII
Mistrz: Każdy po kolei
Matka: Zawilcowa Skórka
Ojciec: Chmielograb
Ciąża: nie
Multikonta: Błękitna Toń [KG] Jaskółka [S] Różana Łapa [KW] Skrzące Słowo [KRz]
Interwencja MG: tak

Wysłany: 2020-07-05, 18:18   
   Wygląd: Średniej postury, długowłosa biała kotka z jasnoniebieskimi oczami. Szczupła. Na lewej przedniej łapie ma małą bliznę po ukąszeniu szczura.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=263337#263337

Słysząc, jak Porywista Gwiazda chce podać imię drugiej zgwałconej przez Iskrę, przerwałam mu, właściwie od razu, nie mogąc pozostawić tego bez interwencji.
Sprawa jest dość świeża, bardzo to przeżyła. Nie wiem, czy chciałaby, by rozpowiadać jej imię każdemu kto o to zapyta — zaczęłam, nie uważając tego za coś odpowiedniego. Popielny Żar była całą tą sytuacją... przerażona, było jej ciężko i nie uważałam, by przekazywanie jej imienia dalej było czymś odpowiednim. — Powiedziałam jej o tobie, Kukułczy Puchu. Minęło już sporo czasu odkąd... zostałaś skrzywdzona, pomyślałam, że nie będzie to aż tak nieodpowiednie. Gdy będzie chciała, zwróci się do ciebie. Powiedziała, że być może kiedyś to zrobi — dodałam, uspokajając trochę rzeczną kocicę. Cienista wojowniczka była całkiem optymistycznie nastawiona względem spotkania z kimś, kogo spotkało to samo, aczkolwiek lepiej by było, gdyby sama miała okazję się przedstawić, niż gdyby miała usłyszeć, że klan Wichru rozpowiada na prawo i lewo kim jest kolejna ofiara Iskry.
Wierzę, że Kaczuszka wróci cała i zdrowa, nieświadoma tego, jakie bzdury zostały ci wbite do głowy. — rzekłam, siląc się na delikatny uśmiech w stronę burej kocicy. Nie wątpiłam w to, że nie musiałam tego robić, aczkolwiek pilnowałam, by przywódca, nawet przypadkiem, nie zdradził imienia poszkodowanej. Dalej jednak już nie powiedziałam i, gdy w końcu nastał ten czas, podziękowałam za informację i pożegnałam się z zabójcami mojego brata, podążając za synem Malinowego Nosa do obozu. W końcu spotkała go sprawiedliwość, zasłużona. Mam nadzieję, że jego śmierć była bolesna i powolna.

zt

falling too fast to prepare for this
tripping in the world could be dangerous
everybody circling is vulturous
N E G A T I V E, N E P O T I S T

everybody hoping they could be the one
i was born to run, i was born for this
nie kradnij bo to joint effort klon, łatki i zając

Statystyki - lvl: 6 | S: 13 | Zr: 17 | Sz: 11 | Zm: 21 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 280/500
Stat. Med. - lvl:
10 | MED.EXP: 465/2100

Bursztynowy Wschód
Wojownik
carpe diem

Klan:
rzeka

Księżyce: 37 (II)
Mistrz: jakiś zdechlak (Sowia Przełęcz)
Matka: Zroszony Listek [NPC]
Ojciec: zwiał jak tchórz (Brudny Kamień [NPC])
Partner: Kukułka
Multikonta: Miętowy Pąk, Olchowa Łapa (KW); Mknąca Zawierucha (KC)
Wysłany: 2020-07-06, 19:58   
   Wygląd: Wysoki, szczupły, krótkowłosy rudy, klasycznie pręgowany kocur z bielą na łapach, brzuchu, piersi, pysku i kawałku łba z bursztynowymi oczami [KP]
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7541

No, jego rola właściwie się kończyła. Po prostu stał obok Kukułki, słuchając jej pytań i mierząc wichrzaków wzrokiem. Zaniósł wiadomość, doczekał się reakcji, a teraz miał ochotę po prostu wracać. Kiedy poczuł ogon Kukułki na grzbiecie, nieco się rozluźnił, ale tylko nieznacznie. Mimo wszystko, to nie byli inni rzeczniacy, a on i tak ostatnimi dniami nie był zrelaksowany.
W końcu jednak nadszedł koniec tego wszystkiego. Skinął głową na pożegnanie obojgu, w duchu zgadzając się z ostatnimi słowami Lśniącej Sadzawki. Iskier był tylko głupim kotem, który na pewno kłamał w sprawie córki Kukułki. No, apropo tego... Musiał w końcu porozmawiać z burą wojowniczką o jej samotnym wypadzie poza granice. Ale nie tego dnia, tego dnia już miał dość konfrontacji. Po prostu więc, kiedy wichrowe koty odeszły do siebie, ruszył z Kukułką w głąb rzecznych terenów.

zt

Odpowiedz do tematu