Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Świetlistooki
2018-11-02, 01:42
Minione nieobecności
Autor Wiadomość
Gęsiopióry
Wojownik
Maciek

Klan:
rzeka

Księżyce: 28 (koniec listopada)
Mistrz: Śliwkowa Pestka
Matka: Mysi Krok
Ojciec: Bukowa Kora
Multikonta: Chaotyczna Łapa (KW), Rwetes (S)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-05, 16:59   
   Wygląd: Z Jaja nie wykluło się nic specjalnie imponującego. Kocurek jest dość niski, w dodatku ma niezbyt eleganckie proporcje: krępe łapy, spore stopy, przykrótki ogon, grubą szyję. Do obłego ciała dokładnie przylega krótkie, białe, połyskliwe futerko. Z okrągłej głowy sterczą trochę za małe uszy, a cały portret dominuje trochę za duży nos. Całą tę figurę, na tyle mdłą, że mogłaby przypominać woskową, ożywiają jedynie oczy - żółtozielone, jasne i pełne blasku.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=404640#404640

Chaotyczna Łapa, Gęsia Łapa

wybaczcie kilka dni przestoju z mojej strony. poczułam lato, robię ostatnio dużo rzeczy i jakoś brak mi chęci na kotki. spróbuję dzisiaj wyzerować i pewnie w tygodniu znów wpadnę zostawić parę postów, ale nie obiecuję :>

ludzie tak wiele spraw muszą załatwić
a czas sobie płynie wolno panta rei
do ciebie tylko już nie umiem trafić
k o c h a ć to więcej siebie dać czy mniej

Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 15/300

Jagodowa Gałązka
Wojownik
yearning

Klan:
wicher

Księżyce: 44 [XI]
Mistrz: Miętowy Pąk
Matka: Zaćmiony Księżyc
Ojciec: Lodowa Skóra
Ciąża: nie
Multikonta: Chłodny Szept [KC] Wilga [KG]
Wysłany: 2020-07-06, 09:31   
   Wygląd: Jagodowa Gałązka dorosła i wreszcie przestała rosnąć. Jest zdecydowanie jedną z najwyższych kotek w klanie, o ile nie w całym lesie! Jest szczupła i sprężysta, a bardzo długie, stosunkowo grube łapy sprawiają, że szybkość jest jej najmocniejszą stroną. Futro wojowniczki jest zawsze zadbane i lśniące, czego brakowało, gdy była młodsza; dodatkowo może pochwalić się jego grubością i gęstością, co przysparza jej wiele kłopotów podczas upalnych dni. W barwie szaty przeważa niebieski, z białymi znaczeniami w okolicach pyszczka, pod brodą, na piersi i przednich łapach. Kotka ma heterochromię - lewe oko ma barwę soczystej zieleni, a prawe pozostało takie, jak w pierwszych księżycach życia - niebieskie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=333806#333806

znacznie zmniejszona aktywność do 20.07. Jeśli komuś zależy na szybkim odpisie to proszę o pw (najlepiej na Jagódkę, na nią najczęściej wchodzę) :<3:

I know it's hard to keep an. o p e n .heart
When even friends seem out to harm you
But if you could heal a broken heart
Wouldn't time be out to
𝒸𝒽𝒶𝓇𝓂 you
  Statystyki - lvl: 4 | S: 7 | Zr: 11 | Sz: 14 | Zm: 7 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 190/300

Paprociowa Łapa
Terminator

Klan:
rzeka

Księżyce: 22 księżycy (listopad)
Mistrz: Brudna Stopa
Matka: Błękitny Poranek
Ojciec: Brązowy Pysk
Multikonta: Wzbierająca Fala (KC), Cierpka Jagoda (KG)/Mrok (P/MGBG)
Wysłany: 2020-07-06, 17:15   
   Wygląd: Wiele się u niego zmieniło. Kocięcy tłuszcz już dawno opuścił jego ciało i jest teraz pięknym, długowłosym, cynamonowym kocurem o masywnej sylwetce. Oczka zmieniły się na żółto-pomarańczowy kolor, łapki, ogonek i wąsy dalej pozostają długie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#402905

6.07-16.07
Całkowita nieobecność
Wszystkie konta

Mglista Łapa
Terminator
kreacja

Klan:
rzeka

Księżyce: sześć (czerwiec)
Mistrz: Ćmi Zmierzch
Matka: Świetlikowy Zagajnik
Ojciec: Wietrzny Wąs
Multikonta: szałwiowy dym, jeleni ryk, wieczorna łapa, psi pomruk (gk); karasiowy kieł, goździk, nocna łapa (nkt); zaćmiony księżyc (npc)
Wysłany: 2020-07-06, 23:55   
   Wygląd: Drobniutka niebieska dymna szylkretka. Mała kluseczka, której ciało zdobi puchate, długie futro. Na jej brodzie, szyi i piersi rozlewa się biel. Nieco krótki pysk zdobi różowy nos z dwoma ciemnymi plamami i duże, jeszcze niewybarwione, niebieskie ślepia.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=415766#415766

mglista łapa
wstępnie nieobecność na tydzień około

★★★
we all pretend to be the heroes on the good side

some things are black
some things are white
you shouldn’t look through colored lenses
you’re the good guy
he’s the bad guy
your boring world is in black and white

but what if we’re the villains on the other?

Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 70/100

Węglowy Pył
Wojownik
suspense

Klan:
wicher

Księżyce: 54 [listopad]
Mistrz: Zawilcowa Skórka
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: Chyba nigdy~
Multikonta: Wilczy Ślad [KG], Szczypiący Mróz [KC], Huraganowy Szum [KG]
Wysłany: 2020-07-07, 13:57   
   Wygląd: Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8064

Węglowy Pył, Wilczy Ślad, Szczypiący Mróz, Huraganowy Szum

zmniejszona aktywność do końca tygodnia, a sobota i niedziela to całkowite nb
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
  Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 65/400 | MED.EXP: 29/100

Wiewiórczy Skok
Wojownik
pustka

Klan:
rzeka

Księżyce: 49 [XI]
Mistrz: Wydmowy Wiatr
Matka: Ognistopręga
Ojciec: Rudzikowy Ogień
Partner: c...co
Multikonta: Wirujące Pióro [KC] Truskawkowy Gąszcz [KG] Przebiśniegowa Łapa [KW]
Wysłany: 2020-07-07, 20:59   
   Wygląd: Jest mała i drobna. Znajduje się w dolnej granicy wzrostu kotek w tym klanie. Posiada krótkie, jasnorude futerko, pokryte ciemniejszymi, klasycznymi pręgami. Pod tym futerkiem skrywa smukłe, chude ciałko, pod którym prześwitują żebra, oraz ledwo widoczne mięśnie. Jej pyszczek jest okrągły i krótki, a na jego końcu widoczny jest różowy nosek. Nad nim widoczne są żółte, duże oczy. Na krańcu głowy posiada długie uszka. Ma strasznie długie i gęste białe wąsy. Przy pyszczku i oczkach jej sierść jest jaśniejsza. Podobnie, chociaż nie tak widoczne przejaśnienia są również na jej klatce piersiowej, brzuchu, oraz wewnętrznej części ud. Jej futerko jest wiecznie zadbane, ponieważ bardzo o nie dba; uważa że jakoś trzeba się prezentować!
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#314027

Wiewiórczy Skok, Wirujące Pióro, Truskawkowy Gąszcz, Przebiśniegowa Łapa

Zmniejszona aktywność na, powiedzmy do końca następnego tygodnia. Życie mnie zżera, dosłownie, i nie mam takiej chęci do zaglądania na forum i robienia odpisów. Pewnie będę tu zaglądać, starać się coś robić, ale welp, może być mnie o wiele mniej. A jakby komuś BARDZO zależało na odpisie, czy na aktywnej sesji, to można mnie mocno szturchać na pw, czy discordzie, postaram się odpisywać. </3
  Statystyki - lvl: 5 | S: 8 | Zr: 13 | Sz: 15 | Zm: 9 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 80/400

Polny Chwast
Zastępca
miszmasz

Klan:
cien

Księżyce: 43 |listopad|
Mistrz: Płomykówkowy Lot {*}
Matka: Jaskółczy Głos |npc|
Ojciec: Iglasty Grzbiet |npc|
Partner: Ostry Kwiat
Multikonta: Turkuciowy Grzbiet, Piaszczysty Brzeg & Nietoperze Skrzydło |gk|
Wysłany: 2020-07-08, 11:59   
   Wygląd: Jest tęgi, a jego sylwetka postawna, choć nie ociężała. Kark ma masywny, żuchwę wyraźną, a grzbiet twardy i mocny. Silne ciało pokrywa gęsta, często zmierzwiona, długa sierść, chroniąca nawet przed największymi mrozami. Kolorem zbliżona do jasnego brązu, przecinana gęstymi, czarnymi zawijasami, w niektórych miejscach ustąpiła białej barwie, umiejscowionej na grzbiecie nosa w postaci małej, podłużnej plamki, żuchwie, gardle, gdzie po niewielkim odstępie pojawia się znów na piersi i brzuchu, a także na łapach, konkretnie obu piętach, w prawej łapie na nadgarstku, w lewej zaś tylko okala palce. Dookoła ceglastego nosa rozłożone są cztery rzędy powywijanych białych wibrysów, a ponad nimi widnieje para łagodnych, zielono-żółtych ślepi. Uszy ma stosunkowo małe, szeroko osadzone, lewe rozerwane od zewnętrznej strony. Kończą je czarne pędzle. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda groźnie z aparycji, choć ci, co go znają, doskonale wiedzą, że daleko mu do poważnego, surowego kota.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=356823#356823

Polny Chwast
nie wiem, do 15 praktycznie znikoma aktywność. Trochę mi się życie skomplikowało i muszę sobie zrobić przerwę od forum, proszę, aby nikt nie przerywał mi sesji, a gdyby ktoś z kim gram chciał ją uznać za wygasłą, żeby zwolnić sobie slot, to niech pyknie mnie na discordzie

I’m a sensitive situation
you’re a hot and cold combination
oh, we both know we got complications
if I’m looking at you and me
we’re on some kind of
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx s y m m e t r y «

Statystyki - lvl: 5 | S: 19 | Zr: 13 | Sz: 7 | Zm: 6 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 25/400

Szerszeniowa Łapa
Terminator
Bzzz

Klan:
rzeka

Księżyce: 17 [listopad]
Mistrz: Sztormowy Pazur, Czereśniowa Gałązka
Matka: Nie istnieje (Zroszony Listek) [NPC]
Ojciec: Tło (Potężny Strumień) [NPC]
Multikonta: Komarza Łapa [KW], Biedronkowa Łapa [KC], Poziomkowa Łapa [KG]

Wysłany: 2020-07-08, 21:28   
   Wygląd: Duży, czarny, długowłosy kocur. Ma długie i masywne łapy oraz duże, żółte oczy i często niezadowolony wyraz pyska. || kp
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=416944#416944

Szerszeniowa Łapa, Komar, Biedronka

Zmniejszona aktywność na czas nieokreślony. Umieram psychicznie i muszę się znowu pozbierać, a to akurat nie jest dla mnie dobry czas na to i nie wiem to potrwa. Jak coś to można mnie tykać tu lub na discordzie jeśli komuś bardziej zależy na odpisie, chociaż i tak postaram się za bardzo nie przeciągać

Revolution in their minds - the children start to march
Against the world they have to live in
Oh! The hate that's in their hearts
They're tired of being pushed around
and told just what to do
They'll fight the world until they've won
and love comes flowing through

Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 65/150

Ubłocona Łapa
Terminator
skorupa

Klan:
rzeka

Księżyce: 10 (VIII)
Mistrz: Świetlikowy Zagajnik
Matka: Świetlikowy Zagajnik
Ojciec: Wietrzny Wąs
Multikonta: Owieczka, Borsucze Serce i reszta zgrai.
Wysłany: 2020-07-09, 14:35   
   Wygląd: Z małej puchatej kulki wyrósł na średniej wielkości kota o dość przeciętnej sylwetce. Optycznie masy dodaje mu długie i gęste, zwykle zadbane futro w czarnym kolorze, rozjaśnione w niektórych partiach ciała. Na jego łapach oraz pysku można przyuważyć delikatne pręgowanie, które jest także obecne i na grzbiecie, jednakże jest tam praktycznie niewidoczne. Mordkę kocura zdobi para przenikliwych ślepi, przybierających odcień szlachetnej zieleni, które odziedziczył po matce oraz czarny jak smoła nos. Jego uszy zakończone są ciemnymi pędzelkami, zaś ich wnętrze okala jasne, wpadające prawie w biel futerko.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=415783#415783

Ubłocona Łapa

Na kilka dni (3-4, może trochę więcej).
leżę pośród czterech ścian
czuję jakbym w środku topił się
  Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 10 | Sz: 4 | Zm: 3 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 0/150

Promienna Łapa
Gwiezdny
promieniująco smutny

Klan:
cien

Księżyce: 27 gdy zegar stanął
Mistrz: Pszczeli Jad > Płonący Las > Mknąca Zawierucha
Matka: Modliszkowy Zagainik
Ojciec: Świergot
Partner: problemy i deszcz
Multikonta: Jasna Kropla (KC) Żurawinowy Nos (KG) Mysia Łapa (KW) Bogatka (S)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2020-07-09, 16:39   
   Wygląd: Nie dba o siebie. Jego futro to była katastrofa. No w miarę. Nadal jest długie i na ogół nie takie złe, gdyby nie to, że nie jest tak jakoś puchate. Jego włosie opada na dół bez kompletnego szału. Tak smutne jak jego wnętrze. Oczy nadal niby tak kolorowe jak wcześniej, bo żółte i błękitne, ale bez blasku. Małym dzieciom nadal będą zapierać dech w piersiach, bo O MATKO DWA KOLORY, ale na ogół smutne takie te ślepia. Bez siły. Gdy ktoś ma okazję widzieć ich białka to z łatwością zauważy lekką czerwień. Jak duży był tak i jest. Kwadratowy i chudy. Czy to to się komuś spodoba? No nie za bardzo. Jego barki i ogólnie wszystko jest takie kościste i ostre. Uwaga nie pokłóć się. Ale w miarę maskuje to futerko na szczęście. Łapy ma spore i bardzo takie miziu miziu. Przy opuszkach ma gęste kłębki futerka, które czasem potrafią irytować, ale lubi to. Jego ogon jak miotłą był tak jest. Długi i strasznie puchaty. Kocięta mogą się w nim chować do woli, tylko właściciel dostanie zawału. (kp)
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=377502#377502

Jasna Kropla, Żurawinowy Nos, Mysia Łapa

Nb na coś około tydzień i zmniejszona przez cały lipiec.

Nie mogę się ogarnąć + wciągnął mnie artfight i trudno mi się od niego oderwać.

Late into the night I hear i.t storming
And into the rain is
what I pray and I'm hoping
Now I feel the pressure of the city
Oh, h.o.w it eats me whole

Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 6 | Sz: 8 | Zm: 6 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 035/200

Kałużowy Krok
Wojownik
Kornik's brother

Klan:
rzeka

Księżyce: 41
Mistrz: Bursztynowy Wschód
Matka: Ognistopręga[*]
Ojciec: Rudzikowy Ogień[*]
Multikonta: Gorzka Łapa, Szarówka
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2020-07-09, 17:02   
   Wygląd: Najogólniej rzecz ujmując, Kałuża sprawiedliwie upodobnił się trochę do matki, a trochę do ojca. Po Ognistopręgiej odziedziczył, a to ci dopiero, ognisty kolor futerka i ciemniejsze nań tygrysie pręgi, natomiast z Rudzikowym Ogniem łączy go krótka, gładko przylegająca do skóry sierść. Nie jest jednak idealną kopią kolorystyczną rudej kotki, bo brak mu białych znaczeń, albo chociaż jaśniejszych przebarwień, które w jakiś sposób koiłyby intensywną, płomienną barwę puchatego futra. Nos ma w typowym dla rudzielców, ciemnoróżowym odcieniu. Jedynej odskoczni od ciepłych tonów można szukać w bystrych oczach kocura, bowiem te zawsze z porównywalną dozą wesołkowatości błyszczą raz bardziej zielonkawo, raz bardziej niebiesko - w zależności od światła. Po ojcu wyrósł na wysokiego, szczupłego kocura o sprężystym kroku, lubiącego wywijać zwartym ogonem w powietrzu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=313823#313823

Brak postów na wszystkich kontach.

Boli mnie strasznie szyja, nie jestem w stanie się z tym ogarnąć. Jak mi przejdzie to wpadnę (wreszcie) z postami, meh. Póki co do 13 czerwca, może mi się poprawi wcześniej, a może nie.
.. n i e .. j e s t e ś .. s a m !

ll Kiedy ciemny wiatr porywa spokój ll
Siejąc smutek i zwątpienie
Pamiętaj, że
Jak na deszczu łza ♯
Cały ten świat nie znaczy nic, a nic
Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil
ll l ♫ ll l l
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 10 | Sz: 5 | Zm: 6 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 135/200

Płomykówkowy Lot
Gwiezdny
say amen

Klan:
cien

Księżyce: 51
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Wysłany: 2020-07-09, 20:09   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947

Słonecznikowa Pestka, Płomykówkowa Gwiazda, Niedźwiedzi Kieł, Gniewoszowa Mordka
10.07-13.07

wyjeżdżam na weekend, więc od jutra do niedzieli postów nie będzie prawdopodobnie wcale :oj:

if every night I go to sleep knowing
that . I . gave . everything . that . I

............. HAD TO GIVE

then it's all I could've asked for
I've . been . standing . u p . beside
e v e r y t h i n g I've ever said, but

OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH

Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500

Biała Burza
Zaginiony
keep on leash

Klan:
rzeka

Księżyce: 27
Mistrz: Ćmi Zmierzch
Matka: Kwiatowa Przełęcz
Ojciec: Kwitnący Jar
Multikonta: Ośnieżony Szlak [GK]
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 2020-07-10, 04:32   
   Wygląd: Wysoka; szczupła; dobrze wyćwiczona i umięśniona; pełna wdzięku; długowłosa; czarny-srebrny ticked z bielą; oczy soczyście zielono-żółte; nos różowy; wąskie blizny nad lewym okiem - ślady po pazurach; mniejsza blizna ciągnąca się przez nos aż do wargi.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=397793#397793

Biała Burza, Wzburzona Łapa, Ośnieżony Szlak.
Ograniczona aktywność na czas nieokreślony.
Posty częściej w weekendy, choć i to nie zawsze.

Statystyki - lvl: 4 | S: 17 | Zr: 11 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 190/300 | MED.EXP: 5/100

Borsuczy Grzbiet
Gwiezdny

Klan:
grom

Księżyce: 19 [lipiec]
Mistrz: Cyprysowa Łuska
Matka: Osikowa Kora
Ojciec: Lekki Krok
Multikonta: Porywista Gwiazda, Zajęczy Sus, Miodowa Łapa [KW]; Kąsające Zimno [KC]
Wysłany: 2020-07-10, 20:20   
   Wygląd: Rosły, dobrze zbudowany kocur o długim, czarnym futrze, z bielą rozlaną nieregularnie na brzuchu, klatce piersiowej, szyi i łapach. Biel pokrywa także jego pysk, otaczając różowy nos, sięgając na policzki i nieco ponad oko, za wyjątkiem czarnej plamy na żuchwie. Ma mocną kufę, długie wibrysy i proporcjonalne, trójkątne uszy. Miejsce, gdzie powinno znajdować się prawe oko kocura, jest zrośnięte, lewe oko natomiast jest duże, złotej barwy. Jego krok jest dumny i pełen gracji, głos zaś - niski i zachrypnięty po księżycach chorowania.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=412406#412406

Zajęczy Sus, Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa, Kąsające Zimno, Borsucza Łapa
ograniczona aktywność do poniedziałku
  Statystyki - lvl: 2 | S: 11 | Zr: 6 | Sz: 4 | Zm: 3 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 40/150

Migoczące Światło
Wojownik
straszyzna

Klan:
wicher

Księżyce: 22 [XI]
Mistrz: Orlikowe Pióro
Matka: Zwinny Strumyk
Ojciec: Pszeniczny Grzbiet
Partner: zginęła w tłumie
Multikonta: Głuszcowa Łapa [KG], Koperkowa Łapa[KR], Burza [KG]
Wysłany: 2020-07-10, 20:53   
   Wygląd: czarny kocur z białą plamką na brzuchu, krótkie futro, długie łapy, ogólnie raczej niezbyt wielki, szczupły, żółte oczy. Na prawym boku posiada średniej wielkości, okrągłą ranę po podpaleniu.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=9624

Konta: Migoczące Światło, Głuszcowa Łapa, Koperek
Termin: na razie do 19.07

ja nie
potrafię się rozpoznać

ciężko to powiedzieć
ale ja
staję się obolały i chory

czemu cię odrzuciłem?
  Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 10/200

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi