Poprzedni temat «» Następny temat
Ptasie Krzewy - zachód
Autor Wiadomość
Płotkowy Potok
Wojownik
mniamKlan:
rzeka

Księżyce: 24 [listopad]
Mistrz: Niedźwiedzi Kieł [*]
Płeć: kotka
Matka: Wydmowy Wiatr
Ojciec: Głogowy Cień ?
Multikonta: Niknąca Łapa [kc] | Łupina [kg]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-06-02, 22:04   
   Wygląd: Kotka posiada puszyste futerko, lecz nie dajcie się temu zwieść! Pod całym puchem kryje się smukłe i umięśnione ciałko dzięki którym samica jest bardzo silna jak na młody wiek. Umaszczenie o kolorze rudo-burym wraz z ciemniejszymi pręgami daje jej wyglądu łowcy. Łapy oraz ogon posiadają na końcach przewagę czarnego. Podbródek kotki wyróżnia się dzięki swojemu białemu kolorowi. Uszy dość duże, tak jak jej wibrysy, oraz okrągłe oczka o kolorze bursztynowym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=393458#393458


Jej ukochana rodzina coraz bardziej się rozpadała. Albo rozchodziła? Ważne, że jej bracia znikali, a o ojcu to nawet w ogóle nie wspomni, bo ani razu nie widziała go na oczy. Zaczęło się od Pstrąga, który zniknął na kilka księżyców zjadany przez chorobę w królikarni. Następny był węgorz, który najwidoczniej zachorował na coś podobnego co Pstrąg. Śliza w ogóle od ceremonii nie widziała, jakby wyparował w powietrzu, a po tym... Nastała dla niej największa rozpacz. Gdzieś zniknął ciernik, brat, z którym w sumie spędziła najwięcej czasu. Modliła się do gwiezdnego klanu, by jeszcze wrócił i chociaż zobaczył, jak jego najlepsza siostra jest mianowana.... Z każdym dniem zaczynała w to coraz bardziej wątpić, ale hej to czas na takie rozmyślania! Dość niedawno miała rozmowę o tym z Amurem, więc teraz tylko trzeba upilnować, by również jej najmłodszy braciszek nie zniknął.
Tak więc, skoro na treningu poznała teorię polowania i walki oraz miała trochę praktyki, postanowiła, że pierwszy raz na własną rękę wyjdzie z obozu... No prawie. Bo zaciągnęła ze sobą Karpia. Dlaczego go? Bo czemu nie! Wraz z resztą rodzeństwa spędziła już trochę czasu, ale z Karpiem jedyne co pamięta, to ich niektóre przygody, podczas gdy byli kociakami. Chciała czerpać jak najwięcej z jego obecności, zanim... cóż. Zniknie jak reszta. Tak więc wyszła z obozu, ciągnąc braciszka za sobą. Po drodze mówiła coś w stylu "no chodź, będzie fajnie!", a gdyby protestował, to po prostu złapałaby go zębami za kark niczym mama i ciągnęła po ziemi, zanim by dotarli do wybranego miejsca. Droga do przebycia z obozu była zdecydowanie spora, ale ona sobie nie poradzi? Poradzi i to jak!
- No. Nie było tak strasznie, prawda? - dodała pod koniec podróży, z jej charakterystycznym uśmiechem na pysku, w międzyczasie puszczając kark brata, gdyby się opierał podczas podróży. Nie zaszli chyba aż tak daleko? A nawet gdyby to nikt nie powinien ich przyłapać, bo patrol zapewne przeszedł w okolicy jakiś czas temu. Miała nadzieję, że Karpiowi zostało trochę energii, bo teraz czekała go zdecydowanie bardziej wyczerpująca część, a mianowicie zabawa z siostrą!

// Karpia łapa uwu
_________________
xx
there's a dream that waits like a tiger
an ember that grows to a fire
and we climbing to the greatest heights
the world can't stop us now
they try to bring us down but we just burn brighter
xx
« RUN WILD, RUN FREE »
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 60/200
 
Karpia Łapa
Zaginiony
the moon will sing


Klan:
rzeka

Księżyce: 14 (VI)
Mistrz: Kukułczy Puch
Płeć: kocur
Matka: Wydmowy Wiatr
Ojciec: Top secret [Głogowy Cień]
Partner: Panika
Multikonta: Skrzydlate Serce [Grom]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-06-09, 20:59   
   Wygląd: Karp to wysokie kocię o puchatym i długim futerku. Oczy na chwilę obecną są szaroniebieskie, ale gdy się już wybarwią, jedno będzie niebieskie, a drugie żółte. Duże, świecące strachem i odrobinką ciekawości oczy są zawsze duże ukazując duszę, jaką ma kociak. Futerko tak jakby spływało po jego bokach, podobnie z ogonem. Wokół szyi ma trochę bardziej odstającą sierść, trochę jak u lwa. Wąsy długie i powykręcane w różne strony. Pazurki są niestety krótkie i nie jakoś bardzo ostre. Nos, poduszki i środki uszu posiadają kolor jasnego różu
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=395132#395132


Ok, wszystko się waliło na rozpadało jak domek z kart, a przynajmniej dla Karpia.
Rodzina była dla niego ważna. Ba! Nawet bardzo. Ostatnio działy się naprawdę dziwne rzeczy z jego braćmi. Było mu naprawdę przykro z tego powodu, nawet pomimo tego, że jakoś dużo... Jakoś dużo nie rozmawiał z rodziną. Czy w ogóle z kimkolwiek rozmawiał?
W każdym razie, teraz miał okazję. Płotka wyciągnęła go poza obóz, a kocur bał się konsekwencji. A jeżeli ktoś ich złapie? Oczywiście więc, że Karpia Łapa się opierał! No cóż, nie było to najlepszym pomysłem.
Gdy Płotkowa Łapa już go puściła, syn Wydmowego Wiatru wstał na trzęsących się nogach.
Płotka — powiedział z powagą i przerażeniem w głosie. — P ł o t k a. A jak ktoś nas złapie? Zauważy? Co- Co wte- wtedy? — przełknął ślinę. Oczywiście, jak zawsze Karpia Łapa miał już czarne scenariusze w głowie. — A jak Czelwona Gwia- Gwiazda nas wyrzuci? Wyrzuci, wyrzuci, wy- — przerwał i wziął głęboki wdech. Czuł się teraz trochę głupio z powodu, że tak panikuje. — Ni- nie, nie było tak... stlasznie — odpowiedział w końcu na pytanie. Czuł się naprawdę źle, że wyszedł z obozu. Chyba... chyba nie powinien był? Może. Może tak, może nie.
O Gwiezdny Klanie, pomyślał i usiadł na ziemi czekając, co siostra zamierza robić dalej.
_________________


i'm a dumb teen boy
all i wanna do is quit
my mum told me that she's worried
and i couldn't give a shit
i have friends who understand me
their names are spider, beetle, bee
they don't say much but
they have always listened to me
  Statystyki - lvl: 1 | S: 2 | Zr: 4 | Sz: 6 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 15/100
 
Gęsiopióry
Wojownik
MaciekKlan:
rzeka

Księżyce: 28 (koniec listopada)
Mistrz: Śliwkowa Pestka
Płeć: kocur
Matka: Mysi Krok
Ojciec: Bukowa Kora
Multikonta: Chaotyczna Łapa (KW), Rwetes (S)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-06-10, 09:51   
   Wygląd: Z Jaja nie wykluło się nic specjalnie imponującego. Kocurek jest dość niski, w dodatku ma niezbyt eleganckie proporcje: krępe łapy, spore stopy, przykrótki ogon, grubą szyję. Do obłego ciała dokładnie przylega krótkie, białe, połyskliwe futerko. Z okrągłej głowy sterczą trochę za małe uszy, a cały portret dominuje trochę za duży nos. Całą tę figurę, na tyle mdłą, że mogłaby przypominać woskową, ożywiają jedynie oczy - żółtozielone, jasne i pełne blasku.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=404640#404640


Gęsia Łapa, w odróżnieniu od młodych rybek, niespecjalnie stresował się czy przejmował, spacerując poza Obozem bez opieki. Pierwszą taką niezbyt legalną wyprawę zrobił tuż po swoim mianowaniu na Terminatorów wraz z Pożarem i od tego czasu regularnie wymykał się z Obozu. Dawniej ciągnęła go ciekawość świata i tęsknota za nieznanym, dziś jego zapędy do włóczęgostwa były zdecydowanie mniejsze i bardziej zajmowało go po prostu spacerowanie i szkolenie umiejętności łowieckich.
Właśnie czaił się w trawie, przycupnięty, wielkimi źrenicami wpatrując się w buszującą wśród zeschniętych liści myszkę, gdy usłyszał w pobliżu czyjś głos. Miauczenie musiało dotrzeć też do potencjalnej zdobyczy, po z szelestem czmychnęła w trawy, zbyt szybko, by żółte oczy drapieżnika zdążyły ją wypatrzyć. Kocurek poczuł nawet nie tyle irytację, co zawód, że po raz kolejny jego wysiłek był bezowocny. Co z tego, że to nie jego wina. To też nie jego sukces...
Wyprostował się i wyciągnął szyję, szukając wzrokiem autorów hałasu. Nieopodal ujrzał dwoje długowłosych Terminatorów, znanych, oczywiście, na tyle, na ile zna się wszystkich, z którymi dzieli się miejsce do spania, ale nie jakoś specjalnie zaprzyjaźnionych. Okazja do nadrobienia dobra jak każda inna...
- Cześć! - zawołał do nich, pokazując znad traw przyjazne, okrągłe oblicze - Co robicie? - ruszył w ich kierunku z uniesionym ogonem.
_________________


ludzie tak wiele spraw muszą załatwić
a czas sobie płynie wolno panta rei
do ciebie tylko już nie umiem trafić
k o c h a ć to więcej siebie dać czy mniej


  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 15/300
 
Płotkowy Potok
Wojownik
mniamKlan:
rzeka

Księżyce: 24 [listopad]
Mistrz: Niedźwiedzi Kieł [*]
Płeć: kotka
Matka: Wydmowy Wiatr
Ojciec: Głogowy Cień ?
Multikonta: Niknąca Łapa [kc] | Łupina [kg]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-06-11, 18:56   
   Wygląd: Kotka posiada puszyste futerko, lecz nie dajcie się temu zwieść! Pod całym puchem kryje się smukłe i umięśnione ciałko dzięki którym samica jest bardzo silna jak na młody wiek. Umaszczenie o kolorze rudo-burym wraz z ciemniejszymi pręgami daje jej wyglądu łowcy. Łapy oraz ogon posiadają na końcach przewagę czarnego. Podbródek kotki wyróżnia się dzięki swojemu białemu kolorowi. Uszy dość duże, tak jak jej wibrysy, oraz okrągłe oczka o kolorze bursztynowym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=393458#393458


- A tam, nikt nas nie złapie. Jesteśmy TERMINATORAMI, możemy se łazić gdzie chcemy i kiedy chcemy... no prawie. Ważne, że miałam teorie polowania i trochę walki, więc nic nam nie będzie. Plus nie jesteśmy przy granicy z żadnym klanem, więc nikt nas nie- I urwała. Przez krótki moment słyszała, że coś się do nich zbliża, a raczej ktoś. I nie miała pojęcia kto. Przez kilka sekund zaczęła panikować w głowie, że może przez przypadek za daleko zaszli? Albo jakiś samotnik się na nich czai? Na tyle się przeraziła, że dosłownie zamroziło ją w miejscu, aż do momentu... Gdy nie zdała sobie sprawy, że przecież to jeden z klanowiczów. Gęsia Łapa!
- Heeej! Nie strasz mnie tak, już prawie cię pomyliłam z samotnikiem - przyznała. Następnie wzięła większy oddech, by uspokoić swoje emocje. Co robią? - Próbuje zrobić z karpia prawdziwego nieustraszonego kocura, który nie boi się wyjść poza obóz, oraz wcielamy plan wspólnej przygody w poszukiwaniu braci. Te właśnie! Obaj jesteście biali i obaj jesteście kocurami, jajo powiedz coś Karpiowi, by się aż tak nie bał. - zaproponowała, trochę żartując z tej nieustraszoności Karpia. Choociaż to, że jajo był równie biały co jej brat, było ciekawym zbiegiem okoliczności. Następnie przesunęła się tak, by stanąć gdzieś z boku, by Jajo mógł pogadać pyskiem w pysk z jej bratem.
_________________
xx
there's a dream that waits like a tiger
an ember that grows to a fire
and we climbing to the greatest heights
the world can't stop us now
they try to bring us down but we just burn brighter
xx
« RUN WILD, RUN FREE »
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 60/200
 
Karpia Łapa
Zaginiony
the moon will sing


Klan:
rzeka

Księżyce: 14 (VI)
Mistrz: Kukułczy Puch
Płeć: kocur
Matka: Wydmowy Wiatr
Ojciec: Top secret [Głogowy Cień]
Partner: Panika
Multikonta: Skrzydlate Serce [Grom]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-06-18, 23:46   
   Wygląd: Karp to wysokie kocię o puchatym i długim futerku. Oczy na chwilę obecną są szaroniebieskie, ale gdy się już wybarwią, jedno będzie niebieskie, a drugie żółte. Duże, świecące strachem i odrobinką ciekawości oczy są zawsze duże ukazując duszę, jaką ma kociak. Futerko tak jakby spływało po jego bokach, podobnie z ogonem. Wokół szyi ma trochę bardziej odstającą sierść, trochę jak u lwa. Wąsy długie i powykręcane w różne strony. Pazurki są niestety krótkie i nie jakoś bardzo ostre. Nos, poduszki i środki uszu posiadają kolor jasnego różu
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=395132#395132


Karp słuchał chwilę Płotkowej Łapy, a potem sam podskoczył gdy usłyszał jak ktoś się zbliża. Przez chwilę myślał, że to może jakiś wojownik przyszedł dać im po uszach, a potem przyprowadzić do obozu. Ale nie, na szczęście był to tylko Gęsia Łapa!
Cz- cześć! — przywitał się biały kocur. Na pytanie odpowiedziała jego siostra, więc nic nie powiedział. Oh, Karp jako prawdziwy i nieustraszony kocur...? Trochę daleko do tego. Syn Wydmowego Wiatru wstał i spoglądał to na Płotkową Łapę, to na Gęsią Łapę. — M- myślę, że chyba... chyba nie będzie takiej potrzeby. — spróbował się uśmiechnąć i sprawiać wrażenie niebojącego się. Ale czy mu się udało? No, tego to nie wie. — Gęsia Łapo, co tutaj robisz? — zadał szybko pytanie i a powrotem usiadł, omijając ogonem swoje łapy. Przez myśl przebiegło mu, że Gęsia Łapa może pomyśleć, iż Karpia Łapa jest zbyt dociekliwy, jednak długowłosy chciał jakoś... zmienić temat, którego w sumie nie było? Nie wiem, dziwne to.
_________________


i'm a dumb teen boy
all i wanna do is quit
my mum told me that she's worried
and i couldn't give a shit
i have friends who understand me
their names are spider, beetle, bee
they don't say much but
they have always listened to me
  Statystyki - lvl: 1 | S: 2 | Zr: 4 | Sz: 6 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 30 | EXP: 15/100
 
Gęsiopióry
Wojownik
MaciekKlan:
rzeka

Księżyce: 28 (koniec listopada)
Mistrz: Śliwkowa Pestka
Płeć: kocur
Matka: Mysi Krok
Ojciec: Bukowa Kora
Multikonta: Chaotyczna Łapa (KW), Rwetes (S)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-06-20, 16:03   
   Wygląd: Z Jaja nie wykluło się nic specjalnie imponującego. Kocurek jest dość niski, w dodatku ma niezbyt eleganckie proporcje: krępe łapy, spore stopy, przykrótki ogon, grubą szyję. Do obłego ciała dokładnie przylega krótkie, białe, połyskliwe futerko. Z okrągłej głowy sterczą trochę za małe uszy, a cały portret dominuje trochę za duży nos. Całą tę figurę, na tyle mdłą, że mogłaby przypominać woskową, ożywiają jedynie oczy - żółtozielone, jasne i pełne blasku.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=404640#404640


Gęsia Łapa uśmiechał się przyjaźnie, suwając wzrokiem to na kotkę, to na kocurka, z którymi niespodziewanie wdał się w rozmowę. Gdy Płotkowa Łapa zasugerowała, żeby udzielał jej bratu korepetycji z nieustraszoności, poczuł jak jego małe uszy rozgrzewają się z dumy i zażenowania. Nie sądził, żeby był najlepszym nauczycielem, ale sam fakt, że bura koteczka wpadła na taki pomysł, był dla niego wielkim komplementem. Co prawda nie wiedział, jak ma na sukces czy niepowodzenie szkolenia wpłynąć ich jednolita białość, ale nie zamierzał pozwalać temu detalowi pogarszać efektu tego pochlebstwa.
- Rozmawiam z Wami? - odpowiedział pytającym tonem na pytanie Karpiej Łapy - Właśnie myszkę podchodziłem, ale zwiała, jak Was usłyszała. Ale to nic. Inną może złapię.
Nie wydawał się jakoś specjalnie przejmować niepowodzeniem. Prawdę mówiąc, okazja do pogadania sobie ze znajomymi wynagradzała mu nieudane polowanie. Przeniósł wzrok znów na Płotkową Łapę i zastrzygł uchem.
- Będziecie szukać braci? A kto się Wam zgubił? Może pomóc?
_________________


ludzie tak wiele spraw muszą załatwić
a czas sobie płynie wolno panta rei
do ciebie tylko już nie umiem trafić
k o c h a ć to więcej siebie dać czy mniej


  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 15/300
 
Płotkowy Potok
Wojownik
mniamKlan:
rzeka

Księżyce: 24 [listopad]
Mistrz: Niedźwiedzi Kieł [*]
Płeć: kotka
Matka: Wydmowy Wiatr
Ojciec: Głogowy Cień ?
Multikonta: Niknąca Łapa [kc] | Łupina [kg]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-06-28, 19:51   
   Wygląd: Kotka posiada puszyste futerko, lecz nie dajcie się temu zwieść! Pod całym puchem kryje się smukłe i umięśnione ciałko dzięki którym samica jest bardzo silna jak na młody wiek. Umaszczenie o kolorze rudo-burym wraz z ciemniejszymi pręgami daje jej wyglądu łowcy. Łapy oraz ogon posiadają na końcach przewagę czarnego. Podbródek kotki wyróżnia się dzięki swojemu białemu kolorowi. Uszy dość duże, tak jak jej wibrysy, oraz okrągłe oczka o kolorze bursztynowym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=393458#393458


//hhh przepraszam za zaleganie. Już nie będę

- Pomogę ci ją upolować, jak chcesz! Tak na preprosiny - zaproponowała, chociaż nie przyjęłaby opcji "nie". Poza niewinnym i przyjacielskim zamiarem w propozycji kryło się głębsze znaczenie, czyli chęć popisania się przed kocurem! Jeszcze nikomu nie zaprezentowała swoich wspaniałych umiejętności łowieckich, ale musi się to zmienić! A skoro idealna okazja nastała, to czemu by nie skorzystać?
- Ciernik i Śliz. A szczególnie Ciernik. Jak chcesz, to możesz pomóc, chociaż wątpię, że ich znajdziemy, bo pewnie przekroczyli dawno granice, a poza tym chciałam wyciągnąć Karpia poza obóz. Co nie Karp? - Powiedziała to wszystko dość szybko, a na sam koniec przeniosła wzrok z Gęsiej łapy na Karpia. Nie wiedziała, o co dokładnie spytała go, ale nie chciała, by jej kochany krewniak został wykluczony z rozmowy! Wtedy pewnie by było mu trudno samemu się wtrącić czy coś, więc najlepiej zaciągnąć go siłą do niej. Tak samo było przy przyjściu tutaj! Jak nie chciał dobrowolnie, to go zaciągnęła siłą i zadziałało, no.
_________________
xx
there's a dream that waits like a tiger
an ember that grows to a fire
and we climbing to the greatest heights
the world can't stop us now
they try to bring us down but we just burn brighter
xx
« RUN WILD, RUN FREE »
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 60/200
 
Gęsiopióry
Wojownik
MaciekKlan:
rzeka

Księżyce: 28 (koniec listopada)
Mistrz: Śliwkowa Pestka
Płeć: kocur
Matka: Mysi Krok
Ojciec: Bukowa Kora
Multikonta: Chaotyczna Łapa (KW), Rwetes (S)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-07-26, 20:45   
   Wygląd: Z Jaja nie wykluło się nic specjalnie imponującego. Kocurek jest dość niski, w dodatku ma niezbyt eleganckie proporcje: krępe łapy, spore stopy, przykrótki ogon, grubą szyję. Do obłego ciała dokładnie przylega krótkie, białe, połyskliwe futerko. Z okrągłej głowy sterczą trochę za małe uszy, a cały portret dominuje trochę za duży nos. Całą tę figurę, na tyle mdłą, że mogłaby przypominać woskową, ożywiają jedynie oczy - żółtozielone, jasne i pełne blasku.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=404640#404640


    //uznajemy za wygasłą, co? wszyscy już pomianowani do tego czasu ;)
_________________


ludzie tak wiele spraw muszą załatwić
a czas sobie płynie wolno panta rei
do ciebie tylko już nie umiem trafić
k o c h a ć to więcej siebie dać czy mniej


Ostatnio zmieniony przez Gęsiopióry 2020-07-26, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 45 | EXP: 15/300
 
Sztormowy Pazur
Zaginiony
ślepowron


Klan:
rzeka

Księżyce: 27 (październik)
Mistrz: Czerwona Gwiazda
Płeć: kocur
Matka: Kwiatowa Przełęcz
Ojciec: Kwitnący Jar
Partner: -
Multikonta: Świetlikowy Zagajnik (rzeka), Popielate Niebo, Barwna Ścieżka (wicher), Półmrok (samotnik)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-09-06, 01:23   
   Wygląd: Olbrzymie bydlę o długiej i puchatej złotej sierści z pręgami ticked. Po treningu nabrał ciała, nie jest już chudy, a przeciętny. Jego grube, gęste i długie futro skrywa ten fakt nadając mu wygląd wielkiego, puchatego niedźwiedzia. Tak jak się zapowiadał wyrósł na najwyższego kota z klanu rzeki. Sztormowy Pazur posiada białe znaczenia ciągnące się od pyszczka przez szyję po sam brzuch. Mordkę zdobi różowy nos, przeciętnej wielkości trójkątne uszy oraz oliwkowej barwy oczy, czy raczej oko. Lewe zostało wydziobane przez kruka, pozostawiając po sobie pusty oczodół. Długie łapy uzbrojone są w cztery komplety długich pazurów, z czego te u przednich łap są ponadprzeciętnie duże. Ogon jest długi i puchaty, przypomina szczotkę do butelek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=391445#391445


Sztormowy Pazur wyszedł na szybkie polowanie. Chciał szybko odbębnić obowiązek i mieć wolne. Razem z Owocową Gałązką i Ciemną Mordką postanowił udać się w okolice ptasich krzewów, gdzie też życzył obu kotkom powodzenia i ruszył przed siebie na ugiętych łapach, kryjąc się w cieniach na wszelki wypadek, gdyż nie chciał stracić jeszcze drugiego oka do kolekcji, a łudził się, że takie wtapianie się w otoczenie coś mu da. Szedł pod wiatr w ciszy nasłuchując, czy nie nawinie mu się jakaś zwierzyna pod łapy. Oby tak się szybko stało, tego dnia wybitnie nie miał ochoty na polowanie. Po prostu mu się nie chciało.
_________________
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 15 | Zm: 3 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 15/300
 
Chrząszczowa Łapa
Gwiezdny
nie wiemKlan:
cien

Księżyce: 59 (czerwiec)
Mistrz: LISI WRZASK | Poranny Szron
Płeć: kocur
Matka: Żmijowy Ogon (ded)
Ojciec: Zachodząca Łapa (ded), Motyli Lot (ded)
Partner: XDDDD
Multikonta: Bratkowa Łąka (KRz), Kozacza Ścieżka(KC), Zaćmienie (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-09-06, 22:02   
   Wygląd: Może i z charakteru nie jest czarujący, ale z wyglądu - jak najbardziej. No, może ma nieco smętną twarzyczkę, ale wyrósł na dużego, smukłego kocura. Zapowiadał się na kogoś tłustego i raczej grubego, ale księżyce spędzone jako samotnik dały się we znaki. Jego ciało pokrywa długie, srebrzyste futerko zdobione klasycznymi, czarnymi prążkami. Od pyska, przez szyję, pierś i brzuch, a kończąc na czubku ogona ciągnie się białe znaczenie. Ma również białe skarpetki na każdej z łap. Na końcu uszu ma raczej krótkie, czarne pędzelki. Jego oczy zaś w większości są jasno-brązowe, ale gdzieniegdzie znajdują się zielone "nitki". Jego nosek jest czerwony, z czarną otoczką.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6132


Sztormowy Pazur chciał szybko zacząć i skończyć to polowanie, ale najwyraźniej los nie chciał, by poszło mu tak łatwo. Wyruszył, szedł, szukał, ale żadne żyjątko nie chciało mu się pokazać. Absolutnie żadne. Jakieś ptaki ćwierkały sobie wysoko w koronach drzew, poza zasięgiem złotego wojownika - zupełnie, jakby się z niego nabijały. Kocur będzie musiał szukać dalej.

sztorm: S: 7 | Zr: 6 | Sz: 14 | Zm: 2 | HP: 70 | W: 50
_________________

s i t b a c k , r e l a x , e v e r y t h i n g a t t a c k s
anxious, your heart rate is in a state
sunshine is too bright for your eyes
you lay wide awake 'cause sleep never came

there's a panic in you
there's a panic in myself
talkin' heads, inside our heads
and they try to bring me

DOWN  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 65 | EXP: 140/200 | MED.EXP: 0/100
 
Sztormowy Pazur
Zaginiony
ślepowron


Klan:
rzeka

Księżyce: 27 (październik)
Mistrz: Czerwona Gwiazda
Płeć: kocur
Matka: Kwiatowa Przełęcz
Ojciec: Kwitnący Jar
Partner: -
Multikonta: Świetlikowy Zagajnik (rzeka), Popielate Niebo, Barwna Ścieżka (wicher), Półmrok (samotnik)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-09-07, 21:15   
   Wygląd: Olbrzymie bydlę o długiej i puchatej złotej sierści z pręgami ticked. Po treningu nabrał ciała, nie jest już chudy, a przeciętny. Jego grube, gęste i długie futro skrywa ten fakt nadając mu wygląd wielkiego, puchatego niedźwiedzia. Tak jak się zapowiadał wyrósł na najwyższego kota z klanu rzeki. Sztormowy Pazur posiada białe znaczenia ciągnące się od pyszczka przez szyję po sam brzuch. Mordkę zdobi różowy nos, przeciętnej wielkości trójkątne uszy oraz oliwkowej barwy oczy, czy raczej oko. Lewe zostało wydziobane przez kruka, pozostawiając po sobie pusty oczodół. Długie łapy uzbrojone są w cztery komplety długich pazurów, z czego te u przednich łap są ponadprzeciętnie duże. Ogon jest długi i puchaty, przypomina szczotkę do butelek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=391445#391445


No standard. Sztormowy Pazur przyzwyczaił się już do faktu, że szuka zwierzyny dłużej niż inne koty, od kiedy stracił oko wiele mu umykało, mimo że węch i słuch pozostały takie same. Nie pozostawało mu nic innego jak co najwyżej wydanie z siebie bolesnego westchnięcia i szukanie dalej. Na ugiętych łapach i trzymając się w cieni szedł pod wiatr przemykając wzrokiem po wysuszonych krzewach. A może lepiej byłoby zapolować na ryby lub bliżej rzeki...
_________________
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 15 | Zm: 3 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 15/300
 
Bratkowa Łąka
Zaginiony
emocja


Klan:
rzeka

Księżyce: 38 (wrzesień)
Mistrz: Głogowy Cień
Płeć: kotka
Matka: Kosowa Pieśń
Ojciec: Głogowy Cień
Partner: szukam dziewczyny kto chetny pisze 123
Ciąża: nie
Multikonta: Kozacza Ścieżka [KC], Zaćmiona Łapa [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-09-08, 19:22   
   Wygląd: Okala ją krótkie, sztywne futerko o jasnej szarej barwie. Budowa smukła, niewielka; jest raczej kimś szybkim i kamuflującym się niżeli silnym, umięśnionym czołgiem. Trójkątna głowa, na niej turkusowe, zimne oczy; nos o zaokrąglonych krawędziach, przypominający rozpłaszczone serduszko, nieco ciemniejszy niż sierść. Broda mała, okrągła. Uszy trójkątne, tylko troszkę zaokrąglone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=336173#336173


Szczęście naprawdę dopisywało dzisiaj Sztormowemu Pazurowi! ...Ha, haha, ha... Przez następne kilka długości nie mógł, znowu, niczego znaleźć. Może to nie była odpowiednia pora na polowanie? W końcu jednak gdy tak szedł i szedł, w końcu znalazł jakiś zapach. Tak, znalazł jakiś zapach, zapach nieprzyjemny i śmierdzący, za to za krzewami stał duży, rudobiały przyjaciel. Lis, lisek, lisunio, a do tego dorosły. Na szczęście nie zobaczył jeszcze czającego się wojownika, więc miał szansę się stąd wycofać...albo rzucić się na drapieżnika i stracić kolejne oko?

sztorm: S: 7 | Zr: 6 | Sz: 14 | Zm: 2 | HP: 70 | W: 50

lisunio: S: 19 | Zr: 12 | Sz: 12 | HP: 80 | W: 65
_________________
XDD
  Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 180/200 | MED.EXP: 0/100
 
Sztormowy Pazur
Zaginiony
ślepowron


Klan:
rzeka

Księżyce: 27 (październik)
Mistrz: Czerwona Gwiazda
Płeć: kocur
Matka: Kwiatowa Przełęcz
Ojciec: Kwitnący Jar
Partner: -
Multikonta: Świetlikowy Zagajnik (rzeka), Popielate Niebo, Barwna Ścieżka (wicher), Półmrok (samotnik)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-09-08, 19:52   
   Wygląd: Olbrzymie bydlę o długiej i puchatej złotej sierści z pręgami ticked. Po treningu nabrał ciała, nie jest już chudy, a przeciętny. Jego grube, gęste i długie futro skrywa ten fakt nadając mu wygląd wielkiego, puchatego niedźwiedzia. Tak jak się zapowiadał wyrósł na najwyższego kota z klanu rzeki. Sztormowy Pazur posiada białe znaczenia ciągnące się od pyszczka przez szyję po sam brzuch. Mordkę zdobi różowy nos, przeciętnej wielkości trójkątne uszy oraz oliwkowej barwy oczy, czy raczej oko. Lewe zostało wydziobane przez kruka, pozostawiając po sobie pusty oczodół. Długie łapy uzbrojone są w cztery komplety długich pazurów, z czego te u przednich łap są ponadprzeciętnie duże. Ogon jest długi i puchaty, przypomina szczotkę do butelek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=391445#391445


Sztormowy Pazur cenił swoje oko, łapy i ogon, dlatego bez wahania zaczął się wycofywać. Nie był idiotą, mimo wszystko. Nie aż takim. Nie czuł potrzeby robienia z siebie absolutnego kaleki, a nie obchodziła go opinia klanu i zdobycie tytułu brawurowego wojownika jak to z niektórymi bywało, gdyż z powodu takich elementów ciągle trzeba było robić pogrzeby. Po cichu spróbował się wycofać i oddalić od rudego bydlęcia. Patrzył pod łapy w celu ominięcia wszystkiego, co szeleści i może dać znać drapieżnikowi o jego obecności.
A później... Cóż, próbował polować dalej, pamiętając o ustawieniu się pod wiatr, skryciu w cieniu i ugiętych łapach.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sztormowy Pazur 2020-09-08, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 15 | Zm: 3 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 15/300
 
Bratkowa Łąka
Zaginiony
emocja


Klan:
rzeka

Księżyce: 38 (wrzesień)
Mistrz: Głogowy Cień
Płeć: kotka
Matka: Kosowa Pieśń
Ojciec: Głogowy Cień
Partner: szukam dziewczyny kto chetny pisze 123
Ciąża: nie
Multikonta: Kozacza Ścieżka [KC], Zaćmiona Łapa [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-09-08, 21:56   
   Wygląd: Okala ją krótkie, sztywne futerko o jasnej szarej barwie. Budowa smukła, niewielka; jest raczej kimś szybkim i kamuflującym się niżeli silnym, umięśnionym czołgiem. Trójkątna głowa, na niej turkusowe, zimne oczy; nos o zaokrąglonych krawędziach, przypominający rozpłaszczone serduszko, nieco ciemniejszy niż sierść. Broda mała, okrągła. Uszy trójkątne, tylko troszkę zaokrąglone.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=336173#336173


Na szczęście Sztormowy Pazur miał trochę oleju w głowie i starannie się wycofał, nie dając drapieżnikowi znać o swojej obecności. Niestety spotkanie lisa bynajmniej nie sprawiło, że nagle zwierzyna się przed nim pokazała, bo znowu nic nie znalazł. Cóż.

sztorm: S: 7 | Zr: 6 | Sz: 14 | Zm: 2 | HP: 70 | W: 50-2=48/50
_________________
XDD
  Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 180/200 | MED.EXP: 0/100
 
Sztormowy Pazur
Zaginiony
ślepowron


Klan:
rzeka

Księżyce: 27 (październik)
Mistrz: Czerwona Gwiazda
Płeć: kocur
Matka: Kwiatowa Przełęcz
Ojciec: Kwitnący Jar
Partner: -
Multikonta: Świetlikowy Zagajnik (rzeka), Popielate Niebo, Barwna Ścieżka (wicher), Półmrok (samotnik)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2020-09-25, 21:37   
   Wygląd: Olbrzymie bydlę o długiej i puchatej złotej sierści z pręgami ticked. Po treningu nabrał ciała, nie jest już chudy, a przeciętny. Jego grube, gęste i długie futro skrywa ten fakt nadając mu wygląd wielkiego, puchatego niedźwiedzia. Tak jak się zapowiadał wyrósł na najwyższego kota z klanu rzeki. Sztormowy Pazur posiada białe znaczenia ciągnące się od pyszczka przez szyję po sam brzuch. Mordkę zdobi różowy nos, przeciętnej wielkości trójkątne uszy oraz oliwkowej barwy oczy, czy raczej oko. Lewe zostało wydziobane przez kruka, pozostawiając po sobie pusty oczodół. Długie łapy uzbrojone są w cztery komplety długich pazurów, z czego te u przednich łap są ponadprzeciętnie duże. Ogon jest długi i puchaty, przypomina szczotkę do butelek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=391445#391445


Glupia strata oka i głupie lisy na jego drodze. Sztormowy Pazur nie miał innego wyjścia jak iść dalej przed siebie, złorzecząc w myślach na wszystko, co przyszło mu do głowy. Ostatecznie jednak sam los zdecydował, że wyśle go do obozu, gdyż zerwał się porywisty wiatr, jak przy oberwaniu chmury. A jednak żadnego deszczu nie było, co utwierdziło go w przekonaniu, że świat i pogoda oszalała. Z niesmakiem obrócił się na pięcie i skierował się ku obozowi.

zt
_________________
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 7 | Sz: 15 | Zm: 3 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 15/300
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers