Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Węglowy Pył
2019-12-16, 18:24
Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2019-12-01, 16:05   Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Wichru. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Krokusowa Łąka oraz Zielona Stopa:
Imię: Krokusowa Łąka
Płeć: Kotka
Wiek: 63

Wygląd: Pierwszym, co rzuca się w oczy, gdy spojrzy się na córkę Fiołkowego Świtu, jest z pewnością jej szczupła sylwetka, sprawiająca czasem wrażenie nawet zbyt chudej i delikatnej. Krokusowa Łąka ma jednak inne atuty, typowe dla klanu Wichru - chociaż nie jest najwyższa, na pewno mieści się w czołówce, przynajmniej wśród kotek, dzięki swoim długim łapom, umożliwiającym jej szybki bieg. Jej krótkie, w większości białe futerko, jest dobrze zadbane i lśniące. Na głowie i uszach Wichrzaczki znajduje się kilka niewielkich, czarnych i rudych plam, które pokrywają też jej ogon oraz kawałek prawej tylnej łapy. Biel ustępuje też miejsca innemu kolorowi z boku grzbietu Krokus, gdzie znajduje się mała owalna łatka czarnego koloru. Oczy wojowniczki są koloru złocistego, natomiast nos - różowego.

Charakter: Od czasu, gdy wyzdrowiała po swojej chorobie gdy była młodą terminatorką, wiele się zmieniło. Dawniej nerwowa i nieśmiała, kiedy przychodziło do kontaktów z innymi kotami, teraz trochę się otworzyła. Co prawda nadal się jąka, choć już mniej, a w dodatku nie należy do zbyt elokwentnych, ale jest już znacznie bardziej towarzyska i nie boi się tak bardzo o każdą rzecz, którą powie. Przybyło jej także sporo pewności siebie. Niegdyś martwiąca się o ukończenie treningu i chcąca być wojowniczką głównie by nie zawieść rodziców i mistrza, Krokusowa Łąka ma teraz swoje cele, do których dąży. A chce być przede wszystkim jak najlepsza w tym, co robi, nie dla innych, a dla siebie samej. Z czasem stała się też bardziej gadatliwa i rodzinna. Martwi się często o swoich bliskich, czego nie jest w stanie ukryć. Stara się być dla nich jak największym wsparciem i wciąż ma nadzieję na powrót swojego zaginionego rodzeństwa.

Urodzona: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: Córka Malinowej Gwiazdy i Fiołkowego Świtu. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Krokusowa Łąka była odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).
Imię: Zielona Stopa
Płeć: Kocur
Wiek: 66

Wygląd: Pierwsze słowo które przychodzi do głowy gdy się go widzi to: puchaty. Jego długa sierść bardzo łatwo się odgniata i naturalnie układa się w nieregularne, lekkie fale, przez co wygląda na wiecznie potarganego lub przed chwilą wyrwanego z drzemki. Ma bardzo okazałą kryzę, która w połączeniu z jego bardzo silnymi, dużymi przednimi łapami sprawia że wygląda jak taran stworzony do tego, by zadawać absurdalnie silne ciosy. Pod tą sierścią kryją się wyćwiczone mięśnie i wielka siła, jednak na pierwszy rzut oka wygląda jak miś. Jest też dość duży, przewyższa nieco przeciętnego kota jednak daleko mu do tytułu najwyższego w lesie. Jego okrywa włosowa jest biała, jednak na grzbiecie ma cztery nieregularne plamy, w tym jedną nachodzącą na jego ogon, a także plamę na głowie, która obejmuje jego uszy, z przodu spływa przez oczy ku nasadom jego żuchwy, a z tyłu barwi kark; znaczenia mają odcień dość jasnej rudości, której niewiele brakuje do tego by stać się barwą kremową. Oprócz tego kilka kropek lub mniejszych łatek ma pod nosem, na lewym kolanie i wewnętrznej stronie prawej dłoni. Na łatach widać ciemniejszą pręgę biegnącą wzdłuż grzbietu kocura, ale poza tym pręgi są obecne jedynie na jego głowie. Biała sierść, w szczególności ta na stopach kocura często ma zielonkawe zabarwienie, zwłaszcza podczas pory zielonych liści - konsekwencja jego uwielbienia do buszowania w trawie. Zielona Stopa ma duże oczy w odcieniu na granicy zieleni i żółci, a na jego mordce często widać pewny siebie, zawadiacki uśmiech.

Charakter: Zielona Stopa swoje imię otrzymał ze względu na swoją charakterystyczną cechę, jaką były wiecznie uzielenione łapy. Jako terminator uwielbiał znikać z obozu na długo lub urywać się z treningów i po prostu biegać w trawie goniąc zające. To zamiłowanie do włóczęgostwa i robienia wszystkiego byleby odłożyć obowiązki na ostatnią chwilę pozostało mu do dziś, gdy jest już (w teorii) poważnym wojownikiem Klanu Wichru. Jest pewnym siebie żartownisiem i leniem, który ceni sobie dobre towarzystwo i wygodne posłanie na którym mógłby się wylegiwać i dzielić języki ze znajomymi udając, że wcale nie mieli wyjść na patrol w porze górowania słońca a to zdążyło już zajść. Jest bardzo pozytywnie nastawionym do życia kotem jednak nie oznacza to, że jest pacyfistą - jest w gorącej wodzie kąpany i czasem zamiast pomyśleć w pierwszej kolejności używa swojej ogromnej siły. Lubi walczyć; często szuka pretekstu do tego, by się z kimś w ramach przyjacielskiego sparingu zmierzyć na uklepanej ziemi i z tego powodu jest lubiany wśród terminatorów, którzy często zakładają się o to, czy uda im się z Zieloną Stopą wygrać - jak dotąd żaden z nich nie zdołał wygrać, nawet gdy parokrotnie rzucali się na niego grupowo! Czuje się odpowiedzialny za koty, które są o wiele słabsze od niego i uwielbia, gdy akceptują jego chęć pomocy w rozwinięciu tężyzny fizycznej. Świetnie dogaduje się ze swoimi adoptowanymi terminatorami i młodszymi wojownikami i choć jest wymagający jego uczniowie w większości go uwielbiają - tak też zaczęła się jego znajomość z Krokusową Łąką, która szybko z chęci pomocy zmieniła się w całkowite zauroczenie delikatną jak mały kwiatuszek kotką.

Urodzony: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Historia Krokusowej Łąki i Zielonej Stopy nie jest wypełniona zwrotami akcji, burzliwymi kłótniami i chwilowymi rozstaniami; wręcz przeciwnie. Ich relacja rozwijała się całymi księżycami na oczach bliskich tej dwójki, wywołując ukradkowe uśmiechy u tych, którzy obserwowali, jak Krokusowa Łąka jąka się bardziej niż zwykle w towarzystwie nieco starszego wojownika. Zaczęło się bardzo niewinnie, bo Zielona Stopa po prostu niedługo po jej ceremonii na wojownika zaproponował Krokus wspólne trenowanie walki, co dawało mu dużo radości i satysfakcji. W końcu, cóż, córka Malinowej Gwiazdy nigdy nie była mięśniakiem, a wręcz raczej wyglądała na chucherko. Spędzali tak razem sporo czasu, bo szylkretowa kotka bardzo chciała dalej się rozwijać, a przyjacielskie sparingi wkrótce przerodziły się we wspólne posiłki, legowiska w Kłującej Gęstwinie znajdujące się coraz to bliżej siebie… i wspólnie oglądane z Barwnej Łąki zachody słońca na początku Pory Zielonych Liści.
Chociaż oboje utrzymywali wówczas, że to tylko przyjaźń, widać było, że między nimi aż iskrzy, a w ich wnętrzach szybko pojawiło się zauroczenie, do którego żadne z nich nie chciało się początkowo przyznać. Z jednej strony Krokusowa Łąka sądziła, że tylko by się wygłupiła. W końcu gdzie jej startować do kogoś takiego? Zielona Stopa jest przecież pewnym siebie kocurem, z poczuciem humoru i uwielbianym przez inne koty w klanie; dlaczego miałby zwrócić uwagę na taką szarą myszkę, jak ona…? Była przekonana, że na pewno by ją wyśmiał, a zażenowanie ukryłby propozycją sparingu! Z drugiej strony zaś sam Zielona Stopa sądził, że córka przywódczyni i bardzo doświadczonego wojownika to za wysokie progi na jego nogi. W końcu dobrze wiedział, że sam nie jest najbardziej przykładnym wojownikiem (nawet jeżeli jest uwielbiany przez terminatorów i młodszych wojowników), a ktoś taki raczej nie jest odpowiednią partią dla Krokus. Cóż… wystarczy powiedzieć, że oboje się mylili, bo uczucie było odwzajemnione, o czym dowiedzieli się któregoś dnia.
Cała ta relacja, chociaż niesamowicie przyjemna dla Krokus, zaczęła w pewnym momencie napawać ją niepewnością. Wojowniczka najzwyczajniej w świecie nie wiedziała, na czym stoi, i postanowiła przyznać się Zielonemu do swoich uczuć. W głowie zaplanowała sobie całą rozmowę, chciała powiedzieć mu, że go kocha, że chciałaby być jego partnerką, jeżeli tylko ją zechce… ale nieopatrznie powiedziała o swoim planie Zwinnej Łapie! Ta zaś przekazała to Splątanemu Wąsowi, ta szybko powiedziała to swojemu partnerowi, Gładkiemu, od którego informacja dotarła do Miękkiego Obłoka, a ten w czasie sparingu z Zieloną Stopą wszystko wypaplał głównemu zainteresowanemu. Ten był w takim szoku, że aż całkowicie stracił skupienie na treningowej walce i… pierwszy raz w życiu przegrał z kimś młodszym od siebie! Po czym, pospiesznie żegnając się z Miękkim, popędził do Krokus, szybko zaprosił ją na wspólny spacer i niemal wykrzyczał, że on ją też kocha, nie czekając, aż ta cokolwiek powie, bo był w takiej euforii.
Od tego czasu wojownicy żyli w zasadzie w sielance, nie widząc poza sobą (i obowiązkami, i swoimi bliskimi, żeby nie było!) świata. W końcu podjęli decyzję o powiększeniu rodziny… i idealnie się złożyło, bowiem kocięta narodziły się mniej więcej w okolicach ceremonii, na której młodsza siostra Krokusowej Łąki, Ślimacza Ścieżka, została wojowniczką, dając całej rodzinie podwójne powody do świętowania. Oboje starają się być jak najlepszymi rodzicami, wspierającymi swoje kocięta najbardziej, jak mogą. Nie chcą ich przesadnie ograniczać, ale nie można też powiedzieć, by mieli zamiar pozwalać na wszystkie wybryki. A z okazji zostania ojcem… Zielona Stopa nawet trochę spoważniał; prosił o rady odnośnie ojcostwa starsze kocury w klanie i stara się być rozważnym, ale wciąż dosyć wyluzowanym tatą.


Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec grudnia: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę rodzeństwa z miotu.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie dwóch graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x KoziołRzeżucha (już gra)
x Malinka (już gra)
x Berberys (już gra)
x Sójka (już gra)
x Fiołek (już gra)
x Świt (już gra)

Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe.
Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne, cętkowane lub ticked. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Wiewiórczy Skok 2020-02-01, 00:18, w całości zmieniany 16 razy  
 
 
Ruda Łapa
Gwiezdny
Kulka Strachu.Klan:
rzeka

Księżyce: 18 (Kiedy jego czas nadszedł)
Mistrz: Sensei Szkarłatka Forewa! :'( (Szkarłatny Zachód) -> Sensei Ćma... (Ćmi Zmierzch)
Płeć: kocur
Matka: Kwiatowa Przełęcz
Ojciec: Kwitnący Jar
Partner: Już się nie spełni...
Multikonta: Czterolistna Łapa (KC), Klonowa Gałązka (KG), Szybująca Łapa (KW)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-12-01, 16:06   
   Wygląd: Urósł? To na pewno! Tygrysiopręgi terminator o krótkim kremowym futrze stał się dość duży, mimo iż jak się urodził to wszyscy go przewyższali. Ba! Nawet jest praktycznie we wzroście swojego nienawidzącego go brata, Burzowej Łapy! Jego oczy stały się dość duże i przybrały intensywną barwę mieszaniny żółto-zieleni. Jego łapy stały się grubsze, ale nie oznacza to, że przybrał na wadze. Wręcz przeciwnie! Właściwie, to zrobił się dość chudy, ale również stał się bardziej masywny, niż ktokolwiek by przypuszczał.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=387329#387329


Ulala!
Lot porwie na sesyjki! <3
(czy to nie będzie przypadkiem jego dalekie kuzynostwo? :D)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ruda Łapa 2019-12-01, 16:13, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 6 | Sz: 5 | Zm: 8 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 80/150
 
Trzmieli Pył
Gwiezdny
Gruba GwiazdaKlan:
grom

Księżyce: 88 [VII]
Mistrz: Wrzeszczący Pysk
Płeć: kocur
Matka: Cietrzewiowy Grzbiet (*) [NPC]
Ojciec: Jaszczurczy Język (*) [NPC]
Partner: Wdowiec [Wrzeszczący Pysk (*)]
Życia: 8
Multikonta: Gwieździsta Łapa (KW), Olchowy Szept (KC), Kruczy Cień (KG) | Bystry Nurt (S/NKT), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa, Borsucze Futro (GK)
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2019-12-01, 16:08   
   Wygląd: Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg. Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości. Po udarze w wieku 65 księżyców jego lewe oko się nie domyka, a lewy kącik pyska jest wiecznie opuszczony.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=185986#185986


Szmalina babcią!
_________________
» ɴᴛᴇʀxxᴛʜᴇꜱᴇ xxɢᴀᴛᴇs «
Fill your ʜᴀ ɴ ᴅ ꜱ with the rain
Reaching up to the maze of light in the ꜱ ᴋ ʏ
Turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ, the light you stole
River turns to dust, miles on the run
ᴇ ᴠ ᴇ ʀ ʏ ᴡ ʜ ᴇ ʀ ᴇ you go, can't find no home
All the world you roam turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ
  Statystyki - lvl: 8 | S: 26 | Zr: 17 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 665/750 | MED.EXP: 0/100
 
Ślimacza Ścieżka
Wojownik
kruchaKlan:
wicher

Księżyce: 38 [V]
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kotka
Matka: Malinowa Gwiazda
Ojciec: Fiołkowy Świt
Partner: Jasne Serce
Ciąża: nie
Multikonta: Mroźne Serce, Czernica [KC], Żwirowa Łapa [KRz] | Zroszona Łapa [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-12-01, 16:09   
   Wygląd: Ślimaczek jest jak na aktualną porę normalną kotką względu rozmiarów. Jej ciałko jest pokryty długą sierścią którą odziedziczyła po mamie. Z drugiej strony, ze strony Fiołkowego Świtu posiada rudy kolor futerka, dołączając do ekipy rudzielców jej rodzeństwa, lecz jej sierść nie jest jednolicie ruda, na jej ciele są ciemniejsze, tygrysie pręgi. Łamiąc pomarańczową estetykę, są widoczne białe plamki na jej podbródku, na piersi i częściowo na jej podbrzuszu, posiada też skarpetki na jej tylnych łapach lecz na przednich jedynie palce są jakby zamoczone w mleku. Ślepia posiadają szaroniebieski kolor i tylko gwiezdny klan wie jakie będzie w przyszłości posiadała.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=309119#309119


Ciocia Ślimak pokocha, przytuli i zgarnie na nauki!!
Jakby jakiś małych zechciałby sesję to proszę mnie szturchnąć
_________________

and. tonight. i . have. all
i. need. i . got. forgiveness,. i'm . feeling
different. tonight,. i . will . be. stronger
  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 8 | Sz: 10 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 110/300
 
Różana Łapa
Terminator
copycatKlan:
wicher

Księżyce: 26 X
Mistrz: Barwna Ścieżka
Płeć: kotka
Matka: wydziedziczona
Ojciec: legenda
Partner: dobra zabawa
Ciąża: nie
Multikonta: Lśniąca Sadzawka [KW] Błękitna Toń [KG] Skrzące Słowo [KRz]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-12-01, 16:10   
   Wygląd: Przeciętnej postury kotka o długim, białym futrze z rudą plamą pyszczku i karku, burą plamką na pyszczku oraz rudo-burym ogonem. Reszta jej sierści jest biała. Oczęta mają kolor szaroniebieski, jak u każdego kociaka, z czasem jednak przyjmą barwę oliwkową.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=9258


!!! chętnie zgarnę was na sesję Płatek albo Lśniącą, aw
_________________


NARESZCIE jest tu k.t.o.ś
kto myśli tak jak ja!

jak? właśnie tak!

czy powód naszej jedności
to zbieg jest okoliczności?

TY i JA to jest wola gwiazd!

przeszłość zła
przeszłość zła

nie zaboli już nas
serce już nie tonie w tamtych łzach

m.i.ł.o.ś.ć stanęła w drzwiach
jak w niemożliwych snach
z n
TY... ❤ ̖́-
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 65 | W: 55 | EXP: 155/200
 
Płomykówkowy Lot
Gwiezdny
say amenKlan:
cien

Księżyce: 51
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Płeć: kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Ciąża: nie
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-12-01, 16:14   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947


Aaaaaa, Krokus doczekała się dzieci @@ Z całego serduszka polecam miot, macie super rodzinę!! I chętnie porwę na sesje/nauki Słonecznik :>
_________________


if every night I go to sleep knowing
that . I . gave . everything . that . I

............. HAD TO GIVE

then it's all I could've asked for
I've . been . standing . u p . beside
e v e r y t h i n g I've ever said, but

OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH

  Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
 
Kozioł
Zaginiony


Klan:
wicher

Księżyce: 1
Matka: Krokusowa Łąka
Ojciec: Zielona Stopa, fe
Wysłany: 2019-12-01, 16:19   
   Wygląd: Futro Kozła jest bardzo długie i gęste, ale przylega do ciała i nie puszy się. Kocur ma specyficzne bokobrody pociągnięte w dół, a kępy włosia na jego karku odstają tak, jak u niedźwiedzia, tworząc coś na pozór garbu, ale tak, tak, ten garb to tylko złudzenie optyczne. Jest jednolicie czarny, a głęboki, matowy odcień tego koloru zdaje się pochłaniać całe światło, jakie tylko istnieje. Ma on też białe znaczenia: Na przednich łapach krótkie skarpetki, obejmujące palce i trochę więcej, tak samo jak na tylnych. Ma też symetrycznie rozłożoną na pysku biel, która ciągnie się ku górze, by zakończyć się ponad oczami szerokim pasmem. Charakterystyczna jest jego czarna, kozia bródka, która jest troszkę krzywa i schodzi w prawą stronę. Biel poza tym pokrywa całą jego szyję, pierś i brzuch.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=395528#395528


Zgłaszam się do miotu. :czerw:
  Statystyki - lvl: 1 | S: 11 | Zr: 5 | Sz: 2 | Zm: 2 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 0/100
 
Płomykówkowy Lot
Gwiezdny
say amenKlan:
cien

Księżyce: 51
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Płeć: kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Ciąża: nie
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-12-01, 16:22   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947


Już dopisuję do listy :wilcza:
_________________


if every night I go to sleep knowing
that . I . gave . everything . that . I

............. HAD TO GIVE

then it's all I could've asked for
I've . been . standing . u p . beside
e v e r y t h i n g I've ever said, but

OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH

  Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
 
Srebrzysty Pazur
Gwiezdny
The last goodbyeKlan:
grom

Księżyce: 82
Mistrz: Dumny Wąs || Krucze Serce
Płeć: kocur
Matka: Nie pamiętam
Ojciec: Nie pamiętam
Partner: Rosa
Multikonta: Racza Sadzawka (KW); Tonące Słońce (S); Lodowy Pył (KC); Jasny Poranek, Krzykliwa Mewa, Sokoli Cień, Koziczy Skok i inni
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-12-01, 16:42   
   Wygląd: Srebrzysty nie jest już małym kocięciem o wielkich dwukolorowych oczach. Teraz jego ciało stało się masywne, pod gęstym długim futrem szarej barwy kryją się mięśnie. Oczy - prawe zielone i lewe błękitne - straciły już swój dziecięcy blask nabierając chłodu oraz pewnej dozy nieczułości. Białe końcówki łap oraz ogona zdają się już nie rzucać tak bardzo w oczy, tak samo jak i jasna sierść na lewym uchu. Poduszki łap przybrały bardziej liliową barwę, nos jednak pozostał niemalże czarny odznaczając się na tle całego jego ciała. Na końcach jego uszu pojawiły się niewielkie, ledwie dostrzegalne, pędzelki, a szczęka wydłużyła się nieznacznie nadając mu bardziej drapieżny wygląd. Pomimo iż nie jest już kocięciem, które wciąż jeszcze miałoby prawo, by rosnąć, jego ciało wciąż zdaje się zmieniać, jakby Gwiezdny Klan pragnął uczynić z niego największego kota we wszystkich czterech Klanach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p?p=87535#87535


Raczek została ciocią :o Ukocham!
_________________


We came all this way
But now comes the day
To bid you farewell

Many places I have been
Many sorrows I have seen
But I dont regret
Nor will I forget
All who took the road with me

  Statystyki - lvl: 6 | S: 22 | Zr: 10 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 75 | EXP: 255/350
 
Malinowa Łapa
Gwiezdny
martwy płód z adhdKlan:
wicher

Księżyce: 11 ks (w chwili śmierci)
Mistrz: Wujo Zrywo (Porywisty Wiatr)
Płeć: kotka
Matka: Krokusowa Łąka [npc]
Ojciec: Zielona Stopa [npc]
Partner: martwa trochę
Ciąża: nie
Multikonta: Jemioła (Grom)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-12-01, 16:53   
   Wygląd: Malinka to bura szylkretka o krótkim, ale miękkim futerku. Bure plamy z ciemniejszymi, tygrysimi pręgami, zajmują praktycznie większość jej ciała, znajdując się na całym grzbiecie, ogonie oraz na tyłach główki koteczki. Rudość nie jest u niej aż tak liczna, ale wciąż jakaś jest, gdyż można ją zaobserwować kilka średniej wielkości plam na obu barkach, prawym uchu, nieco na drugim uchu, lewym boku, na szyi od prawej strony oraz nieco na przedniej nogi, lecz najwięcej ma ją na twarzy. Kociak posiada również biel na futrze, która jest dziwnych miejscach. Jej cała lewa, przednia noga jest pokryta w białej barwie, lecz u reszty nóg, dosięga ona tylko do kciuka lub zgięć. Szyja, brzuch oraz nieco pyszczka oraz plamka nad nosem również jest na biało. Budowa Malinki nie jest za wspaniała, aczkolwiek można już stwierdzić, że będzie ona długonoga i być chuda. Ogon i uszy są normalnej długości. Duże, owalne oczy są zielone, jak świeża trawa.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ic.php?p=395660


Zgłaszam się do miotu! Chętnie zagram takim bombelkiem >;3
_________________

i close my eyes and i can see
the world that's waiting up for me
that i call my own
through the dark, through the door
through where no one's been before
but itxf e e l sxlike home
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 30/100
 
Węglowy Pył
Wojownik
suspenseKlan:
wicher

Księżyce: 52 [październik]
Mistrz: Zawilcowa Skórka
Płeć: kocur
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: Chyba nigdy~
Multikonta: Wilczy Ślad [KG], Szczypiący Mróz [KC], Huraganowy Szum [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-12-01, 16:56   
   Wygląd: Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8064


Zapraszamy, dopisałam do listy!
_________________
----------------------Take it to your t o p and now watch me get in
----------------Feel the sun is up and now let the v i b e in
---------------------------------Don't you feel the rain drops are near
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
  Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 35/400 | MED.EXP: 29/100
 
Malinowy Nos
Gwiezdny
białe kłamstwoKlan:
wicher

Księżyce: 115 [styczeń]
Mistrz: Osetowy Cierń | Kruczy Ogon/Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: Biały Kwiat
Ojciec: Osetowy Cierń
Partner: Fiołkowy Świt
Ciąża: nie
Multikonta: Krowi Ryk [S] || Jaskółcza Nadzieja; Poranna Rosa; Omszony Pazur, Węglowe Gardło [GK], Lamparci Cień, Bławatkowe Niebo [nkt]
Wysłany: 2019-12-01, 17:45   
   Wygląd: Nieszczęściu, imię twoje - kobieta! Nie zmieniła się zbyt wiele od swojej ceremonii na terminatora, niestety, a może i na szczęście, za wyjątkiem nabycia kilku centymetrów wzwyż. Kolokwialnie rzecz biorąc - urosła, i tyle. Teraz plasuje się gdzieś w granicach średniego wzrostu, ale wyżej niż niżej, chociaż nie można też jej nazwać gigantem. Śnieżnobiałe futerko, szczególnie gęste i nieco dłuższe na piersi i przy uszach dość gładko przylega do ciała na długich, zgrabnych łapach. Oczy duże, jadowicie zielone, pełne roztańczonych iskierek, a barwą przywodzące na myśl świeżą trawę Porą Młodych Liści. Na środku mordki intensywnie jasnoróżowy nos, od którego kocica wzięła zresztą swoje miano. Oj, wygląda jak anioł, ale nawet anioły mogą pokazać czasem zęby. W uśmiechu - słodkim jak maliny i ostrym jak ciernie. W starciu z lisem straciła ogon.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=124513#124513


DZIEŃ DOBRY ROBACZKI


_________________

Caviar and cigarettes, well versed in
etiquette,
extraordinarily nice, she's a

= K I L L E R = Q U E E N =
gunpowder, gelatine; dynamite with a laser beam
Guaranteed to blow your mind
        Anytime ♡  ̖́-
  Statystyki - lvl: 6 | S: 17 | Zr: 11 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 80/500
 
Krokusowa Łąka
Wojownik
imperfectKlan:
wicher

Księżyce: yeet.
Mistrz: Zajęczy Sus
Płeć: kotka
Matka: Malinowy Nos
Ojciec: Fiołkowy Świt
Partner: Zielona S T O P A
Ciąża: nie
Multikonta: Słonecznik [KW]; Płomykówka [KC]; Chaber [KR]; Gniewosz [KG]; Żonkil, Burza, Żuczek [GK]
Wysłany: 2019-12-01, 17:53   
   Wygląd: Pierwszym, co rzuca się w oczy, gdy spojrzy się na córkę Fiołkowego Świtu, jest z pewnością jej szczupła sylwetka, sprawiająca czasem wrażenie nawet zbyt chudej i delikatnej. Krokusowa Łąka ma jednak inne atuty, typowe dla klanu Wichru - chociaż nie jest najwyższa, na pewno mieści się w czołówce, przynajmniej wśród kotek, dzięki swoim długim łapom, umożliwiającym jej szybki bieg. Jej krótkie, w większości białe futerko, jest dobrze zadbane i lśniące. Na głowie i uszach Wichrzaczki znajduje się kilka małych, czarnych i rudych plam, które pokrywają też jej ogon oraz kawałek prawej tylnej łapy. Biel ustępuje też miejsca innemu kolorowi z boku grzbietu Krokus, gdzie znajduje się mała owalna łatka czarnego koloru. Oczy wojowniczki są koloru złocistego, natomiast nos - różowego.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=248960#248960


Malinowa Gwiazda napisał/a:
DZIEŃ DOBRY ROBACZKI


Obrazek


XDDDDDDDDDDDDDDD
polecam, najlepsza babcia pod słońcem :wilcza:
_________________
and though I know, it's impossible
to live in a p e r f e c t way

. but . that’s . okay .
who'd like to live a perfect life, anyway?
  Statystyki - lvl: 3 | S: 7 | Zr: 11 | Sz: 11 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 25/200
 
Fiołkowy Świt
Starszyzna
niepełnyKlan:
wicher

Księżyce: 111 [październik]
Mistrz: Korzenny Pył
Płeć: kocur
Matka: Stokrotkowa Łąka
Ojciec: Północny Podmuch
Partner: Malinowy Nos
Multikonta: Żubrze Gardło, Czarny Kogut [KG]; Persefona [P]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-12-01, 18:12   
   Wygląd: Bardzo wysoki, atletycznie zbudowany kocur o długich łapach. Krótkowłosy, rudy, klasycznie pręgowany, z białymi znaczeniami na pysku, szyi i przednich łapach. Siwe włosy zaczynają oprószać jego pysk i grzbiet. Duże, zielone oczy coraz wyraźniej pokrywa mgła. Najbardziej widoczne blizny: rozcięcia na nosie, duża blizna na lewej pięcie i grzbiecie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=159095#159095w-wnuki.............. ; A ;
_________________

and I had no idea on what ground I was founded
all of that goodness is gone with you now

then when I met you, my virtues uncounted
all of my goodness is gone with you now:)
  Statystyki - lvl: 8 | S: 17 | Zr: 18 | Sz: 16 | Zm: 10 | HP: 90 | W: 80 | EXP: 420/750
 
Jasna Kropla
Wojownik
don't worry be happyKlan:
cien

Księżyce: 44 (X)
Mistrz: Topniejący Lód
Płeć: kotka
Matka: Kukułcze Jajo [*]
Ojciec: Chrzanowy Korzeń [*]
Partner: Mknąca Zawierucha
Ciąża: nie
Multikonta: Żurawinowy Nos (KG) Mysia Łapa (KW) | Promienna Łapa (KG) Bogatka (M)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-12-01, 18:56   
   Wygląd: Kotka swój wygląd zdecydowanie zawdzięcza matce. Jest ona bardziej grubej kości niżeli jej zgrabny ojciec. Nie należy ona do kotek grubych, o nie! Ona nie ma po prostu tali jak osa i ma masywne łapy. Ma ona dość małe uszy i bardzo gęstą sierść co daje jej efekt słodkiej puchatej kulki.Jej ogon jest dość krótki, tak samo jak jej nogi. Jest ona z umaszczenia kotem niebieskim pręgowanym. Jej sierść szara w ciemniejsze pręgi tygrysie . Jest ona krótkowłosą kotką ale jej sierść jest bardzo gęsta i zadbana. Jej włosy sterczą, przez co wygląda jak puchata kulka. Jej oczy są w bladym jasno-zielonym odcieniu i wyglądają na bardzo duże. Ma ona dość mały różowy nosek i krótkie wąsy. Najczęściej jej twarz nie wyraża żadnych emocji i wygląda na zamyśloną. Lubi chodzić lekkim truchtem na opuszkach łap.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=357829#357829


Ooo nie miot Krokus a ja bez postów :((
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 14 | Sz: 6 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 135/300
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers