Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Świetlistooki
2018-11-02, 01:42
Minione nieobecności
Autor Wiadomość
Żabia Łapa
Terminator
Żabi król

Klan:
wicher

Księżyce: 24
Mistrz: Miętowy Pąk
Matka: Malinowy Nos
Ojciec: Fiołkowy Świt
Wysłany: 2019-10-11, 10:13   
   Wygląd: Żaba ewoluował z puchatej kluseczki w całkiem zgrabnego podlotka, którego długie futro pozostaje zawsze nienagannie ułożone. W większości rude, klasyczno pręgowane z białymi znaczeniami na stopach, brzuchu, spodzie ogona i podgardlu. Porusza się zawsze wyprostowany, dystyngowanym krokiem. Łapy musiał odziedziczyć po tacie, długie i tylko dzięki okrywie włosowej nie wyglądające jak cienkie słomki, bo i cały kocurek jest raczej szczupły i niestety, nie zapowiada się na najwyższego kota w Klanie Wichru. Ale, ale, kurdupelkiem, na którego zapowiadał się po przyjściu na świat również nie zostanie! Odpowiednio podkarmiony za kociaka, wygląda na zwykłego, średniego przeciętniaka, którego oczy wybarwiły się na bliżej nieokreśloną mieszankę zieleni i błękitu, lub zieleni i żółci, w zależności od tego jak pada światło.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7665

Przepraszam wszystkich, których blokuje, ale jeszcze do poniedziałku mnie nie ma

Oto urodzony p a n,
Co we krwi ma królewski stan
Wiatr historii dmie mu w żagle ze wszech stron!
S k ł o ń się władcy najwyższemu (...)
Kwintesencji i d e a ł u, oto on!

Statystyki - lvl: 2 | S: 4 | Zr: 11 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 0/150

Ognistopręga
Starszyzna
przeminęło

Klan:
rzeka

Księżyce: 104 (X)
Mistrz: Czerwony Mak
Matka: Jasny Strumyk [*]
Ojciec: Burzowe Serce [*]
Partner: Rudzikowy Ogień
Ciąża: nie
Multikonta: Gradowy Podmuch (KW), Bagienna Trzcina (KC), Dymna Łapa (KC), Kamień (KG), Niski Krok (GK), Lady (P/Z)
Wysłany: 2019-10-11, 17:48   
   Wygląd: Kotka ma półdługą, lekko puchatą sierść w kolorze intensywnie rudym, pokrytą nieco ciemniejszymi pręgami. Charakterystycznego wyglądu dodaje jej biały pyszczek oraz ciemniejszy kolor końcówek uszu. Jest nieco większa i mocniej zbudowana niż przeciętne kotki w jej wieku. Oczy ma koloru bursztynowego. Od innych kotów łatwo można ją rozpoznać patrząc na jej puchaty ogon, który nienaturalnie przekrzywia się w lewo. Od urodzenia przeszkadzał on kotce w swobodnym poruszaniu się - został jednak naprawiony przez medyka i od tego czasu funkcjonuje prawidłowo, jednak wygląda nieco inaczej niż ogony innych kotów. W dodatku zdarza się jej być nieco niezdarną, ponieważ jej rozwój przebiegał inaczej niż u przeciętnego kociaka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=151705#151705

Bardzo przepraszam wszystkich za moją nieobecność, wypadło mi dość nagle sporo obowiązków. Do poniedziałku 14.10 będę jeszcze głównie nieobecna, potem zacznę nadrabiać posty.
Nosiłam gnojów jak but głupich, tych do cna, tych do cna złych.
  Statystyki - lvl: 7 | S: 19 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 12 | HP: 70 | W: 90 | EXP: 195/600

Nietoperza Łapa
Terminator
cute bat

Klan:
cien

Księżyce: 10 [XI]
Mistrz: Dębowy Cień
Matka: Jałowcowa Jagoda [NPC]
Ojciec: Zroszony Pąk [NPC]
Wysłany: 2019-10-11, 18:21   
   Wygląd: Dobrze zbudowana, z lekko zarysowanymi mięśniami, krótkowłosa kotka o niewyróżniającym się jednolitym czarnym futrze. Nie jest ona najwyższa, lecz do najmniejszych nie należy, jej wzrost można sklasyfikować do przeciętnego u kotek. Oczy Nietoperzyka są koloru ciepłej żółci, na pewno nie są one bursztynowe, gdyż są na to ociupinkę za jasne. Poduszki łap a także nosek są podobnego koloru co sierść. Uszy kotki są dość ostro zakończone. Jej ogon plasuję się w średnich rozmiarach, nie jest długi, lecz nie krótki, dość charakterystyczne jest to, że jest wąski, i przy okazji łagodnie zakończony. Wąsy Nietoperzyka lekko opadają, a także przez swój biały kolor wyróżniają się na tle pyska. Kotka stąpa trochę niepewnie, a ogona prawie nigdy nie podnosi ponad wysokość głowy. Mina niemal w kółko pozostaje niewzruszona, można powiedzieć że wręcz znudzona, tak jakby nic Nietoperzyka nie obchodziło.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=370675#370675

Do 14.10 będę nieobecna, zbyt dużo nauki

The baby bat
Screamed out in fright,
Turn on the dark,
. . . I'm afraid of the light. . .
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 4 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 45/100

Zamarznięta Sadzawka
Wojownik
zmarźluch

Klan:
grom

Księżyce: 26 [XI]
Mistrz: Malinowe Chaszcze
Matka: Kolorowy Wiatr
Ojciec: Chłodny Nos
Partner: Rydzowe Futro
Multikonta: Ostra Łapa. [KR], Błyskawicowy Blask [KC], Zadarta Łapa [KW]

Wysłany: 2019-10-11, 19:30   
   Wygląd: Zamarznięta posiada długie, gęste i białe futro. Koteczka jest mniejsza od innych kotów w jej wieku. Pomarańczowe duże i nieco skośne oczy wwiercają się zazwyczaj w rozmówce.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7932

Zmarźluch, Ostra, Błyskawica i Zadra.
Obniżona aktywność do 19.10

♥ It's n i c e to have a special friend
S o m e o n e that I can call my own
Someone to keep me on the _ground_

>>>bW.h.e.n my world is spin around b <<<
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 25/300

Miętowy Pąk
Wojownik
lost soul

Klan:
wicher

Księżyce: 34 (XI)
Mistrz: Lśniąca Sadzawka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: odszedł beze mnie :( (eks-Skrzek)
Multikonta: Bursztynowy Wschód (KR); Mknąca Łapa (KC); Gałązka (KW)
Wysłany: 2019-10-11, 19:56   
   Wygląd: niezbyt wielka, długowłosa srebrna szylkretka klasycznie pręgowana o ciepłych, złotych oczach, z bielą na łapach, piersi i pyszczku
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288396#288396

Miętowy Pąk napisał/a:
Miętowy Pąk, Bursztynowy Wschód, Mknąca Łapa, Gałązka

Zmniejszona aktywność do soboty, trochę spotkało mnie zaskoczenie apropo sprawdzaniu w sobotę i ogromu materiału na niego :') Posty będą ale rzadko, w sobotę wieczorem i niedzielę się odkuję, obiecuję

Zmieniam na całkowitą nieobecność, na razie do przyszłej niedzieli, 20 października. Laptop mi się popsuł, nie działa mi część klawiatury (w tym np spacja :v). Może ewentualne posty wlecą, jeśli laptop się na mnie chwilowo odobrazi, rodzice użyczą mi swojego albo będę na tyle cierpliwa żeby napisać coś na telefonie, inaczej nie ma szans :(

Do you ever hear me calling?
'Cause every night I'm talking to the moon!

Still trying to get to you
In hopes you're on the other side
Talking to me too
Or am I a fool who sits alone
Talking to the moon?

I know you're somewhere out there
Somewherex far xaxwxaxy
  Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 170/300 | MED.EXP: 63/100

Burzowa Łapa
Terminator
burza słów

Klan:
wicher

Księżyce: 10 [październik]
Mistrz: Węglowy Pył
Matka: Trawiasta Polana [NPC]
Ojciec: Wietrzny Dzień [NPC]
Multikonta: Fiołkowe Wzgórze [Krz], Jeżynowy Jar [KG], Oszroniona Łapa [KC], Żywokost [KW]
Wysłany: 2019-10-12, 22:17   
   Wygląd: Burza nie zmienił się jakoś bardzo, ale pewnym było jedno. Urósł. Nie jest tym małym, chudym Burzykiem, którym był kiedyś, a solidnym, silnym Burzą. Jego ciałko jest przeciętnego wzrostu i można zauważyć spore mięśnie, zarysowujące sylwetkę kocura. Łapy niebieskofutrego, wydłużyły się ale nie do przesady. Nie jest żadnym dryblasem ani czymś w tym stylu. Posiada on krótkie futerko, grafitowego koloru oraz parę szmaragdowych ślepi, które cały czas z czujnością obserwują otoczenie. Niewielkie, uszyska, widnieją powyżej lekko owalnej główki i wyłapują każdy podejrzany dźwięk, a niebieskawy nosek tropi zwierzynę. Można pokusić się o stwierdzenie, iż syn Trawiastej Polany jest kotem dosyć silnym, który w przyszłości wyrośnie na wspaniałego, trochę figlarnego wojownika i jego siła pomoże mu w obronie Klanu Wichru. Utrzymać równowagę pomaga mu natomiast długi, biczowaty ogon.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=362977#362977

Burza, Fiołek, Jeżyna i Szron

zmniejszona aktywność przez na razie tydzień.

Jeśli komuś zależy na szybkim odpisie to niech mnie pacnie przez pw. Będę odpisywała w treningu i niektórych sesjach, ale nie wiem czy we wszystkich. Mam od groma nauki i wysysa to ze mnie całą, życiową energię.
r e s p e c t life before always enjoying

IT is not a LONG time
it's not WORTH experiencing IT anyhow
s o if fate still favors y o u
love people and THIS whole WORLD
  Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 35/150

Wydrza Łapa
Terminator
chyba żyje

Klan:
cien

Księżyce: 36 [xi]
Mistrz: Krogu || Ważkowa Sadzawka || Krogu again
Matka: Krogulczy Szpon
Ojciec: Wiewiórczy Ogon [*]
Partner: nikt nie jest jej godzien
Multikonta: Pajęczyna [S]; Kwiatek [KG] ; Poziomkowa Ścieżka [GK]
Wysłany: 2019-10-13, 00:48   
   Wygląd: Jednolicie czekoladowa koteczka niesamowicie podrosła w ciągu tych kilku księżyców - jej łapy się wydłużyły i wydają się być nieproporcjonalnie długie w porównaniu do reszty ciała. Ogółem Wydra wygląda na taką, która kiedy skończy już rosnąć to nie dość, że będzie dosyć wysoka, to jeszcze do tego szczupła i poruszająca się z niezwykłą gracją jak to na eleganckie koty przystało. Jej futerko oczywiście zostało jak już mówiłam jednolicie czekoladowe, bez żadnych fancy znaczków i jedyne co zmieniło u niej swój kolor to oczy - wreszcie posiadają one żółtą barwę niesamowicie podobną do tej u jej ojca.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=279414#279414

Kukułczy Puch napisał/a:
Za Wydrę :v
Konta : Wydrza Łapa, Kwiecista Łapa, Pajęczna
Termin : nieobecność do 12.10.2019r.

przedłużam o trzy dni
bez przyczynny mój dzień, bezsensowny mój w i e k
i te ślady bezładnych moich krow po ziemi
  Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 50 | EXP: 20/150

Agrestowy Liść
Wojownik
C a t r a is my wife

Klan:
grom

Księżyce: 24
Mistrz: Błękitna Toń
Matka: Kolorowy Wiatr
Ojciec: Chłodny Nos
Partner: Alexa play despacito
Multikonta: Brudna Stopa(KRZ) Porzeczkowa Łapa(KC) Bąkowa Łapa(KW)
Wysłany: 2019-10-13, 22:10   
   Wygląd: Kocurek posiada długie futerko w kolorze kremowo-brązowego, lecz przybiera ono coraz bardziej ciemno-brązowe znaczenia które coraz to bardziej przybierają kolor czarny, kocur owe znaczenia posiada w szczególności na jego średniej długości łapach, puszystym ogonie i pysku. A na jego twarzy znaczenie przybiera niemalże kolor czarny. W skrócie, długowłosy mink z białymi znaczeniami i morskimi oczami. ||KP||
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=316862#316862

Wszystkie kotki
Do 20.

We have been, we've been everywhere
To the stars and back again, yes my friend
We have seen, we've seen everything
But will I ever see you again, my old friend?
Friends 'til the end~

http://www.artemida.webd....opic.php?t=4116
Faq sobie zapisze bo co
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 95/200

Szepcząca Łapa
Terminator
łagodny olbrzym

Klan:
wicher

Księżyce: 20 {XI}
Mistrz: Zaśnieżona Ścieżka
Matka: Zaćmiony Księżyc
Ojciec: Lodowa Skóra
Partner: Może kiedyś?
Multikonta: Modrzew {Martwy} Aster flamaster {Klan Cienia}
Wysłany: 2019-10-14, 18:57   
   Wygląd: Biało-błękitny kocurek. Ma długie futro. Jest bardzo dużej postury, o wile większej niż większość kotów. Oczka ma koloru oliwkowo-zielonego i nosek czarny jak węgiel.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=334191#334191

Nieobecność do końca tygodnia konto Szepcząca Łapa.

/Jak coś to na akcji z Kolcem będę normalnie odpisywać (Plus trening)
≡YOU KNOW HOW I FEEL≡
Breez driftin' on by
≡YOU KNOW HOW I FEEL≡
..It's a new DAWN
..........It's a new DAY
................It's a new LIFE
..................................≡FOR ME≡

«And I'm feeling goo
....................≡I'M FEELING GOOD≡
  Statystyki - lvl: 2 | S: 11 | Zr: 7 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 75 | W: 35 | EXP: 110/150

Ciemna Toń
Wojownik
czas na zmiany

Klan:
cien

Księżyce: 53 [IX]
Mistrz: Krogulczy Szpon
Matka: Świerkowa Igła [*]
Ojciec: Łaciata Skóra [*]
Partner: Olchowy Szept
Multikonta: Imbirowy Pył [KW] Sokola Łapa [KRz] Spadająca Łapa [KG]
Wysłany: 2019-10-14, 21:51   
   Wygląd: Z biegiem kolejnych lat, tym razem już Ciemna Toń, nieznacząco się zmieniła. Nadal pozostała kotką o niewielkich łapach, ale masywnych, jak i o masywnej budowie ciała. Zawsze wyczyszczone futerko świetnie prezentuje się na tle promieni słońca, które wyśmienicie kontrastuje z mocnym pomarańczem jej ślepi. Niestety, bądź stety jej łapy zostały oszpecone przez łasicę, która zostawiła po sobie pamiątkę w postaci niewielkich blizn. Na szczęście przez jej długi czarny włos, są one ukryte pod futrem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....t=karty+postaci

KONTA: Ciemna Toń, Imbirowy Pył, Sokola Łapa, Spadająca Łapa
TERMIN: wstępnie do końca października zmniejszona aktywność

Stwierdziłam, że lepiej jest wziąć nieobecność już do końca miesiąca niż po prostu co tydzień tutaj coś pisać. Powód jest dosyć jasny. Szkoła i spora ilość nauki odbiera mi coraz bardziej wenę, siłę i czas. Dlatego też odpisywać będę jedynie w weekendy, może jakieś sporadyczne posty w tygodniu, ale głównie będą to treningi i może jakieś ważniejsze sesje.

Cause you see only what you want to
Your tunnel vision haunts you
× And you can't see what's wrong ×

Odpisuje tylko w piątki wieczorem, soboty i niedziele!
  Statystyki - lvl: 5 | S: 14 | Zr: 11 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 80/400

Płomykówkowa Gwiazda
Przywódca
dystans

Klan:
cien

Księżyce: 35 [listopad]
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewosz [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Wysłany: 2019-10-14, 21:58   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947

ech

Słonecznikowa Pestka, Płomykówkowa Gwiazda, Niedźwiedzia Łapa, Gniewosz
na cały ten tydzień

może uda mi się pisać jakieś posty, może nie – w takim wypadku będą tylko najważniejsze odpisy. potrzebuję czasu na ogarnięcie swojego życia.

but now I’ll start to close my eyes
block my ears from all this noise,
n e v e r looking back this time

・・・・・・・・★・・・・・・・・

somehow I get the feeling that
in the end I'll be a l r i g h t. ̖́-
  Statystyki - lvl: 4 | S: 16 | Zr: 11 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 115/300

Ognista Łapa
Terminator
the charmer

Klan:
grom

Księżyce: 9 [listopad]
Mistrz: Ostowy Krzew
Matka: Cebulowa Skórka [NPC]
Ojciec: Źdźblasty Chwast [NPC]
Partner: jeśli chcesz to zapraszam uwu
Wysłany: 2019-10-15, 00:19   
   Wygląd: Średniej wielkości, chudy kocur, o chudych, długich łapach. Jest zdecydowanie delikatny. Charakterystyczny dla niego jest długi ogon. Futro ma krótkie, widnieje na nim wiele rudych prążek, które wybijają się ponad resztę jaśniejszego futra. Ognisty kocur ma również duże niebieskie ślepia.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=9087

Konta: Ogień
Termin: około 2 tygodnie

Zmiejszons aktywność na około 2 tygodnie, jestem chory i nie potrafię się skupic na pisaniu rp.

Wherever you go

I'll be there for your support

When you need to be saved

I'll be just a leap away

Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 8 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 40/100

Jasny Poranek
Gwiezdny
Złotopyski

Klan:
cien

Księżyce: 90 [II]
Mistrz: Ulewna Myśl [*]
Matka: Popielata Chmura [*]
Ojciec: Drobny Mak [*]
Multikonta: Sokoli Cień, Racza Łapa (KW); Kozicy Skok (KG); Tonące Słońce (S); Lód (KC); Krzykliwa Mewa, Srebrzysty Pazur, Zamglona Łapa (GK); Czosnek (MGBG)
Wysłany: 2019-10-16, 15:08   
   Wygląd: Kolec z pewnością część wyglądu odziedziczył po rodzicach. Skąd wzięła się reszta jego ubarwienia jest tajemnicą znaną jedynie Gwiezdnemu Klanowi. Kocurek w dużej mierze ma białe futro - na piersi, przednich i większości tylnych łap oraz niemalże na całym pyszczku. Na brodzie ma uroczą czarną plamkę. Reszta to wszelkie możliwe odciecie brązu oraz beżu przeplatane czarnymi pasmami. Dookoła oczu ma czarną obwódkę. Jego prawe ślepie pokrywa bielmo, lewe zdaje się być w lepszym stanie. Wąsy ma długie, lekko zakręcone na końcach. Jego futro nie jest z pewnością bardzo długie, nie należy jednak również do najkrótszych. Kolec nie jest zbyt wielkim kotem, może sprawiać wrażenie delikatniejszego, niż w rzeczywistości jest.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=2837

Konta: wszystkie
Myślę, że do 28 października włącznie. Niestety, brak urlopu daje się we znaki, nie mam już siły i muszę wykończyć wiele spraw w pracy. Postaram się coś napisać w tym czasie, ale po powrocie do domu właściwie z miejsca padam na twarz. Wybaczcie, zacznie się urlop, trochę odpocznę, to wrócę.

Someday, when we are wiser
When the worlds older
When we have learned
I pray
Someday we may yet
Live to live and to let live
Someday, life will be fairer
Need will be rarer
And greed will not pay

Statystyki - lvl: 5 | S: 7 | Zr: 13 | Sz: 11 | Zm: 18 | HP: 65 | W: 75 | EXP: 285/300
Stat. Med. - lvl:
7 | MED.EXP: 285/700

Orle Skrzydło
Wojownik
NIE MA FAL!

Klan:
grom

Księżyce: 24 [XI]
Mistrz: Żubrze Gardło
Matka: Nakrapiany Liść[NPC]
Ojciec: Ukruszony Kieł [NPC]
Partner: Szuka szuka i znaleść nie może
Multikonta: Brzozowa Łapa [KC] Ares [P]
Wysłany: 2019-10-16, 18:09   
   Wygląd: Rudo- biała (Białe znaczenia na brzuchu, pyski końcówce ogona i łapach) o pręgowano klasycznej rudej sierści. JeJ oczy są koloru niebieskiego z odrobiną zieleni, a nosek jasno różowy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=321811#321811

Wszystkie konta oprócz Aresa
Nieobecność do soboty po nie wyrabiam ze forum i nauką.
But one thing that we have is that we do not know
and we do not want to know...
      bbbb ...When she comes.

Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 60 | W: 60 | EXP: 95/200

Kwiatuszek
Kociak
wasza wysokość

Klan:
wicher

Księżyce: 4 (XI)
Mistrz: uhm
Matka: Zaśnieżona Ścieżka
Ojciec: Wilk! (Bursztynowy Wschód)
Partner: phi
Multikonta: Rydzowe Futro(KG), Sowiooka(KC)
Wysłany: 2019-10-16, 22:21   
   Wygląd: Kwiatuszek jest małym kociakiem o długim, puszystym, czarnym futerku. Odkąd tylko nauczyła się sama je pielęgnować, dba o nie nieustannie. Nie lubi brudzić swojego miękkiego futra, a każdą wolną chwilę spędza na jego upiększaniu i wygładzaniu. Jest raczej nieduża, trochę niższa od swoich rówieśników, obdarzona kocięcym tłuszczykiem tu i tam. Jej wielkie, okrągłe i bardzo wyłupiaste oczy są w trakcie wybarwiania się. Kiedy skończą, zamiast szaroniebieskiego, będą miały barwę płomiennego bursztynu, sprawiającą, że wygląda na jeszcze bardziej uroczą.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=381593#381593

już jest trochę słabo z tą aktywnością
Rydz, Sowa, Kwiatuszek
Ograniczona aktywność przez kolejny tydzień, bo i tak nie daję rady z forum, ale hej, wrócę
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 30/100

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi