Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Świetlistooki
2018-11-02, 01:42
Minione nieobecności
Autor Wiadomość
Bączkowy Lot
Wojownik

Klan:
wicher

Księżyce: 27
Mistrz: -
Matka: Pomarańczowa Skórka
Ojciec: Czerwony Pazur
Partner: XDDDDDD
Ciąża: nie
Multikonta: Agrestowy Liść (KG), Brudna stopa(KR), Porzeczkowa łapa(KC)
Wysłany: 2019-10-09, 20:41   
   Wygląd: Kociczka nie wyróżnia się niczym specjalnym jeśli chodzi o wygląd, lecz zarazem nie można nazwać jej zwyczajną. Jak na swój wiek jest dość grubiutka, lecz nie jest to kocięcy tłuszczyk, a zwykły tłuszcz spowodowany przejadaniem się gdy nikt nie patrzy. W temacie jej budowy można jeszcze powiedzieć, że przypomina bardziej ojca, spora, masywna, a do tego na jej pysku jest grymas niezadowolenia. Jednak gdy chodzi o kolorek futra, przypomina jakby mieszankę matki i ojca. Jej szorstkie, krótkie futro jest koloru burego z przejaśnieniami na pysku, gardle do brzucha i łapach. Jednak jej futro nie jest tylko bure, ponieważ kotka posiada na nim ciemniejsze czarne cętki które na łapach, ogonie i buźce zaczynają zamieniać się w pręgi(Bury cętkowany). Jej ślepia są bursztynowo-żółte. O dziwo nie posiada białych znaczeń.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=349459#349459

Wszystkie kotki.
Ogółem jest taka sprawa i ogłoszenie parafialne: Mam zmniejszoną obecność przez prawie wszystkie tygodnie. Ewentualnie robie po jeden/dwa odpisy. W soboty/Niedziele moge ewentualnie robić więcej. Wiem, że to ... No. Nieodpowiednie. Ale nie mam innego wyboru. Szkoła wysysa ze mnie resztki zdrowia psychicznego. Myślałam czy nawet nie opuścić arci na dobre. Więc proszę o zrozumienie, że nie moge robić odpisów tak często.

Aktualnie nieobecność do 11. 10

Miętowy Pąk
Gwiezdny
lost soul

Klan:
wicher

Księżyce: 46 (V '20)
Mistrz: Lśniąca Sadzawka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: samotność
Multikonta: Bursztynowy Wschód (KR); Mknąca Zawierucha (KC); Olchowa Łapa (KW)
Wysłany: 2019-10-09, 21:15   
   Wygląd: niezbyt wielka, długowłosa srebrna szylkretka klasycznie pręgowana o ciepłych, złotych oczach, z bielą na łapach, piersi i pyszczku
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288396#288396

Miętowy Pąk, Bursztynowy Wschód, Mknąca Łapa, Gałązka

Zmniejszona aktywność do soboty, trochę spotkało mnie zaskoczenie apropo sprawdzaniu w sobotę i ogromu materiału na niego :') Posty będą ale rzadko, w sobotę wieczorem i niedzielę się odkuję, obiecuję
I carried it, carried it, carried it home

💔 All I know, all I know 💔
Loving you is a losing game
  Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 245/300 | MED.EXP: 63/100

Dzięciola Łapa
Terminator
Stuk Puk

Klan:
cien

Księżyce: 22 (maj)
Mistrz: Sowiooka, Mroźne Serce
Matka: Jałowcowa Jagoda (NPC)
Ojciec: Zroszony Pąk (NPC)
Partner: -
Multikonta: Muszelkowy Brzeg (KG), Trujący Liść (KRz), Niezapominajka (KW)
Wysłany: 2019-10-09, 22:11   
   Wygląd: Dzięcioł jest przeciętnej wielkości kociakiem o szczupłej sylwetce. Może teraz tego nie widać z powodu kocięcego tłuszczyku, ale w przyszłości kocur będzie mógł poszczycić się dobrze zbudowanym ciałem o widocznych dobrze zarysowanych mięśniach Całe ciało młodzika pokryte jest krótką, gładką śnieżnobiałą sierścią nie odznaczająca się żadnymi szczególnymi znaczeniami. Jak jesteśmy już przy ciele należy wspomnieć że jest ono utrzymywane przez długie, mocne, choć jeszcze nieco pulchne łapki. Dzięcioł posiada niebieskie oczka, które z wiekiem zabarwią się na kolor jasno zielony. Nie wiele wyżej nad oczami znajdują się średniej wielkości trójkątne uszka. Pysk kocura jest niemalże okrągły, można powiedzieć że praktycznie zawsze, choć mimowolnie wyraża on obojętność.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=373822#373822

Dzięcioł, Trująca Łapa, Muszelkowy Brzeg
Zmniejszona aktywność do niedzieli. Mam trochę nauki na piątek, a w sobotę podejrzewam że będzie u mnie ciężko z dostępem do Internetu.

Słuchajcie CISZY...
USŁYSZCIE Mądrość
...Odnajdziecie SPOKÓJ

WŁAŚCIWY DYSTANS DO SPRAW

ludzi i przedmiotów
Znajdziecie CZAS

KTÓREGO WAM BRAKOWAŁO

Słuchajcie CISZY
I MÓWCIE ciszej
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 4 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 90/100

Kuni Syk
Wojownik
chłód

Klan:
grom

Księżyce: 25 (VII)
Mistrz: Króliczy Sus
Matka: Cebulowa Skórka
Ojciec: Źdźblasty Chwast
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-10-10, 08:44   
   Wygląd: Bury ogromy kocur z białymi znaczeniami i charakterystyczną plamę nad nosem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=374302#374302

Od dzisiaj (10.10) do (25.10)
brak aktywności ew. 1-2 posty w czwartki. rodzina się zjeżdża i na dodatek muszę się uporać z zajęciami pozaszkolnymi żeby to było w miarę do ogarnięcia

and watch from far away but you «xx.-
always knew that you'd be the O N E «

xxxxxx.-xx---xxxxxxxxx× to work while they all play in youth
xx-xxxxxxxxxxxxxxxx-xxxx× you lay, awake at night and scheme of
xxxxxxxx-xxx.xx-.xxxxxxxxxx× all the things that you would C H A N C E

BUT IT WAS JUST A DREAM
  Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 9 | HP: 55 | W: 65 | EXP: 120/200 | MED.EXP: 0/100

Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądra

Klan:
wicher

Księżyce: 58 VII
Mistrz: Każdy po kolei
Matka: Zawilcowa Skórka
Ojciec: Chmielograb
Multikonta: Błękitna Toń [KG] Jaskółka [S] Różana Łapa [KW] Skrzące Słowo [KRz]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-10-11, 00:21   
   Wygląd: Średniej postury, długowłosa biała kotka z jasnoniebieskimi oczami. Szczupła. Na lewej przedniej łapie ma małą bliznę po ukąszeniu szczura.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=263337#263337

Jaskółka napisał/a:
do czwartku, wszystkie moje

pewnie będą się pojawiac posty fabularne, ale nie jakoś dużo. Akcje mg, jeśli komuś zależy na tempie, to do przejęcia.

Przedłużam do wtorku. Złapało mnie choróbsko >D może dostanę zastrzyk weny i pocisnę z kimś jakąś sesję, a może będę wegetować przez cały ten czas, niczego nie mogę obiecać.

falling too fast to prepare for this
tripping in the world could be dangerous
everybody circling is vulturous
N E G A T I V E, N E P O T I S T

everybody hoping they could be the one
i was born to run, i was born for this
nie kradnij bo to joint effort klon, łatki i zając

Statystyki - lvl: 6 | S: 13 | Zr: 17 | Sz: 11 | Zm: 21 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 280/500
Stat. Med. - lvl:
10 | MED.EXP: 465/2100

Żabia Łapa
Gwiezdny
Żabi król

Klan:
wicher

Księżyce: 24
Mistrz: Miętowy Pąk
Matka: Malinowy Nos
Ojciec: Fiołkowy Świt
Wysłany: 2019-10-11, 11:13   
   Wygląd: Żaba ewoluował z puchatej kluseczki w całkiem zgrabnego podlotka, którego długie futro pozostaje zawsze nienagannie ułożone. W większości rude, klasyczno pręgowane z białymi znaczeniami na stopach, brzuchu, spodzie ogona i podgardlu. Porusza się zawsze wyprostowany, dystyngowanym krokiem. Łapy musiał odziedziczyć po tacie, długie i tylko dzięki okrywie włosowej nie wyglądające jak cienkie słomki, bo i cały kocurek jest raczej szczupły i niestety, nie zapowiada się na najwyższego kota w Klanie Wichru. Ale, ale, kurdupelkiem, na którego zapowiadał się po przyjściu na świat również nie zostanie! Odpowiednio podkarmiony za kociaka, wygląda na zwykłego, średniego przeciętniaka, którego oczy wybarwiły się na bliżej nieokreśloną mieszankę zieleni i błękitu, lub zieleni i żółci, w zależności od tego jak pada światło.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7665

Przepraszam wszystkich, których blokuje, ale jeszcze do poniedziałku mnie nie ma

Am I broken? Am I flawed?

If you see the .b o y. I used to be
Could you tell him that I'd like to find him?
  Statystyki - lvl: 2 | S: 4 | Zr: 7 | Sz: 3 | Zm: 4 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 15/150

Ognistopręga
Gwiezdny
przeminęło

Klan:
rzeka

Księżyce: 118 (V)
Mistrz: Czerwony Mak
Matka: Jasny Strumyk [*]
Ojciec: Burzowe Serce [*]
Partner: Rudzikowy Ogień
Multikonta: Gradowy Podmuch (KW), Bagienna Trzcina (KC), Dymne Niebo (KC), Kamienny Potok (KG), Niski Krok (GK), Lady (P/Z), Kacza Łapa (KR)
Wysłany: 2019-10-11, 18:48   
   Wygląd: Kotka ma krótką sierść w kolorze intensywnie rudym, pokrytą nieco ciemniejszymi pręgami (pręgowanie tygrysie). Charakterystycznego wyglądu dodaje jej biały pyszczek oraz ciemniejszy kolor końcówek uszu. Jest nieco większa i mocniej zbudowana niż przeciętne kotki w jej wieku. Oczy ma koloru bursztynowego. Od innych kotów łatwo można ją rozpoznać patrząc na jej puchaty ogon, który nienaturalnie przekrzywia się w lewo. Od urodzenia przeszkadzał on kotce w swobodnym poruszaniu się - został jednak naprawiony przez medyka i od tego czasu funkcjonuje prawidłowo, jednak wygląda nieco inaczej niż ogony innych kotów. W dodatku zdarza się jej być nieco niezdarną, ponieważ jej rozwój przebiegał inaczej niż u przeciętnego kociaka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=151705#151705

Bardzo przepraszam wszystkich za moją nieobecność, wypadło mi dość nagle sporo obowiązków. Do poniedziałku 14.10 będę jeszcze głównie nieobecna, potem zacznę nadrabiać posty.
Nosiłam gnojów jak but głupich, tych do cna, tych do cna złych.
  Statystyki - lvl: 7 | S: 19 | Zr: 14 | Sz: 12 | Zm: 12 | HP: 70 | W: 90 | EXP: 240/600

Nietoperza Łapa,
Zaginiony
cute bat

Klan:
cien

Księżyce: 10 [XI]
Mistrz: Dębowy Cień
Matka: Jałowcowa Jagoda [NPC]
Ojciec: Zroszony Pąk [NPC]
Wysłany: 2019-10-11, 19:21   
   Wygląd: Dobrze zbudowana, z lekko zarysowanymi mięśniami, krótkowłosa kotka o niewyróżniającym się jednolitym czarnym futrze. Nie jest ona najwyższa, lecz do najmniejszych nie należy, jej wzrost można sklasyfikować do przeciętnego u kotek. Oczy Nietoperzyka są koloru ciepłej żółci, na pewno nie są one bursztynowe, gdyż są na to ociupinkę za jasne. Poduszki łap a także nosek są podobnego koloru co sierść. Uszy kotki są dość ostro zakończone. Jej ogon plasuję się w średnich rozmiarach, nie jest długi, lecz nie krótki, dość charakterystyczne jest to, że jest wąski, i przy okazji łagodnie zakończony. Wąsy Nietoperzyka lekko opadają, a także przez swój biały kolor wyróżniają się na tle pyska. Kotka stąpa trochę niepewnie, a ogona prawie nigdy nie podnosi ponad wysokość głowy. Mina niemal w kółko pozostaje niewzruszona, można powiedzieć że wręcz znudzona, tak jakby nic Nietoperzyka nie obchodziło.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=370675#370675

Do 14.10 będę nieobecna, zbyt dużo nauki

The baby bat
Screamed out in fright,
Turn on the dark,
. . . I'm afraid of the light. . .
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 4 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 55 | W: 45 | EXP: 45/100

Zamarznięta Sadzawka
Gwiezdny
zmarźluch

Klan:
grom

Księżyce: 26
Mistrz: Malinowe Chaszcze
Matka: Kolorowy Wiatr
Ojciec: Chłodny Nos
Partner: Rydzowe Futro
Multikonta: Nietoperza Łapa [KG], Ostra Łapa [KR]
Wysłany: 2019-10-11, 20:30   
   Wygląd: Zamarznięta posiada długie, gęste i białe futro. Koteczka jest mniejsza od innych kotów w jej wieku. Pomarańczowe duże i nieco skośne oczy wwiercają się zazwyczaj w rozmówce.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7932

Zmarźluch, Ostra, Błyskawica i Zadra.
Obniżona aktywność do 19.10

F r e e z e your brain
Swim in the ice
Get l o s t in the pain
Shut your
eyes tight
‘Till you vanish from sight
Let nothing r e m a i n
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 11 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 35/300

Miętowy Pąk
Gwiezdny
lost soul

Klan:
wicher

Księżyce: 46 (V '20)
Mistrz: Lśniąca Sadzawka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: samotność
Multikonta: Bursztynowy Wschód (KR); Mknąca Zawierucha (KC); Olchowa Łapa (KW)
Wysłany: 2019-10-11, 20:56   
   Wygląd: niezbyt wielka, długowłosa srebrna szylkretka klasycznie pręgowana o ciepłych, złotych oczach, z bielą na łapach, piersi i pyszczku
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288396#288396

Miętowy Pąk napisał/a:
Miętowy Pąk, Bursztynowy Wschód, Mknąca Łapa, Gałązka

Zmniejszona aktywność do soboty, trochę spotkało mnie zaskoczenie apropo sprawdzaniu w sobotę i ogromu materiału na niego :') Posty będą ale rzadko, w sobotę wieczorem i niedzielę się odkuję, obiecuję

Zmieniam na całkowitą nieobecność, na razie do przyszłej niedzieli, 20 października. Laptop mi się popsuł, nie działa mi część klawiatury (w tym np spacja :v). Może ewentualne posty wlecą, jeśli laptop się na mnie chwilowo odobrazi, rodzice użyczą mi swojego albo będę na tyle cierpliwa żeby napisać coś na telefonie, inaczej nie ma szans :(
I carried it, carried it, carried it home

💔 All I know, all I know 💔
Loving you is a losing game
  Statystyki - lvl: 4 | S: 9 | Zr: 9 | Sz: 11 | Zm: 10 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 245/300 | MED.EXP: 63/100

Burzowa Łapa
Zaginiony
burza słów

Klan:
wicher

Księżyce: 18 [luty]
Mistrz: Węglowy Pył
Matka: Trawiasta Polana [NPC]
Ojciec: Wietrzny Dzień [NPC]
Multikonta: Fiołkowe Wzgórze [Krz], Jeżynowy Jar [KG], Oszroniona Łapa [KC], Żywokost [KW]
Wysłany: 2019-10-12, 23:17   
   Wygląd: Burza nie zmienił się jakoś bardzo, ale pewnym było jedno. Urósł. Nie jest tym małym, chudym Burzykiem, którym był kiedyś, a solidnym, silnym Burzą. Jego ciałko jest przeciętnego wzrostu i można zauważyć spore mięśnie, zarysowujące sylwetkę kocura. Łapy niebieskofutrego, wydłużyły się ale nie do przesady. Nie jest żadnym dryblasem ani czymś w tym stylu. Posiada on krótkie futerko, grafitowego koloru oraz parę szmaragdowych ślepi, które cały czas z czujnością obserwują otoczenie. Niewielkie, uszyska, widnieją powyżej lekko owalnej główki i wyłapują każdy podejrzany dźwięk, a niebieskawy nosek tropi zwierzynę. Można pokusić się o stwierdzenie, iż syn Trawiastej Polany jest kotem dosyć silnym, który w przyszłości wyrośnie na wspaniałego, trochę figlarnego wojownika i jego siła pomoże mu w obronie Klanu Wichru. Utrzymać równowagę pomaga mu natomiast długi, biczowaty ogon.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=362977#362977

Burza, Fiołek, Jeżyna i Szron

zmniejszona aktywność przez na razie tydzień.

Jeśli komuś zależy na szybkim odpisie to niech mnie pacnie przez pw. Będę odpisywała w treningu i niektórych sesjach, ale nie wiem czy we wszystkich. Mam od groma nauki i wysysa to ze mnie całą, życiową energię.

I love you day and night
          You are in every thought
          I • like • to look in your eyes
          I like w_h_e_n you say MY
              Then s.t.a.y what you are
              That's why I love you ♥
              I will also s.t.a.y like that
              What kind you • love• me!
  Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 7 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 35/150

Wydrza Łapa,
Gwiezdny
umarła i nie żyje

Klan:
cien

Księżyce: 36 [xi]
Mistrz: Krogu || Ważkowa Sadzawka || Krogu again
Matka: Krogulczy Szpon
Ojciec: Wiewiórczy Ogon [*]
Partner: nikt nie jest jej godzien
Multikonta: Pajęczyna [S]; Kwiatek [KG] ; Poziomkowa Ścieżka [GK]
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2019-10-13, 01:48   
   Wygląd: Jednolicie czekoladowa koteczka niesamowicie podrosła w ciągu tych kilku księżyców - jej łapy się wydłużyły i wydają się być nieproporcjonalnie długie w porównaniu do reszty ciała. Ogółem Wydra wygląda na taką, która kiedy skończy już rosnąć to nie dość, że będzie dosyć wysoka, to jeszcze do tego szczupła i poruszająca się z niezwykłą gracją jak to na eleganckie koty przystało. Jej futerko oczywiście zostało jak już mówiłam jednolicie czekoladowe, bez żadnych fancy znaczków i jedyne co zmieniło u niej swój kolor to oczy - wreszcie posiadają one żółtą barwę niesamowicie podobną do tej u jej ojca.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=279414#279414

Kukułczy Puch napisał/a:
Za Wydrę :v
Konta : Wydrza Łapa, Kwiecista Łapa, Pajęczna
Termin : nieobecność do 12.10.2019r.

przedłużam o trzy dni
bez przyczynny mój dzień, bezsensowny mój w i e k
i te ślady bezładnych moich krow po ziemi
  Statystyki - lvl: 2 | S: 9 | Zr: 8 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 60 | W: 50 | EXP: 20/150

Agrestowy Liść
Wojownik
C a t r a is my wife

Klan:
grom

Księżyce: 30
Mistrz: Błękitna Toń
Matka: Kolorowy Wiatr
Ojciec: Chłodny Nos
Partner: Alexa play despacito
Multikonta: Brudna Stopa(KRZ) Porzeczkowa Łapa(KC) Bąkowa Łapa(KW)
Wysłany: 2019-10-13, 23:10   
   Wygląd: Kocurek posiada długie futerko w kolorze kremowo-brązowego, lecz przybiera ono coraz bardziej ciemno-brązowe znaczenia które coraz to bardziej przybierają kolor czarny, kocur owe znaczenia posiada w szczególności na jego średniej długości łapach, puszystym ogonie i pysku. A na jego twarzy znaczenie przybiera niemalże kolor czarny. W skrócie, długowłosy mink z białymi znaczeniami i morskimi oczami. ||KP||
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=316862#316862

Wszystkie kotki
Do 20.

We have been, we've been everywhere
To the stars and back again, yes my friend
We have seen, we've seen everything
But will I ever see you again, my old friend?
Friends 'til the end~

http://www.artemida.webd....opic.php?t=4116
Faq sobie zapisze bo co
  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 165/200

Larwia Łapa
Zaginiony
blessed

Klan:
wicher

Księżyce: 20
Mistrz: Słonecznikowa Pestka
Matka: Lniane Fute'ko
Ojciec: Zółtooki
Partner: Trzeba by pomyśleć
Multikonta: Pustułczy Wrzask [KRz], Źródlana Łapa[GK] Jorgen [P]
Wysłany: 2019-10-14, 09:52   
   Wygląd: Smukła, wysoka o czarnej, krótkiej sierści. Ma oliwkowe oczy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=348782#348782

Nb na życzenie dla Brzozy, Tomka i Czermieniowej łapy
Na około dwa miesiące
  Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 6 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 75/100

Szepcząca Łapa
Gwiezdny
łagodny olbrzym

Klan:
wicher

Księżyce: 20 {XI}
Mistrz: Zaśnieżona Ścieżka
Matka: Zaćmiony Księżyc
Ojciec: Lodowa Skóra
Partner: Może kiedyś?
Multikonta: Modrzew {Martwy} Pstrąg pomarańcza {Klan Rzeki}
Wysłany: 2019-10-14, 19:57   
   Wygląd: Biało-błękitny kocurek. Ma długie futro. Jest bardzo dużej postury, o wile większej niż większość kotów. Oczka ma koloru oliwkowo-zielonego i nosek czarny jak węgiel.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=334191#334191

Nieobecność do końca tygodnia konto Szepcząca Łapa.

/Jak coś to na akcji z Kolcem będę normalnie odpisywać (Plus trening)
≡YOU KNOW HOW I FEEL≡
Breez driftin' on by
≡YOU KNOW HOW I FEEL≡
..It's a new DAWN
..........It's a new DAY
................It's a new LIFE
..................................≡FOR ME≡

«And I'm feeling goo
....................≡I'M FEELING GOOD≡
  Statystyki - lvl: 2 | S: 11 | Zr: 7 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 75 | W: 35 | EXP: 120/150

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi