Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Fiołkowy Świt
2019-10-20, 00:44
Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2019-09-14, 22:59   Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Wichru. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Splątany Wąs oraz Gładki Grzbiet:
Imię: Splątany Wąs
Płeć: Kotka
Wiek: 39

Wygląd: Wyrosła na kotkę średniej wielkości, której długie futerko zawsze pozostaje w nieładzie pomimo wielu prób kotki, by je ułożyć. W większości jest ono śnieżnobiałe, jednakże na głowie Splątanej Łapy widnieją niewielkie rudo-bure łatki, na których widać ciemniejsze wąskie prążki. Taki sam jest też jej ogon: w większości rudy z ciemniejszymi rudymi pręgami, dopiero bliżej końcówki zamienia się w bury, na którym widnieją czarne paski. Na połowie tylnej lewej łapy terminatorki znajduje się dwukolorowa – choć bardziej bura, niż ruda – niesymetryczna plama. Jej pyszczek ma stosunkowo łagodne rysy, nosek, wnętrze uszu i poduszeczki łap są różowe, za to oczy mają złotą barwę.

Charakter: Jest spokojną kotką, która bardzo dba o przestrzeganie zasad i porządek. Kotka zawsze musi mieć ułożony plan dnia, którego będzie się trzymać – nie lubi zmian ani improwizowania, więc stara się przewidywać wszelkie możliwe niespodzianki, nie chcąc, aby coś ją zaskoczyło. Kiedy jednak już się to stanie, traci całą pewność siebie, rozpaczliwie próbując odzyskać stały grunt pod łapami. W głębi duszy jest poniekąd panikarą, boi się popełnić najmniejszy błąd, aby nikogo nie zawieść, a przede wszystkim swoich rodziców, stara się więc wszystko robić na sto dziesięć procent. Dokładnie, perfekcyjnie, aż do skutku… ale od czasu zajścia w ciążę stara się nad tym pracować i próbuje sobie pozwalać na większą spontaniczność czy luz. Z naiwnej kotki, oszukującej samej siebie, stała się bardziej realistką; dojrzała nieco, teraz jest bardziej pewna siebie, a poniesione porażki zaczęła traktować jako naukę na przyszłość. Po wielu księżycach spędzonych w klanie nie tylko zaakceptowała otoczenie, ale i zaczęła bardziej ufać żyjącym w nim kotom, a także zrozumiała, że powinna bardziej angażować się w klanowe życie, a pomimo niechęci do walki jest zdeterminowana, by bronić swojego klanu. Jest w stanie przejmować się każdym nieprzyjemnym komentarzem dłużej, niż jest to konieczne, ale nie poskarży się nawet słowem. Mimo swojego charakteru potrafi dobrze się bawić i jest dobrą przyjaciółką dla tych, którzy tylko zdecydują się do niej zbliżyć.

Urodzona: poza klanem.
Pochodzenie: Córka samotniczki i pieszczocha, została odnaleziona przy swojej umierającej matce przez Sokoli Cień wraz z trójką braci, gdy mieli około księżyc. Od tego czasu pieczę nad nią i jej rodzeństwem sprawował Sokoli Cień i Zajęczy Sus. Po zaginięciu brata, Twardej Łapy, przez długi czas chorowała. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Splątany Wąs była odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).Imię: Gładki Grzbiet
Płeć: Kocur
Wiek: 36

Wygląd: Stosunkowo niewielkich rozmiarów terminator o gładkim, przylegającym do ciała krótkim futrze. Jego futerko to w połowie szara barwa, a w połowie biała – biel oblewa jego tylne łapy w połowie, część brzucha, całą klatkę piersiową, przednie łapy, szyję i pysk, sięgając aż ponad oczy kocura. Reszta, w tym cienki, biczowaty ogon są przygaszonej niebieskiej barwy, a niewielką łatkę tego koloru ma także przy nosie, na prawej stronie pyska. Oczy ma duże, migdałowate i w kolorze jasnej zieleni, jego nos zaś jest ciemnoszary z wyjątkiem małej, jasnoróżowej plamki na krawędzi nosa z prawej strony. Z pyska wydaje się lekko zdziwiony, porusza się energicznym krokiem.

Charakter: Łagodny, spokojny kocur, który raczej nie wychodzi przed szereg. Nie jest specjalnie inteligentny, nie jest też ideałem wojownika, ale sądzi, że ma wielki dar: jest wysoce empatycznym kotem i przyjemność sprawia mu pomaganie, wspieranie i opiekowanie się innymi. Objawia się to na wielu płaszczyznach – a to pomoże ci nieść zwierzynę, gdy wracasz z polowania, a to pobawi się z twoimi kociętami, przyniesie świeży mech i jedzenie kotom przebywającym w lecznicy, pocieszy każdego, kto jest w dołku za pomocą odpowiednio dobranych słów i ciepłego tonu. Jest po prostu kotem, który bardzo dobrze dostosowuje się do innych i ich nastroju, przez co nie da się go nie lubić. Zdaje się wiedzieć wszystko o kotach w Wichrze, ale, w przeciwieństwie do chociażby Gronostajowego Kroku, nigdy nie przekaże innym informacji, jakie mu się powierza. Wierny wobec klanu i swoich bliskich, bardzo wierzący w Gwiezdny Klan. Chętnie wykonuje swoje obowiązki, ale od polowania woli niesienie pomocy innym. Może dlatego właśnie został wielkim przyjacielem Splątanego Wąsa, która załamała się po utracie jednego z braci i trwającej wiele księżyców chorobie.

Urodzony: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Poznali się w czasie dość długiej choroby Splątanej, gdy jeszcze byli terminatorami. Kotka wówczas mocno się podłamała po zaginięciu jednego ze swoich braci, Twardej Łapy; przez jakiś czas oszukiwała się, że ten może jest w obozie, że zaraz wróci, i tak dalej, ale gdy z pełną siłą dotarło do niej, co się stało, to podupadła na zdrowiu na wiele księżyców, co zatrzymało jej trening. W tym czasie zaglądał do niej Gładka Łapa, odrobinę od niej młodszy kocurek, który już wówczas bardzo lubił pomagać innym, w związku z czym bardzo chętnie odwiedzał lecznicę. Szybko stali się sobie bliżsi: Splątana po pewnym czasie odzyskała siły i miała więcej chęci do poznawania nowych kotów, a Gładki służył jej dobrym słowem, radą i opowieściami o tym, co działo się na zewnątrz. Przemycał jej także niektóre rzeczy ze swojego treningu, które Splątana chciała lepiej zrozumieć jako kocica urodzona poza klanem… a w końcu udało się jej wyzdrowieć. Przyjaźń, jaka się między nimi wytworzyła, była na tyle silna, by trwać aż do dzisiaj, chociaż w pewnym momencie – sami nie wiedzą nawet, kiedy – zorientowali się oboje, że czują do siebie coś więcej. Tego Splątana nie przewidziała, a na pewno się nie spodziewała, że Gładki odwzajemnia jej uczucia… ale po ceremonii, na której oboje zostali wojownikami, w końcu się ze sobą zeszli. Tworzą przyjemny, harmonijny duet – Splątana przypomina Gładkiemu, że ten powinien jeszcze polować, a nie tylko pomagać wszystkim w obozie, ten zaś nieco ją rozluźnia. Wspólnie chodzą bawić się z kociętami do Splątanych Korzeni, chodzą na spacery… w zasadzie rzadko kiedy można ich zobaczyć oddzielnie. Ich relacja jest oparta na silnym fundamencie przyjaźni, ale widać w ich spojrzeniach i trosce o siebie nawzajem, że jest pomiędzy nimi wielka miłość.
Życie Splątanego Wąsa jest – przez większość czasu – proste, przewidywalne, zaplanowane co do najdrobniejszego szczegółu. Jej partnerowi zazwyczaj to odpowiada, któregoś wieczoru jednak, gdy kocur wrócił z polowania, uznał, że należy chociaż na chwilę odpuścić sobie planowanie wszystkiego i pozwolić sobie na odrobinę spontaniczności. Splątana była wręcz przerażona, w końcu właśnie planowała iść do kociarni i pomóc matkom w przygotowaniu kociąt do snu!, ale, po stoczeniu walki z samą sobą… uznała, że przecież świat się nie zawali. W końcu ufała Gładkiemu bezgranicznie – i chciałaby, by czuł się w związku z nią jak najlepiej, a nie by tylko krępowały ich zasady i porządek, jaki sama zaplanowała.
W ten sposób, gdy słońce już zaszło nad terenami klanami Wichru, w piękną noc Pory Zielonych Liści, udali się na romantyczny spacer, potem połączony z zabawą, podczas której zachowywali się jak kocięta, biegając po Barwnej Łące… a że atmosfera sprzyjała, oboje się rozluźnili i nie myśleli za bardzo o konsekwencjach, to, cóż, Splątany Wąs powróciła do obozu nieświadoma, że w jej wnętrzu zaczęło rozwijać się nowe życie. Prędzej czy później jednak pojawiły się pierwsze oznaki ciąży, a wizyta u Lśniącej Sadzawki potwierdziła, że kocica zostanie matką. Początkowo zarówno kocur, jak i kotka, przerazili się tą wieścią i wojowniczka przeszła lekki napad histerii w klanowej lecznicy… szybko jednak zrozumiała, że przecież nie wszystko zawsze można zaplanować, że tak czy siak chcieli mieć kiedyś kocięta, a właściwie nie ma po co zwlekać… i wreszcie: że powinna być bardziej tu i teraz, zamiast tylko skupiać się na planach, perfekcji i unikaniu najmniejszych choćby błędów. Z takim właśnie podejściem dotrwała do porodu, chociaż, oczywiście, stare nawyki nie znikają szybko, i Splątana dużo czasu spędziła na rozmowach zarówno z medyczką, jak i klanowymi kocicami, które miały wcześniej kocięta, by jak najlepiej się przygotować na przyjście swoich kociąt na świat. Gładki Grzbiet zresztą bardzo chętnie towarzyszył jej przy tych rozmowach, zachwycony perspektywą bycia ojcem, chociaż trzeba przyznać, że mocno się stresował, gdy poszli do Zajęczego Susa i Sokolego Cienia, czyli przybranych ojców Splątanej, by poinformować ich o radosnej nowinie.
I w końcu na świat przyszły ich kocięta, które natychmiast zostały obdarzone przez rodziców nieograniczoną miłością i troską. Oboje chcą być najlepszymi rodzicami, a że posiadają spore pokłady empatii i cierpliwości, to mają ułatwione to zadanie, chociaż czasami brakuje im stanowczości. Starają się jednak wyznaczać pewne zasady, na przykład wskazują, że nie wolno krzywdzić klanowiczów, a poza tym podkreślają rolę klanu, Kodeksu Wojownika i rodziny w życiu każdego kota. Chociaż Splątany Wąs w głębi chciałaby ułożyć im całe życie, żeby na pewno odnieśli sukces i byli szczęśliwi, to wie, że nie powinna tego robić, w związku z czym bardzo się stara nie być nadopiekuńcza i nie decydować za kocięta. Pozwala im na swobodę, ale czasami można zobaczyć, jak z niepokojem chodzi po obozie, szukając jednego ze swoich kociąt – i nie ustanie do czasu, aż go nie znajdzie, ale jeżeli jest ono bezpieczne, to nie będzie ściągała go do kociarni. Wojowniczka za swoją rodzinę uważa nie tylko Sokolego Cienia i Zajęczego Susa, ale i wszystkie spokrewnione z nimi koty, i dba o to, by kocięta chociaż wiedziały, kto dokładnie należy do ich rodziny, która może nie jest połączona z nimi więzami krwi, ale jednak jest dla Splątanej bardzo ważna. Gładki Grzbiet tymczasem dostarcza im rozrywki, bawiąc się z nimi i opowiadając o dziejach klanu, a także o Gwiezdnym Klanie.


Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec września: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Splątany Wąs i Gładki Grzbiet.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie dwóch graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Miodek (już gra)
x Lot (już gra)
x Wieczór → Wietrzyk (już gra)
x Grzmot (już gra)
x Rozkwit → Chybot (już gra)
x Zimno (już gra)


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie, by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe.
Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Kocięta muszą mieć białe znaczenia: od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Płomykówkowy Lot 2019-11-21, 17:30, w całości zmieniany 26 razy  
 
 
Płomykówkowy Lot
Gwiezdny
say amenKlan:
cien

Księżyce: 51
Mistrz: Wiewiórczy Ogon
Płeć: kotka
Matka: Łasicze Futerko [NPC]
Ojciec: Jastrzębi Krzyk [NPC]
Ciąża: nie
Życia: 9
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Niedźwiedzi Kieł [KR]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-09-14, 23:00   
   Wygląd: Wysoka (jedna z najwyższych w Cieniu, jak nie w całym lesie), dobrze zbudowana, długowłosa ruda pointka o głębokich, niebieskich oczach. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=326947#326947


Aww, Splątana ma dzieci <3 Polecam miot!! Chętnie wezmę kogoś na nauki/sesję ze Słonecznik~
_________________


if every night I go to sleep knowing
that . I . gave . everything . that . I

............. HAD TO GIVE

then it's all I could've asked for
I've . been . standing . u p . beside
e v e r y t h i n g I've ever said, but

OH, IT'S SATURDAY NIGHT, YEAH

Ostatnio zmieniony przez Płomykówkowy Lot 2019-09-14, 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 6 | S: 20 | Zr: 15 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 85 | W: 65 | EXP: 170/500
 
Kąsające Zimno
Gwiezdny


Klan:
cien

Księżyce: 29 [ lipiec ]
Mistrz: Ciemna Toń -> Wirujące Pióro
Płeć: kotka
Matka: Ciemna Toń
Ojciec: Olchowy Szept
Partner: ;)
Multikonta: Porywista Gwiazda, Zajęczy Sus, Miodowa Łapa [KW]; Borsucza Łapa [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-09-14, 23:03   
   Wygląd: Długowłosa bura, z gęstymi, czarnymi klasycznymi pręgami. Proporcjonalnie zbudowana, dosyć szczupła, porusza się eleganckim krokiem. Ma delikatne rysy pyska i złoto-zielone, okrągłe ślepka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=353992#353992


Zgłaszam się.
Bluszcz umarła 24.06, więc chyba powinnam móc zrobić konto w to miejsce.
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 13 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 60/300
 
Czarny Bez
Wojownik
martwyKlan:
rzeka

Księżyce: 74 (wrzesień)
Mistrz: Ciemniejące Niebo
Płeć: kocur
Matka: Mysi Krok (NPC) [*]
Ojciec: Gilowe Gardło (NPC) [*]
Partner: Wysoka Fala :o
Multikonta: Bajka (P) | Łasicza Łapa (KG) | Ciepła Łapa (KC) | Żmijowy Ogon (GK) | Koźla Łapa (KW) | Miękki Obłok (NPC)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-09-14, 23:05   
   Wygląd: Kopytko przypomina swojego ojca w bardzo dużym stopniu. Tak jak on nie jest kotem za wysokim, raczej przeciętnym, dokładnie jak ojciec posiada długie, silne łapy. Jednak od ojca wyróżnia go czarne, błyszczące futerko. Krótkie futro, jednolitego koloru pokrywa całą szczupłą sylwetkę kocurka, na jego ciemnym tle wyróżniają się skośne oczy, które przybrały kolor sztabki złota, bądź jak kto woli zachodu Słońca. Spośród reszty kotów wyróżnia go iście orientalny pysk oraz duże, trójkątne uszy. Ale jego najbardziej charakterystyczną cechą jest brak kilku zębów z lewej strony, najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem tego jest to, że je sobie wybił. Przez brak zębów jego język zwisa z lewej strony pyszczka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=252090#252090


Jea, już dopisuję :3
_________________
mieć złamane serce
i wierzyć w miłość?


to największa odwaga  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 175/300
 
Czterolistna Łapa
Terminator
Nowa nadziejaKlan:
cien

Księżyce: 35 (IX)
Mistrz: Mroźniak (Mroźne Serce)>Sensei Płomykówka! (Płomykówkowy Lot [*])>Sensei Kropelka! (Jasna Krop
Płeć: kotka
Matka: Samotna Matka [Modliszkowy Zagajnik[NPC]]
Ojciec: Widmo [Świergot [NPC]]
Partner: A po co mi to potrzebne?
Ciąża: nie
Multikonta: Klonowa Gałązka (KG), Szybująca Łapa (KW) | Ruda Łapa (GK)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-09-14, 23:15   
   Wygląd: Kto wyzdrowiał? Koniczynka! Cóż, długa głodówka płomiennookiej przyniosła ze sobą konsekwencje, jednak są one mniej widoczne niż księżyc temu. Futro kotki zaczęło gęstnieć i zaczynał powracać jego pierwotny blask. Kotka wyrosła na ładną, dosyć dużą buraskę, której smukła sylwetka zaczyna zakrywać kilku księżycowe wygłodzenie się. Pomarańczowo-czerwone ślepia zaczynają przybierać łagodny i opanowany wygląd. Sama budowa tygrysiopręgiej nie jest jakaś masywna, jednak Terminatorka może na spokojnie ponownie pokonywać długie dystanse. Oprócz średniej długości rzęs wokół jej oczu, to nie zmieniła się za wiele. Biała sierść na piersi, palcach i końcówki puchatego ogona wydaje się wręcz lśnić, a oprócz delikatnych zarysów żeber na klatce piersiowej, nie widać po niej, żeby kiedykolwiek leżała w lecznicy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=358677#358677


ZAPISUJE SIĘ! Zgoda na multi jest
_________________
Just like fire, burning out the way
If I can light the world up for just one day
Watch this madness, colorful charade
No one can be just like me any way
Just like magic, I'll be flying free
I'mma disappear when they come for me
I kick that ceiling, what you gonna say?
No one can be just like me any way
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 4 | Sz: 10 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 35 | EXP: 60/200
 
Czarny Bez
Wojownik
martwyKlan:
rzeka

Księżyce: 74 (wrzesień)
Mistrz: Ciemniejące Niebo
Płeć: kocur
Matka: Mysi Krok (NPC) [*]
Ojciec: Gilowe Gardło (NPC) [*]
Partner: Wysoka Fala :o
Multikonta: Bajka (P) | Łasicza Łapa (KG) | Ciepła Łapa (KC) | Żmijowy Ogon (GK) | Koźla Łapa (KW) | Miękki Obłok (NPC)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-09-14, 23:22   
   Wygląd: Kopytko przypomina swojego ojca w bardzo dużym stopniu. Tak jak on nie jest kotem za wysokim, raczej przeciętnym, dokładnie jak ojciec posiada długie, silne łapy. Jednak od ojca wyróżnia go czarne, błyszczące futerko. Krótkie futro, jednolitego koloru pokrywa całą szczupłą sylwetkę kocurka, na jego ciemnym tle wyróżniają się skośne oczy, które przybrały kolor sztabki złota, bądź jak kto woli zachodu Słońca. Spośród reszty kotów wyróżnia go iście orientalny pysk oraz duże, trójkątne uszy. Ale jego najbardziej charakterystyczną cechą jest brak kilku zębów z lewej strony, najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem tego jest to, że je sobie wybił. Przez brak zębów jego język zwisa z lewej strony pyszczka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=252090#252090


Dopisuję cię więc ;D
_________________
mieć złamane serce
i wierzyć w miłość?


to największa odwaga  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 175/300
 
Jasny Poranek
Gwiezdny
ZłotopyskiKlan:
cien

Księżyce: 90 [II]
Mistrz: Ulewna Myśl [*]
Płeć: kocur
Matka: Popielata Chmura [*]
Ojciec: Drobny Mak [*]
Multikonta: Sokoli Cień, Racza Łapa (KW); Kozicy Skok (KG); Tonące Słońce (S); Lód (KC); Krzykliwa Mewa, Srebrzysty Pazur, Zamglona Łapa (GK); Czosnek (MGBG)
Wysłany: 2019-09-15, 07:00   
   Wygląd: Kolec z pewnością część wyglądu odziedziczył po rodzicach. Skąd wzięła się reszta jego ubarwienia jest tajemnicą znaną jedynie Gwiezdnemu Klanowi. Kocurek w dużej mierze ma białe futro - na piersi, przednich i większości tylnych łap oraz niemalże na całym pyszczku. Na brodzie ma uroczą czarną plamkę. Reszta to wszelkie możliwe odciecie brązu oraz beżu przeplatane czarnymi pasmami. Dookoła oczu ma czarną obwódkę. Jego prawe ślepie pokrywa bielmo, lewe zdaje się być w lepszym stanie. Wąsy ma długie, lekko zakręcone na końcach. Jego futro nie jest z pewnością bardzo długie, nie należy jednak również do najkrótszych. Kolec nie jest zbyt wielkim kotem, może sprawiać wrażenie delikatniejszego, niż w rzeczywistości jest.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=2837


Sokół i Zając zostali dziadkami :o będzie okazja, żeby Sokół się jako dziadek wykazał :iskrza:
_________________


Someday, when we are wiser
When the worlds older
When we have learned
I pray
Someday we may yet
Live to live and to let live
Someday, life will be fairer
Need will be rarer
And greed will not pay
  Statystyki - lvl: 5 | S: 7 | Zr: 13 | Sz: 11 | Zm: 18 | HP: 65 | W: 75 | EXP: 285/300
Stat. Med. - lvl:
7 | MED.EXP: 285/700
 
Ślimacza Ścieżka
Wojownik
kruchaKlan:
wicher

Księżyce: 38 [V]
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kotka
Matka: Malinowa Gwiazda
Ojciec: Fiołkowy Świt
Partner: Jasne Serce
Ciąża: nie
Multikonta: Mroźne Serce, Czernica [KC], Żwirowa Łapa [KRz] | Zroszona Łapa [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-09-15, 09:10   
   Wygląd: Ślimaczek jest jak na aktualną porę normalną kotką względu rozmiarów. Jej ciałko jest pokryty długą sierścią którą odziedziczyła po mamie. Z drugiej strony, ze strony Fiołkowego Świtu posiada rudy kolor futerka, dołączając do ekipy rudzielców jej rodzeństwa, lecz jej sierść nie jest jednolicie ruda, na jej ciele są ciemniejsze, tygrysie pręgi. Łamiąc pomarańczową estetykę, są widoczne białe plamki na jej podbródku, na piersi i częściowo na jej podbrzuszu, posiada też skarpetki na jej tylnych łapach lecz na przednich jedynie palce są jakby zamoczone w mleku. Ślepia posiadają szaroniebieski kolor i tylko gwiezdny klan wie jakie będzie w przyszłości posiadała.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=309119#309119


Zapraszam na sesję z Ślimaczą, która też z chęcią weźmie kilka z was na nauki!
_________________

and. tonight. i . have. all
i. need. i . got. forgiveness,. i'm . feeling
different. tonight,. i . will . be. stronger
  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 8 | Sz: 10 | Zm: 9 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 110/300
 
Kukułczy Puch
Wojownik
Mother of EvangelineKlan:
rzeka

Księżyce: 57 [VIII]
Mistrz: Świetlikowa Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: Pierzaste Serce [*]
Ojciec: Trawiastooki
Partner: um...
Ciąża: nie
Multikonta: Płonący Las [KC] Jasne Serce [KW] Ostry Kwiat [KC] Dymiący Staw [KG]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-09-15, 09:13   
   Wygląd: Kukułka jest burą, wysoką i szczupłą kotką z ciemnymi tygrysimi pręgami. Na nosie posiada białą odmianę. A sam nos jest ciemno brązowy. Na przednich i tylnych łapach ma białe skarpetki sięgające do palców,co dotyczy też klatki piersiowej która jest tego samego koloru. Ma krótką, miękką i gładką sierść która dodaje jej uroku. Kolor oczu odziedziczyła po matce, czyli przybrały one oliwkową barwę.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288297#288297


Też chętnie wezmę Jasnym na nauki i sesję :*
_________________
you're nothing short of magical and
beautiful
to me i'll never hit the big time.............

.without you so they can k e e p their
.......................» treasure and their t i e s to the machine «
.........'cause I am the mother of Evangeline
  Statystyki - lvl: 4 | S: 10 | Zr: 10 | Sz: 11 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 175/300
 
Gwiżdżący Wiatr
Wojownik
carry onKlan:
wicher

Księżyce: 24 (viii 20)
Mistrz: dziadek sokoli cień
Płeć: kocur
Matka: splątany wąs [npc]
Ojciec: gładki grzbiet [npc]
Multikonta: orlikowe pióro [kw], porośnięta łapa [kc] || hucząca łapa [gk/kr], zmrok [nkt/kg]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-09-15, 09:42   
   Wygląd: nieco wyższy od przeciętnego kota; szerokie barki i biodra, masywny, dość umięśniony; długowłosy; niebieski jednolity z białymi znaczeniami; złotooki
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=389934#389934


Czy mogłabym stworzyć postać należącą do tego miotu?
_________________
  
- ̗̀ ̖́-

  Wᴏᴜʟᴅ ʏᴏᴜ ᴋɴ ᴍʏ ɴᴀᴍᴇ
        ɪғ I sᴀᴡ ʏᴏ ɪɴ ʜᴇᴀᴠᴇɴ?
Wᴏʟᴅ ɪᴛ ʙᴇ ᴛʜᴇ sᴀᴍᴇ
      ɪғ I sᴀᴡ ʏᴏᴜ ɪɴ ʜᴇᴀᴠɴ?
     I ᴍᴜsᴛ ʙ sᴛʀøɴɢ ᴀɴᴅ ᴄᴀʀʀʏ ᴏɴ
'Cᴀsᴇ ɪ ᴋɴᴏᴡ ɪ ᴅᴏɴ'ᴛ ʙᴇʟɴɢ ʜᴇʀᴇ ɪɴ ʜᴇᴠᴇɴ
  Statystyki - lvl: 2 | S: 12 | Zr: 4 | Sz: 4 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 40 | EXP: 180/150 | MED.EXP: 0/100
 
Czarny Bez
Wojownik
martwyKlan:
rzeka

Księżyce: 74 (wrzesień)
Mistrz: Ciemniejące Niebo
Płeć: kocur
Matka: Mysi Krok (NPC) [*]
Ojciec: Gilowe Gardło (NPC) [*]
Partner: Wysoka Fala :o
Multikonta: Bajka (P) | Łasicza Łapa (KG) | Ciepła Łapa (KC) | Żmijowy Ogon (GK) | Koźla Łapa (KW) | Miękki Obłok (NPC)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-09-15, 09:43   
   Wygląd: Kopytko przypomina swojego ojca w bardzo dużym stopniu. Tak jak on nie jest kotem za wysokim, raczej przeciętnym, dokładnie jak ojciec posiada długie, silne łapy. Jednak od ojca wyróżnia go czarne, błyszczące futerko. Krótkie futro, jednolitego koloru pokrywa całą szczupłą sylwetkę kocurka, na jego ciemnym tle wyróżniają się skośne oczy, które przybrały kolor sztabki złota, bądź jak kto woli zachodu Słońca. Spośród reszty kotów wyróżnia go iście orientalny pysk oraz duże, trójkątne uszy. Ale jego najbardziej charakterystyczną cechą jest brak kilku zębów z lewej strony, najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem tego jest to, że je sobie wybił. Przez brak zębów jego język zwisa z lewej strony pyszczka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=252090#252090


Jasne, już dopisuję :3
_________________
mieć złamane serce
i wierzyć w miłość?


to największa odwaga  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 11 | Sz: 8 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 175/300
 
Wzbierająca Fala
Wojownik
Samotna na zawszeKlan:
samotnicy

Księżyce: 47 (październik)
Mistrz: Jesionowa Kora/Wiewiórczy Ogon
Płeć: kotka
Matka: Jesionowa Kora (*)
Ojciec: Słodki Język/Markiz (*)
Ciąża: nie
Multikonta: Cierpka Jagoda (KG), Paprociowa Łapa (KRz)/Mrok (P/MGBG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-09-15, 11:37   
   Wygląd: Długie łapki, czynią tą małą istotę wyróżniającą. Zaraz po urodzeniu, jej oczka przyjmą kolor niebieski, jak u wszystkich kociąt. Później jednak wybarwią się one na zielonożółte. Dosłownie wszędzie wściubi swój nosek w odcieniu różu. Śliczne, białe wąsiki, dodają jej uroku. Koteczka bardzo wdała się w mamę. Jest czarno-rudym szylkretem o bardzo wyrazistych barwach. Jej klatka piersiowa, brzuch i łapki, jak i połowa pyszczka, są pokryte bielą. Uszy, znaczna część grzbietu, jak i lewa strona jej pyszczka, pokryte są czernią. Trochę tego koloru, nachodzi również nad prawe oko Fali. Gdzieniegdzie można dostrzec rude plamki. Największa z nich, również na mordce koteczki, zajmując jego prawą stronę.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=311833#311833


A co mi szkodzi, tu bynajmniej się dostanę XD. Miot ma świetnych dziadków więc tsza brać. Tylko najpierw zgoda o multi
_________________
  Statystyki - lvl: 3 | S: 15 | Zr: 7 | Sz: 12 | Zm: 5 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 85/300 | MED.EXP: 0/100
 
Miodowa Łapa
Zaginiony
promyczek

Klan:
wicher

Księżyce: 22 (lipiec)
Mistrz: Słonecznikowa Pestka
Płeć: kotka
Matka: Splątany Wąs!
Ojciec: Gładki Grzbiet!
Partner: coo :O
Ciąża: nie
Multikonta: Porywista Gwiazda, Zajęczy Sus (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-09-15, 11:39   
   Wygląd: Kotka średniej wielkości o dużych, migdałowatych ślepiach o jasnozłotej barwie. Nie ma za bardzo mięśni, jest za to stosunkowo gruba, co jednak przykrywa jej długie, puszyste futro. Na prawej stronie jej głowy przeważa czerń, podczas gdy na lewej: rudy. Przez jej szyję i grzbiet ciągną się nieregularne czarne i rude plamy; na rudym widać grube, klasyczne pręgi. Białe zaś są całe jej łapy, brzuch, klatka piersiowa, szyja, pysk (gdzie biel sięga strzałką aż ponad oczy), częściowo policzki i boki, oraz, rzecz bardzo szczególna: pędzel i zewnętrzna krawędź jej lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=381620#381620


Wzbierająca:
Cytat:
w miocie może grać maksymalnie dwóch graczy już posiadających aktywną postać na forum

Już jest dwóch graczy.
Ostatnio zmieniony przez Miodowa Łapa 2019-09-15, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 3 | S: 9 | Zr: 5 | Sz: 9 | Zm: 9 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 30/200
 
Mokra Łapa
Zaginiony
liść


Klan:
wicher

Księżyce: 41/X
Mistrz: Fiołkowy Świt
Ojciec: Sokoli Cień, Zajęczy Sus
Multikonta: Kosowa Pieśń i Wrzosowa Łapa[R];Ognisty Żar[G/GK];
Wysłany: 2019-09-15, 14:38   
   Wygląd: Niewiele można powiedzieć o kimś, kto niemal pół życia spędził w lecznicy - długotrwała choroba pozbawiła go nie tylko masy i rysujących się pod skórą mięśni, ale też iskier w oczach i połyskującego futra. Mimo to, gdy już do końca dojdzie do siebie okaże się, że drobny kociak wyrósł na dość masywnego kocura - może nie najwyższego i nie najsilniejszego, ale z obiecującą budową ciała - jakby jednak miał szansę na stanie się kimś silnym. Mokry wyróżnia się więc przede wszystkim futrem. Jego sierść składa się bowiem z dwóch barw - czarnej i białej, kłócącej się o palmę pierwszeństwa i dominacji. Czerń osiadła nieprzerwanie na grzbiecie i ogonie, kiedy to biel znalazła się z przodu, na piersi i na brzuchu, a także na łapach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=343656#343656


wujek Mokry was ukocha mocno <3
_________________
Mokry liść spadł mi na głowę
Obiecując rzeczy nowe
A ja z liścia się zaśmiałem
Mam już wszystko, czego chciałem!
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 7 | Sz: 5 | Zm: 4 | HP: 40 | W: 60 | EXP: 75/100
 
Chybotliwa Łapa
Zaginiony


Klan:
wicher

Księżyce: 8k (12)
Płeć: kocur
Matka: Splątany Wąs
Ojciec: Gładki Grzbiet
Wysłany: 2019-09-16, 21:37   
   Wygląd: Sarnie łapy zakryte są przez długie i gęste futro koloru wyblakłego brązu, wpadającego miejscami w popielaty beż, które przepasają smoliście czarne, tygrysie pręgi, które wzbierają się gęściej na grzbiecie i ciągną grubym pasem przez ogon. Jego cechami charakterystycznymi są specyficznie ułożone białe znaczenia, tworzące u łap przednich krótkie skarpetki, a u łap tylnych dłuższe. Nieskazitelny odcień znalazł się również na końcówce chyboczącego ogona oraz rozlał na całej jego szyi i piersi, pokrywając także część pyska. Chybot jest kocurem o wręcz królewskiej dostojności oraz silne, o czym świadczy jego postawna sylwetka. Łeb kocura, w którym osadzone są ślepia barwy wyblakłej, miętowej zieleni, jest szeroki, a na jego czubku sterczą dość duże i spiczaste uszy, zakończone pędzelkami. Masywny kark, dobrze rozbudowane barki oraz klatka piersiowa w połączeniu z długimi łapami tworzą z syna Gładkiego Grzbietu nie lada potęgę, która z pewnością przyda się Klanowi Wichru.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=393757#393757


Dzień dobryy. Zgłaszam się, jutro doślę kartę postaci.
  Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 6 | Sz: 2 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 35 | EXP: 0/100
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers