Poprzedni temat «» Następny temat
Drzewo genealogiczne
Autor Wiadomość
Zajęczy Sus
Wojownik
trwam

Klan:
wicher

Księżyce: 77 [ listopad ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywisty Wiatr, Miodek (KW); Kąsająca Łapa (KC)
Wysłany: 2018-04-09, 22:37   Drzewo genealogiczne
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334

Aby wyszukać swoją postać użyj opcji "Find".

Jeśli Twojej postaci nie ma w drzewie oznacza to, że:
a) nie da się jej dodać, ponieważ nie jest spokrewniona z kotami, które są już w drzewie,
b) drzewo nie zostało zaktualizowane.

Drzewo zostało stworzone przez Pająka, a obecnie jest aktualizowane już przez parę osób, głównie przeze mnie i Trzmiela, więc prosiłabym o konieczności aktualizacji tykać nas na pw, zamiast robić to na własną rękę, bo się zrobi chaos :<

- - - - - - - - - - - - -

Aktualizacje:

16.04.2018: dodano mioty: Zaćmiona Łapa x Lodowa Skóra (klan Wichru) i Splątane Futerko x Iwan (klan Cienia).

19.04.2018: aktualizacja imion po Ceremonii I w klanie Cienia (Wiewiórczy Ogon, część kociąt Traszkowego Grzbietu i Ostrego Ciernia, większość kociąt Żmijowego Ogona i Zachodzącej Łapy oraz znajdki: Jaśniejąca Łapa i Słodka Łapa).

26.04.2018: dodano: miot Pierzaste Serce x Trawiastooki, 3 mioty Śliwkowa Gałązka x Zakurzony Grzbiet, miot Mysi Krok x Gilowe Gardło (klan Rzeki) oraz miot Szuwarowy Brzeg x Brzask.

30.04.2018: aktualizacja imion po Ceremonii LXXI w klanie Rzeki (Mroźny Nurt, Iskrzący Nos, Leśna Łapa).

04.05.2018: aktualizacja imion po Ceremonii II w klanie Gromu (Grzmiąca Łapa + większość kociąt Bursztynowookiej i Gorejącego Krzewu). Dodano: miot Mrówcza Łapa x Drapiące Gardło (klan Cienia).

i don't like my mind right now
stacking up problems that are so unnecessary
wish that i could slow things down
i wanna let go but there's comfort in the panic

Ostatnio zmieniony przez Zajęczy Sus 2018-05-04, 11:48, w całości zmieniany 6 razy  
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 12 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 135/750

Borsucze Futro
Wojownik
play despacito

Klan:
wicher

Księżyce: 77 [XI]
Mistrz: Zajęczy Sus
Matka: Miętowooka [NPC]
Ojciec: Twarda Gwiazda* [NPC]
Partner: -
Multikonta: Trzmiela Gwiazda [Pył], Kruk (KG), Olchowy Szept (KC), Gwieździsta Łapa (KW) | Bystry Nurt (S), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa (GK)
Wysłany: 2018-04-16, 16:33   
   Wygląd: Srebrzysty rosły kocur o długim, gęstym futrze, które pokrywają czarne klasyczne pręgi. Kocur ma białą brodę, kryzę oraz krótkie skarpetki na przednich oraz dłuższe sięgające do pięt na tylnych. Jego broda jest silnie zarysowana, a nad nią znajduje się proporcjonalny, łososiowy w środku i czarny na zewnątrz nos, znad którego wyglądają limonkowe ślepia, które zależnie od światła są mniej lub bardziej żółte bądź zielone. Oczy Borsuka kształtem przypominają zaokrąglone kamienie, zwężające się prawie pod kątem ostrym do jednej strony. Z uszu wyrastają mu bujne, czarne pędzle, a żuchwę porastają bujne, długie bokobrody, często falujące na wietrze. Srebrzystego charakteryzują długie łapy ze słabo zarysowanymi mięśniami.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5406

Komunikat: Drzewo (baza wirusów) zostało zaktualizowane.

Dodano: miot ZaćmionaxLodowa Skóra i Splątane FuterkoxIwan.
p o l u b i s z g o

ty tylko popatrzysz, a ja
poczuję się gorzej na samą myśl
zaczynam zamykanie bram
  Statystyki - lvl: 5 | S: 13 | Zr: 14 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 265/400
Stat. Med. - lvl:
2 | MED.EXP: 16/200

Borsucze Futro
Wojownik
play despacito

Klan:
wicher

Multikonta: Trzmiela Gwiazda [Pył], Kruk (KG), Olchowy Szept (KC), Gwieździsta Łapa (KW) | Bystry Nurt (S), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa (GK)
Wysłany: 2018-06-01, 12:46   
   Wygląd: Srebrzysty rosły kocur o długim, gęstym futrze, które pokrywają czarne klasyczne pręgi. Kocur ma białą brodę, kryzę oraz krótkie skarpetki na przednich oraz dłuższe sięgające do pięt na tylnych. Jego broda jest silnie zarysowana, a nad nią znajduje się proporcjonalny, łososiowy w środku i czarny na zewnątrz nos, znad którego wyglądają limonkowe ślepia, które zależnie od światła są mniej lub bardziej żółte bądź zielone. Oczy Borsuka kształtem przypominają zaokrąglone kamienie, zwężające się prawie pod kątem ostrym do jednej strony. Z uszu wyrastają mu bujne, czarne pędzle, a żuchwę porastają bujne, długie bokobrody, często falujące na wietrze. Srebrzystego charakteryzują długie łapy ze słabo zarysowanymi mięśniami.

Komunikat: Drzewo (baza wirusów) zostało zaktualizowane.

Dodano: cała gałąź Czapli i Lśniącookiego, nowe npcty do wszystkich klanów, imiona zaadoptowanym postaciom, miot Krogulczy Szpon x Wiewiórczy Ogon i wcześniejsze.
p o l u b i s z g o

zaczynam zamykanie bram
  Statystyki - lvl: 5 | S: 13 | Zr: 14 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 265/400
Stat. Med. - lvl:

Borsucze Futro
Wojownik
play despacito

Klan:
wicher

Wysłany: 2018-07-17, 12:58   

Ostatnio dodane: miot Jodłowej Igły i Chłodnego Powiewu, Okoniowego Ogona i Gilowego Gardła, Osikowej Łapy i Lekkiego Kroku oraz imiona z ceremonii XIX w Klanie Wichru.
p o l u b i s z g o

zaczynam zamykanie bram
Stat. Med. - lvl:

Piotr
Kot z Miejsca Gdzie Brak Gwiazd
łotr

Klan:
samotnicy

Księżyce: 40 [XII] (w chwili śmierci)
Mistrz: Sosnowy Ogon/ Migoczące Niebo/ Rudzikowy Ogień
Matka: Chabrowy Pąk (Magnolia)
Ojciec: Szemrzący Potok
Multikonta: Trzmiela Gwiazda [Pył] (KG), Bystry Nurt (NKT/S), Borsucze Futro (KW), Olchowy Szept (KC), Barszczowa Łapa (KC),
Wysłany: 2018-08-31, 01:42   
   Wygląd: Zdążył już dorosnąć. Zrobił się postawny i największy z kociąt Chabrowego Pąku, choć pomiędzy nim a Osikową Łapą nie ma znacznej różnicy. Z puszystej, okrągłej kulki stał się teraz sporym kocurem o długich, a także zwinnych łapach i pokaźnym ogonie, który często nosi wysoko uniesiony z nonszalancko opadającą końcówką. Ślepia kocura wybarwiły się na złocisty odcień. Może i bokobrody Pochmurnego nie są tak wydatne jak te u Osiki, ale bujnością kryzy go zdecydowanie przewyższa. Sierść na jego brodzie jest trochę dłuższa, co sprawia, że ma małą kozią bródkę. Samą brodę ma mocną i szeroką, aczkolwiek nie tak pokaźną jak ta Osiki. Bura sierść pokryta czarnymi, klasycznymi pręgami kontrastuje z białymi wstawkami na kufie, brodzie, kryzie, a także na przednich i tylnych łapach, gdzie sięgają one aż do pięt. Spomiędzy palców wyrastają mu pęczki sierści.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5288

Powinno być aktualne, ale jest późno i mogłam coś pominąć :(. Prosze pisać do mnie na Trzmiela na pw, albo na discordzie, gdybym kogoś przeoczyła.

jestem Piotr, ale mówią na mnie Ł O T R
dosyć ugo mam ten alias, ale nie wiem w sumie skąd
(znajdziesz go) wszędzie gdzie zapach perfum i szlugów swąd
a w dziewczęcych sercach wciąż gasły światła i psuł się prąd
  Statystyki - lvl: 5 | S: 14 | Zr: 14 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 160/400

Zajęczy Sus
Wojownik
trwam

Klan:
wicher

Księżyce: 77 [ listopad ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywisty Wiatr, Miodek (KW); Kąsająca Łapa (KC)
Wysłany: 2018-12-17, 15:14   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334

Drzewo zostało zaktualizowane o ostatnie mioty i zmiany imion (+ew. pójście do nieaktywnych/śmierci). Reszta miotu w Gromie i Cieniu zostanie dodana, jak mioty te się zapełnią. Jak coś pominęłam, to proszę o PW.

i don't like my mind right now
stacking up problems that are so unnecessary
wish that i could slow things down
i wanna let go but there's comfort in the panic

Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 12 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 135/750

Piotr
Kot z Miejsca Gdzie Brak Gwiazd
łotr

Klan:
samotnicy

Księżyce: 40 [XII] (w chwili śmierci)
Mistrz: Sosnowy Ogon/ Migoczące Niebo/ Rudzikowy Ogień
Matka: Chabrowy Pąk (Magnolia)
Ojciec: Szemrzący Potok
Multikonta: Trzmiela Gwiazda [Pył] (KG), Bystry Nurt (NKT/S), Borsucze Futro (KW), Olchowy Szept (KC), Barszczowa Łapa (KC),
Wysłany: 2018-12-29, 15:10   
   Wygląd: Zdążył już dorosnąć. Zrobił się postawny i największy z kociąt Chabrowego Pąku, choć pomiędzy nim a Osikową Łapą nie ma znacznej różnicy. Z puszystej, okrągłej kulki stał się teraz sporym kocurem o długich, a także zwinnych łapach i pokaźnym ogonie, który często nosi wysoko uniesiony z nonszalancko opadającą końcówką. Ślepia kocura wybarwiły się na złocisty odcień. Może i bokobrody Pochmurnego nie są tak wydatne jak te u Osiki, ale bujnością kryzy go zdecydowanie przewyższa. Sierść na jego brodzie jest trochę dłuższa, co sprawia, że ma małą kozią bródkę. Samą brodę ma mocną i szeroką, aczkolwiek nie tak pokaźną jak ta Osiki. Bura sierść pokryta czarnymi, klasycznymi pręgami kontrastuje z białymi wstawkami na kufie, brodzie, kryzie, a także na przednich i tylnych łapach, gdzie sięgają one aż do pięt. Spomiędzy palców wyrastają mu pęczki sierści.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5288

Mioty (Splątane Futerko x Iwan; Nakrapiany Liść x Ukruszony Kieł) zostały w całości dopisane do drzewa.
Zaktualizowano imiona z ostatniej ceremonii z Klanu Rzeki i z Klanu Cienia.

jestem Piotr, ale mówią na mnie Ł O T R
dosyć ugo mam ten alias, ale nie wiem w sumie skąd
(znajdziesz go) wszędzie gdzie zapach perfum i szlugów swąd
a w dziewczęcych sercach wciąż gasły światła i psuł się prąd
  Statystyki - lvl: 5 | S: 14 | Zr: 14 | Sz: 9 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 160/400

Trzmiela Gwiazda
Przywódca
Gruba Gwiazda

Klan:
grom

Księżyce: 72 [XI]
Mistrz: Wrzeszczący Pysk
Matka: Cietrzewiowy Grzbiet (*) [NPC]
Ojciec: Jaszczurczy Język (*) [NPC]
Partner: Wdowiec [Wrzeszczący Pysk (*)]
Życia: 8
Multikonta: Borsucze Futro, Gwieździsta Łapa (KW), Olchowy Szept (KC), Kruk (KG) | Bystry Nurt (S/NKT), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa (GK)
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2019-02-22, 17:18   
   Wygląd: Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg. Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości. Po udarze w wieku 65 księżyców jego lewe oko się nie domyka, a lewy kącik pyska jest wiecznie opuszczony.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=185986#185986

Pełna aktualizacja aż do ostatniej ceremonii w Cieniu (kocięta Wiewiórczego Ogona x Krogulczej Łapy) oraz Wichrze (kocięta Malinowej Gwiazdy x Fiołkowego Świtu).
i nie mam już wyboru
- ̗̀☆ ̖́-
wybywam znowu
do krainy s k a ł i l o d u
  Statystyki - lvl: 8 | S: 26 | Zr: 17 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 325/750 | MED.EXP: 0/100

Trzmiela Gwiazda
Przywódca
Gruba Gwiazda

Klan:
grom

Multikonta: Borsucze Futro, Gwieździsta Łapa (KW), Olchowy Szept (KC), Kruk (KG) | Bystry Nurt (S/NKT), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa (GK)
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2019-03-08, 05:48   
   Wygląd: Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg. Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości. Po udarze w wieku 65 księżyców jego lewe oko się nie domyka, a lewy kącik pyska jest wiecznie opuszczony.

3.08.2019r.
Aktualizacja o mioty: Lodowa Skóra x Zaćmiony Księżyc, Nakrapiany Liść x Ukruszony Kieł, Mysiowąsa x Akacjowy Kolec
O ceremonie: Grom (początek marca).
i nie mam już wyboru
- ̗̀☆ ̖́-
wybywam znowu
  Statystyki - lvl: 8 | S: 26 | Zr: 17 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 325/750 | MED.EXP: 0/100

Trzmiela Gwiazda
Przywódca
Gruba Gwiazda

Klan:
grom

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2019-03-14, 18:13   

14.03.2019r.
Aktualizacja o ceremonię w Cieniu.
i nie mam już wyboru
- ̗̀☆ ̖́-
wybywam znowu

Olchowy Szept
Wojownik
król olch

Klan:
cien

Księżyce: 53 (październik)
Mistrz: Pokruszony Lód, Bezsenna Noc
Matka: Drobny Ptak
Ojciec: Lamparci Płomień
Partner: Ciemna Toń
Multikonta: Trzmiela Gwiazda [Pył], Kruk (KG), Bystry Nurt (NKT), Chmielograb/Piotr (MGBG), Borsucze Futro, Gwieździsta Łapa (KW), Barszczowa Łapa (GK),
Wysłany: 2019-05-05, 13:08   
   Wygląd: Jest największy i najwyższy ze swojego rodzeństwa oraz dużo powyżej średniej w klanie. Cechują go długie, smukłe łapy i sprężysta sylwetka o szerokich barkach oraz długim, kudłatym ogonie. Jedną z cech charakterystycznych Królewicza jest mocna, silna broda odznaczająca się silnie na jego pysku, nad którą jarzą się bladozielone, lśniące ślepia. Pokrywają go tak gęste czarne, zawijasy, że zdaje się być smoliście czarny, jedynie na łapach i na pysku przebijają piaskowo-brązowawe przejaśnienia, świadczące o tym, że jednak jest bury bez ani grama bieli. Całe jego ciało pokrywa długa, bujna sierść, która w szczególności nabiera objętości wokół szyi i na piersi, zaś z trójkątnych uszu wyrastają gęste, długie czarne pędzle.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=5861

4.05.2019r.
Aktualizacja o adopcje, mioty Kukułki i Owocowej oraz Len, a także Ciemnej + ostatnie ceremonie. Pisać pw w razie czego.

i have seen what the darkness does
follow me into the endless night
i can bring your fears to life
neet me in the woods tonight

Statystyki - lvl: 6 | S: 18 | Zr: 15 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 90 | W: 60 | EXP: 145/500

Trzmiela Gwiazda
Przywódca
Gruba Gwiazda

Klan:
grom

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2019-05-07, 20:40   

Aktualizacja o ceremonię w Gromie i dopisanie miotu Kolorowego Wiatru (GROM) do drzewa poprzez partnerstwo jej córki z Rydzowym Futrem.
i nie mam już wyboru
- ̗̀☆ ̖́-
wybywam znowu

Szerszeniowy Jad
Gwiezdny
the fall

Klan:
gwiezdni

Księżyce: 18 w chwili śmierci
Mistrz: Węglowe Gardło
Matka: kto
Ojciec: nie znam
Multikonta: Zajęczy Sus, Porywisty Wiatr, Kąsająca Łapa, Miodek; Echo, Bluszczowy Wąs, Łani Krok.
Wysłany: 2019-07-20, 18:08   
   Wygląd: Spora, jednolicie czarna, złotooka kotka. Przeważnie ma obojętny lub niezadowolony wyraz pyska, niemal zawsze jest w ruchu - jeżeli się nie przemieszcza, to na pewno będzie tłukła ogonem o podłoże albo przebierała łapami.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=185680#185680

Spora aktualizacja drzewa - dodanie miotów: Mokry Kwiat x Podniebny Lot, Trawiasta Polana x Wietrzny Dzień, Owocowa Łapa x Łopianowy Korzeń, Zamarznięta Sadzawka x Rydzowe Futro; ostatnie adopcje; w drzewie nie było sporej części ostatniego miotu Zaćmionego Księżyca i Lodowej Skóry, już naprawione.

so long and goodnight
so long,
NOT GOODNIGHT
  Statystyki - lvl: 4 | S: 17 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 7 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 120/300

Odpowiedz do tematu