Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Płomykówkowy Lot
2019-07-03, 17:16
Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2019-06-15, 22:34   Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Wichru. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Trawiasta Polana oraz Wietrzny Dzień:
Imię: Trawiasta Polana
Płeć: Kotka
Wiek: 32

Wygląd: Trawiasta Polana jest… przysadzista to chyba pierwsze słowo, jakie przychodzi na myśl, gdy się na nią spojrzy. Jest dość niewielką kotką, niziutką, ale też zaokrągloną, a wrażenie to potęguje jej okrągły, nieco płaski pyszczek. Mimo to widać u niej zarys mięśni – ciężko zresztą, by ich nie miała choć trochę rozbudowanych, skoro często poluje i chodzi na patrole, prawda? Wojowniczka ma króciutkie, przylegające do ciała, ale i miękkie futerko, o które zdaje się bardzo dbać, bo wręcz lśni w słońcu; jest ono w spokojnym, nieco zgaszonym odcieniu kremowej barwy. Od grzbietu widać nieco ciemniejszy nalot, a na tylnych łapach i głowie pojawiają się wąskie, nieznacznie ciemniejsze prążki. Całość dopełnia biel, która pokrywa połowę tylnych łap partnerki Wietrznego Dnia, a także jej szyję, klatkę piersiową i prawie całe przednie łapy, w kremowym kolorze zostawiając tylko łokcie. Na pyszczku kotki bieli jednak się nie uświadczy, jedynie przy nosie jest troszkę jaśniej, jednak nie jest to typowa biel, a jaśniejszy kremowy. Kocica na świat spogląda migdałowatymi, trawiastozielonymi ślepiami, a z jej uszu wychodzi spora ilość jasnych włosów. Nos zaś ma niewielki, różowy.

Charakter: Bardzo energiczna i rozmowna kocica, która wydaje się być roztrzepana i beztroska, jednak w rzeczywistości jest całkiem obowiązkowa i odpowiedzialna. Na jej pyszczku ciągle widnieje uśmiech, którym zaraża innych. Często można ją spotkać w kociarni, gdzie pomaga matkom, jednak nie zaniedbuje przy tym patroli, polowań i innych swoich obowiązków. Widać jej żywe zainteresowanie każdym klanowiczem, a także dobrem całego klanu. Ma spory dystans do siebie, nawet pomimo wrażliwości, dzięki czemu potrafi każde swoje niepowodzenie obrócić w żart. Mimo wszystko nie jest specjalnie uległa, nie daje sobą pomiatać i jest gotowa do powiedzenia „nie”, gdy ktoś przekracza granicę, na przykład ciągle ją o coś prosząc – woli iść na kompromisy, niż cały czas tańczyć tak, jak zagra jej rozmówca. Co ciekawe, kotka w młodości była przez chwilę partnerką Żółtookiego, jednak tylko i wyłącznie dlatego, że sama się nim zainteresowała i wydawało jej się, że to ciekawy wojownik… szybko jednak okazało się, że nie ma w nim nawet partnera do rozmowy. Dlatego właśnie zainteresowała się kimś bardziej rozmownym, energicznym i w wieku zbliżonym do swojego.

Urodzona: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznane.Imię: Wietrzny Dzień
Płeć: Kocur
Wiek: 38

Wygląd: Wietrzny Dzień, podobnie jak jego partnerka, nie należy do specjalnie wysokich kotów. Ma raczej przeciętny wzrost, jednak wielkości dodaje mu długie futro, obficie wieńczące całe jego ciało – najbardziej obficie wyposażona w futro jest jego szyja, gdzie tworzy się potężna kryza. Długie włosy na brzuchu kocura nieco utrudniają mu polowanie, jednak tak wprawiony wojownik, jak on, nauczył się sobie z tym radzić. Wygląda nieco nieproporcjonalnie, bowiem przy krótkich łapach jest dosyć mocno umięśniony i zdaje się mieć bardzo masywny przód ciała z racji na kryzę, jego ogon zaś jest stosunkowo krótki. Przechodząc jednak do jego umaszczenia – kocur jest… najlepiej chyba opisać go jako srebrzysto-białego. Na jego grzbiecie można dostrzec sporo ciemnoszarego nalotu, podobnie jak i na ogonie, którego końcówka jest prawie czarna, zaś na czole i wszystkich łapach kocura widać cienkie, prawie czarne pręgi. Na jego brodzie, palcach przednich łap oraz palcach i stopach tylnych łap widać także białe znaczenia. Ma długie wąsy, ceglasty nos z czarnym obramowaniem i złoto-zielone ślepia, a z pyska zazwyczaj wydaje się być niezadowolony.

Charakter: Pomimo nieprzyjemnego wyrazu pyska Wietrzny Dzień nie jest ani nietowarzyski, ani wybuchowy. Zazwyczaj spokojny, a choć nie jest specjalnie przyjaznym kotem, to nie można go też nazwać szorstkim gburem, zwłaszcza że lubi towarzystwo innych kotów i rozmowy z nimi. jest jednak dość zarozumiałym wojownikiem, który uważa się za lepszego od innych, chociaż zazwyczaj nie daje im tego do zrozumienia. Nie jest łatwo go sprowokować, ale jeżeli już się uda, to zazwyczaj huknie donośnie, rzuci parę soczystych wyzwisk i niemiłych słów, by następnie unieść się dumą i obrazić – a chować urazę potrafi bardzo długo. Mimo wszystko potrafi żartować, ale na pewno nie z samego siebie, bowiem uważa się za świetnego wojownika i, tak po prawdzie, nie można mu odmówić ani oddania wobec klanu, ani dobrego wypełniania obowiązków. Zdecydowanie nastawiony jest na dobro klanu Wichru, nie cierpi intruzów, zdrajców, wygnańców czy kotów mających za nic Kodeks Wojownika.

Urodzony: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Trawiasta Polana i Wietrzny Dzień zawsze mieli ze sobą jakiś kontakt – po pierwsze ze względu na dość podobny wiek, po drugie dzięki temu, że mieli wspólnego mistrza, którym był Kusowąsy. Była to jednak raczej luźna znajomość i nawet nie można by tego nazwać przyjaźnią. Srebrzysty kocur zdawał się nie interesować relacjami romantycznymi i jakimkolwiek kotem w klanie, Trawiasta zaś krótko po tym, jak została wojowniczką, czyli mając około osiemnaście księżyców, w zasadzie ni stąd, ni zowąd, zainteresowała się sporo starszym od siebie kocurem, czyli Żółtookiem. Towarzyska kocica nieźle znała większość klanowych wojowników, ten konkretny jednak pozostawał dla niej niepoznaną enigmą, a na dodatek uznała go za dość przystojnego. Gdy zaczęła z nim rozmawiać, stwierdziła nieco naiwnie, że może jest po prostu nieśmiały… i po krótkim czasie zaproponowała mu bycie razem. Mijały jednak kolejne dni, a Żółtooki ani się przed nią nie otwierał, ani nie wykazywał inicjatywy, ani nie potrafił błysnąć dowcipem, ripostą, inteligentnym argumentem… i dopiero po jakimś czasie kremowo-biała zrozumiała, że on nie jest zamknięty w sobie i cichy, tylko po prostu przeraźliwie nudny, co jej całkowicie nie odpowiadało. Kocica szybko (bo nie minął nawet księżyc), acz w miarę przyjaźnie, zakończyła związek z wojownikiem – jak sama mówi, na szczęście nie była w nim na tyle zakochana, żeby to kontynuować, albo żeby po zerwaniu cierpieć. Poczuła wtedy większą swobodę i zaczęła się rozglądać za kimś bardziej… porywającym. W tym czasie szukała jednak nie tylko ot, partnera, z którym będzie mogła dzielić legowisko, ale faktycznie kogoś, z kim poczuje jakieś bliższe połączenie, z kim będzie mogła owocnie podyskutować, spędzić czas w jakiś ekscytujący sposób i trochę się pośmiać. Wietrzny Dzień… jak to Wietrzny Dzień. Po pierwsze na początku był wobec młodszej kotki okropnie zarozumiały, ta jednak się łatwo nie zniechęcała, po drugie zaś… nawet się nie zorientował, kiedy zaczął uznawać Trawiastą Polanę za równą sobie towarzyszkę rozmów. Tym razem wojowniczka jednak nie zamierzała rzucać się w związek dlatego, że poczuła zainteresowanie kocurem i spędziła z nim trochę czasu, więc nawet jeżeli coś zaiskrzyło, to wolała poczekać. Po jakichś sześciu księżycach to srebrny kocur zaproponował jej partnerstwo, na co Trawiasta, wtedy już właściwie dość mocno zakochana, z chęcią przystała.
Gdy po jakimś czasie pierwszy raz Wietrzny Dzień, który nie jest specjalnie wylewnym kocurem, jeżeli chodzi o wszystkie gesty miłosne, powiedział kocicy „kocham cię”… w zasadzie wtedy ustalili, że chcą mieć kocięta. Kocica raczej nie trąbiła o tym naokoło, ale zawsze chciała mieć własne dzieci, a skoro była pewna, że ma przy sobie odpowiedniego kocura, to czemu nie? I w ten sposób wkrótce na świat przyszła gromadka ich kociąt. Trawiasta Polana to opiekuńcza matka, dbająca o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo maluchów, jednak nie jest aż nadopiekuńcza – pozwala im eksplorować kociarnię, a także i cały obóz tak długo, jak na siebie uważają. Na jej pysku praktycznie zawsze widać ciepły uśmiech, ale potrafi być też poważna i jest gotowa do pomocy swoim kociętom w potencjalnych trudnościach. Stara się im także wpoić, że rodzina jest bardzo ważna, że należy o nią dbać i nie można się odwracać od bliskich, i że tak samo należy traktować cały klan, czemu zresztą wtóruje Wietrzny Dzień, który do tego dodaje konieczność szanowania klanowych zasad. O ile wojownik jest bardziej stanowczy, to nie można też nazwać go ograniczającym czy wprowadzającym wojskowy rygor ojcem. Zależy mu też na tym, by kocięta miały poczucie własnej wartości – nie w takim sensie, by były aroganckie i pyszne, ale raczej by potrafiły powiedzieć „nie”, gdy im coś nie pasuje.

Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec czerwca: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Trawiasta Polana i Wietrzny Dzień.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie trzech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
x Gwiazdka (już gra)
x Burza (już gra)
x ŻonkilDzicz → Kruk (już gra)
x Piorun → Bluszcz (już gra)
x Jaskier (już gra)
x Szum → Łupina (już gra)Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, czarne dymne, bure, czarne srebrne pręgowane, czarne srebrne cieniowane/szynszylowe, niebieskie, niebieskie dymne, niebieskie pręgowane, niebieskie srebrne pręgowane, niebieskie srebrne cieniowane/szynszylowe*, szylkrety (czarno-rude, czarno-rude dymne, buro-rude, czarno-rude srebrne pręgowane, czarno-rude srebrne cieniowane/szynszylowe, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe dymne, niebiesko-kremowe pręgowane, niebiesko-kremowe srebrne pręgowane*, niebiesko-kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*), rude, rude dymne*, rude srebrne pręgowane*, rude srebrne cieniowane/szynszylowe*, kremowe, kremowe dymne*, kremowe srebrne pręgowane*, kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*, białe. Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia. Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne lub ticked. Kocięta mogą być pozbawione bieli, ale mogą pojawić się białe znaczenia od minimalnych do pokrywających prawie całego kota. Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Węglowy Pył 2019-11-08, 09:14, w całości zmieniany 13 razy  
 
 
Gwieździsta Noc
Zaginiony
z nieba


Klan:
wicher

Księżyce: 28 (lipiec)
Mistrz: Zawilcowa Skórka -> Porywista Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: *winking*
Ciąża: nie
Multikonta: Trzmiela Gwiazda, Kruczy Cień (KG), Olchowy Szept (KC)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-06-15, 22:36   
   Wygląd: Gwiazdka odziedziczyła po ojcu nie tylko gęste, długie i wyjątkowo puszyste futro, ale również niewielkie trójkątne uszy o bujnych włosach wyrastających z ich środka oraz niewielkich pędzelkach na ich czubkach w brawie pomiędzy ciemną szarością a czernią. Na srebrzystym, nieco ciemniejszym, niż na reszcie ciała czole, widnieje zgrabna M-ka. Sierść na pysku Gwiazdki jest ciemniejsza - chodzi o gęste i liczne pręgi na jej mordce w barwie zbliżonej do czarnej. Uroku dodają jej oczy w kształcie migdałów, lekko skośne o barwie soczystej zieleni. Koteczka ma również krótki, zgrabny pyszczek ozdobiony symetrycznym białym znaczeniem, ciągnącym się szerokim pasmem od jej brwi do różowego, niewielkiego noska, przez kryzę, aż po brzuch, gdzie zlewa się z jasnym, srebrzystym futrem. Po tacie odziedziczyła też długie, proste wąsy skierowane bardziej ku dołowi. Grzbiet oraz boki kocicy pokrywają czarne klasyczne pręgi. Biel na przednich łapach obejmuje same stópki, a na tylnych sięga do pięt.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=362755#362755


Zgłaszam się! uvu Zgoda jest.
_________________

noc jest z milczenia skrzydeł ptasich
gwiazdy z mądrości swoich oczu
rozkute w planetarnym czasie
po grzbiecie nieba światło toczą

a my z wiecznego n i e p o k o j u
z przelotów wiatru, z garści cienia
z b r z ó z przedwieczornych
które stoją nad cichą rzeką zamyślenia


  Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 10 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 135/150 | MED.EXP: 0/100
 
Bajka
Zaginiony
nie każda bajka ma happyend (:


Klan:
samotnicy

Księżyce: 56 (maj)
Mistrz: ...Trzmiela Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: Bursztynowooka
Ojciec: Gorejący Krzew
Multikonta: Czarny Bez KRz | Żmijowy Ogon GK | Koźla Łapa KW | Ciepła Łapa KC | Łasicza Łapa KG | Miękki Obłok (NPC)
Wysłany: 2019-06-15, 22:39   
   Wygląd: Czarno-biały kwiat, który już od jakiegoś czasu rozkwitał i rósł na coraz to większą i większą. Białe plamy zasłaniające czarne futro układają się nieregularnie, granice między bielą a czernią, wędrowały krętą drogą, tworząc zawijasy i ciekawą kompozycję. Największa z owych plam, zaczyna się tuż na prawej stronie pyszczka, ciągnie się przez dolną szczękę, omijając mały element na brodzie z tego oto powodu na brodzie koteczki znajduje się czarne futerko. Biała nieregularna plama ciągnie się przez brzuch aż do wewnętrznej strony ud, ostatecznie jednak wchodzi na zewnętrzną stronę lewego uda, a tam spływa już w dół tworząc swego rodzaju krzywą skarpetkę. Białe skarpetki zostały nałożone również i na pozostałe łapy, na każdej jednak różnej długości. Na pyszczku osadzone żółte oczy. Na jej karku widnieje duża blizna, pamiątka po walce z rzeczną terminatorką. Brak 3/4 małżowiny lewego ucha. Na szyi obroża z pudroworóżową apaszką.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=263908#263908


już dopisuję do listy ;D
  Statystyki - lvl: 4 | S: 17 | Zr: 10 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 90 | W: 45 | EXP: 45/300
 
Motyl
Zaginiony
Paź Królowej


Klan:
grom

Księżyce: 26 (II)
Mistrz: Rozerwane Ucho/Łani Krok
Matka: Nakrapiany Liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony Kieł [NPC]
Partner: Nie jest pewien kto i jak!
Multikonta: Cichy Wiatr [*]
Wysłany: 2019-06-15, 23:59   
   Wygląd: Rude, klasycznie pręgowane futro kocura jest bardziej zadbane niż kiedykolwiek. Kąpiele i opieka ludzi sprawiła, że wygląd Motyla bardzo mocno się zmienił. Nie jest już wychudzony i wymizerniały. Nabrał ciała i wygląda teraz jak prawdziwy kocur, a nie szkielet. Choć nadal nie jest umięśniony to wygląda zdecydowanie bardziej "zdrowo". Gdyby spojrzeć na kocura z tyłu, nie przypominałby już on dawnego drobnego Motylka. Tylko i wyłącznie pysk dawał jasno do zrozumienia kim jest. Oczy nadal pięknie zielone nie utraciły swojego wewnętrznego blasku. Paź Królowej dorósł i zmężniał.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=339196#339196


Zgłaszam się. Konto założę na dniach. Zgoda jest
_________________

Odwaga nie polega
=na NIEodczuwaniu strachu, ale=
N A umiejętności działania _M_I_M_O_ niego.
Ostatnio zmieniony przez Motyl 2019-06-15, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 8 | Sz: 5 | Zm: 7 | HP: 55 | W: 55 | EXP: 30/150
 
Niedźwiedzi Kieł
Gwiezdny
bring it onKlan:
rzeka

Księżyce: 34
Mistrz: Ćmi Zmierzch
Płeć: kotka
Matka: Kosowa Pieśń
Ojciec: Głogowy Cień
Partner: (w zbrrodni) Brratka ;*
Ciąża: nie
Multikonta: Słonecznikowa Pestka [KW]; Płomykówkowa Gwiazda [KC]; Gniewoszowa Mordka [KG]; Wzburzona Woda [GK]; Żonkilowa Łapa [GK]; Żuczy Grzbiet [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-06-16, 00:00   
   Wygląd: Krępa, czarna kotka, o krótkiej, wiecznie rozczochranej sierści i silnych, mocnych łapach. Większa od przeciętnego kota, jednak zdecydowanie nie należąca do czołówki najwyższych kotów. Ma głęboko zielone oczy, które rozjaśniają się niemal do żółci na krawędziach. Blizny: urwana 1/4 prawego ucha. | KP
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8261


aye, zaraz dopiszę do listy. uwu
_________________
before I die, I'm gonna
see something through

standing tall, the place I grew up
I BLOW A KISS
'cuz soon they'll see a "me"
that they never knew
  Statystyki - lvl: 4 | S: 19 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 80 | W: 50 | EXP: 285/300
 
Jaskrowa Łapa,
Zaginiony


Klan:
wicher

Księżyce: 18 [luty]
Mistrz: Irysowy Zmierzch
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: poszukiwany
Multikonta: Mleko [KC]
Wysłany: 2019-06-16, 12:47   
   Wygląd: Jaskier jak na młode Trawiastej Polany i Wietrznego Dnia przystało jest mały, jednak w przeciwieństwie do rodziców już teraz ma dość długie łapki. Sierść kotka jest niebieska ticked z białymi znaczeniami na żuchwie i szyi, częściowo przechodzącymi na brzuch oraz na łapkach. Szare futerko znaczą ciemniejsze pręgi. Widać je szczególnie na głowie, łapach i ogonie. Oczy Jaskra są szaroniebieskie (z czasem przybiorą różne kolory- niebieski i jasnozielony). Różowy nosek jest wyraźnie zaznaczony czernią wokół. Pyszczek zwieńczają pokaźne wąsy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=362973#362973


Chciałabym zająć jednego kociaka z miotu :-) Wszelkie formalności postaram się wypełnić w miarę szybko.
  Statystyki - lvl: 1 | S: 4 | Zr: 5 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 80/?
 
Piorun
Kociak
BłyskawicaKlan:
wicher

Księżyce: 1
Mistrz: Narazie ni mo
Matka: Trawiasta Polana [NPC]
Ojciec: Wietrzny Dzień [NPC]
Multikonta: Cichy Wiatr [*], Barwna Łapa (KG)
Wysłany: 2019-06-16, 12:53   
   Wygląd: Piorun jest niebieskim kocurkiem z białymi znaczeniami. Futro ma długie w tygrysie pręgi. Jest ono w dużej mierze białe poczynając od białego trójkąta na pyszczku, cały brzuch, łapy oraz duża część grzbietu również która również ma kolor biały. Łeb kocurka, wraz z uszami, tylnia część ciała oraz ogon jest zaś koloru niebieskiego. Budową ciała nie zachwyca, jednak nie jest mikrusem. Nie jest mocno zbudowany a dzięki bujnej sierści, sprawia wrażenie znacznie masywniejszego. Piorun charakteryzuje się heterochromią oczu. Prawe oko jest koloru niebieskiego, zaś lewe zielone-żółte. Ogon jest dość długi. Zdobi go nie za długie włosie. Całość ogona jest ciemna a zakończona jest białym pędzelkiem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=363064#363064


Melduje się z nowego konta Barwny. :)
  Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 4 | Sz: 4 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 50
 
Żonkil
Zaginiony
witam witam

Klan:
wicher

Księżyce: 1
Mistrz: -
Płeć: kocur
Matka: Trawiasta Polana
Ojciec: Wietrzny Dzień
Partner: -
Wysłany: 2019-06-16, 13:00   
   Wygląd: Ten kocurek został obdarzony długim i szorstkim pręgowanym rudym futrem. Jego oczy są jeszcze niezabarwione, z powodu wieku, jednak gdy dorośnie, przybiorą one barwę bladozieloną. Nie posiada żadnych znaczeń. Jego pręgi są mało widoczne na futrze, jednak przebiegają one w falowanej, chaotycznej naturze wzdłuż jego ciałka. Wyjątkiem jednak jest jego podbrzusze, pyszczek (na którym widać to najmniej) i łapki, które są koloru białego. Nie jest zbyt spasły, ani bardzo chociaż jego futro sprawia, że może opaśle wyglądać. Na pyszczku, wokół oczu można ujrzeć ciemniejsze trójkąty, tak samo, gdy spojrzymy nad białe znaczenie nad noskiem, możemy ujrzeć delikatnie nierówny wzorek. Jeszcze raz wobec pręg, najbardziej widoczne są one na mordce, ogonie (o którym jeżeli mowa, nie jest dużej długości) oraz przednich łapkach. Skarpetki są dłuższe na tylnych kończynach. Posiada w miarę długie wąsy, delikatnie pozakrzywiane w niektórych miejscach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8843


KP w budowie, czy da się dostać?
Edit: KP skończone, czeka na akcept
Edit: KP jest, akcept jest :))
Ostatnio zmieniony przez Żonkil 2019-06-17, 13:05, w całości zmieniany 2 razy  
  Statystyki - lvl: 1 | S: 3 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 2 | HP: 40 | W: 60 | EXP: 0/100
 
Oszroniony Szczyt
Zaginiony
frosted prince


Klan:
cien

Księżyce: 19 [luty]
Mistrz: Wirujące Pióro
Matka: Ciemna Toń
Ojciec: Olchowy Szept
Multikonta: Fiołkowe wzgórze [Krz], Jeżynowy Jar [KG], Burzowa Łapa, Śnieżyczka [KW]
Wysłany: 2019-06-16, 13:08   
   Wygląd: Syn Olchowego szeptu, z biegiem czasu, zaczął coraz bardziej przypominać ojca nie tylko z charakteru, ale i z wyglądu. Jest na pewno jednym z najwyższych kocurków w miocie. Cechuję go mocna sylwetka, o szerokich barkach oraz długim, puchatym ogonie i długie, atletyczne łapy. Futro Szrona jest wyjątkowo puszyste i gęste, czasami nawet potargane w niektórych miejscach, a jego odcień to bury. Przepasają je również smolisto-czarne, tygrysie pręgi, które tworzą charakterystyczne "M" na głowie. Jeżeli już mowa o głowie, to na pysku widnieją piaskowe przejaśnienia, a powyżej pyszczka można ujrzeć parę ślicznych blado-zielonych ślepi w których kryję się tajemniczość. Jeszcze wyżej można dostrzec duże uszy z jaśniejszymi pędzelkami na końcach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8663


Ja też się zgłaszam. Zgodę chyba będę miała, bo spełniam większość wymagań, a naprawdę zależy mi na tym kociaku. Póki co, to czekam aż admini się pojawią :(
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 8 | Sz: 6 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 5/200
 
Bajka
Zaginiony
nie każda bajka ma happyend (:


Klan:
samotnicy

Księżyce: 56 (maj)
Mistrz: ...Trzmiela Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: Bursztynowooka
Ojciec: Gorejący Krzew
Multikonta: Czarny Bez KRz | Żmijowy Ogon GK | Koźla Łapa KW | Ciepła Łapa KC | Łasicza Łapa KG | Miękki Obłok (NPC)
Wysłany: 2019-06-16, 13:24   
   Wygląd: Czarno-biały kwiat, który już od jakiegoś czasu rozkwitał i rósł na coraz to większą i większą. Białe plamy zasłaniające czarne futro układają się nieregularnie, granice między bielą a czernią, wędrowały krętą drogą, tworząc zawijasy i ciekawą kompozycję. Największa z owych plam, zaczyna się tuż na prawej stronie pyszczka, ciągnie się przez dolną szczękę, omijając mały element na brodzie z tego oto powodu na brodzie koteczki znajduje się czarne futerko. Biała nieregularna plama ciągnie się przez brzuch aż do wewnętrznej strony ud, ostatecznie jednak wchodzi na zewnętrzną stronę lewego uda, a tam spływa już w dół tworząc swego rodzaju krzywą skarpetkę. Białe skarpetki zostały nałożone również i na pozostałe łapy, na każdej jednak różnej długości. Na pyszczku osadzone żółte oczy. Na jej karku widnieje duża blizna, pamiątka po walce z rzeczną terminatorką. Brak 3/4 małżowiny lewego ucha. Na szyi obroża z pudroworóżową apaszką.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=263908#263908


Już wszystkich dopisuję ;D
  Statystyki - lvl: 4 | S: 17 | Zr: 10 | Sz: 7 | Zm: 5 | HP: 90 | W: 45 | EXP: 45/300
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-06-16, 13:30   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Coś na liście zrobiło się za dużo kropek i nie ma na niej Muńka/Szuma, który wrzucił już KP.
Ostatnio zmieniony przez Zajęczy Sus 2019-06-16, 13:30, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Calypso
Samotnik
Nie mów do mnie((:Klan:
samotnicy

Księżyce: 37 [X]
Mistrz: Chrząszcz -> Jasna Kropla -> ---
Płeć: kotka
Matka: Modliszkowy Zagajnik
Ojciec: Świergot [*]
Partner: Można ufać tylko sobie
Ciąża: nie
Multikonta: Szkarłatny Zachód [KRz], Ostowy Krzew [KG]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-06-16, 13:31   
   Wygląd: Niebiesko-kremowa, pręgowana klasycznie szylkretka z krótkim futerkiem. Nosek przybiera barwę prawie czarną. Po prawej stronie głowy a także lewej stronie bródki przeważa odcień kremowy, to samo dzieje się na szyi. Reszta ciała wypełniona jest równomierną ilością niebieskiego oraz kremowego. Oczy ukazują barwę pomarańczową. Po tylu księżycach można stwierdzić, że Cisowa Łapa jest jedną z najmniejszych kotów jakie można spotkać w lesie. Choć jest ona bardzo zawziętą i charakterną kocicą (kiedy akurat nie udaje super biednego bobo), to jej mały wzrost oraz masa nadają jej dość... Niewinnego wyglądu, przez który może zostać odbierana jako mały, niedoświadczony bachor.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8656


Czy ja też jeszcze się załapię? Czy nie do końca?
Zgodę jestem pewna, że dostanę, ale też czekam na adminów
_________________

= 'Cause all of my demons
are my friends, are my friends,
And I know they'll be there
till the end, till the end.

> Best friends forever <

Ostatnio zmieniony przez Calypso 2019-06-16, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 85/150
 
Lśniąca Sadzawka
Medyk
jedyna mądraKlan:
wicher

Księżyce: 64 X
Mistrz: Każdy po kolei
Płeć: kotka
Matka: Zawilcowa Skórka
Ojciec: Chmielograb
Ciąża: nie
Multikonta: Błękitna Toń [KG] Jaskółka [S] Różana Łapa [KW] Skrzące Słowo [KRz]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-06-16, 13:33   
   Wygląd: Średniej postury, długowłosa biała kotka z jasnoniebieskimi oczami. Szczupła. Na lewej przedniej łapie ma małą bliznę po ukąszeniu szczura.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=263337#263337


Według tego co policzyłam, miejsc już nie ma.
1. Gwiazdka
2. Barwny
3. Jaskier
4. Piorun
5. Agnes
6. Szum

Edit. Okej, Piorun to barwny wiec jest jedno miejsce |D
_________________


falling too fast to prepare for this
tripping in the world could be dangerous
everybody circling is vulturous
N E G A T I V E, N E P O T I S T

everybody hoping they could be the one
i was born to run, i was born for this
nie kradnij bo to joint effort klon, łatki i zając


Ostatnio zmieniony przez Lśniąca Sadzawka 2019-06-16, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 6 | S: 13 | Zr: 17 | Sz: 11 | Zm: 21 | HP: 80 | W: 70 | EXP: 280/500
Stat. Med. - lvl:
10 | MED.EXP: 615/2100
 
Trzmieli Pył
Gwiezdny
Gruba GwiazdaKlan:
grom

Księżyce: 88 [VII]
Mistrz: Wrzeszczący Pysk
Płeć: kocur
Matka: Cietrzewiowy Grzbiet (*) [NPC]
Ojciec: Jaszczurczy Język (*) [NPC]
Partner: Wdowiec [Wrzeszczący Pysk (*)]
Życia: 8
Multikonta: Gwieździsta Łapa (KW), Olchowy Szept (KC), Kruczy Cień (KG) | Bystry Nurt (S/NKT), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa, Borsucze Futro (GK)
Interwencja MG: tak
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2019-06-16, 13:33   
   Wygląd: Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg. Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości. Po udarze w wieku 65 księżyców jego lewe oko się nie domyka, a lewy kącik pyska jest wiecznie opuszczony.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=185986#185986


W miocie jest miejsce na 3 postacie osób, które już grają na forum, czyli według kolejności: ja, Barwny i Szron.
_________________
» ɴᴛᴇʀxxᴛʜᴇꜱᴇ xxɢᴀᴛᴇs «
Fill your ʜᴀ ɴ ᴅ ꜱ with the rain
Reaching up to the maze of light in the ꜱ ᴋ ʏ
Turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ, the light you stole
River turns to dust, miles on the run
ᴇ ᴠ ᴇ ʀ ʏ ᴡ ʜ ᴇ ʀ ᴇ you go, can't find no home
All the world you roam turns you into ꜱ ᴛ ᴏ ɴ ᴇ
  Statystyki - lvl: 8 | S: 26 | Zr: 17 | Sz: 10 | Zm: 10 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 665/750 | MED.EXP: 0/100
 
Calypso
Samotnik
Nie mów do mnie((:Klan:
samotnicy

Księżyce: 37 [X]
Mistrz: Chrząszcz -> Jasna Kropla -> ---
Płeć: kotka
Matka: Modliszkowy Zagajnik
Ojciec: Świergot [*]
Partner: Można ufać tylko sobie
Ciąża: nie
Multikonta: Szkarłatny Zachód [KRz], Ostowy Krzew [KG]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-06-16, 13:34   
   Wygląd: Niebiesko-kremowa, pręgowana klasycznie szylkretka z krótkim futerkiem. Nosek przybiera barwę prawie czarną. Po prawej stronie głowy a także lewej stronie bródki przeważa odcień kremowy, to samo dzieje się na szyi. Reszta ciała wypełniona jest równomierną ilością niebieskiego oraz kremowego. Oczy ukazują barwę pomarańczową. Po tylu księżycach można stwierdzić, że Cisowa Łapa jest jedną z najmniejszych kotów jakie można spotkać w lesie. Choć jest ona bardzo zawziętą i charakterną kocicą (kiedy akurat nie udaje super biednego bobo), to jej mały wzrost oraz masa nadają jej dość... Niewinnego wyglądu, przez który może zostać odbierana jako mały, niedoświadczony bachor.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8656


Dobrze c:
_________________

= 'Cause all of my demons
are my friends, are my friends,
And I know they'll be there
till the end, till the end.

> Best friends forever <

  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 9 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 85/150
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers