Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zajęczy Sus
2019-05-30, 14:18
Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2019-04-15, 14:33   Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Wichru. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Lniane Futerko oraz Żółtooki:
Imię: Lniane Futerko
Płeć: Kotka
Wiek: 60

Wygląd: Czas zmienia zmienia koty i nie chodzi tu tylko o charakter. Lniana urosła, jednak niewiele, jest ledwo przeciętnych rozmiarów, więc nie ma się czym chwalić. Jej ciało jest smukłe, właściwie niemal wychudzone z prawie widocznymi żebrami, ale może poszczycić się także godnymi wojownikami mięśniami. Ma długi ogon, z którego z czasem zniknęły ciemniejsze prążki, pozostawiając kotkę z idealnie grafitowym, krótkim futrem, o którego wygląd zawsze stara się dbać. Jej oczy mają barwę bladej zieleni, a nos jest ciemny. Jedno nie zmieniło się przez całe jej życie, a jest to chód - kocica zawsze stara się poruszać dumnie i z gracją, zaś jej postura jest przez większość czasu wyprostowana. Na jej grzbiecie można dostrzec podłużne blizny po kruczych pazurach.

Charakter: Jest raczej pewną siebie, dumną - choć nie wywyższającą się - kocicą, której prawie nie da się rozbawić. Zachowuje chłodną i twardą postawę, trudno po niej poznać, iż coś ją trapi, chowa wszystkie odczucia wewnątrz siebie, co jednak ma pewne skutki uboczne, ponieważ - gdy przeleje się czara goryczy - wystarczy jedno słowo, aby cały tworzony przez nią wizerunek prysnął niczym bańka mydlana, a niebieska załamała się na oczach kota, z którym akurat rozmawiała. Jest dość oschła, nie nastawiona zbyt przyjaźnie do obcych. Nie należy do łatwowiernych ani do leniwych - wykonuje swoje obowiązki aż nadto sumiennie, przez co często chodzi przemęczona. Jednak nie narzeka na to, a poza tym z czasem zaczęła spać nieco więcej i się tak nie zaniedbywać. Jest poważna, odnosi się z szacunkiem do innych tak długo, jak się jej czymś nie narazili. Marzy o partnerze i własnych kociętach, ale na razie stara się być obecna przy Imbirowym Pyle, swoim podopiecznym.

Urodzona: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: Córka Mknącego Ptaka i Czosnkowego Nosa. Historię życia można przeczytać w Karcie Postaci (Lniane Futerko była odgrywaną postacią, znajduje się obecnie w grupie NPC).
Imię: Żółtooki
Płeć: Kocur
Wiek: 57

Wygląd: Co jak co, ale Żółtookiemu nie można odmówić pokaźnej postury. Kocur jest wysoki i barczysty, z niewielkimi skłonnościami do tłuszczyku, który zaokrągla jego ciało. Potężny i wysoki, jak na wojownika przystało. Jego sylwetka jest raczej zbliżona do kwadratu z powodu dość krótkiego i pękatego, rudego ogona, oprócz tego ma również krępą szyję, której daleko do smukłej i łabędziej. Ciało kocura pokrywa krótka, gładka sierść w przeważającej części ogniście ruda z charakterystycznymi ciemniejszymi plamkami, które najbardziej uwidaczniają się na bokach. Plamki na łapach, ogonie i karku oraz głowie przechodzą w zwyczajne prążki. Miejscami rudość ustępuje bieli, którą można zobaczyć na łapach, brzuchu, piersi oraz krótkim pysku kocura. Żółtooki nie bez powodu ma takie imię - znad wątrobianego nosa z rudą obwódką spoglądają okrągłe oczyska o barwie intensywnej żółci.

Charakter: Aparycja kocura sprawia, że wydaje się być świetnym wojownikiem. Piękne złudzenie rozmywa się w momencie, w którym kocur w końcu się odzywa. Wtedy okazuje się być niezbyt ciekawym, nieco miałkim rudzielcem bez charakteru, w którym nie ma ani krzty ognia, jakby sierść wyssała z niego cały żar. Żółtooki jest po prostu nudny. Nie potrafi prowadzić rozmów, nie ma poczucia humoru, ani ciętego języka, którym by nadrabiał. Nie można mu jednak odmówić tego, że jest obowiązkowy i wierny swojemu klanowi. Sumiennie wykonuje przydzieloną mu robotę, ale nie wychyla się w żaden sposób. Praktycznie zawsze zgadza się ze wszystkim, co mówią jego przełożeni i nie wchodzi innym w paradę. Właściwie nie wiadomo, czy ma jakichś przyjaciół w klanie, a przynajmniej takich bliższych.

Urodzony: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznane.


Historia: Żółtookiego z łatwością można nazwać najbardziej bezbarwnym wojownikiem Klanu Wichru. Nigdy żadna kocica nie chciała mu poświęcać uwagi, bowiem już po zamienieniu paru słów okazywało się, że rudo-biały jest po prostu nudny i rozmowa z nim się w ogóle nie klei, nawet jeżeli druga strona bardzo się stara. Kocur ten zresztą nie był szczególnie zainteresowany głębszymi relacjami i ten stan rzeczy zdaje się mu nie przeszkadzać, chociaż ponoć w młodości miał jakąś partnerkę – nie potrwało to jednak długo. Z drugiej strony mamy Lniane Futerko, chłodną, nieco oschłą wojowniczkę, która stara się trzymać wszystkie swoje emocje i utrapienia wewnątrz… ale parę razy jej się ulało przy innych, a także zdradziła się przed paroma kotami, że bardzo chciałaby mieć własną rodzinę: partnera i kocięta. Oczywiście Imbirowy Pył, którego przyprowadziła do klanu, gdy był kociakiem, również byłby częścią tej rodziny… problem był tylko taki, że nieliczni wojownicy podobni jej wiekiem albo zostali już zgarnięci przez inne kocice, gdy ona nieco się odsunęła od klanu, albo nie wzbudzili jej zainteresowania. W pewnym momencie szara wojowniczka zorientowała się, że przecież wcale nie robi się coraz młodsza – że jeżeli chce mieć kocięta, to powinna się zacząć sprężać. Może najwyższa pora porzucić marzenia o wielkiej miłości, jaka łączyłaby ją z potencjalnym partnerem, a zacząć polegać bardziej na rozsądku?
I w ten sposób jej wybór padł na Żółtookiego, największego klanowego nudziarza, z którym dotychczas miała niezbyt bliską, ale jednak pozytywną relację. Najlepiej im dotychczas wychodziły milczące patrole i wspólne polowania, więc nie można tu mówić o czymś szczególnie głębokim, ale mimo to Lniane Futerko zaproponowała mu związek i, w bliskiej przyszłości, także kocięta. Żółtooki w zasadzie stwierdził, że… czemu nie. W końcu wojowniczka jest całkiem ładna, zgrabna i elegancka, no i dużo kocurów w klanie ma partnerki, więc jemu też by nie zaszkodziło. Zaczęli nawet nieco więcej rozmawiać, chociaż nie udają nawet, że są sobie szczególnie bliscy czy że się zakochali. Po paru księżycach w końcu zaczęli się starać o kocięta, co szybko zaowocowało zaokrąglonym brzuchem Lnianego Futerka i gromadką kociąt.
O ile szarofutra normalnie jest poważną, oschłą kocicą, tak do kociąt… jej twarda maska nieco spada, kocica pozwala sobie nie tylko na więcej luzu, ale i pokazywanie miłości, a tej do swoich dzieci ma naprawdę wiele. Jest czuła, delikatna, chętnie odpowie na wszystkie pytania, opowie bajkę, pomoże w rozwiązaniu jakiegoś problemu, wesprze, ale potrafi też stanowczo odwieść kocię od niewłaściwego zachowania. Stara się im wpoić pewne wartości, przekazać, że rodzina, klan i Kodeks Wojownika są bardzo ważne. Jednocześnie jest tym typem matki, który byłby gotów rzucić się na psa, jeżeli zagrażałby jej kociętom, oraz dać w pysk temu, kto złamałby im w przyszłości serce. Żółtooki zaś… cóż, podobnie jak w relacjach z dorosłymi, i dla kociąt jest wybitnie nudnym kompanem. Nie potrafi się bawić, chyba że w chowanego, nie należy też po nim oczekiwać porywających opowieści czy jakichkolwiek czułości. Jest, bo jest, nawet zdarza mu się czuwać, żeby kociakom się nic nie stało… ale to raczej tyle.

Jest możliwość wcielenia się w ósemkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec kwietnia: 2 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się siódemkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Lniane Futerko i Żółtooki.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie czterech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.
Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
Listek → Wiśnia (już gra)
• Modliszka (już gra)
• Czermień (już gra)
WiązOwieczka → Krówka (już gra)
• Piasek (już gra)
• Mak (już gra)
• Żbik (już gra)
Szafran → Mieczyk (już gra)


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, bure, niebieskie, niebieskie pręgowane, szylkrety (czarno-rude, buro-rude, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe pręgowane), rude, kremowe, białe. Jeżeli pręgowane: tygrysie lub klasyczne. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających ok. połowę ciała kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Płomykówkowy Lot 2019-09-10, 20:52, w całości zmieniany 21 razy  
 
 
Szkarłatny Zachód
Gwiezdny
Lisia zagładaKlan:
rzeka

Księżyce: 29 w chwili śmierci
Mistrz: Mleczny Kieł > Zamglony Świt
Płeć: kotka
Matka: Płonący Świt [NPC]
Ojciec: Lodowy Kieł [NPC]
Multikonta: Ostowy Krzew [KG], Calypso [P]
Wysłany: 2019-04-15, 14:45   
   Wygląd: Ruda kotka z gęstym, puszystym, krótkim, pręgowanym tygrysio futrem. Nie wyróżnia się wzrostem czy długością. Po kocięcych czasach oczy przybrały barwę oliwkową, a na jej klatce pojawiły się dwie blizny. Nosek posiada różowawy, pyszczek i łapki białe, a na klatce oraz brzuszku oba kolory, rudy i biały, się ze sobą mieszają. Ogon jest długi, puszysty i mięciutki, pręgowany z białym kolorem.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=327640#327640


Ale bym wzięła gdybym nie miała nowego kota w Gromie >-<
_________________

Are we the m o n s t e r s
Show m e the fear UNDER your skin

Life i s a GAME are you g o n n a play now
Should I run away ARE you gonna stay now

WHO can ou trust
Are you one of us
  Statystyki - lvl: 3 | S: 8 | Zr: 10 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 135/200
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-04-15, 14:48   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Zapraszam i chętnie wezmę na sesję/nauki, jak będę miała więcej czasu 💖
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Pustułczy Wrzask
Zaginiony
gnijąca panna młoda


Klan:
rzeka

Księżyce: 35
Mistrz: Jaskółczy Śpiew
Płeć: kotka
Matka: Jaskółczy Śpiew
Partner: słodka jak agrest, cierpka jak bez
Multikonta: Źródlana Łapa [KC] Modliszka [KW] Ryk [KG]
Wysłany: 2019-04-15, 14:50   
   Wygląd: Te czasy gdy Pustułka była malutką minęły. Stała się wielką, umięśnioną kocią, o średniej wielkości szaro niebieskich oczach o kształcie migdałów. Jest wysoka, ma krępa łapy. Cały efekt masywności dopełnia kupa jedwabistego, bardzo długiego futra, które otula jej ciało. Owa sierść ma rudoczarny kolor, który dopełnia sporej wielkości biały pysk.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7639


Biorę!
I jeśli mogę rezerwuje dla Brzozy bo też chciała i ma zgodę
_________________

»Dzieje s ze m n ą coś bardzo p i ę k n e g o«


Śni
mi się zamieć·Śni mi się mróz·

Przez °zjednoczon stany lękowe
W śmierć zaprzężony ciągnie mnie wóz

  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 13 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 55 | EXP: 15/300
 
Ropucha
Samotnik
joxterKlan:
samotnicy

Księżyce: 48
Mistrz: Imbirowy Pył, Miętowy Pąk
Płeć: kotka
Matka: Malinowy Nos
Ojciec: Fiołkowy Świt
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-04-15, 14:51   
   Wygląd: Czołg-kot; wysoka, grubsza i masywna, gęste czarne futro z białymi znaczeniami: biała plamka między złotymi ślepiami, pod czarnym nosem, brodzie, klatce piersiowej, skarpetki na wszystkich łapach, okolice pupy i spód ogona. Grube białe wibrysy znajdujące się na pół-płaskiej mordce. Posiada również poziomą, drobną bliznę na górnej, lewej wardze.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=312845#312845


Oh! Małe kicie! Krzemyk chętnie przygarnie jakieś smarki :3
_________________
X
X
Hope when you take that jump you don't fear the fall
Hope when the water rises you built a WALL
Hope when the crowd screams out they're screaming your name!
- = ≡ Hope if everybody runs you choose toXs t a yX≡ = -

Hope that you fall in LOVE and it hurts so bad - ̗̀ y e a h ̖́ -
The only way you can know you GAVE IT ALL YOU HAD
And I hope that you don't suffer but take the pain
Hope when the moment comes
You'll say...
  Statystyki - lvl: 2 | S: 14 | Zr: 6 | Sz: 3 | Zm: 3 | HP: 75 | W: 35 | EXP: 0/150
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-04-15, 14:55   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Pustułcza Łapa. napisał/a:
Biorę!
I jeśli mogę rezerwuje dla Brzozy bo też chciała i ma zgodę

Nie można rezerwować komuś miejsca, jak coś. Musi sama napisać.
Ostatnio zmieniony przez Zajęczy Sus 2019-04-15, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Pustułczy Wrzask
Zaginiony
gnijąca panna młoda


Klan:
rzeka

Księżyce: 35
Mistrz: Jaskółczy Śpiew
Płeć: kotka
Matka: Jaskółczy Śpiew
Partner: słodka jak agrest, cierpka jak bez
Multikonta: Źródlana Łapa [KC] Modliszka [KW] Ryk [KG]
Wysłany: 2019-04-15, 15:00   
   Wygląd: Te czasy gdy Pustułka była malutką minęły. Stała się wielką, umięśnioną kocią, o średniej wielkości szaro niebieskich oczach o kształcie migdałów. Jest wysoka, ma krępa łapy. Cały efekt masywności dopełnia kupa jedwabistego, bardzo długiego futra, które otula jej ciało. Owa sierść ma rudoczarny kolor, który dopełnia sporej wielkości biały pysk.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7639


Zajęczy Sus napisał/a:
Pustułcza Łapa. napisał/a:
Biorę!
I jeśli mogę rezerwuje dla Brzozy bo też chciała i ma zgodę

Nie można rezerwować komuś miejsca, jak coś. Musi sama napisać.

Przepraszam
(I sori za to że na pv pisałam, ale nie widziałam tego :')
_________________

»Dzieje s ze m n ą coś bardzo p i ę k n e g o«


Śni
mi się zamieć·Śni mi się mróz·

Przez °zjednoczon stany lękowe
W śmierć zaprzężony ciągnie mnie wóz

  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 13 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 55 | EXP: 15/300
 
Wiśniowa Łapa
Zaginiony
owoc szczęścia


Klan:
wicher

Księżyce: 20
Mistrz: Zaśnieżona Ścieżka
Płeć: kotka
Matka: Lniane Futerko
Ojciec: Żółtooki
Partner: Jeszcze się taki nie urodził co jej dogodził
Multikonta: Srebrzysta łuna [KG], Zmarznięta łapa [KC]
Wysłany: 2019-04-15, 15:00   
   Wygląd: Wiśnia jest wysoką, umięśnioną kotką. Po mimo mięśni jest bardzo zgrabna. Jej futerko jest długie o maści rudej w ciemno rude tygrysie pręgi. Posiada ona również białą plamkę na pyszczku, która rozciąga się wokół różowego noska oraz podbrutka. Oczka kotki są zielone. Uszka są zakończone jasnymi pędzelkami. Ogonek ma długi i puszysty niczym wiewiórka.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=368217#368217


Dobrzu, biorę kotka ^^
  Statystyki - lvl: 1 | S: 6 | Zr: 5 | Sz: 6 | Zm: 3 | HP: 50 | W: 50 | EXP: 95/100
 
Lniane Futerko
Wojownik
recoveryKlan:
wicher

Księżyce: 60 [kwiecień]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kotka
Matka: Mknący Ptak (?)
Ojciec: Czosnkowy Nos (*)
Partner: Żółtooki
Multikonta: Azalia [M], Ciernisty Kwiat [C], Barani Róg [G], Sztormowa Chmura [Rz]
Wysłany: 2019-04-15, 15:02   
   Wygląd: Czas zmienia zmienia koty i nie chodzi tu tylko o charakter. Lniana urosła, jednak niewiele, jest ledwo przeciętnych rozmiarów, więc nie ma się czym chwalić. Jej ciało jest smukłe, właściwie wychudzone z prawie widocznymi żebrami. Ma długi ogon, z którego z czasem zniknęły ciemniejsze prążki, pozostawiając kotkę z idealnie grafitowym, krótkim futrem, o którego wygląd zawsze stara się dbać. Jej oczy mają barwę bladej zieleni, a nos jest ciemny. Jedno nie zmieniło się przez całe jej życie, a jest to chód, zawsze stara się poruszać dumnie i z gracją, zaś jej postura jest przez większość czasu wyprostowana. Na jej grzbiecie można dostrzec podłużne blizny po kruczych pazurach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=184409#184409


GASP :0
lniana ma dzieci
historia miotu jak zwykle A++
chociaż jestem zdziwiona, że dostaje aż ósemkę kociąt przy jej rozmiarach
_________________
we, we fall for thatxxxxxxx
wake up, we fall againxxxx
xxxxxxxwe, we fall for that
xxxxxxxxxxcan't wait to fall again

i'm weakxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxand what's xwxrxoxnxgx with that?
  Statystyki - lvl: 5 | S: 11 | Zr: 12 | Sz: 13 | Zm: 9 | HP: 70 | W: 70 | EXP: 245/400
 
Mysia Łapa.
Gwiezdny
have to goKlan:
grom

Księżyce: 15 [Maj]
Mistrz: Bystrz [*] || Buk-czołg
Płeć: kotka
Matka: Trująca Łapa (NPC)
Ojciec: Darth Wąs (NPC)
Partner: -
Ciąża: nie
Multikonta: frajernia | wichura, sadzowa łapa | bobrzy kieł, barwinek
Wysłany: 2019-04-15, 15:03   
   Wygląd: Koteczka niewielkich rozmiarów o bardzo szczupłej sylwetce. Futro pokrywające jej drobne ciało ciągle tej samej barwy - pręgowane, bure z fragmentami rudości. Od brody poprzez pierś i cały brzuch sierść jest idealnie biała, tak samo jak skarpetki na łapach i końcówka długiego, biczowatego ogona. Mysz ma nienaturalnie duże uszy, tym samym doskonały słuch. Trochę niżej znajdują się dwa przenikliwe, blado-zielone talary, Mysie ślepia, które drążą nowo poznane koty na wskroś. Jeszcze niżej umiejscowiony jest ciemnoróżowy nos, który jest wiecznie w ruchu. Wyraz Mysiej mordki jest zazwyczaj obojętny, nie okazujący żadnych uczuć, jednak nie raz można dostrzec lekki, najczęściej zuchwały uśmieszek.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=145192#145192
aaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..................n. nie wiem oh my god
_________________
I have to go, I have to go, I have to go
And leave you alone

But alway
s know, always know, always know
That I love you so, I love you so

I love you so
  Statystyki - lvl: 2 | S: 5 | Zr: 7 | Sz: 9 | Zm: 5 | HP: 50 | W: 60 | EXP: 15/150
 
Grzmiąca Łapa
Gwiezdny
kwiat narcyzuKlan:
grom

Księżyce: 17 [IX]
Mistrz: Trzmiela Gwiazda
Płeć: kocur
Matka: Sucha Gałązka [NPC]
Ojciec: Kwaśny Pysk [NPC]
Multikonta: Czermień [KW], Brzoza [S], Tomasz [P]
Wysłany: 2019-04-15, 15:11   
   Wygląd: Wiciokrzew to młodziutki, czarny dymny kocurek. Pomimo młodego wieku już widać, że będzie z niego wyjątkowo rosły, barczysty wojownik wzbudzający podziw swoją siłą. Sierść jest bardzo ciemna nie licząc wyjątków takich jak pyszczek, szyja, klatka piersiowa, brzuch czy ogon, gdzie jej kolor jest raczej jasno-szary z delikatnie zauważalną domieszką cieplejszego beżu, co sprawia wrażenie, że futro jest nieco brudnawe. Jest dość długie dzięki czemu młodziakowi nawet w zimowe noce nie jest zimno. Na dużym, masywnym pyszczku zazwyczaj widnieje krzywy grymas lub kamienny, typowy dla niego wyraz. Tylko oczy w każdej chwili biją pełnią życia i ponadprzeciętnej ciekawości. Mienią się one w przeróżnych odcieniach brązu i bursztynu. Łapki są wyjątkowo duże i okrąglutkie, a ogon długi i puszysty
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=331121#331121


AAAAA BIORĘ MIEJSCE! Rokitnik będzie miał na imię :0
_________________
OBNIŻONA AKTYWNOŚĆ
  Statystyki - lvl: 2 | S: 7 | Zr: 8 | Sz: 7 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 15/150
 
Węglowy Pył
Wojownik
suspenseKlan:
wicher

Księżyce: 52 [październik]
Mistrz: Zawilcowa Skórka
Płeć: kocur
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: Chyba nigdy~
Multikonta: Wilczy Ślad [KG], Szczypiący Mróz [KC], Huraganowy Szum [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-04-15, 15:29   
   Wygląd: Czarny, krótkowłosy kot drobnej budowy i o średnim wzroście. Ma ciemny, mały nos i zielone oczy. Na brzuchu, końcówce ogona i piersi ma białe znaczenia. Ma smukły pyszczek ze sterczącymi wąsami. Blizny na szyi i górnej części prawej, przedniej łapy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8064


Oo, nie spodziwałabym się, że nowy miot w klanie Wichru pojawi się tak szybko. W każdym razie chętnie wezmę nowe kociaki na sesję!
_________________
----------------------Take it to your t o p and now watch me get in
----------------Feel the sun is up and now let the v i b e in
---------------------------------Don't you feel the rain drops are near
You're
the o n l y tool to break the music----------------------
And your time is so useless---------------» FEEL ME GET IN «
And your days are not of m u s e breaks------------------------
  Statystyki - lvl: 5 | S: 9 | Zr: 14 | Sz: 11 | Zm: 9 | HP: 85 | W: 55 | EXP: 35/400 | MED.EXP: 29/100
 
Imbirowy Pył
Gwiezdny
wrak samego siebieKlan:
wicher

Księżyce: 45 [II]
Mistrz: Zajęczy Sus
Płeć: kocur
Matka: Lniane Futerko [opiekunka]
Multikonta: Ciemna Toń [KC] Sokola Łapa [KRz] Spadająca Łapa [KG]
Wysłany: 2019-04-15, 16:08   
   Wygląd: Pierwsze co rzuca się w oczy po kilku księżycach od przybycia do Wichrowego Klanu to prawa przednia łapka, która niegdyś była o kilka milimetrów dłuższa, powodując niesamowity ból przy chodzeniu; nareszcie wyrównała się zresztą burych łapek. Kiedyś drobna postura Imbira przerodziła się teraz w bardzo dobrze umięśnioną sylwetkę..to pewnie przez fakt, że będąc w klanie, jedzenie cały czas bywa na stosie, a podczas przebywania z matką musiał zdać się na szczęście losu. Jeśli chodzi zaś o oczka, bo to również mocno rzuca się w oczy...nareszcie osiągnęły swój docelowy kolor, w pełni ukazując dawniej skrywany sekret. Są one imbirowe z przebłyskiem koloru oliwkowego. Jego futerko jest średniej długości, dodatkowo jest ono dłuższe na kołnierzyku. Całe ciało wraz z łapkami i ogonem pokrywają liczne tygrysie pręgi. Co do koloru sierści jest ono bure. Dokładniejsze w kp ~
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=276772#276772


Moja przyszywana mamke ma kociaki!
Chętnie wasz starszy przyszywany brat weźmie was na nauki! uwu
_________________

Fallen in too deep
I can’t see what’s in front of me
I’m so far out of reach
Broke me piece by piece
Told me that you would never leave
Why did I believe?


Will I ever make it out?
Tell me what I gotta do now?
Am I going to see tomorrow?
Can’t swallow this sorrow
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 8 | Sz: 6 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 155/200
 
Czermieniowa Łapa
Gwiezdny
Soft flowerKlan:
wicher

Księżyce: 12 [IX]
Matka: Lniane Futerko [NPC]
Ojciec: Żółtooki [NPC]
Multikonta: Grzmiąca Łapa [KG], Brzoza [S], Tomasz [P]
Wysłany: 2019-04-15, 16:39   
   Wygląd: Czermień nadal przypomina raczej giętkiego węgorza niż przesadnie pulchną kulę. Jedynie pyszczek wydaje się lekko okrąglejszy od reszty szczupłego cielska. Przybrał, co prawda nieco na wadze i wyrósł - teraz nie jest już wielkości małego królika, a średniego terminatora, brawa! Futerko dalej jest zawsze zmierzwione, miękkie i nie do ogarnięcia, co trzeba przyznać dodaje mu z lekka uroku. Rybie ślepia wybarwiły się na żywy kolor rokitników bez żadnych większych przebarwień, jedynie w zależności od oświetlenia mogą wydawać się one żółte lub nawet brązowawe. Coraz częściej jego pysk zdobi raczej obojętna, smutna lub zmęczona mina. Oczy pomimo dużych rozmiarów wyglądają na wyczerpane ciągłym patrzeniem na świat, co potęguje wygląd zmęczenia lub poirytowania. Jak można się domyślić w dalszym ciągu jego futro cechuje kolor czerni, nie licząc oczywiście brody, miejsca nad oczami, klatki piersiowej, części brzucha, łap i końcówki ogona - te fragmenty ciała zajął odcień brudnej bieli.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=348780#348780


yeah, Wiciokrzew z tej strony :> chętnie wezmę z kimś sesję, jednak kiedy skończą się egzaminy, a moje kp zostanie zaakceptowane
_________________
everybody wants to live forever
but who___ i__ am__ to___ say
i just want a life we will remember
WE'RE LIVING FOR TODAY'cause tonight we fight to take this world
and make it all our own
everybody wants to live forever
come and follow me, we'll never be alone

OBNIŻONA AKTYWNOŚĆ
  Statystyki - lvl: 2 | S: 8 | Zr: 8 | Sz: 6 | Zm: 4 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 0/150
 
Zaśnieżona Ścieżka
Zaginiony
wierność jest nudna


Klan:
wicher

Księżyce: 54 księżyce [wrzesień]
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła [NPC]
Ojciec: Chłodny Powiew [NPC]
Partner: Wilczy Pomruk [hehe, wolne żarty >:3]
Ciąża: nie
Multikonta: Trzaskający Mróz [KR]
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-04-15, 16:46   
   Wygląd: Zaśnieżona Ścieżka wraz z wejściem w dorosłość, zyskała małą zmianę w wyglądzie. Wcześniejsza chudziutka sylwetka, teraz nabrała kształtów. Chude łapy nabrały mięśni, a ciało, które chociaż wciąż szczupłe, nieco się powiększyło. Jest wysoka, przewyższa normę, przez co może naprawdę wydawać się zwykłym chucherkiem, chociaż rzeczywistość jest kompletnie inna. Jej futro jest krótkie acz gęste, idealnie ułożone oraz nieskazitelnie białe, w świetle promieni słonecznych nawet lśniące. Kotka naprawdę dba o higienę i jeśli uda się ją zobaczyć, zawsze będzie niesamowicie czysta. Jej małżowiny uszne są duże, skrywając od środka różowawy kolor. Oczy kotki są duże, koloru słońca. Maleńki nos na środku pyszczka jest delikatnie różowy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=288397#288397


Chętnie przygarnę na sesje bądź w przyszłości na nauki, maluchy! :>>
_________________
thought I could get you back
shouldn’t have been so cocky
shouldn’t have did you wrong

and now I miss you bad, really
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 12 | Sz: 12 | Zm: 7 | HP: 65 | W: 65 | EXP: 100/300
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers