Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ciemniejące Niebo
2019-01-13, 12:32
Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2019-01-02, 23:36   Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


Oto kolejna okazja, by zagrać postacią urodzoną w Klanie Wichru. Kocięta pochodzą z miotu NPC (rodzice nie są i nie będą nigdy odgrywani), a grę rozpoczynamy od razu po wysłaniu i zaakceptowaniu Karty Postaci.

Rodzicami są Pomarańczowa Skórka i Czerwony Pazur:Imię: Pomarańczowa Skórka
Płeć: kotka
Wiek: 41

Wygląd: Raczej niewielka, smukła kotka. Jej grzbiet pokrywa krótkie, dość szorstkie futerko, w większości bure, jednak gdzieniegdzie wyraźnie przebija się żywa, jasno ruda barwa w postaci rozrzuconych losowo chaotycznych plam. Im właśnie zawdzięcza swoje imię. Zarówno na burych miejscach, jak i na rudych, pojawiają się nieco podłużne, ciemniejsze od bazy cętki.Biały kolor pokrywa dolną oraz przednią część jej ciała - białe ma całe przednie łapy, część tylnych, a także klatkę piersiową, szyję, część brzucha oraz mordkę, omijając jednak jej nos. Głowa okrągła, a na jej czubku dość szeroko rozstawione uszy z krótkimi, ledwo zauważalnymi pędzelkami. Jej mordka ma delikatne rysy, a niewinności i wiecznie zdziwionego wyrazu dodają jej duże, również okrągłe żółte oczy, jednak to tylko pozory. Generalnie sprawia wrażenie dość przeciętnej z wyglądu i gdyby nie intensywnie pomarańczowe przebłyski pewnie byłaby typowym, pospolitym burasem jakiś w lesie niemało.

Charakter: Nie lubi być w centrum uwagi. Najchętniej trzymałaby się na uboczu i zajęła sobą, nie wadząc nikomu i niczemu, co najwyżej trzymając się z niewielką grupką najbliższych sobie kotów. Nie należy jednak mylić jej wycofywania się z nieśmiałością - to że nie lubi być w centrum uwagi i nie jest specjalnie towarzyska nie oznacza przecież, że nie ma własnego zdania i że nie jest w stanie go bronić. Biada temu kto nadepnie jej na odcisk, bo o ile na ogół jest niekonfliktowa, tak pod warstwą tego spokoju kryje się prawdziwy ogień. Na szczęście by Pomarańczowa Skórka pokazała pazury trzeba się naprawdę postarać. Zdaje się mieć ogromne pokłady cierpliwości i na wiele jest w stanie przymknąć oko - tak długo jak nie zawadzasz jej, ona nie będzie zawadzała tobie. Może nie bryluje w towarzystwie, ale jest bardzo obowiązkową wojowniczką i wyjątkowo lubi chodzić na patrole, by upewnić się, że klanowi nic nie zagraża.

Urodzona: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznana.


Imię: Czerwony Pazur
Płeć: Kocur
Wiek: 49

Wygląd: Spory, masywnie zbudowany dymny kocur o długich łapach. Pod jego puszystym, bujnym futrem kryją się mięśnie wypracowane długimi księżycami pracy. Jego czarne futro ma jaśniejsze przebłyski, szczególnie na bokach, spodzie ogona i łapach, które wręcz wyglądają na pręgowane. Gdyby nie jego stosunkowo młody wiek można by pomyśleć, że siwieje. Od jego brzucha, przez pierś aż do mordki rozciąga się biel, sięgająca pomiędzy oczami aż do czoła kocura. Biel oblewa także jego łapy, na każdej z nich tworząc krótką skarpetkę. Ma całkiem spore uszy, ciemnoróżowy nos, a jego złote ślepia zawsze wydają się być chłodne, a na pysku nieraz widnieje niezadowolenie - co tylko wspiera jego reputację surowego i bezwzględnego wojownika. Swoje w życiu widział, więc pod krótkim futrem można znaleźć kilka blizn, głównie na linii grzbietu.

Charakter: Ambitny i zawzięty kocur, jeden ze zwolenników „dawnego Klanu Wichru”, który jednak zna praktycznie tylko i wyłącznie z opowieści starszych od siebie kotów. Nie toleruje słabości ani lenistwa, chociaż nie jest brutalnym ekstremistą za jakiego niektórzy go biorą - bo na pierwszy rzut oka na takiego właśnie wygląda. Mimo szorstkiej osobowości i surowego oblicza nie jest jednak takim strasznym diabłem jakim go malują. Owszem, prawdopodobnie obruga cię od góry do dołu, niczego nie odpuści łatwo i zadba byś zapamiętał dokładnie gdzie i kiedy popełniłeś błąd, ale ma w gruncie rzeczy dobre zamiary. W końcu Klan nie może sobie pozwolić na twoje pomyłki czy nierzetelne wypełnianie swoich obowiązków, prawda? Czerwony Pazur jest też kocurem lojalnym, zasadniczym i nigdy nie zrobiłby czegoś, co mogłoby zaszkodzić Wichrowi i żyjącym w nim kotom. Nie każdy jednak ma szansę poznać wojownika na tyle blisko by być tego świadomym - większość trzyma na dystans, stąd jego reputacja bezwzględnego, surowego brutala którym straszy się nieposłusznych terminatorów.

Urodzony: w Klanie Wichru.
Pochodzenie: nieznana.

Historia: Patrząc osobno na Pomarańczową Skórkę i Czerwonego Pazura, można by pomyśleć, że nie są to za bardzo koty, które byłyby zainteresowane intymnymi związkami i zakładaniem rodziny… a jednak. Cętkowana kotka urodziła się, gdy Czerwony Pazur był już terminatorem, i przez pewien czas w ogóle nie mieli ze sobą styczności, dopóki nie poznali się w ramach nauk Pomarańczowej. Dymny kocur postawił sobie za cel nauczenie młodej koteczki wszystkiego, co sam umiał, czym wówczas był Kodeks Wojownika, walka i polowanie… i stało się tak, że nawet jeżeli Pomarańczowa nie była w stanie zapamiętać zbyt wiele, to nawet się tym wszystkim zainteresowała i zaczęła spędzać więcej czasu ze starszym kolegą, który może i był trochę szorstki i wydawał się nawet agresywny, ale w gruncie rzeczy wzbudził sympatię kotki. Ceremonia mianowania Pomarańczowej na terminatorkę i intensywne treningi sprawiły, że ta dwójka się nieco rozdzieliła, a gdy ponownie zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu, kotka miała już kilkanaście księżyców, dojrzała i była świeżo upieczoną wojowniczką. Początkowo nie mogli do siebie z powrotem trafić, wiele razy się na siebie obrazili i skrzyczeli, w końcu jednak się okazało, że to dlatego, że po prostu coś do siebie zaczęli czuć i nie byli w stanie za bardzo tego wyrazić. Od tego czasu są parą, i to szczęśliwą, nawet jeżeli często ze sobą się nie zgadzają. Na pytania o kocięta Pomarańczowa Skórka zawsze odpowiadała innym dość wymijająco, jakby wcale się jej nie spieszyło – i tak w gruncie rzeczy było. Czerwony też zresztą wydawał się niezbyt zainteresowany zagadnieniem, ale któregoś dnia zaczął coś pobąkiwać, że wcale nie robią się młodsi i że dobrze by było wychować porządne młode pokolenie Wichru, a nie jakieś rozlazłe ślimaki. Pobąkiwanie to zresztą jedynie nabierało na sile, aż w końcu podirytowana wojowniczka krzyknęła na pół obozu „DOBRA, NIECH CI BĘDZIE, TY TRUTNIU”. Ciężko powiedzieć, czy doprowadziło do tego tylko nieustanne mędzenie ciemnofutrego kocura, czy może ona też poczuła zew macierzyństwa…
Ale koniec końców Pomarańczowa Skórka okazała się nie być taką złą matką, nawet jeżeli wyraźnie nie ma w tym wprawy i nie zawsze potrafi rozmawiać z kociętami, które nie potrafią jeszcze zrozumieć pewnych rzeczy. Wydaje się traktować kociaki jak swoich kumpli, ale jej cierpliwość – choć wystawiana na próbę przez liczne pytania kociąt i fakt, jak ciężko jest je upilnować – skończy się zapewne dopiero wtedy, gdy jej dzieci zrobią coś naprawdę głupiego, na przykład wyjdą przed ceremonią poza obóz. Czerwony Pazur zaś jest surowym tatuśkiem, któremu zależy na wtłoczeniu kociętom lojalności wobec klanu już od pierwszych księżyców ich życia. Nigdy jednak by ich nie skrzywdził i wie, kiedy przestać. Nieraz powtarza, jak ważny jest klan i Kodeks Wojownika, którego nauczą się któregoś dnia, a także oczekuje, że każde z jego dzieci zostanie świetnym wojownikiem. Innej opcji nie przewiduje.

Jest możliwość wcielenia się w szóstkę kociąt. Kocięta można adoptować przez najbliższe trzy miesiące, aż do osiągnięcia przez miot wieku terminatorskiego. Rozpoczynamy grę jako 1 księżycowy kociak (wiek pod koniec stycznia: 3 księżyce). W historii obowiązkowy jest zapis, że posiada się piątkę rodzeństwa z miotu, a rodzicami są Pomarańczowa Skórka i Czerwony Pazur.

Proszę pamiętać, że w pierwszej kolejności miot jest przeznaczony dla NOWYCH użytkowników; w miocie może grać maksymalnie trzech graczy już posiadających aktywną postać na forum. Rezerwacja miejsca przepada, jeżeli w ciągu tygodnia nie zostanie napisana i wysłana Karta Postaci.

Wszelkie wątpliwości, pytania i zapisy można zamieszczać w tym temacie.


Lista chętnych:
Komarka Żmija (już gra)
• Dynia (już gra)
• Pestka (już gra)
• Żbik (już gra)
• Kret (już gra)
Żmija Jesion (już gra)


Kocięta mogą być (kliknij na umaszczenie by zobaczyć przykładowe zdjęcie): Krótkowłose lub długowłose. Czarne, czarne dymne, bure, czarne srebrne pręgowane, czarne srebrne cieniowane/szynszylowe, niebieskie, niebieskie dymne, niebieskie pręgowane, niebieskie srebrne pręgowane, niebieskie srebrne cieniowane/szynszylowe*, szylkrety (czarno-rude, czarno-rude dymne, buro-rude, czarno-rude srebrne pręgowane, czarno-rude srebrne cieniowane/szynszylowe, niebiesko-kremowe, niebiesko-kremowe dymne, niebiesko-kremowe pręgowane, niebiesko-kremowe srebrne pręgowane*, niebiesko-kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*, rude, rude dymne*, rude srebrne pręgowane*, rude srebrne cieniowane/szynszylowe*, kremowe, kremowe dymne*, kremowe srebrne pręgowane*, kremowe srebrne cieniowane/szynszylowe*, białe. Te oznaczone * są wyjątkowo rzadkie i może być ciężko znaleźć zdjęcia. Jeżeli pręgowane: tygrysie, klasyczne lub cętkowane. Mogą pojawić się białe znaczenia, od minimalnych do pokrywających prawie całego kota.
Koty z jakąkolwiek ilością białych znaczeń mogą mieć heterochromię (jedno oko niebieskie, drugie w dowolnym naturalnym kolorze). Przypominamy, że kocięta rodzą się z niewybarwionymi oczami, tzn. niebieskimi, a docelowy kolor przyjmują one w wieku ok. 3-5 księżyców.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Płomykówkowy Lot 2019-05-13, 17:01, w całości zmieniany 18 razy  
 
 
Pierzasta Łapa..
Zaginiony
Spring.


Klan:
grom

Księżyce: 22 [maj]
Mistrz: Trawiaste Zbocze, Łani Krok
Matka: Osikowa Kora
Ojciec: Lekki Krok
Multikonta: Koniczynka [KRz/zaginieni]
Wysłany: 2019-01-03, 01:49   
   Wygląd: Niewiele się zmieniła od kocięcia, nadal jest chuda, tylko trochę wyższa, przez co niektórych rówieśników przerasta, z niektórymi zrównuje się wzrostem. Można o niej powiedzieć, że nie wyróżnia się zbytnio z tłumu, jednak pierwszą rzeczą jaką na pewno każdy będzie mógł dostrzec to jej uśmiech oraz wesołe oliwkowe oczy, które oprócz radości potrafią ukazywać spokój jaki prowadzi ją przez życie. Ma krótkie futro w odcieniu niebiesko-kremowego, które zmienia kolor na biały tylko w trzech miejscach: lewe ucho, czubek - mała plamka; dwie przedni łapy - skarpetki do nadgarstka; wielka plama od czoła, ciągnąca się przez pysk kotki, aż do piersi. Jej nos jest różowy w czarne plamki, otoczony białymi wibrysami.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=289882#289882


Wooow, znowu umaszczeń do wyboru do koloru :o
A parka przyjemna, ciekawie będą mieć kociaki
_________________

IF I WAS DYING ON MY KNEES
You would be the one to rescue me
And if you were drowned at sea
I'd give you my lungs so you could breathePostaram się wrócić na chwilę 18.06, ale potem będę znowu niedostępna do 01.07.
  Statystyki - lvl: 2 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 65 | W: 45 | EXP: 55/150
 
Brudna Stopa
Wojownik
Well shi-Klan:
rzeka

Księżyce: 46
Mistrz: To takie coś jest?
Płeć: kotka
Matka: Okoniowy Ogon[NPC]
Ojciec: Gilowe Gardło[NPC]
Partner: Bros before hoes
Ciąża: nie
Multikonta: Agrestowy Liść(KG), Porzeczkowa Łapa(KC) Bąkowa Łapa(KW)
Interwencja MG: nie
Wysłany: 2019-01-03, 07:45   
   Wygląd: Zwinna jest dość Smukła oraz wysokiego wzrostu , o dużych bursztynowych oczach-owalnego kształtu i wielgachnych(jak na swoją głowe),szpiczastych uszach na których końcach są niewidoczne pędzelki. Sierść jest krótka lecz na policzkach i szyi staję się ono odrobinkę dłuższę. Futro kocicy jest koloru czekoladowego z ciemniejszymi akcentami na łapach, końcu ogona, powyżej nosa i uszach, Jaśniejsze miejsca widać na podbrzuszu i okolicach dolnej szczęki. . Pyszczek i głowa są raczej trójkątnych kształtów, z czarnym jak węgiel nosem. Ogon jest długi, smukły, ku nasady staje się grubszy i puszystszy. Elegancka budowa kocicy jest orientalna i wręcz jest zauważalna od pierwszego spojrzenia na nią.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=289619#289619


Tyle marszczeń...jeju... ;___; Będe obserwować i chętnie porwę na sesje gdy kocięta podrosną~
_________________
  Statystyki - lvl: 3 | S: 6 | Zr: 7 | Sz: 12 | Zm: 6 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 85/200
 
Mleczna Łapa,
Zaginiony
Debil w pudełku


Klan:
wicher

Księżyce: 14 [Marzec]
Mistrz: Lawendowy Kwiat
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: nikt bo jest gruby
Multikonta: Kłębek [GK] Żywica [S]
Wysłany: 2019-01-03, 14:45   
   Wygląd: Drobny kocur o nadętym brzuchu, biało-burej krótkiej sierści i jasnych zielonkawych oczach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=302446#302446


Gdzie zasada żeby nie robić przeciętnych maści??? Proszę ją dodać...
A jeśli zobaczę w tym miocie jakiegoś burego, czarnego czy tam rudego kota to Mleczna Łapa osobiście przyjdzie i wymorduje ;)

A tak na poważnie!!
Zapraszam zapraszam, ładne kotki można mieć, sprzedam Mleczną Łapę na sesje uwu
_________________
Jeśli strach przed czarną szajką tobie też nie daje spać,
Jeśli z domu wyjść się
boisz bo grasuje czarna brać,
Niech jednego cię nauczy ta
złowroga czarna pieśń.


Najbiezpieczniej przestać pić, zacząć jeść!
  Statystyki - lvl: 1 | S: 8 | Zr: 4 | Sz: 3 | Zm: 5 | HP: 40 | W: 60 | EXP: 60/100
 
Komarka
KociakKlan:
wicher

Księżyce: 5 [Luty]
Matka: Pomarańczowa Skórka
Ojciec: Czerwony Pazur
Ciąża: nie
Wysłany: 2019-01-03, 15:24   
   Wygląd: Futro kotki jest szylkretowe, Niebiesko Kremowe. Kolor kremowy ma lekko widoczne pręgi rodzaju tygrysiego.. Więcej jest koloru niebieskiego a kolor kremowy jest dobre widoczny na szyji, twarzy i końcu ogona. Jej sierść jest krótka a oczy niebiesko-szare. Jest pulchna a jak na kociaka jej uszy są dość duże
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=325646#325646


Mogłabym jednego kociaka?
_________________

gdzie dwóch
uwsi
tam trzy żyta
  | S: 5 | Zr: 4 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-01-03, 15:32   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Zapraszamy do pisania karty postaci!
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Popielny Żar
Wojownik
siłaKlan:
cien

Księżyce: 53 [X]
Mistrz: Grzybowa Polana [*]
Płeć: kotka
Matka: Trzcinowa Sadzawka
Ojciec: Miekki Obłok
Partner: Dębowy Cień
Ciąża: nie
Multikonta: Śliwkowa Pestka [KRz], Pęknięta Łapa, Lisi Wrzask [KC], Cyprysowa Łuska [KG] | Dynia [GK]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-01-03, 17:29   
   Wygląd: Wysoka;zdrowo wyglądająca;zgrabna. Kocica przestała w końcu przypominać kościotrupa, a stała się zdrowo wyglądającą kocicą, która gdzieniegdzie miała troszkę więcej zdrowego tłuszczyku po niedawnym rozwiązaniu - oczywiście, że mówimy tu o brzuchu! Ma długie, powabne łapy, łabędzią szyje, kształtny łepek i biczowaty ogon. Szatą przypomina dzikiego zająca, co za tym idzie? Jest szaro-niebieska z ciemniejszym nalotem na czole, karku, grzbiecie który stopniowo przechodzi w jaśniejsze tony i zlewa się w ciepły krem na pyszczku, policzkach oraz podbrzuszu i wewnętrznej części łap jak i stopach. Córka Trzcinowej Sadzawki nie ma widocznego pręgowania! Jej oczy są żywo pomarańczowe, nosek w kolorze cegiełki a uszy nieco większe niż u przeciętnego kota a ich wnętrze ma ciemno-różowy kolor. Porusza się z gracją i pewnością siebie ze spokojnym i łagodnym uśmiechem na mordce.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7996


Zgoda na Multikonto jest~ Więc chciałabym zarezerwować miejsce, jeżeli mogę uwu, postać już mam wymyśloną, więc pisanie kp nie zajmie mi długo :>>

kocurek imieniem Dynia, z ogromną chęcią wbije do tego miotu! :wilcza:
_________________
  Statystyki - lvl: 5 | S: 10 | Zr: 15 | Sz: 12 | Zm: 8 | HP: 80 | W: 60 | EXP: 145/400
 
Orlikowe Pióro
Wojownik
afraidKlan:
wicher

Księżyce: 56 [10. '20]
Mistrz: fiołkowy świt
Płeć: kocur
Matka: jodłowa igła [npc]
Ojciec: chłodny powiew [?/npc]
Multikonta: gwiżdżący wiatr [kw]; porośnięta łapa [kc] || hucząca łapa [gk/kr]; zmrok [nkt/kg]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-01-03, 18:16   
   Wygląd: niski wzrost, szczupły, długie łapy; krótkowłosy; bury, pręgowany tygrysio, z białymi znaczeniami; brązowooki; parę blizn
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7248


Orlik jako pełnoprawny wichrzak może kiedyś przyjąć na sesję, a być może i ponauczać kogoś z was <3
  Statystyki - lvl: 4 | S: 8 | Zr: 13 | Sz: 10 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 170/300 | MED.EXP: 0/100
 
Imbirowy Pył
Gwiezdny
wrak samego siebieKlan:
wicher

Księżyce: 45 [II]
Mistrz: Zajęczy Sus
Płeć: kocur
Matka: Lniane Futerko [opiekunka]
Multikonta: Ciemna Toń [KC] Sokola Łapa [KRz] Spadająca Łapa [KG]
Wysłany: 2019-01-03, 18:19   
   Wygląd: Pierwsze co rzuca się w oczy po kilku księżycach od przybycia do Wichrowego Klanu to prawa przednia łapka, która niegdyś była o kilka milimetrów dłuższa, powodując niesamowity ból przy chodzeniu; nareszcie wyrównała się zresztą burych łapek. Kiedyś drobna postura Imbira przerodziła się teraz w bardzo dobrze umięśnioną sylwetkę..to pewnie przez fakt, że będąc w klanie, jedzenie cały czas bywa na stosie, a podczas przebywania z matką musiał zdać się na szczęście losu. Jeśli chodzi zaś o oczka, bo to również mocno rzuca się w oczy...nareszcie osiągnęły swój docelowy kolor, w pełni ukazując dawniej skrywany sekret. Są one imbirowe z przebłyskiem koloru oliwkowego. Jego futerko jest średniej długości, dodatkowo jest ono dłuższe na kołnierzyku. Całe ciało wraz z łapkami i ogonem pokrywają liczne tygrysie pręgi. Co do koloru sierści jest ono bure. Dokładniejsze w kp ~
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=276772#276772


Imbirek chętnie weźmie was na nauki jak ktoś będzie chciał uwu
_________________

Fallen in too deep
I can’t see what’s in front of me
I’m so far out of reach
Broke me piece by piece
Told me that you would never leave
Why did I believe?


Will I ever make it out?
Tell me what I gotta do now?
Am I going to see tomorrow?
Can’t swallow this sorrow
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 8 | Sz: 6 | Zm: 7 | HP: 70 | W: 50 | EXP: 155/200
 
Gęsia Łapa,
Zmarły
StrachKlan:
wicher

Księżyce: 30 [ wrzesień ]
Mistrz: Zajęczy Sus
Płeć: kotka
Matka: Jodłowa Igła
Ojciec: Chłodny Powiew
Partner: bezsilność
Multikonta: Czarny Świt [MGBG], Ryk, Niedźwiedzia Łapa [GK], Pręgowany Grzbiet [ Martwi ], Chmurka [ Pieszczoch ], Rokitnikowa Łapa [ KG ], Deszczowa Dolin [ KR ]
Wysłany: 2019-01-03, 18:19   
   Wygląd: Gąska nie jest wysoka, jej wzrost można określić jako przeciętny, nadrabia to jednak swoją całkiem krępą budową. Nie, nie jest gruba. Ma po prostu... ładne kształty, nie to co te chuderlawe, długołape kotki, które nawet imię własnego klanu powinno zwiewać. Pysk ma raczej okrągły, tak samo wygląda kwestia jej dużych oczu o zielonych tęczówkach. Sierść kotki jest krótka, acz bardzo gęsta, o barwie złotej, jednakże wzdłuż linii kręgosłupa i na końcu ogona część składających się na jej futro włosów przybrała kolor czarny. Łapy kotki nie są ani długie, ani krótkie, długi jest natomiast ogon, bardzo puszysty, miękki i gruby, który potrafi plątać się jej pod łapami, jeśli zapomni o tym, by zwracać na niego uwagę. Od jakiegoś czasu sierść kotki stała się znacznie bardziej matowa, nie jest już tak lśniąca i wyczyszczona, jak była dawniej. Całości dopełniają zmęczone spojrzenie i zapuchnięte ze zmęczenia oczy.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=7524


Ja tak samo! Chętnie zabiorę was na sesję i jakieś aktywne nauki jak już wyjdę z limbo <3
  Statystyki - lvl: 3 | S: 12 | Zr: 13 | Sz: 5 | Zm: 3 | HP: 80 | W: 40 | EXP: 0/200
 
Jasne Serce
Zaginiony


Klan:
wicher

Księżyce: 48 [VIII]
Mistrz: Sokoli Cień
Płeć: kocur
Matka: Burzowy Pomruk
Ojciec: Drżący Głos
Partner: Ślimacza Ścieżka
Multikonta: Kukułczy Puch [KRz] Płonący Las [KC] Ostry Kwiat [KC] Dymiąca Staw [KG]
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-01-03, 18:23   
   Wygląd: Jasny nie wyróżnia się w tłumie. Jest zwykłym niebieskim pregowanym kotem który spokojnie prowadzi życie. Jego futerko jest długie a pregi są klasyczne. Posiada białe odmianiki na wszystkich łapkach. Są one do palców kocurka. Oprócz tego ma jeszcze biały kołnierz który wyróżnia się od niebieskiego pregowanego futra. Puki co Jasny ma niebieskie oczy lecz niedługo zmienią barwę na żółte.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=305952#305952


A rany... JASNY CHĘTNIE WEŹMIE NA SESJĘ :3
_________________

Not x knowing x what x it xwas
i
will not give you up this time
but darling, just kiss me slow,
your
heart is all I own
and
in your eyes you're holding mine
  Statystyki - lvl: 4 | S: 14 | Zr: 10 | Sz: 9 | Zm: 6 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 70/300
 
Chrząszczowa Łapa
Gwiezdny
nie wiemKlan:
cien

Księżyce: 59 (czerwiec)
Mistrz: LISI WRZASK | Poranny Szron
Płeć: kocur
Matka: Żmijowy Ogon (ded)
Ojciec: Zachodząca Łapa (ded), Motyli Lot (ded)
Partner: XDDDD
Multikonta: Bratkowa Łąka (KRz), Kozacza Ścieżka(KC), Zaćmienie (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-01-03, 21:22   
   Wygląd: Może i z charakteru nie jest czarujący, ale z wyglądu - jak najbardziej. No, może ma nieco smętną twarzyczkę, ale wyrósł na dużego, smukłego kocura. Zapowiadał się na kogoś tłustego i raczej grubego, ale księżyce spędzone jako samotnik dały się we znaki. Jego ciało pokrywa długie, srebrzyste futerko zdobione klasycznymi, czarnymi prążkami. Od pyska, przez szyję, pierś i brzuch, a kończąc na czubku ogona ciągnie się białe znaczenie. Ma również białe skarpetki na każdej z łap. Na końcu uszu ma raczej krótkie, czarne pędzelki. Jego oczy zaś w większości są jasno-brązowe, ale gdzieniegdzie znajdują się zielone "nitki". Jego nosek jest czerwony, z czarną otoczką.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=6132


wOAH TE FUTERKA
_________________

s i t b a c k , r e l a x , e v e r y t h i n g a t t a c k s
anxious, your heart rate is in a state
sunshine is too bright for your eyes
you lay wide awake 'cause sleep never came

there's a panic in you
there's a panic in myself
talkin' heads, inside our heads
and they try to bring me

DOWN  Statystyki - lvl: 3 | S: 11 | Zr: 9 | Sz: 8 | Zm: 5 | HP: 55 | W: 65 | EXP: 140/200 | MED.EXP: 0/100
 
Miodek,
Kociak


Klan:
wicher

Księżyce: 7 [marzec]
Matka: Pomarańczowa Skórka [NPC]
Ojciec: Czerwony Pazur [NPC]
Wysłany: 2019-01-03, 23:30   
   Wygląd: Futerko odziedziczyła po ojcu - jest długowłosym kotem. Posiada białe znaczenia na brzuchu, pyszczku, łapkach, szyi. Pozostałe futro jest przede wszystkim w odcieniach rudości, na głowie, grzbiecie i ogonie łamane z czarnymi plamami. Lewe oko złociste, prawe zielone. Na uszach delikatne, rude pędzelki.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=8118


//Wow, macie niesamowite emotikony. Pogratulować grafika!//

Dobry wieczór, pisałam już na Discordzie, a teraz piszę tutaj. Chętnie skorzystam z wolnego miejsca na kociątko, totalnie nowy użytkownik na forum. :)
  Statystyki - lvl: 1 | S: 5 | Zr: 4 | Sz: 6 | Zm: 5 | HP: 60 | W: 40 | EXP: 0/100
 
Zajęczy Sus
Gwiezdny
trwam


Klan:
wicher

Księżyce: 93 [ lipiec ]
Mistrz: Fiołkowy Świt
Płeć: kocur
Matka: Miętowooka [*]
Ojciec: Twarda Gwiazda [*]
Partner: Sokoli Cień
Multikonta: Porywista Gwiazda, Miodowa Łapa (KW); Kąsające Zimno (KC); Borsucza Łapa (KG)
Interwencja MG: tak
Wysłany: 2019-01-03, 23:32   
   Wygląd: Jeden z najmniejszych kocurów w całym Wichrze. Jego futerko jest bure tygrysio pręgowane z białymi znaczeniami na piersi, brodzie, tylnych łapach i palcach przednich łap, a oczy - bladozielone. Ma bliznę na brodzie i oderwane 3/4 małżowiny lewego ucha. Powoli zaczyna mieć problemy ze wzrokiem, jego chód jest nieco sztywniejszy, niż kiedyś, a na pyszczku, nad białą żuchwą, pojawiają się pierwsze siwe włoski.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=175334#175334


Zapraszamy!
  Statystyki - lvl: 8 | S: 14 | Zr: 21 | Sz: 16 | Zm: 11 | HP: 100 | W: 70 | EXP: 400/750
 
Sosst
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-04, 19:32   

Hejka! Jestem totalnie nowa na forum, dlatego chętnie zaklepie jednego kociaczka!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers