Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Węglowy Pył
2019-11-08, 17:57
Nawałnica
Autor Wiadomość
Nawałnica,
Zaginiony
evil flower


Klan:
samotnicy

Księżyce: 60 [VII]
Mistrz: Nie [Miodowowąsy]
Matka: Splątane Futerko [NPC]
Ojciec: Iwan [NPC]
Partner: ---
Ciąża: nie
Multikonta: Trawiaste Zbocze [KG/NKT] Gruszkowa Łapa [GK] Lśniące Futerko [KRz/NPC] Pszczela Łapa [KC] Sucha Łapa [KW]
Wysłany: 2017-06-12, 06:25   Nawałnica
   Wygląd: Podniebna wyrosła, co można zauważyć na pierwszy rzut oka. Może nie należy do największych, ale na pewno jest potężna. Przynajmniej pod względem masy, ale nim ktoś się zapyta to nie. Ona nie jest gruba. Jest masywna ale w innym słowa tego znaczeniu. Łapy podobnie jak większość ciała, średnie lecz silne. Jednym słowem czołg. Okrywa ją puchate futro koloru niebieskiego. Niektórym może się zdawać że to jest szary ale nie, jest to niebieski. Posiada bardzo puchaty ogon, chyba najbardziej puszysty. Na końcówkach uszu posiada takie [i]pędzelki[/i], jak większość rodzeństwa. Lecz jeszcze to nie wszytko. Na szyi ma ranę, a dokładniej bliznę. Dostała ją po walce z jedną Terminatorką. Owa rana była poważna więc jak widać ślady muszą zostać. Oczy jak zwykle pozostały żółte. Można stwierdzić że to jest mocno jasny żółty, albo jak ktoś się uprze żółty pomieszany z jasnym złotym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=219753#219753

NAWAŁNICA


IMIĘ: Jeżyna -> Podniebna Łapa -> Nawałnica
PŁEĆ: Kotka
KLAN: Klan Cienia -> None
RANGA: Kociak -> Terminator -> Samotnik
WIEK: 32 Księżyców [Maj]
ADOPCJA: Nie

OPIS WYGLĄDU: 0 - 11 Księżyców
.......Co tu można mówić o Jeżynie. Wzrostem nie wyróżnia się od innych kotów w jej wieku. Ma bardzo masywne łapki co widać na pierwszy rzut oka. Właśnie przez to ma bardzo dużą siłę. Może wydawać się trochę gruba ale gdy się dobrze przyjrzeć to tylko iluzja, a to dlatego że jest okryta długim futrem koloru niebieskiego. Ma bardzo puchaty, długi ogon. Ogółem mówiąc niebieska kotka z bardzo puchatym futerkiem. Jedyne co na jej ciele nie jest błękitne to oczy. One mają kolor taki złoto-żółty, bardziej przypominają barwę żółtą ale jak się dobrze przyjrzeć to widać że odrobinę złote.
12 - 30 Księżyców
.......Podniebna wyrosła, co można zauważyć na pierwszy rzut oka. Może nie należy do największych, ale na pewno jest potężna. Przynajmniej pod względem masy, ale nim ktoś się zapyta to nie. Ona nie jest gruba. Jest masywna ale w innym słowa tego znaczeniu. Łapy podobnie jak większość ciała, średnie lecz silne. Jednym słowem czołg. Okrywa ją puchate futro koloru niebieskiego. Niektórym może się zdawać że to jest szary ale nie, jest to niebieski. Posiada bardzo puchaty ogon, chyba najbardziej puszysty. Na końcówkach uszu posiada takie pędzelki, jak większość rodzeństwa. Lecz jeszcze to nie wszytko. Na szyi ma ranę, a dokładniej bliznę. Dostała ją po walce z jedną Terminatorką. Owa rana była poważna więc jak widać ślady muszą zostać. Oczy jak zwykle pozostały żółte. Można stwierdzić że to jest mocno jasny żółty, albo jak ktoś się uprze żółty pomieszany z jasnym złotym.
31 - ? Księżyców
.......Kiedyś napiszę
BLIZNY:
.......Na szyi - rozległa, głęboka blizna po ranie 3. stopnia
.......Na prawym uchu - odgryziony fragment prawej małżowiny usznej po ranie 1. stopnia
OPIS CHARAKTERU: 0 - 11 Księżyców
.......Na pewno nie należy do typów dobrych i posłusznych kotów. O nie. Ogółem jest obojętna na wszytko ale tyko do momentu. Właśnie gdy ją ktoś zdenerwuje to jet skłonna zrobić wszytko, nawet pobić się. Gdy ktoś jej każe coś zrobić to albo posłucha albo go zignoruje. To zależy od jej humoru. Choć w większości nienawidzi słuchać innych, zwłaszcza swojego rodzeństwa. Jeżyna je po prostu nie lubi. Może być to spowodowane że ,niektórzy z nich, mieli szczęśliwe kocięce lata. A ona w tym czasie musiała leżeć i nic nie robić. Dlatego stała się taka a nie inna. Przestały ją interesować rzeczy wokół niej. Jak czegoś się dowie będzie jej to wisiało, a jak nie to tak samo.
12 - 16 Księżyców
.......Charakter również nie uległ zbytnio zmianie. Ogółem jest obojętna na wszytko i wszystkich. Nie obchodzą ją sprawy klanowe, tak samo jak kodeks. O kodeksie to nawet nie musimy wspominać. Ona po prostu go olewa. Nie ma poszanowania dla niego, po prostu uważa że jest niepotrzebny. Właśnie przez to olewanie kodeksu, przestała trochę wierzyć w Gwiezdny Klan. Kiedyś wierzyła, lecz jej nastawienie z czasem się zmieniło. Co prawda nie straciła wiary całkowicie ale już traci. Może i obojętna ale szybko czerpią się jej nerwy. Przez co lepiej niech kociaki nie zbliżają się do niej. Ostanie takie dwa spotkania skończyły się źle. Z czym jedno kocię by prawie zabiła. Jak już się zdenerwuje, to nie ma odwrotu. Będzie walczyć do końca. Więc lepiej czasami na nią uważać, bo jak ma zły humor to może się to źle skończyć.
17 - ? Księżyców
.......Od czasu wygnania nieco się zmieniła. Jest bardzo nieczuła, można powiedzieć że ma lodowe serce. Stara się nie okazywać jakikolwiek emocji, najczęściej na jej pysku maluje się znudzenie oraz obojętność. Lubi patrzeć na ból, jak ktoś cierpi i płacze. Sprawia jej to przyjemność, tak samo jak to że sama uwielbia ranić innych. Jak nie psychicznie, to fizycznie. Tak jakby sadystka. Oprócz tego również nie szanuje nikogo i niczego, a na pewno nie lubi jak ktoś podważa jej autorytet. Łącznie z tym nie obchodzą ją żadne zasady, a jak już są, to lubi je łamać, żeby zrobić komuś po złości. Jeśli chodzi o wiarę to ma taką jak inne koty. Czyli wierzy w Gwiezdnych, jedyne co ją różni to jak nadarzy się okazja, będzie wmawiać że oni nie istnieją. Ogółem to jest też wielkim kłamcą, lubi naginać prawdę. Przychodzi to jej bez problemu. Będzie tak obracała rzeczywistość żeby było dobrze dla niej. Posiada także tendencję do bójek, lubi się bić dla przyjemności i satysfakcji, nie wahałaby się także kogoś zabić, lub doprowadzić go do granicy śmierci. Lecz to nie oznacza że nie ma zdrowego rozsądku. Jeśli będzie widzieć że to ktoś silniejszy od niej, że nie ma szans, to zwyczajnie odpuści. Nie jest na tyle głupia, mimo iż w przeszłości było inaczej.
HISTORIA: Kociak - Terminator - Samotnik
.......○ Urodziła się w Porze Nagich Drzew, jako córka Splątanego Futerka oraz ojca którego nigdy nie poznała, Iwana. Razem z nią przyszło na świat jej rodzeństwo: Dynia, Sporysz, Marchewka, Słoma oraz Czosnek. Niestety większość jej kocięcego życia była chora. Przez co po zniknięciu Szum opiekowała się nią Owcza Skórka. Jak wyzdrowiała zaczęła od nowa poznawać obóz, a raczej go zwiedzać. Natrafiła tam na jakiegoś kota, zwała się Szara Łapa. Na początku Szara denerwowała Jeżynę, ale nie pobiła się z nią. A to z powodu że była wnuczką Owczej Skórki, czyli tej która wyleczyła Jeżynę. Może Jeżyna nie chętna do rozmowy, ale się polubiły. Po tej rozmowie zawędrowała do Pustego Drzewa, a dokładnie na Puste Drzewo. Tam niestety spotkała swoją siostrę, Słomę. Owa siostra powiedziała coś co się nie spodobało Jeżynie, dlatego niebieska kota ją zaatakowała. Zrobiła Słomie ranę na szyi, płytką, ale zrobiła. Po chwili przestały jednak walczyć, poszły do Owczej Skórki, żeby ta je wyleczyła. Co prawda Jeży nie miała po co iść, ale poszła razem z siostrą. Gdy siostra została wyleczona, zaczęły gadać normalnie. Jakby nigdy nic. Po tej sytuacji obie się rozeszły. Po kilku dniach usłyszała wołanie Wężowego Głupka. Tak. To miała być jej ceremonia. Co prawda miała 10 księżyców, ale w końcu mogła pójść na ceremonię, żeby otrzymać nową rangę i imię. Tam dostała nowe imię, Podniebna Łapa oraz na mistrza Miodowowąsego.
○ Kolejnego dnia poszła na swój pierwszy Trening. Nic ciekawego na nim się nie działo, same nie ważne rzeczy jak kodeks, czy granice. Ciekawiej było już po nim. A bo jak spacerowała po obozie spotkała małą larwę Traszki. Mrówkę, małą Mróweczkę. Właśnie owy kociak ją zdenerwował, a to dlatego że ją przezywała. Więc wzięła Mrówkę w mordę i zaczęła nią szarpać. No i wszytko byłoby dobrze, gdyby nie nagłe wtargnięcie Cierniowej Łapy, która odciągnęła ją od tego kociaka. A jak one zaczęły się bić, to do nich dołączyła jeszcze Śliski Brzeg. Która to je rozdzieliła. Po tym zdarzeniu obydwie udały się do Owczej Skórki, która je wyleczyła. Rany były na tyle małe że szybko się zagoją, ale chyba teraz obydwie będą czuły nie smak do siebie. Jakiś czas po tym zdarzeniu, Podniebna udała się na patrol. Spotkała tam niestety Cierń, no i swojego brata, Dynię. Który wtedy był samotnikiem. Chciał dołączyć znowu do klanu. No na całe szczęście Przywódca jakimś cudem tam też był i kazał iść Podniebnej jak i drugiej kotce do obozu. A już w obozie okazało się, że Dynia został przynęty. Przynajmniej tyle. Kolejnego dni jak wróciła z Treningu postanowiła że znowu wejdzie na Puste Drzewo. Ale jak na nieszczęście, spotkała tam Tygrysią Łapę. Czyli chodzącą amnezje. Nie polubili się. Wiec jak zamienili kilka zdań to sobie poszli. I tyle było. No a Podniebna poszła gdzieś sobie. No i spotkała swoją siostrę, Korzenną Łapę. Niby wszystko dobrze, ale no ta się przejęła ranną Podniebnej. Która nie zdołała się jeszcze zagoić. Minęło już sporo czasu, a ona przebywała głownie w swojej norce. Gdzieś niedaleko Legowiska Terminatorów. Tam właśnie zaczepił ją jeden z małych Traszki, Nietoperz, to spotkanie jednak nie za dobrze się skończyło. Mały zdenerwował ostro Podniebną i tym razem go nie wzięła w pysk, tylko chciała normalnie zabić. Może by się jej to udało gdyby nie Mroźna Łapa która by ją zabiła. Zrobiła niebieskiej piękną pamiątkę w postaci głębokiej rany na szyi. Mogłaby umrzeć, ale poszły do Medyka klanu Gromu i za trzecim razem udało jej się wyleczyć tą ranę. Jedyne co jej zostało to czekanie jak się zagoi. Siedząc w Lecznicy poznała Wilczą Łapę, było to dość krótkie spotkanie, nawet dobrze bo Podniebna nie lubi za dużo gadać. Następnie znudzona przebywaniem w Lecznicy poszła do Legowiska Terminatorów, wolała zdecydowanie tam spać, lecz i tak nie zasnęła. Obudził ją znowu mały kociak, tylko tym razem sprawa potoczyła się inaczej. Lelek okazał się być miły i wierzył kotce w każde słowo. Ta wykorzystała to i go okłamała na temat tej rany, tym samym nastawiając go negatywnie do kociaków Traszki i można powiedzieć, przeciągnęła go na ciemną stronę mocy. Przechodząc dalej, długo czasu nie minęło kiedy nastąpiła jakaś ceremonia, przyszła na nią. Właśnie wtedy Wężowa Gwiazda dał jej zakaz zbliżania się do kociąt oraz nadzór w postaci Lamparciego Płomienia i Łaciatej Skóry. Oczywiście jak to niebieska, nie miała zamiaru stosować się do tego zakazu. Kiedy Lelek skończył te cztery księżyce, Podniebna Łapa jakimś cudem wyrwała się z pod nadzoru dwóch Wojowników i poszła prowadzić nauki temu kociakowi. Na jej nieszczęście jeden z nich właśnie ją nakrył i nie skończyło się to dobrze. Kiedy się rozeszli to chyba właśnie on, Łaciata Skóra, poszedł powiedzieć Przywódcy o tym co się stało. Ten jak widać jeszcze czekał, a w między czasie Podniebna gadała z różnymi kotami. Gadała to za dużo powiedziane, po prostu z nimi się spotkała. Najpierw z Nietoperzem gdzie...rozmowa przebiegała dość dziwnie, gdyby nie Wojownicy którzy ją pilnowali już dawno by się rzuciła na tego Terminatora. Następnie spotkała Cierniową Łapę, od której się dowiedziała, że biała kotka jest Terminatorem Medyka. Był to trochę szok dla niebieskiej, ale nic nie poradzi, że najgorszego kota na ten stołek dali. Na tym skończyły się jej rozmowy. Nie minęło dużo czasu, zaledwie kilka dni, a już Wężowy zorganizował Zebranie. Na nim właśnie było powiedziane o przeprowadzce klanów oraz właśnie, wygnanie Podniebnej. Nie za bardzo kotka się tym przejęła, prędzej czy później sama by opuściła ten głupi Klan. Po prostu wybiegła z Obozu, nie dając nikomu nic dodać czy się pożegnać, wprost na Ziemie Niczyje oraz nadała sobie nowe imię, Nawałnica.
○ Jako samotnik radziła sobie nieźle, podobało jej się takie życie, mimo iż musiała polować sama dla siebie. Także w tym czasie zdążyła się zmienić, bardziej na złe niż na dobre. Głównie kręci się w pobliżu Brzozowej Wysepki. Jak potoczy się jej historia? Czas pokażę.STATYSTYKI: Lvl: 1 -> 2 -> 3 -> 4
Siła (S): 8 -> 12 -> 15 -> 17
Zręczność (Zr): 4 -> 5 -> 6 ->7
Szybkość (Sz): 5 -> 6 -> 7 -> 9
Zmysły (Zm): 3 -> 4 -> 5 -> 6

Punkty Życia (HP):55 -> 60 -> 65 -> 70
Punkty Wytrzymałości (W): 45 -> 50 -> 55 -> 60

DOŚWIADCZENIE: Exp 165/300


Ostatnio zmieniony przez Nawałnica, 2018-05-25, 10:04, w całości zmieniany 20 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 10 | Sz: 10 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 00/400
 
Nawałnica,
Zaginiony
evil flower


Klan:
samotnicy

Księżyce: 60 [VII]
Mistrz: Nie [Miodowowąsy]
Matka: Splątane Futerko [NPC]
Ojciec: Iwan [NPC]
Partner: ---
Ciąża: nie
Multikonta: Trawiaste Zbocze [KG/NKT] Gruszkowa Łapa [GK] Lśniące Futerko [KRz/NPC] Pszczela Łapa [KC] Sucha Łapa [KW]
Wysłany: 2017-06-15, 16:25   
   Wygląd: Podniebna wyrosła, co można zauważyć na pierwszy rzut oka. Może nie należy do największych, ale na pewno jest potężna. Przynajmniej pod względem masy, ale nim ktoś się zapyta to nie. Ona nie jest gruba. Jest masywna ale w innym słowa tego znaczeniu. Łapy podobnie jak większość ciała, średnie lecz silne. Jednym słowem czołg. Okrywa ją puchate futro koloru niebieskiego. Niektórym może się zdawać że to jest szary ale nie, jest to niebieski. Posiada bardzo puchaty ogon, chyba najbardziej puszysty. Na końcówkach uszu posiada takie [i]pędzelki[/i], jak większość rodzeństwa. Lecz jeszcze to nie wszytko. Na szyi ma ranę, a dokładniej bliznę. Dostała ją po walce z jedną Terminatorką. Owa rana była poważna więc jak widać ślady muszą zostać. Oczy jak zwykle pozostały żółte. Można stwierdzić że to jest mocno jasny żółty, albo jak ktoś się uprze żółty pomieszany z jasnym złotym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=219753#219753

RELACJE[ - Rodzina ] [ - Miłość ]
[ ○ - Obojętność ] [ - Pozytywne ]
[ - Przyjaźń ] [ - Szacunek ]
[ - Niechęć ] [ - Pogarda ]
[ - Ciekawość ] [ - Zauroczenie ]
[ - strach ] [ - Nienawiść ]

Splątane Futerko [NPC] ::
Iwan [NPC] ::
Słomiana Łapa ::
Korzenna Łapa ::
Jelenia Łapa ::
Czosnkowy Kieł ::
Sporysz ::

Traszkowy Grzbiet [NPC] ::
Ostry Cierń [NPC] ::
Mrówcza Łapa [NPC] ::
Nietoperze Skrzydło ::
Węgielna Łapa ::
Krogulczy Szpon ::

Chrzanowy Korzeń [NPC] ::
Ciernisty Kwiat ::

Łaciata Skóra [NPC] ::
Lelkowa Łapa :: ○

Wężowy Głuptak (Gwiazda) ::
Tygrysiopręgi ::
Wilczy Szlak ::

Lamparci Płomień [NPC] ::
Miodowowąsy ::

Owcza Skórka [NPC] ::
Szara Łapa ::
Mroźna Skra ::
Śliski Brzeg ::

Szepczący Pył ::
Wrzeszczący Pysk ::

Gwieździsta Ścieżka :: ○

Szpacze Skrzydło ::
[Imię] :: znaczki
Łososiowa Łuska :: ○
Bystry Nurt :: ○

Czarny Świt :: ○

Pleśń ::

Drobna Łapa ::

Hieroglif ::SESJE


[KOCIAK]


1. Ceremonia XXIV :: Cały Klan ::
2. Komnatka Szarugi :: Szara Łapa ::
3. Na Pustym Drzewie :: Słoma + mg ::

[TERMINATOR]


4. Trening Podniebnej Łapy :: Miodowowąsy + na koniec Tygrysia Łapa ::
5. Liściasta Kopuła :: Mrówka, Cierniowa Łapa, Śliski Brzeg + mg ::
6. Borowa Dolinka :: Dynia, Cierniowa Łapa, Wężowa Gwiazda ::
7. Przed Drapiącą Kryjówką :: Słomiana Łapa ::
8. Na Pustym Drzewie :: Tygrysia Łapa ::
9. Marchewkowa Stacja :: Korzenna Łapa ::
10. Podniebna Norka :: Nietoperz, Mroźna Łapa, Węgielek, Szepczący Pył, Cierniowa Łapa + mg ::
11. Bagno Ropuchy :: Oszroniony Pazur, Mroźna Łapa, Gwieździsta Ścieżka, Szepczący Pył, Cierniowa Łapa, Nietoperz ::
12. Legowisko Medyka :: Wilcza Łapa ::
13. Wnętrze :: Lelek ::
14. Młody Dąb :: Krogulec ::
15. Ceremonia XXV :: Cały Klan + Markiz ::
16. Nauki Lelka :: Lelek, Łaciata Skóra[sterowny przez mg] ::
17. Cierniowy Azyl :: Cierniowa Łapa ::
18. Wnętrze :: Nietoperza Łapa ::
19. Zebranie XV :: Cały Klan + Wygnanie ::

[SAMOTNIK]


20. Przydrożne Tarniny :: Wrzeszczący Pysk ::
21. Rozłożysty Klon :: Bystry Nurt ::
22. Brzozowa Wysepka :: nikt + mg ::
23. Zachodnia część Plaży :: Leszczynowa Łapa ::
24. Drzewny Pomost :: Lelkowa Łapa ::
25. Teren Nawałnicy :: Cierń ::
26. Kaczy Bród :: Czarna Łapa ::
27. Zaułek pomiędzy kamienicami :: Szmaragd ::
28. Wrzosowa Skarpa :: Nikt [Muszelka] ::
29. Przy Kładce :: Malinowe Chaszcze ::
30. Skałki Nawałki :: nikt + mg + Nowe Tereny ::
31. Piorunochron :: Czarny Świt ::
32. Tęczowa Kamienica :: Pleśń ::
33. Kwiecista Łąka :: Łososiowa Łuska ::
34. Siedlisko Koni :: Hieroglif ::
35. Pszczele Pnie :: Ciernisty Kwait ::
36. Gładkie Skałki :: Drobna Łapa + mg ::
37. Śliskie Skałki :: Szpacze Skrzydło ::

[URL=]Gdzie ::[/URL] Z kim :: (trwa)/(wygasła)/(zakończona)
Ostatnio zmieniony przez Nawałnica, 2018-07-17, 16:26, w całości zmieniany 36 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 10 | Sz: 10 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 00/400
 
Nawałnica,
Zaginiony
evil flower


Klan:
samotnicy

Księżyce: 60 [VII]
Mistrz: Nie [Miodowowąsy]
Matka: Splątane Futerko [NPC]
Ojciec: Iwan [NPC]
Partner: ---
Ciąża: nie
Multikonta: Trawiaste Zbocze [KG/NKT] Gruszkowa Łapa [GK] Lśniące Futerko [KRz/NPC] Pszczela Łapa [KC] Sucha Łapa [KW]
Wysłany: 2017-07-25, 18:25   
   Wygląd: Podniebna wyrosła, co można zauważyć na pierwszy rzut oka. Może nie należy do największych, ale na pewno jest potężna. Przynajmniej pod względem masy, ale nim ktoś się zapyta to nie. Ona nie jest gruba. Jest masywna ale w innym słowa tego znaczeniu. Łapy podobnie jak większość ciała, średnie lecz silne. Jednym słowem czołg. Okrywa ją puchate futro koloru niebieskiego. Niektórym może się zdawać że to jest szary ale nie, jest to niebieski. Posiada bardzo puchaty ogon, chyba najbardziej puszysty. Na końcówkach uszu posiada takie [i]pędzelki[/i], jak większość rodzeństwa. Lecz jeszcze to nie wszytko. Na szyi ma ranę, a dokładniej bliznę. Dostała ją po walce z jedną Terminatorką. Owa rana była poważna więc jak widać ślady muszą zostać. Oczy jak zwykle pozostały żółte. Można stwierdzić że to jest mocno jasny żółty, albo jak ktoś się uprze żółty pomieszany z jasnym złotym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=219753#219753

GALERIA


PODPISY+*Tell me h o w you’re sleeping easy*+
H o w you’re only thinking of yourself?

Show me, h o w you justify
+゚Telling all your l i e s like second nature+゚

I was left behind!
All this t o r t u r e will unwind, I was never all
That kind!
If you wereto rewinf, then you would find!
I was left behind!
» YOU'LL NEVER KNOW WHAT HIT YOU «
Won't see M E closing in
I'm gonna make Y O U suffer
This H E L L you put me in
I'm underneath
your SKIN
The D E V I L within
» YOU'LL NEVER KNOW WHAT HIT YOU «
WHATEVER IT TAKES
cause I love the adrenaline in my V E I N S
I D O whatever it takes
cause I love how it F E E L S when I B R E A K the chains
WHATEVER IT TAKES
believe me I know
[ I'VE SUNK PRETTY LOW ]
but whatever I've done you deserveI'm the bad guy - that's fine
IT'S NO FAULT OF MINE
and some justice at last will be served

feels like I'm drowning in my memories
i would turn back but it's too late for me
the hero that you need, you won't find in me

I FEEL ALIVE WHEN YOU BLEED


blooming ever-sweet, the evil flower reaps
drowning in c o l o r s til it’s all you can see
pitiful as ever, they were growing by her side
just to pave the road ahead for her
THEIR DESTINY TO DIE
Ostatnio zmieniony przez Nawałnica, 2019-11-12, 20:20, w całości zmieniany 16 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 10 | Sz: 10 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 00/400
 
Nawałnica,
Zaginiony
evil flower


Klan:
samotnicy

Księżyce: 60 [VII]
Mistrz: Nie [Miodowowąsy]
Matka: Splątane Futerko [NPC]
Ojciec: Iwan [NPC]
Partner: ---
Ciąża: nie
Multikonta: Trawiaste Zbocze [KG/NKT] Gruszkowa Łapa [GK] Lśniące Futerko [KRz/NPC] Pszczela Łapa [KC] Sucha Łapa [KW]
Wysłany: 2018-01-13, 23:04   
   Wygląd: Podniebna wyrosła, co można zauważyć na pierwszy rzut oka. Może nie należy do największych, ale na pewno jest potężna. Przynajmniej pod względem masy, ale nim ktoś się zapyta to nie. Ona nie jest gruba. Jest masywna ale w innym słowa tego znaczeniu. Łapy podobnie jak większość ciała, średnie lecz silne. Jednym słowem czołg. Okrywa ją puchate futro koloru niebieskiego. Niektórym może się zdawać że to jest szary ale nie, jest to niebieski. Posiada bardzo puchaty ogon, chyba najbardziej puszysty. Na końcówkach uszu posiada takie [i]pędzelki[/i], jak większość rodzeństwa. Lecz jeszcze to nie wszytko. Na szyi ma ranę, a dokładniej bliznę. Dostała ją po walce z jedną Terminatorką. Owa rana była poważna więc jak widać ślady muszą zostać. Oczy jak zwykle pozostały żółte. Można stwierdzić że to jest mocno jasny żółty, albo jak ktoś się uprze żółty pomieszany z jasnym złotym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=219753#219753


Będzie
Ostatnio zmieniony przez Nawałnica, 2018-07-17, 16:34, w całości zmieniany 3 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 10 | Sz: 10 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 00/400
 
Nawałnica,
Zaginiony
evil flower


Klan:
samotnicy

Księżyce: 60 [VII]
Mistrz: Nie [Miodowowąsy]
Matka: Splątane Futerko [NPC]
Ojciec: Iwan [NPC]
Partner: ---
Ciąża: nie
Multikonta: Trawiaste Zbocze [KG/NKT] Gruszkowa Łapa [GK] Lśniące Futerko [KRz/NPC] Pszczela Łapa [KC] Sucha Łapa [KW]
Wysłany: 2018-01-13, 23:04   
   Wygląd: Podniebna wyrosła, co można zauważyć na pierwszy rzut oka. Może nie należy do największych, ale na pewno jest potężna. Przynajmniej pod względem masy, ale nim ktoś się zapyta to nie. Ona nie jest gruba. Jest masywna ale w innym słowa tego znaczeniu. Łapy podobnie jak większość ciała, średnie lecz silne. Jednym słowem czołg. Okrywa ją puchate futro koloru niebieskiego. Niektórym może się zdawać że to jest szary ale nie, jest to niebieski. Posiada bardzo puchaty ogon, chyba najbardziej puszysty. Na końcówkach uszu posiada takie [i]pędzelki[/i], jak większość rodzeństwa. Lecz jeszcze to nie wszytko. Na szyi ma ranę, a dokładniej bliznę. Dostała ją po walce z jedną Terminatorką. Owa rana była poważna więc jak widać ślady muszą zostać. Oczy jak zwykle pozostały żółte. Można stwierdzić że to jest mocno jasny żółty, albo jak ktoś się uprze żółty pomieszany z jasnym złotym.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=219753#219753


będzie
_________________
blooming ever-sweet, the evil flower reaps
drowning in c o l o r s til it’s all you can see
pitiful as ever, they were growing by her side
just to pave the road ahead for her
THEIR DESTINY TO DIE
Ostatnio zmieniony przez Nawałnica, 2018-07-17, 16:34, w całości zmieniany 8 razy  
  Statystyki - lvl: 5 | S: 18 | Zr: 10 | Sz: 10 | Zm: 7 | HP: 75 | W: 65 | EXP: 00/400
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers