Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin Multikont
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: Kocur
Wysłany: 2015-08-26, 22:32   Regulamin Multikont
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


I. Ogólne zasady dotyczące multikont

1. Pierwsze konto gracza musi być postacią urodzoną w Klanie, dopiero kolejna postać może być postacią pozaklanową. *
2. Tylko jedna postać z pięciu może pochodzić spoza Klanu. *
3. Dwie z twoich postaci mogą piastować wysokie stanowisko w Klanie. Możesz grać tylko jednym Medykiem/Pomocnikiem Medyka/Terminatorem Medyka oraz jednym Zastępcą lub Przywódcą. **

4. Gracz, który zniknie bez wcześniejszego powiadomienia o swojej dłuższej nieobecności, nie może ubiegać się o multikonto przez najbliższe 3 miesiące od swojego powrotu. Gracze szczególnie aktywni (oceniana jest ilość i/lub jakość postów) mogą ubiegać się o kolejne konto po upływie 1 miesiąca od momentu powrotu do gry.
5. Gracz, który odchodzi lub znika bez wcześniejszego powiadomienia o swojej dłuższej nieobecności, przez co jego postaci przechodzą do nieaktywnych, po powrocie na forum może rozpocząć grę wszystkimi postaciami, które miał wcześniej (lub ich częścią), lub je porzucić i zacząć grę całkowicie nową postacią.
a) Gdy gracz decyduje się kontynuować grę swoimi poprzednimi postaciami w kwestii nowych multikont obowiązuje punkt 4.
b) Jeżeli gracz wraca do gry tylko częścią swoich dotychczasowych postaci, do kolejnych może powrócić w dowolnym momencie.
c) Jeżeli gracz zaczyna od jednej nowej postaci, ale potem chce powrócić do któregoś z porzuconych kont, musi być aktywny przez co najmniej miesiąc i spełnić obniżone wymagania dotyczące ilości postów jak na postać z adopcji (III część Regulaminu Multikont), natomiast w przypadku nowych multikont musi spełnić standardowe wymagania.

6. Celowe zabijanie, a także porzucanie postaci w celu odblokowania miejsca w multikontach będzie prowadziło do zablokowania możliwości stworzenia kolejnej postaci przez 3 najbliższe miesiące. Za każdą kolejną postać porzuconą w tym samym czasie lub w odstępie max. miesiąca od poprzedniego porzucenia dodaje się do tego kolejny miesiąc.
Za celowe uśmiercenie lub porzucenie postaci uznaje się takie, które jednocześnie nie ma sensownego wyjaśnienia, zgodnego z charakterem postaci, nie jest podyktowane brakiem możliwości dalszej gry postacią (ze względu na jej sytuację fabularną, stan psychiczny, itp.), i w którym nie uczestniczył Mistrz Gry, który wykonywał rzuty, które doprowadziły do śmierci (również w przypadku samobójstw postaci).
a) Powrócić do porzuconej postaci można w dowolnym momencie.
b) Jeżeli gracz po porzuceniu postaci założył nowe multikonto, a następnie chce powrócić do gry porzuconym kontem, musi najpierw spełnić obniżone wymagania dotyczące ilości postów jak na postać z adopcji (III część Regulaminu Multikont).
c) Jeżeli gracz porzucił postać, ale po czasie do niej wrócił, na tej konkretnej postaci obowiązują obniżone wymagania dotyczące ilości postów do napisania od momentu powrotu, gdy gracz ubiega się o nowe multikonto.

7. Konta dodawane są do grupy nieaktywne/zaginione (oraz przekazywane do adopcji, jeżeli została wyrażona zgoda na przejęcie konta) jeżeli gracz nie zgłosił nieobecności i nie logował się na konto od miesiąca. Analogicznie postać uznawana jest za zaginioną w momencie, w którym gracz logował się, jednak nie napisał żadnego posta fabularnego od dwóch miesięcy.
8. Jeżeli zgodnie z punktem 7. tylko jedna lub część postaci gracza trafia do nieaktywnych/zaginionych, jest to traktowane jako porzucenie postaci i wiąże się z zablokowaniem możliwości stworzenia kolejnej postaci zgodnie z punktem 6.

9. Odejście z forum a następnie powrót nową postacią w ciągu 3 miesięcy od odejścia jest traktowane jako porzucenie postaci i wiąże się z zablokowaniem możliwości stworzenia kolejnej postaci zgodnie z punktem 6.

10. Powrót do postaci porzuconej lub dodanej do grupy nieaktywne/zaginione z uwagi na brak aktywności na danym koncie zawsze odbywa się ze stopy samotnika i wymaga zaktualizowania karty postaci.

11. Gracz, który prowadzi aktywnie rozgrywki na wszystkich swoich kontach i traci postać w wyniku śmierci naturalnej bądź niezaplanowanej walki/interwencji Mistrza Gry zachowuje prawo do zwolnionego w ten sposób multikonta na czas 3 najbliższych miesięcy. W takiej sytuacji należy poinformować administrację o założeniu nowego konta, a po upływie tego okresu powinien skontaktować się z administracją w celu uzyskania zgody na multikonto.
12. Od wydania zgody na multikonto gracz ma 1 miesiąc na jej wykorzystanie. W wypadku gdy wyznaczony czas minie, a postać nie zostanie założona, należy zgłosić się po zgodę jeszcze raz.
13. Warunkiem otrzymania zgody na multikonto jest posiadanie aktualnych podstawowych informacji w karcie postaci (imię, ranga, klan, wygląd).
14. Każde z aktywnych multikont powinno zostać wykazane w spisie w profilu gracza, na każdym z jego kont. W polu profilu „Multikonta” należy wpisać pełne imiona postaci. Zabronione jest zatajanie multikont przed innymi userami.


    * wyjątek -> mioty pieszczochów i samotników. Za postać spoza Klanu uznawana jest taka, która została stworzona w określonym wieku jako samotnik/pieszczoch.

    ** w szczególnych, popartych argumentami przypadkach mogą zostać poczynione wyjątki od tej zasady.


UWAGA! Jeśli gracz spełnia poniższe warunki, powinien skontaktować się z administracją w celu potwierdzenia, iż może on założyć kolejne konto. Należy pamiętać, że progi postów fabularnych są elastyczne!

Za posty fabularne uznaje się jedynie posty na sesjach pomiędzy graczami. Mogą nie zostać uznane za nie posty, które mają długość nieprzekraczającą dwóch linijek i są pisane wyraźnie po to, by osiągnąć potrzebny limit.

Administracja zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania zgody na założenie multikonta pomimo wypełnienia poniższych warunków, zwłaszcza ze względu na dużą aktywniejszą grę na którymś z kont, zaniedbywanie jednej z postaci, jej chwilowe porzucenie, etc.


II. Zasady dotyczące drugiego, trzeciego, czwartego i piątego konta

1. By móc ubiegać się o zgodę na drugie konto, należy mieć napisanych około 50 fabularnych postów i grać aktywnie przynajmniej od 2 miesięcy (wyjątek - punkt 4. zasad ogólnych).

2. By móc ubiegać się o zgodę na trzecie konto, należy mieć napisanych około 100 postów fabularnych na pierwszym z kont i około 50 postów na drugim z kont.
3. Ponadto, by móc ubiegać się o trzecie konto należy odczekać 1 miesiąc od dnia, gdy otrzymało się zgodę na drugie konto.

4. By móc ubiegać się o zgodę na czwarte konto, należy mieć napisanych około 150 postów fabularnych na pierwszym z kont, 100 na drugim i 50 na trzecim z kont.
5. Poza tym należy odczekać 1 miesiąc od dnia, kiedy otrzymało się zgodę na trzecie konto.

6. O piąte konto może ubiegać się jedynie gracz aktywnie grający na wszystkich czterech kontach, który na każdym z nich posiada około 150 postów fabularnych, a także gra na forum od co najmniej pół roku.

7. Zaznacza się, że gra na wszystkich kontach musi być aktywna i dostrzegalna, by móc uzyskać zgodę na multikonto. Oznacza to, że nie może być bardzo wyraźnej dysproporcji, jeżeli chodzi o aktywność na różnych kontach (np. 30 postów w ciągu miesiąca na jednej postaci, 0-10 na drugiej), poza krótkimi okresami zmniejszonej aktywności wynikającymi z fabuły lub niemożności prowadzenia rozgrywek przez gracza.

III. Obniżone wymagania dotyczące ilości postów - konta z adopcji

1. Jeżeli gracz chce adoptować jedną z porzuconych postaci, obowiązują go obniżone wymagania dotyczące ilości postów. Wymagania czasowe na każde kolejne konta pozostają takie same.
2. Te same wymagania obowiązują w przypadkach określonymi punktami: 5c, 6b, 6c z części I.

3. Jeżeli postać z adopcji będzie drugim kontem usera, wymagane jest około 35 postów fabularnych.
4. Jeżeli postać z adopcji będzie trzecim kontem usera, wymagane jest około 70 postów fabularnych na pierwszym z kont i około 35 postów na drugim z kont.
5. Jeżeli postać z adopcji będzie czwartym kontem usera, wymagane jest około 105 postów fabularnych na pierwszym z kont, 70 na drugim i 35 postów na trzecim z kont.
6. Jeżeli postać z adopcji będzie piątym kontem usera, wymagane jest około 105 postów fabularnych na każdym z kont.


Osoby nieprzestrzegające zasad będą surowo karane.
W przypadku podejrzenia, że zostało założone multikonto bez zgody administratora, nowe konto zostaje skasowane, a użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.

Pamiętaj, że zakładanie multikont bez zgody administracji skutkuje banem na takowy przywilej na okres dwóch miesięcy.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Płomykówkowa Gwiazda 2019-11-04, 21:06, w całości zmieniany 24 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers