Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin Multikont
Autor Wiadomość
Świetlistooki
GwiezdnyKlan:
gwiezdni

Księżyce: Więcej niż gwiazd na Srebrnej Skórze
Płeć: kocur
Wysłany: 2015-08-26, 22:32   Regulamin Multikont
   Wygląd: Dość duży choć szczupły, lekko zbudowany kocur o gładkiej sierści. Oczy zadziwiające, niezwykłe, o głęboko orzechowej barwie. Lekko postrzępione prawe ucho i cienka długa blizna ciągnąca się po prawym boku od kręgosłupa, poprzez żebra aż do brzucha. Wyraźne oznaki siwizny widoczne na pyszczku i świadczące o zaawansowanym wieku kota przed śmiercią. Futro miedziano rude poprzecznie prążkowane czarnym pigmentem. Wierzch głowy, grzbiet oraz pyszczek wyraźnie ciemniejsze- czarna pręga wzdłuż kręgosłupa oraz końcówka ogona. Spód ciała nieco jaśniejszy.


I. Ogólne zasady dotyczące multikont.

1. Można posiadać maksymalnie pięć kont. Administracja musi wiedzieć o każdym z nich i wyrazić zgodę na każde z osobna. Piąte konto przydzielane jest graczom szczególnie aktywnym. Administracja ma prawo odmówić zgody na multikonto, podając powód.
2. Pierwsze konto gracza musi być postacią urodzoną w miocie klanowym lub samotniczym. Dopiero kolejna postać może zostać stworzona jako samotnik lub pieszczoch w określonym wieku.
3. Tylko jedna postać z pięciu może pochodzić spoza klanu.
4. Jeżeli gracz porzucił postać, ale po czasie do niej wrócił, na tej konkretnej postaci obowiązują obniżone wymagania dotyczące ilości postów do napisania od momentu powrotu, gdy gracz ubiega się o nowe multikonto (idź do -> III. Obniżone wymagania dotyczące ilości postów — konta z adopcji).
5. Dwie z twoich postaci mogą piastować wysokie stanowisko w Klanie. Możesz grać tylko jednym Medykiem/Pomocnikiem Medyka/Terminatorem Medyka oraz jednym Zastępcą lub Przywódcą. W szczególnych, popartych argumentami przypadkach mogą zostać poczynione wyjątki od tej zasady.
6. Zgoda na multikonto jest ważna przez miesiąc od jej udzielenia.
7. Każde z aktywnych multikont powinno zostać wykazane w spisie w profilu gracza, na każdym z jego kont. W polu profilu „Multikonta” należy wpisać pełne imiona postaci. Zabronione jest zatajanie multikont przed innymi użytkownikami.
8. Gracz, który zniknie bez wcześniejszego powiadomienia o swojej dłuższej nieobecności, nie może ubiegać się o multikonto przez najbliższe 3 miesiące od swojego powrotu.
9. Po odejściu lub zniknięciu bez wcześniejszego powiadomienia, po którym postacie przechodzą do nieaktywnych, gracz może w dowolnym momencie wrócić do gry jedną, kilkoma lub wszystkimi postaciami. Może też porzucić je i zacząć grę nową postacią.

    > jeżeli powracający gracz zaczyna od jednej nowej postaci i chce wrócić do którejś ze starych, musi być aktywny przez co najmniej miesiąc i spełniać wymagania dotyczące ilości postów jak na postać z adopcji.
    > jeżeli powracający gracz chce założyć nowe multikonto, musi spełnić standardowe wymagania.

10. Celowe zabicie ( czyli takie bez sensownego, fabularnego uzasadnienia lub udziału MG) lub porzucenie postaci w celu odblokowania miejsca w multikontach skutkuje banem na multikonto.

    > porzucenie jednej postaci — ban na 3 miesiące
    > porzucenie dwóch postaci — ban na 4 miesiące (etc.)

11. Odejście z forum i powrót nową postacią w ciągu 3 miesięcy od odejścia jest traktowane jako porzucenie postaci. Zaniedbanie postaci i skutkujące przeniesieniem jej do nieaktywnych jest traktowane jako porzucenie postaci.
12. Gracz, który prowadzi aktywnie rozgrywki na wszystkich swoich kontach i traci postać w wyniku śmierci naturalnej bądź nieplanowanej walki/ interwencji Mistrza Gry zachowuje prawo do zwolnionego w ten sposób multikonta na czas 3 najbliższych miesięcy. W takiej sytuacji należy poinformować administrację o założeniu nowego konta. Po upływie tego okresu powinien skontaktować się z administracją w celu uzyskania zgody na multikonto.


II. Zasady dotyczące drugiego, trzeciego, czwartego i piątego konta

1. By ubiegać się o drugie konto, należy napisać ok. 50 postów fabularnych i grać aktywnie od przynajmniej 2 miesięcy.
2. By ubiegać się o trzecie konto, należy napisać 100 postów fabularnych na pierwszym i 50 na drugim.
3. By ubiegać się o czwarte konto, należy napisać 150 postów fabularnych na pierwszym, 100 na drugim, 50 na trzecim.
4. By ubiegać się o piąte konto należy napisać około 150 postów fabularnych na każdej z postaci i grać na forum przynajmniej pół roku.
5. Zaznacza się, że gra na wszystkich kontach musi być aktywna i dostrzegalna, by móc uzyskać zgodę na multikonto. Między aktywnością na poszczególnych kontach nie powinno być wyraźnych dysproporcji poza krótkimi okresami zmniejszonej aktywności wynikającymi z fabuły lub niemożności prowadzenia rozgrywek przez gracza.
6. By ubiegać się o każde następne konto należy odczekać 1 miesiąc od dnia wydania zgody na poprzednie.


III. Obniżone wymagania dotyczące ilości postów — konta z adopcji

1. Oddanie postaci do adopcji to zrzeczenie się jej i późniejszy do niej powrót wymaga przejścia standardowej procedury adopcji.
2. Jeżeli gracz chce adoptować jedną z porzuconych postaci, obowiązują go obniżone wymagania dotyczące ilości postów. Wymagania czasowe na każde kolejne konta pozostają takie same.
3. Jeżeli postać z adopcji będzie drugim kontem użytkownika, wymagane jest około 35 postów fabularnych.
4. Jeżeli postać z adopcji będzie trzecim kontem usera, wymagane jest około 70 postów fabularnych na pierwszym z kont i około 35 postów na drugim z
5. Jeżeli postać z adopcji będzie czwartym kontem usera, wymagane jest około 105 postów fabularnych na pierwszym z kont, 70 na drugim i 35 postów na trzecim z kont.
6. Jeżeli postać z adopcji będzie piątym kontem usera, wymagane jest około 105 postów fabularnych na każdym z kont.

W przypadku podejrzenia, że zostało założone multikonto bez zgody administratora, nowe konto zostaje skasowane, a użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.
Zakładanie multikonta bez zgody administracji skutkuje banem na multi na okres 2 miesięcy.
_________________
im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy dzień
światło ma moc i nie zgasi go cień
światło ma moc, ciemność jej nie ogarnia
choć cienie są zawsze po drugiej stronie światła
Ostatnio zmieniony przez Ćmi Zmierzch 2020-09-01, 21:21, w całości zmieniany 27 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers