Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnie o Wojownikach
Autor Wiadomość
Makowy Płatek
Wojownik
Uskrzydlona.

Klan:
cien

Księżyce: 28
Mistrz: Fiołkowy Pąk
Matka: Owcza Skórka
Ojciec: Suchowąsy
Partner: Wątpie
Multikonta: Trujak
Wysłany: 2014-09-06, 13:25   
   Wygląd: W podsumowaniu wszystkiego Makowy Płatek to kotka o średniej długości szarej sierści przyozdobionej ciemniejszymi prążkami i gdzieniegdzie kremowymi przebłyskami. Na brzuchu, mordce, łapkach ma srebrną prawie białą sierść. Dobrze teraz przejdźmy do mordki. Maczek ma śliczne, duże zielone oczy. Wokół nich jest srebrna sierść. Wygląda to trochę jakby malowała się cieniami do powiek. Został różowo-pomarańczowy nosek i ciepły uśmiech prawie nigdy nie znikający z pyszczka kotki. Maczek wie że wygląda inaczej niż rodzeństwo, i dobrze się z tym czuje. Wie że jest wyjątkowa, i jest z tego dumna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=102734#102734

Śliczne <3 Kot na okładce "Lasu Tajemnic" bardzo przypomina mi Maczka :3

Poleć ze mną na skrzydłach,
które ci dałam
Próbuj trzymać się bliżej mnie,
a ja cię ocalę
Zabiorę Cię daleko stąd,
byś w końcu był szczęśliwy
by Ognista Łapa

Cienista
Kociak

Klan:
grom

Księżyce: 8
Matka: Jagodowa Stopa
Ojciec: Niedźwiedzia Skórka
Ciąża: nie
Wysłany: 2014-09-06, 15:50   
   Wygląd: Dość drobna kotka o długim, szylkretowym futerku, jedynie białe na wszystkich czterech łapkach, brzuchu i pyszczku. Najpuszystszą częścią jej ciała jest długi ogon, rudy, choć nieco szarawy, z czarną końcówką i przebłyskami tego samego koloru. Ah, i jeszcze te orzechowe, niepozorne ślepia, w których widać niewinność. Jeśli chodzi o posturę, to jest harmonijnie zbudowana, choć jednak optycznie wydaje się okrągła, przez wyżej wymienione długie futerko.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#113199

świetne są. ale chyba trochę zejdzie, zanim będą w polskich sklepach internetowych :sad:

Promienny Kwiat
Gwiezdny
Promyk Jutrzenki

Klan:
gwiezdni

Księżyce: 109
Mistrz: Jasny Nos [*]
Multikonta: Skaza, Romantyk, Bluszcz
Wysłany: 2014-11-25, 22:40   
   Wygląd: Filigranowych rozmiarów, drobna i niska kotka o krótkim futrze marchewkowej barwy. Na pyszczku o delikatnych rysach zwykle maluje się promienny, radosny uśmiech, a migdałowe oczy lśnią słodyczą mimo upływu lat. Na mordce posiada powiększoną wiekiem, białą łatkę, oprócz tego skarpetki i jasnorudy brzuszek. Nigdy nie wykształciła mięśni ani zdumiewającej siły, lecz wprawa w pływaniu uczyniła jej ruchy zwinnymi, co w wodzie przypomina pełen gracji chód. Dodatkowo posiada całą gamę smukłych, brązowych pręg, jasne wąsy oraz wielką duszę ukrytą wewnątrz z pozoru tak słabego ciała. Po walce ze szczurem straciła jeden palec na prawej łapie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=2201

NO PROSZĘ. Ujawniono już nowe okładki do drugiej serii Wojowników, Nowej Przepowiedni (New Prophecy)!

:love: :love: :love:
Ostatnio zmieniony przez Promienny Kwiat 2014-11-25, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
  Statystyki - lvl: 4 | S: 11 | Zr: 18 | Sz: 14 | Zm: 11 | HP: 69 | W: 69

Burzowe Gardło
Kot z Miejsca Gdzie Brak Gwiazd
marnotrawny.

Klan:
samotnicy

Księżyce: 102
Mistrz: Wronie Serce
Matka: Mglisty Poranek
Ojciec: Arktyczna Gwiazda
Multikonta: Kacza Sadzawka, Wirująca Łapa (Węglowe Piórko, Wiatr, Długa Historia, Drobny Plusk)
Wysłany: 2014-11-25, 22:47   
   Wygląd: Gdy ostatni raz widziano Burzowe Gardło wśród Klanów, można było jeszcze mieć cień nadziei że trochę podrośnie... niestety, wciąż przerasta go niemal każdy kocur i spora część kotek. Mimo wszystko już po pierwszym rzucie oka można go nazwać potężnym. Długie futro, szare, poplątane i gdzieniegdzie trochę wybrakowane, skrywa mocne mięśnie, grające pod pooraną licznymi bliznami skórą. Biały podbródek jest lekko przekrzywiony w lewą stronę, przypominając o wybitej szczęce. Sierść na ogonie, dawniej puszysta duma i chluba, jest teraz miejscami wręcz zdredowana. Na mocnej, okrągłej głowie sterczy para uszu o wystrzępionych brzegach, spod nich zaś pioruny ciskają bladożółte, groźne oczy kogoś, kto widział wiele śmierci.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=1764

OMG WRESZCIE. okładki drugiej serii były tragiczne poza pewnymi dobrymi elementami. w tych nowych ogólnie trochę za dużo smudżowania jest, ale ogólnie prezentują się o wiele lepiej. Moonrise zdecydowanie najnaturalniej, podoooba mi się <3

może jakieś polskie wydawnictwo teraz się na nie skusi? cudnie by było mieć zastrzyk świeżego fandomu...

zostaw mnie, oddal się bo cię skrzywdzę
krok w tył, nim przekroczysz granicę
nie chcę nic od ciebie, krzyż na drogę
moje jest moje, i nic tu po tobie!
Ostatnio zmieniony przez Burzowe Gardło 2014-11-25, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  

Ostrokrzewiowa Łapa
Gwiezdny
Lecę...?

Klan:
gwiezdni

Księżyce: Już nieważne.
Mistrz: Szlachetna Gwiazda
Matka: Nie ma. Chyba, że pseudo.
Ojciec: Mroźny Podmuch.
Partner: Już nigdy.
Wysłany: 2014-11-29, 12:31   
   Wygląd: Lodowa to kopia ojca, z kilkoma może cechami od matki. Ma bardzo puszyste futro. Jego barwa to radosna mieszanka wszystkich rudych i brązowych odcieni. Niczym u lisa. Na brzuchu i pyszczku może zapląta się jakiś zagubiony biały kolor. Nie, nigdzie nie znajdziesz czarnego... chyba, ze przy oczach, tak podobnych do oczu Kosowego Piórka. Ogon jest trochę ciemniejszy od reszty, jedynie koniuszek odróżnia się kremową barwą.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#117778

Faktycznie ładne są :love:
Wie ktoś może, czy w Wielkiej Brytanii też będą wydane?

'Śmierć nie jest zakończeniem życia, a jego dopełnieniem'
~ ~

Owsianowąsy
Wojownik
are you with me?

Klan:
grom

Księżyce: 33 (maj)
Mistrz: Srebrzysty Pazur
Matka: Jagodowa Skórka
Ojciec: Niedźwiedzia Stopa
Partner: First love never die.
Wysłany: 2014-12-10, 21:19   
   Wygląd: Kiedy tylko spojrzy się na Owsa, od razu staje się jasne, skąd wzięło się jego niecodzienne imię. Jego futro jest cudownie kręcone. W niektórych miejscach układa się w zamknięte koła,w innych tylko lekko faluje. To pierwsza cecha, która upodabnia jego futerko do łanów owsa. Druga, to rzecz jasna kolor. Jest jednolicie beżowe.W słońcu staje się jeszcze jaśniejsze, natomiast wieczorem, można czasem pomylić je z rudym. Jest jednak bardzo wyjątkowe i jest w pewnym sensie chlubą kocurka, chociaż ma zarówno swoich fanów, jak i przeciwników. W zasadzie jest dość duży, chociaż nie jest olbrzymem. Jego wizualna wielkość jest powiększana przez gęstą, puszystą szatę. Lekko spłaszczony pyszczek ma zwykle bardzo sympatyczny wyraz. Sprawia, że kocurek jest godny zaufania i sprawia wrażenie poczciwego, prawdomównego. Ów pyszczek zdobi para dużych, kremowych oczu.
   Karta Postaci: /warriorcats/viewtopic.php?p=117398

Czy ktoś wie, gdzie mogę kupić piątą część pierwszej serii? Znalazłam jedną sztukę na allegro, ale kosztuje siedemdziesiąt parę złotych a to trochę za dużo dla mnie, jak za jedną książkę. Gdzie kupujecie?
In youth, you'd lay, awake at night and scheme
Of all the things that you would change
But it was just a dream
Here we are, don't turn away now
We are the Warriors that built this town
Here we are, don't turn away now
We are the Warriors that built this town from dust

Pieprz
Pieszczoch
Pieprzona radość.

Klan:
samotnicy

Księżyce: 5
Matka: Nie pamiętam
Ojciec: Nie pamiętam
Wysłany: 2015-01-04, 00:21   
   Wygląd: Drobna, acz niezbyt szczupła kruszynka, której drobne ciałko okala miękka, krótka sierść w kolorze... nie to na pewno nie jest biały. Kremowy też, raczej coś jak połączenie tego, tylko, że bardziej przypomina to biel. Na piękny świat patrzy wielkimi zielonymi ślepiami. No i jeszcze główna cecha; brązowa łata wokół lewego oka. Dość nieregularna.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#117100

O matko, 2 seria to jakaś tragedia moim zdaniem. Pierwsza była całkiem ładna ale ta to masakra jakaś. Stare okładki 2 serii były najlepszymi okładkami w historii wojowniczych książek.
Nie wiem co wam się nie podoba w poprzedniejszych. Ale ok, o gustach się nie dyskutuje.

All the lonely cats
Where do they all come from ?
All the lonely cats
Where do they all belong ?

Miodowa Łapa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-12, 15:47   

No, nooooo całkiem ładne :love: Twilight szczególnie :love:

Łabędzia Pieśń
Gwiezdny
Aureola

Klan:
rzeka

Księżyce: 130 (VII)
Mistrz: Błędne Światło [*]
Matka: Wronie Serce [*]
Ojciec: Jastrząb [*]
Partner: Porywisty Nurt [*]
Multikonta: Wronie Serce, Niebiańska Cisza, Srebrzysty Deszcz, Lwie Gardło, Stara Skórka, Psi Kieł, Słona Łapa, Księżycowooki, Czerwony Mak, Pstra Chmura, Lefka
Wysłany: 2015-01-21, 10:44   
   Wygląd: O ile na pierwszy rzut oka przypomina ona białym futrem swego ojca, to jednak po dłuższym zastanowieniu wygląda nieco jak kopia swojej matki z tym, że w odwróconej kolorystyce sierści. Ma bardzo długie, chude łapki i szczupłą sylwetkę z dodatkowo długim, cienkim ogonem. Prawie dorównuje swojej matce wysokością, czyli jest naprawdę wysoką kotką. Ma duże, nieco skośne oczy które patrzą na świat wzrokiem znanym kotom z Klanu Gromu - gdyż są orzechowo-bursztynowe.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=2474

Dark River najlepsze, ale jednak Sunrise bardziej mi się podoba stare. Chciałam gryźć za Long Shadows bo to moja ulubiona książka w sumie ale mogło być gorzej.

Bije nam zaklęty dzwon
W śwconej wodzie palce brudnych rąk
Bliżej podszedł pod nasz próg
Zimny od śmierci duch

Czasem tylko zerkamy za siebie ukradkiem

I to, co nas bardzo boli, żyje w nas najbardziej, wiem...

Statystyki - lvl: 6 | S: 17 | Zr: 13 | Sz: 13 | Zm: 8 | HP: 95 | W: 55 | EXP: 10/350

Ostrokrzewiowa Łapa
Gwiezdny
Lecę...?

Klan:
gwiezdni

Księżyce: Już nieważne.
Mistrz: Szlachetna Gwiazda
Matka: Nie ma. Chyba, że pseudo.
Ojciec: Mroźny Podmuch.
Partner: Już nigdy.
Wysłany: 2015-01-21, 16:28   
   Wygląd: Lodowa to kopia ojca, z kilkoma może cechami od matki. Ma bardzo puszyste futro. Jego barwa to radosna mieszanka wszystkich rudych i brązowych odcieni. Niczym u lisa. Na brzuchu i pyszczku może zapląta się jakiś zagubiony biały kolor. Nie, nigdzie nie znajdziesz czarnego... chyba, ze przy oczach, tak podobnych do oczu Kosowego Piórka. Ogon jest trochę ciemniejszy od reszty, jedynie koniuszek odróżnia się kremową barwą.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....ghlight=#117778

Sunrise i Dark River :love: :love:

'Śmierć nie jest zakończeniem życia, a jego dopełnieniem'
~ ~

Muszla
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-21, 17:26   

Według mnie: "Dark River" i "Eclipse" najlepsze :D

Mruczące Gardło
Zaginiony
psiakostka

Klan:
cien

Księżyce: 113 (lipiec 2019)
Mistrz: ojtam.
Matka: Mchowa Skórka (NPC)
Ojciec: Ropuszy Skok (NPC)
Ciąża: tak
Multikonta: Soplowa Łapa (Cień)
Wysłany: 2015-01-21, 17:51   
   Wygląd: Długotrwała włóczęga wyraźnie odcisnęła swoje znaki na jego wyglądzie. Jest dużym, wręcz ogromnym, postawnym, dobrze umięśnionym kocurem o szerokich barkach i okrągłym, pobliźnionym pysku, z którego patrzą złote, migdałowe oczy. Jego uszy są nieco poszarpane, a końcówka ogona nadłamana, skrzywiona. Całe jego ciało pokrywa gęste, miękkie, półdługie ciemnobure futro, które również skrywa całą kolekcję najróżniejszych blizn, z których najwyraźniej rysuje się nieregularnie okrągła na karku, którą zadał mu pies, oraz ślady szponów borsuka na grzbiecie.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p=119345#119345

Dark River, Eclipse i Long Shadows - moi absolutni faworyci <3 <3 <3
  Statystyki - lvl: 4 | S: 12 | Zr: 9 | Sz: 9 | Zm: 8 | HP: 75 | W: 55 | EXP: 105/300

Szlachetne Serce
Gwiezdny
Bez przebaczenia.

Klan:
gwiezdni

Księżyce: 119 (Czerwiec)
Mistrz: Życie i Cichy Wiatr.
Partner: On od początku wcieleniem był zła.
Życia: 9
Multikonta: Jarzębina i Aksamitna.
Wysłany: 2015-02-01, 00:16   
   Wygląd: Szlachetna jest kotką średniej wielkości, z dobrze rozwiniętymi mięśniami. Jej ciało jest wydłużone, eleganckie w ruchu i o delikatnych kończynach, a zarazem o harmonijnych proporcjach. Jej sierść jest krótka, gęsta i mocna z lekkim połyskiem. Jej sierść jest czarna jednak promienie słońca nadają jej rdzawy połysk. Urzekające w wyrazie, duże, owalne oczy są ustawione lekko skośnie i promieniują spokojem i łagodnością. Ich kolor w zależności od warunków atmosferycznych przechodzi w rożne odcienie żółci. Ma długi, cieniejący ku końcowi ogon, który pomaga jej zachować równowagę w wymagających tego sytuacjach.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....p?p=72159#72159

To ja tak niezwiązanie z powyższymi okładkami pozwolę sobie wrzucić otrzymaną informację, bo może kogoś zainteresuje.

Wydawnictwo napisał/a:
Dzień dobry,

chciałbym przekazać interesującą informację: otóż na wiosnę tego roku (w okolicach maja) nakładem Wydawnictwa Popkulturowego Chimaera ukaże się pierwsza książka z cyklu "Wojownicy" Erin Hunter (w nowym tłumaczeniu). Kolejne tomy co pół roku. Więcej szczegółów niebawem na www.chimaera.pl.

Pozdrawiam serdecznie,
Zespół wydawnictwa

"Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać."

~*~*~*~

"Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym,
co może się nam przytrafić.
Jest o wiele gorsza od przegranej,
ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem
doświadczenia i nauką,
a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość:

Głosić zwycięstwo naszego wroga."

Łabędzia Pieśń
Gwiezdny
Aureola

Klan:
rzeka

Księżyce: 130 (VII)
Mistrz: Błędne Światło [*]
Matka: Wronie Serce [*]
Ojciec: Jastrząb [*]
Partner: Porywisty Nurt [*]
Multikonta: Wronie Serce, Niebiańska Cisza, Srebrzysty Deszcz, Lwie Gardło, Stara Skórka, Psi Kieł, Słona Łapa, Księżycowooki, Czerwony Mak, Pstra Chmura, Lefka
Wysłany: 2015-02-01, 00:17   
   Wygląd: O ile na pierwszy rzut oka przypomina ona białym futrem swego ojca, to jednak po dłuższym zastanowieniu wygląda nieco jak kopia swojej matki z tym, że w odwróconej kolorystyce sierści. Ma bardzo długie, chude łapki i szczupłą sylwetkę z dodatkowo długim, cienkim ogonem. Prawie dorównuje swojej matce wysokością, czyli jest naprawdę wysoką kotką. Ma duże, nieco skośne oczy które patrzą na świat wzrokiem znanym kotom z Klanu Gromu - gdyż są orzechowo-bursztynowe.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=2474

O: Jeśli tylko ta informacja jest serio prawdziwa i pochodzi od tego wydawnictwa to mają moje pieniądze.

Bije nam zaklęty dzwon
W śwconej wodzie palce brudnych rąk
Bliżej podszedł pod nasz próg
Zimny od śmierci duch

Czasem tylko zerkamy za siebie ukradkiem

I to, co nas bardzo boli, żyje w nas najbardziej, wiem...

Statystyki - lvl: 6 | S: 17 | Zr: 13 | Sz: 13 | Zm: 8 | HP: 95 | W: 55 | EXP: 10/350

Ruda Łapa.
Zaginiony
Podejrzany kolor

Klan:
rzeka

Księżyce: 13
Mistrz: A jednak wciąż ten zły Zryw
Matka: Głęboka Woda
Ojciec: Rybi Ogon
Wysłany: 2015-02-01, 00:28   
   Wygląd: Na razie Rudy jest małym i słodkim kociakiem o krótkiej rudawej sierści z prawie niewidocznymi ciemniejszymi pręgami. Na uszach znajdują się małe kitki jak u wiewiórki, tyle że są jaśniejszego koloru niż te wiewiórczę. Niżej znajdują się mieszanka żółtego i pomarańczowego, która tworzy oczy tej istoty. Potem pojawia się mały różowy nos i tyle, jeśli chodzi o twarz. Niżej pierś którą zwykle dumnie wypina ma trochę białego koloru i ciągnie się do brzucha a białe futro staje się coraz jaśniejsze. Przy okazji na szyi jest trochę więcej futerka, ale nie przypomina to grzywy. Ani trochę. Łapy jak łapy oprócz prawej przedniej nogi, na której jest długa biała skarpetka. A ogon wygląda niemalże ciekawie. Zapewne najstarsi przodkowie obdarowali go jego ogonem. Niby ogon nie jest zbyt ciekawą częścią ciała, ale tutaj wygląda dosyć ciekawie. Niczym jak u lwa na czubku jego ogona znajduję się większe zbiorowiska futra.
   Karta Postaci: http://www.artemida.webd....opic.php?t=3392

O rany... oby to była prawda, oby to była prawda...
Just wanna fight like everyone else

Odpowiedz do tematu