Znalezionych wyników: 236
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Koci Grzbiet
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15655

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-09-05, 09:48   Temat: Koci Grzbiet
Kornik również zdecydował się ją zaatakować, jednakże... cóż, przejechał jedynie swoimi łapami po jej piersi. Jej samej udało się nieco podnieść, aby następnie przygnieść czarnego wojownika swoim ciałem.
No i nie zamierzała z kocura schodzić. Po prostu chciała nadal utrzymać go przy ziemi, aby ten nie mógł się ruszyć. Zachodzące Światło mruknęła cicho zadowolona, że tym razem jej manewr był niemalże idealny.
- No i co teraz zrobisz? - miauknęła, nadal zadowolona z siebie. Walka od zawsze była czymś, co sprawiało jej przyjemność, a tym bardziej, gdy wygrywała i czuła, że ma przewagę nad przeciwnikiem. Kornik był jej przyjacielem to prawda... ale satysfakcja z pokonania go nadal pozostawała taka sama.
Kocica nie miała zamiaru schodzić z syna Czerwonej Gwiazdy. Leżała więc na nim dalej, chcąc po prostu utrzymać go przy ziemi. Nie robiła jednak nic więcej.
  Temat: Rów
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 7453

PostForum: Topiołki   Wysłany: 2020-09-04, 08:50   Temat: Rów
- Na pewno będziesz po niej pięknie pachnieć - fuknęła, przewracając oczami. Stęchła woda w rowie, capiła tak okropnie, jak Klan Gromu. Zachodzące Światło machnęła biczowatym ogonem, patrząc na młodszego wojownika.
Najwyraźniej śmierdzące kąpiele wyjątkowo wygładzająco działały na jego łapska, które teraz były zanurzone w cuchnącej cieczy. Czekoladowa kocica usiadła powoli na krańcu rowu, aby nadal móc patrzeć na syna syna Zroszonego Listka - która swoją drogą ostatnio się jakoś zawieruszyła i nie było jej widać w obozie.
- Dokąd się wybierałeś - mruknęła, nadal wpatrując się w Bursztynowy Wschód. Jeżeli chciał zwiać, to proszę. Droga wolna. Nie zamierzała go zatrzymywać.
  Temat: Koci Grzbiet
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15655

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-30, 18:32   Temat: Koci Grzbiet
Chociaż kocica starała się markować swój cios, udawanie słabej... niezbyt jej wyszło.
Za to jej atak był niemalże idealny! Kornik również jednak zdecydował się na skok ku niej, przez co oboje zderzyli się dosyć mocno w locie. Czekoladowa fuknęła, kiedy upadła obok czarnego swojego przyjaciela. Nie mogła jednak czekać zbyt długo z ponownym atakiem.
Chciała więc skorzystać z okazji, że leżeli obok siebie, aby obrócić się i przytrzymać młodszego kocura przy ziemi, aby ten nie mógł wstać. Nie dorównywała mu siłą, więc zmuszona była postarać się na nim położyć i przygnieść kocura całym ciężarem swojego ciała.
  Temat: Rów
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 7453

PostForum: Topiołki   Wysłany: 2020-08-30, 13:03   Temat: Rów
Zachodzące Światło od zawsze była rannym ptaszkiem.
Poranne polowania i brak terminatora pozwalał jej na swobodne wychodzenie na tereny, aby łapać zwierzynę dla klanu. Nie spodziewała się jednak, że tym razem natknie się na rudego wojownika, który wymknął się za tereny Klanu Rzeki. Czekoladowa kocica zmrużyła zielone ślepia, po czym machnęła biczowatym ogonem. Odkąd wróciła do klanu, raczej nie wychodziła za tereny klanowe. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek, ponieważ Bursztynowy Wschód zachowywał się... dziwnie.
Ruszyła więc powoli za nim synem Zroszonego Listka, starając się mieć go cały czas na widoku, ale również iść tak, aby wojownik jej nie zauważył. Kiedy więc dotarli do Grzmiącej Ścieżki, Zachód stanęła, czekając, aż młodszy ją przekroczy, a następnie... Wpadnie do rowu.
Kocica ruszyła przez twardą drogę, kiedy nie słyszała w okolicy żadnego potwora, a następnie usiadła na skraju rowu, spoglądając na mokrego kocura.
- Co ty wyprawiasz
  Temat: Koci Grzbiet
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15655

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-24, 20:47   Temat: Koci Grzbiet
Była blisko.
Była naprawdę bardzo blisko! Była już niemalże zadowolona ze swojego ataku, ponieważ już zrobiła kocurowi siniaka na piersi... A potem została złapana za łapę przez czarnego kocura, przez co tor jej lotu został całkowicie zmieniony. Zamiast więc wylądować na Korniku, została odrzucona w drugim kierunku, aby następnie spektakularnie upaść na bok.
Tym razem kocica postanowiła zamarkować swój cios, przez co, przy wstawaniu zdecydowała się wstać nieco wolniej, jakby ją coś bolało. Potrząsnęła głową, a następnie dosyć powoli zaczęła się kierować w bok, mając nadzieję, że Kornik nabierze się na jej podstęp. Kiedy więc ustawiła się na dobrej pozycji, zdecydowała się na nagły skok w stronę czarnego. Tym razem jej celem było owinięcie przednich łap wokół szyi przyjaciela i powalenie go na ziemię.
  Temat: Koci Grzbiet
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15655

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-22, 19:32   Temat: Koci Grzbiet
Kiedy wylądowała ponownie na ziemi, potrząsnęła łbem. Niech to!
Kornik najwyraźniej wiedział, co zamierzała zrobić i postanowił uniknąć jej ataku. Cóż... Sama Zachód nie preferowała unikania. Wolała za to uderzać w przeciwnika, aby pokazać, jaką ma siłę i że nie boi się stawić niczemu ani nikomu czoła.
Rzeczna Wiedźma nie zamierzała więc ociągać się z kolejnym atakiem na czarnego syna Czerwonej Gwiazdy. Obróciła się szybko w bok, po czym wybiła z tylnych łap, tym razem ponownie zamierzając kocura po prostu przewrócić. Naparcie na Kornika całym ciężarem swojego ciała było jej celem i chociaż był on cięższy od niej, liczyła, że dzięki własnej sile, kocur ulegnie pod jej ciężarem.
  Temat: Trzcinowy Bród
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 7594

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-19, 13:07   Temat: Trzcinowy Bród
Kiedy było gorąco, kocica korzystała z każdej okazji, aby wymknąć się nad wodę. Czekoladowe futro, chociaż krótkie, to jednak ciemne, przyciągało promienie słoneczne, przez co również odczuwała gorąco. Wiedźma nie miała już również terminatora więc nie musiała się martwić o treningi. Płonące Niebo stał się dobrym wojownikiem.
Córka Śliwkowej Gałązki zaraz po porannym patrolu wybrała się nad Grzmiącą Rzekę. Pływała dosyć długo, aż nie zdecydowała się wreszcie wyjść z wody. Przed powrotem do obozu zamierzała również zapolować. Nie lubiła wracać tam z pustymi łapami. Nawet jeżeli te koty były głupie jak ryby, to kodeks nakazywał jej polować. I to właśnie zamierzała robić.
Weszła na płytką wodę, przechodząc przez trzciny. Do jej uszu dotarł jednak jakiś odgłos. Znajdował się dosyć blisko, przez co sierść na karku podniosła się, a pazury wysunęły. Zielone ślepia skierowały się w tamtą stronę po czym czekoladowa Wiedźma ruszyła w tamtą stronę, odsłaniając delikatnie kły, gotowa do ataku.
  Temat: Koci Grzbiet
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15655

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-19, 11:26   Temat: Koci Grzbiet
- Oczywiście, że byłam - miauknęła, mrużąc delikatnie ślepia w stronę czarnego kocura. Była to rzecz jasna ironia. Jako terminatorka wdawała się w bójki i sprawiała małe problemy wychowawcze, przez co właśnie została mianowana w wieku prawie czterdziestu księżyców. Na pytanie ze strony kocura machnęła delikatnie ogonem.
- Rudzikowy Ogień i Czarny Bez - miauknęła, fukając na końcu. Jej starszy brat po prostu się gdzieś zmył. Zostawił ją z niedokończonym treningiem. A raczej dokończonym tylko nie zgłoszonym do Czerwonej Gwiazdy. Samego bratanka nie polubiła również jako swojego mistrza. Nie był pewny siebie, wręcz miała wrażenie, że mogła nim sobie pomiatać jak chciała.
- Dzięki - powiedziała po chwili, kierując spojrzenie zielonych oczu ku Kornikowi. Dziwnie było to przyznać, ale w jej spojrzeniu nie gościć chłód ani pogarda. Ślepia Wiedźmy były po prostu... cieplejsze. W końcu nie chciała stracić swojego jedynego przyjaciela.
Machnęła lekko ogonem, czekając, aż Kornik się ustawi. Czekoladowa córka Zakurzonego Grzbietu nie czekała dosyć długo. Skoro kocur nie chciał zaatakować, to sama to zrobiła. Wybiła się z tylnych łap, po czym skoczyła w stronę kocura, jednakże... Specjalnie włożyła w to więcej sił, aby wylądować na kocurze i liczyć, że mimo, iż Kornik był silniejszy pod siłą uderzenia po prostu upadnie.
  Temat: Koci Grzbiet
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15655

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-13, 23:01   Temat: Koci Grzbiet
- Przy tobie raczej żaden terminator nie jest problematyczny - mruknęła, spoglądając na czarnego kocura. Kornik znał ją... prawdopodobnie nawet trochę lepiej od Ćmy więc powinien się spodziewać, że to miała być mała forma żartu z jej strony. Czekoladowa kocica nie była tym typem kota, który lubił dzielić się emocjami, a żartowanie rozpoczęła... cóż... dopiero po poznaniu syna Czerwonej Gwiazdy.
- Nie. Mam więcej czasu na samotne polowania - miauknęła, kierując zielone ślepia w stronę swojego przyjaciela - Ale przyznam, że chciałabym dostać znowu jakiegoś małego szczyla do wyszkolenia - dodała dosyć szybko. Tak naprawdę wątpiła, że za czasu życia Czerwonej Gwiazdy jakiegoś uczniaka jeszcze dostanie. Gdyby miała go mieć, dostałaby go na ostatniej ceremonii. A tak? Dalej była bez terminatora. Prawdopodobnie będzie musiała czekać, aż Ćma obejmie przywództwo.
- Jeżeli będziesz już gotowy na dostanie po zadzie to możesz zaczynać - powiedziała, kiedy dotarli na miejsce. Sama Zachód rozejrzała się jeszcze szybko, aby sprawdzić, czy nikt ich nie będzie obserwował. Następnie stanęła na przeciwko Kornika, po czym machnęła ogonem na zachętę. Ostatni raz walczyła podczas walki z lisem a sparing z kimś, kto nie chce zrobić jej krzywdy - a przynajmniej nie specjalnie - był dla niej miłą odmianą.
  Temat: Koci Grzbiet
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15655

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-04, 14:48   Temat: Koci Grzbiet
***


Obiecała Kornikowi sparing i obietnicy zamierzała dotrzymać. Kiedy tylko więc wróciła z porannego patrolu i znalazła czarnego kocura, który akurat prawdopodobnie też się niczym nie zajmował, zaproponowała wspólny spacer.
- Jak idą treningu z twoim terminatorem? - zapytała, kiedy już wyszli z obozu. Dosyć instynktownie skierowała się w stronę Kociego Grzbietu. Teren treningowy był dobrze przystosowany do sparingów, a z racji tego, iż to miał być tylko sparing, to nie zależało jej na zrobieniu kocurowi krzywdy... No w każdym razie o ile nie da jej do tego powodu.
Zachód, mimo swojego charakteru, lubiła spędzać czas z Kornikiem. Kocur uważał ją za przyjaciółkę a ona sama również stawiała go na tej samej randze. I pomyśleć, że kiedyś był dla niej po prostu małą, śmierdzącą larwą.

[Kornik :<3: ]
  Temat: Łęgi - zachód
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 13720

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-05-08, 23:06   Temat: Łęgi - zachód
- Ale na szczęście się nie dzieje, prawda, Ćmi Zmierzchu? - miauknęła, mrużąc ślepia w stronę kocicy, która w tym klanie była dla niej wyjątkowo bliska. Ich relacji jednak nie mogła nazwać przyjacielską ani partnerską... Była ona po prostu nie określona, a sama Zachodzące Światło nie wiedziała, co czuje do słodkiej zastępczyni Czerwonej Gwiazdy. W tej sytuacji musiała się jednak zachowywać tak, aby Sokole Łajno nie ogarnęło, że łączy je coś więcej. Z resztą nikt nie mógł tego wiedzieć, poza nią samą i Ćmą ponieważ w noc po jej powrocie doszło do czegoś... co ona uważała wcześniej za nienormalne ale z racji tego, iż była uczestnikiem tej czynności, musiała to podciągnąć pod coś normalnego. W końcu... nie była wariatką jak Księżycowy Pył czy Łososiowa Łuska.
- Oczywiście - miauknęła, po czym trzepnęła ogonem w stronę tego nieudacznika, po czym skierowała się za Ćmim Zmierzchem.

[zt]
  Temat: Błyszczące Głazy
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 17212

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-04-10, 21:52   Temat: Błyszczące Głazy
Zatrzymała się, słysząc głos popielatej przywódczyni, a następnie spojrzała w jej stronę, starając się ignorować egzystencję Chaber. Jej biczowaty ogon machał powoli na boki, kiedy ona spoglądała na nią zmrużonymi oczami. Serio? Nawet TERAZ chciała jej rozkazywać? Kiedy dzieliło ją nie wiadomo ile czasu od spotkania z Gwiezdnym Klanem? Wypuściła truchło z pyska, zostawiając tam, gdzie je pościła, a następnie przeniosła spojrzenie w stronę czarnej córki Kosowej Pieśni, która musiała wtrącić swoje trzy myszki. Dlaczego jej to nie zdziwiło...
- Zamknij mordę, kiedy nikt cię nie pyta o zdanie - syknęła w jej stronę, a następnie wyminęła, chwilę wbijając w nią zielone ślepia. Irytujący kot. Kolejny w tym klanie. Ugh. Jeszcze kilka takich i będą sprowadzać ten klan na psy. Staną się jak Grom, Wicher i Cień.
Na Czerwoną Gwiazdę spojrzała jedynie ukradkiem, a następnie skierowała do obozu, przewracając zirytowana oczami. Proszę Pani Gwiazdo, już idę się taplać w ziołach. Bleh.

//zt. Idę po lekarstwa :ohnie:
  Temat: Błyszczące Głazy
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 17212

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-04-10, 21:11   Temat: Błyszczące Głazy
Wreszcie.
Nie zwracała uwagi na otoczenie. Jej atak się udał. Nareszcie! Cały młodzieńczy duch powrócił z jakby zdwojoną siłą! Nie wyrwała mu ogona, ale i tak zadała mu dosyć poważną ranę. Ten zaraz potem dosyć szybko padł, chyba omdlał... I już chciała go dobić. JUŻ chciała to zrobić... Ale uprzedziła ją Chaber, którą tylko zaszczyciła lodowatym spojrzeniem. Za kogo ona się uważała, żeby dobić lisa? Dołączyła walnęła dwa razy i co, myśli, że to daje jej do tego prawo? Dobre sobie! Nie przejmowała się jednak tym, ale podeszła do popielatej kocicy, która dosyć mocno opadła. Po za tym, miała jeszcze dwie niezbyt dobrze wyglądające rany na szyi.
- Zabierz Czerwoną Gwiazdę do lecznicy. Ja zakopie ciało lisa, którego dobiłaś - nacisnęła mocno na to słowo, po czym sama nie pytając o zdanie, chwyciła zwierzaka za kark i zaczęła ciąganąć w stronę jednego z nieco oddalonych krzewów. Miała jeszcze coś do załatwienia.
  Temat: Błyszczące Głazy
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 17212

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-04-10, 20:08   Temat: Błyszczące Głazy
Żałosne.
Po prostu żałosne. Tego nie da się inaczej opisać! W tym momencie - gdyby to nie była Zachód - nie nazwałaby siebie wojowniczką. Wstyd. Hańba. Wszystkie możliwe synonimy opisują tą walkę. Walczyły jakby dopiero skoczyły trening! Nawet za terminatora Zachodzące Światło potrafiła zadać gorsze rany, niż teraz.
Poczuła ugryzienie na szyi. Wrzasnęła. Nie tylko z bólu, ale ze wściekłości, która coraz bardziej dawała o sobie znać. Miała dość. Miała dość przegrywania. Była wojowniczą. Pracowała na tą rangę całe swoje życie! I na pewno nie poto, aby jakieś durne zwierzę z nią wygrywało. Sama zdołała mu zaledwie wyrwać kilka kłaków!
A potem przybyła Chaber, która również za wiele nie zrobiła... Ale jednak coś zrobiła. To jeszcze bardziej poirytowało kocice, której ogon chodził na boki jak bicz. Potem ponownie rzuciła się na lisa ponownie z tym samym zamiarem co wcześniej. Chciała wyrwać mu ogon. Miał cierpieć. Miał wreszcie paść pod jej łapami! Póki co to wyglądało jak walka kociaków... Litości.
  Temat: Błyszczące Głazy
Zachodzące Światło

Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 17212

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-04-10, 15:38   Temat: Błyszczące Głazy
Słabo ? To było żałosne! Nie żadna walka z lisem, tylko klepanie powietrza! Nie wiedziała czym jest bardziej zirytowana... Faktem, iż to jej nie wychodzą ataki czy może tym, że Czerwona Gwiazda również nie potrafiła zrobi nic poważnego lisowi. Nie wycofała się również, a zignorowała jej słowa, na co fuknęła pod nosem, ale nic nie powiedziała. Jej sprawa, co zrobi, byle, żeby wreszcie zabić rude stworzenie i po prostu zakopać. Rozszarpać. COKOLWIEK, tylko skończyć ten żałosny pokaz. Ugh. Nie była słaba!
Aktualnie była już po prostu wściekła. Ogromnie wściekła. Teraz była pod wpływem silnych emocji, które kazały jej wykończyć lisa. Nie czekała więc długo, po zaraz po wylądowaniu, rzuciła się na ogon zwierzaka. Była silna, więc nie chciała zostawić na nim rany. Chciała go wyrwać. Aby ruda kita znalazła się w jej pysku. Aby on skoczył bez ogona i po prostu poczuł ból. Niech cierpi. Niech cierpi jak najwięcej. Na najgorzej. Niech ginie.
 
Strona 1 z 16
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers