Znalezionych wyników: 9
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Trzaskająca Łapa
Trzaskająca Łapa

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 76

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2020-06-17, 06:49   Temat: Trzaskająca Łapa
Imię: Trzaskająca Łapa
Klan: grom
Ranga: terminator
Wiek: 13 księżyców

Opis wyglądu: Przeciętnej wielkości kocur o dobrze zarysowanych barkach i żuchwie. Ma zawsze zadbane, krótkie futro koloru burego, które jest pręgowane tygrysimi, czarnymi pasami. Jego oczy są okrągłe i bystre, koloru ciemnobrązowego, przez co zlewają się z futrem.
Opis charakteru: Chce być lubianym i robi wszystko, żeby tak było. Stara się być uczynnym i pomocnym kotem, który w oczach innych będzie uchodził jako silny, mądry i odpowiedzialny, dlatego unika głupich sprzeczek i często przytakuje innym, jeśli dzięki temu nie podpadnie. Przejmuje się niektórymi rzeczami za bardzo i wyolbrzymia je w swojej głowie do tego stopnia, że czasami chciałby zapaść się pod ziemię, żeby tylko nie być żałosnym. Bardzo często podczas myśli o tym, co głupiego powiedział, albo zrobił i co mógłby powiedzieć lub zrobić inaczej, obnaża kły, lub mocno zaciska oczy, żeby szybko o tym zapomnieć.
Historia: Przyszedł na świat w klanie gromu jako syn Nakrapianego Liścia oraz Ukruszonego Kła. Raze z nim pojawił się siódemka rodzeństwa - Zając, Sen, Kuklik, Iskierka, Migotka, Pszczółka, Pióro. Jego starszym rodzeństwem są Parzące Ziele, Barwna Łapa, Świtająca Łapa, Płomienna Łapa, Srebrzysta Łuna, Korzenna Łapa, Sosnowa Łapa, Orle Skrzydło i Jeziorna Mgła. Mając cztery księżyce zatruł się zepsutym jedzeniem i musiał udać się do lecznicy, ale szybko stanął na nogi. Po przyjęciu rangi terminatora i rozpoczęciu treningu znowu się pochorował, ale tak samo jak poprzednio szybko ozdrowiał.

Statystyki:

20 punktów do rozdzielenia:
Siła (S): 3
Zręczność (Zr): 4
Szybkość (Sz): 5
Zmysły (Zm): 8

100 punktów do rozdzielenia:
Punkty Życia (HP): 65
Punkty Wytrzymałości (W): 35

Czy zgadzasz się na ewentualną adopcję postaci? nie
  Temat: Odejścia
Trzaskająca Łapa

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 26347

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-05-20, 09:16   Temat: Odejścia
Bardzo, bardzo przepraszam, że to już trzeci raz, kiedy odchodzę, ale w moim życiu być może nastąpi spora zmiana i mogę mieć jeszcze mniej czasu na pisanie. Od dawna brakuje mi niestety weny na pisanie tutaj, nie wiem czy to się zmieni, ale strasznie źle czuję się z tym, że inni muszą czekać tygodniami na moje odpisy. Przepraszam osoby, z którymi zacząłem sesje i ich nie dokończę, ale naprawdę nie daję rady pisać, brakuje mi ochoty.

Trzaskająca Łapa -> Adopcja (jeśli to możliwe w jego wieku)
Gruszka -> Adopcja


Przepraszam również za to, że wziąłem nowe konto i nie popisałem za długo. Strasznie mi głupio. Chcę, żebyście wiedzieli, że było mi tu bardzo miło i dziękuję za to, że byliście tacy przyjacielscy i gościnni, pomagaliście mi, kiedy czegoś nie rozumiałem. Mam nadzieję, że kiedyś tu jeszcze wrócę, w jakimś lepszym momencie. Trzeba będzie o tym kiedyś pomyśleć. Życzę wam dużo weny i miłego dnia. Do zobaczenia!
  Temat: Minione nieobecności
Trzaskająca Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108082

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-04-25, 12:37   Temat: Minione nieobecności
Trzaskająca Łapa i Gruszka
Do czwartku 30.04, ponieważ znów coś kiepsko mi idzie z pisaniem i myślę, że powinno być lepiej, jak zrobię sobie przerwę. I do tego zadania ze szkoły...
  Temat: Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Trzaskająca Łapa

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 2998

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-04-16, 20:55   Temat: Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Poproszę o dopisanie na listę!
  Temat: Minione nieobecności
Trzaskająca Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108082

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-04-01, 11:33   Temat: Minione nieobecności
Trzaskająca Łapa

Nieobecność, powiedzmy, że do poniedziałku (6.04). Brakuje mi chęci do pisania, może jeśli zrobię małą przerwę będzie lepiej!
  Temat: Minione nieobecności
Trzaskająca Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108082

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-03-11, 19:33   Temat: Minione nieobecności
(Kalarepa)
Nieobecność prawdopodobnie do końca tygodnia.

Przepraszam wszystkich, którym to zatrzymuje sesję, ale potrzebuję chyba przerwy. Trochę brakuje mi weny.
  Temat: Kalarepa
Trzaskająca Łapa

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 337

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2020-01-02, 21:52   Temat: Kalarepa
Imię:
Kalarepa -> Trzaskająca Łapa


Klan:
Gromu


Ranga:
Kociak -> Terminator


Wiek:
11 księżyców (maj)


Opis wyglądu:

Trzaskająca Łapa zdecydowanie urósł, jednakże nadal jest kotem średniej wielkości w porównaniu z innymi. Jest teraz znacznie chudszy, co widać jeszcze bardziej z powodu jego krótkiego futra. Jego łapki się wydłużyły, a oznacza to, że chodzi on już mniej niezdarnie. Oczy kocura zmieniły kolor z błękitnych na głęboko brązowe. Oprócz tego niewiele się zmieniło – futro Trzaskającej Łapy jest bure w ciemne, tygrysie pręgi. Zawsze zadbane, idealnie ułożone i wygładzone. Jego nos ma różowy kolor, a wąsiki są długie. Ogon zaś ma średnią długość.

Opis charakteru:

Na pewno wydoroślał. Teraz bardziej zastanawia się nad tym, co robi i mówi. Jest zdecydowanie ostrożniejszy. Niestety, nie zmieniła się najważniejsza rzecz w jego całym charakterze – wielka chęć bycia lubianym. Kot ten wciąż zrobi wiele, żeby tylko inni go szanowali i traktowali po przyjacielsku. Jest to dla niego najważniejszą rzeczą. Chce pokazać, że jest bardzo odważny, silny i mądry, gdy tak naprawdę nie jest wcale taki wyjątkowy, jak mu się wydaje. W dodatku Kalarepę bardzo łatwo wystraszyć, jest panikarzem, często martwi się bez powodu i ma przesadne przemyślenia. Lubi poznawać nowe koty, zaprzyjaźniać się z nimi, choć jest on bardzo niezręczny i często nie wie jak się zachować lub co powiedzieć. Stara się być jak najmilszy, nawet, jak nie ma na to ochoty, bo nie chce zepsuć sobie relacji z innymi. Ma w naturze coś z bycia uprzejmym. Wciąż jest trochę zbyt ciekawski.

Historia:

Przyszedł na świat w Klanie Gromu jako kocię Nakrapianego Liścia i Ukruszonego Kła. Razem z nim pojawiła się siódemka rodzeństwa - Perła, Ściółka, Pszczółka, (do uzupełnienia). Jego starszym rodzeństwem są Parzące Ziele, Barwna Łapa, Świtająca Łapa, Płomienna Łapa, Srebrzysta Łuna, Korzenna Łapa, Sosnowa Łapa, Orle Skrzydło i Jeziorna Mgła. Jako kociak Kalarepa lubił bawić się i zwiedzać obóz. Poznawał różne, zazwyczaj starsze od siebie koty. Zaprzyjaźnił się (a przynajmniej on tak uważał) z Błękitną Tonią i Truskawkową Łapą. Mając cztery księżyce zatruł się zepsutym jedzeniem i musiał udać się po pomoc do legowiska medyka. Na szczęście po pewnym czasie został wyleczony. W końcu nadszedł czas na jego ceremonię mianowania na terminatora, w której Kalarepa otrzymał nowe imię – Trzaskająca Łapa, oraz mentora – Błękitną Toń.

Statystyki:

20 punktów do rozdzielenia:
Siła (S): 3
Zręczność (Zr): 4
Szybkość (Sz): 5
Zmysły (Zm): 8


100 punktów do rozdzielenia:
Punkty Życia (HP): 65
Punkty Wytrzymałości (W): 35


Czy zgadzasz się na ewentualną adopcję postaci?
Nie.
  Temat: Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
Trzaskająca Łapa

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 2143

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-01-02, 21:29   Temat: Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
Ja rezygnuję z miotu w Cieniu, więc poproszę o wpisanie na listę tutaj. Dziękuję! :3
  Temat: Popielne Iskry
Trzaskająca Łapa

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 3583

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2019-12-28, 16:28   Temat: Popielne Iskry
Ja poproszę miejsce u chętnych, jeżeli to możliwe. C:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers