Znalezionych wyników: 42
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wyjące Wzgórza
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 138
Wyświetleń: 8791

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-07-03, 14:44   Temat: Wyjące Wzgórza
Złapanie jaszczurki na pewno nie poszło po jego myśli.
Kocur syknął lekko, gdy zwierz rzucił się do ucieczki. Na szczęście, mógł ją jeszcze złapać. Z czego od razu skorzystał.
Odbił się szybko od ziemi, a następnie zaczął biec ile sił w łapach, aby skoczyć na zwierzaka i ponowić plan zabicia jej aby posilić kogoś z pobratymców.
  Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 730

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-07-01, 17:17   Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
O MÓJ BOŻE-
KOCHAAAM!
AA, STARSZA SIOSTRA WEŹMIE KOCIACZKI NA SESJE! :<3: :<3: :<3:
  Temat: Wyjące Wzgórza
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 138
Wyświetleń: 8791

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-06-27, 16:25   Temat: Wyjące Wzgórza
Długo nie zajęły mu poszukiwania jakiejś zwierzyny do wykarmienia jakiegoś z kotów z Klanu Wichru.
Jaszczurka na pierwszy rzut oka nie była jakoś specjalnie zauważalna, jednak Lot zdołał ją zauważyć głównie dlatego, że wyczuł ją w powietrzu.
"Mysz Cię wyczuje, królik usyszy, a ptak zobaczy. Czy jakoś tak." Przypomniał mu głos, przez co niebieski kocur od razu przeniósł ciężar ciała na tylne nogi, spłycając mocniej oddech i przybliżając ciało jeszcze bliżej ziemi, jednak nie aż tak, aby ocierać się futrem o trawę. Ogon i łeb ciągle były zrównane z grzbietem.
Jeśli udało mu się przybliżyć na odpowiednią odległość do jaszczurki, to od razu skoczył w stronę zwierzęcia, wbijając kły w ciałko jaszczurki.
  Temat: Wyjące Wzgórza
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 138
Wyświetleń: 8791

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-06-21, 20:33   Temat: Wyjące Wzgórza
-Jesteś, jesteś!- Powtórzył z rozbawieniem, gdy Gwizdek do niego dołączył.
"Dobra, nie ma czasu na zbędne pogaduszki. Zaczynajcie." W uszach Szybującego ponownie zabrzmiał znany mu już dobrze głos, na co ten wstał, przeciągnął się a następnie mocno się wyprostował, przez co wywyższał brata wzrostem gdzieś o długość kroku kociaka.
Lubił być wyższy od innych, a on i Wietrzyk byli już dość dużymi kotami. Właściwie, to za moment miało im wbić z dziewiętnaście, jak nie dwadzieścia księżyców!
-Zaczynajmy- Zaproponował, zmierzając w stronę źródła lecącego wiatru, powoli uginając łapy i przybliżając brzuch do ziemi.
Spłycił od razu oddech, zrównał ogon z głową na linii prostej grzbietu, a następnie zaczął węszyć w powietrzu, uważając co trochu pod łapy.
  Temat: Wyjące Wzgórza
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 138
Wyświetleń: 8791

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-06-07, 19:17   Temat: Wyjące Wzgórza
Na polowanie chciał się wybrać od dłuższego czasu. Z nikim jednak nie potrafił się zgadać, aby na jedno wyskoczyć. Z rodzicami chodził na polowania często, więc wolał tym razem nie zawracać im głowy. Bażancie Pióro też ostatnimi czasy był zajęty. W prawdzie mógł się wybrać z kimś nieznajomym i nawiązać tym samym nową relację, jednak dzisiaj... Dzisiaj jakoś nie miał na to humoru. Miodek? W sumie to poprawił z ni relacje, ale nie był pewny, czy zgodziłaby się na polowanie. A Zajęczy Sus albo Sokoli Cień? Są szanowanymi Wojownikami. Mają swoje obowiązki jak każdy, a do tego treningi. Dlatego też chyba nikogo nie zdziwi fakt, że Lot postanowił zaprosić na polowanie jego najbliższego brata. Realnego brata, wypadałoby rzec.
"Po co polować, skoro można odpoczywać?" Narzekał ten nierealny brat, podczas gdy Szybująca Łapa siedział na Wyjących Wzgórzach i czekał na Gwiżdżącą Łapę. Oczywiście, przyszedł przed czasem.
Prychnął lekko na słowa głosu, a następnie odwrócił głowę w stronę obozu, szukając wzrokiem prawie-bliźniaka.

Wietrzyk, a potem MG.//
  Temat: Korzenie Dębu
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 388

PostForum: Cztery Dęby   Wysłany: 2020-05-04, 21:20   Temat: Korzenie Dębu
Kocur strzepnął uchem, gdyż nawet Umysłowy Brat nie zdążył mu odpowiedzieć, a co dopiero prawdziwy brat, a gdzieś w pobliżu usłyszał jakiś głos. Oho, chcieli kota z innego Klanu, to dostaną.
Terminator odwrócił się na pięcie, a tam zobaczył jakiegoś kota, który na pewno nie należał ani do Gromu, ani do Rzeki. Cień? Na to wygląda. Sam z resztą im powiedział.
-Pomidoł? A co jeszcze Tełminatołem nie zostałeś, a już się latasz po głanicach? Odważnie!- Zachichotał, spoglądając na Pomidorową Łapę.
Domyślił się, że buro-biały zdążył już zostać Terminatorem, bo był zbyt wyrośnięty jak na kociaka. Wichrowi bracia z resztą też, ale w sumie, to oni trenują już tak długo... A gdyby tak spróbować wkręcić Cienistego Kocurka?
"Co planujesz?" Spytał głos. "Zaraz się przekonasz." Odpowiedział, a następnie odwrócił łeb do Wietrzyka i puścił mu oczko.
-Nooo, tłafiłeś na dwójkę Wichłowych Wojowników, młody!- Zaśmiał się żartobliwie, puszczając Pomidorowej Łapie oczko. W prawdzie mogliby już być Wojownikami. Mieli już osiemnaście księżyców!
-A przed Tobą stoją Szybujący Jastrząb i Gwiżdżący Wiatł we własnych osobach- Nie był pewien, czy Wietrzykowi podoba się imię Gwiżdżący Wiatr, ale miał nadzieję, że tak.
Lot oczywiście nie miał zamiaru długo się tak bawić z Pomidorem i wprowadzać go w błąd, no bo nie oszukujmy się, Szybujący kłamcą nie był. Był szczery i szlachetny.
"Taaa, nawet zbyt szczery." Prychnął brat. "Ale podoba mi się Twoje podejście z tym Wojownikiem."
  Temat: Korzenie Dębu
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 388

PostForum: Cztery Dęby   Wysłany: 2020-05-02, 14:56   Temat: Korzenie Dębu
Większe od obozu... Na pewno były. I Ziemie i drzewa. Chociaż Lot miał bardziej na myśli akurat Dęby, nie teren.
-Noo, rzeczywiście. Mogą być większe niż obóz- Przyznał, siadając na jednym z korzeni i rozglądając się z zaciekawieniem.'
Korzenie są duże, jak się na nich siedzi, to można nawet zobaczyć część terenów. No, przynajmniej Lot widział, bo on wyrośnięty i w ogóle. Gwizdek pewnie też mógłby widzieć.
"Wracajmy już. Nie ma co marnować tu czasu, skoro nikt nie przychodzi." Ale Lot nie dawał za wygraną. Chciał najpierw kogoś poznać. Kogoś z innego Klanu.
-Jeszcze nie...- Mruknął cicho, a po chwili dobiegł go głos Wietrzyka, który zadał mu pytanie.
-Hmmm... Może ktoś z Klanu Głomu? Albo Klanu Rzeki... Nie wiadomo. Każdy może się przytrafić.
  Temat: Korzenie Dębu
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 388

PostForum: Cztery Dęby   Wysłany: 2020-05-02, 12:38   Temat: Korzenie Dębu
Brat przyszedł dość szybko, a więc mogli ruszyć na ziemie niczyje, zwane Czterema Dębami.
Lot tam nigdy nie był, bo jeszcze nie miał na treningu Granic, ale za to miał walkę, polowanie, a granice rozpoznał po intensywnym zapachu ich Klanu, który panoszył się tak samo w obozie.
-Mhm!- Zamruczał na słowa brata.
Opuszczenie Klanowych Terenów to jedno, a wchodzenie na Tereny Niczyje to drugie. Kocur spojrzał się na Cztery Dęby, otwierając z zaskoczenia lekko pysk.
-Słyszel- Słyszałem, że Czteły Dęby są ogłomne, ale że aż tak?- Miauknął, podchodząc do brata i spoglądając na granice z innymi Klanami.
  Temat: Korzenie Dębu
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 388

PostForum: Cztery Dęby   Wysłany: 2020-05-02, 12:19   Temat: Korzenie Dębu
Kocur planował wybrać się na granice dopiero za Wojownika, ale... Gdy Wietrzyk przyszedł do niego z propozycją wędrówki na Cztery Dęby, po prostu nie mógł mu odmówić!
Terminator poczekał więc na brata przy umówionym, aby razem ruszyć na Cztery Dęby.
-Ciekawe, czy kogoś spotkamy- Mruknął do siebie, a raczej do umysłowego brata. "Na pewno. Taki adny dzień, ptaszki ćwierkają, kwiatki kwitną... Idealny dzień na marnowanie czasu." Prychnął brat, na co Lot zareagował przewróceniem oczyma.
-Jak zwykle gbułowaty- Zachichotał ciszej, rozglądając się za Gwiżdżącą Łapą.
Zaraz będzie pora o której mieli iść, więc miał nadzieję, że Wietrzyk się nie spóźni.

Brat Wietrzyk, pewnie potem jeszcze jakaś osóbka. ^^//
  Temat: Kolczaste Krzewy
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 9625

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-04-23, 20:26   Temat: Kolczaste Krzewy
-Nooo... Ale są tego plusy! W końcu jeszcze tłochę, a będziemy Wojownikami- Zamruczał i pacnął brata lekko w bark, w geście przyjaźni.
Nie da się ukryć, miło byłoby cofnąć się do kocięcych lat, kiedy wszystko było nowe i można było dowiadywać się coraz to nowszych rzeczy, ale czasu się nie cofnie. Jak bardzo by się nie chciało.
"Z chęcią pomęczybym maą wersję Ciebie." Zachichotał mu w uszach głos, na co Lot westchnął cicho.
-Obowiązki n- mi nie stłaszne. Ja chciałbym być najsilniejszym i najlojalniejszym Wojownikiem w Klanie Wichłu. Może nawet kiedyś bym poszedł na pozycję Zastępcy, a nawet Przywódcy, ale nie wiem... Mi wystałczy być dobłym Wojownikiem- Wyjaśnił, gdy Wietrzyk skończył swą wypowiedź.
-Jasne, włacajmy- Robiło się już dość późno, więc lepiej wracać do obozu zanim zrobi się ciemno. Lepiej nie szukać drogi do domu po omacku.

zt i dzięki za sesję. ^^//
  Temat: Kolczaste Krzewy
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 9625

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-04-11, 13:42   Temat: Kolczaste Krzewy
Oh, nie przypominał sobie, aby żółtooki brat brał udział w ich grze. No bo i tak bawili się w to... Praktycznie tylko jeden dzień. Niedługo po tym przecież dostał tego choróbska...
-Łaczej nie...- Powiedział z nutką smutku w głosie. Szkoda, że Gwizdek wtedy leżał już w lecznicy... Na prawdę szybko się rozchorował, bo to było jakoś jak mieli... Z dwa, trzy księżyce? Na pewno jeszcze seplenili.
-Hmmm, gdybyś tam z nami był, to byłbyś naszym najlepszym Wojownikiem! A może nawet długim Zastępcą? Nie wiem, jak wtedy były przez Grzmota uznawane łangi... Ale na pewno miałbyś bałdzo dobłą łangę. Tak jak ja i Grzmiąca Gwiazda- Zachichotał, unosząc brodę w górę i strosząc dumnie białą plamę na piersi.
  Temat: Kolczaste Krzewy
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 9625

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-04-07, 19:49   Temat: Kolczaste Krzewy
Nie pamiętał... No cóż. -Szkoda. Byliś- byłem ciekaw, co piełwszego złapałeś- Westchnął cicho, zdając sobie sprawę, że znowu o mały włos by się nie pomylił i powiedział w dwóch osobach. Może po prostu przestanie się przed tym powstrzymywać i zacznie zwyczajnie mówić, że to wada wymowy? Ah, walić.
-Nie pytaliśmy jej się...- Odparł, spoglądając w górę zamyślony. Raczej już miała... On bynajmniej nauczył się polować bardzo szybko. I jak widać, Wietrzyk też. -Żal nam Grzmotu... Kiedyś, jak byliśmy kociakami, to udawaliśmy, że on jest Grzmiącą Gwiazdą, a my - Szybującym Jastrzębiem. Jego Zastępcą. To było napławdę fajne doświadczenie... Szkoda, że tełaz leży w Lecznicy. Tyle go omija...- To właśnie podczas tamtej rozmowy Grzmot mu wymyślił miano Szybującego Jastrzębia. Imię naprawdę mu się spodobało i przysiągł sobie, że zrobi wszystko, aby zostać tak nazwany. -Grzmot nawet nie został tełminatołem... Chciałbym, aby już wyzdłowiał...- Jakby nie patrzeć, to tylko Lot, Wietrzyk i Miodek są zdrowi i mogą trenować. Grzmot leży chory, a Zimno i Chybot... Eh, oni to w ogóle zniknęli z Klanu i słuch po nich zaginął. Prawdziwe rodzeństwo, no naprawdę...
  Temat: Kolczaste Krzewy
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 9625

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-03-24, 20:03   Temat: Kolczaste Krzewy
Lot czasami, ale tylko czasami, nie potrafił przegrywać. Nie miał akurat na myśli rywalizacji i zabaw z rodzeństwem, ale już z innymi kotami, czy nawet z własnym doświadczeniem, musiał wygrać, bo to mu przynosiło czystą satysfakcję. Czuł się dumny i silny. Oczywiście, nie był wtedy jakiś niemiły dla tych kotów. Od tak, po prostu w takich starciach lubił wygrywać. Lubił kiedy to jemu pierwszemu coś się udawało. Czysta satysfakcja, koniec.
Przytaknął łbem na propozycję Wietrzyka. Nawet mu się spodobała! I pomyśleć, że wpadł na to przez przejęzyczenie Lotu... "Widzisz? Jednak się dużo przydaję, nie sądzisz?" Odezwał się i głos. Zielonooki mu nie odpowiedział. Ciągle go ignorował. -Oczywiście, że umiem! Złapałem na tłeningu dwie zdobycze! Mysz i kłólika! Dziadek napławdę dobrze uczy. A Ty? Co po łaz piełwszy upolowałeś? Dziadek Sokół musi też Cię dobrze uczyć!- Uśmiechnął się do brata, a następnie dodał, odnośnie tego pomysłu z Grzmotem i Miodkiem. -A co do Twojej płopozycji... Ciekawy pomysł! Musimy tak kiedyś złobić!
  Temat: Kotlinka - wschód
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 5830

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-03-18, 18:48   Temat: Kotlinka - wschód
Na słowa Raczej Sadzawki o wyjśniu z nią na granice. Ślepia kocura zabłysły zadowolone. Przytaknął energicznie łbem, spoglądając na Ciotkę. Wędrówka na granice już była dla niego bardzo ekscytującą sprawą. A co dopiero z Wojownikiem! I to z rodziną! Lepiej być nie mogło. No, znaczy, mógł się wybrać z kimś z rodzeństwa albo z rodzicami, ale z Ciotką to też fajna sprawa! -Już się nie moż- mogę doczekać!- Zamruczał radośnie, aby po chwili przejść na temat o Rysiach.
Nie mówiły po "kotowemu"? -Oh, szkoda. Wydają się być ciekawe. Muszą być na pewno silne!- Wysunął z ekscytacji pazury i wbił je w ściółkę. Hm, gdyby były jakimś łatwym przeciwnikiem, to chętnie stoczyłby z którymś walkę. Duh, o ile by nie zginął. Tego nie chciał. "A ja bym chciał." Miauknął ironicznie głos. "Dzięki..."
Kocur poruszył prędko końcówką ogona, spoglądając na bok. -Ja już może włócę do ćwiczeń- Wstał szybko, a następnie uśmiechnął się do Wojowniczki. -Do zobaczenia!- Pożegnał się z Ciotką, a następnie ruszył w stronę miejsca, gdzie ćwiczył walkę przed spotkaniem z rudo-białą kotką. "Dobra, to na czym my skończyliśmy..."

zt i dziękuję za sesję! ^^//
  Temat: Kolczaste Krzewy
Szybująca Łapa

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 9625

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-03-18, 18:48   Temat: Kolczaste Krzewy
-Innym łazem nie wygłasz tak łatwo- Poderwał się szybko na cztery łapy i pociągnął brata żartobliwie za ucho. Oczywiście, nie z taką siłą, aby go zranić. Po słowach Wietrzyka jednak puścił i zaczął się na chwilę śmiać. -No mam nadzieję! Nie mieli- miałem zamiału zostawać w tyle- Uśmiechnął się do żółtookiego, spoglądając na niego wyzywająco. Ignorował dogrywki głosu, a zamiast tego skupił się na następnych słowach prawdziwego brata. O słowach... nawet trochę związanych z owym głosem. -Uh... tak, właśnie- Miauknął niezręcznym tonem. -Może nawet w czwółkę się zmierzymy!- W czwórkę, bo Zimno i Chybot... raczej nie będą nawet chcieli słuchać o takich ,,zawodach". "Może przynajmniej zgubimy wtedy te twoje "rOdZeŃsTwO", co Ty na to?" Widać, brat już miał lepszy humor. "Jesteś okropny, wiesz?" Odpowiedział mu zielonooki.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers