Znalezionych wyników: 14
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Grzmiąca Rzeka - Kamienisty Brzeg
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 8065

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-10-13, 07:10   Temat: Grzmiąca Rzeka - Kamienisty Brzeg
- Brzmi prosto - wymruczał. Wszystko wydawało się być proste, szczególnie dla niego, ale czy takie okaże się w praktyce? W końcu jedni są lepsi z łowienia, drudzy z polowania, a jeszcze inni są mistrzami w walce. On chciał być dobry we wszystkim. Przecież każdy ma możliwość zostania najlepszym we wszystkim, prawda? Po prostu trzeba to umiejętnie wykorzystać. A on miał taki cel. Pytanie czy mu się uda. Ale hej, on chce zostać przywódcą, więc musi być we wszystkim dobry! Na pewno mu się uda, wystarczy uwierzyć w siebie. Szkoda, że muszą być cicho aby coś złowić. Dawno z nikim nie gadał w luźny sposób, a czuł, że właśnie z Płotką będzie mógł porozmawiać na różne tematy. No ale nich będzie, Klan jest najważniejszy więc najpierw po łowią, a później pogadają. Podszedł ostrożnie na bezpieczną granicę i włożył ogon do wody. Spodziewał się fali zimna, w końcu jest Pora Opadających Liści, ale woda nie była zimna, przynajmniej nie aż tak zimna jakby oczekiwał. Och, oby szybko spadł deszcz. Susza nie jest najlepsza dla nikogo, szczególnie dla lasu. Spojrzał jeszcze, czy nie rzuca cienia po czym przygotował łapę, czyli wysunął pazury. Czas na jego pierwszą zdobycz.
  Temat: Grzmiąca Rzeka - Kamienisty Brzeg
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 8065

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-10-10, 08:49   Temat: Grzmiąca Rzeka - Kamienisty Brzeg
Paproć wiedział, że są daleko od obozu, ale tym razem mu to nie przeszkadzało. Brudna Stopa jeszcze nie pokazała mu wszystkich terenów, ba, nie pokazała mu niczego poza Kocim Grzbietem, ale postanowił jej wybaczyć. W międzyczasie podszkolił się z całej teorii u Wiewiórczego Skoku, a teraz miał łowić ryby z Płotką. Nie jest tak źle. Rzecz jasna, jego trening się ciągnął już długo, ale hej, kto powiedział, że wszystkiego musi dowiadywać się od mistrzyni jako pierwszej? W końcu chce się na coś przydać, a jeżeli nauczy się łowić ryby, to będzie jeszcze bardziej przydatny niż przedtem. Jak na razie jego lista obowiązków była krótka, ale poszerzała się, rzecz jasna powoli, z każdym dniem. Puki co musiał polować i odwiedzać starszyznę. Od czasu do czasu chodził na patrol, chociaż nie znał terenów. Jeżeli trening trochę nie przyspieszy to sam dowie się wszystkiego jako pierwszy. Może dzięki temu pójdzie im szybciej? Nie chcąc zawracać sobie tym głowy, zajął się polowaniem. To dzisiaj jego przyjaciółka nauczy go łowić! Od jakiegoś czasu nie mógł znaleźć Agrest, swojej bliskiej przyjaciółki, więc musiał znaleźć kogoś innego, komu mógłby tak samo zaufać. A Płotka jest idealna, bardzo podobna do czarnofutrej. Może brzmiało to źle, ale Paproć bardzo polubił burą i nigdy nie myślał aby traktować ją tylko jako zastępczynię Agrest.
- To jak się łowi? - spytał i z radością zamachał ogonem.
//Płotka <3
  Temat: Kto zagra?
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 831
Wyświetleń: 65896

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-08-02, 21:08   Temat: Kto zagra?
Skoro tylko Paproć nie jest zależny od mg :pustka:
Dwie sesję na nim, tylko obóz, opcjonalnie wycieczka poza obóz ale tylko z wojownikiem
  Temat: Pusty Pień
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 10990

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-07-22, 21:51   Temat: Pusty Pień
Paproć, mimo iż był młody i nie poznał wielu kotów w swoim życiu, to i tak wiedział, że niezbyt lubi koty, które mają charakter chłodnego gbura. Zawsze są jakieś niemiłe, nic im nie pasuje czy coś w tym stylu. Czasami się zastanawiał czy takie koty moją partnerów, przyjaciół, lub jeszcze lepiej - rodzinę. Jeżeli tak, Paproć współczuje każdemu z powyżej opisanych kotów. Muszą mieć ciężko, bo ich gburowaty przyjaciel ciągle wymyśla, a oni, jeżeli nadal chcą mieć przyjaciela czy innego tego typu osobnika przy sobie, muszą się na to godzić, bo inaczej się pokłócą, a każda kłótnia z każdym powtórzeniem prowadzi do rozpadu przyjaźni, co w tym przypadku może być całkiem dobre. Czy Gromiak taki był? Możliwe, bo był dla cynamonowego nie miły, nawet jeżeli po prostu stwierdzał fakty. Paproć nie przejął się komentarzem nieznajomego, w końcu nie jest z Klanu Rzeki, więc nie grzeszy inteligencją, ale sam fakt że tak nieuprzejmie świadczyło o jego niewychowaniu.
- Mam mówić słodkim głosikiem? - spytał, starając się aby jego głos brzmiał najbardziej irytująca jak się da.
  Temat: Pusty Pień
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 10990

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-07-19, 19:45   Temat: Pusty Pień
Chwilę po odpowiedzi cynamonowego zapadła niezręczna cisza. Paproć, jako prawdziwy twardziel, nie miał zamiaru zaczynać nowego tematu, a jak się okazało jego rozmówca również. Czyli są w martwym punkcie, świetnie. Jednak cisza nie trawła długo, bo już po chwili jeden z ptaków zaśpiewał swoim cudnym głosem, co chyba ukoiło w jakiś sposób serce, a może i charatker kocura. Cynamonowy był delikatne zdziwiony zachowaniem Gromiaka, bo co jak co, ale raczej żaden twardziel nie mięknieje na widok czegoś takiego jak ptak. Ale skoro to już się stało, to w sumie można na ten temat poprowadzić rozmowę.
- Lubisz słuchać śpiewu ptaków? - spytał spokojnym, mniej chłodnym acz nadal delikatnie zimnawym głosem. Cynamonowemu również się to podobało ćwierkanie, ale skoro już się zawizą, że będzie twardy to nie miał zamiaru tego zmieniać, bynajmniej przez jakiś czas. Ciekawiło go jednak co odpowie kocur i czy w ogóle mu odpowie. Czy na powrót stanie się twardy? Czy zwyczajnie przytaknie i nie zrobi nic pozatym? Każda opcja wydawała się być możliwa, przez co cynamonowy coraz bardziej czekał na rozwój wydarzeń.
  Temat: Pusty Pień
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 10990

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-07-16, 15:19   Temat: Pusty Pień
IPierwsze dwie rzeczy, które przykuły uwagę cynamonowego, to wada kocura. Wada wymowy, rzecz jasna. Nigdy nie spotkał kota, który tak dziwnie przedłużałby literki, dlatego było to dla niego nowe. Ale tak pozatym, wątpił aby przeszkodziłoby im to w rozmowie. Drugą rzeczą było to, że Paproć z każdym słowem kocura się osfajał, a strach pod koniec wypowiedzi kocura prawie znikną, podobnie jak jakieś nerwowe tiki, które mogłby świadczyć o jego przerażeniu. Cóż, dobrze jest być kotem, który lubi zawierać nowe przyjaźnie. Póki co, Gromowicz nie był agresywny czy inne takie. Tak więc zapowiadało się na przyjaźń, o ile nieznajomy z imienia kocur wyrazi na to chęć. Ciekawe jak zareagowałaby na to Agrest. Mogliby się zapoznać! Fajnie jest mieć przyjaciela w innym klanie. A jak zareaguje Żwirek? Czy nie będzie zazdrosny? Albo Szerszeń? Przecież to jego najlepszy przyjaciel! Cóż, wrazie czego i ich zapozna. Najpierw jednak trzeba poznać jego imię.
- Yhm - stwierdził jednie, bez większego problemu z chłodnym głosem rozmówcy. Z każdą chwilą coraz bardziej uświadamiał sobie pewne części, przez co łatwiej reagował na kocura.
  Temat: Minione nieobecności
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108085

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-06, 18:15   Temat: Minione nieobecności
6.07-16.07
Całkowita nieobecność
Wszystkie konta
  Temat: Pusty Pień
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 10990

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-07-04, 22:22   Temat: Pusty Pień
Cynamonowy nie musiał długo czekać na odpowiedź. Już po chwili ją usłyszał. I w zasadzie była trochę inna niż się spodziewał. O ile co do słów nie miał żadnego problemu, o tyle do tonu głosu już tak. Spodziewał się usłyszeć głos poważny, a ten był chłodny i niezbyt przyjemny dla słuchu cynamonowego, który zazwyczaj słyszał pogodne, radosne głosy. No ale dobrze, musi coś zacząć, bo głupio będzie im stać tak i się na siebie patrzeć. Tylko jak zacząć temat rozmowy, aby nie wyszło, że jest delikatnie zestresowany i ciekawy jednocześnie.
- Jesteś z klanu Gromu, ta? - rzucił, aby zrobić sobie dobry wstęp do rozmowy. - Jaki on jest. Jaki jest ten Klan Gromu? - mruknął, a w jego głosie było słuchać, że to bardziej jako rzecz na rozmowę, a nie temat, który faktycznie go interesował. Może dowie się czegoś, a następnie popisze przed Czerwoną Gwiazdą?
  Temat: Pusty Pień
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 10990

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-07-03, 11:53   Temat: Pusty Pień
Cynamonowy chwile tak siedział, aż usłyszał szelest. Uniósł się gwałtownie i rozejrzał po drugiej stronie granicy. Po chwili dojrzał kocura, o wiele starszego i większego od siebie. Z początku spanikował i nerwowo odwrócił się w tył, chcąc dojrzeć tatę, ale go nie było. Pewnie chciał zobaczyć jak sobie poradzi. Jest prawie dorosły i jest twardy. Nie boi się żadnego ataku. W razie problemów ma tatę i własne pazury. Co prawda nie uczył się walki i zostałby powalany w jedno uderzenie serca, ale to już nie jest ważne.
- Dobry - rzucił jednie, jakby od niechcenia. Wiedział, że należało się przywitać i to tyle. Ale Paprocia interesowały inne klany i skoro ma okazję porozmawiać z jego przedstawicielem, a może i nawiązać przyjaźń, to może tu chwilę posiedzieć. Na szczęście nie był mały, a całkiem duży i przez to cynamonowy nie wyglądał na słabego. Pazurów nie wysuwał, ale starała się zrobić wrażenie twardego i delikatnie chłodnego, jak to by zrobił każdy członek Klanu Rzeki. Co dziwne udało mu się to całkiem dobrze, bo może i był miły w środku, ale kiedy trzeba udawać twardego to coś tam umie.
  Temat: Pusty Pień
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 10990

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-07-03, 08:59   Temat: Pusty Pień
Paproć w końcu wyszedł z obozu. Oczywiście, wychodził już wcześniej, na treningu, ale jaka to frajda chodzić przy mistrzyni i wszystkiego słuchać, a nie robić totalnie nic, bo nie zna niczego. Kojarzy tylko polowanie z nauk i nic pozatym, więc kiedy on skończył swoje obowiązki wraz z tatą, Brązowy Pysk zezwolił na krótki spacer do granicy i z powrotem. Mama też o tym wiedziała, więc nie powinno być problemów. Pozatym hej, miał prawie piętnaście księżycy! Jego rodzeństwo już polowało samemu, a on dalej nic. Miał jedynie nadzieję, że Brudna Stopa nie będzie zła. A w razie czego ma uzasadnienie, że ta go wolno trenuje. I jest jeszcze z tatą, więc nic mu nie będzie! Tak więc wyszli z obozu i szybkim tempem ruszyli do granicy Gromowej, bo co jak co, ale Paproć bardzo chciał poznać zapachy innych klanów. Po jakimś czasie dotarli do granicy, przy której Paproć chciał posiedzieć chwilę na osobności. Tata niechętnie się zgodził, ale powiedział, że cynamonowy cały czas będzie obserwowany. Więc kiedy tatuś znikną z pola widzenia, przysiadł spokojnie wdychając nowy zapach, a tatuś gdzieś go tam obserwował, ale robił to niezwykle dobrze, bo nawet on, z dobrym wzrokiem nie był wstanie go wyczuć, czy nawet zobaczyć.
  Temat: Propozycje
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75811

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-05-21, 12:52   Temat: Propozycje
To ja też się wypowiem
1. Otwarte zapisy do samotników i pieszczochów
TAK, tak, tak i jeszcze raz tak. Czasami mam wrażenie, że wcale nie ma samotników. Większość to koty, które wracają do klanów, czy też z nich odeszły zostały wygnane. Z takich czystych samotników to jest tylko Jaskółka i jej dzieci, więc jako posiadaczka Wstęgi - biała chciała stworzyć swoją gwardię, ale nie wyszło bo nie było kotów (pomińmy to, że jest pieszczochem). Nie mówię, że od razu każdy samotnik będzie chciał zabijać, będzie oschły itp. ale po prostu brakuje tego znaczenia, że na na Niczyich mieszkają tam samotnicy, bo w zasadzie są oni tylko w akcjach mg i brakuje takich grywalnych, którzy po prostu dodali takiego delikatnego postrachu klanom i sensu patrolom, które odbywają się koło granic z niczyim (bo takie też są często w postach). Zawsze można wprowadzić jakieś ostrzejsze zasady, aby te postacie nie szył do nkt. Po prostu dać od razu ich starszych (np. w przedziale od 30-60ks) i wtedy nie będę lgnęli do klanów. Poza tym, są bardzo długo zamknięte i w zasadzie tak trochę to stoi na tablicy.
2.1 Global eventy
Fajny pomysł, i można by założyć do tego temat, (temat z pomysłami na eventy, które najpierw przeglądałaby administracja, potem przywódcy/gracze/mg) bo bardzo pobudziłoby to fabułę, ale nie będę się więcej wypowiadać bo faktycznie może to rozwalić czaso i jest to duża robot dla mg i adminów.
2.2 Losowe eventy od MG
Tutaj podobnie jak powyżej, dobry pomysł i na pewno wprowadza realizm (brakuje trochę jakiś epidemii zielonego kaszlu/rodziny borsuczej itp.
2.3 Kontakt z Gwiezdnym Klanem
Wszystko zostało wspomniane wyżej
2.4 Poważne konflikty między Klanami
Narzucanie ich przez adminów nie jest dobrym pomysłem, ale ja nie odczuwam zbytnio nienawiści między klanami, brakiem terytoriów z powodu wielkiego klanu czy głodu w zimie i można by naprawdę wprowadzić jakieś ograniczenia typu: przy 80 kotach w klanie zaczyna brakować terenów łowieckich, a w ziemie (nie wiem czy tak jest) znacznie zmniejszać szansę w polowaniach, bądź do losowych eventów dać głód w klanie, ogólne osłabienie itp.
2.5 Zgromadzenia/spotkania medyków
Zgromadzenia? Chociaż jedno, bo nie miałam okazji zagrać i z chęcią, ale to zależy od przywódców i nie ma co przemęczać ludzi. O spotkaniach nie będę się wypowiadać, ale jeżeli losowe eventy by były, to myślę że Gwiezdni nawiedzaliby medyków i dawali ostrzeżenia. Bo skoro ich nie będzie to po co.
3. Temat do miotów
Jestem za, można by stworzyć do tego odzielny kawałek forum (temat 1. pytania/uwagi do miotów, temat 2. pomysły na postacie npc, temat 3. pomysły na mioty) według mnie usprawniło by to komunikację w tym temacie
4. Temat do propozycji
Może nie jest do konieczne w przypadku, zmiany jakiegoś szczegulików, punktu w regulaminie, ale w przypadku paru tematów omawianych na raz dobrze by był to mieć czyste wyniki, a nie tak porozrzucane.
5. Postacie z adopcji oddawane do npc.
Luźny pomysł, postać stoi długo w adopcjach (np. Kaczorek/Migotek) to nie idzie do zaginionych tylko do npc, bo niektórzy chcą mieć już jakąś rodzinę w klanie, inni nie, tak tylko podrzuciłam pomysł
6. Pomysły na fabułę
Można by gdzieś to przypiąć, bo tu zginie, a pomysły naprawę fajne i miłe do czytania uvu
  Temat: Kto zagra?
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 831
Wyświetleń: 65896

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-05-11, 08:43   Temat: Kto zagra?
Dzień Dobry
Sprzedam Cierpką Jagodę na 1 sesję, najlepiej Gromiacy
Chętni bić na pv na jakąkolwiek postać
  Temat: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 1843

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-04-01, 07:17   Temat: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Ciocia i Paproć weźmie na sesje jak podrośniecie :<3: :lgbt: :<3: :lgbt:
  Temat: Kto zagra?
Paprociowa Łapa

Odpowiedzi: 831
Wyświetleń: 65896

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-02-16, 07:15   Temat: Kto zagra?
poszukuję osób do aktywnej sesji na wszystkich moich postaciach. Chętni na pv

NIEAKTUALNE
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers