Znalezionych wyników: 34
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zielony Pagórek
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 12808

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-09-15, 13:30   Temat: Zielony Pagórek
Spodziewała się zwierzyny czy pustki a tutaj... Szczury. Meh, okropność! Samica gwałtownie stanęła, jak wryta, a końciki wąsów lekko drgnęły na widok tych paskudnych stworzeń. Może by jednego i złapała, ale aż siedem? Jak one w ogóle się tu wyżywają? W każdym razie dzięki gwiezdnym, że ją nie zauważyły, bo by jeszcze ją pogryzły i nałapałaby się tych śladów ich zębów i zakażeń.
Obłok ostrożnie i powoli cofnęła się o kilkadziesiąt kroków, po czym zmieniła kierunek, skręcając w prawo, kontynuując poszukiwania zwierzyny.
  Temat: Zielony Pagórek
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 12808

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-09-13, 16:26   Temat: Zielony Pagórek
No cóż, w sumie to mogła się spodziewać pustki, tym właśnie wkraczając w jedną z tych najnudniejszych faz polowania - wyszukiwanie zwierzyny. Jednak od polowania wspólnego ze Sroką trochę się nauczyła cierpliwości, tak więc poddawać się wcale nie zamierzała. Obłok szła dalej, nie zbaczając z kursu i dalej wytężając wszystkie swoje zmysły, mając nadzieję, że może przynajmniej znajdzie trop lub cokolwiek wydzielającego na tle trawy.
  Temat: Zielony Pagórek
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 12808

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-09-12, 17:03   Temat: Zielony Pagórek
Kolejny dzień, kolejne polowanie, bowiem dzisiaj Obłok zachciało się coś upolować. Tym razem za miejsce sobie wybrała Zielony Pagórek i to bez żadnego towarzystwa.
Śnieżnobiała nowo mianowana wojowniczka uniosła łeb, po czym podążyła spokojnym chodem w stronę, z której dochodził wiatr, ciągle węsząc i nasłuchując, a czasem rozglądając się za zwierzyną w otaczającym jej lesie, nie zwracając zbytniej uwagi na zapachy pozaklanowych kotów, skupiając się jedynie na poszukiwaniach.
  Temat: Trawiasta Dolina
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 17512

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-15, 16:48   Temat: Trawiasta Dolina
I znów martwa cisza. Obłok już powoli zaczynały puszczać nerwy, bo ilekroć się stara to i tak zostaje z pustymi łapami. Gdyby nie te kopce, to już by pewnie dawno ochrzaniła to i wróciłaby do obozu. Ale nie, chciała jeszcze się trzymać i nie poddawać się tak łatwo. Kto wie, może prędzej, czy później jej cierpliwości się opłaci, prawda? Tak czy siak, postanowiła dalej siedzieć obok kopca, wypatrując, choć jakichś kretów, chociaż koniuszek ogona powoli uderzał lekko o ziemię z powolnej utraty cierpliwości.
  Temat: Trawiasta Dolina
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 17512

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-04, 17:19   Temat: Trawiasta Dolina
No i o to chodziło! Obłok uśmiechnęła się w głębi duszy, widząc kopce. A może to Kretowisko? W sumie to nie ważne, dla niej liczyło się to, że w końcu coś znalazła. Postanowiła podejść do jednego z najbliższych. Usiadła i cierpliwie czekała, od czasu do czasu zerkając na inne, aż któryś z nich może się pokaże.
A może to faktycznie znak? Albo to jej myśli Gwiezdni usłyszeli? Kto wie? Oby było tak dalej, bo śnieżnobiała wcale nie zamierzała wracać z pustymi łapami. Tym bardziej że widok kopców ponownie zapalił w niej iskrę nadziei.
  Temat: Trawiasta Dolina
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 17512

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-07-22, 17:12   Temat: Trawiasta Dolina
No i proszę, na coś w końcu Obłok natrafiła! Była to... Mucha. Nie wiedziała już, czy to Gwiezdni chcieli zrobić sobie z niej ubaw za ten sparing z Kornikiem, czy to jenot wszystko spłoszył.
Obłoczna Łapa nawet nie próbowała łapać muchy, tym bardziej że sama sobie to darowała i odleciała. Mimo coraz bardziej znikomych nadziei Obłok postanowiła jeszcze kawałek się przejść, mając nadzieję, że może tym razem szczęście się do niej uśmiechnie i los ześle coś więcej, niż muchę. Postanowiła po raz ostatni spróbować szczęścia.
  Temat: Trawiasta Dolina
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 17512

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-07-14, 11:52   Temat: Trawiasta Dolina
Eh, kolejny pech. Cóż, przynajmniej nie przytrafił jej się żadny drapieżnik. Jednak Obłok nie zamierzała się tak łatwo poddawać i uparcie kontynuowała poszukiwania zwierzyny. Szła dalej, tym razem lekkie skręcając wprawo, mając nadzieję, że może tam się jej coś przytrafi.
Tymczasem Sroczy Ogon pewnie już znalazł sobie coś do jedzenia. No i dlaczego ona ma tak ciężko, co? Gdzie jest ta sprawiedliwość?
  Temat: Trawiasta Dolina
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 17512

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-07-06, 12:19   Temat: Trawiasta Dolina
- Dobrze - szepnęła, po czym podążyła za wojownikiem i jak już ten był gotowy do dalszego polowania, ona również wyostrzyła zmysły i powoli oddalając się od Sroczego Ogona, zaczęła wypatrywać zwierzyny.
Trochę to było niespodziewane, że natrafili się na jenota, na szczęście oni nigdy nie atakują pierwsi. Najwidoczniej nie wszystkim los sprzyja. W sumie to ona wtedy nie znalazła zupełnie niczego, w porównaniu do niego. Natrafił na drapieżnika, a ona nawet nie złapała trop. No cóż... czasem tak bywa!
  Temat: Kępy Traw
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 13291

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-06-29, 15:54   Temat: Kępy Traw
No czemu akurat z nazwy? Mieszkają koło rzeki i świetnie pływają. Po prostu Obłok tego jeszcze nie widziała. Może dlatego, że jeszcze nie było zbytnio takiej potrzeby? Mają kamienie, mają dużo lądu, a z rzeki to korzystają głownie dla łowienia ryb i to nie tak często.
A no tak, życie Wichrzaka raczej niczym się nie różni od jej życia. No ale można było chociaż się dowiedzieć, co tam przerobił na treningu.
- Sokoli Cień, tak? - mruknęła. Nie znała takiego kota, chociaż brzmi ono znajomo. - A moim kiedyś był Bursztynowy Wchód. Teraz jednak zmienili mi mistrza i jest nim Wiewiórczy Skok. Ja też już prawie wszystko przerobiła. Została mi jedynie walka. Chociaż w sumie to się tego obawiam, tym bardziej z kotką, którą mało znam. - dodała. No i jeszcze raz postanowiła się pointeresować życiem czarnego kocura - A to prawda, że biegacie tak szybko, jak wiatr i gonicie zające?
  Temat: Trawiasta Dolina
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 17512

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-06-29, 15:38   Temat: Trawiasta Dolina
No tak, właśnie przyszedł czas na swoje pierwsze prawdziwe polowanie! Razem z wojownikiem! W sumie to, co za różnica, z kim? Dla Obłok liczyło się przede wszystkim polowanko!
- No tak, zaczynamy! - odparła, po czym widząc, jak jej nowy towarzysz oddalił się w swoją stronę, ona zaczęła swoje od razu na miejscu.
Z lekko ugiętymi łapami powoli szła w pod wiatr, probując znaleźć jakąś zwierzynę. Ciekawe, na co się ona natrafi, co?

//zapraszamy mg UwU
  Temat: Trawiasta Dolina
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 17512

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-06-19, 12:36   Temat: Trawiasta Dolina
Obłok dzisiaj bardzo zachciało się polowanka. Niestety, sama raczej nie mogła pójść, gdyż nie umiała zbytnio walczyć, dlatego umówiła się z pewną osobą, by razem poszli. Miał to być podobno wojownik. Co prawda słabo go znała, ale co z tego? Jedyne, co dla niej się liczyło, to polowanko. Z drugiej strony będzie fajniej polować razem, niż pojedynczo. Można będzie popatrzeć, jak ktoś inny poluje no i do tego doświadczony wojownik zawsze ukaże na błędy lub obroni, jeśli będzie taka potrzeba. I oczywiście nowi znajomi!!!
Przyszła do ustalonego wcześniej miejsca. Czekała sobie, siedząc na miękkiej trawce i grzejąc się na ciepłym słońcu.

//Sroczy Ogon)
  Temat: Kępy Traw
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 13291

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-06-08, 10:00   Temat: Kępy Traw
Na szczęście, ten błąd nie był taki straszny, bo zdała sobie z tego sprawę. Już zdążyła poprawić swoją małą uczennicę. Oby tylko to się nie przytrafiło podczas treningu.
- Nie wiem, jeszcze nigdy nie widziałam pływającego kociaka, no i sama jeszcze się nie nauczyłam. Ale pewnie to mi pójdzie szybciej, niż u innych. Podobno wyróżniamy się unikalnym futrem, przystosowanym do tego. - zaczęła opowieść o swoim klanie. Liczyła na to, że młody Wichrzak coś więcej powie, chociaż o czym mógł rozmawiać? - No, czasami zjadamy rybki, ale bardziej wolimy coś upolować na lądzie. - odparła.
Skoro już opowiedzieli coś o swoich klanach, to może lepiej się pointeresować samym życiem. A co można się dowiedzieć od terminatora? No jasne, że musi być trening!
- Słuchaj, jesteś t e r m i n a t o r e m, zgadza się? - zapytała wstępnie - To może coś opowiesz o swoim terminatorskim życiu? No wiesz, kto jest twoim mistrzem? Co tam przerobiłeś już na treningu?
  Temat: Nora pod Drzewem
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 10015

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-06-05, 15:19   Temat: Nora pod Drzewem
Widać było, że pewna kotka zrobiła to specjalnie, wiedziała, że tutaj jest granica, przy tym jednak nie miała złych zamiarów. Wciąż jednak pozostawało jedno pytanie: Dlaczego? Po co ktoś, kto wie, co się może stać, robiłby rzeczy ot tak? Jest jeszcze dużo rzeczy, których by można było zrobić i może by nawet były bardziej pożyteczne, niż wybawianie Rzeczniaków tak dla zabawy. Obłok machnęła ogonem z niezadowolenia, jednak postanowiła nie wyciągać pochodnych wniosków.
- To, czemu to zrobiłaś? Nie masz nic innego do roboty? - odparła śmiało, a może nawet lekko grubo, podnosząc głos. Już nie bała się tej samotniczki-rówieśniczki. Po chwili trochę się uspokoiła, i postanowiła dowiedzieć się innych rzeczy. - Obserwowałam cię. Jakoś nie wyglądasz za dobrze... Powiedz mi, czy coś ci się stało? - spytała spokojnie, lecz ostrożnie i rozważnie. Nie chciała wyglądać wścibsko czy tam wrogo, czy inaczej, niż jest w rzeczywistości. Obłocznej Łapie wydawało się, że coś z tą samotniczką jest nie tak. Może coś boli? Może nie powinna przyprowadzać obcych do lecznicy, jednak nie chciała zostawić bez pomocy cierpiącego kociaka - I wybacz za mą grubość, nie chciałam cię obrazić. - dodała.
  Temat: Kępy Traw
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 13291

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-05-27, 11:40   Temat: Kępy Traw
A co tam, dla niej takie powitania już stały się normą. Może nie powinna była pierwsza zdradzać swojego imienia? W sumie to Obłok nie była zbytnio ostrożna w planie znajomości, dla niej liczyło się tylko to, żeby nikt ją nie zaatakował.
- Ciekawe imię - skomentowała, gdy usłyszała, jak się przedstawił - [b]Pasuje do twojego ciemnego futra!
Dobrze, że są koty, których imię można od razu rozpoznać po kolorze ich futra.
- Co? Nie... - odpowiedziała. Zdaje się, że pojawił się kocur, który zainteresował się jej blizną. Obłok nie miała nic przeciwko, by opowiedzieć krótką - o ile można tak nazwać - historię - To był taki mały sparing z moim kolegą. Wszystko było dobrze, póki on nie dziabnął mnie w ogon. Musiałam pójść do lecznicy, bo rana była poważna. A ta blizna to taka pamiątka po tym, co zaszło.
Trochę jej przeszkadzało to rozciąganie litery s, przypominając ssssyczenie, ale nie chciała się wtrącać, ani nawet pytać dlaczego.
- Słuchaj, jesteś z klanu wichru, zgadza się? To może coś o tym opowiesz? - zapytała, była również ciekawa swojego rozmówcy jak on sam - A konkretnie to jak sobie żyjecie ez medyka? Kto tam naucza waszego termina... - Obłok zupełnie zapomniała, że to Grom nie ma medyka. Ojejku, a cóż to będzie za rozczarowanie Agreścik, która ma nauki? Właśnie dopiero teraz sobie przypomniała o swoim błędzie. Matko, co z niej za zapominalska kotka! Dosłownie zatkało, nie wiedziała, co zrobić, jedynie cicho rzekla - Ale to grom nie ma medyka...
  Temat: Nora pod Drzewem
Obłoczny Puch

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 10015

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-05-22, 10:30   Temat: Nora pod Drzewem
Uważnie obserwując samotniczkę, z czasem coraz bardziej zdawało jej się, że nie jest groźna. Nieznajomy poruszał się jakoś podejrzanie wolno, jakby coś ją bolało. Obłok wciąż jednak nie odważyła się na to, by pokazać swoją osobę. Nie chodziło o strach, przeciwnie, była bardzo chętna do zawarcia nowej znajomości, była po prostu ostrożna i wiedziała, że nie każdy ma dobre zamiary. W pewnym momencie zauważyła, jak niebieska kotka podchodzi za blisko do granicy. Normalnie to powinna ją przegonić, jednak wciąż nie miała pewności tak sam na sam to robić. No ale cóż, z drugiej strony musiała przestrzegać kodeksu wojownika, a nie wpuszczać byle kogo na terytorium. Postanowiła w końcu więcej nie zwlekać i szybciutko podbiegła do samotnika, zatrzymując się tak, by wciąż zachować dystans.
- Witaj! - powiedziała, starając się zachować niezbyt grubo - Wiesz, tutaj jest jakby granica z klanem Rzeki, więęc wiesz... - przerwała, wskazując na to, by trochę się cofnąć - Lepiej zachować dystans, bo inaczej będę musiała cię przegonić. - dodała.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers