Znalezionych wyników: 7
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leśna Sadzawka
Mysia Łapa

Odpowiedzi: 178
Wyświetleń: 11842

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-10-04, 10:05   Temat: Leśna Sadzawka
Mysia Łapa sterczał w miejscu patrząc jak Różana Łapa pięknie pływa w jeziorze. Był pełen podziwu, że kotka to potrafi. On jedyne co to jest w stanie złowić rybę nic więcej. Jest przekonany, że gdyby on próbował tak jak ona unosić się na wodzie to by się utopił z takim ciałkiem.
Oj tam, oj tam. Może i jest trochę tłusty, ale bliznę to on ma, nawet dwie. Na karku. Nauczył się nawet od brata, żeby mówić, że zorbił mu to jastrząb a nie kruk. Mysia Łapa generalnie nie ma problemu z tym, że jest trochę większy od innych. Taka już jego uroda. A lubi jeść po co zabierać sobie tą przyjemność. Kotka za to widać było, że jest od niego zdecydowanie chudsza. W szczególności wyraziste było to teraz gdy jest mokra.
- Pfomyślałem, sze pfo tahim fysiłku bfędziesz głofna. Mosze chsesz rrryjófkę? - powiedział nadal trzymając zdobycz w pysku.
  Temat: Kto zagra?
Mysia Łapa

Odpowiedzi: 833
Wyświetleń: 66214

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-10-04, 09:55   Temat: Kto zagra?
Mam na Myszy 2 sloty i mogę oddać go na sesję. Najlepiej w obozie ewentualnie na terenach lub na granice też mogę go wyciągnąć
  Temat: Propozycje
Mysia Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 76102

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-09-06, 12:00   Temat: Propozycje
Ja chciałabym zaproponować, żeby ktoś przejął Drzewo Genealogiczne. Poruszałam już jakiś czas temu ten temat. Z drzewka często się korzystało, a im dłużej będzie stało tym trudniej będzie je potem uzupełniać. Wiadomo, nie jest to jakoś bardzo ważna sprawa, ale wystarczy wyznaczyć osobę/dwie, które by się tym zajęły.
  Temat: Leśna Sadzawka
Mysia Łapa

Odpowiedzi: 178
Wyświetleń: 11842

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-08-26, 18:55   Temat: Leśna Sadzawka
Mysia Łapa nie miał ulubionego miejsca poza obozem. Najbardziej lubiał leżeć u siebie nad Ziołowym Wzgórzem. Jego tłuste i nie przysyłam do ruchu ciało po prostu nie lubiło dłuższych spacerów. Dzisiaj jednak postanowił, że wykorzysta lekcje z polowania z Słonecznikową Pestką i Orlikowyk Piórem i coś upoluje. Jego pamięć nie była taka szczegółowa, ale udało mu się złapać ryjówkę. Dyszał jednak ze zmęczenia. Wziął więc zdobycz w pysk i ruszył gdzieś przed siebie próbując wrócić do obozu. Nie znał jeszcze terenów i trochę się zgubił. Głupio, że wyszedł sam. Następnym razem pójdzie z kimś. Na przykład z braciszkiem Migotkiem. Na razie był zdany na łaskę patrolu który znajdzie. Szedł więc lekko roztrzęsiony, kiedy jego łapa nagle wpadła w coś mokrego. Wystraszony lekko podskoczył, przez co się ochlapał. Spojrzał przed siebie i w wodzie ujrzał kotkę. Widział ją czasami w obozie. Ale kim była? Nie miał pojęcia. Wiedział tylko, że trochę próbowała pływać. No nieźle! To tak się da? Nie wiedział, że to możliwe. Był przekonany, że się można w wodzie tylko utopić. Nie próbował jednak tego zrobić. Był zmęczony. Chciał się tylko przywitać z Klanowiczką i może porozmawiać. Wszedł odrobinę do wody mocząc sobie tylko nogi i zamachał swoim długim ogonkiem. Może ona zechce jego ryjówkę? Może się nią zawsze podzielić.
  Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Mysia Łapa

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 655

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-08-11, 11:15   Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Miot Trzciny so nice :<3:
Może wezmę kociaczki jakieś na sesje czy nauki cmok :*
  Temat: Propozycje
Mysia Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 76102

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-05-20, 20:12   Temat: Propozycje
Ja jestem jak najbardziej na tak. Otworzy to możliwość utworzenia ciekawej fabuły i relacji pomiędzy samotnikami + będzie łatwiej o znalezienie kogoś na sesje
  Temat: Mgiełka
Mysia Łapa

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 136

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2020-02-11, 17:22   Temat: Mgiełka
Imię: Mgiełka
Klan: Wichru
Ranga: Kocię
Wiek: 1ks





Opis wyglądu:
[0-6ks] Kotka Jest drobniutka wręcz malusieńka, ma długie smukłe łapki i giętki kręgosłup, pyszczek trójkątny i smukły. Oczy duże i szeroko otwarte. Trójkątne uszka wesoło strzyżą za każdym dźwiękiem. Jest rudego umaszczenia z białymi elementami. na pyszczku tuż pod noskiem biały kawałek sierści i pod oczami dwa białe paski. Sam pysk przez gardło po brzuch jest białą plamą futerka. na czterech łapkach są białe skarpetki gdzie na tylnych są dłuższe ( do piętki) Końcówka ogona również jest zabarwiona na biało. Kolor oczu jak u kociaka jest jasnobłękitny który w wieku 4 księżyców zmieni się w bursztynowy. Nosek jest koloru jasno różowego tak jak poduszki łapek. Futerko Pręgowane Klasycznie.





Opis charakteru:
Jest bardzo wesołą i ciekawską kotką która pragnie nauczyć się życia najlepiej jak to tylko możliwe, szuka ciągle partnera do zabawy i wygłupów przez co pałęta się pod nogami starszych kotów, zaczepia uczniów i wojowników namawiając ich do zabawy. Jest roztrzepana i bardzo ciężko jest jej utrzymać coś w tajemnicy. Więzy rodzinne są dla niej bardzo ważne już w tak młodym wieku





Historia:
Urodzona i wychowana w żłobku w klanie wichru. (na dzień dzisiejszy)
Rodzice:
Matka: Zwinna Łapa
Ojciec: Pszeniczny Grzbiet
Starsze rodzeństwo: Owsiana Łuska, Sikorcza Łapa, Psia Łapa, Kwiecista Łapa (Nirvana), Żytnia Łapa.
Rodzeństwo z Miotu: Migotek, _, _, _, _,




Statystyki:

20 punktów do rozdzielenia:
Siła (S): 4
Zręczność (Zr): 6
Szybkość (Sz):5
Zmysły (Zm): 5

100 punktów do rozdzielenia:
Punkty Życia (HP): 60
Punkty Wytrzymałości (W): 40

Czy zgadzasz się na ewentualną adopcję postaci? Yup
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka







Fort Florence











Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF





Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDream



amaimon

vampire-knight

the-avengers