Znalezionych wyników: 10
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Minione nieobecności
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108088

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-08-21, 13:39   Temat: Minione nieobecności
moja aktywność mocno się zmniejszyła, więc nawet nie będę się oszukiwać, że znajdę czas podczas tych wszystkich rodzinnych wyjazdów, więc
Muszelka
nieobecność do końca sierpnia lub nieco dłużej
  Temat: Piaszczysta Mielizna - zachód
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 8872

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-06, 14:53   Temat: Piaszczysta Mielizna - zachód
Dziękuję, Skrzące Słowo – podziękowała grzecznie za jego pochwałę, uśmiechając się promiennie. Wyglądało na to, że bury kocur lubił rozsądne koty, co zanotowała sobie gdzieś z tyłu głowy. Zbytnio ją to nie zdziwiło, w końcu musiał być wzorowy, skoro tak szybko został wojownikiem. W dodatku pamiętała jak przychodził do Chruśniaka przynosząc im jedzenie, a to chyba wykraczało poza normalne obowiązki wojownika. Chociaż co do tego nie była pewna. Jeszcze musiała wiele nauczyć się o systemach działających w klanie. Mimo wszystko było to o wiele bardziej skomplikowane, niż myślała na początku.
Oh, czyli posiadałeś dwóch mentorów, ale mimo to tak szybko przeszedłeś trening? Imponujące! – skomentowała przekrzywiając główkę. Nie spotkała jeszcze żadnych z jego mentorów, ale chciała wiedzieć co jest na rzeczy z Sokolim Skrzydłem... albo może po prostu jest leniwy. Niczego nie wykluczała.
Szła nadal powoli za kocurem, starając się utrzymać jego tempo i w międzyczasie rozglądając się po miejscach, które mijali. Jednak kotka z natury nie lubiła ciszy, tym bardziej jak spędzała czas z innymi kotami. Bycie w niezręcznej sytuacji było jak coś co unikała jak okna, w końcu nikt nie wspominał niezręcznych chwil z innymi kotami, a przynajmniej nie ona.
Trochę mi smutno, że jedynym, kto przyszedł na ceremonię był Skała, najpewniej reszta jest chora – zaczęła smutno, spoglądając w stronę obozu. Musiała w końcu zacząć jakiś temat, a rozmowa o rodzinie brzmiała dobrze, skoro jeszcze nie wiedziała z jakiego miotu pochodził kocur idący koło niej. – A twoje rodzeństwo, Skrzące Słowo? Też jest już wojownikami?
  Temat: Piaszczysta Mielizna - zachód
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 8872

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-04, 19:19   Temat: Piaszczysta Mielizna - zachód
Nie miałam takiego zamiaru, zacznę wychodzić częściej dopiero kiedy mentor stwierdzi, że potrafię się sama obronić – odparła na słowa kocura. O ile bardzo ciągnęło ją do wędrówek i poznawania nowych terenów oraz być może minimalnej dawki adrenaliny, tak nie była głupia. Po co miała narażać swoje zdrowie, a potem siedzieć nie wiadomo ile w lecznicy, podczas gdy chociażby Skała będzie trenował w najlepsze? Nadal w głowie miała obietnicę, którą zaprzysięgła samej sobie, że zostanie jak świetną wojowniczką jak najszybciej. W końcu posiadanie celów było czymś... intrygującym. Nadawało sens temu co robi.
Na spostrzeżenie Skrzącego Słowa kiwnęła powoli głową. Coś w tym było. O ile posiadanie mentora, który miałby jakieś inne cele niż tylko wyszkolenie terminatora i bycie super wojownikiem brzmiało dosyć intrygująco, tak Muszelka nie była pewna co do tego, czy chciałaby przeżywać to w pierwszej osobie. Kolidowało to z jej postanowieniem o zostaniu szybko wojowniczką, więc wolała spasować i cieszyć się Węgorzowym Gardłem. A może tak naprawdę nie był tym jakim go odebrała po pierwszym dniu? Kto wie, kto wie.
A kto był twoim mentorem, Skrzące Słowo? Jeśli mogę spytać – spytała. Skoro już się spotkali i zapowiadało się, że spędzą ze sobą trochę czasu tego dnia, to równie dobrze mogła się trochę o nim dowiedzieć. Widząc, że wskazuje głową, aby za nim poszła, Muszelka ruszyła powoli. Uśmiechnęła się nieco szerzej niż zwykle i napuszyła swoje futerko. Nie mogła się doczekać tego, co pokaże jej kocur! Dawno tak bardzo nie czuła się zadowolona z tego, co kiedyś zaproponowała.
  Temat: Piaszczysta Mielizna - zachód
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 8872

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-07-26, 13:52   Temat: Piaszczysta Mielizna - zachód
Dzień minął mi bardzo dobrze... cieszę się, że już mogę wychodzić z obozu – odpowiedziała radośnie na pytanie Skrzącego Słowa, patrząc na tereny Klanu Rzeki rozciągające się przed nimi. Raz po raz słychać było śpiew ptaków z oddali lub szelest liści. Liści? Co do tego nie mogła być pewna. Po krótkiej chwili dodała jeszcze – Węgorzowe Gardło wydaje się być bardzo miły.
Nie miała jeszcze wystarczająco wyrobionego zdania o trenowaniu, aby stwierdzić czy jest zadowolona ze swojego mentora, ale nie mogła przecież narzekać. Przede wszystkim było to niegrzeczne, a ona nie chciała mieć złej relacji z mentorem - w końcu skąd może wiedzieć czy Skrzące Słowo się z nim nie zna? W klanie było dużo kotów, jedno słowo i już mogłyby krążyć wokół niej plotki. Dodatkowo nie miała tak naprawdę na co teraz narzekać, wszystko wyglądało dobrze.
Co do rozmowy ze Skrzącym Słowem to ona również miała nadzieję, że zejdą na jakieś ciekawsze tematy, chociaż nauczona była delikatnie postawiać kroki. Może niepotrzebnie? Na ten moment trudno było jej wyobrazić sobie coś, co mogłoby obrazić kocura. Przynajmniej jeśli nie będzie wyraźnie starać się tego zrobić...
Na jego słowa zamrugała parokrotnie. Faktycznie, czuła się trochę zmęczona, ale nie na tyle, aby zatrzymało to ją od dobrze spędzonego czasu. Może nie była zbyt silna, ale powinna do czegoś wykorzystać swoje długie łapy.
Skoro już tu jesteśmy, to nie mogę się wycofać, prawda? – zaśmiała się melodyjnie, przechylając główkę i patrząc na kocura – Masz już jakiś pomysł gdzie się przejdziemy?
  Temat: Piaszczysta Mielizna - zachód
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 8872

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-07-24, 22:08   Temat: Piaszczysta Mielizna - zachód
Muszelka mimo wielu wrażeń, jakich doznała na treningu nie zapomniała ani na chwilę o tym, że zaraz po nim spotka się ze Skrzącym Słowem. Mimo jej poprzednich zmartwień, czas między ich ostatnim spotkaniem a dzisiejszym dniem upłynął zaskakująco szybko. Nie spodziewała się, że następnym razem kiedy zamienią ze sobą słowo będzie już dzierżyła nowe, o wiele ciekawiej brzmiące imię. Zbytnio się nad tym nie zastanawiała, ale w jej głowie pojawił się obraz kota z łapą złożoną z muszelek. Wyglądało to cudownie i majestatycznie!
Z tymi myślami szła w kierunku miejsca, w którym powinna spotkać się z Skrzącym Słowem. Jej kroki były lekkie i wyglądała nieco lepiej niż podczas siedzenia zamknięta w obozie. Nawet jej oczy błyszczały czymś nowym, czymś szczerym i radosnym. W momencie, w którym dostrzegła burego kocura uśmiechnęła się i skinęła mu głową na powitanie, podchodząc nieco bliżej.
Dzień dobry, Skrzące Słowo – przywitała się jak nakazała jej kultura, a następnie przyjrzała mu się z ciekawością – Dobrze mija ci dzień?
Były to co prawda formułki, których nauczyły ją starsze koty, ale bardzo dobrze sprawdzały się przy wywołaniu dobrego pierwszego (albo drugiego!) wrażenia, więc ich bez wahania używała.
  Temat: Minione nieobecności
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108088

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-02, 22:27   Temat: Minione nieobecności
byłam ostatnio nieco mniej aktywna, ale mam dużo wyjazdów, w dodatku cały czas atakują mnie bóle głowy, więc nie oczekujcie ode mnie odpisów na Muszelce do poniedziałku albo dłużej, chociaż mam nadzieję, że szybciej wrócą mi siły i... czas
  Temat: Minione nieobecności
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108088

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-06-08, 22:35   Temat: Minione nieobecności
muszelka
zmniejszona aktywność przez tydzień? (do 15.06)
ogółem to czuję się koszmarnie i nie mam siły na posty, ale na pewno będę coś skrobać, tylko piszę tutaj na wszelki wypadek :pustka:
  Temat: Kto zagra?
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 831
Wyświetleń: 65899

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-05-04, 13:57   Temat: Kto zagra?
szukam osoby do wątku, mogę rozdać aż dwa sloty :<3:

fajnie byłoby popisać z jakimś terminatorem/wojownikiem, ale z innymi kociakami też mogę (mam na myśli tylko Klan Rzeki)

[nieaktualne]
  Temat: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 1339

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-05-02, 09:54   Temat: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Mogłabym też zostać dopisana do listy?
  Temat: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Muszelkowa Łapa

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 1843

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-04-06, 23:56   Temat: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Cześć :ha:
Bardzo chciałam wraz z moim przyjacielem jako rodzeństwo (nazywa się Wodorost) dołączyć do Klanu Rzeki, ponieważ będą tam akurat ludzie, których znam i chcielibyśmy dołączyć podobnie, żeby móc swobodnie pisać razem
Czy byłaby możliwość dodania dwóch miejsc? Możemy jeszcze poczekać aż się zwolni, ale boję się, że wtedy nie będzie dwóch miejsc :c zauważyłam, że są chyba adopcje, ale nie potrafię wczuwać się w postać, która nie została stworzona przeze mnie :<3:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers