Znalezionych wyników: 27
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pytania
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 375
Wyświetleń: 42340

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-09-28, 15:05   Temat: Pytania
To jest własna postać. To jest postać, na której dalej widnieje stworzona przez gracza karta postaci, jej wygląd, charakter, historia, nawet jej avatary; bo mówisz o nowych kartach, ale tych, póki postać nie została adoptowana, nie ma. Wszystko należy do pierwszego gracza. Informacje z konta też są jego. Dalej jest prawowitym właścicielem postaci, bo ta nie została nikomu przekazana - wisi w adopcjach. Czeka na nowego właściciela, którego nie ma. To nie jest nowy twór kogoś innego, jeśli ten ktoś inny nawet się nie pojawił.
To wciąż poświęcony na nią czas. 15, 10 postów, nie ważne ile - to wciąż jest czas usera poświęcony na kreację postaci. I jeśli chce odzyskać tę postać, bo, o dziwo, ludzie nie są nieomylni i czasami żałują swoich decyzji - ma do tego prawo. Jako pierwszy. Pomijając moją sytuację z odbieraniem postaci z adopcji, mieliśmy też sytuację ze Złamaną Łapą. Odebraną z adopcji przez prawowitego właściciela, mimo tego, że znalazł się na nią inny chętny. Bo to on miał do niej największe prawo i był brany pod uwagę jako pierwszy. Więc skąd nagle pomysł, że nie ma się żadnych praw do tej postaci i można danej osobie odmówić o tak o, po prostu?

Wciąż pozostaje kwestia, którą Błoto podkreśliła. I wciąż pozostaje sprawa Księżyca, pozostawiona bez jakiegokolwiek słowa (chociaż już rozwiązana, ale znowu - za plecami dyskusji. A czegoś takiego miało nie być).
  Temat: Minione nieobecności
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108067

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-09-11, 17:34   Temat: Minione nieobecności
mglista łapa, larwa
na czas nieokreślony
  Temat: Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 1669

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-08-04, 00:18   Temat: Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
*liże miejsce* moje, nie oddam!!!!!!
  Temat: Propozycje
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75799

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 22:31   Temat: Propozycje
Ja również podbijam Białą <3
  Temat: Propozycje
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75799

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 13:19   Temat: Propozycje
Osobiście uważam, że wybory jednak powinny być przeprowadzone w formie ankiety, w której dodatkowo można ustawić, z tego co się orientuję, ukazanie wyników dopiero przy jej zakończeniu. Wybory jawne okej, mogłyby być dobre, ale w sytuacji, gdzie dużo ludzi boi się wypowiedzieć, raczej powinniśmy z nich zrezygnować. Dodatkowo - uniknęlibyśmy głosowania za innymi, za większością, tylko każdy głosowałby za samym sobą, w końcu nikt nie widziałby wyników.
Dodatkowo myślę, że fajnie byłoby móc zadawać kandydatom... Pytania? W razie własnych ewentualnych wątpliwości, by móc je rozjaśnić. Z jednej strony można zrobić to poprzez pw, ale z drugiej jeśli pytania i odpowiedzi byłyby dostępne (chociażby w innym temacie czy pod samą ankietą, jeśli takowa by się pojawiła), każdy miałby możliwość przeanalizowania ich.
Dalej podbijam możliwość głosowania tylko dla tych, którzy mają aktywną postać. Mam nadzieję również, że te incognito osoby wróciły na faktycznych warunkach regulaminu, miast go łamiąc.
  Temat: Propozycje
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75799

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 12:36   Temat: Propozycje
Nikt nie napisał, że niektórzy mają nie głosować - nvm, źle doczytałam. Tak, jak najbardziej każdy powinien móc głosować, każdy, kto ma aktywną postać i gra. A sami kandydaci powinni mieć jakiś staż na forum (tak też zrozumiałam wypowiedź Ćmy).
Podpisuję się jak najbardziej pod wszystkim, co tutaj padło - zgłoszenia koniecznie powinny się pojawić, bo zupełnie nie widzę tego, by wybierać ze wszystkich userów, łącznie z tymi, którzy nie chcą objąć stanowiska. Lepiej, by pojawiły się osoby faktycznie chętne, a nie wytypowane na przypale 😬
  Temat: Propozycje
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75799

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-23, 18:04   Temat: Propozycje
Tak Fiołku, chodzi dokładnie o wybranie przez graczy z osób, które wyrażą chęć na zajęcie się forum. Przynajmniej tak to zrozumiałam, bo padały słowa, by zebrać zgłoszenia.
  Temat: Propozycje
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75799

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-21, 19:28   Temat: Propozycje
Czerwona Gwiazda napisał/a:
W dodatku w przypadku tego, że nowi admini zawsze wybierani są tylko przez starych adminów dochodzi do sytuacji, że grono administracji stanowi w zasadzie jedno koło. I tu nie chodzi o cokolwiek w stylu "jest kółeczko wzajemnej adoracji które przekazuje sobie pałeczkę nikogo innego nie dopuszczając" a o to, że przez to brakuje często świeżego spojrzenia na sytuację oraz zmiany punktów widzenia. Ludzie z reguły wybierają na swoich współpracowników nie tylko osoby, "z którymi będzie im się dobrze pracowało" ale osoby które mają podobne zdanie do nich i się z nimi zgadzają. I w samym zamyśle nie ma w tym nic złego, bo to coś naturalnego dla ludzi, ale prowadzi do tego, że jeśli na forum istnieje jakiś problem to jest spora szansa, że nie zostanie on w ten sposób skutecznie naprawiony, jesli ktoś nie uznaje go za problem - bo będzie potem wybierał osoby o podobnym zdaniu do swojego które równiez nie uznają tego za problem. I tak w kółko.


Całkowicie się pod tym podpisuję! To jest kwestia, która mnie nurtuje od bardzo długiego czasu, ale nie potrafiłam jej dokładnie ubrać w słowa. Naprawdę brakuje na forum w administracji kogoś, kto będzie miał inne podejście od poprzednich kilku kadencji.
  Temat: Propozycje
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75799

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-21, 19:14   Temat: Propozycje
Już padło kilka głosów, ale również się wypowiem - stoję jak najbardziej za powołaniem naboru na administratorów i zebraniu zgłoszeń, co zresztą już proponowałam samej Płomykówce. Nie wiem czy jestem do końca fanem opcji z głosowaniem, raczej tutaj podpiszę się, że chyba jednak lepiej, by to Płomykówka wybrała osobę, z którą będzie się jej dobrze współpracowało - ale nie wyłowioną i zaczepioną z tłumu osobę (bo dalej jestem zdania, że to nie jest dobra droga, a przykładów było już kilka), ale z tych, którzy faktycznie są chętni do podjęcia posady admina. Bo, zaskoczenie - są takie osoby. I myślę, że naprawdę byłoby z czego wybierać.
  Temat: Minione nieobecności
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108067

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-21, 00:09   Temat: Minione nieobecności
Szumiąca Łapa
nieobecność do 04.08
  Temat: Minione nieobecności
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108067

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-15, 23:57   Temat: Minione nieobecności
mglista łapa
nb/zmniejszona aktywność na w sumie czas nieokreślony.
  Temat: Propozycje
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75799

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-14, 18:11   Temat: Propozycje
Zgadzam się, że zawiódł tutaj najbardziej sposób, w jaki próbowano zatrzymać całą karuzelę i kłótnię, ale też, jak zostało zauważone - reagował tylko jeden admin. Drugi nie bardzo miał jak, a trzeciego chyba nawet nie było? Moja propozycja wyszła z tego, by nie było takich sytuacji, gdzie mamy jednego admina, który próbuje ogarnąć cały bajzel i średnio mu to wychodzi. Nie rozpisałam się wcześniej, ale rozpiszę się teraz - więcej adminów to nie tylko więcej osób do takich sytuacji, ale też, potencjalnie, nowe osoby, które mogłyby wiedzieć, jak działać w takiej sytuacji i nie uginałyby się pod presją userów. Bo, mam wrażenie (i to tylko moje wrażenie), w obecnej administracji brakuje właśnie kogoś, kto byłby w stanie powiedzieć wyraźnie stop, bo, jak widać, aktualnie dziewczyny raczej nie dają rady w stresowych, ciężkich sytuacjach na forum - i to nic złego. Ale właśnie dlatego, że nie do końca sobie z tym radzą, wyszłam z propozycją, by faktycznie dobrać kogoś jeszcze, kto mógłby je wspomóc. Ale to tak czy inaczej kwestia samych adminek czy po tym całym bajzlu inaczej spojrzą na poszerzenie składu.

O wyciszeniach i blokowaniu czatu w sumie można by wspomnieć w regulaminie, by jasno było o tym, jak admin może (i, oby, będzie) reagować w nieprzyjemnych sytuacjach - jednocześnie też jako wskazówkę dla przyszłych adminów, żeby wiedzieli co robić. Co prawda regulamin już pęka w szwach od podpunktów, ale myślę, że ten jeden lub dwa punkty w "Karach" nie zaszkodzą, a może nawet w przyszłości pomogą.
  Temat: Propozycje
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75799

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-14, 15:36   Temat: Propozycje
Cześć.
Nie mam zamiaru rozwodzić się dalej nad zaistniałą sytuacją, ale chciałabym poruszyć kwestię poszerzenia składu administracji, bo chyba zaistniała sytuacja pokazała, że przydałoby się na forum więcej osób, które faktycznie mogłyby działać, kiedy zaczyna się sypać. Dlatego imo warto byłoby rozpatrzyć tę kwestię.
Kolejna sprawa: proponuję, by na forum pojawiło się... Więcej opcji przeciwdziałania takim kłótniom? Mam na myśli konkretnie wprowadzenie wyciszeń na czat (czasowe), które uniemożliwiłyby kontynuowanie nieprzyjemnej dyskusji i zajęcie się sprawą na spokojnie już przez te nieszczęsne prywatne wiadomości, jeśli admini wolą reagować w taki sposób. Wtedy już nikt nie nakręcałby się z dyskusją i dałoby się również na spokojnie wyjaśnić sytuacje z każdą ze stron.
  Temat: Minione nieobecności
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108067

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-07, 00:55   Temat: Minione nieobecności
mglista łapa
wstępnie nieobecność na tydzień około
  Temat: Propozycje
Mglista Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75799

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-06-22, 19:10   Temat: Propozycje
Całkowicie podbijam Pokru i poniekąd podbijam też to, co napisała Wich.

Okej, być może balans w klanach jest ważny i istotny dla gry, chociaż mało realistyczny, ale dbanie o niego kosztem nowych graczy i, tym samym, opinii forum jest... Przegięciem? Jeśli namnożenie kont w adopcjach jest problemem, to hej, może zamiast rezygnować z miotów powinno się regulować bardziej konta w adopcjach i to, co tam wpada? Aktualnie niemalże leci tam wszystko, co może, więc może zacznijmy wrzucać ich mniej, jak napisała Pokru, albo zacznijmy je szybciej usuwać?
Może zrezygnujmy ze wrzucania każdego konta postaci, które nie są już pustymi kontami, bo się nie łapią, a przynajmniej nie wrzucajmy ich w sytuacji, gdzie należą do tych najliczniejszych klanów?
Chociaż nawet, jeśli konta będą wisieć w adopcjach, to... To co? Komu to zaszkodzi? Ja widzę tylko plusy - najważniejszym jest więcej opcji rozpoczęcia gry dla nowych userów. Nie ma miejsc w miocie, a następny dopiero wleci za kilka dni? Hej, są adopcje - i to nie takie adopcje, jak teraz, z czterema kontami na krzyż w jednym klanie (albo z żadnymi, jak teraz w Gromie), a takie, gdzie wybór jest naprawdę duży. Bo, aktualnie, nie widzę sensu przekierowywania nowych do adopcji, gdzie większość postaci podbiega pod wiek 20k, gdzie, jednocześnie, mówi się, że rozpoczynanie gry kociakiem w miocie pomaga łatwiej się nowym wczuć w grę.

Chyba wypadałoby nam w końcu zrozumieć, że to nowi są filarem forum i jego przyszłości, a polityka zniechęcania ich i utrudniania im gry nie tylko szkodzi opinii forum, ale sprawia, że tracimy potencjalnych graczy.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers