Znalezionych wyników: 17
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 2797

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-03-22, 14:01   Temat: Kocięta w Klanie Wichru [NPC]
hnnnn gib mje kotka pls, ogarnę konto i kp jak nie dziś, to jutro <D
  Temat: Adopcje porzuconych kont
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 745
Wyświetleń: 103279

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2019-04-14, 10:08   Temat: Adopcje porzuconych kont
hej cześć, chciałbym spytać, czy mógłbym adoptować Świetlik z Rzeki?
  Temat: Odejścia
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 26344

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2018-05-28, 22:36   Temat: Odejścia
Niektórych pewnie to zdziwi, ale tak naprawdę, głęboko w głębi duszy czy serca, nie wierzyłem, że kiedykolwiek napiszę w tym wątku. Serio.

2 lata i 9 miesięcy. Szmat czasu, który spędziłem na kotkach, bawiąc się zazwyczaj dobrze, kształtując fabułę i poznając naprawdę świetnych ludzi - lub odnawiając kontakt z tymi, których znałem z innych miejsc internetu. I, naprawdę, mimo moich ciągłych narzekań, mimo czasami rzucania jadem czy solą, wspominam lwią część tego czasu bardzo dobrze. Artemida była dla mnie tym, czego potrzebowałem w tamtym okresie życia i za to jestem wdzięczny zarówno użytkownikom, którzy byli tu na długo przed moim przybyciem, jak i tym, którzy dołączyli później. Ale wszystko, co dobre, kiedyś się kończy.
Ostatni miesiąc czy dwa były dla mnie ciężkie - zapał do gry słabł wraz ze wzrostem stresu w życiu poza internetem, nawarstwiały mi się problemy, ale mimo to nie myślałem, że dojdzie do momentu, w którym stracę całkowicie siły oraz chęci do udawania kotka w internecie. Nie zrozumcie mnie źle, kocham to forum, niesamowitą, rozbudowaną fabułę oraz postaci, które wielokrotnie są wykreowane z niesamowitym - jak na "zwykłe kotki" - rozmachem. Będzie mi tego pewnie brakować przez długi, naprawdę długi czas.
W tym miejscu chciałbym podziękować zwłaszcza Mro, Czerwi, Szałwi, Okruchowi, Słowik, Szmalinie, Fiołkowi, Wilkowi i pewnie jeszcze wielu innym osobom, o których zapominam - za pomoc w stawianiu pierwszych kroków na forum oraz za świetne relacje, jakie udało nam się stworzyć na fabule. Dzięki wam to była nie tylko gra, ale niesamowita przygoda.

Kruk nie czuł się dobrze w Wichrze. Od czasu zawalenia się starego obozu oraz spięcia na Wietrznym Stoku miał wrażenie, że wiatr wieje mu zawsze w pysk, a cały klan miałby się lepiej bez niego. W tym przekonaniu utwierdziło go tylko ostatnie zebranie oraz rozmowy, jakie odbył z Gradem oraz Maliną. Do tego prawie całkowicie stracił wiarę w Gwiezdny Klan. Przyszło mu to z trudem, lecz podjął decyzję. Pewnego wieczoru odnalazł kolejno Szałwię, Fiołka oraz Malinę, żegnając się z nimi, a na pytania odpowiadał, iż idzie na polowanie. Następnie znalazł Grada, życzył mu powodzenia i wyszedł z obozu - przez główne wyjście, więc mógł go zobaczyć tak naprawdę każdy, kto wtedy był w legowiskach. Czuł się przez to jak pokonany, ale odchodził, trzymając głowę wysoko. Dokąd poszedł? Zapewne w kierunku starych ziem, choć nie myślał nawet o tym, by próbować do nich dotrzeć, pamiętając o dwunogach, którzy się tam osiedlili. Pewnie będzie się włóczył w lasach między osiedlem a starymi terenami, przedstawiając się ciekawskim jako Kruczy Ogon.

Płotka nie potrafiła się odnaleźć na nowych terenach. Nawet niedawno narodzone młodsze rodzeństwo, z którym starała się pomagać, ile mogła, nie było w stanie wypełnić dziwnej pustki, która zalęgła się w jej sercu po zniknięciu Słowik. Nie mogła znieść myśli, że pointka jest gdzieś tam kompletnie sama, więc podjęła drastyczną decyzję. Poinformowała o niej Czerwony Mak, nie akceptując odmowy, a następnie wyruszyła na poszukiwania, za pierwszy cel stawiając sobie osiedle, jako najbardziej prawdopodobne miejsce, w którym mogła się znajdować Słowik. Przed odejściem pożegnała się z Łososiem i Karaś, mając nadzieję, że wybaczą jej taką decyzję.

Jeleń nie miał powodów, by odchodzić. Jednak podczas jednego ze swoich spacerów wypuścił się za daleko, za bardzo oddalił się od patrolu, z którym wyruszył. Został porwany przez dwunogów, akurat wędrujących z jakiegoś powodu po okolicy, a ci wywieźli go do osiedla, gdzie został kotem niewychodzącym. Miał mało do powiedzenia w kwestii tego, jak potoczą się jego dalsze losy.

Cóż, to chyba tyle. Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące szczegółów co do moich postaci czy czegoś podobnego, to proszę o pw na konto Żołędzia. Pewnie jeszcze przez jakiś czas będę tu wchodził, bo stare nawyki ciężko zerwać, więc będzie można mnie złapać bez większych problemów.
Życzę wam wszystkim weny i jeszcze raz dzięki za ten czas, trzymajcie się ciepło. <3
  Temat: Świszczące Trawy - zachód
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 13105

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2018-05-11, 13:21   Temat: Świszczące Trawy - zachód
Mógłby wyglądać na zawziętego, bo taki właśnie był. Zamierzał coś dziś złapać za wszelką cenę, choćby i miał wrócić do obozu dopiero nad ranem, okrężną drogą, by nikt go przypadkiem nie zaczepił o jakąś drobnostkę. Najwyraźniej coś w końcu zaczęło mu sprzyjać, bo do jego uszu dobiegł skrzek. Skierował wzrok w tamtą stronę. Wrona. Ujdzie.
Ustawił się tak, by wiatr wiał mu w pysk, poprawił pozycję - nisko, ale nie za nisko, resztka ogona równo za ciałem, oddech płytki - i zaczął się skradać w kierunku ptaka, pilnując, by cały czas iść pod wiatr, trzymając ciężar ciała na tylnych łapach oraz omijając wszelkie drobne kamyczki czy suche źdźbła trawy, których dźwięk mógłby spłoszyć wronę. Co jakiś czas przystawał, gdy ptak zwracał wzrok w jego stronę, starając się w tych momentach zupełnie nie ruszać. W końcu, gdy uznał, że odległość jest już wystarczająca, wyskoczył, celując pazurami w skrzydła wrony, przede wszystkim zamierzając uniemożliwić jej ucieczkę, gdyby nie udało się uśmiercić jej od razu.
  Temat: Pytania
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 375
Wyświetleń: 42343

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2018-05-04, 10:32   Temat: Pytania
wątek: pytania, więc przychodzę z pytaniem.
czemu stare tematy z awansami czy informacjami od adminów są ukryte? bo rozumiem, że nic ich nie wywaliło w kosmos, skoro jesteście w stanie podać poszczególnym graczom ich awanse lub expy. nie dalej jak wczoraj szukałem któregoś ze starszych miotów i musiałem się dostawać do niego poprzez link w spisie npc, czyli w ostatnim miejscu, w jakie bym w ogóle zajrzał. jest jakiś problem z od-ukryciem tych tematów czy coś? :c
  Temat: Świszczące Trawy - zachód
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 13105

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2018-05-03, 20:50   Temat: Świszczące Trawy - zachód
Ciężko mówić o korekcie, skoro dopiero ruszył do przodu. Starał się nie pokazywać po sobie frustracji - nawet nie dlatego, że ktoś mógł to zobaczyć, ale dla swojego własnego spokoju. Jeśli zacząłby się teraz unosić i denerwować, na pewno nic by już nie złapał dzisiejszej nocy, a honor nie pozwalał mu na potulny powrót do obozu i wzięcie czegoś ze stosu. Zacisnął zęby, idąc dalej, oddalając się jeszcze bardziej od serca terenów oraz śpiących w legowiskach Wichrowców. Wytężył węch, nie ufając do końca swoim oczom, które nie miały nawet jak przebić się przez gęstą trawę, nie wspominając nawet o spowijającej go ciemności, przełamanej jedynie słabym blaskiem księżyca.
  Temat: Świszczące Trawy - zachód
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 13105

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2018-05-02, 12:32   Temat: Świszczące Trawy - zachód
Przecież nie tylko on nie spał w nocy. Jakaś zwierzyna musiała być aktywna teraz, kiedy - czysto teoretycznie nikt nie polował, a że klany mieszkały tu już od jakiegoś czasu, to jakieś myszki czy inne badylarki pewnie wydedukowały, iż akurat po zmroku nagle pałęta się w okolicy o wiele mniej kotów niż podczas dnia. Dlatego też Kruczy nie poddawał się, jedynie westchnął w duchu z rezygnacją i skierował swoje kroki jeszcze dalej od obozu, pilnując przy tym, by wiatr wiał mu w pysk, a brzuch nie szurał po ziemi. Kiedyś coś znajdzie. Był tego prawie tak pewien, jak faktu, że w sumie mógłby już nawet nie wracać do obozu, gdyby zapuścił się jakoś dalej niż granice klanu. Ciekawa opcja.
  Temat: Szumiący Las - zachód
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 261
Wyświetleń: 17146

PostForum: Tereny Klanu Cienia   Wysłany: 2018-05-01, 15:29   Temat: Szumiący Las - zachód
Noc była spokojna, jakby dostosowywała się do usposobienia Bezsennej. Lekki wietrzyk od czasu do czasu głaskał lekko jej futro, a gdzieś w oddali przemykały drobniejsze zwierzątka w drodze do swoich norek lub dopiero rozpoczynające swój okres aktywności. Jednak zanim córka Piorunopręgiej znalazła się w odległości odpowiedniej, by pokusić się o rozpoczęcie skradania, do jej nosa doleciał ostry zapach, nie przypominający ani trochę woni zwierzyny, ale też nie należący do nikogo z Klanu Cienia. Chwilę potem zza jednego z drzew wychyliła się wyraźnie kocia sylwetka. Białe futro odbijało światło księżyca, które przebijało spomiędzy gałęzi, choć w niektórych miejscach widniały na nim ciemne plamy. Naturalne czy od jakiegoś błota lub brudu - ciężko powiedzieć. Nieproszony gość odwrócił łeb w stronę, z której szła wojowniczka i zastygł bez ruchu, czekając na jej reakcję.

SEN - S: 12 | ZR: 7 | SZ: 5 | ZM: 3 | HP: 70 | W: 40 | przerzuty: 1/1
IGŁA - S: 14 | ZR: 9 | SZ: 9 | HP: 70 | W: 60
  Temat: Świszczące Trawy - zachód
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 13105

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2018-05-01, 14:57   Temat: Świszczące Trawy - zachód
Od czasu tamtego felernego zebrania nie chciał towarzystwa, unikał kotów z klanu, całe dnie spędzał siedząc w swoim legowisku, wychodząc jedynie na polowania, w dodatku w miejsca, w których właśnie przeszły patrole, aby zmniejszyć możliwie szanse na spotkanie innych Wichrowców. Niestety, tym samym zmniejszał również możliwość znalezienia lepszych zdobyczy, toteż akurat dziś postanowił zmienić taktykę. Polowanie w środku nocy było w pewnym sensie nowym doświadczeniem dla Kruczego i gdyby nie zgorzkniał tak bardzo przez ostatni księżyc, to może nawet by się ucieszył. Z drugiej strony, gdyby się cieszył, oznaczałoby to, że nic się nie wydarzyło i nie musiałby nawet wychodzić z obozu tak, by nikt go nie widział. Na samą myśl o tym coś nieprzyjemnego zbierało mu się w gardle.
Dotarł do Świszczących Traw, wystarczająco daleko, by prawie nie czuć się źle w związku z atmosferą, jaka go przytłaczała. Wziął kilka głębokich wdechów, uspokajając myśli. Zniżył się na łapach, tym samym znikając między źdźbłami traw, po czym zaczął nasłuchiwać oraz węszyć, czy przypadkiem coś jeszcze wybrało się na nocny spacer w okolicy.
  Temat: Wydeptane Ścieżki
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 20728

PostForum: Granice   Wysłany: 2018-04-03, 23:20   Temat: Wydeptane Ścieżki
To była ona, tak jak myślał, jak miał nadzieję. Wciąż nie wierzył własnym oczom, miał wrażenie, że go zwodzą, a to wszystko to jakiś dziwny sen, w którym Gwiezdni robią sobie z niego żarty, ale wszystkie te wątpliwości rozmyły się, zniknęły jak poranna mgła w słońcu, kiedy pstrokata kocica się odezwała.
- Od dawna nikt mnie tak nie nazwał. - Słowa grzęzły mu w gardle ze wzruszenia, a w środku jakby wypełniło go ciepłe światło. Zaśmiał się, choć głos trochę mu się łamał, a po policzkach popłynęły mu zgromadzone w kącikach oczu łzy. Jednym susem zmniejszył odległość ich dzielącą i otarł się policzkiem o jej pyszczek.
- Tak... Tak się cieszę, że cię widzę - powiedział w końcu. - M-miałem nadzieję, że wrócisz. Że Gwiezdni cię do nas przyprowadzą. - Posłał jej uśmiech, szeroki i promienny, jakby nic nie zaszło wtedy, gdy sufit obozu zawalił im się na głowy, a ze wszystkich pyszczków padły nieprzyjemne, gorzkie słowa. Nie chciał tego pamiętać, mieli teraz nowy, świeży start, choć z pewnością wysnuli jakieś wnioski z zajścia na Wietrznym Stoku. Zrobił krok do tyłu, ogarniając całą jej sylwetkę wzrokiem.
- Chodź, Szałwia i Malina na pewno się ucieszą z twojego powrotu - powiedział, po czym odwrócił się i poprowadził ją do nowego obozu, do jej rodziny, do Klanu, który, jak miał nadzieję, od teraz będzie miał się już tylko lepiej. Szedł powoli, choć jego łapy rwały się, aby biec, zanieść Wichrowcom dobre wieści o tym, iż Gwiezdni dali mu znak - zwrócili im zaginioną medyczkę, choć znaleźli się daleko od starego domu; lepszej wskazówki nie mogli dostać. Zanim dotarli do obozu, Kruk opowiedział Pstrej Chmurze wszystko, co powinna wiedzieć o ostatnich wydarzeniach w Klanie, nie pomijając również tych mniej przyjemnych szczegółów. Dopilnował, by była gotowa od razu wrócić do swojej funkcji, ledwo postawi łapę w ich nowym domu.

//zt <3
  Temat: Wydeptane Ścieżki
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 20728

PostForum: Granice   Wysłany: 2018-04-03, 19:09   Temat: Wydeptane Ścieżki
Wyszedł na patrol. Samotny, bo reszta wojowników wyruszyła już jakiś czas temu lub była zajęta doprowadzaniem ich nowego obozu do porządku. Do tego nie chciał niektórych z nich - jak Zajęczego Susa lub Sokolego Cienia - odciągać od kociąt czy treningów z terminatorami, które należało jak najszybciej wznowić. Przez chwilę zastanawiał się, czy nie zaprosić na taką krótką wycieczkę Fiołka czy Maliny, albo nawet ich obojga, ale ostatecznie postanowił, że chwila samotności dobrze mu zrobi. Już od jakiegoś czasu nie mógł zaznać chwili, gdy nie byłby w bliskiej odległości od innego kota, zwłaszcza w trakcie wyprawy na nowe tereny, a teraz nadarzyła się okazja, by to nadrobić, przy okazji zapoznając się nieco lepiej z terenami, które, jak miał nadzieję, przyniosą im w końcu nieco ukojenia.
Bezpośrednio od obozu ruszył w kierunku świeżo wytyczonej granicy z Klanem Rzeki, przechodząc tym samym przez Kotlinkę, a potem skierował się w stronę Podmokłego Brzegu. Nie śpieszył się, wręcz przeciwnie - chłonął całym sobą zapachy oraz dźwięki, jakie towarzyszyły Porze Nowych Liści na tych nieznanych mu terenach. W ten sposób doszedł do granicy, którą wyznaczały drzewa, przez Klany nazwane Szarymi Topolami. Tam przyśpieszył nieco kroku; Grzmiąca Ścieżka wciąż przypominała mu o potworach, które przyniosły Klanom same kłopoty podczas ich wędrówki. Rozglądał się uważnie, jakby wyczekiwał tych bestii wyskakujących zza drzew, choć tu już odór twardej ziemi, po której zazwyczaj biegały, był znośny, a nie zatykający nos.
Wtem zatrzymał się w pół kroku. Wbił wzrok w postać siedzącą na skraju linii drzew, a jego oczy nagle się rozszerzyły. Zamrugał kilkukrotnie, jakby odpędzał sen z powiek. Nie, wciąż tam była. Futro miała zabrudzone i miejscami poskręcane, a jej zapachu nie mógł wyczuć z powodu wiatru, ale był pewien, kim jest, gdy tylko ją zobaczył. Ruszył biegiem w jej kierunku.
- Pstra Chmuro! - zawołał, jakby wcale nie był poważnym, coraz starszym przywódcą, ale młodym terminatorem, który właśnie biegł na spotkanie ze swoją towarzyszką zabaw. - Pstra! - Głos mu się załamał, ale nie wiedział, czy to od pędu, czy też z emocji, które objawiły się również jako łzy w kącikach jego oczu. Zatrzymał się przed nią, patrząc na nią jakby była tylko omamem, halucynacją, która zaraz zniknie.
- To... To naprawdę ty? - wykrztusił, nie mogąc powstrzymać uśmiechu, który wkradł się na jego pysk. Zielone oczy Kruka zamigotały, choć może było to tylko światło, odbijające się w słonych łzach, które wciąż wzbierały pod jego powiekami.
  Temat: Pytania
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 375
Wyświetleń: 42343

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2018-04-01, 19:32   Temat: Pytania
nie zniknęły, tu są: http://www.artemida.webd....forum.php?f=304
na bardzo upartego można po prostu przekopiować to, co naszym zdaniem jeszcze wymaga przedyskutowania :P
  Temat: Uwagi w sprawie tłumaczeń
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 24301

PostForum: Tłumaczenia   Wysłany: 2017-08-14, 22:50   Temat: Uwagi w sprawie tłumaczeń
ja robię, Potok, cały czas ci tłumaczę na sb przecież :x
  Temat: Ogólnie o Wojownikach
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 37540

PostForum: Wojownicy   Wysłany: 2016-05-17, 17:57   Temat: Ogólnie o Wojownikach
A ja kończę właśnie Fire and Ice (zostało mi dosłownie kilka stron) i póki co kocham mocno Yellowfang. Za to dawno już nie spotkałem tak irytującego protagonisty, jak Fireheart. Po prostu nie, gość mnie wkurza jak mało kto. |D
Za to na dysku mam pierwszą serię + The New Prophecy + Power of Three + Omen of the Stars + Firestar's Quest + Bluestar's Prophecy + Cats of the Clans + Code of the Clans + Secrets of the Clans. Więc będę się bardziej wypowiadać w wątku, jak przeczytam chociaż połowę tego. :'D
  Temat: Krucza Gwiazda
Kruczy Ogon

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2632

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2016-05-01, 20:27   Temat: Krucza Gwiazda
galeria


avatary
rysunki^ by Wichura


^ by Zigzagoon


^ by Korzeń


^ z Pstrą by Czerwia


^ by Fiołek


^ z Fiołkiem by Fiołek (wersja bez Fiołka)


^ by Modrzew


^ by Czerwia


^ z Fiołkiem i Gradem by Fiołek + Czerwia


^ z Pstrą i Zapomnieniem by Czerwia + Fiołek


^ całe rodzeństwo by Irytek
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers