Znalezionych wyników: 131
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wilgotne Skałki
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 207
Wyświetleń: 11980

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-09-19, 12:17   Temat: Wilgotne Skałki
Gwiezdny Klan, albo inne siły robiły mu na złość. Nie dało się wytłumaczyć tej sytuacji inaczej, bo tereny Klanu Rzeki nie były tak ubogie w zwierzynę, by dwójka doświadczonych wojownik musiała się pałętać po nich pół dnia, by znaleźć jednego węża i jednego ptaszka. Chyba, że cało to polowanie miało prowadzić do znalezienia w krzakach spętanej pieszczoszki. Jednak po kolei.
Kornik usłyszał sapanie i już wtedy zamierzał zmienić kierunek i pospieszyć w stronę Ćmiego Zmierzchu - na wypadek, gdyby pochodziło one od czegoś potencjalnie niebezpiecznego. Jednak zanim na dobre zebrał się do truchtu, siostra sama go zawołała, zapowiadając coś śmiesznego.
- Mam nadzieję, że rozbawi mnie to bardziej niż brak zwierzy... - Urwał przy końcówce słowa, a uśmiech przykleił mu się sztucznie do pyszczka. Musiał zamrugać kilkukrotnie, by w pełni dotarło do niego to co widzi, a powyginane dziwnie ciało nie jest wybrykiem natury, tylko związanym kotem. W jednej chwili wspomnienia osiedla rozbłysły w jego głowie, przypomniał sobie własne łapy splątane drutem, a od przerażonego wejrzenia pieszczoszki szybciej zabiło mu serce. W przeciwieństwie do Ćmy, nie poczuł się ani trochę rozbawiony.
- Nie ruszaj się, bo zrobisz sobie większą krzywdę! - Miauknął wysokim głosem w stronę kotki. - Pomożemy ci się rozplątać, ale nie możesz się szarpać, dobrze? Pozwolisz do siebie podejść?
  Temat: Minione nieobecności
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 109033

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-09-05, 15:59   Temat: Minione nieobecności
Kornikowy Konar, Wronia Łapa, Czyhająca Łapa

do 10.09 zmniejszona aktywność
nie potrafię pisać poza domem XDDD
  Temat: Wilgotne Skałki
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 207
Wyświetleń: 11980

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-09-03, 09:40   Temat: Wilgotne Skałki
Przesada. O ile Kornikowy Konar musiał po prostu iść dalej, graczka musiała się wznieść na wyżyny by jakoś ten proceder opisać, kolejny raz z rzędu i traciła cierpliwość. Zresztą, wojownik też. Może dlatego zmienił trochę kierunek marszu, odbijając nieco bardziej w stronę rzeki. Może jakiś spragniony ptak akurat nadleci, by trochę ochłodzić się w jej toni? Cokolwiek zresztą, byle w końcu móc się wykazać i zapolować.
  Temat: Koci Grzbiet
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15733

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-09-03, 09:35   Temat: Koci Grzbiet
W jednej chwili wydawało mu się, że zareagował całkiem szybko i zdąży przygwoździć kocicę do ziemi. W następnej, czekoladowa zerwała się do skoku i z impetem zderzyli się w locie. Kornik głośno wypuścił powietrze ze ściśniętych zaskoczeniem i bólem płuc, tuż przed tym jak walnął o glebę tuż obok Zachodzącego Światła. Jednak nie było czasu, by jakoś analizować sytuację - dobrze wiedział, że każde uderzenie serca zwłoki daje przewagę rywalce. Nie próbował się zrywać, a jedynie okręcić w jej stronę i mocno chwycić łapami z delikatnie wysuniętymi pazurami dla lepszej przyczepności. Zamierzał ją unieruchomić, a potem... A potem się zobaczy.
  Temat: Koci Grzbiet
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15733

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-25, 08:45   Temat: Koci Grzbiet
Łapa Zachód dosięgła jego piersi i całkiem boleśnie się w nią wbiła, niewątpliwie zostawiając siniaka. Zaskakujące, że taki chudzielec miał taką siłą. Jednak ignorując rozchodzący się dreszcz bólu, Kornik pochwycił w zęby kończynę przyjaciółki i zgodnie z planem odrzucił ją na bok. Wiedźma upadła i kocur poczuł ukucie niepokoju, że znowu przesadził i zrobił jej prawdziwą krzywdę. Marszcząc mimowolnie czoło, mocno skoczył w przód w jej stronę. Spróbował przytrzymać ją swoim ciężarem i łapami przy ziemi, nachylając łeb ku jej szyi. Łączył przy tym dwa zagadnienia - kontynuował walkę, przy okazji sprawdzając czy Zachodzące Światło nadal żyje. Gdyby udało mu się to subtelne przygniecenie, zanim ta poderwała się do własnego skoku, oprócz tego kąsnąłby kocicę po boku szyi, symulując przegryzanie tętnicy.
  Temat: Koci Grzbiet
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15733

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-23, 18:25   Temat: Koci Grzbiet
Nie mógł powstrzymać dalszego, bezwstydnego szczerzenia kłów. Zachód była bardzo pewna siebie, ale jedna skutecznie odskoczył przed jej atakiem. Trochę go to zaskoczyło - nie uważał się za najlepszego w unikaniu ciosów, ale ze sparingu na sparing szło mu to co raz lepiej. Wciąż najlepiej się czuł w roli nacierającego frontalnie czołga, ale jednak nabierał pewności siebie również w innych ruchach. Jednak dość szybko się nudził i nie zamierzał się powtarzać, nawet jeżeli coś przynosiło skutek. To w końcu była tylko walka treningowa, więc warto wypróbować nowe rzeczy, prawda?
Dlatego, gdy kocica ponownie wybiła się z łap, by runąć na niego, on spróbował złapać ją za wyciągniętą ku niemu kończynę - lub futro - i szarpnąć w bok, by zmienić trajektorię loty Wiedźmy. Cóż, jak się mu uda, lądowanie nie będzie już tak przyjemne dla Zachód... Jednak przy tym uważał, by jednak nie zrobić wojowniczce zbyt dużo krzywdy i nie uszkodzić swoją siłą.
  Temat: Koci Grzbiet
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15733

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-19, 13:17   Temat: Koci Grzbiet
Szczerzył głupawo kły, rozumiejąc, że jej odpowiedź jest ironią. Nie wyobrażał sobie Zachodzącego Światła jako poprawnej terminatorki. Na pewno musiała sprawiać jakieś problemy, fukać na mistrz, albo się przed nim wymądrzać. Co dziwne, żaden z wymienionych kotów nie wydawał się odpowiednim mentorem dla kłopotliwej kocicy. Słabo kojarzył Rudzikowego Ognia, ale już Czarny Bez był dziwnie niepewnym i słabo wyróżniającym z tłumu wojownikiem. Ciekawe czy był taki od zawsze, czy to trening z Wiedźmą go tak złamał, heh.
Nie było okazji by dalej pociągnąć ten temat, bo czekoladowa kocica wydawała się zdeterminowana by jak najszybciej zacząć walkę i przetrzepać mu skórę. Natomiast Kornik niekoniecznie chciał jej na to pozwolić. Upadek na ziemię byłby znacznie mniej przyjemny niż plaśnięcie w wodę, więc kiedy Zachód skoczyła ku niemu, zwyczajnie próbował odskoczyć na bok. Najlepiej tak, by po wylądowaniu znowu znaleźć się frontem do niej i mieć oko na kolejne ruchy.
  Temat: Wilgotne Skałki
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 207
Wyświetleń: 11980

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-14, 20:58   Temat: Wilgotne Skałki
Serio? Czy znowu będzie musiał się kręcić bezsensu przez pół dnia, żeby przynieść do obozu dwie mierne piszczki. Na Ciemny Las, był środek pory zielonych liści! Zwierzyna powinna mu sama wyskakiwać pod łapy! Tymczasem okolica jakby opustoszała, albo zmysły Kornika były na tyle tępe, że nie wyłapywały żadnej potencjalnej zdobyczy. Jednak próbował dalej.
  Temat: Koci Grzbiet
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15733

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-14, 18:24   Temat: Koci Grzbiet
Parsknął. Nawet jakby słowa Zachodzącego Światła nie były żartem, to w ten sposób by je odczytał. Nie uważał się za wyjątkowo problematycznego ucznia - mimo wszystko nie uciekał z treningów, nie unikał obowiązków i nie pyskował (prawie) swojej mistrzyni. Był po prostu... mało zdolny. Dla mniej doświadczonego mistrza uczenie kogoś takiego mogło być frustrujące, ale Czerwona Gwiazda niewiele sobie robiła z niezdarności swojego syna. W sumie słusznie, bo wyrósł na całkiem ogarniętego kota. Chyba...
- Chcesz powiedzieć może, że ty byłaś wzorową terminatorką, co? - Smagnął ją ogonem po chudych żebrach, szczerząc kły. - Zaraz, zaraz, kto w ogóle był twoim mistrzem? - Lekko zmarszczył brwi, nie gasząc ani na moment swojego uśmiechu.
- Z Pożarem poszło ci całkiem dobrze. - Dodał. W sumie nie pamiętał czy już pochwalił ją wprost, że doprowadziła trening kocura do końca. On sam trochę odetchnął. Po tym jak Zachód powiedziała, że otrzymanie przez nią terminatora było testem, bał się, że go obleje. Nie z własnej winy, ale przypadku, głupiego potknięcia lub nieszczęśliwego wypadku... Kiedy Pożar otrzymał wojownicze imię, cieszył się z jego i Wiedźmy sukcesu, ale też spadł mu z barków pewien ciężar...
- Tak bez żadnego elementu zaskoczenia? - Miauknął z rozbawieniem, widząc jak szybko przechodzi do sedna i staje na przeciw niego, gotowa do walki. Sam spiął lekko mięśnie, ale zwlekał z atakiem. Nie lubił rozpoczynać, wiedząc, że jest mało zwinnym klocem...
  Temat: Koci Grzbiet
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 259
Wyświetleń: 15733

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-11, 20:59   Temat: Koci Grzbiet
Przyjaźń z Zachodzącym Światłem była jedną z najbardziej nieoczekiwanych relacji zawiązanych przez Kornikowego Konara. Kocur, nie pamiętając o czasach, w których uważała go za godną zdeptania larwę lub nawoływała do buntu przeciw Czerwonej Gwieździe, podszedł do kocicy bez jakichkolwiek uprzedzeń i to zaowocowało. Inne koty zachowywały się jakby wojowniczka była uzbrojona w jadowite kły i cała pokryta ostrymi kolcami, czego nie potrafił do końca zrozumieć, ale też potrafił zauważyć, że z nim obchodziła się trochę... łagodniej. Nie uważał tego za rzeczywiste wyróżnienie, raczej za naturalną i właściwą kolej rzeczy. On naprawdę lubił spędzać czas z Zachód, więc zawsze przyjmował propozycję wspólnego spaceru czy innej aktywności. Teraz to on miał odrobinę mniej czasu ze względu na posiadanie terminatora, ale obowiązków nie było aż tyle, by w jakikolwiek sposób cierpiała na tym znajomość z Wiedźmą.
Człapiąc obok niej, Kornik zastrzygł uchem, gdy właśnie o ten trening spytała.
- Chyba dobrze! Agrest jest pełna energii i entuzjazmu, na razie dogadujemy się całkiem nieźle! Wydaje mi się znacznie zdolniejsza i mniej problematyczna ode mnie w jej wieku! - Zakończył swoją relację głośnym śmiechem.- A tobie nie nudzi się bez własnego terminatora? Szkoda, że tak niewiele kociąt przystąpiło ostatnio do ceremonii! Ale dzieci Leśnej Jagody rosną błyskawicznie, więc może już niedługo będzie kogo uczyć. - Ciągnął dalej, zerkając co kilka kroków na trójkątny pyszczek kocicy.
  Temat: Wilgotne Skałki
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 207
Wyświetleń: 11980

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-11, 18:16   Temat: Wilgotne Skałki
Słysząc szelest, odruchowo zaczął przybierać łowiecką pozycję, ale zamarł w pół ruchu. Dźwięku nie wydała żadna nieostrożna zwierzyna, a przedziwny, niebieskawy przedmiot, przypominający oderwaną od wody taflę. Kornik zaciągnął się zapachem i skupił wzrok na marszczącym się od wiatru kształcie, zdając sobie sprawę, że już wcześniej widział coś podobnego. Takie twory plątały się po osiedlu dwunogów w przeróżnych kolorach, nieraz niosąc ze sobą ślady smakowitych zapachów. Jednak, o ile wcześniej zdarzało mu się rozrywać takie folie w poszukiwaniu ciekawostek, kiedy mieszkał wśród dwunogów, tak Kornikowego Konara - wojownika Klanu Rzeki - nie interesowała żadna ewentualna zawartość. Kocur krótko prychnął i ruszył w dalsze poszukiwanie zwierzyny.
  Temat: Minione nieobecności
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 109033

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-08-04, 19:42   Temat: Minione nieobecności
wszystkie konta

05.08-10.08, całkowita nieobecność, bo wyjeżdżam
jak komuś zależy na odpisie to proszę o info na discordzie, jest szansa, że jutro zdążę
  Temat: Wilgotne Skałki
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 207
Wyświetleń: 11980

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-01, 20:05   Temat: Wilgotne Skałki
Jak zwykle, tropienie trwało zdecydowanie dłużej niż samo polowanie, jednak Kornik nauczył się tym nie irytować. Przynajmniej dopóki szukanie zwierzyny przeplatało się z jej łowieniem. Cóż więcej dodać, na razie wojownik nie zrażał się niepowodzeniem i dalej skupiał się na wypatrywaniu, wyczuwaniu i całej reszcie.
  Temat: Propozycje
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 76099

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 18:39   Temat: Propozycje
Zgadzam się z podsumowaniem Ćmy i ordynacją preferencyjną Gryzka.
Tak samo, jeżeli tymczasowa administracja jest gotowa przyjąć tę rolę na dodatkowy okres, byłaby za wydłużeniem terminu zgłoszeń do trzech dni. Co nagle to po diable.
  Temat: Propozycje
Kornikowy Konar

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 76099

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 12:30   Temat: Propozycje
Cierpka Jagoda napisał/a:
Byli admini mówią, że to zła funkcja i userzy mogą się zwyczajnie bać, dlatego proponuję osty za bycie chamski w stosunku do administarcji, czy też upomnienia za bycie zbyt czepilaskim, bo to nie jest w terminie, tamto jest proste i można to zrobić w sekundę, czy coś takiego. Może i nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale lepiej żeby ktoś dostał upomnienie, a potem wrazie czego osta, aby dał spokój adminom, nieżeli ich ciągle nękał. Poza tym, na pewno nie robili by tego za każde wytknięcie błędu, tylko wtedy, kiedy ktoś naprawdę przesadza.


Tak jak wypowiada się Ćma powyżej, nowa administracja powinna ucinać łeb chamstwu w każdej postaci, obojętnie w którą stronę zostanie skierowane i przez jakich graczy - czy nowych, czy starych, czy takich, z którymi się zgadzamy czy nie. Przy czym, jako gracze też powinniśmy trochę nauczyć się cierpliwości i przestać oczekiwać wszystkiego na cito, natychmiast i w punkt. Naprawdę nic się nie stanie jak awans zostanie przyklepany po dobie, a nie w ciągu godziny, a lista wieku zostanie wstawiona na drugi dzień, a nie minutę po północy, a post w cerce jest o dwa dni za późno :oj: Życzę tego nowej administracji, by nie czuli presji i oddechu niecierpliwych.
 
Strona 1 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers