Znalezionych wyników: 7
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jarzębinka
Jarzębinowa Łapa

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 706

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2018-07-12, 10:38   Temat: Jarzębinka
Sesje


Trwające

1. Jarzębinowa Dziupla z dzieciorami Wiewióra
3. Nauki z Wiewiórem
4. Jasna Szczelina z Łoś
5. Sparing z Ryk


Zakończone

1. Krogulcze Gniazdko

uzupełnić

2. W kociarni z Agrestem

Mrówcza Łapa nie pozwalała swoim kociętom bawić się z dziećmi Splątanego Futerko. Jarz nie rozumiała dlaczego, zwłaszcza że nie mieli w tamtym czasie innych rówieśników. Pobawili się wspólnie mimo zakazu.

3. Pierwsze spotkanie z Wiewiórem

Zabłąkała się do legowiska terminatorów, skąd Wiewiór ją zabrał. Porozmawiali trochę, opowiedział jej różne rzeczy i bardzo go wtedy polubiła. Obiecał jej kocięce nauki, gdy osiągnie odpowiedni wiek.

4. Pierwsze spotkanie z Czosnek

Była ciekawa co jest w krzakach i znalazła tam legowisko Czosnkowego Kła. Odbyły krótką rozmowę o tym, jak zostać silnym wojownikiem. Wywarło to na nią duży wpływ.

5. Pierwsze spotkanie z Jesion

uzupełnić

6. Rozmowa o mamie z Wiewiórem

uzupełnić

7. Cerka II

uzupełnić

8. Pierwsze wskazówki od Jesion

uzupełnić

9. Cerka III

uzupełnić

10. Cerka IV
  Temat: Minione nieobecności
Jarzębinowa Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 122677

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2018-06-17, 16:15   Temat: Minione nieobecności
Ze względu na egzaminy odpiszę dopiero w czwartek. Będę do złapania na forum w tym czasie, ale odpisy nie wchodzą w grę
  Temat: Minione nieobecności
Jarzębinowa Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 122677

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2018-05-30, 05:39   Temat: Minione nieobecności
Termin: Od jutra do 3 czerwca mnie ni mo. W poniedziałek powinnam już normalnie poodpisywać.
  Temat: Jarzębinka
Jarzębinowa Łapa

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 706

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2018-05-09, 14:15   Temat: Jarzębinka
Galeria

  Temat: Jarzębinka
Jarzębinowa Łapa

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 706

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2018-05-09, 13:55   Temat: Jarzębinka
Relacje


Klan Cienia

Mrówcza Łapa


Mama. Nie dogaduje się z nią, nie lubi spędzać z nią czasu i raczej jej unika. Chce jej udowodnić, że może być najlepsza, bo może wtedy Mrówcza polubi ją tak jak Ryk.

Drapiące Gardło

Tata. Nie ma z nim najcieplejszych kontaktów, ale darzy go pewną sympatią oraz szanuje go i podziwia jako silnego wojownika. Ma nadzieję, że kiedyś będzie mogła mu dorównać, albo go przerosnąć. Okazjonalnie spędza z nim czas, bardzo czeka na obiecane wspólne polowania.

Krogulczy Szpon

Ciocia, siostra mamy. Nie zna jej zbyt dobrze, ale kiedy rozmawiały była dla niej miła, więc darzy ją sympatią. Szanuje ją jako wojownika i chciałaby ją kiedyś poznać trochę lepiej, bo w końcu są bliską rodziną.

Ryk

Siostrzyczka. Bardzo ją kocha, chociaż nie zawsze radzi sobie z jej dość agresywnym usposobieniem. Nie przepada za jej głośnym głosem, ale wie, że Ryk nie ma na niego wpływu, więc nie wini ją za to, jakoś się przyzwyczaiła. Mimo wszystko lubi spędzać z nią czas, choćby na sparingach, już od wyjścia z łona matki.

Łoś

Siostrzyczka. Zawsze trochę sobie żartuje, że jest leniwą kluchą albo wskakuje na nią z zaskoczenia, czy się zakrada, ale bardzo ją kocha i ceni za spokój, którego brakuje czy to jej, czy tym bardziej Ryk. Lubi po prostu siedzieć obok niej i rozmawiać o różnych sprawach, na przykład o przyszłości. Bardzo ją kocha.

Wiewiórczy Ogon

Kocur z najfajniejszą blizną w całym obozie, a może i w całym lesie. Polubiła go już od pierwszego spotkania i z każdym kolejnym darzy coraz większą sympatią. Bardzo lubi spędzać z nim czas i świetnie się bawiła na kocięcych naukach, które jej umiejętnie poprowadził. Uważa, że jest wspaniałym wojownikiem i ojcem, trochę zazdrości jego kociętom. Może jest nim trochę zauroczona.

Jesionowa Kora

Najlepsza przyjaciółka, z którą można porozmawiać o wszystkim. Trochę widzi w niej mamusię, bo chciałaby, żeby Mrówcza Łapa traktowała ją tak jak ona, więc dość mocno się do Jesion przywiązała. Uwielbia ją i bardzo chciałaby zostać jej terminatorką, bo lubi z nią rozmawiać i jest przekonana, że jest bardzo dobrą wojowniczką. Zawsze o niej myśli, kiedy patrzy na piórka od niej, które ma w swojej dziupli.

Czosnkowy Kieł

Odbyły tylko jedną rozmowę, kiedy była bardzo mała, ale wywarła na niej duże wrażenie i zainspirowała ją do intensywniejszego treningu. Widzi w niej silną, odważną wojowniczkę, którą chciałaby kiedyś zostać.
  Temat: Jarzębinka
Jarzębinowa Łapa

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 706

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2018-05-05, 16:54   Temat: Jarzębinka
Imię: Jarzębinka -----> Jarzębinowa Łapa

Klan: Cienia

Ranga: Kocię -----> Terminator

Wiek: 1 księżyc

Opis Wyglądu:
Drobna koteczka, o krótkiej sierści w piaskowym odcieniu rudości, poprzecinanym ciemniejszymi pręgami w typie tygrysim (zwłaszcza na przednich łapkach!) i - podobnie jak u matki - niezbyt imponujących kończynach.. Prawdopodobnie ona także już zawsze będzie wyglądała na zwodniczo delikatną kotkę. Ma piękne, rozglądające się wszędzie ciekawsko niebieskie - jak u każdego kocięcia - oczy. Z racji wieku nie ma jeszcze żadnych charakterystycznych znaków, których być może dorobi się, idąc ściężką wojownika. Ot, zwyczajny kociak.

Opis Charakteru:
Jest jeszcze maleństwem, ale już widać, że to kotka, która nie potrafi zniknąć w tle. Lubi być w centrum uwagi i dużo mówić, nawet wtedy, kiedy powinna już zamknąć pyszczek. Jest dzielna i chętna na nowe przygody i odkrycia, nawet jeżeli na razie są związane tylko z opuszczaniem własnego legowiska, ale też trochę nieposłuszna, więc może być wyzwaniem dla przyszłego mistrza, który będzie musiał ukierunkować jej niespożytą energię. Jeżeli dobrze się nią pokieruje, może w przyszłości być bardzo oddana zarówno bliskim, jak i - przede wszystkim - całemu klanowi.

Historia:
Historia, jakich wiele. Zwyczajny kociak, urodzony w Klanie Cienia, w Porze Młodych Liści, jako jedno z sześciokociego miotu Mrówczej Łapy i Drapiącego Gardła. Jest dopiero maluchem, więc wciąż wszystko przed nią.
Rodzeństwo: Łoś, Warkot, Rzepak, Ryk i Górka.


Statystyki:

20 punktów do rozdzielenia:
Siła (S): 6
Zręczność (Zr): 6
Szybkość (Sz): 5
Zmysły (Zm): 3

100 punktów do rozdzielenia:
Punkty Życia (HP): 65
Punkty Wytrzymałości (W): 35


Czy zgadzasz się na ewentualną adopcję postaci? Nie
  Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Jarzębinowa Łapa

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 7171

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2018-05-05, 14:18   Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Jestem chętna! Po baaaardzo długim czasie, ale chciałabym wrócić do gry
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers