Znalezionych wyników: 3
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Grzmot
Grzmot

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 220

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2020-07-16, 18:03   Temat: Grzmot


k o c i a k


1. [PLAMKI ŚWIATŁA] ze Świetlistą Łapą :: zakończona
2. [KRZACZEK RÓŻY] z Króliczym Susem :: aktywna
3. [ZACIENIONE GAŁĄZKI] z Cierpką Jagodą :: aktywna
4. [BUSZ SASANKI] z Karaczanem xD :: aktywna





xxx




  Temat: Grzmot
Grzmot

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 220

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2020-07-16, 16:43   Temat: Grzmot


I M I Ę :: Grzmot
poprzednie ::

K L A N :: Grom
dzielenie języków ::

R A N G A :: kociak
poprzednie::

W I E K :: 2 księżyce
narodziny :: Pora Zielonych Liści

A D O P C J A :: nie


0 - x
Chcąc stwierdzić, czy wdała się bardziej w matkę, czy w ojca, najłatwiej dojść do wniosku, że do żadnego z nich. Nie odziedziczyła po matce żadnych charakterystycznych cech wyglądu i zdecydowanie bliżej jej do ojca, jeśli chodzi o postawę, a dokładniej jej nieforemność i niezgrabność. Jest do tego niewysoka, dosyć drobna i nie zapowiada się, by w przyszłości stan rzeczy specjalnie się zmienił. Również nie ma w zwyczaju dbać o czystość futra, krótkiego i zwykle nieułożonego, pokrytego niemal w całości czarną barwą, na której wybijają się białe zaznaczenia: na pyszczku, tworząc maskę nie nachodzącą na oczy, szyi, piersi, brzuchu oraz łapach. Na przednich biel znajduje się jedynie na palcach, za to tylne są nią pokryte do połowy. Charakterystyczną cechą Grzmotu jest jej nos; różowy z plamami, które występują jeszcze na jej podniebieniu i poduszkach łap. Jej oczy, póki co niewybarwione, przyjmą barwę żółci, która w zależności od światła zawiera zielone akcenty.


0 - x
Ciężko jest jej nie zauważyć. Jest niesamowicie głośna i nie męczy jej ciągłe podnoszenie głosu, szczególnie, gdy coś jej nie pasuje. Wszystko musi iść po jej myśli, nie godzi się na żadne kompromisy i robi wszystko, by być w centrum uwagi, niezależnie jakim kosztem, dodatkowo będąc niezwykle niecierpliwą. Na jej pyszczku wiecznie maluje się grymas, nie ma żadnych oporów przed byciem opryskliwą, dodatkowo jest do bólu szczera i nie widzi przeszkód, by obdarowywać innych nieprzychylnymi komentarzami. Nie lubi się uczyć i nikogo słuchać, uważa starszych za nudziarzy i ciężko jest sprawić, by skupiła się na czymś dłużej, niż kilka chwil. Jest miłośniczką gonitw i bójek, uważając się za mistrzynię w tym temacie.


Grzmot przyszła na świat jako córka Cichego Strumyka i Wężowego Języka, w Klanie Gromu, w Porę Zielonych Liści, a wraz z nią siódemka rodzeństwa: (do uzupełnienia). Posiada również starsze rodzeństwo i to całkiem pokaźną jego ilość - ósemkę. Muszelkowy Brzeg, Cierpka Jagoda, Jorgen (Rycząca Łapa), Tygrysi Pazur, Ostowy Krzew, Jeżynowy Jar, Dmuchawcowy Puch i Króliczy Sus, a rodzicami są Cichy Strumyk i Wężowy Język.




P O Z I O M :: 1 :: 0/100 EXP

S I Ł A :: 6
Z R Ę C Z N O Ś Ć :: 5
S Z Y B K O Ś Ć :: 5
Z M Y S Ł Y :: 4

Z D R O W I E :: 65
W Y T R Z Y M A Ł O Ś Ć :: 35




za co :: ile
  Temat: Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
Grzmot

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 2053

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-07-16, 12:53   Temat: Kocięta w Klanie Gromu [NPC]
Melduję się!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by Foka







Fort Florence











Bleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF





Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDream



amaimon

vampire-knight

the-avengers