Znalezionych wyników: 44
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nieobecności
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 58453

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-09-28, 08:44   Temat: Nieobecności
Gęsiopióry, Chaotyczna Łapa, Rwetes

nieobecność trochę wsteczna, z przeprosinami za brak postów od ponad tygodnia.

tu nawet nie chodzi o to, że nie mam czasu w ogóle, bo mam, ale po całych godzinach intensywnej pracy przy kompie ze zleceniami dla kilku Klientów którymi żongluję naraz, przygotowywaniem wieczoru panieńskiego dla kumpeli itp, po prostu wieczorami nie chce mi się już siedzieć przy biurku nad postami.

zgłaszam zmniejszenie aktywności, postaram się odpisać w tym tygodniu przynajmniej na najważniejsze sesje (można mnie pingac na disco jeśli komuś zależy na poście gdzieś). potem mam nadzieję że będzie lepiej, ale zaczynam jazdy na prawko więc też nie wiem XDDD
  Temat: Mszar
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 9361

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-09-17, 15:30   Temat: Mszar
Gęsiopióry z zachwytem obejrzał sobie swojego skowronka. Udało mu się zabić ptaka na tyle szybko, że ten nie zdążył podnieść wrzasku, co oczywiście dobrze znaczyło dla dalszych łowów i świadczyło o idealnie wykonanym skręceniu mu karku, ale jednocześnie... trochę szkoda, że Pajęcza Noga nie miała okazji tego zaważyć. Złapał zwierzynę w zęby i obejrzał się w kierunku, gdzie się rozeszli, licząc, że może jednak akurat na niego patrzyła, ale z daleka zobaczył, że przemierza kolejne lisie długości w największym skupieniu i doskonałej łowieckiej pozie, więc, niestety, musiał pogodzić się z faktem, że tym razem nie udało mu się jej zaimponować.
Przeniósł zobycz pod charakterystyczny omszony kamień, rozkopał wilgotną glebę u jego podstawy, po czym przykrył skorwonka ziemią i mchem. Rozejrzał się raz jeszcze. Zdecydował się zbliżyć odrobinę do czarnej Wojowniczki, aby mieć większą szansę, że zrobi na niej wrażenie dzięki swoim umiejętnościom i dobrej passie. Nie podszedł jednak na tyle blisko, żeby przecinać jej drogę albo żeby przeszkadzali sobie jakkolwiek w obieraniu dobrego kursu przy podchodzeniu zwierzyny, czy to pod kątem hałasu, zapachu czy krycia się.
Oczywiście, gdy tylko ruszył w dalszą drogę, obrał pozycję łowiecką, jaką i jemu przekazała na treningach Śliwkowa Pestka. Kroczył lekko, z głową i ogonem pochylonymi równolegle do grzbietu, używając wszystkich zmysłów do tego, by jak najskuteczniej wyszukiwać kolejnych skowronków czy innych drobnych żyjątek...
  Temat: Propozycje
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 76099

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-09-03, 16:13   Temat: Propozycje
ja też zdecydowałam się coś napisać, mam nadzieję że jeszcze nie za późno :>

nie jestem Medem, ostatni raz byłam na moim pierwszym koncie Węglowego Piórka, a więc laaata temu. i szczerze mówiąc, podczas mojej aktualnej ani poprzedniej gry na forum nawet nie brałam tego pod uwagę, głównie ze względu na to, że wiążac z dodatkowymi obowiązkami, ranga nie daje dodatkowych profitów, choćby w postaci jakiegoś ciekawego urozmaicenia fabularnego poprzez interakcje z innymi medykami. po przeczytaniu tego, co proponuje update - mam teraz takie "kurcze aż bym sobie pograła medem!". to oczywiście po prostu opinia, zupełnie osobista i arbitralna, ale chciałam się nią podzielić :>

w szczegółach praktycznych właściwie mogłabym powtórzyć to co napisała Mętlik, bo mam takie same przemyślenia, szczególnie na temat zebrań Medyków, więc tylko zostawię odcisk Yayowej łapki pod jej postem ^^
  Temat: Mszar
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 9361

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-22, 13:20   Temat: Mszar
Niewielkie uszka, sterczące z okrągłej, białej głowy poruszyły się szybko, gdy dotarł do nich głos ptaszka. Gęsiopióry poczuł, jak adrenalina zwiększa odrobinę prędkość bicia jego serca. Odwrócił głowę w stronę, z której dobiegł go trel i po krótkiej chwilce zogniskował oczy na skowronku. Potem przyjrzał się jego otoczeniu i trasie, jaką musiał pokonać, by go dopaść. Wyglądała dość zdradliwie... niemniej, zamierzał spróbować swoich sił.
Ostrożnie i pomału przeszedł parę kroków tak, aby podchodzić ptaka w miarę możliwości od tyłu, tak, by nie wypatrzył go rozstawionymi na bokach czaszki oczkami. Stąpał uważnie, zwracając uwagę, czy pomimo panującej suszy nie wdepnie w jakiś placek podmokłej ziemi ani inne czyhające na polującego Wojownika przeszkody. Gdy uznał, że jest dość blisko, by dopaść skowronka, zanim ten poderwie się ponad wysokość skoku, rzucił się w jego stronę, mocno wybijając z potężnych tylnych łap. Chciał pochwycić ptaka, chociażby zaczepić skrzydło pazurami, aby przygnieść go do ziemi i pozbawić życia.
  Temat: Mszar
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 9361

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-06, 13:19   Temat: Mszar
Gęsiopióry, można by rzec, obrósł w piórka. Krępa szyjka zawibrowała w głośnym pomruku, gdy skinął Wojowniczce głową i, widząc, że faktycznie zamierza polować w ramach tego polowania, zdecydował się jej nie przeszkadzać.
Machnął ogonem, zbierając skupienie, po czym przyjął najlepszą myśliwską pozycję, jaką potrafił - z głową, korpusem i ogonem opuszczonymi niżej nad ziemią, na ugiętych łapach, ze środkiem ciężkości przesuniętym bardziej na przód, aby kroczyć miękko i ostrożnie. Ruszył w podobnym kierunku, co Pajęcza Noga, ale odchylonym o jakieś trzydzieści stopni w lewo, aby pomału się od niej oddalić i nie wchodzić jej w drogę. Wytężał zmysły z całych sił, marząc o tym, by ujrzeć zaraz jakiegoś tłustego królika albo bażanta i móc na nim zaprezentować swoje łowieckie umiejętności...
  Temat: Mszar
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 187
Wyświetleń: 9361

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-08-04, 14:12   Temat: Mszar
Tuż przed swoją Ceremonią Gesiopióry umówił się z Pajęczą Nogą, że pójdą razem na polowanie. Czuł jednak, że jego umiejętności, nabyte właściwie na samym finiszu Treningu, potrzebują jeszcze trochę doskonalenia, a że chciał pokazać się przed Wojowniczką z jak najlepszej strony, uznał, że przejdzie się samodzienie po terenach Klanu Rzeki - po raz pierwszy zupełnie legalnie - i spróbuje coś złowić. Miał w sobie pełno energii i wyjątkowo dużo, jak na swoje standardy, zapału. Czuł, że to jego dzień.
Jaki bardzo się zdziwił, gdy idąc w stronę Ptasich Krzewów ujrzał odcinającą się na tle jaskrawej zieleni mchów sylwetkę uwielbianej kocicy. Ewidentnie też rozglądała się za zwierzyną, a choć Mszar nie był najczęściej wybieranym przez Wojowników miejscem do polowania, przy suszach, jakie niedawno nawiedzały tereny Klanu Rzeki, mógł wbrew pozorom całkiem nieźle się sprawdzić jako teren łowiecki.
- Hej, Pajęcza Nogo! - zawołał ją głośnym szeptem, nie chcąc spłoszyć całej zwierzyny, ale też nie mając w zamiarze przestraszyć jej nagłym pojawieniem się tuż obok. Zadziwiająco lekkim jak na swoje krępe ciałko łowieckim krokiem, ewidentnie świeżo wytrenowanym, podszedł w jej stronę i uśmiechnął się pogodnie - Czyżby to była okazja na wspólne polowanie, na które się umówiliśmy?
  Temat: Ptasie Krzewy - zachód
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 9934

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-07-26, 20:45   Temat: Ptasie Krzewy - zachód
    //uznajemy za wygasłą, co? wszyscy już pomianowani do tego czasu ;)
  Temat: Propozycje
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 76099

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 20:16   Temat: Propozycje
zrodziło mi się jeszcze jedno pytanie w głowie:

co z Graczami, którzy odeszli z forum w ostatnich dniach i których postaci nie są przeniesione do nieaktywnych ze względu na okres tygodniowego zawieszenia w ramach prawa do zmiany zdania?

osobiście uważam, że jest ono ostatnimi czasy nieco nadużywane (prowadząc do impulsywnych odejść i powrotów) i o ile w wypadku 'zwykłych' postaci nie niesie to większych szkód, w przypadku ról kluczowych dla Klanów oraz takich spraw jak ta rodzi pewne problemy. nie jest to oczywiście czas i okazja żeby dyskutować nad tym, co można poprawić w samym rozwiązaniu, ale z pewnością zanim dojdzie do zbierania kandydatów powinniśmy wspólnie zgodzić się co do tego, czy osoby, które zadeklarowały że nie chcą kontynuować gry na Forum, powinny mieć czynne i bierne prawo wyborcze (kandydować i głosować). tyczyć się to będzie również sytuacji gdy np. hipotetycznie ktoś odejdzie jutro, ale jego postaci dalej zostaną aktywne do 2 sierpnia.
  Temat: Propozycje
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 76099

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 18:46   Temat: Propozycje
moja opinia jest taka:

w kwestii jawności/tajności - jestem za głosowaniem przez zwykłą ankietę, z zatwierdzeniem oddania głosu przez post z 'podpisem'. PW wydaje mi się po prostu dużym obciążeniem dla osób obsługujących konto 'urny'. ale jeśli takie rozwiązanie jest dla części osob bardziej komfortowe, to mi właściwie nie robi różnicy.

kto może głosować - każdy, kto miał aktywne konto w momencie odejścia Rzo

liczba i sposób przyznawania głosow:
czy ordynacja preferencyjna, czy przyznanie trzech równoważnych głosów, obie opcje mi pasują, ale wybrałabym prostszą. nie wydaje mi się żebyśmy mieli spodziewać się więcej niż 5 chętnych, a już więcej niż 10 wydaje mi się w ogóle nierealną liczbą, więc po prostu nie wydaje mi się żeby ordynacja w tym wypadku miała wiele zmienić ;) a będzie nieco trudniejsza do przeliczenia.

terminy: 3 dni na zgłoszenie (w formie napisania posta od siebie przez kandydatów), 3 dni na głosowanko, brzmi bardzo rozsądnie.

ważne: należy w regulaminie głosowania zamieścić zapic, że każdy głos jest równoważny, niezależnie od rangi, stażu etc.
  Temat: Propozycje
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 76099

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 13:26   Temat: Propozycje
ja na razie nie mam możliwości napisania dłuższego posta, ale napiszę yylko na szybko, że podoba mi się otwarta dyskusja i dużo pomysłów, które się tu pojawiają <3

a co do samej formy głosowania - aby uniknąć pełnej jawności a jednocześnie mieć kontrolę nad ewentualnym głosowaniem z multi i nie zmuszać np. Moderacji do sprawdzania czy ktoś nie powielił głosu, wystarczyłaby ankieta tajna z wymogiem żeby każdy kto głosuje napisał "oddaję głos" i wypisał/podlinkował swoje konta. jeden głos w ten sposób będzie nierozerwalnie związany z jednym userem.
  Temat: Minione nieobecności
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 109033

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-05, 16:59   Temat: Minione nieobecności
Chaotyczna Łapa, Gęsia Łapa

wybaczcie kilka dni przestoju z mojej strony. poczułam lato, robię ostatnio dużo rzeczy i jakoś brak mi chęci na kotki. spróbuję dzisiaj wyzerować i pewnie w tygodniu znów wpadnę zostawić parę postów, ale nie obiecuję :>
  Temat: Propozycje
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 76099

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-06-20, 16:55   Temat: Propozycje
jakiś czas temu była o tym dyskusja na SB i wówczas też o tym pisałam - nowy gracz powinien zostać przyjęty z otwartymi ramionami i dostać wszystko, czego potrzebuje, żeby przyjemnie zacząć grę. nie powinien musieć nam udowadniać że mu zależy, czekać tygodniami na okazję, albo być traktowany jak petent w PRLu, który ma się dopasować do systemu, a jak mu się nie podoba to obrywać niemiłymi komentarzami. jeśli ktoś chce grać w Klanie Gromu bo Firestar był z Gromu i lubi Grom, to powinien mieć do tego prawo, nie ma w tym nic głupiego, śmiesznego ani kapryśnego.

imo powinien być zawsze otwarty miot w każdym Klanie, ale jak to raz zasugerowałam na SB to zostało przeżute, więc nawet nie będę za tym argumentować. ale plz dajmy ludziom chociaż dwa Klany do wyboru przez 100% czasu.

w skrócie, zgadzam się z Kot całkowicie
  Temat: Ptasie Krzewy - zachód
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 9934

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-06-20, 16:03   Temat: Ptasie Krzewy - zachód
Gęsia Łapa uśmiechał się przyjaźnie, suwając wzrokiem to na kotkę, to na kocurka, z którymi niespodziewanie wdał się w rozmowę. Gdy Płotkowa Łapa zasugerowała, żeby udzielał jej bratu korepetycji z nieustraszoności, poczuł jak jego małe uszy rozgrzewają się z dumy i zażenowania. Nie sądził, żeby był najlepszym nauczycielem, ale sam fakt, że bura koteczka wpadła na taki pomysł, był dla niego wielkim komplementem. Co prawda nie wiedział, jak ma na sukces czy niepowodzenie szkolenia wpłynąć ich jednolita białość, ale nie zamierzał pozwalać temu detalowi pogarszać efektu tego pochlebstwa.
- Rozmawiam z Wami? - odpowiedział pytającym tonem na pytanie Karpiej Łapy - Właśnie myszkę podchodziłem, ale zwiała, jak Was usłyszała. Ale to nic. Inną może złapię.
Nie wydawał się jakoś specjalnie przejmować niepowodzeniem. Prawdę mówiąc, okazja do pogadania sobie ze znajomymi wynagradzała mu nieudane polowanie. Przeniósł wzrok znów na Płotkową Łapę i zastrzygł uchem.
- Będziecie szukać braci? A kto się Wam zgubił? Może pomóc?
  Temat: Ptasie Krzewy - zachód
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 9934

PostForum: Tereny Klanu Rzeki   Wysłany: 2020-06-10, 09:51   Temat: Ptasie Krzewy - zachód
Gęsia Łapa, w odróżnieniu od młodych rybek, niespecjalnie stresował się czy przejmował, spacerując poza Obozem bez opieki. Pierwszą taką niezbyt legalną wyprawę zrobił tuż po swoim mianowaniu na Terminatorów wraz z Pożarem i od tego czasu regularnie wymykał się z Obozu. Dawniej ciągnęła go ciekawość świata i tęsknota za nieznanym, dziś jego zapędy do włóczęgostwa były zdecydowanie mniejsze i bardziej zajmowało go po prostu spacerowanie i szkolenie umiejętności łowieckich.
Właśnie czaił się w trawie, przycupnięty, wielkimi źrenicami wpatrując się w buszującą wśród zeschniętych liści myszkę, gdy usłyszał w pobliżu czyjś głos. Miauczenie musiało dotrzeć też do potencjalnej zdobyczy, po z szelestem czmychnęła w trawy, zbyt szybko, by żółte oczy drapieżnika zdążyły ją wypatrzyć. Kocurek poczuł nawet nie tyle irytację, co zawód, że po raz kolejny jego wysiłek był bezowocny. Co z tego, że to nie jego wina. To też nie jego sukces...
Wyprostował się i wyciągnął szyję, szukając wzrokiem autorów hałasu. Nieopodal ujrzał dwoje długowłosych Terminatorów, znanych, oczywiście, na tyle, na ile zna się wszystkich, z którymi dzieli się miejsce do spania, ale nie jakoś specjalnie zaprzyjaźnionych. Okazja do nadrobienia dobra jak każda inna...
- Cześć! - zawołał do nich, pokazując znad traw przyjazne, okrągłe oblicze - Co robicie? - ruszył w ich kierunku z uniesionym ogonem.
  Temat: Słoneczna Szczelina
Gęsiopióry

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 1015

PostForum: Cztery Dęby   Wysłany: 2020-05-28, 17:30   Temat: Słoneczna Szczelina
Gdy Pomidorowa Łapa zaczął trajkotać, białas poczuł niejaką ulgę, że nie musi przez chwilę nic mówić, a właściwie nawet niezbyt dużo myśleć nad tym, co ten mu serwuje. Posłuchał sobie o Cieniu, nawet z autentycznym zaintersowaniem dowiedział się o tych wszystkich drzewach i o oczku wodnym. Chciałby kiedyś zobaczyć to wszystko na żywo... jednocześnie siła tego marzenia zmalała w nim odkąd był świeżo upieczonym Terminatorkiem, takim jak ten, tu. Mówił sobie, że to dobrze, że nie ma już takich ciągot do łazęgi, a jednocześnie w głębi duszy był smutny. Może nie były to najmądrzejsze marzenia jak dla klanowego kota, ale przynajmniej były marzeniami.
Zanim wszedł na równię pochyłą smętnego myślenia, Klan Drzemki wrzasnął do niego coś o pływaniu.
- Yyyuuuyyy... nie wiem - rzucił zgodnie z prawdą - Nigdy nie próbowałem. Ale ponoć większość kotów umie ot tak. Odruchowo. Jak biegać. Nie wiem czy to prawda, może w ogóle nie, a może to w ogóle ściema że koty z Klanu Rzeki powinny umieć... - zrobił chwilę pauzy, patrząc na Łapę Nazwaną Od Rośliny Nie Wiadomo Jakiej i próbując przypomnieć sobie wcześniejsze jego pytanie - No, także, mamy rzekę na terenie, jak chcemy dojść do Czterech Dębów to musimy przez nią się przedostać, ale ona się rozlewa i jest bardzo szeroka i płytka i wystają z niej kamienie i ma nawet taką błotnistą wysepkę po drodze, więc nie jest jakoś trudno... na szczęście. Inaczej by mnie tu nie było - zakończył z uśmiechem.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers