Znalezionych wyników: 24
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pytania
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 375
Wyświetleń: 42343

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-09-26, 18:28   Temat: Pytania
Cytat:
2. Pierwsze konto gracza musi być postacią urodzoną w miocie klanowym lub samotniczym. Dopiero kolejna postać może zostać stworzona jako samotnik lub pieszczoch w określonym wieku.
3. Tylko jedna postać z pięciu może pochodzić spoza klanu.


zawsze rozumiałem te zasady jako to że zupełnie nowy gracz nie może stworzyć konta samotnika, ale dostałem od administracji wiadomość że muszę mieć jedną aktywną postać w klanie by móc posiadać postać kota całkowicie spoza klanu, mimo że nie jestem zupełnie nowym graczem. wychodzę więc z pytaniem do szerszej grupy graczy czy to ja coś źle zinterpretowałem czy o co chodzi. :eee:
  Temat: Postaci porzucone
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 27892

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-09-18, 23:21   Temat: Postaci porzucone
Czujna Łapa -> zaginieni

nie odpala mi się połowa stron a dostawca internetu nie odpowiada na moje smsy i na kotki mogę wchodzić tylko z własnego neta. :'D pewnie wrócę w miarę niedługo ale też nie chcę by czaik kurzyli się gdzieś w lecznicy. pod wpływem dość wysokiej gorączki wymknęli się z obozu i przepadli jak kamień w wodę.
  Temat: Propozycje
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75811

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-09-01, 19:53   Temat: Propozycje
bardzo mi się podoba pomysł z handlem ziółkami(hihi), szczególnie że wreszcie jest potencjał na jakieś faktyczne interakcje między klanami. generalnie lubię wszystkie zmiany jakie się dotąd pojawiły, bo widać, że administracja próbuje urozmaicić grę na forumku. also nowi samotnicy. @@ luv. :<3:
  Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 11623

PostForum: Tereny Klanu Gromu   Wysłany: 2020-08-18, 02:20   Temat: Iglasty Zagajnik
Czaik kiwa twierdząco głową. Z podwojonym zaciekawieniem przygląda się drżącemu oku, gdy Żubrze Gardło rozchyla powieki. Pierwszy raz widzi je z tak bliska. Nadstawia uszu, gdy Zastępca mówi dalej, nie chcąc pominąć żadnego słowa. Nie rozumie do końca na jakiej zasadzie działa jego niepełnosprawność, ale podejrzewa, że sam jej właściciel może tego nie wiedzieć. Tak samo jak Czujna Łapa w swojej sytuacji. Terminator wzdycha cichutko, po czym uśmiecha się i kiwa głową. Perspektywa widzenia kotów z dwoma głowami brzmi zabawnie, ale pewnie w rzeczywistości musi to być uporczywe.
Na polecenie powrotu do obozu kocię Białowąsej nie robi żadnych problemów. Chwilowe odwrócenie uwagi od własnych problemów okazało się być bardzo przydatne. Choć negatywna energia wciąż wypełnia drobne ciało Terminatora, nie jest jej już tak dużo. Wciąż czuje złość skierowaną ku Gryzkowi, ale nie na tyle, by się na niego długo gniewać. Porusza energicznie głową w górę i w dół - twierdzący gest - po czym rusza truchtem w kierunku obozu. Po drodze zamyka jedno oko, by sprawdzić jak to jest. Jak się okazuje, trochę dziwnie. W pewnym momencie prawie potyka się o kamień, bo źle ocenia jego położenie. Gdy nudzi się zabawą, ukradkiem rozgląda się na boki. Podejrzewa, że Gryziel nie wrócił jeszcze do obozu. Brat rzadko opuszcza bezpośrednią okolicę Czaik, chyba że idzie na trening.

zt.
  Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 11623

PostForum: Tereny Klanu Gromu   Wysłany: 2020-08-18, 01:19   Temat: Iglasty Zagajnik
Terminator zerka na pysk Zastępcy, a konkretniej na jego oczy. Nie da się nie zauważyć tej drobnej niedoskonałości, żyjąc od urodzenia w Klanie Gromu. Czujnej Łapie zawsze wydawało się, że taki kot z uciekającym okiem może widzieć więcej od przeciętnego. Jak się okazuje, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Z wyraźnym zainteresowaniem nadstawia uszy i przechyla głowę na bok, jednak nie ma większych nadziei na to, że Żubrze Gardło rozwinie temat i wyjaśni z czym konkretnie musi się borykać, mimo oczywistego zaciekawienia w miętowych oczach. Niektóre koty nie zauważają takich gestów, co irytuje Czaik. Nie może jednak się powstrzymać przed spróbowaniem.
Na kolejne pytanie otwiera pyszczek, ale nie wydostaje się z niego żaden dźwięk. Po chwili zamyka go z cichym kłapnięciem i potrząsa przecząco głową. Niestety nie może niewerbalnie przedstawić kolorowej kotce problemów, które borykają jego umysł. To wszystko jest okropnie kłopotliwe i tylko dokłada kolejną cegiełkę do ściany frustracji, która z dnia na dzień rośnie w sercu kocięcia Białowąsej. Jak ma być Zastępcą jak nie może mówić? Przecież Przywódcy muszą dużo mówić. Czaik wykrzywia mordkę w nieprzyjemnym grymasie, ale po chwili zmusza się do załagodzenia go, w końcu dalej stoi przed aktualnym gromowym Zastępcą.
  Temat: Minione nieobecności
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108082

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-08-17, 01:12   Temat: Minione nieobecności
Czujna Łapa
jakoś uggh do weekendu. zmniejszona aktywność bo mnie deprer mocno gniecie i nie potrafię ogarnąć się z chodzeniem spać, i generalnie nie mam na nic siły.
  Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 11623

PostForum: Tereny Klanu Gromu   Wysłany: 2020-08-16, 00:43   Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa nie patrzy na oddalającego się brata, nie musi tego robić. Gromowy terminator jest przyzwyczajony do nikłych reakcji lub też ich braku z jego strony na wszelkie nieprzyjemne szturchnięcia, przynajmniej jeśli chodzi o Czaik. Nie może jednak uwierzyć w to, że kocur decyduje się tak po prostu wrócić do obozu. Czuje kolejną falę irytacji na samą myśl, ale decyduje się pozostać w miejscu i skupić na Zastępcy. Wszak pewne rzeczy są niezmienne i nieuniknione; po nocy zawsze nastanie dzień, a Gryziel zawsze będzie robił za dodatkowy ogon Czaik. Nawet teraz, z sercem wypełnionym negatywnymi emocjami skierowanymi ku bratu, złotofutre kocię Białowąsej nie chce by ten stan rzeczy uległ zmianie, ba! Oczekuje, że to się nie zmieni. W końcu czym jest Czaik bez Gryziela? Czym jest Gryziel bez Czaik? Jednak przekroczenie granicy jest przekroczeniem granicy.
Właśnie dlatego, gdy również Żubrze Gardło porusza temat mówienia, osmalone uszy terminatora rozpłaszczają się na bokach głowy. Z dużym trudem się opamiętuje(przecież ma przed sobą samego Zastępcę. Mama będzie zawiedziona jeśli Czaik zrobi coś głupiego). Odwraca pysk w bok, zawieszając spojrzenie gdzieś w przestrzeni, po czym kiwa niemrawo głową, ni to potwierdzając, ni to przecząc. Na kolejne słowa jedynie porusza uchem na znak, że przekaz dotarł, ale nie okazuje wyraźnej skruchy. Bądź co bądź Gryziel ma szczęście, że nie oberwał mocniej. Pewnych tematów się nie porusza w ten sposób... a niektórych w ogóle.
Dopiero na zapytanie o powód ich sprzeczki miętowe oczy powracają na krzywy pysk Zastępcy. Tym razem Czaik pewnym ruchem głowy zaprzecza. Nie chodzi o trening, a o coś dużo bardziej personalnego, co w założeniu ma pozostać między Białowąsą a jej kocięciem, aż całkowicie odejdzie w zapomnienie, a co coraz bardziej frustruje terminatora. Co, jak się okazuje, wie również Gryziel, o czym nie omieszkał się wspomnieć chwilę temu.
  Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 11623

PostForum: Tereny Klanu Gromu   Wysłany: 2020-08-02, 15:16   Temat: Iglasty Zagajnik
Odepchnięcie przez brata boli bardziej niż gdyby również przejechał pazurami po pysku Czaik. Złocisty terminator przez chwilę patrzy w szoku na brata, po czym marszczy lekko nos. Mimo wyrzutów sumienia kocię Białowąsej zaczyna odczuwać irytację, szczególnie gdy Gryziel chwilę później odpowiada Żubrzemu Gardłu. Sposób w jaki formułuje to zdanie działa na nerwy pulchnemu Gromiakowi, który zaciska zęby mocno, niemal nimi zgrzytając. Aktualnie powodem gniewu Czujnej Łapy jest między innymi sam Gryziel, gdy więc kocur dostaje polecenie pójścia do medyczki, terminator nie umieszkuje się go pchnąć łapą w kierunku obozu. Następnie ostentacyjnie ustawia się przed zastępcą, z końcówką ogona opadającą na grzbiet, uniesioną brodą i wzrokiem wlepionym wyłącznie w otwarte oko niedużego, kolorowego kota. Wyraźnie całą swoją uwagę skupia na nim, jakby Gryziela już tutaj nie było. Czaikowa duma została urażona, a w takiej sytuacji nawet dla najlepszego brata nie ma innego ratunku jak tylko przeczekać najgorsze.
  Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 11623

PostForum: Tereny Klanu Gromu   Wysłany: 2020-07-31, 00:18   Temat: Iglasty Zagajnik
Czaik patrzy z zaskoczeniem na Gryziela, gdy ten bez ogródek pyta zastępcę o kwestię ich treningu, jakby wcale nie dostał przed chwilą pazurami w policzek. Terminator nie rozumie zachowania brata, ale po chwili zaczyna odczuwać coś, czego nie czuł chyba jeszcze nigdy dotąd, a na pewno nie tak intensywnie - wyrzuty sumienia. Podchodzi nieco niepewnie do kocura, patrząc na niego przepraszająco, po czym oczyszcza językiem zbierające się na ranie krople krwi.
Dopiero po chwili Czujna Łapa uświadamia sobie wagę tego, że znajdują się w obecności zastępcy, kota znajdującego się zaraz pod przywódcą. Złocisty Gromiak prostuje się nagle i odwraca przodem do kolorowego wojownika, a następnie kiwa głową w geście przywitania. W końcu mama uczyła, że do kotów na ważnych stanowiskach trzeba się odnosić kulturalnie i z szacunkiem! Dopiero po chwili przypomina sobie o pytaniu, które padło w ich stronę chwilę temu i kręci głową przecząco. Absolutnie nic się nie stało, panie władzo. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Gdyby tylko to nieprzyjemne uczucie w żołądku na widok krwawych śladów na pysku Gryzka tak nie drażniło sumienia...
  Temat: Nabór mistrzów gry
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 6799

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-07-30, 22:13   Temat: Nabór mistrzów gry
Doświadczenie mistrzowałem dość długi czas tutaj na artemidzie, znam system, a nawet gdy ulegnie zmianie jestem w stanie się do niego dostosować.
Dlaczego ja: mam teraz tylko jedną postać i nie planuję ich więcej, więc raczej się nie wypalę zbyt szybko. Bardziej niż branie polowań i walk interesuje mnie zabawa w niegroźne ingerowanie w fabułę oraz organizowanie drobnych wypraw/questów, gdyby ktoś był na nie chętny. Mam też kilka - moim zdaniem - ciekawych pomysłów. Zamierzam też brać regularne akcje, oczywiście, po prostu chciałbym przy tym organizować nieco ciekawsze wydarzenia, które potencjalnie mogą urozmaicić kotkom fabułę. Jako że mam już doświadczenie w byciu mg nie boję się improwizować, ale zarazem wiem jakich granic nie powinienem przekraczać. Mogę też pomagać mniej doświadczonym mg w miarę moich możliwości.
Przykładowy post MG:
Choć młody lis miał przewagę wielkości nad Krwawym Dziobem, popielaty wojownik nie pozwolił sobie na chociaż chwilę zawahania. Wykonał celny skok ku szyi drapieżnika i zacisnął na niej szczęki z siłą tak dużą, że natychmiast mógł poczuć smak krwi na języku. Zaskoczony lis szarpnął całym ciałem w tył i chwycił zębami skórę na grzbiecie swojego przeciwnika. Zdołał w ten sposób oderwać go od siebie, ale ledwo zarysował skórę pod szarą sierścią. Ponadto, w pysku Rzecznego kocura pozostał płat skóry zerwany z gardła drapieżnika. Powstała w ten sposób rana była dotkliwa, na dodatek krwawiła całkiem obficie.
  Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 11623

PostForum: Tereny Klanu Gromu   Wysłany: 2020-07-27, 00:52   Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa wpatruje się jak w transie w drobne, czerwone stróżki leniwie spływające po złotym policzku, a następnie na własne zabarwione szkarłatem pazury. Czuje dziwny dreszcz przechodzący wzdłuż grzbietu, którego znaczenia nie rozumie. Serce, zdaje się, przyspiesza swój rytm jeszcze bardziej. Uderzenie jest dość mocne, precyzyjne, wręcz satysfakcjonujące. Przez chwilę zapach krwi to jedyne co wypełnia umysł Czaik.
Zaraz jednak do kocięcia Białowąsej dociera do kogo ów zapach należy. Mruga mocno powiekami, wracając na ziemię z tego dziwnego uniesienia. Patrzy jeszcze raz na Gryzka, który stoi w miejscu jak słup. Rana nie wydaje się zbyt poważna, ale sama jej obecność sprawia, że mięśnie Czujnej Łapy wiotczeją; jakby wraz ze wściekłością z pulchnego ciałka uleciało również powietrze. Przygląda się mordce brata z niedowierzaniem. Otwiera nagle pyszczek, jakby chcąc coś powiedzieć, ale jak zwykle zamyka go z cichym kłapnięciem. Zupełnie nie wie co zrobić, ale pojawienie się zastępcy chwilowo spycha ten problem na dalszy plan. Czaik odwraca głowę ku kolorowemu kotu. Żubrze Gardło, tak uczyła mama. Kotka, może kocur. Nowomianowany terminator niezbyt przejmuje się zapamiętywaniem płci kotów, jego zdaniem nie ma ona znaczenia. Powoli opuszcza łapę na ziemię, z zagubieniem wyraźnie odmalowanym na twarzy. Oblizuje nerwowo nos. Po dwóch uderzeniach serca zerka na brata.

sorki jak coś bez sensu albo mało zrozumiale napisane ale źle się czuję. :c
  Temat: Propozycje
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75811

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 14:03   Temat: Propozycje
ja tylko napisze od siebie, że metoda wymieniona przez gryzka wydaje mi się całkiem spoko.
  Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 11623

PostForum: Tereny Klanu Gromu   Wysłany: 2020-07-26, 03:31   Temat: Iglasty Zagajnik
Słowa, które padają z mordki Gryziela sprawiają, że czas na moment zdaje się stanąć w miejscu dla Czaik. Dźwięki z otoczenia - włącznie z pazurami wbijającymi się gwałtownie między ziarenka piasku - stają się stłumione, ustępując miejsca szumowi w uszach oraz dźwiękom serca zbyt szybko pompującego krew. Brat nie tylko od początku wiedział o co chodzi, ale też słyszał... to. Powiedzenie o tym w taki sposób, tak otwarcie, szokuje świeżo mianowanego terminatora. Powoduje, że miętowe oczy rozszerzają się nieco, a rdzawo-czarna sierść na grzbiecie unosi się groźnie. Ułamek uderzenia serca później gniew wybucha gwałtownie w klatce piersiowej złocistego Gromiaka, niemal wyciskając powietrze z płuc i łzy z oczu.
Powrotowi do rzeczywistości towarzyszy mrowienie w opuszkach lewej, zaopatrzonej w ostre pazury łapy po kontakcie z policzkiem Gryziela.
  Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 11623

PostForum: Tereny Klanu Gromu   Wysłany: 2020-07-26, 01:00   Temat: Iglasty Zagajnik
Przeciągające się milczenie wpływa negatywnie na nastrój Czujnej Łapy. Zniecierpliwienie wprawia zawinięty nad grzbietem ogon w jeszcze bardziej zamaszyste, energiczne ruchy. Każdy mięsień pod długim futrem zdaje się być napięty do granic możliwości. Kocię Białowąsej w pewnym momencie ma ochotę trzepnąć brata w pysk za tak długą ciszę, ale szybko się opamiętuje. Nie wolno krzywdzić rodzeństwa. Szczególnie teraz, z połowicznie wysuniętymi pazurami, które lada chwila wbiją się w sypkie podłoże.
W pierwszej chwili nie reaguje w żaden konkretny sposób na zadane pytanie; dalej stoi sztywno, z uszami położonymi płasko na głowie i zmarszczonymi brwiami oraz nosem. Nie dostaje wyjaśnień w kwestii kota, który pobił Czyhak. Dopiero po kilku uderzeniach serca z niemałym oporem kiwa głową, decydując się mimo to nie pozostawiać Gryziela bez odpowiedzi. Nie wie czemu to wszystko wydaje się nagle takie trudne. Może dlatego, że to nie tylko o to chodzi. Owszem, oddzielny trening to JEST problem, ale tylko jeden z kilku, które kotłują się w głowie Czaik. Świeżo mianowany terminator sam nie potrafi już precyzyjnie określić. Emocje w nim płoną tak intensywnie, że wydają się zlewać w jednolitą całość. Jednostronne omówienie jednej kwestii nie sprawi, że poczuje się lepiej, gdy przed oczami ma obraz wojownika zachowującego się nieprzyjemnie w stosunku do brata, a w głowie świadomość, że bez mówienia nie wyjaśni tego całego szamba, które zaczyna wybijać.
  Temat: Iglasty Zagajnik
Czujna Łapa

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 11623

PostForum: Tereny Klanu Gromu   Wysłany: 2020-07-26, 00:26   Temat: Iglasty Zagajnik
Zadawanie dużej ilości pytań jest przykrą koniecznością, która w tej chwili tylko dokłada do narastającej frustracji Czujnej Łapy. Z położonymi po sobie uszami zaprzecza każdemu pytaniu, choć na moment nadstawia je, gdy brat wspomina o czarnej terminatorce, która pobiła Czyhak. Przechyla głowę na bok w pytającym geście, jednak po chwili i na to kręci głową w niemym "nie". Nie, nie chodzi o Ziąba, nie chodzi o trening z Trzmielą Gwiazdą ani o nic co powiedzieli rodzice, ani o to czy ktoś pobił Czyhak(choć to jest sama w sobie bardzo poważna sprawa, NIKT nie powinien krzywdzić rodzeństwa Czaik). Nie rozumie skąd Gryziel wziął Toń, która przecież nic nie zrobiła na ceremonii poza skuleniem się przed większym wojownikiem, który następnie potraktował nieprzyjemnie złocistego kocura. Pod koniec serii pytań końcówka puchatego ogona obija się niespokojnie o rdzawy grzbiet. Nowomianowany terminator nie wie jak poinformować brata o rzeczach, które są źródłem problemów, bo wcześniej nie było ich tak wiele. Teraz jednak wydają się nieznośne, niczym cierń wczepiony w futro.
Czujna Łapa zaciska zęby tak mocno, że niemal zgrzytają jeden o drugi. Ma ochotę odwrócić się na pięcie i pobiec między drzewa, wybiegać całą złość i frustrację, ale uparcie trzyma swoje łapy w miejscu.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers