Znalezionych wyników: 12
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Odejścia
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 23173

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2019-11-19, 11:34   Temat: Odejścia
Robię to z ogromnym bólem serca, ale:

Bzowa Łapa i Spieniona Łapa → Gwiezdny Klan/NPC

Naprawdę kocham to forum i całą jego społeczność, ale ze względu na brak czasu, weny oraz inne prywatne problemy nie jestem w stanie z niego korzystać. Poza tym pisanie postów nie jest już dla mnie przyjemnością, a stało się dla mnie swego rodzaju zobowiązaniem. Czuję też, że nie potrafię wczuć się w moje postacie tak, jak powinnam i że nie wszystko w ich historiach wyszło tak, jak zaplanowałam.
Jeśli chodzi o sprawy "techniczne" - zdaję się na was, admini. Możecie uśmiercić ich w dowolny sposób.
Chciałabym również przeprosić wszystkie postacie, z którymi miałam niedokończone sesje albo które nawiązały bliższą relację z Bez czy Pianą oraz podziękować za przyjemny czas spędzony na pisaniu - jesteście cudowni! Naprawdę przykro mi, że tak to się potoczyło.
Być może jeszcze kiedyś wrócę na Artemidę, a jeśli tak - na pewno nie tymi postaciami. Muszę ogarnąć nieco siebie i swoje życie, a do tego potrzebuje czasu. Do (miejmy nadzieję) zobaczenia, będę bardzo tęsknić za wami wszystkimi!
  Temat: Księżycowe Jezioro
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 8743

PostForum: Tereny Klanu Cienia   Wysłany: 2019-11-05, 22:09   Temat: Księżycowe Jezioro
Pokiwała lekko głową, zgadzając się po części z Sową. Nie znała Kamiennej Łapy tak dobrze jak ona i nie do końca wiedziała jaki jest, ale na pewno nie zrobił na niej dobrego pierwszego wrażenia. Wydawał się taki...dziwny i lekko straszny.
W miarę słuchania dalszych słów rozmówczyni smutek na jej pysku zastąpił wyraz złości, a ogon zaczął machać się na boki. Jej pierwsze bezczelne pytanie zdołała jeszcze zignorować, ale kiedy temat zszedł na jej ojca, sierść lekko jej się zjeżyła.
- Nie muszę ci nic udowadniać - stwierdziła twardo. Czyli jednak miała rację, chodziło o jej korzenie. Po części ją to nie dziwiło - niektóre koty, przykładowo trenujący ją Olchowy Szept, miały takie same poglądy, ale z drugiej strony stawało się to irytujące. Dlaczego tak wielu klanowiczów sądziło, że jeśli posiada częściowo samotnicze pochodzenie to będzie chciała wieść takie samo życie jak Świergot? Niestety zapominali o tym, iż w połowie była również kotką Klanu Cienia oraz że Modliszka wychowała ją właśnie w duchu lojalności wobec niego. - Po pierwsze, jestem wierna naszemu klanowi i zawsze będę. Po drugie, nie interesuje mnie samotnicze życie, nigdy mi to nawet przez myśl nie przeszło, a po trzecie - nie mieszaj do tego mojego ojca - odpowiedziała, starając się jakoś uspokoić. Obiecała sobie, że jeśli starsza terminatorka kolejny raz powie coś niepochlebnego na temat jej rodziny, odwróci się na pięcie i pójdzie prosto do obozu.
  Temat: Księżycowe Jezioro
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 8743

PostForum: Tereny Klanu Cienia   Wysłany: 2019-10-21, 15:57   Temat: Księżycowe Jezioro
Reakcja Sowy wcale nie zdziwiła Bez - ona też uważała ten pomysł za nierozsądny, wręcz niedorzeczny. Gdyby nie jej ciekawość to z pewnością nie zgodziłaby się nawet na rozmowę z nim.
- Rozmawiałam z nim tylko po to, aby się dowiedzieć co planuje - powiedziała, zresztą zgodnie z prawdą. Doskonale zdawała sobie z tego, że Ziarenko również jest w to zamieszany i to mocno, dlatego martwiła się o niego oraz chciała wiedzieć co zamierza zrobić. Kiedy dowiedziała się, że zamierza odejść, bo "i tak nie lubi swojej rodziny" zrobiło jej się po prostu przykro. A ona to co? Nie jest dla niego ważna? - Odmówiłam mu - dodała jeszcze po krótkiej chwili ciszy zdecydowanym głosem. Po prostu chciała, żeby jej znajoma o tym wiedziała i nie próbowała oskarżać ją o zdradę Klanu Cienia. Niestety, wiele kotów w lesie z góry zakładało, że "mieszańce" do niczego się nie nadają oraz nie są wierne swoim klanom, co zdaniem zielonookiej było absurdalne. To, że z pochodzenia była w połowie samotniczką nie ma nic wspólnego z jej lojalnością wobec klanu.
Kiedy zagrodziła drogę starszej terminatorce i zobaczyła, jak wyciąga ona pazury była przekonana, że jej pysk zostanie w tamtej chwili mocno oszpecony, jednak mimo to nie ruszyła się z miejsca, ze skupieniem obserwując jej poczynania. Na szczęście po kilku uderzeniach serca kotka w miarę się uspokoiła, a nawet zgodziła się porozmawiać z preguską, co mogła uznać za swoje małe zwycięstwo.
- Dlaczego tak mnie nie lubisz? - to było pierwsze pytanie, jakie przyszło jej do głowy w tamtym momencie. - Od początku widzę, że mną gardzisz, ale nie rozumiem z jakiego powodu. Nie znasz mnie zbyt dobrze, a z góry wyrobiłaś sobie o mnie zdanie. Co zrobiłam źle? Przecież chciałam cię tylko poznać - powiedziała to wszystko dosłownie na jednym wydechu. Odwróciła wzrok gdzieś w bok, a na jej pyszczek wpłynął smutny wyraz. Bzowa Łapa naprawdę chciała, żeby wszyscy ją lubili, dlatego starała się być miła dla każdego, nawet takiej Sowiej Łapy czy Topniejącego Lodu, a czemu jej nie wychodziło. Nie miała pojęcia. A może Sowa również patrzy na nią przez pryzmat pochodzenia?
  Temat: Księżycowe Jezioro
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 8743

PostForum: Tereny Klanu Cienia   Wysłany: 2019-10-04, 15:17   Temat: Księżycowe Jezioro
Młoda terminatorka szybko przewertowała pamięć próbując sobie przypomnieć, które z tych imion kojarzy.
- Znam tylko Zroszoną Łapę i Kamienną Łapę - skomentowała, kiedy Sowa skończyła wymieniać imiona swojego rodzeństwa. Srebrna kotka zdawała się w porządku, ale kocur...już niekoniecznie. - Czy tobie Kamień też składał propozycję odejścia z Klanu Cienia i założenia nowego? - zapytała z ciekawości. Kiedy była jeszcze kociakiem, Ziarenko zapoznał ją właśnie z szarym, który już przy pierwszym spotkaniu zaczął ją namawiać do dołączenia do "jego" klanu. Wtedy też dowiedziała się, że jej brat zamierza odejść, kiedy tylko skończy trening, a ona tak bardzo nie chciała go stracić. Niby obiecała im, że nikomu o tym planie nie powie, ale...cóż, bura chyba nie była typem plotkary.
Na jej kolejne słowa tylko pokiwała głową. Miała świadomość tego, że przed nią jeszcze długa droga do perfekcji, no i technikę też przydałoby się udoskonalić, ale wygląda na to, że wypadła nie najgorzej. Nie zwróciła uwagi na ironiczny ton czy niechętną postawę znajomej, ponieważ zdąrzyła się już do tego przyzwyczaić.
- Nie, poczekaj! - krzyknęła do Sowiej Łapy, kiedy ta ruszyła przed siebie nawet się na Bez nie oglądając. Szybko do niej podbiegła oraz zagrodziła jej drogę, wbijając w nią uparte spojrzenie swoich dużych zielonych oczu. - Pamiętasz naszą rozmowę? Tą na twoim kasztanowcu? - zapytała, po chwili odprężajac się nieco i siadając na ziemi tuż przed nią. - Myślę, że jeśli dałaś radę wygospodarować chwilę ze swojego "napiętego grafiku" i nauczyć mnie pływać, za co ci dziękuję, to równie dobrze możesz poświęcić kolejną na rozmowę ze mną. Co ty na to? - spytała z figlarnym błyskiem w oku, chociaż w głowie miała lekki mętlik. Po co dalej kontynuowała ten temat? Przecież mogłaby zostawić ją w spokoju. Zresztą, gołym okiem widać było, że starsza nie znosi pręguski i raczej niechętnie z nią rozmawia. Każdy na jej miejscu już dawno by sobie odpuścił, ale ona nie potrafiła...i nie chciała. Mimo tej swojej oschłości Sowa wydawała się dosyć interesująca, dlatego zapewne nieco ciekawską kotkę tak do niej ciągnęło. Wyglądało na to, że w tym przypadku powiedzenie "przeciwieństwa się przyciągają" było adekwatne, przynajmniej z jej strony.
  Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 2350

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2019-10-02, 10:33   Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Aaaaaa *-* Przygarnę Bez na jakąś sejsyjkę lub nauki uwu
  Temat: Księżycowe Jezioro
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 8743

PostForum: Tereny Klanu Cienia   Wysłany: 2019-09-22, 08:56   Temat: Księżycowe Jezioro
Pręguska rzeczywiście cieszyła się na naukę pływania, ale nie aż tak, żeby zrobić sobie krzywdę. Nie była już tym samym rozbrykanym kociakiem, jak wtedy, gdy pierwszy raz się spotkały - wciąż przepełniały ją optymizm i energia, jednak zrobiła się nieco spokojniejsza i cierpliwsza. Stara Bez zapewne bez chwili wahania wskoczyłaby do wody, ale ta obecna po prostu zatrzymała się przy brzegu, zastanawiając się najpierw co powinna zrobić.
- Ach - skomentowała, odwracając głowę w jej stronę. Wyglądało na to, że jej znajoma nie wstydziła się swoich blizn, a wręcz z dumą nosiła je na piersi. - Jak nazywa się twoje rodzeństwo? - zapytała uświadamiając sobie, że nie wie o Sowie nawet tak podstawowych informacji. Cóż, trzeba będzie to nadrobić.
- Przecież wiem - odpowiedziała lekko zirytowana. Bez przesady, nie była aż na tyle głupia, żeby wchodzić tak głęboko, a szczególnie przy pierwszym razie! Przewróciła oczami, wzięła głęboki wdech i odważnie weszła do jeziora. Wzdrygnęła się lekko, kiedy poczuła zimną wodę obmywającą jej łapy, ale niemal natychmiast wyprostowała się i zaczęła krok za krokiem wchodzić coraz głębiej. Kiedy zanurzyła się już po pierś, ponownie się zawahała. Chwilę zajęło jej wyobrażenie sobie w głowie tego, co miała zrobić, a potem odepchnęła się gwałtownie od piaszczystego dna i zaczęła jak najmocniej machać łapami, unosząc głowę do góry zgodnie z poradą starszej kotki. Z pewnością wyglądało to wręcz komicznie, ale niebieska bała się śmierci przez utonięcie, dlatego zamiast na technice skupiła się przede wszystkim na trzymaniu się przy brzegu. Dopiero po pewnym czasie, gdy poczuła się nieco pewniej, przestała rozchlapywać wokół siebie wodę oraz uspokoiła się na tyle, że w pewnym momencie udało jej się machać łapami w miarę równym i skoordynowanym tempie. Kiedy poczuła zmęczenie, stanęła na mieliźnie i wyszukała wzrokiem Sowią Łapę.
- Jak mi poszło? - spytała, wciąż będąc po części zanurzona w wodzie. Dzień był w miarę ciepły i bezwietrzny, więc zimno jakoś jej nie doskwierało. Wiedziała, że jeszcze sporo ćwiczenia przed nią, ale uważała, iż jak na pierwszy raz nie najgorzej jej poszło.
  Temat: Kto zagra?
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 790
Wyświetleń: 61867

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2019-09-20, 22:14   Temat: Kto zagra?
Oddam Bez na 2-3 sejse z kimś z innego klanu bądź samotnikiem po skończeniu jej aktualnego treningu . Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam na pw :P

Aktualne
  Temat: Księżycowe Jezioro
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 8743

PostForum: Tereny Klanu Cienia   Wysłany: 2019-09-11, 21:51   Temat: Księżycowe Jezioro
Po raz kolejny zdziwiły ją słowa Sowy. "A jak myślisz"? Skąd miała to niby wiedzieć? Szczerze powiedziawszy przez całą tą sytuację miała lekki mętlik w głowie i totalnie nie wiedziała, co o tym myśleć. Dodatkowo, szybkie tempo marszu, jakie narzuciła bura, również nie pozwalało jej się skupić w pełni. Dopiero po dłuższej chwili, kiedy jakimś cudem dała radę się z nią zrównać, usłyszała odpowiedź na nurtujące ją pytanie.
- Super - odparła entuzjastycznie, unosząc do góry swój długi ogon. Przypomniała sobie ich rozmowę sprzed wielu księżycy, kiedy starsza obiecała jej naukę pływania, ale nie spodziewała się, że rzeczywiście dotrzyma danego słowa. Bez była w tej chwili pozytywnie zaskoczona. - Skąd masz te blizny? - spytała, dotykając ogonem śladów pazurów na szyi kotki i kierując na nią zainteresowane spojrzenie. Niebieska, jeśli chodziło o wzrost, nie mogła się z nią równać. Jej głowa znajdowała się mniej więcej na wysokości właśnie owych blizn, dlatego z tej perspektywy nietrudno było je zauważyć. Czyżby terminatorka nabyła je podczas walki? A jeśli tak, to kto ją tak urządził?
Nim doczekała się jakiegokolwiek odzewu z jej strony, ujrzała przed sobą sporej wielkości jezioro wypełnione czystą, błękitną wodą.
- Pięknie tu - skomentowała, rozglądajac się dookoła. Bardzo spodobało jej się to miejsce. - Tak po prostu? - zapytała, strzygąc uszami. - Nie masz dla mnie żadnych porad, wskazówek? Jak mam się nie utopić, jeśli nie wiem, co robić? - zadała jej kolejne pytania, machająca niespokojnie ogonem na boki. Początkowe podekscytowanie zastąpiła nagle obawa. A co, jeśli sobie nie poradzi i naprawdę utonie? Czy Sowa, w razie czego, ją uratuje?
  Temat: Księżycowe Jezioro
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 8743

PostForum: Tereny Klanu Cienia   Wysłany: 2019-09-08, 21:39   Temat: Księżycowe Jezioro
Tego dnia Bzowa Łapa wstała nieco później niż zazwyczaj i kiedy większość kotów była już na nogach, ona dopiero co wykonywała swoją poranną toaletę. Popielny Żar postanowiła dać jej dzisiejszego poranka spokój oraz zająć się w pierwszej kolejności swoim drugim terminatorem Zamgloną Łapą. Nie to, że nie lubiła treningów, bo wręcz je uwielbiała, ale nie zdołała się jeszcze przyzwyczaić do tak wczesnego wstawania kilka dni pod rząd, dlatego dziś pozwoliła sobie zażyć nieco większej dawki snu.
Nagle jej poranny rytuał czyszczenia się przerwał jakiś znajomy, poważny głos. Spojrzała w górę na przybysza i zobaczyła przed sobą - o dziwo - Sowią Łapę.
- Cześć - przywitała się, marszcząc brwi zdziwiona, kiedy ta nakazała jej podąrzyć za nią. Nie mając pojęcia o co chodzi kotce, podniosła się pospiesznie ze swojego legowiska i pobiegła za nią. - Gdzie mamy iść? - spytała, kiedy już ją dogoniła. Nadal nie rozumiała jej dziwnego zachowania. Czyżby się na coś dzisiaj umawiały? Nie, na pewno nie, przecież by o tym pamiętała, poza tym ostatni raz rozmawiały na pogrzebie Barszczowej Łapy i tak naprawdę nie dotyczyła niczego konkretnego. W takim razie co się stało? Próbowała sobie cokolwiek przypomnieć, jednka po pewnym czasie analizowania różnych opcji uznała, że powinna po prostu poczekać na odpowiedź starszej, dlatego wbiła w nią zaciekawione i jednocześnie zniecierpliwione spojrzenie.
  Temat: Kto zagra?
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 790
Wyświetleń: 61867

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2019-07-19, 16:46   Temat: Kto zagra?
Hejo! Czy jakiś Cienisty byłby chętny na sesję?
  Temat: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 2386

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2019-07-02, 21:51   Temat: Kocięta w Klanie Rzeki [NPC]
Wstępnie zaklepuję miejsce, jutro mijają mi równo 2 miesiące od założenia tego konta, mam też odpowiednią ilość postów, więc powinnam dostać zgodę na multikonto
A, i kociak będzie się nazywał Piana :P
  Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Bzowa Łapa

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 4999

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2019-05-03, 21:14   Temat: Kocięta w Klanie Cienia [NPC]
Biorę jedno miejsce 😊
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers