Znalezionych wyników: 17
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kto zagra?
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 831
Wyświetleń: 65881

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-08-14, 12:17   Temat: Kto zagra?
Szukam kogoś na sesję w zbliżonym do Świtka wieku, klan obojętny :<3:

pls... przygarnij go ktoś, frajer ma 0 znajomych XDD
  Temat: Świszczące Trawy - zachód
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 13105

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-08-12, 08:56   Temat: Świszczące Trawy - zachód
Mordka Świtającej Łapy rozweseliła się trochę, gdy wojowniczka się zaśmiała. Nie uważał, żeby powiedział coś nader zabawnego, ale miło było usłyszeć, że udało mu się ją rozbawić. Mała rzecz, ale podnosząca na duchu.
Więcej kotów powinno mieć podobne podejście co ty – przyznał, sięgając po wiewiórkę. – Dzięki – dodał szybko, żeby nie wyjść na niewdzięcznego buraka. Czasami odnosił wrażenie, że rangi to właśnie jedyne co się liczy w Klanie. Sam kodeks przecież na tym się opierał – im niżej jesteś w hierarchii, tym masz więcej obowiązków i mniej praw. No, poza kociętami i matkami, których przez krótki okres w życiu dotyczyły specjalne zasady. Właściwie to, co powiedziała Jagodowa Gałązka, mogło zostać uznane za nieco przewrotowe podejście. Czerwony Pazur chyba zagotowałby się ze złości, gdyby usłyszał coś podobnego! Oderwał mały kęs mięsa i zaczął powoli przeżywać. Żołądek już domagał się posiłku, ale pysk nie do końca chciał współpracować.
  Temat: Malinowe Krzewy
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 14380

PostForum: Granice   Wysłany: 2020-08-05, 16:06   Temat: Malinowe Krzewy
* * *

Obóz nie zachęcał do tego, aby w nim przebywać. Nie po ostatnich wydarzeniach i chyba nie tylko Świtająca Łapa był podobnego zdania. Starał się znaleźć jakieś miejsce dla siebie, ale gdzie się nie udał - tam już ktoś przebywał, a to zajęty polowaniem czy treningiem. Czymkolwiek, co mogło zająć myśli na chwilę i nie zadręczać się niepewnym losem Klanu Wichru. Niektórzy wybitnie wyglądali na takich, którzy chcą być zostawieni w tej chwili w spokoju, albo odnaleźli już kogoś, kto mógł go wesprzeć w tych trudnych chwilach jak Krokusowa Łąka z Zieloną Stopą. Chodząc tak z kąta w kąt, terminator nawet nie zauważył, kiedy oddalił się dalej, niż planował. Ostry, obcy zapach wdarł się do jego nozdrzy, alarmując o tym, że za kilka kroków będzie już na terytorium, które nie należy do jego klanu. Chyba kodeks o tym wspominał? Coś-tam coś-tam, nie wolno, granice be, zły kotek.
Robienie problemów sobie, swojemu mistrzowi i Klanowi Wichru nie leżały w jego interesie, bez względu na to czy czasy były spokojne, czy nie. Zatrzymał się w miejscu, wyciągając szyję do przodu, aby zajrzeć wgłąb obych terenów.
  Temat: Świszczące Trawy - zachód
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 13105

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-08-04, 12:09   Temat: Świszczące Trawy - zachód
Świtającej Łapy także nie było na pogrzebie. Nie był w stanie się tam pokazać. Oglądanie tych wszystkich cierpiących kotów, które musiały się żegnać ze swoimi bliskimi, nie było na jego nerwy. Unikanie wydawało się dla niego najlepszym wyjściem.
– Hej – odparł automatycznie, jeszcze zanim zdołał dojść do wniosku, że nie jest sam. Uniósł rudy łebek i uchylił mordkę, patrząc na długofutrą kocicę speszony. Wojowniczka! Powitanie, jakie jej nieświadomie zaserwował, nie wydawało się na miejscu. Chciał przeprosić, wytłumaczyć się, ale język ugrzązł mu w gardle. W dodatku Jagodowa Gałązka w międzyczasie zaoferowała mu posiłek. Zerknął na wiewiórkę, a zapach jedzenia przypomniał mu, że od wczoraj nie zbliżył się do stosu zwierzyny.
Chętnie, ale czy to przypadkiem nie terminatorzy powinni częstować wojowników? – zażartował, śmiejąc się lekko. Chyba musiał wyglądać naprawdę mizernie, skoro Jagodowa Gałązka postanowiła go trochę dokarmić. Aż było mu głupio.
  Temat: Świszczące Trawy - zachód
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 13105

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-08-04, 08:52   Temat: Świszczące Trawy - zachód
Gdy w klanie ubywało kotów, prawie zawsze wiązało się to ze zwiększoną liczbą patroli, różnymi zakazami i nakazami. Łatwo jednak wystrzegać się potencjalnej śmierci, gdy jest ona zmaterializowana w bardzo realnej postaci kłów i pazurów. Śmierć, która zawitała w progach Klanu Wichru, była nieuchwytna. Nie dało się przed nią ochronić, skryć, czy próbować uciec. Dlatego to właśnie te tereny, które potencjalnie mogły stanowić największe zagrożenie, dla Świtającej Łapy wydawały się być bezpieczniejszą przestrzenią niż obóz.
Kocur szedł przed siebie zgarbiony, z głową pochyloną ku dołowi, smętnie ciągnąc za sobą ogon. Nie był w żałobie. Żaden z tych kotów nie był mu bliski, nawet Porywista Gwiazda, z którym dzielił krew. Czuł się po prostu przytłoczony ostatnimi wydarzeniami. Westchnął głęboko, po czym usiadł ciężko pośród wysokiej trawy. Chociaż nie miał ochoty na przebywanie w obozie, to starał się nie oddalać od niego za bardzo. Wciąż był daleko w tyle w treningu, a wszystko z własnej winy. Orlikowemu musiało być przykro, że przypadł mu taki terminator.

| Jagoda
  Temat: Propozycje
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 971
Wyświetleń: 75796

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-07-26, 19:08   Temat: Propozycje
Jestem za tajnymi wyborami, dlatego że tak jak było wspomniane - gracze mogliby się sugerować innymi głosami. Ujawnienie screenów po wyborach z zamazanymi/wyciętymi nickami wydaje mi się dobrym sposobem weryfikacji, czy wszystko przebiegło poprawnie, tak samo jak temat z postami "zagłosowł*m", żeby uniknąć sytuacji, że czyjś głos nie dotarł na skrzynkę.
Popieram także zaproponowaną przez Gryziela metodę, aby były do oddania 3 głosy na kolejno preferowanych przez uczestnika kandydatów. I żeby było jednak więcej czasu niż 24h na zgłoszenie, bo dużo osób wzięło nieobecności z powodów wyjazdów lub innych i jednak jest to decyzja, którą trzeba przemyśleć - 3 dni na zebranie zgłoszeń i 3 dni na głosowanie chyba byłyby w porządku. Wierze, że nasza tymczasowa administracja sobie do tego czasu poradzi i nikt nie ucierpi z powodu braku możliwości spytania o multi.
  Temat: Minione nieobecności
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108064

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-06-24, 11:36   Temat: Minione nieobecności
Świtająca Łapa
do końca miesiąca
  Temat: Minione nieobecności
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108064

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-05-29, 14:28   Temat: Minione nieobecności
Cytat:
Świt

ogólna zmniejszona aktywność do 8.06, będę wpadać, ale z postami może być różnie
wykładowcy się obudzili, że potrzebują ocen :'))


przedłużam do 12.06 + zmieniam na nieobecność
  Temat: Stokrotki
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 2146

PostForum: Cztery Dęby   Wysłany: 2020-05-21, 15:49   Temat: Stokrotki
Rozmiary Czterech Drzew zrobiły wrażenie na Świcie. Pierwszy raz widział na oczy drzewo większe od tego stojącego w obozie. Po drodze minął co prawda kilka innych pojedynczych drzew, ale podszedł do nich na tyle blisko, by móc je porównać. Podszedł bliżej potężnego pnia, skupiając na nim na chwilę swoją uwagę. Tak szybko jak jego zainteresowanie rozpaliło się, tak szybko zgasło. No drzewo. Wow. Duże takie. Oprócz swoich rozmiarów raczej nie miało do zaoferowania nic więcej. A skąd mógł wiedzieć, może to wcale nie było największe w okolicy i gdzieś na terenach znajdowało się jeszcze większe, a on teraz się niepotrzebnie zachwycał.
Obszedł masywny pień dookoła, zerkając już z wyraźnie spadającym zapałem w górę, szukając... sam nie wiedział czego. Temat wielkiej rośliny wywietrzał mu ze łba już zupełnie, gdy dostrzegł kontrastujące na tle białych stokrotek czarne futerko. Nadstawił uszu, jakby miałoby mu to pomóc w myśleniu (nie, nie pomogło) i obserwował kotkę krótką chwilę. Próbował sobie coś przypomnieć, ale gdziekolwiek zawędrowały jego myśli – natrafiał na pustkę. Zrobił w stronę nieznajomej kilka kroków. Była już wojowniczką, a może terminatorką? Nie był w stanie stwierdzić.
– O! Hej-cześć! ...dzień dobry...? – rzucił w stronę czarnofutrej, pod koniec wypowiedzi, ni to pytając, ni to stwierdzając - niczym uczeń pod tablicą, który ma wątpliwości. Może jednak trochę się zapędził, tak od strzału się z nią witając jak ze znajomą. Haha, wtopa... Odkąd wyszedł z Ziołowego Wzgórza, jeszcze nie rozmawiał z kotem, którego nie kojarzył ani krzty. Pomijając Rysia, ale tamten uroczy szkrab był kociakiem i wątpliwe, żeby dało się powiedzieć przy nim coś nieodpowiedniego, co nie? – Świt. W sensie, że imię, nie że dobry świt, bo to nie miałoby sensu, w końcu słońce już góruje... A ty?
  Temat: Minione nieobecności
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 2271
Wyświetleń: 108064

PostForum: Organizacja   Wysłany: 2020-05-08, 13:28   Temat: Minione nieobecności
Świt

ogólna zmniejszona aktywność do 8.06, będę wpadać, ale z postami może być różnie
wykładowcy się obudzili, że potrzebują ocen :'))
  Temat: Bzycząca Polanka
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 166
Wyświetleń: 10864

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-01-16, 18:38   Temat: Bzycząca Polanka
Kociak po usłyszeniu słów kocura na temat jego pochodzenia zatrzymał się i spojrzał na niego przenikliwie zastanawiając się nad czymś. Tym czymś było to jak zareagować bo w sumie im dłużej myślał o Węglowym Pyle to zdawał mu się bardziej kojarzyć z Klanem Wichru.
- W siumie jak tiak myślę to chiba cię koja'zę. Chiba mozieś mnie zaprowacić do obosiu, a 'oźmowa z moją babcią bęcie chiba niepot'zepna. - powiedział już cicho z delikatnym przepraszającym uśmiechem. Teraz już syn Krokusowej Łąki i Zielonej Stopy nie miał zamiaru się sprzeciwiać, a wręcz przeciwnie.
- P'siep'asiam cię, jeśtem Śfit tak w ogóle. Jak tio być wojofnikiem?- przedstawił się a następnie zadał pytanie nie zdając sobie sprawy z zagrożeń które go czekały poza obozem, czyli tam gdzie teraz był. Świt nie wziął ostrzeżeń swojego kuzyna więc czuł się dość swobodnie. Jeśli wojownik Wichru ruszył to kociak ruszył bez zawachania za nim.
  Temat: Bzycząca Polanka
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 166
Wyświetleń: 10864

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-01-03, 17:17   Temat: Bzycząca Polanka
- Nje pofiem tjego panu! Śkąd pan fie kim jest moja mamusia i śkąd pan wie gcie jeśt obóź?!- kociak nadal wydzierał się niemiłosiernie a gdy czarnowłosy zagrodził wnukowi Malinowej Gwiazdy ten wykonał najostrzejszy zakręt w życiu dalej biegnąc i tylko przyśpieszając. Kociak wiedząc że nie ma szans ze starszym kocurem postanowił mu zagrozić i tym samym zdradzić czyim synem jest. Chyba że zielonooki nie orientuje się w tym czy ktoś jest z kimś spokrewniony i w jaki sposób.
- Ziośtaf mnie inaciej pofiem o tobi Malinofej Gfieście i ona naśle na pana ciały Klan Wich'u! - szczerze mówiąc to Świt nawet nie widział swojej babci ale wiedział że nią jest i że piastuje stanowisko przywódcy klanu nad którym ma władzę, a przynajmniej tak mu się wydawało.
  Temat: Bzycząca Polanka
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 166
Wyświetleń: 10864

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2020-01-01, 17:03   Temat: Bzycząca Polanka
Kociak cały czas pamiętał o tym że miał pewnien bardzo nie miły plan na wypadek gdyby ktoś go znalazł. Widząc więc czarnego kocura spojrzał na niego ze strachem, który oczywiście był wymuszony. Świt wstał w mgnieniu oka i wziął łapy za pas. Co jak co ale on nie był tak miły na jakiego wyglądał. Musiał narobić jak najwięcej kłopotów wojownikowi, którego szczerze mówiąc kojarzył. Młodzik dobrze wiedział że nie wolno mu było opuszczać obozu, ale co mogli mu zrobić skoro był kociakiem? Nic, a przynajmniej tak mu się wydawało. A tym czasem biegnie przed siebie krzycząc:
- Ziośtaf mnie! Nje źniam pana! - krzyczał z wyraźnym strachem wymuszając łzy. Co jak co ale Świt nie da się tak łatwo, jeśli zostanie złapany zacznie się szarpać i walczyć. Zabawę czas zacząć.
  Temat: Bzycząca Polanka
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 166
Wyświetleń: 10864

PostForum: Tereny Klanu Wichru   Wysłany: 2019-12-25, 01:01   Temat: Bzycząca Polanka
***

Na pewno wiele kociaków przewijało się w żłobku przez wszystkie czasy istnienia Klanu Wichuru, ale chyba żaden nie uciekał poza żłobek bez pozwolenia matki co Świt. Rudas był mistrzem w te klocki, wymknąć potrafił się nawet parę razy dziennie. Oczywiście ucieczki były prostsze przez to że kociaków w żłobku było naprawdę wiele. Kiedyś kuzyn syna Krokuswej Łąki odpowiedział młodzikowi o terenach poza obozem, które zdawały się być naprawdę przepiękne i fascynujące. Niby dostał zakaz wychodzenia, ale on był zdecydowanie cichym buntownikiem. Tak więc gdy jego mama spała a taty nie było na horyzoncie on zaczął szukać szczeliny aby wydostać się z obozu. Po jakimś czasie w końcu mu się udało i nie czekając aż ktoś go zauważy uciekł i biegł przed siebie delikatnie zgarbiony. W końcu zleciał na łąkę na której w sumie nic nie było. Nasz kocurek zmęczył się trochę podróżą przez co od razu przysiadł i odpoczywał z myślą że kiedyś to wszystko co znajduje się dookoła niego będzie do niego również należeć, ale póki co był prawie trzy księżycowym kociakiem więc musi jeszcze trochę poczekać.

// ekhem, wichrowa policja?
  Temat: Kto zagra?
Świtająca Łapa

Odpowiedzi: 831
Wyświetleń: 65881

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2019-12-13, 23:04   Temat: Kto zagra?
Uwaga uwaga oferta limitowana wnuk Malinowej Gwiazdy szuka osób do aż 4 sesji! Chętnych zapraszam na pw
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers