Znalezionych wyników: 4
Wojownicy Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Adopcje porzuconych kont
Śliska Łapa

Odpowiedzi: 745
Wyświetleń: 103276

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2020-05-03, 16:53   Temat: Adopcje porzuconych kont
Ok! To teraz chciałabym oficjalnie zaadoptować samą siebie z adopcji

Mam gotową KP i w ogóle
  Temat: Odejścia
Śliska Łapa

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 26338

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2020-03-18, 16:22   Temat: Odejścia
Śliska Łapa ➡ adopcja
  Temat: Śliz
Śliska Łapa

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 283

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-12-03, 19:08   Temat: Śliz

IMIĘ Śliz
KLAN Rzeka
RANGA Terminator
WIEK 12

WYGLĄD
Jest go, ogólnie mówiąc, więcej niż przeciętnego kota, w każdym tego słowa mniemaniu: wyższy, szeroki do stopnia przy którym można by się pokusić o słowo barczysty, masywnie zbudowany, nawet łapki ma szerokie. Jego czarno-białe, długie futro zawsze wydaje się zmechacone i czymś umorusane, a jego ogon bardzo często spełnia funkcję którą przewidziały chociażby osty, ewoluując czepne kwiatostany. Pod jego pyszczkiem znajduje się czarna plama przypominającą bródkę, z której na pewno mniej by się cieszył gdyby wiedział, po kim ją dostał. Czarna plama na jego tyle kształtem przypominałaby szorty, gdyby koty posiadały wiedzę na temat tego, czym są ubrania. Oczy ma zielone, z których bije optymizm niezmącony zbyt silną myślą. Poduszki przednich łapek Śliza są czarne, niczym jego nos.


CHARAKTER
Pomimo dużego rozmiaru, Śliza zazwyczaj się najpierw słyszy, a potem widzi, przez to że po prostu pyszczek mu się nie zamyka - prawie każde zdanie jest przeplatane jakąś dygresją lub osobistą anegdotą, a te z racji młodego wieku zawierają rzeczy po prostu zmyślone, jak na przykład Naprawdę Zasłyszaną Prawdę O Tym Czym Jest Księżyc. Jest kotem bardzo twardogłowym i skupionym na celu, co niestety potrafi się też objawić trudnością w zmianie zdania lub podejścia w danej sytuacji - to, co dla bardziej ogranych jest definicją szaleństwa, w tym przypadku jest tylko definicją Śliza.
Jeśli postawi sobie na celu zostanie twoim Najlepszym Przyjacielem, ani się od ciebie nie odczepi, ani nie przyjmie do siebie nawet najbardziej oczywistych sugestii że chciałbyś może być sam, bo po pierwsze, nie rozumie takiego konceptu jak niuanse społeczne, a po drugie, posiada głębokie pokłady optymizmu (naiwności? (wyparcia?)) co do tego, jak jest odbierany przez resztę klanu.
Nie lubiłby swojego ojca. Wcale nie postawił sobie za cel zotać najlepszym możliwym wojownikiem przez jego brak w życiu.


HISTORIA
Śliz urodził się w porze spadających liści, chociaż tak naprawdę było już tak zimno, że drzewa nie musiały być totalnie nagie by czuć następną porę, jako syn Wydmowego Wiatru i... Głogowego Cienia) kogoś jeszcze na pewno, bo przecież każde kocię ma ojca, ale Śliz nie kojarzył żeby ktokolwiek o nim wspominał. Był pierwszym z miotu składającego się z, poza nim, Amura, Ciernika, Karpia, Płotki, Węgorza i Pstrąga.

Podczas ceremonii przypadającej w wieku czterech księżycy przechodził poważny katar, ale nie chciał, żeby przeszkodziło mu to w udziale. Został powstrzymany przez Barwną Łapę, co rozpaliło potężny, głównie jednostronny konflikt między nimi.

Zachorował na zielony kaszel niedługo po jego własnej ceremonii, podczas której na jego mistrza wybrany został Głogowy Cień, jego sekretny ojciec, i spędził kilka księżyców z dala od kociego wzroku. Ale jest już cały i zdrowy, i wcale go nie ubyło.


SI 12
ZR 2
SZ 3
ZM 3
HP 65
WP 35


ok tak zgadzam się na adopcję
  Temat: Wydmowe Cienie
Śliska Łapa

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 4867

PostForum: Mioty i Adopcje   Wysłany: 2019-11-19, 21:35   Temat: Wydmowe Cienie
Brzmi dobrze, ja już się bałam że zaraz ktoś na mnie nakrzyczy że jeszcze karty nie zrobiłam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers