Wojownicy Strona Główna
Przedstawiamy profil :: Poranna Rosa Płeć:Kobieta
Avatar

Wichrowa Królowa


Podpis

Authority must be obeyed
OR IT MUST BE OVERTHROWN.

Dołączyła:  2010-07-08, 22:37
Ostatnia wizyta:  2020-01-16, 09:29 (Minut: 0)
Wizyt: 4449  Łączny czas wizyt Godzin: 3022,2
Postów:  551,  tematów: 23,  załączników: 0,  ankiet: 0
[0% z całości / 0,15 postów dziennie]
Ostatni post 2018-12-06, 17:30
Znajdź wszystkie posty Poranna Rosa
Klan wicher
Wygląd Potomkini władców, arystokratka w każdym calu, od czubków łap aż po nieduże, ciemnoszare pędzelki na uszach. Wzrost nie należy do karłowatych, ale nie jest też wyjątkowo pokaźny, choć kilku centymetrów dodaje jej z pewnością zawsze dumnie uniesiona głowa. Futra w kolorze czystego srebra, podszytego szarością i bielą pozazdrościłaby niejedna elegantka, podobnie jak puszystego, długiego ogona. Biada temu, kto zagrozi jego absolutnej perfekcji, bo każdego śmiałka, który odważy się je ubrudzić lub zmoczyć potraktuje pazurami... z wyjątkiem jej dzieci lub Zastępcy Klanu Rzeki. Oczy godne jadowitej żmii, zielone, błyszczące chłodem i pogardą dla wszystkich, kto śmie wejść jej w drogę.
Księżyce 133
Mistrz Mleczna Mordka
Płeć Kotka
Matka Śniąca Zorza
Ojciec Arktyczna Gwiazda B')
Partner Błędne Światło [*]
Ciąża nie
Charakter:  Przede wszystkim dumna. Przyjęła postawę 'nikogo z was nie potrzebuję' i uparcie się jej trzyma. Traktuje wszystkich dookoła jak wrzody na zdrowym ciele Klanu Wichru... JEJ Klanu, należałoby dodać. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Uważa wojowników za bezmyślnych idiotów, Gwiazdę za niekompetentną a terminatorów za jeszcze większych idiotów. Ach, ten kompleks wyższości. W dzieciństwie była często niezauważana i stała w cieniu swojego brata, Skałka. Za życiowy cel przyjęła sobie przewyższenie go... pod każdym względem. Zawsze walczyła o względy matki i próbowała zwrócić na siebie jej uwagę, uważając, że poświęca jej zdecydowanie mniej czasu niż reszcie rodzeństwa. To odbiło się na jej dorosłym życiu: Poranek zawsze musi być najlepsza. Kto to widział, by plebs przewyższał księżniczkę? Bywa egoistyczna, złośliwa i pozbawiona skrupułów. Niełatwo ją zadowolić. To jeden z licznych powodów dla którego wciąż pozostaje samotna: nikt nie jest wystarczająco dobry, by się z nią zaprzyjaźnić, o związku nie wspominając. Ma wiele negatywnych cech, oczywiście. Ale głęboko w niej ukryte są także zalety. Jest bezwzględnie lojalna tylko i wyłącznie Klanowi Wichru.
Karta Postaci http://www.artemida.webd....opic.php?t=1874
Multikonta Jaskółcza Nadzieja, Omszony Pazur [GK]; Malinowa Gwiazda [KW]; Węglowe Gardło, Krowia Łapa [KG]; Lamparci Cień [KC]; Bławatkowe Niebo [KRz]
Płeć:  Kobieta
Data urodzenia:  13 Paź 1996
Kontakt z Poranna Rosa
Adres email: Wyślij email
Prywatna Wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość
Grupy: Gwiezdny Klan

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers