Wojownicy Strona Główna
Przedstawiamy profil :: Drobna Łapa Płeć:Kobieta
Avatar

motylek


Podpis
<div class="tlobraatek">
<div class="templatka1">gdzie zgubiłem klucz do samego siebie
gdzie mam teraz pójść gdy wiem

<span class="templaatka2">że nigdzie mi nie będzie lepiej</span></div></div><style>.tlobraatek{height:205px; width:352px; background:url('https://cutt.ly/ugz2w1I');} .templatka1{height:40px; width: 344px; margin-top:55px; font-size:10px; text-align:center; line-height:11px; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.6); padding:4;} .templaatka2 {font-family: 'beth ellen'; font-size: 14px; line-height:14px}</style><link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Beth+Ellen&display=swap" rel="stylesheet">
Dołączyła:  2020-06-11, 13:34
Ostatnia wizyta:  Dzisiaj 10:41 (Minut: 1)
Wizyt: 498  Łączny czas wizyt Godzin: 196,5
Postów:  137,  tematów: 1,  załączników: 0,  ankiet: 0
[0% z całości / 0,79 postów dziennie]
Ostatni post 2020-11-07, 20:27
Znajdź wszystkie posty Drobna Łapa
Klan rzeka
Wygląd Definitywnie urósł od czasów kocięcego leżakowania w lecznicy, jednak nie jest to zmiana imponująca na tyle, jakkolwiek dziwiła; jest raczej średniego wzrostu, zdecydowanie więcej przybrał wszerz, niż wzwyż. Dalej jest okrągły i pulchny, co rzuca się w oczy, jednak nieco mniej, niż kilka księżyców temu, głównie dlatego, że wraz z dorastaniem waga równomiernie rozłożyła się na całym jego ciele. Pokrywa je w głównej mierze śnieżnobiała, krótka i zbita sierść, o którą terminator dba, jak tylko umie; jest ona złamana jasnorudą barwą, która występuje na pyszczku, tworząc maskę, na grzbiecie, rozlewając się przy tym na boki i pokrywając również jego ogon. Na rudych częściach jego ciała wybijają się nieco ciemniejsze pręgi, które są jednak widoczne dopiero, gdy popatrzy się na Drobną Łapę z bliska. Za to świetnie widoczne są jego wielkie, okrągłe ślepia o bladozielonej barwie, różowy nosek i delikatnie zaokrąglone uszka.
Księżyce 19 [grudzień]
Mistrz Kałużowy Krok
Płeć kocur
Matka Zroszony Listek [NPC]
Ojciec Potężny Strumień [NPC]
Charakter:  Usposobienie Bratka nie uległo znaczącym zmianom - ciągle bije od niego niezwykły spokój, życzliwość i łagodność, a także doskonale widoczna w relacjach z innymi nieśmiałość i wycofanie, które dodatkowo wzmocnione jest przez okropnie zaniżoną samoocenę i pewność tego, że jest od wszystkich gorszy. Nigdy nikogo nie ocenia, uważając, że każdy ma prawo do wyborów swoich własnych ścieżek, nawet, jeżeli on sam zachowałby się inaczej. Niezwykle łatwo przywiązuje się do osób, przy których poczuł choć namiastkę komfortu i wszelkim kosztem próbuje im zaimponować, nawet, gdy nie ma pojęcia, jak to zrobić. Boi się oceny innych, dlatego chowa swoje prawdziwe ja głęboko za maską strachu i niepokoju. Zniknięcie Zroszonego Listka pozostawiło w nim dziurę, przez którą stał się jeszcze bardziej niestabilny, niż wcześniej, a trening sprawia, że jeszcze częściej towarzyszą mu myśli, że do niczego się nie nadaje. W gruncie rzeczy bardzo zależy mu na innych, szczególnie na rodzinie i zrobiłby wszystko, by zapewnić im szczęście. Nie jest zdolny do zawiści i negatywnej zazdrości. Mimo tego, że jest już dużo starszy, dalej często odpływa do swojej wyimaginowanej krainy, gdzie otula go komfort i poczucie bezpieczeństwa; na dodatek jego miłość do natury i jej owoców nie zmalała, a kolekcjonowanie ich stanowi dla niego wspaniały sposób na zapomnienie o stresującym świecie dookoła.
Karta Postaci http://www.artemida.webd....p=430694#430694
Multikonta Gronostajowa Łapa [KW]; Pszczółka [KC]
Statystyki - lvl 2
| S 5
| Zr 6
| Sz 6
| Zm 9
| HP 55
| W 55
| EXP 35/150
Interwencja MG tak
Płeć:  Kobieta
Data urodzenia:  23 Maj 2003
Kontakt z Drobna Łapa
Adres email:  
Prywatna Wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość
Grupy: Klan Rzeki

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers