Wojownicy Strona Główna
Przedstawiamy profil :: Makowa Łapa Płeć:Kobieta
Avatar

the fool

Podpis
poznać wszystkie diabły, anioły
_________________________________________elfy, strzygi i upiory x ̖́-
błąkać się w obrazach świętych
spędzić dwie noce u wiedźm przeklętych
spotkać tego, co się boją
boga ze zrudziałą brodą
Dołączyła:  2019-04-17, 21:39
Ostatnia wizyta:  2020-03-16, 12:54 (Minut: 18)
Wizyt: 739  Łączny czas wizyt Godzin: 592
Postów:  283,  tematów: 2,  załączników: 0,  ankiet: 0
[0% z całości / 0,70 postów dziennie]
Ostatni post 2020-03-16, 13:06
Znajdź wszystkie posty Makowa Łapa
Klan wicher
Wygląd W sumie to śmieszna sprawa - o ile jako kociak Maczek zaliczał się raczej do tych niższych, tak proces dorastania zdecydowanie wyciągnął go w górę i ni z tego, ni z owego, zrobiło się z niego to przysłowiowe drzewko o szczupłej, atletycznej budowie i długich, chudych łapach, sprawiających, że nagle stał się młodzieńcem całkiem wysokim. Słowem - idealny ścigacz królików. Krótkie, tygrysio pręgowane futerko barwy rudej nadal ciągle odstaje na boki, jakby Mak nie odkrył jeszcze jak nad nim zapanować. Oczy wybarwiły się na brąz, a pod nimi znajduje się różowy nos otoczony krótkimi, jasnymi wąsami. Zwykle chodzi dosyć powoli, wyraźnie uważając na to, jak stawia kroki - jest niezdarny, często potyka się i wywraca, więc robi wszystko, by tego uniknąć.
Księżyce 18; grudzień
Mistrz najlepszy starszy brat!!; imbirowy pył
Płeć Kocur
Matka lniane futerko; npc
Ojciec żłółtooki; npc
Charakter:  Mak to w gruncie rzeczy kot prosty jak drut. Wesoły, jednak nie nazbyt energiczny, nie stroniący od towarzystwa innych kotów, chociaż nie mający też nic przeciwko chwilowej samotności. Jest optymistą, wciąż nieco naiwnie wierzącym, że świat to w gruncie rzeczy dobre miejsce, pełne dobrych kotów. Ma w sobie dużo empatii, zależy mu na tym, by inni czuli się dobrze, przez co jest dobrym przyjacielem. W stosunku do starszych kotów odnosi się uprzejmie i z szacunkiem, akceptując, że te wiedzą więcej o życiu niż on sam. Nie jest gadułą, mówi tylko tyle, ile uważa za potrzebne, a tak się składa, że zwykle najpotrzebniejsze dla niego są pytania, to też ich zadaje wyjątkowo dużo. Jest bowiem bardzo ciekawski i chce wiedzieć jak najwięcej; świat, to dla niego układanka, a on chce dopasować jak najwięcej jej elementów. Ciężko mu zaakceptować, że są pytania, na które być może nigdy nie pozna odpowiedz - uważa, że jeśli będzie drążyć dostatecznie długo, pozyska każdą upragnioną informację. Ma w sobie też sporą ciągotę do włóczęgostwa, ciągle marzy o podróżach, o odkrywaniu nowych, niezwykłych rzeczy, których nie widziały jeszcze inne koty. Generalnie jest dosyć inteligentny, jednak ma problemy z zapamiętywaniem takich rzeczy jak imiona czy nazwy. W dodatku nie wpadł jeszcze na pomysł, że starsze koty mogą podawać mu nieprawdziwe informacje, to też bezgranicznie im wierzy, co sprawia, że jest nieco naiwny i w gruncie rzeczy, można wcisnąć mu byle kit.
Karta Postaci http://www.artemida.webd....p=349412#349412
Multikonta króliczy sus; kg, czereśniowa łapa; krz, marchewka; kc :: rudzikowy ogień, blada łapa, jaśniejąca łapa; nkt :: konwaliowa łapa; gk
Statystyki - lvl 2
| S 5
| Zr 7
| Sz 9
| Zm 5
| HP 75
| W 35
| EXP 130/150
Discord fantasmagoria#7814
Płeć:  Kobieta
Data urodzenia:  11 Mar 2003
Kontakt z Makowa Łapa
Adres email:  
Prywatna Wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers