To jest to

Wojownicy :: Strona Główna

 Ogłoszenie 
Image Map
• Pojawiły się nowe mioty w Klanie Wichru oraz w Klanie Cienia!
• Zachęcamy do adopcji postaci!
• Rozpoczął się event w Klanie Wichru; zachęcamy do udziału! Więcej informacji tutaj.
• Choroby na pierwszą połowę października zostały wylosowane!
• Zapisy na samotników/pieszczochów są ZAMKNIĘTE!
• Pomysły na postaci oraz mioty NPC są przyjmowane na PW przez Administrację cały czas!


PORA OPADAJĄCYCH LIŚCI
Choć ledwo rozpoczęła się Pora Opadających Liści, to zmiana nie była aż tak wyczuwalna, jak można by się tego spodziewać. Zrobiło się nieco lżej w porównaniu z upałami Pory Zielonych Liści, jednak wciąż nie jest tak chłodno, jak dotychczas bywało w tym okresie. Susza nadal trwa i nic nie wskazuje na to, by miała się szybko zakończyć. Kolejne rośliny usychają, a poziom wody wciąż się obniża. Nie wygląda to na dobry wstęp do Pory Opadających Liści, a później Pory Nagich Drzew, które nawet i bez suszy bywały trudne.
Klan Rzeki
Przywódca: Czerwona Gwiazda
Zastępca: Ćmi Zmierzch
Medyk: -

Obecny czas to 2020-10-26, 22:12
Wojownicy Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 Administracja 
Administracja
Regulamin
  Ostatni post: Regulamin Multikont
Znajduje się tu zbiór zasad obowiązujących na forum. Zalecamy zapoznanie się z treścią tego działu jeszcze przed rejestracją - jest ona równoznaczna z akceptacją regulaminu.2 2 2015-08-26, 21:32
Świetlistooki Ostatni post
Zasady
  Ostatni post: Poradnik dla Początkując...
Forum poświęcone zasadom, których każdy użytkownik musi przestrzegać. Jest tu wszystko co potrzebne jest, aby swobodnie poruszać się po świecie Wojowników.


23 43 2019-03-09, 18:49
Świetlistooki Ostatni post
Organizacja
  Ostatni post: Nieobecności
Jest to odpowiedni dział do zadawania pytań i rozwiązywania problemów dotyczących forum i gry. Również mile widziane są wszelkie opinie i propozycje. Znajdziesz tutaj wszelkie ogłoszenia - zarówno administracji, jak i użytkowników forum.


12 5112 Dzisiaj 18:43
Mleczna Łapa Ostatni post

 Strefa Postaci 
Strefa Postaci
Mioty i Adopcje
  Ostatni post: Kocięta w Klanie Cienia ...
Miejsce, gdzie publikowane są ogłoszenia o nowych miotach w Czterech Klanach - zarówno tych NPC, jak i fabularnych - oraz postaciach porzuconych, które można zaadoptować.105 4295 Wczoraj 23:30
Płonące Niebo Ostatni post
Karty Postaci
  Ostatni post: Bladziutka
Tutaj przechowywane są Karty Postaci. Są one zbiorem informacji na temat twojej postaci i winne być wypełnione starannie i uważnie oraz regularnie aktualizowane. Pamiętaj, że bez wysłania Karty Postaci nie możesz rozpocząć rozgrywki!


1200 3660 Dzisiaj 9:21
BezImienia Ostatni post
Informacje o Klanach
  Ostatni post: Drzewo genealogiczne
W tym dziale znajdują się najważniejsze informacje dotyczące aktualnej fabuły Czterech Klanów. Znajduje się tu spis postaci NPC, informacje jakie zostały przekazane poprzez patrole, a także kroniki oraz drzewo genealogiczne forum.


7 25 2020-10-12, 21:05
Jasna Kropla Ostatni post

 Ziemie Niczyje 
Ziemie Niczyje
Ziemie Niczyje
  Ostatni post: Ciepła Skałka
Ziemie, które nie należą do żadnego z Klanów są niezwykle rozległe i różnorodne. Na północy granicę ziem wyznacza rozległa monokulturowa uprawa rzepaku, która ciągnie się przez wiele, wiele długości drzew; za Grzmiącą Ścieżką znajdują się malownicze tereny jeziora Topiołki oraz przylegających do niego ziem. Na południu, za Czarnym Ogonem znajdują się Leśne Ostępy, gęsty las. Ponad nim znajduje się Siedlisko Koni; przejście pomiędzy nim a Grzmiącą Ścieżką umożliwia dojście do Osiedla Dwunogów.


126 9571 Dzisiaj 20:49
Różana Łapa Ostatni post

 Klan Cienia 
Klan Cienia
Klan Cienia
  Ostatni post: Łabędzie Gniazdo
Klan Cienia to koty przystosowane do polowania na wilgotnych ziemiach oraz w koronach drzew - dlatego ich ziemie są w głównej mierze gęstym, zacienionym iglastym lasem oraz mokradłami, a teren osusza się dopiero przy granicy z Klanem Gromu. Ziemie te są ostoją dla wielu gatunków płazów i gadów, żyje tu także duża populacja wiewiórek.


571 33485 Dzisiaj 18:50
Mleczna Łapa Ostatni post

 Klan Gromu 
Klan Gromu
Klan Gromu
  Ostatni post: Lepkie Drzewo
Klan Gromu od wielu księżyców jest uznawany za przodujący w sile i sprawności fizycznej. Tereny obrane przez koty z tego klanu są piaszczyste i dość jałowe w swoim sercu; dopiero na jego obrzeżach piasek ustępuje coraz to gęstszej trawie i leśnemu poszyciu, które stanowi granice tych ziem.


527 30713 Dzisiaj 20:37
Tygrzykowa Łapa Ostatni post

 Klan Rzeki 
Klan Rzeki
Klan Rzeki
  Ostatni post: Łęgi - zachód
Klan Rzeki znany jest ze swojej wyjątkowej umiejętności połowu ryb, a w wodzie pływają równie sprawnie co wydry. Zamiłowanie do bliskości wody sprawiło, że Klan Rzeki osiedlił się w łęgowym lesie, gdzie Grzmiąca Rzeka tworzy leniwie płynące rozlewisko. Tereny te, oprócz ryb, obfitują też w ptactwo, głównie bażanty.


610 34633 Dzisiaj 13:39
Skrzące Słowo Ostatni post

 Klan Wichru 
Klan Wichru
Klan Wichru
  Ostatni post: Ukryty Pagórek
Klan Wichru nie bez powodu nazywany jest klanem ścigaczy zajęcy - koty mieszkające na tych rozległych, trawiastych terenach są niezwykle sprawne fizycznie i szybkie; w krótkim czasie rozwijają zawrotne prędkości pozwalające im prześcignąć wszystko - nawet wiatr. Prócz królików i zajęcy na tych ziemiach często można natknąć się na drobne gryzonie i małe ptaki.


510 33659 Dzisiaj 21:38
Różana Łapa Ostatni post

 Hyde-Park 
Hyde-Park
O wszystkim
  
Offtop. Znajdują się tutaj tematy poświęcone rozmowom ogólnym, ale jest też miejsce na gry i ogólnoforumowe konkursy.


77 8094 --
Twórczość
  
Lubisz rysować? Masz smykałkę do robienia zdjęć? Piszesz swoje własne opowiadania, poezję lub jesteś w trakcie pisania powieści? A może robisz podpisy bądź przycinasz avatary? To dział dla ciebie!


169 12191 --
Erin Hunter - Wojownicy
  Ostatni post: Przewodnik - Sekrety Kla...
Forum powstało na bazie książek "Wojownicy" i właśnie rozmowom na ich temat poświęcony jest ten dział. Zamieszczane są tutaj również tłumaczenia niedostępnych w Polsce książek.


32 586 2020-01-11, 09:05
Obłoczny Puch Ostatni post
Wymiany
  Ostatni post: Oczekuje na akceptację
Podforum przeznaczone do wymiany bannerami oraz reklamy innych for. Jeśli chciałbyś się z nami wymienić, to tutaj znajdziesz odpowiedni temat!
Nie ma potrzeby rejestrowania specjalnego konta do wymiany z nami. Posiadamy już jedno, które ma nadane odpowiednie uprawnienia.
Login: .Wymiana
Hasło: wymiana20 23 2020-10-16, 19:22
Ostatni post

 Dawne Ery 
Dawne Ery
Dawne Ery
  Ostatni post: Bios Klanu Cienia
Stare, nieużywane już tematy, które pozostają do wglądu dla zainteresowanych. Archiwum obejmuje zarówno tematy fabularne, jak i działy pozafabularne.


20 1528 2018-01-09, 23:08
Wężowooki Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Nasi użytkownicy napisali 361330 postów, tematów 7788
Mamy 1662 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: Martwa
To forum odwiedzono już 2038931 razy
Na Forum jest 61 użytkowników :: 12 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 49 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Płonące Niebo, Głośny, Gronostajowa Łapa, Koperkowa Łapa, Łabędzia Łapa, Mętna Łapa, Mysia Łapa, Okopcona Gałązka, Płotkowy Potok, Ropucha, Szumiąca Łapa., Wirujące Pióro
Najwięcej użytkowników 295 było obecnych 2016-04-10, 18:38 Gwiezdny KlanMartwiMiejsce Gdzie Brak GwiazdKlan CieniaKlan GromuKlan RzekiKlan WichruSamotnicyPieszczochy DwunogówNPC
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: Ćmi Zmierzch, Łaciate Futerko, Płonące Niebo, Węglowy Pył, Lawendowa Gwiazda, Mleczna Łapa, Agrestowy Liść, Barwna Ścieżka, Bawełna, BezImienia, Biedronkowa Łapa, Błękitna Toń, Bursztynowy Wschód, Burza, Bzycząca Łapa, Chłodny Szept, Chmurna Łapa, Cierpka Jagoda, Czereśniowa Gałązka, Czwarta Łapa, Drobna Łapa, Dymiący Staw, Dynia, Dziwnooka, Dżdżysta Łapa, emoboy, Głośny, Głuszcowa Łapa, Gradowa Łapa., Gronostajowa Łapa, Gronostajowy Skok, Igła, Imbirowy Pył, Iskierka, Iskra, Jesionowa Kora, Jeziorna Łapa, Jeżynowy Jar, Kałużowy Krok, Karaczanowa Łapa, Klonowa Gałązka, Komarza Łapa, Koperkowa Łapa, Kropla, Krzykliwa Mewa, Kuni Syk, Kurdybanek, Kusa, Kwiat, Łabędzia Łapa, Martwa, Mętna Łapa, Mgiełek, Miętowy Pąk, Migoczące Światło, Migotliwa Łapa, Mknąca Zawierucha, Morwa, Mrok, Mysia Łapa, Nawałnicowa Łapa, Nietoperzowa Łapa., Okopcona Gałązka, Olchowa Łapa, Orlikowe Pióro, Paprociowa Łapa, Perkozia Łapa, Perzowa Łapa, Płomienista Łapa, Płomyczek, Płomyk, Płotkowy Potok, Pochmurny Sen, Pokrzykowa Łapa, Polny Chwast, Poziomka, Promienna Łapa, Promyczek, Przebiśniegowa Łapa, Racza Sadzawka, Ropucha, Różana Łapa, Ruda Łapa, Rumiankowa Łapa,, Rumiankowy Listek, Rysia Łapa., Skrzące Słowo, Sosnowa Łapa, Srebrzysty Pazur, Srocza Łapa, Sroczy Ogon, Storczyk, Szerszeniowa Łapa, Szorstka Łapa, Szumiąca Łapa., Świetlista Łapa, Tnąca Zawieja, Tonące Słońce, Traszka, Truskawkowy Gąszcz, Trybula, Trzaskający Mróz, Turkuciowy Grzbiet, Tygrys, Tygrysia Łapa, Tygrzykowa Łapa, Tymiankowa Łapa, Ubłocona Łapa, Wężowa Łapa, Wieczorna Łapa, Wiewiórczy Skok, Wirujące Pióro, Wzbierająca Fala, Zamarznięta Sadzawka, Zaspa, Zboże, Ziarenko, Żabia Łapa, Żbik, Żurawinowy Nos
Użytkownicy obchodzący dziś urodziny:Kozia Łapa (24) (złóż życzenia)
Użytkownicy obchodzący urodziny w ciągu następnych 7 dni: Deszczowa Łapa..(27), Lód..(17), Mętna Łapa(26), Okopcona Gałązka(26), Rudzik(17), Słodka(17), Sójka..(17), Srocza Łapa.(27), Śnieżna Bryza(27), Wojtek(23), Wroni Krzyk(17)
Osoby odpowiedzialne za Forum
Ostrzeżenia użytkowników

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
Shoutbox indicator
Wiadomość:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Saphic 1.2 created by Sopel & Sklep internetowy | Modified by FokaFort FlorenceBleach OtherWorld

SnM: Naruto PBF

Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad

HogwartDreamamaimon

vampire-knight

the-avengers